Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát akkor megnyitom ezt a topicot! :lol:
Remélem egyre többen leszünk benne! :wink:
Vendég
 


Szia Alziza!

Köszönjük a topicot,szuper!
Remélem egyre többen leszünk! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Naná,hogy egyre többen leszünk!

Amióta én beléptem az élet a vetélé után topicba 7-en lettek terhesek!!!!!(ha jól számolom!) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez a szám csak növekedni fog!!!! :wink:

Így talán visszatalálChrissy,Anubias,Magdica, Boeske és Mandala is! :lol:
Hiszen róluk is szívesen hallanánk! :)

Ugye lányok?
Vendég
 

 
 

jaj!nem is 7-en hanem 8-an!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó ötlet volt ez a topic is!

Énis remélem, h. minél hamarabb minél több nő tud ide csatlakozni...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!
Én is ott laktam a vetélős topikban nem tudom mennyire emlékeztek rám,de én sem mertem gyakran írni,mert féltem,hogy ez azoknak akik most élik át rosszul esne.......
Szóval nem tudom megírtam-e,de mennem kelll amniocentézisre a jövő héten és az mostmár itt van a nyakamon.Azért az csak nem egy szimpla vérvétel basszus :oops:
A mintát 12-én veszik le Szegeden.Remélem a legjobbakat.
És mindenkinek boldog várandósságot kívánok!!!!
puszi
ancsúr

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
ancsúrka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak még mindig nincs rendszer az életünkben és hulla fáradt vagyok. Sokszor szorulok segítségre, mert kipurcannék, ha mindent én csinálnék meg.
Azért megpróbálok jönni, ahogy tudok és én is remélem, hogy a többiek is visszatalálnak!
Vendég
 


Tontica is ide írt először, nem?
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!

Rövid leszek, a másik topikba már írtam, ha van időtök, olvassátok el!! Örülök a topiknak, pár hónap és én is jövök! :D
Vendég
 


Hali :wink:

Itt vagyok én is(vagyis mi is :wink: )

Ancsúrka!

Miért kell menned amnio.-re??Rossz lett az AFP vagy valamelyik UH??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

IBM hívására én is csatlakozom! Akivel még nem találkoztam, annak bemutatkozom. Bp-en élek, 26 éves vagyok, sokáig vendéglátóztam, pár hónapot bútorboltoztam, most pedig táppénzen vagyok és várom a kisbabánkat. Pont ma fél éve volt egy vetélésem, nem részletezem, sajna itt mindenki ismeri az érzést! Ez a babuci pedig elsőre összejött, legnagyobb meglepinkre. Eddig úgy tűnik minden rendben van, ma megkaptuk a kiskönyvünket is. Apa sokat dolgozik, úgyhogy sokat járok erre, majd meglátjátok! :D
Vendég
 


Üdv Wera! :wink:

Gratula a babucihoz!! :lol:
Gyere csak sokat!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Üdv Wera!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ancsúrka! Miért kell az amnió?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

De jó!!!!
Komolyan örülök,akkor mégiscsak érdemes volt nyitnom ezt a topicot!

itt van Ancsúrka és végre Chrissyy!!!

Chrissyy!
Nem ide még nem írt Tontica mert ezt ma nyitottam! :lol: De reméljük ír!
És máris idetaláltál!Tök jó!!

Zsibima!
Hát persze,hogy jössz!! :wink:

Wera!
Üdv itt!
Vendég
 


Sziasztok!

Azért kell amniora mennem,mert a nyaki bőrredő(nucha) a határértéken volt a 12 hetes UH-n 2,6mm lett.Igaz a vizsgálat nem akkor történt,amikor kellett volna,de nálam mindent elszámolnak.13hetes 4 napos voltam a vizsgálatkor,de nem merek kockáztatni......inkább bevállaltam,mert amúgy is aggódom a terhesség alatt, az előző vetélésem ugye a 20. héten volt!
Szerdán szúrnak!Azt tudom,hogy Babicskónak is volt nemrégen és minden rendben volt,remélem nekem is így lesz!!!!Szegeden csinálják a saját dokim fogja venni a mintát!

Örülök Chrissy,hogy itt vagy!
Üdv. Neked Wera!

Mindenkit üdvözlök jó kis csapat leszünk!!!!!!
:wink:
ancsúr

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
ancsúrka
 
 


Sziasztok!

Pusz mindenkinek, akiket ismerek és akiket nem ismerek még, azoknak is!!!!!!!!!!!!!! :) Látom, sokan irtatok már!
A másik topicba tettem egy kis vidámságot, ide is teszek nektek:

http://www.elfyourself.com/?id=1211813553

Csináljatok ti is ha tetszik, szivesen megnézném másét is :) szerintem nagyon jópofa, a Jánosos-topicban tette fel egy anyuka, utána csináltam énis! :)

Ági
Vendég
 


Ági! Tényleg jó!!! :lol: Bár megőrült a gépem mire betöltötte, kicsit már ócska szegény... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsúrka!

Biztosan minden rendben lesz és csak a késői időpont miatt más az eredmény!
Drukkolok Neked nagyon!

Wera!
Most nézem csak,hogy Neked most lesz majd az esküvőd!
De jó!!! :lol:
Vendég
 


Ági!

EZ ÓRIÁSI!!!! :lol: :lol: :lol:
Hogy kell ezt csinálni??
Vendég
 


Wera!
Most nézem csak,hogy Neked most lesz majd az esküvőd!

Igen, májusra terveztük, de az már késő lenne a baba miatt. Ezen a héten döntöttük el hogy március 8-adikán lesz. Jövő7-től szerevezés gőzerővel... :?
Akinek már van ilyen jellegű tapasztalata ajánlhatna jó ruhakölcsönzőt Pesten, Mislolcon vagy Tiszaújvárosban! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Wera!
Üdv itt közöttünk.
Anno én amikor az esküvőmre készültem elindultam a Blaha Lujza tértől a Nyugatiig a körúton és egy csomó ruhakölcsönzőt végigjártam.
Persze árakon ne lepődj meg (volt olyan, h. 4 éve egy csodaszép ruha kölcsönzéséért 200.000 Ft-ot kértek volna el!)
Erre én hazamentem vidékre és az otthoni varrónőm a töredékéért elkészítette az egészet!

Ancsúrka!
Drukk az amnió miatt, nem lesz semmi baj, szerintem ügyesen csinálják már ezt.

Zsibima!
Várunk!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Ági!

Ez marha jó!!!! :wink:
Én is meg fogom csinálni :wink:

Ancsúrka!

Biztos nem lesz semmi gond,sokat pihizz a vizsgálat után!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vera - igen, tudom hogy rengeteg üzlet van, pont ezért kérném azokat, akik már végigjárták őket, hogy segítsenek. Nem nagyon szeretek potyaköröket róni, bár tudom így is lesz néhány. Nézegettem a netes is a kismamis meny.ruhákat... hát... mit ne mondja, borzasztóan néznek ki. Mint egy zsák. Remélem azért fogok olyan találni ami tetszik! :?
Vendég
 


Alziza!

Felmész simán a www.elfyourself.com-ra, aztán irja tovább, mit kell csinálni, igaz, angolul, de ki lehet venni azért, nem tudok angolul :)

Wera!

Ne izgulj, fogsz találni ruhát, én 6 hónapos terhes voltam az esküvőn és nagyon szép ruhát találtunk anyával. És nem kismamaruha volt. Sőt, nekem mondta is a ruhakölcsönzőben a csajszi, hogy szinte nem is lehet észrevenni, ha valaki babás, ha egy sima ruha jól meg van csinálva és rá van alakitva. Mi gazdagréten kölcsönöztük a ruhát, 7 éve volt 50ezer, ami nagyon jó ár volt szerintem, de sajnos nem tudom mondani, hogy érdemes elmenned oda, mert azóta megszünt. :(
Keresek képet, ha találok, felteszem, olyat, amin szinte egészben látszik a ruha. Csakhogy lásd, nagyon szuperül rád tudják alakitani. :)
Sajnálom, hogy kölcsönzőben nem tudok segiteni, de én ott megnéztem, aztán már nem mozdultam, annyira segitőkészek voltak és egy rakat gyönyörü ruhájuk volt.
A körúti kölcsönzők fel vannak szerelve rendesen, dehát azok horibilis összegeket kérnek el......

Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Majdnem egy éve volt a műszeres befejezés még mikor Tontica is a másik topicba írt és én is csak alkalmanként látogattam oda, aztán elsőre sikerült Bence baba.

Panni: még mindig egyben :) de ha minden igaz akkor már csak pár nap, szerencsére sikerült szülésznőt is találnom és örülök hogy mentem a dokival. Remálem jó lesz majd a szülés a II. nőin. Ha megleszünk jövök és beszámolok.

Wera: én is varrattam a ruhát ha akarod megadom a varrónőm számát, pesti.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


A minőségét ne nézd, mert fotóról fényképeztem be a nem túl tuti telcsimmel.... :roll: csak a ruha miatt.... engem úgysem kell látni, még menyasszonynak sem voltam csodaszép :lol: az eset meg egyenesen nem baj, ha csak homályban látni, ez igy pont ráillik, eléggé homály... :D

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


:lol: szóval nem az eset, hanem az exet, csak nem tudok irni ma :)
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Drukkolunk neked a szüléshez, majd kérünk születés történetet is.
Én is a SOTE 2-őn fogok szülni februárban...

Wera!
Anno én itt találtam nagyon jó kiegészítőket az esküvőre. Akkor még az áraik is jók voltak, nézz körül náluk:
http://www.taylor-eskuvoikellek.hu/

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Köszi a segítséget lányok! Zsuzsi! Jöhet a varrónő száma, egy hívást mindenképp megér! :)

Ági! Tényleg nem is látszik a pocid! Hogy csináltad? :lol: :lol: Én is a 6-odikban leszek pont! Jó ötlet! Akkor megnyugodtam, hogy nem kell mindenképp zsákruhában lennem!! :lol: Huhhh.... Szerintem nem is lesz olyan óriási pocim még. Most még semmi sincs :? . Anyának is csak az utsó 2 hónapban nőtt nagyot.
Vendég
 


Sziasztok!

zsuzsi!
Üdv itt!
A SOTE II. jó hely én ott szültem! :lol:

Wera!
Menyasszonyiruha ügyben nem tudok segíteni!Én 13 éve mentem férjhez! :shock:

Ági!
Köszi!
Vendég
 


Zsuzsi!

Nagyon számítok azélménybeszámolódra mert még nem döntöttem(a dokink nagyon csábít magával)szal ha lesz a szülés után egy szusszanásnyi időd,légyszi írj a tapasztalatokról(főleg a szülésznő,kórházi protokoll....a dokit ismerem,róla tudom hogy szuper lesz :wink: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni! mindenképp :)

puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Becsatlakozom hát én is a négy pulyámmal... :) Asszem meggyőzően idetartozom! :D

Sote II.?! Az tuti! Mind a négy manócska ott kacsintott rám először! :)
Etelka fanclub... ez a lényeg! :) Ugye Alziza?

Most ittam egy kupica házipájinkát... látszik? Nagyon fáj a torkom... apósom szerint fertőtlenít a pájinka... inkább aluggyon az a gyerök a pájinkától, mint bármi nyavalya menjen át a tejcsin a sok hüle gyógyszerből... nemdebár? Így legalább a kedvem is naggggyon kiváló!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Én is 6 hónapos voltam... :wink:

Jó, itt takar a csokor, de talán az sejthető, hogy mell alatt szabott a ruha és onnan A-vonalú... abszolút nem látszott az akkor már jócskán mocorászó Danuska és a fedőanyag.... :)

Kép

A fotók valahol el vannak pakolászva, a költözésnél elrámoltam, azóta nem szedtük elő őket, a cd-re írt képeket szintén nem találom, úgyhogy most csak ennyire futotta.. ha már a menyasszonyiruháknál járunk... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Jujj, Mandala, de szép voltál!!!! Nekem különösen tetszik az a fátyol a kontymegoldással és a ruha is olyan (ami hasonlóan az izlésem) nem hivalkodó, nem túldiszitett, egyszerü de mégis csodaszép. Nekem sosem tetszettek pl. a túlságosan csupacsipke ruhák meg az agyondiszitett, flitterezett, gyöngyözött esküvői csodák..... valahogy sokkal jobban vonzz egy ilyen ruha. Meg az a véleményem, hogy akkor mindenki a ruhát nézi és a menyasszony úgy eltünik benne, nem érvényesül. Nnanaana, megint úgy hangzott, mintha én marhára akartam volna érvényesülni :) dehogyis.... :) legszivesebben eltüntem volna (utálom, ha én vagyok a középpontban), talán azért is választottam énis a lehető legegyszerübb ruhát, hogy ne nagyon keltsek a kelleténél nagyobb feltünést, de nem ment, mert kapásból a nagynéném és anyai nagymamám zokogva jöttek felém, mikor megláttak, hogy atyaég kiscsillagom, olyan vagy mint egy királynő..... :) pedig pont ezt akartam elkerülni..... :)

Wera és Vera! :lol: ez jó :)

A Taylorban vettem énis a fejdiszt meg az apró rózsákat a hajamba, meg a koszorúslány kék virágait amivel aztán feldiszitettem egy kék hajráfot. Teljesen elfogadható áraik voltak akkor és nagyon kellemes a kiszolgálás!!!!! Pedig sokat válogattam, mire megtaláltam amit kerestem. Mi is (vagyis én) magunk szerveztük az esküvőt, terhesen kissé megerőltető volt és mint utólag kiderült fölösleges :x .... de ezen már kár rágódni. Bár tavasszal vár még rám is egy esküvő, remélhetőleg megkapjuk a baba születéséig a válás határozatát és akkor mehetünk, tán még odaérünk a magzatviz elfolyásáig a házasságkötőbe.
Igy most ruhám sem hiszem, hogy lesz, sem szép hajam, sem vendégseregem..... :roll: de azt hiszem, másodszorra már nem is szeretném világgá kürtölni, nem vágyok felhajtásra, csendben akarunk boldogok lenni..... Persze, ha úgy esik, hogy lesz rá idő, azért megadom a módját, de max. a szülők lesznek ott meg tán a nagyi és a legjobb barátnőm. Velük megosztom, de mint anno, 60 ember, nekem most nem kéne....
Jujj, nem akarom senki kedvét elvenni a nagy esküvőtől!!!!! :)
Szép és jó érzés, csak mi most nem érezzük rá a késztetést, pedig szerelmes vagyok, életemben először talán, hogy szavakat nem találok rá, mennyire! :)

Na, nem is beszélek tovább hülyeségeket!!!!! :)

Ági
Vendég
 


Pumpóka: nem bóknak szánom, de Te sem voltál épp boszorkány! :wink: Kicsit több önbizalmat kislány! Nagggyon szép menyasszony voltál!!!! Ne mondd már, hogy ronda vagy a képeken! Nagymamira meg ne haragudj! Minden menyasszony (már ha tényleg úgy néz ki ahogy azt megálmodják) olyan, mint egy királynő!
A ruhámon nem volt sem gyöngy, sem csipke. Tudod, ahány gyöngy van a ruhádon, annyi könnycseppet ejtesz a házasság alatt.... na, jó nem ez volt az oka a ruhaválasztásnak... :)
De nekem is pont azért tetszett, mert szolíd, mégis elegáns.

Az esküvőn nem a felhajtás számít.. az csak a vendégeknek szól. A kis meghitt összebújás kettecskén egy eldugott kis kápolnában rebegve a boldogító igent... na az az igazi romantika! 2010-ben lehet elcsábítom apát egy második igen-rebegésre vm romantikus helyre... :) Feltéve, hogy mégegyszer hajlandó lesz elvenni... :) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Nagyon friss Barnusos pocikép:
Ő eeeeeennnyire várja Zsófit.............. :)

Kép
Vendég
 


sziasztok én is csatlakozok közétek régen irtam oda át

Kép
e.andrea
 
 


Szia Andrea!

Üdv. a csapatban és gratula a babóhoz!
Hova írtál régen?
Az élet a vetélés után-ba?
Mesélj egy kicsit magatokról ha van kedved!
Én nemtudok rólatok semmit!

Szia

További szép napot!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Én emlékszem rád Andi, műtét után szinte azonnal sikerült teherbe esned ugye?? Te is az ápr.máj. topikban voltál, ha jól emlékszem. Hihetetlen, hogy már túl is vagy az első három hónapon! Gratulálok a babóhoz! :D

Ibm-jártam a topikotokban, szegény Kriszti esetét nem bírtam megállni könnyek nélkül... :D

Szépek voltatok menyasszony-kismamik. :D

Alziza- írtad, hogy már 7-en lettek terhesek a topikból, amióta oda írsz, hát lehet nemsokára többen lesztek! Leinek 5 napja nem jött meg ... :D

Pumpóka-édes a kisfiad! :D

Lányok akinek kisbabája van, tegyen fel néha képet, mert olyan hamar nőnek ezek a picik és olyan jó látni őket!

Chrissy-gondolom most nincs sok időd, de azért néha beszámolhatnál...

Ancsurka-drukkolok a holnapi amnió miatt, nem lesz baj!

Szép estét mindenkinek!!
Vendég
 


Szia Zsibima!

Láttalak,igen szegényt nagyon sajnálom,de jó hogy így döntött!
Csakhát iszonyú nehéz lesz most nekik!
Én is mindig megkönnyezem az ilyen történeteket!

Viszont Lei-ért nagyon izgulok!
Megy a drukk ezerrel,remélem hamarosan jó hírekkel jelentkezik!
Persze ne éljük bele magunkat,de azért csak ++++++++++++++++++++-an! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm-Zsibima!

Mi történt azzal a Krisztával?Hol lehet olvasni a történetét?melyik topic?Kiváncsi lennék ha nem baj...

Andi :wink:
Üdv itt is!
Mi már kicsit jobban ismerjük egymást egy másik topicból :wink:

Én is izgulpk Lei-ért!! :wink: ++++++++++++++++++++++++

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!

A 2008. júniusi kismamiknál, Krisztának a 3. babája lenne,2 fiú után egy lány!
De sajnos beteg!
Olvasd el ha gondolod,szegényt nagyon sajnáljuk!
De remélem nemsokára ő is ide fog írni!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Panny- a te állapotodban inkább ne olvassgass ilyen történeteket... vigyáznod kell magatokra. Én mikor terhes voltam, és valaki elvetélt a topikban, azonnal elköszöntem a lányoktól h. én most nem jövök, mert annyira megviselt. És ha megint megtörténik, csakis siker történeteket leszek hajlandó elolvasni. Főleg mikor dolgoznak a hormonok és mindenen sírva fakad az ember! Bár szerencsére veletek minden rendben, azért csak nem tesz jót lelkileg az ilyesmi. Tényleg már nem vagy sírós?? Én már nem emlékszem h. végig nagyon érzékeny voltam-e vagy csak az elején? Arra viszont nagyon is emlékszem h. mindegyik terhességem elején összevesztem mindenkivel mert "nem értettek meg". :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Zsibima! Az a hekyzet,hogy én is mindig sírva fakadok az ilyen történeteken!
Máshol nem olvasom el,de ha abban a topikban ahová minden nap írsz,történik ilyesmi azt akarva akaratlanul elolvassa az ember!
És hát elköszönünk mi is és vígasztaljuk szegényt!
És még utánna is jelentkeznek,mert ők is kíváncsiak ránk!
Nekem is jól esett mikor meghallgattak!
Meghát egy topikon belül már annyira összetartóak a lányok!
De ezt te nagyon jól tudod!

Lei??????????

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm- hát igen, ha egy topikba "jártok" akkor az elkerülhetetlen... :( De azért látom te jól vagy, és pozitív (merthogy olvasom a hozzászólásaidat, ha oda tévedek) és ennek örülök! :D
Vendég
 


Köszi Zsibima!

Próbálok ++++++++++++ maradni!
Jövő héten elkezdjük leépíteni a Duphastont,kicsit para van,remélem abból már nem lehet gond!
Volt ilyen valakinek?

Kép


Kép
ibm
 
 


igen régen irtam április -májusi-ba és a vetélés utániba is .Panny tudja ám hogy nekem egyböl sikerült a baba megint . köszi a fogadtatást :)

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok lányok!

Most találtam rá erre a topicra,annak idején Tonticával együtt kezdtük a topic elődjét.Azóta a kisfiam már elmúlt 6 hónapos.
Örülök,hogy egyre többen jövünk át ide és gratulálok a kismamáknak!

Üdv mindenkinek:Edi

Kép
szekeres
 
 


Sziasztok! Én februárban irogattam az előző topicba, akkor veszítettük el az ikrekeinket 22 hetesen.

Szeptemberben újra várandós lettem. Nálunk természetes úton nem lehet kisbaba, mi lombikos-család vagyunk, ezért kellett fél évet várnunk, de kellett is ennyi idő ahhoz, hogy ismét egészen felkészülve rá fogadjuk ezt a csöppséget.

Most egy babát várunk - aki olvasott akkoriban tudja jól, hogy dr. bácsik ezért drukkoltak, úgy tűnik kislányunk lesz. Nagyon boldogok vagyunk!

Kép

Kép
julika79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: