Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mia: Hogy vált be a maszk? :roll: Na, jó, nem szemétkedem, én is kerülhetek még hasonló helyzetbe! :wink: - Nyugi, Martinnal semmit nem rontottál el, nagyon jó anyucija vagy! De neki most az a feladata, hogy feszegesse a határait (és ez még egy jó ideig el fog tartani, ma pl. a hetedikeseim húztak fel... :lol: ). Talán érzi a megváltozott állapotodat is, ki tudja... Szóval kitartás! - Ez az agua-s dolog jóóóó nagyon! :D

Morca: Örülök, hogy akarsz találkozni velünk dec. 28-án Gödöllőn! - A képek alapján tudnak majd pár új trükköt mutatni a fiaid Lórinak! :shock: :lol:

:?: Többiek, jó nektek is a tali? Olyan jó lenne látni megint látni titeket!

Pindi: Nem akarok indiszkrét lenni, csak megakadt a szemem azon, amikor arról írtál, hogy mindKETTŐnél hányingered volt. Ha van kedved priviben...?

A hétvégén játszóházban voltunk a sógornőmmel és Lóri két unokatesójával (19 és 11 évesek). A játszóház leginkább egy állatkerthez hasonlított, ahol egy majomcsapatot megszégyenítő összevisszaságban sikoltoztak, ugráltak, rohangáltak stb. a csemeték. Majdnem visszafordultam az ajtóban, de ugye nem miattam mentünk oda. Lórinak egyból felment az adrenalinszintje, és rohant be játszani a tizenéves (friss, játékos kedvű) uncsitesókkal. A legjobban a kis műanyag labdákkal megtöltött medence tetszett neki, ő aki imádja a labdákat, képzelhetitek! :D

Pápá (lórisan ejej):

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Svedbaba: nanááááá, hogy szeretnélek benneteket látni 28.-án.. :lol: :lol: jó lehetett a játszóház.. 8) képek nem készültek véletlenül?? 8) na, majd együtt is belevetjük magunkat a játszóházazásba.. :wink: :lol: :lol:

Mia: már akartam írni, csak mindig időhiányban szenvedek és a kapkodásban elfelejtek dolgokat.. :roll:
a nagybetűs "HISZTI" nálunk is javában jelen van, nekem most kellett újra értelmeznem a türelem fogalmát, mert Ákos újra és újra kemény kihívások elé állít a temperamentumával.. :lol: nem is értem, hogy lehet egy "rák gyerek" ennyire "oroszlán".. :shock: :D :D szerintem tuti annak készült, csak elnézte a dátumot.. :D :D az hagyján, hogy ordít meg tüntetőleg lefekszik a földre ha valami nem úgy történik ahogy ő akarja, de most már el is tángál, ha nem elégedett a viselkedésemmel.. :shock: :lol: ja, és ha mérges, akkor mindenkit eltángál.. :lol: módszeresen végigveri a szobát.. :lol: a szekrényt, a labdát, a falat, a padlót és még sorolhatnám, miközben kőkeményen közli velem, hogy NEEEM.. :shock: :lol: sokszor hajnalban is repkednek a pofonok, mikor közlöm vele, hogy a cici még javában alszik, aludjon inkább ő is..:lol: ráadásul a két zsivány pasi még egymástól is elles "anyakicsináló" trükköket és persze ezeket kombinálva, javarészt mindketten egyszerre alkalmazzák és ezzel teszik próbára, a már igen csak "megtépázott", bár harcedzett türelmemet.. :D :D valamelyik nap is készültünk a délutáni alváshoz és már egészen a finisben voltunk, mikor ki kellett szaladnom pár pillanatra a konyhába (3mp), és mire visszaértem, mind a ketten indián csatakiáltások közepette, röhögve, sikítozva rohangáltak a hálószobánkban, csöppet sem álmosnak tűnve.. :shock: :lol: :lol: egy másik hasonló alkalommal, meg a fagyasztóból frissen kivett sajtot hagytam felügyelet nélkül egy percre a két kis kópém társaságában, és mire visszatértem már mind a ketten jóízűen, széles vigyorral a pofijukon, majszolták a jeges sajtot a legnagyobb egyetértésben.. :lol: :lol:
úgyhogy csajok gatyókat felkötni, kezdődhet a "harc".. :wink: :D

na, most mennem kell, mert hívnak a rosszaságaim.. :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Jajj most tűnt el az amit írtam.

Szóval!
Morca, húhh nem irigyellek, ezeket a sorokat olvasva, talán most még nem erőltetném a kistesó ügyet, ugyanis nekem nem csak oroszlánnak készült Krisztián, hanem az is lett, vérbeli igazi :D
Hisztitéma szinte dettó ugyanaz, a levágom a földre magam, de előtte még pörgök kettőt hármat, csakhogy anyám szívbajt kapjon című műsor megy, amint nem az történik amit ő a kicsi fejébe vett. Na meg persze elveri a tévét, szekrényt és dobálja a cuccait.
Éljen a dackorszak! :)
Jah és mászik mindenre fel, nekem meg torzul a fejem az ijedelemtől! És mit reagál erre a gyerek, jól kinevet! :)
Persze minél fáradtabb, annál virgoncabb!
Rita, de édi lehet Lóri a medence kellős közepén, hát igen, ők még kedvelik a káoszt!
Nade majd lecsekkoljuk decemberben, mert h mi is részt vennénk 28-án :D

Jah és igen, kettő terhességem volt. Az első 17 évesen. Még érettségi előtt álltam, illetve az akkori párom munkanélküli volt, abban a helyzetben az tűnt a legbölcsebb döntésnek, hogy nem tartjuk meg a babát. Természetesen nekem óriási trauma volt, és soha többet nem csinálnám végig ezt. Hiszen a babám volt, és részben az én döntésem volt, hogy visszaküldjük őt.
A mai eszemmel nem mennék abortuszra. Hiszen lásd a második Drágám sincs sokkal jobb helyzetben, van egy szombati apja...
Nade tudom, hogy boldog, és én is boldog vagyok vele.
Abban is biztos vagyok, hogy az első babám küldte Krisztiánt az angyaltársai közül hozzám, és onnan föntről vigyáz mindkettőnkre, a bátyámmal együtt (aki anyukám hasában 4 hónapos méhen kívüli babaként halt meg).
Az első babóm december elején lenne 5 éves!
Nade nem szomorkodunk! Hiszen csodálatos Bébijeink vannak, akik lassan nem is olyan bébik! :D
Puszi anyácskák és gyerekecskék!

Kép

Kép
pindimano
 
 

 
 

Pindi: na, jól van akkor kezet foghatnak a fiaink.. :lol: :lol: Ákos is mászik, és ugrik is.. :shock: :D

olyan jót nevettem az előbb, olyan édes volt Matyi, megint előtört belőle a lelkes állatvédő.. :lol: játszottunk és az én kezemben egy oroszlán volt, az övében pedig egy paci, egyszer csak mondja az oroszlánnak a paci, hogy "gyere menjünk vadászni", mire kérdem tőle, hogy "mire vadásszunk?", erre a drága, "fűre.., állatokra nem vadászunk, csak fűre".. :D :D

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok!

remélem mindenki jól van..

nálunk zajlik az élet..
Matyi folyamatosan edzésben tartja a rekesz izmainkat a beszólásai által.. :D :D

íme egy pár:

valamelyik reggel készültünk ki sétálni és kértem Matyit, hogy vegye le a nadrágját, erre közölte velem, huncut vigyorral az arcán, hogy "majd én szabályozom, hogy mit csinálok magamnak.. :D "

egyik este meg boksz edzést tartott a család, ami leginkább a mi püfölésünkből áll, mikor az apjuk fejbe kólintott az egyik boksz kesztyűvel, erre Matyi odalépett az apjához, behúzott neki egyet és azt mondta: "apa, mit bántod az anyámat??.. :D "

reggel éppen az előszobában mostam fel, miközben bekukkantottam az éppen reggeliző fiaimra, mire megkérdezte Matyi kedvesen, hogy "
- mi van anya?
- szép idő, úgyhogy iparkodjatok, aztán húzzunk kifelé.. (válaszoltam én)
erre a válasz
- jó anya iparkodunk, csak nagyon lassan.. :D :D

valamelyik nap Ákos próbáltam éppen tisztába tenni, ami nem kis kihívást jelent, mert mindent megtesz azért, hogy belenyúlhasson a kicsit sem tisztának mondható pelusába.. 8) a legnagyobb harc közepette, mondom neki, hogy "mindjárt lekaratézlak" erre Matyi: "akkor majd én jól lekaratézlak téged.. :D " erre én: "na majd téged is lekaratézlak mindjárt" Matyi válasza: "nem bírsz, kemény vagyok mint a Jolling Stones.. :D :D "

na, most hirtelen ennyi, mert apa magának követeli a gépet.. :wink:

később még jövök.. :wink:

puszi Mindenkinek :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


ja, még egy lemaradt.. :oops:

valamelyik este alvás előtt Matyi kérte, hogy énekelje el az apja, a "vigyázzz delfin" (ezt olyan kis egér hangon adta elő:D :D ) című dalt.. 8) nem kis nyomozó munka után sikerült kiderítenünk, hogy a Republic együttes "Repül a bálna" című számát kéri eléneklésre.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


naaa, hol vagytok csajok????? :cry: :cry:

Mia jól vagy??

ma elvittem a két gyereket, meg a két kutyát sétálni.. :D esőben... :D :D ma debütáltunk, de nagyon jól sikerült végül az utunk.. :D mikor elindultunk, kész káosz alakult ki pillanatok alatt körülöttünk, és amíg próbáltam össze szedni a bandát, nem tudtam Matyira annyira figyelni és minden pocsolyába beleugrált, ami az útjába került.. :shock: :D tiszta sár volt a kis pofija, meg a ruhája, de nagyon élvezte a kis piszok.. :D :D én egy picit (nagyon) aggódtam, hogy átázott a cipője, de szerencsére megúszta.. :D :D végül vissza felé már nagyon fegyelmezett brigáddá sikerült összekovácsolódnunk.. :D :D fog ez menni, csak kellő mennyiségű nyugtatót kell magammal vinnem.. :D :D

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok,
Jelentem megvagyok :) túléltem egy hétvégi vérezgetést, és egy mai "anyámatkikészítemcsakazértis" hisztit :D
Móni, lehet, h már most feliratok nyugtatót..előre.. :D

nálunk minden rendben, hálistennek a vérezgetés elmúlt még aznap, valszeg Apa túl hevesen szeretgetett meg.. :oops: :oops:

Mondtam neki, h most már csak 30cm-nyire közelíthet meg, mert abból mindig csak 'baj' van.. :lol: :lol: :lol:

Martinunk már egyre többet beszél, utánoz, igazi kis bohóc..de egyre konokabb is..
a Babszemünkkel minden rendben, már 15mm és a várható születési dátum most július 11. (!) :shock:

Matyin behalok, de komolyan..én már alig várom, h Martin is ilyeneket mondjon, h tudjak röhögni..ez valami fergeteges..hogy honnan veszik ezeket a szövegeket?annyira jóóó!!

Rólam még annyit, h továbbra is porondon a hányinger és a maszkos peluscsere.. borzasztó..szegény fiam meg csak néz rám, h miért lógok reggeli közben ki az ablakból szuszogva..merthogy szalámit evett..na és anya ettől rosszul lett..remélem, h a 12. héttel elmúlik..mert brrrrrrrrr...

na mára ennyit, igyekszem többet jönni..

még annyi, h Martin letette TELJESEN a cicit!! már csak iszik egy kis vizet alvás előtt, és elalszik (jó-esetben)..

na puszka Nektek!!

¤mia¤
Vendég
 


sziasztok,
BOLDOG MIKULÁST NEKTEK!! :)

Móni, a gyermekeid már az elköv évi adagot is megkapták?? :lol: :lol: láttam az iwiw-en a fotókat ;)

én továbbra is küzdöm a hányingerrel, nagyon meg kell válogatnom, h mit eszek meg, mert egésznap rosszul vagyok..főleg az olajos dolgok szaga..na az kiborít..szinte beleivódik az orromba..brrrrrrrrrr...na de nem mártírkódom..a hasam meg akkora mint amikor Martinnal 4 hós terhes voltam :lol: :lol: szépen állok..
bevallom beleolvastam a 2010. júliusi topikba..kíváncsi voltam, h egyedi eset vagyok-e..hát szétröhögtem magam..szinte egytől-egyik mindenki ugyanezt éli át :lol: :lol:

Ma vettünk Martinnak egy kisasztalt 2 székkel és egy autópályás szőnyeget, olyan kis hangulatos lett a szobája, egyből rajzolni (költői túlzás, avagy anyai) támadt kedve..

megpróbálok feltenni pár képet eme nagyfiúról, csak h lássátok h milyen 2 nagy orbit rágó fogacskája van :lol: :lol:

sok puszi,
és jóéjt!

¤mia¤

ps.: ma mexikói kaja volt..na nem tudtam belőle enni..pedig..most majszoltam el a reggeli túrós batyumat egy pohár tejjel.. :? :?
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép

:) pusziiii
Vendég
 


Szióka!

Mia: a "mamamikulás" egy kicsit túlzásba esett, azért lett ennyi csomagunk.. :D :D de a fiúk egy picit sem sértődtek meg ezen az apró túlkapáson.. :D :D

nagyon jók Martin új bútorai.. :lol: és a szőnyeg is tuti, én is ilyet akarok a fiúknak karácsonyra.. 8) megkérdezhetem, hogy mekkora a tiétek? :roll: 8)

és micsoda nagyfiú már Martin aztaaaaa.. :shock: :D :D a tigrisszerkó, pedig világszám..:lol: :lol:

Ákosnak meg most rendeltem meg egy plüss süsüt karácsonyi ajándéknak, mert kitört rajta a süsü őrület.. :) egész nap kérdezi, hogy "süsü?" mikor meg berakom neki a dvd-t, annyira boldog.. :D este meg elalvás előtt, dobálja neki a puszikat.. :D :D

örülök, hogy jól vagy, pocilakóval együtt.. :wink: kínozzon csak, legalább tudjuk, hogy minden oké odabent.. :wink: :lol:

többiek?? :roll:

puszi :)

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Mikit így utólag!

Morca, behalok a fiaidon:D Matyi micsoda kis dumagép, hallod, pisilni fognak a lányok utána, az már most tuti. Ákos meg mint tudjuk, rá hasonlít!!!!

Mia, örülök, hogy minden oké, a nagyobb has meg mint tudom, a másodikkal jár. De lehet lányos hasid lesz! ;)
Martin bútorai nagyon tetszenek, autópályás szőnyegben kezet foghatunk, mi két hónapja vettünk Kikinek (így hívja magát :D ) padlószőnyeget, ami autóút mintás, hát azóta ki sem lehet rángatni a szobájából! :D Már mindent mutogat, és mondogat rajta, esküszöm jobb mint egy képeskönyv.
A tigris szerkót meg bevallom megirigyeltem egy kicsikét! :D Én tigris mániás vagyok, ergo a fiamra is elég sok tigris aggatok, nekünk tente párnánk van, ami tigrises :D Meg van pótléknak egy Micimackós is :D
És gratulálok a fogakhoz. Az meg hogy most júli 11 az új kiírt dátum... na senki sem tudja így összehozni :D Már csak hogy apukának is gratuláljak valamiért! :D
Nekünk 4 van, most jön az ötödik, de ne tudjátok meg, hogy hogy szenvedünk vele. Ráadásul meg is van fázva tökmag, úgyhogy megy itthon a balhé :D

Na mennem kell sok nagy pusszancs Nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziastok strapált, boldog anyucik! :wink:

Bocsika, hogy ennyire el vagyok tűnve, de minden időm a családé! Még Pancsi blogjára sem szentelek annyi időt amennyit valójában szeretnék. :(
Na, meg beindult a karácsonyi előkészületi láz. Imádom! És már van kivel! Rengeteg ajándékot, dekorációt sk készítek, akarom mondani készítünk, és az is rengeteg időnket "elrabolja". De nincs annál szebb és boldogabb pillanat, amikor együtt színezzük a kifestők ábráit vagy ragasztjuk/varrjuk a flittereket, gombokat...
Sokat csavargunk, voltunk két(!) disznóvágáson :roll: (én még sosem voltam, de hál'istennek volt más feladatom).
Tegnap jöttünk meg 5 napos Bükfürdőzésből. Volt bécsi karácsonyi vásár, hatalmas locsizások és wellneszelések... 8) :oops: Szóval zajlik itt is az élet, amit maximális odadással tudok csak élvezni. Ezért kevés idő jut másra, magamra.
Csipetkénk jól van, már a 17. hetet tapossuk! Izgatottan várom a jövő heti uh-t... mi lehet a lába közt?... :P
Bocsi, hogy ennyire csak magunkról szól most a hsz, de mindjárt vége a mesének és akkor valami mást kell kitalálni!
Móni - Majd írd meg a nyugtató bogyók beszerzési helyét.... :twisted: :wink:
Mia - Kezetfogahtunk a tünetek miatt, de nyugi, a 12. héten egyik napról a másikra megszűnik!
Gyönyörű minden srác! Még képeket!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Szia Anna!

Jujj de jó, hogy felőled is hallunk! Azta nem semmi, hogy már a 17. hét, remélem elmeséled majd nekünk is a csöpp nemét, meg gondolom akkor már neki is lesz vonalzója.
Nem csoda, hogy most minden pillanatod a családé, hiszen hamarosan bővültök. Mikorra is vagy kiírva?
Igyekszem én is pasiképet feltölteni, de cserébe Panniról is kérnénk képet! Nem csak fiús topic ez :D
Ilyen ügyi a lányod, hogy együtt színeztek? Meg dekoráltok?
Mondjuk Kiki is dekorál, de ezt kicsit másképp kell érteni :D :D :D Fiús anyukák keresztje :D

Puszilunk és várjuk a híreket!!!!!! Továbbra is jó egészséget Nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Anna: de jó, hogy jelentkeztél.. :D :D örülök, hogy jól vagytok.. 8) már a 17. hét.. :shock: :shock: :D :D gyere sűrűbben.. :wink: :lol: beszéltük a csajokkal, hogy dec. 28.-án talizunk Gödöllőn a játszóházban, természetesen nektek is ott a helyetek, ha ráértek.. :wink: 8)

Pindi: nincs kedvetek Krisszel átjönni valamelyik nap hozzánk?? közel is vagytok, és örülnénk is nektek.. :wink: :lol:
(természetesen bármelyikőtöket szívesen látjuk, bármikor!! :D )

Mia: csinálsz egy babavárós vonalzót is?? :roll: :wink:

Rólunk: volt nálunk a Télapó szombat este.. :lol: Matyi hatalmas kíváncsisággal és izgalommal várta.. :lol: amikor megérkezett és apa kiment beengedni, izgalmában össze vissza rohangált a lakásban és mondogatta, hogy "elbújok, mert nem láttam még télapót".. :D :D
aztán, mikor bejött, annyira zavarban volt, hogy hátra szaladt a hálószobába és ott kérdezte tőlem, hogy mikor adja oda az ajándékot.. :P :P mondtam, neki, hogy ahhoz előbb ki kellene menni hozzá.. :D a végén már énekelt is neki, úgyhogy nagy barátunk lett a Mikulás.. :D :D Ákos mikor meglátta, egy picit megijedt és a mamához menekült, de a végére ő is feloldódott, és búcsúzásnál kezet is fogott vele.. :lol:
még aznap este, Matyi Télapóvá változott, és hatalmas lelkesedéssel az összes játékával "megajándékozta" a mamát meg a papát.. :D
Ákos is folyamatosan mutogat az ajtóra, meg a polcra, ahol az ajándékok vannak, és lelkesen "magyarázza", hogy itt volt a télapó és hozott nekik ajándékot.. :D :D

nagy örömükre másnap reggel pedig tele lettek a csizmácskák csokival.. 8) miközben éppen egy fehér csokit ettek, Matyi egyszer csak megszólal: "anya, ez majonézes csoki.. fehér.." :D :D

egy picit megreformáltam az elalvásukat, mert kezdett egyre hosszadalmassá és bonyolultabbá válni.. :roll:
most úgy néz ki, hogy összebújunk mesélni, énekelni, mondókázni, míg Ákos cicizik, aztán mikor már alvásra kerül a sor, mindenkit külön megölelgetek, megpuszilgatok és leülök a Matyi ágya végére még pár percre, aztán mikor Ákos elalszik kijövök.. 8) teljesen jól működik, azóta nincs nyafogás, meg alkudozás mióta így alszanak el.. 8) de előfordul, hogy hamarabb ki kell szaladnom pár pillanatra, még mielőtt elaludnának, és ilyenkor mikor megyek vissza, hallom, hogy ott hallgatóznak az ajtóban, és mikor észre veszik, hogy közeledek, mindenki rohan vissza a helyére és úgy tesznek, mintha mélyen aludnának.. :D :D :D akkora kópék.. :D :D valamelyik nap, meg még mindketten ébren voltak mikor kijöttem és nem mentem el az ajtóból azonnal, hanem hallgatóztam egy kicsit.. :oops: 8) egyszer csak hallom, hogy Matyi suttog: Ákos... cupp-cupp.. és dobálta neki a puszikat.. :D :D :D

Ákos meg Süsü rajongó lett, folyamatosan keresi Süsüt, este pedig dobálja neki a puszikat mielőtt elalszik.. :D :D ha meg berakom neki dvd-n annyira boldog.. :D :D kap is karácsonyra egy plüss Süsüt.. :D :D nagy lesz az öröm.. :D

ja, valamelyik nap reggeliztek a fiúk, és Ákos szokásához híven dobálózott a kajával evés helyett, mire Matyi szigorúan: "miért nem eszel?? egyél!! na, ügyes vagy".. :D :D

na, most elárasztalak benneteket képekkel is:

Kép

Matyi mézeskalácsot készít a Télapónak.. :D


Kép

a Télapóval.. :D


Kép

a zsákmány.. :D


Kép

jééé, hát itt meg mi történt?? :D


Kép

nyamiiii.. :D


Kép

fincsi ez a majonézes csoki.. :D


Kép

a két zsivány.. :D :D

amúgy olyan rendes gyerkőcök, mert két napi csokizabálás után mondtam nekik, hogy most egy kicsit szüneteltetjük a csokievést, mert nem tudnak tőle sem enni, sem aludni, és azóta sem követelik, pedig ott van előttük folyamatosan.. :D :D ma este kérdezte Matyi, hogy "anya szabad enni, most csokit?" :D :D naná, hogy szabad volt.. :wink: :D :D


puszika

Kép

Kép
morca
 
 


upsssz.. ezek lemaradtak.. :oops: :lol: :lol:

Kép

így nézik a pacis mesét.. :D :D


Kép

állandóan birkóznak.. :D :D


Kép


megy a harc.. :D :D


Kép

a kis kung-fu betyár.. :D :D


Kép

a mester.. :D :D

puszi..:P

Kép

Kép
morca
 
 


Íme Móni..kérése számomra parancs..gondoltam, h csinálok, de megakartam várni a 12. hetet..de végül is..

a fiaid eszméletlenek :lol: :lol: a nuncsakus Ákos..meg kell zabálni..


mára ennyi, ma megyek dokihoz, nem lesz semmi, csak beutalókért..képzeljétek, nem kaptam már dec 28-ára uh időpontot, csak jan 4-re (13. hét) :shock: :shock:
még, h nem szülnek gyerekeket..remélem a dokim elintéz soron kívül..

sok pusza,

¤mia¤
Vendég
 


Szió!

Mia: jó sokára kaptál időpontot.. :shock: de hamar itt lesz ám.. :wink: :lol: hányinger???


hoztam még egy videót is.. 8)

ma reggeli "vidámparkozás".. :D :D

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=59063

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


jajj, de csacsi vagyok.. :oops: :lol:

szuper az új vonalzód.. :wink: :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


Matyi ma nagyon rám ijesztett, mert miután felkelt délután, mindenért csak sírt, de nagyon keservesen, és sehogy sem akarta kibökni, hogy mi a baja.. :? :( a végén, már veszekedtem vele:oops: :cry: , hogy miért nem mondja meg, hogy mi a gond, mert így nem tudok segíteni... :( majdnem frászt kaptam, mert ő sosem szokott így viselkedni.. :? végül felhívtuk a dokinénit, aki mondta, hogy azonnal menjünk be (pedig már letelt a rendelési idő).. :roll: elkezdett Matyival beszélgetni és neki egyből megmondta, hogy a füle fáj, és azt is, hogy a bal.. :roll: meg is nézte, és tényleg nagyon csúnya neki, remélem nem kell hétvégén fülészetre rohangálnunk.. :roll: kapott antibiotikumot, meg fájdalomcsillapítót, remélem használni fog.. :roll: most meg tiszta lelki beteg vagyok, hogy balhéztam vele, pedig nem is rá haragudtam, hanem csak éreztem, hogy valami nagyon nem stimmel és ideges voltam, ő meg csak sírt mindenért, pedig végig kérdeztem minden lehetőséget... :roll: :cry: bár megbeszéltem ezt vele, és jobban is van, de én most nagyon szarul érzem magam emiatt.. :cry: :cry:

na megyek, mert fürdenek és addig össze kell szednem a cuccaikat az alváshoz.. :roll:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Móni..ne okold magad :) Matyi biztos megértette, h ideges vagy rá..

jobbulást neki!

puszi
Vendég
 


..nem beszélve arról, h szupi Anyuci vagy..nem hagytad annyiban a dolgot, tudtad, h vmi nem stimmel és felhívtad az orvost..

Matyi szerencsés, h ilyen anyája van..ismeri, mint a tenyerét.. :lol: :lol: (ez majd később nem biztos, h ilyen jól jön majd neki ;) )

jóéjt!
¤mia¤
Vendég
 


Mia: de aranyos vagy.. :lol: Matyi (is) annyira aranyos gyerek, igazából sosem érdemli meg, hogy idegeskedjek vele, pláne nem amikor bajban van.. :roll: az igaz, hogy tudtam, hogy valami nem stimmel, de nagyon hülyén reagáltam sajnos.. :roll: :( egy biztos, holnap (is) a tenyeremen fogom hordozni.. :P :P

szegény, most voltam bent nála, alig kap levegőt úgy el van dugulva a nózija.. :? :roll: csöpögtettem neki, de lehet ki kellene szippantanom, nehogy megint bedurranjon a füle reggelig.. :roll: hát remélem hamar kimászik ebből a nyavalyából.. :roll: :P :P

na, megyek megpróbálok aludni egy kicsit.. :roll:

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Móni: nekem mindig használt a zokniba töltött, felmelegített só :)

az rendbe hozta a fülemet :)

Jobbulást Matyinak, cudar dolog a fülfájás :(

puszi,
¤mia¤

ps.: Apa elvitte a kis ördögfiókát magával vásárolni, mert nagyon kikészít mostanában..vszínű a hormonjaim is a bolondját járatják velem..és nincs türelmem kis Csemetémhez..de nagggyon hisztis és akaratos..sztem tiszta Apja :lol: :lol:
de aranyos..amikor látja, h mérges vagyok rá, hozzámbújik :) MONDOM, H TISZTA APJA!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Móni!!!! Te egy nagyon is aranyos és türelmes anyuci vagy, és ezt mindkét fiad tudja, ne aggódj!!!!! Néha az embernél szakad a zsinór, náluk is, hidd el ez a veszekedés dolog téged jobban kiborított mint őt! Csak nyugi, helyesen jártál el! Jobbulást a kis vitéznek!
Köszönjük a meghívást, nagyon aranyos vagy, és élni is fogunk vele, csak most Kiki is és én is náthásak vagyunk, anyumék is, nem akarunk semmilyen bacit átvinni.
De hihetetlenül jól esett!!!!! :)
Fiúk továbbra is elbűvölően édesek!!!!!!
Mia, jó a vonalzód, tetszik, jól látom, hogy egy kicsit mintha virágos és rózsaszínes lenne? :D ;)
Nyugi, én nem vagyok terhes, de néha nekem is elfogy a türelmem, Kiki ezen a héten eszméletlenül hisztis, és balhés.
Most apjánál van, meg holnap is, most azt határozták, hogy két hetente mindkét munkaszüneti nap elviheti 9-15 óráig.
Eddig minden szombaton vitte.

Na megyek, mert még teregetek :D

Sok puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Mia: két lábon járó hormonbomba vagy, neked pláne kijár a pihenés.. :wink: :lol: :lol:

van a fiúknak ez a fülmelegítős sapka, aminek van két zseb a fülüknél, és abban van egy kis tasak, valamilyen zselével.. nagyon jó, mindig használjuk, mikor náthásak.. :lol: :lol: amikor én voltam kicsi, én is sót használtam.. :wink: :lol:

Pindi: most mi is náthásak, vagyunk, de ha már ti is és mi is meggyógyultunk, szeretettel várunk benneteket.. :wink: :lol: :lol: szólj, hogy mikor jó nektek és gyertek.. :wink: :lol:

Matyi már sokkal jobban van, még egy kicsit náthás, de a füle azóta sem fáj.. 8)

most Ákos is taknyosodik, de szívom az orrát ezerrel ( a legnagyobb örömére :? :lol: ), remélem, hogy nem húzódik a fülére.. :roll:

jaaaaa, a hisztiről jut eszembe.. képzeljétek, ma "összebunyóztunk" Ákossal hajnalban.. :oops: :lol: :lol: az a kis piszok, felkelt és közölte velem, hogy "cici".. mondom neki, hogy a cici még alszik, aludjon ő is.. :roll: 8) erre méregből simán állon rúgott, de úgy izomból, mire én félkómában visszakézből rácsaptam a combjára.. :oops: :oops: :roll: :lol: persze nem nagyot, és nem is direkt mert még nem is voltam teljesen magamnál, de olyan váratlanul ért, azt sem tudtam hol vagyok, meg, hogy mi történt.. :roll: 8) de amint ez lezajlott, azonnal felébredtem és jól megsimogattam a lábát és akkor kezdtem el azon gondolkozni, hogy mi is történt valójában.. :oops: 8) ő meg jól megsértődött rám, de azért szinte rögtön ki tudtam engesztelni.. :lol: :lol: na, hát mi már így állunk...:lol: :lol: :lol:
hihetetlenül akaratos kis kölök ő is, úgyhogy kitartás, tudom miről beszéltek.. :lol: :lol: :lol:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Móni: állonrúgás? CSAK?? nekem ma a hajamat tépte meg :lol: :lol:
mi is szoktunk karatézni..vicces, amikor két kómában lévő egyén, nekiesik egymásnak..

Jelentem, kész a szoba!! tök jó lett, a fiatalúr már ott tölti du.-i sziesztáját..remélem este is ilyen lelkes lesz.. :? :?

Apa a két epedás matracra vett lábakat, ma rácsavarozta azokat, Anya vett szép ágytakarót..nagyon tetszett neki, már ugrált rajta :)

a terv az, h egyedül aludjon már a szobájában..na kíváncsi vagyok..sztem még egy ideig felváltva alszunk vele..aztán sajna át kell vernünk..

én már jobban, róka koma eltünedezőben..dec. 28-án megyek uh-ra végűl is, mert csináltatok Down.-kór szűrést is (öregecske vónék..) és találtam egy helyet ahol 28e helyett "csak" 12e-ért csinálják meg a kombinált tesztet+UH-t.

na jók lenni, a betegeknek Jobbulást + sok gyógypuszit!!

¤mia¤
Vendég
 


Kép na az a lis kupac ott Martin..az elnöki ágyában..

Kép ez a szoba másik fele..remélem látszik, mert kicsit sötét van..őnagysága sziesztája miatt..
Vendég
 


na..fordítva írtam a kommentárt.. :lol: :lol:

na ilyen lett..
Vendég
 


Sziasztok Ancik!

Morca: Hogy vagytok? A fülfájás alattomos dolog, remélem, hamarosan egészséges lesz a kis csibészed! Az pedig vitathatatlan, hogy szupi anyuka vagy! Ezen ne is törd a fejed, egyértelműűűű. :D

Mia: Szupi lett a Martin szobája! Igazi nagyfiús ágy (barátnő is elfér mellette 8) :lol: ). - Örülök, hogy kezd elmúlni a maszkos időszak!

Pindi: Náthás Kikinek gyógyulást! Betegeskedje ki magát mindenki az ünnepek előtt!

Ma én is itthon maradtam a taknyos Lórival, pedig ma van a bölcsiben a Szent Luca-napi ünnepség, ahol Mikulást alakított volna, de mindegy, majd jövőre ...

Öt nap múlva megyünk haza! Ha addig nem írnék, amilyen lusta vagyok:

Boldog karácsonyt és új évet!

A telefonszámokat megpróbálom nem itt felejteni, hogy a talival kapcsolatban még tudjunk egyeztetni.

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Bocs, Anna, kifelejtettelek!

De jó nektek! Bécs, karácsonyi vásár! Én is, én is! :D

A karácsonyi készülődés tényéeg jó! Lóri csak öntapadós csillagokat ragasztott a képeslapokra.

Remélem, ti is jöttök a talira!

Felébredt, megyek.

R

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Jajj de nehezen jutok géphez... :roll:

Rossz hírrel kezdem, sajna mi nem tudunk ott lenni a 28-ra tervezett talin. :cry: Úgy alakul a programunk, hogy szenteste itthon - hármasban, aztán távolodunk, egyik nagyszülők, másik nagyszülők, majd a szüleimnél - Baján maradunk az új évig. Hál'istennek nagy havakat ígérnek, amit ott remekül fogunk tudni élvezni. :D
De nagyon sajnálom, hogy lemaradunk a taliról. :cry:

morca - Nagyon ügyi hapsikáid vannak! És te is szuper vagy, hogy tudtad hogy abban az állapotában orvoshoz kell vinni Matyit! Jól van már a füle?

mia - Nagyon jó a pasiszoba! Irigy-irigy, sajna nálunk nincs lehetőség gyerekszobára. Illetve majd ha ketten lesznek, akkor mi - szülők, kiköltözünk a nappaliba... :roll: Aztán egyszer vidékre... remélem minnel hamarabb, mert így gyerkőcöstől én nagyon "szenvedek" pesten... :x Persze, jó, hogy vannak játszóházak, hétvégi programlehetőségek, később színház és mozi velük, de fel tudom idézni boldog gyerekkoromban, hogy milyen jó volt csak cipőt, kabátot húzni és máris kint voltam az udvarban kutyákkal, macskákkal, hógolyókkal...

svédbaba - Hogy vagytok anyóssal? Most biztos rendeződik minden gond, így a szeretet ünnepe felé közeledve. :wink:

Hogy álltok az ajándékokkal? Mi már mindent beszereztünk, már csak csomagolni kell...és várni. Ma szereztem be az uccsó meglepit tesóm 4 éves fiának - egy 3D-s puzzle... Játékboltban vettem 4590-ért, majd ua. a tescóban 1990. :evil: :evil: Azt hittem seggre ülök! Holnap megpróbálom visszacsinálni a drága bevásárlást... remélem addig marad az olcsóbbikból! :)
Tegnap jártam nőgyogyónal, minden rendben van, azt leszámítva, hogy most újra a 17. hetet járom... :shock: Na tessék... így jár az, aki nem jegyzi fel a pontos dátumokat... így nem lehet meghatározni a születés várható idejét sem... Pedig nagyon szeretném elkerülni a császárt! Jövő kedden genetikai uh. Paancsinál ebben a korban mondták, hogy 85% van a puncira! 8)

Náthásoknak mielőbbi gyógyulást, hogy az ünnepek tényleg békében teljenek!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Imádja a sárgarépát! A nyuszi is :D

Kép

Takarítani is szeret - egyelőre... Ő most poszi

Kép

Wellness közben beleszeretett egy lóba (sakkfigura) :wink:

Kép

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!!
és főleg szia, kismami :) gyönyörű Panni..és milyen nagy már..jesszusom..más gyerekén jobban látni.. :lol: :lol: :lol:
Örülök, h jól vagytok, nagyon várjuk a beszámolókat, h milyen Babácska érkezik :) és nyugi..az időponttal én is hadilábon..nekem ugye nem jött meg..így én is csak saccolva..

Képzeljétek el, h mi történt..drága uram megbízott egy levél feladásával..szidtam is, mert annyira tele van állandóan a posta, min. 40perc mire sorra kerülök..amikor végre ott vagyok a postáskisasszonynál, mondom magamnak, veszek egy horoszkópos sorsjegyet..hátha..persze RÁKocskásat..hazajöttem, úgy ahogy volt el is feledkeztem róla, csak most pakolásnál jutott eszembe, mert a kezembe akadt..és NYERTEM 10e forintot!! na ez azé nagy hír (is) mert soha a büdös életben nem nyertem eddig semmit..kivéve persze Apát és Martint :)
Apa nagylelkű volt..azt mondta, h költsem magamra..és így is tettem..azon melegiben vettem magamnak a CundA-ban egy olyan jó terhesfarmert..ilyet akartam rendesben..na de abba már nem férek.. :lol:
más: ma elmentem beutalókért a helyi rendelőbe..találkoztam az új dokival (fiatal, kedves, jóképű és pasi ;) ) mondom neki, h mikor jöhetek oltatni, mondja nekem, h legfőbb ideje.. :shock: :shock:
mondom neki, h jó, csak az eddigi drnőnk, aki helyett ő van, mert elment nyugdíjba (hálistennek), nem akart beoltatni..erre ő vágott egy pofát..na ennyit erről..

kezd az erőm visszatérni úgy érzem, bár az éjjel pocsék éjszakám volt..Martin is forgolódott, a kutya meg hányt..
holnap megyek vérvételre és EKG-re..na ezek a dolgok nem hiányoznak..de majd túlleszek ezen is..

na lépek, Martin ordít, h Aqua (víz) :)

puszi,

¤mia¤
Vendég
 


..és kérek beszámolót a kis betegeinkről!!

gyógypusz,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért így karácsony előtt.
Eladnám kisfiam által használt ill. nem használt cipőinket.
Az első két képen található 3 pár cipő infók (ára 4000 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
21-es méret: Deichmann-os szandálok és egy benti cipőcske. A nyitott szandál keveset használt, mászás időszakában hordott, rövid ideig. A csat a mászás miatt megkopott, a bőr viszont sérülésmentes. Nincs kitaposva, mert a kisfiam még nem járt akkoriban. A zárt szandál és a benti cipő szinte újak, lábrapróbált állapotúak, ajándékba kaptuk őket, mikorra már kicsik lettek.
Második két képen szereplő 2 cipő (ára 3500 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
22-es méret: Deichmannos téli csizma két hétig hordott inkább babakocsizáshoz használt cipő, nincs kitaposva. Kinőttük a tél elejére. A csizma meleg, bundás béléses, tépőzárral és cippzárral záródik. A tetején a külön rávarrt fényvisszaverő csíkon apró, felkarcolásos sérülés van, de ez a funkciót nem zavarja, mert csak dísz, messziről nem is látszik. A benti cipő szintén új, nem hordott.

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon privit!
Kívánok Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Üdv: Vikkata
torolve_20130114141731
 
 


Hol van mindenki? :shock: :cry:
Jaaa, hogy megy a csomagolás ezerrel? :wink:
Remélem nem betegecske senki!
Jelentkezzetek!

mia - Gratula a nyereményhez! :)

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Hátha benéztek néhanap... nem tudom magamban tartani :oops:

ISMÉT LÁNYUNK LESZ! :lol:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!! GRATULÁLOK!!!

nem semmi.. :D annyira örülök nektek..(titkon remélem, h nekünk is ;) )


minden jót Nektek,
sok puszi!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Anna: hatalmas gratula a kis csajszihoz.. :D :D :D

Mia: mi újság a rosszulléteiddel?? 8) szurkolok ám, hogy kis csaj legyen nálatok is.. 8) :wink: :D

most többet nem tudok, holnap megpróbálok többet jönni.. 8)

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok, csak bekukkantottam!

Anna, hatalmas gratuláció az újabb kiscsajhoz! :) Mi lesz majd a neve?
Jah amúgy sztem július 29. a porszívózás világnapja, mert Kiki kedvenc időtöltése szintén a porszívó nyúzás :D

Mia megy a drukk, hogy nálatok is kicsilány legyen a pocaklakó!!!!!

Mi még betegek vagyunk, nem tudom így hogy tudunk menni a talira, mindenesetre kúrálom magam és a gyerkőt is, aki kb 6-nak felel meg rosszaság szempontjából! :)

PUszi mindenkinek

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

egyenlőre mi is betegek vagyunk, még ki sem lábaltunk a náthából, de Matyi már valamilyen vírust is összeszedett.. :? úgyhogy én sem tudom még mi lesz a talival részünkről.. :(

viszont:

Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánunk Nektek.. :D :D

Matyi, Ákos Marci Móni


puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Boldog karácsonyt és csillogó szempárokban való gyönyörködést kívánok mindenkinek! :)

Mielőbbi gyógyulást!

Puszi!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Nagyon Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek, és jobbulást a betegeknek!!!!

Sok puszi

Krisztián és Pindi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hej Anyácskák és Manócskák!

Nagyon Boldogságos Ünnepet Nektek, minden kívánságotok teljesüljön ;)


sok puszi,
Anya, Martin és Apa
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog karacsonyt!

Csak gyors bekukk!

Betegeknek jobbulást, irjatok legyszi egy sms-t, hogy lesz-e tali, nem leszek addig netközelben.

Pusz:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!


hát legnagyobb sajnálatomra le kell, hogy mondjam a talit, amiatt a nyavalyás vírus miatt, amit Matyikám beszívott.. :cry: :cry: :cry:

nagyon- nagyon sajnálom csajok.. :cry: :cry:

de mindenképpen bepótoljuk.. :wink:

további kellemes ünnepeket.. 8)

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok,
ma hívott Rita a tali miatt..mondtam neki, h megpróbálom felvenni a kapcsolatot veletek, h akkor hogy s mint..

..de sajnálattal veszem észre, h betegek vagytok :( lényeg, h gyógyuljatok meg mihamarabb, majd összehozzuk vhogy még ;)

nekem sem biztos, h jó, mert aznap megyek 12 hetes vérvizsgálatra + UH-ra. azért majd elmesélem, h mi volt és h tudjuk-e már, h lesz-e társam a női dolgokhoz, vagy meg kell tanulnom az összes autó márkáját, motorját etc..etc.. :lol: :lol:

Nagy Gyógypuszit Minden kis Betegnek!!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy puszinyuszi a betegeknek, nekünk is...:(
Nembaj, összehozunk még talit, mert muszáj:D
A közös szülinapok már alapok lesznek:D

Mia, boldog 12. hetet!!!!

Várjuk ám a beszámolót!
Sok puszi mindenkinek!!!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: