Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
na megosztom veletek, h hlistennek a 2. downszűrés és az AFP eredményem is jó lett :) most az UH-ra gyúrok :lol: :lol:

Anna: majd mesélj, h milyen volt a gitárest :)
Panni egy álom..sztem ne aggódj a túl sok szeretgetéstől..ez meghálálja magát..egy magabiztos gyereket nevelsz így..sztem a szeretettel nem kell spórolni :) Lásd Mónit..

ezzel a melógondokkal én is így vagyok/voltam..de mostanában a helyemen olyan káosz van és pénzhiány, h jobb is h nem kell visszamennem..abból volt már részem, amikor ki kellett rántani a céget a kátyúból, na abból nem kérek mégegyszer..

Apa amúgy nyitott egy szemvizsgálót egy doktornővel, igaz, szolnokon, és úgy néz ki, szép lassan gyarapszik a dolog. remélem bejön, valszeg én majd oda járok segiteni, ha már bölcsisek/ovisok lesznek a gyerkőcök..Apa nagyon előrelátó, mindent előre kigondol (ahogy a 2. terhességemet is..
:lol: :lol: )

tegnap voltunk 18hós oltáson, minden rendben volt, összeírtam a kérdéseimet (kismami kicsit feledékeny..) de nem sikerült felsorolni őket, a dokinő mondta magától..először is a legfőbb gondom az volt, h 18 hónapos fiamnak csak 4 foga van..és ilyenkor másnak már 20.. :shock: :shock:
nos mielőtt beoltotta volna meghallgatta a szívét és megnézte a torkát..mondja nekem, h anyuka, ez a gyerek h alszik? mondom neki, h hát mostanában sűrűn felriad..nem csodálom, az összes foga jön, be van dagadva szegénykémnek az egész ínye..
nos..eddig nem volt nagy nyügi..remélem így is marad..szegénykémnek nem lehet könnyű..az összes fog egyszerre..na de ezen is túlesünk majd ;)

na legyetek jók, és ha tudtok, gyertek!

puszi,
M.
Vendég
 


Kép
Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Vendég
 

 
 

Kép
Marcipánt sétáltatva..

na jó sokat raktam fel ;)


pusz
Vendég
 


Sziasztok!

mia - Örülök a jó eredményeidnek! Mikor mégy uh-ra? Hajrá punci! :-) 4d-re mentek? Mi nagyon szeretnénk, de megvárjuk, hogy mennyi marad a csekkek befizetése után...
Előrelátó apának sok sikert az új céghez, kívánom, hogy miden simán menjen! A maradék 16 fogacskával is! :-)

Marha jó volt a gitárosdi!!! Minden baba "bambán" bámult anyukája ölében, az én nagylányom, aki nem a legidősebb volt, állt a kör közepén és táncolt, egy bárányka partnerrel :-) Nagggyon édi volt! Nem mertem elővenni a fényképgépet. Na, majd jövő szerdán, akkor már rutinosabb leszek ééés bérletes! :-) Olyan jó látni gyerekek közt! Látom, hogy élvezi! Aput is annyira felizgatta, hogy eljött értünk, hogy megleshesse kis családját, még a munkáját is otthagyta! Olyan fura, "múltkor" még munka végeztével várt a patika előtt, még korábban meg kocsmák előtt, ahol barátnőkkel múlat(t)am az időt... most meg játszóházhoz jön a taxi! :-)

Ma hulla vagyok. Éjjel felsírt Pancsi, tényleg csak egy pillanatra, de én nem tudtam vissza aludni 3.05-től... így belevágtam egy filmbe és valamikor fél6 után aludtam vissza. Hulla vagyok!
Én még tologatom a másfél (!) éveseknek járó oltást, megvárom míg hazajövünk a snowboardozásból, aztán jelentkezem a doktornéninél.

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Hello Csajok!

Tudom régen írtam, és ne haragudjatok érte. Nincs mentségem,csak egy pici Hannám........... :D :D :D :D :D

És egy pocaklakóm!! :D :D :D

Nagyon örülök, hogy Mia is és Pepitanna is ismét várandós!! Mi is júliusra várjuk a kistesót! :) Hétfőn megyek AFP-re.

Majd jelentkezem, ígérem, csak tudjátok estére amikor neteznék, kipurcanok. Nagyon fáradékony vagyok és álmos sokszor. De ez márcsak így van. :))

Most búcsúzom is. Sok sok puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!

SZUPER HÍR!!!! :lol: :lol: :lol:
Akkor megint egyidőben megyünk szülni :D :D

na majd jelentkezni a hírekkel!! meg a pontos adatokkal, vonalzóval!

sok puszi és Nagyon Gratulálunk!!

M.
Vendég
 


Hűha!!! Babaeső! :lol: :lol: :lol:
Gratulálok én is! :)
Kislány - Várunk majd a hírekkel, eredményekkel és nemi hovatartozás bejelentésével! :wink:

Jó hólapátolást és szánkózást mindenkinek!!! :roll: :twisted: :wink:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Jajj, de jó, Kislány! Gratulálok! :D Gyere és mesélj gyakrabban, hogy vagytok, hogy áll a ház, a kiskert... :lol:

Pepitanna: De jó lehetett a gitáros baba-mamaklub! Lórit majd rábeszélem, hogy kérje fel a táncoslábú Pannit! :D Nem tudom, emlékeztek-e rá, hogy a Lóri fedőneve pocaklakó korában Tánci volt - nos, a név ráillik. Esténként felváltva szokott focizni és táncolni, sőt néha még egyszerre is megy a kettő! 8)

Mia: Ahogy elnézem, Martin is bontogatja a szárnyait, autóversenyző, festőművész...! :lol: Plusz nagybani foggyártó! Huh, nem lehet semmi annyi fog egyszerre.

Pindi, Móni? Mi van veletek?

Rohannom kell, a kislegény mégis inklább éhes mint álmos.

Pá, Rita

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!


Mia, gratulálok a jó eredményekhez, csak így tovább!!!!


Kislány! Dejó, gratulálok Nektek is, dejó, lányok nemár én is akarok újra veletek szülni :D :D :D
Na újra pocifotók.... UH képek hajráááá! :D
Bocsi most csak épp h bepattantam, majd jövök, de Krisz most amortizálja a videomat :D

Puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


hahó,
a többieknek már megírtam ugyan sms-ben, de van egy messzi távolban élő barátunk, akiről nem feledkezhetünk ám meg :)
szóval Rita, a te csídre is szükségünk van, egyrészt, h a holnapi esti 7 órai genetikai UH-n minden rendben találjanak, másrészt, h Laura lakozzon a pocakban továbbra is ;)

..és ha kérhetem (és Anna nem haragszik érte..) küldjetek csít neki is, h a vérezgetése abbamaradjon..

sok pusziii,
majd jelentkezem!
M.
Vendég
 


Mia: Gondolok rád! Hajrá Laura!

Pepitanna: Írj, hogy mi is megnyugodjunk!

Pindi: Mi lett a videóddal?

Képzeljétek, Lóri mostanában hajnal fél ötkor ébred. Azt hittem, éhes (mondogatja hogy nyamnyamnyam) tegnap éjszaka készítettem be neki kaját, de nem az volt a gond. Lehet, hogy hiányzunk neki? Ha látja, hogy apa, anya megvan, megnyugszik, visszaalszik. Nektek szokott lenni ilyen?

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Mia: nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen és, hogy továbbra is Laura legyen a kis albérlőd.. :wink: :D

ne haragudjatok, hogy nem jövök, de egy kicsit lerobbantam és nem tudok sokat itt ülni a gépnél, de mindent bepótolok ígérem.. :wink:

Kislány: gratulálok a kistesóhoz és azért néha adj magadról hírt.. 8) olyan érdekes, mert pont a napokban gondoltam rád, hogy vajon mi lehet veletek, aztán jelentkeztél is a jó hírrel.. :D :D

na, megyek is, lefekszem.. 8)

jövök nemsokára.. :wink: :lol:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Svedbaba: előfordul, hogy Ákos is felriad éjjel és keres, de amikor megtalál, alszik is tovább.. 8)

na, tényleg megyek..

Kép

Kép
morca
 
 


Rita, köszi a drukkot :)
hát nem tudom mi lehet Lórival..lehet, h tényleg hiányoztok neki..de miért gondoltál erre?
Martin is felkel éjjelente, kiabál, h ANYA!! ilyenkor átmegyek..és bizony ott is ragadok..ilyenkor ott ül az ágyán és szomorkodik, ha átmegyek, akkor hozzám simul és visszaalszik..szóval lehet, h ez van Lórinál is..lehet, h a nyam-nyam az ebéd utáni sziesztát jelenti a bölcsiben? remélem mihamarabb megoldódik a dolog..
..és nálunk is, mert Apa nem nézi jó szemmel, h egyedül alszik..de mit tehetek..olyan nehéz éjjel, már nehezedő pocakkal, álmosan rohangálni 2 férfi között :lol: :lol:
tegnap voltunk Martinnak shoppingolni, kinövőben vannak a ruhái..kaptunk karira HM-es vásárlási utalványt a keriéktől..nagyon vagány cuccokat vettünk neki..akart egy szegecses bőrkarkötőt is mindenáron, de azt sikerült visszacsempésznem :lol: :lol:
..de ha lányom lesz..óóó.. miket tudtam volna... :lol: :lol:
na de majd holnap fény derül mindenre ;)
arra gondoltam, h szerencsém lesz, mert pont egy évszakosak lesznek a gyerekek..így az új jövevény simán hordhatja évszaknak megfelelően Martin cuccait..ahogy ismerem Apa praktikusságát..tuti direkt intézte így :lol: :lol:

ma megszólítottam egy anyukát, aki egy Martinnal egyidős kislánnyal és 1 babakocsival sétálgatott..megkérdeztem, h mennyi idő van a 2 gyerek között (2év2hónap), mert nekem is ennyi lesz a 2 gyermekem között, h milyen? nehéz? mire számíthatok..? nézett rám, azt mondta, h nem fog nekem hazudni, bitang nehéz, főleg az első év..neki most már könnyebb, mert a legkisebb már ül-mászik..de először azt sem tudta, h merre hány méter..na bumm..
meséltem Apának, csak nézett rám..úgy gondolom, h elég sok mindent kibírok, ezt is végigcsinálom, nekem az a lényeg, h Martin lelke ne sérüljön, én meg majd kipihenem magam, ha elértem a 60-at :lol: :lol:
mindenesetre, beírattam bölcsibe, a bnőm fiával fog járni, akit nagyon kedvel, Máté meg állandóan védelmezi mindentől :)
szeptembertől jár majd, így lesz előtte egy pár hónap , h összeszokjunk 4-en. ha úgy látom, h nem jó neki, akkor itthon marad, de sztem tetszeni fog neki..na majd meglátjuk..biztos beledöglök :cry: :cry:

na mára ennyit, jó lenne ha tudnátok írni, érdekelne a véleményetek!
ha nem, holnap írok, h mi újság..de csak későn, mert 19h-re megyek..

pussssszzz!!
Vendég
 


Móni: JOBBULÁST!! szedjél vmi vitamint..biztos lemerült a készleted..nem csoda..

sok pusziii
Vendég
 


Mia: megfáztam és lett pluszban egy jó kis övsömöröm.. :? még sosem volt, de rendesen letaglózott.. már harmadik napja, viszem a fiaim után a matracomat, meg a kispárnámat és ott fekszem ahol játszanak.. :roll: már voltam dokinál, kaptam gyogyót, meg krémet.. :roll: azért valószínűleg túlélem.. :wink: :lol:

megy a csííí...

Kép

Kép
morca
 
 


Móni: Övsömör?? Szegénykém..tud anyud segíteni? nem lehet könnyű..kitartás és jobbulást Neked! Küldünk gyógycsíííít!!

puszi,
M.
Vendég
 


Mia: szerencsére anyu itt van minden nap, Marci meg majdnem minden nap, úgyhogy van segítség bőven.. 8) csak olyan rossz, hogy nem tudok úgy játszani a fiúkkal, ahogy szoktam és őket is megviseli, látom rajtuk.. :roll: de azért aranyosak, mert időnként odaülnek hozzám játszani... :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


:)) nos igaz, Anyuci szíve nem csal..LÁNYUNK lesz!! :D :D

csak az időponttal leszünk bajban..a doki számítása szerint 18+3, a védőnő szerint 19+1, a mostani UH szerint 20+5 hetes a baba :shock: :shock: remélem azért ez időben eldől majd..
Anyu volt velem :roll: :roll: a vizsgálat közben a nyakamba ugrott, h tényleg kislány..utána meg nézegetve a gyerek arcát folyton azt mondta, h tiszta Martin :lol: :lol: :lol: már a doki is nevetett..kész voltam tőle :D :D nagyon odavan, h végre kislányunk lesz..

hát én is..nos..megyek..próbálok aludni, mert ez napok óta olyan idegben tartott, h nem nagyon tudtam :D

sok puszi, és köszönöm a drukkokat!

M.
Vendég
 


..ki is javítom a vonalzómat :wink: :wink:
Vendég
 


Mia: Hurrrráááááá! És nem nőtt ki neki! :D

Móni: Gyógyuljatok meg!

Jó éjt mindenkinek:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok anyucik és pocaksok! :wink:

Előkerültem, haza értünk Szlovákiából. Annyira jól éreztük magunkat és még pénzünk is maradt, hogy ráhúztunk még 1 nappal! 8) Nagyon klassz volt! Panni változatlanul egy igazi angyal! :oops: :wink: Bárkivel, bárhol feltalálja magát, kedves, barátkozós, nyugodt. Megadatik ez nekem mégegyszer??? :roll: Hogy lesz jövőre, azt még elképzelni sem tudom... Szánkó és babakocsi??? :)
Köszi az aggodó szavakat, megvagyok. Igyekszem nem túlhajszolni magam. Ismét barnázgattam, 2 napig. Amin apu elgondolkodott, hogy az előző pont 1 hónapja volt. Dokinál is rákérdeztem, hogy lehet ez valami menstruációt felidéző rendszeresség?... Azt mondta, hogy igen. Minden a helyén van, a lepény sincs közel a méhszályhoz, ami gondot okozna... Lessük, számolunk, aggódunk és lazítok, amennyire lehet. :oops: :P
Mennem kell, megkelt a kakaóscsiga tésztája és megsütöm amíg alszik, hogy fincsa illatra ébredjen! :)

Este (vagy holnap) jövök, mert van hozzátok szólni valóm! :)

Pussz!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Kép

Szerelmes lett a NUSSZ-ba :D De a nyuszi is viszonozta! :wink:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


hahó,
Anna, nyugi, ilyen szupi anyukától, csak ilyen szupi gyerekek születhetnek..harmóniában éltek, ettől ilyen Panni is :) és ha az új leányzó nem is lesz olyan mint Pannus, akkor is imádni fogod, őt meg pont azért, mert más :) lásd Mónit :)

apropó: SzuperAncink hogy van? jobban, remélem..

nálunk minden rendben, csak megint kicsit fáradékonyabb vagyok..és kicsit aggódom, h eleget foglalkozom-e Martinnal..annyi dolgom van, h sokszor csak este jut idő a játékra, pedig most kellene..csak szétidegelem magam a sok tennivaló láttán..sajna nem megy nekem ez az időbeosztósdi..hiába próbálom.
Apának is rengeteg a dolga, most is 2 napot nem alszik itthon, a mama jön este segíteni Martint beleültetni a kádba :)
és alvási ciklusaim..borzasztó...na nem panaszkodom tovább..
Anna, vmi kérdést akartál feltenni..nos várjuk :)

pusz,
M.
Vendég
 


Sziasztok!!

megvagyok ám, és már teljesen rendben is vagyok, csak most anyukám is elkapta ezt a takonykórt, úgyhogy kevesebb időm és energiám van írni.. 8) de olvasni mindig olvaslak benneteket.. :wink: :lol:

örülök, hogy mindenki jól van, gömbölyödik, akinek kell.. :wink: :lol:

Mia: az időbeosztásos dolog tényleg nem egyszerű.. :roll: én is mindig küszködök vele, és ha valami nincs megcsinálva én is sík ideg tudok lenni.. :oops: :roll: :lol: próbálom úgy intézni, hogy akkor csináljam meg a hosszadalmasabb dolgokat, amikor alszanak a fiúk és a többibe, meg bevonom őket amennyire lehet, de legalább annyira, hogy ott játszanak mellettem én meg "szóban" részt veszek a játékukban.. :lol: :lol: de nekem egyszerűbb dolgom van már, mert Matyi egyre többször elmélyül a saját szerepjátékaiban, Ákos meg ott lebzsel körülötte, vagy ő is elmélyülten szerelget valamit.. :lol: ha meg hívnak, "eldobok mindent" és játszom velük 15-20 percet (kb ennyit koncentrálnak egy fajta játékra) és amikor váltanak, megint csinálok valamit, amíg nem hívnak.. :lol: :lol: persze a nyűgösebb napokon ez nem mindig működik, de azért az esetek nagy többségében beválik.. :lol: :lol: és olyan jó, hogy teljesült a vágyad és kislányotok lesz.. 8) látod milyen jól tudunk szorítani és küldeni a csííít..:wink: :lol: :lol:

és még valami.. mindig nehéz lesz össze hangolni a két gyerkőc körüli feladatokat, játékot, azt, hogy mindkettő manónak ugyanúgy megtudjon felelni anyuci.. eleinte a technikai része bonyolultabb, de később (mivel Ákos is önálló kis személyiség már, saját akarattal és nem kevés elképzeléssel, én most pont ezen megyek keresztül) egyre inkább egyszerre kell megfelelni a két gyerek érzelmi igényeinek is, akik egyfajta versenyt csinálnak ebből és komoly fejtörést okoz sokszor annak a kivitelezése, hogy egyszerre legyek két helyen, egyszerre olvassak két mesét (mert természetesen mindkét fiamnak nekem kell olvasnom ugyanabban a szent pillanatban, nehogy valamelyiküknek kevesebb figyelem jusson részemről.. egyszerre játsszak két különböző játékot, két különböző helyszínen, és persze mindenkivel egyszerre tudjak összebújni és ugyanúgy megszeretgetni és még sorolhatnám.. :D :D most visszatekintve, a technikai részét könnyebb volt összeszervezni.. :lol: :lol: na nem panaszkodok ám, csak "kitaposom" előttetek az utat, hogy nektek a lehető legjárhatóbb legyen.. :wink: :lol: :lol:

Anna: én is olvastam ilyesmiről, hogy a szervezet "emlékszik" a menstruációs ciklusra és ilyenkor előfordul egy kis vérezgetés.. 8) de azért pihizz amennyit csak lehet.. 8) Panni nagyon tündéri vagány kis csajszi, de ha jobban belegondolok ebben a topikban különösen talpraesett, okos gyerkőcök vannak.. :wink: :lol:
én is kíváncsi lennék ám, hogy mi lenne a mondandód számunkra... :wink:

Pindi. mi újság felétek..? 8)

Svédbaba: rendeződött az alvásotok azóta?? :roll: 8)

Ákos rákapott a motorozásra.. :lol: kimentünk ma motorozni, és kérdeztem Ákostól, hogy kipróbálja-e a kis motort.. :lol: kipróbálta és olyan gyorsan belejött a hajtásba, meg a kormányozásba, hogy hazafelé, már nem győztük utolérni.. :lol: :lol: úgy megszerette, hogy be is kellett hozni az előszobába, hogy szem előtt lehessen folyamatosan.. :lol: :lol: amikor meg Matyi megelőzte, kiabált utána, hogy "Mamiii, Mamiii".. :lol: :lol:
ja, és Ákos két szavas mondatokban beszél.. :shock: :lol: ilyeneket mond, hogy: "bújj el", tedd le", "abból bele", meg hasonlók.. 8) nagyon kis ügyes, de Matyi tesz is róla, hogy legyen mit tanulnia.. :lol: ma is motorozás közben mondta Ákosnak, hogy "gyere Ákos, kapd fel az elejét".. :wink: :lol: :lol: húú, hát Matyi, meg aztán olyan szószátyár lett, egész nap be sem áll a szája.. :lol: :lol: most ő is változott, egyre inkább szerepjátékokat játszik, persze szárnyal a fantáziája és olyan sztorikat gyárt, hogy szakadunk a röhögéstől.. :lol: és olyan haramia, mert már egy jó ideje problémás nála a wc-re jutás, mert sajnálja rá az időt és amikor látom, hogy már majd bepisil és elküldöm wc-re, az mindig balhéval jár együtt, mert persze még akkor sem akar menni, elrohangál, lefekszik a földre, meg ilyesmi.. valamelyik nap is éppen próbáltam rávenni, hogy menjen el pisilni, és épp kitörni készült egy kisebb fajta botrány, mikor hirtelen eszembe jutott valami.. mondtam Matyinak, hogy oké, akkor megy el pisilni, amikor akar, de ha becsurog, mert nem ment el időben wc-re, akkor ő fogja kimosni a bugyiját.. aznap kétszer volt, hogy az utolsó utáni pillanatban rohant el, az "anyu pisilnem kell" felkiáltással, és persze pár csepp becsurgott.. mondtam is neki, hogy na akkor most mosnod kell.. először be akarta rakni a gépbe, de mondtam neki, hogy kézzel kellene a csapnál.. nagyon lelkes volt.. olyan édes, ahogy mossa bugyiját.. másodszor, meg elrobogott pisilni megint és utána mint a villám úgy jött a csaphoz nagy vidámkodva, hogy "na, már itt is vagyok mosni".. meg kell zabálni.. bár sejtem, hogy pár alakalom után már a mosásra fogja sajnálni az időt és inkább elmegy időben pisilni.. de ha mégsem, akkor nagyon házias lesz, legalábbis mosni remekül fog.. :D :D :D :D

na, most mennem kell.. :wink:

puszi mindenkinek.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Köszi Mia a "szupi" előszót! :oops: Igyekszem/igyekszünk következetesek lenni, nyugodtak és lazák... Talán beválik újra!
Fáradékonyság pocsék dolog... tooom miről beszélsz... :evil: :P

Morca - Apának is elmeséltem ezt a becsurgi/kimosom bugyingós sztorit... merthogy nem ér rá a kisember... azóta ezen mosolyog. :D És köszönjük a rögök széttaposásának ismertetését a járható úton! :wink: Biztos vagyok, hogy nem lehet mindenre felkészülni... nna, majd visszatérünk május után is erre a témakörre. Technikai és gyakorlati megoldások... jajj! :roll: :)

Ma jöttünk haza Pancsival (apát stralája a téli olimpia :? ), szülinapi zsúrra mentünk Bajára - unokatesó 5 éves lett. Hú de kajla, nagy gyerek már egy öt éves! Klassz volt, imádok gyerekek közt lenni. Asszem rossz szakmát választottam, óvónőként jobban el tudnám képzelni magam. De lehet, hogy már késő lenne a váltás... 8)

Szóval az jutott eszembe, hogy mit szólnátok egy olyan topiktalihoz, amit egy Halász Judit koncerthez szerveznénk. Igaz, hogy az nem rólunk szólna, de mégis nagy, közös mulatság lenne. Mi tuti hogy megyünk, de ha segítetek időpontot kitalálni, akkor alkalmazkodunk. :wink: Hmm??? :) Rita! Gyertek ti is!!! :wink: :P

http://www.halaszjudit.hu/index.php?pag ... t_program/

Jövő szerdán (24-én) megyünk 4D-re! Nagyon izgatott vagyok tőle!

TÖBBIEK???

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Ja! És még valami!

Ti is úgy etetitek a porontyokat, hogy menet közben üldözitek a kanállal??? Már hónapok óta nem hajalandó az etetőszékben ülni... egy darabig velünk ült az asztalnál, igazi, nagy széken, de már nem akar... Minden mást kitalál helyette :roll: :?
:?: :?: :?:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Anna: Matyit anno üldöztem én is a kanállal.. :D de most mivel ő az asztalnál ül, ezért természetesen Ákos is ott ül, még véletlenül sem csinálja másképp mint Matyi.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Mia: Nem csoda, ha szétszórtabb vagy, pláne, ha apa többet van távol (este) a szokásosnál. Az ilyen engem is nagyon ki tud zökkenteni (még pocaklakó nélkül is). És hát igen, a gyerkőcök azt szeretnék, hogy rájuk és csakisrájuk figyeljünk, de az sajna lehetetlen. Dilemmahegyek...

Móni: a fent leírtak miatt köszi minden tippért és trükkért. Az alvás azóta rendben, vagyis beletörődtem, hogy Lóri hajnali kis pacsírta. Ha ötkor ébred, gyorsan adok neki enni valamit, aztán még visszateszem az ágyba, olyankor elvan kb hatig. Ha hatkor ébred, az már nálunk a normális, az már fel sem tűnik. Este héttől már mindig durmol, és még mindig kétszer alszik napközben, szóval összejön neki a napi12-13 óra.

Pepitanna: Köszi a meghívást, ott leszünk!!! :D Lóri sem akar etetőszékbe ülni. Mostnában mindenhová húzgálja a széket, főleg a mosogatóhoz, egy mosogatást sem hagyna ki! Reménykedem, hogy erről nem fog leszokni! :lol:

Pindi? Kislánykismama?

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is.
Pocaklakóm állítólag ismét kiscsaj!!! :))
AFP -m a szám szerint normális, de holnap megyek UH-ra. Bízom benne,hogy minden oké lesz.
Hamarosan többet is írok,beszámolok mindenről, amiről csak tudok. De most megint annyira szétszórt és feledékeny lettem! :shock: :shock: :shock:

Pussz Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hűhaaa...mi van itt?? csak leányzók?? :lol: :lol: :lol:
Feledékenység: na ne is mond.. Listát készítek mindenről..de még azt is elfelejtem, h mit akartam beleírni :lol: :lol:

na pár kép a LÁNYUNKRÓL :wink: :wink:

Kép Laura :)

Kép egy combi és a "bizonyíték"

pusziii
Vendég
 


Anna: Halász Judit nálunk is jöhet!! az én fiam is egy kis pacsirta, állandóan dúdolásszik és táncol ( a nagypapa legnagyobb örömére)

etetés: nálunk is állandóan megy a balhé, mert nem marad meg, míg megesszük az kaját..az ebéd vacsora még hagyján, de az uzsi vagy örórai..na ott én is mászok utána. pedig megfogadtam, h nem teszem..dehát az anyjai szíííív :lol: :lol:

Rita: 2x alszik még Lóri?? te mázlistaa :) Martin eddig 8-ig aludt, most már jó ha 7-ig.. utána ebéd után alszik egy nagyot.

Csajok..legyen már TAVASZ!! annyira utálom már ezt..és ez az állandó öltözés-vetkőzés..és nemsokára kettővel :lol: :lol: mire vállalkoztunk?? :lol: :lol:

jóéjt!
M.
Vendég
 


Mia - Nagyon szépen látszik az a gyönyörű Laura-ajak! :lol: :wink:

Kislány - Gratula a szintén kislányhoz! :) Csak legyenek hapsik is, akik majd udvarolnak a lánykáinknak! :roll: :wink:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Mia: TÜNEMÉNYES A KISLÁNYOD!!!! :P :P :P hát igen ezt az öltözős-vetkőzős bulit én is nagyon "imádom".. :evil: min. egy óra, mire indulásra készek vagyunk.. :? de mindjárt itt a tavasz.. :D :D

Anna: nálam akad udvarló jelölt.. :wink: kettő is.. :wink: :D :D

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Móni köszönöm :oops:

az én fiam is jelentkezik udvarnak..kisDonJuan :wink: :wink:

pusz
Vendég
 


..nem udvarnak..udvarlónak :D
Vendég
 


Anna: Halász Judit minket is érdekel.. :!: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Most jöttem meg a dokitól és.........
..........ideális a cukrom!!!!!
Pancsival, itt a 28. héten derült ki, hogy terhességi diabeteszes vagyok. Napok óta nyomi vagyok, mert tudtam hogy közeleg a vizsgálat napja! JIPPIIIIIII!!!! :D :D :D

Örülök, hogy reagáltatok a Halász Juditos ötletre!
Mi az ápr. 3-at néztük ki magunknak, a millenárison. Lassan, ill. gyorsan le kéne csapni a jegyekre, mert félek, hogy kifutunk az időből!

Szép estét mindenkinek! :wink:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Anna, gratula a jó értékekhez..én is rettegek már előre..majd 1-jén megyek cukrot nyelni..brrrrrr...(Martinnal kihánytam és elájultam a wc-ben.. :lol: ) kíváncsi vagyok most mi lesz..remélem minden rendben, mert nem jó a diéta..

az Ápr. 3 nekünk jó, mi benne vagyunk!


pusz,
M.
Vendég
 


Szép jó estét!

Anna: Örülök, hogy jó a cukrod!

Mia: Micsoda???? A 21. hétnél tartasz???? :shock: Neked is úgy tűnik, hogy gyorsan megy az idő? Vagy csak én kapkodom a fejem? :lol:

Egy mai piknikes kép:
Kép

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Rita - Épp tegnap jutott eszembe, hogy már nagyon rég láttuk Lórit, ezért képet kellene kérni róla... Megérezted? :wink: Lóri is milyen nagyfiú már! :shock: Ennyi hó van még ott, északon? Itt végre elfogyott és pár napja, nagyon kellemes kora tavaszi idő van! Végre! 8)

Móni - Hol vagy? Hogy vagy? Nyavajád letudva? Nagyon szűk szavú vagy mostanság... Majd megtudom, hogy hogy el lehet "havazódni" két gyerkőccel...? :roll: Számomra az is csoda, hogy hogy van időd néha ennyit velünk tölteni :)

Mia - Elájultál a sziruptól??? Jajj, te szegény! Nekem határozottan jól esett :oops: Igaz, hogy hetek óta megvontam magamtól az édességeket :x tegnap kielégültem... :wink:

PINDI???

Jó éjt csemetéket altató anyucik!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Svedbaba: milyen nagy már Lóri is.. 8) és ez a piknik csuda jó lehetett.. :wink: :lol:

Anna: itt vagyok.. :wink: jól vagyok.. :lol: :lol: simán el lehet havazódni a két fiam mellett.. :lol: :lol: kevés a 24 óra egy napra, ez már biztos.. :lol: :lol: azért igyekszem jönni hozzátok mindenképpen.. :wink: :lol: az igazsághoz tartozik ám az is, hogy most, hogy már nem cicizik Ákos, nekiálltam rendesen fogyózni, és amikor lenne időm írni, akkor tornázom.. :lol: :lol: igyekeznem kell, mert nyáron megyünk a Balcsira, és hát mégsem mehetek bálna jelmezben.. :wink: :lol: :lol: inkább hableány jelmezbe öltöznék.. :wink: :lol: :lol:

Mia: na, akkor most is biztos jó buli lesz a cukor szirup ivászat..:roll: :lol: te szegény.. 8) nem is értem miért nem egy tábla csokival kínálnak..:lol: lehet, hogy akkor meg mindenki hetente akarná ellenőriztetni a cukrát.. :lol: :lol: na, a lényeg, hogy ügyes legyél, és, hogy rendben legyen minden..:wink:

ja, és képzeljétek Ákos számol.. 8) : "eeeegy, eeeegy, kettó, hármo" és közben mutogat az újacskáival arra amit éppen megszámol.. :D :D mindent elles Matyitól.. :lol: Matyi, meg egy igazi kis huligán.. :lol: olyan szinten benne van a "dackorszakban", hogy néha komolyan vakarom a fejem, hogy mi a bánatot csináljak vele.. :roll: :lol: szerencsére azért az esetek nagy többségében meg tudjuk beszélni, de ha rájön a roham, akkor aztán meneküljön ki merre lát.. :lol: :lol: úgy csinál, mintha nem hallaná amit mondok, ha megkérem, hogy haladjunk, akkor lelassul, ha megkérem, hogy ne csináljon valamit, akkor tuti megcsinálja (és még sorolhatnám), ami alapjáraton nem is zavar, sokszor "észre sem veszem" de amikor pl öltözünk és rajta kívül mindenki harci díszben várja, hogy elindulhassunk, vagy sietnünk kell valahova és miután szépen megbeszéltük, és meg is egyeztünk, hogy most gyorsan kell mennünk, hogy odaérjünk, és valahogy mégsem halad, sőt egyre csak távolodik, mert ugye én tartom magam a megbeszéltekhez és sietek, és akkor közli velem a drága, hogy "de én nem akarok gyorsan menni", na ez eléggé kiakasztó tud lenni.. :roll: :lol: :lol: nagyon kell figyelnem, hogy mit, hogyan merjek megfogalmazni neki, hogy ne harc legyen belőle, hanem kihívás.. :lol: :lol: Ákos meg a másik fele.. :lol: a legújabb részéről (bár úgy tűnik elmúlóban.. :lol: kopp-kopp.. :lol: :lol: ), hogy ha valamilyen vélemény különbségünk van és megsértődik rám, akkor megpróbál megütni, de mivel résen vagyok, ez általában nem sikerül neki, és akkor mérgében kidugja a nyelvét, és jól rám "brümmög", nem kevés nyál kíséretében.. :lol: :lol: ha meg éppen nem vagyok kéznél, csak látótávolságban, akkor meg jól láthatóan lefekszik a földre és ott "fetreng", hogy vegyem már észre, hogy ő, mennyire meg lett sértve.. :lol: :lol: attól tartok, még max 2 év és egyik nap Marci arra jön haza, hogy gúzsba kötve be vagyok hajítva a szekrénybe, a fiaim által, hogy így akadályozzanak meg nevelő szándékaimban.. :lol: :lol:

na, megyek is elmélkedni, hogyan kerekedjek felül a fiaim "rövidzárlatain"..:wink: :lol: :lol:

jó éjt.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

nagyon úgy néz ki, hogy Ákos bárányhimlős lett.. :cry: :cry: holnap tudunk menni a dokinéninkhez, és akkor majd okosabbak leszünk, de a pöttyei alapján szinte 100%.. :(

majd még jövök..

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Móni: tyűű..kitartást..majd írj, h mi újság!
Vendég
 


Sziasztok!

Na, épp hogy megnyugodtam cukor ügyben és lelkesen mentünk 4d-re... ahol kiderült, hogy epeköve(i)m is vannak... Miért nem lehet egy 9 hónapig tartó csoda csupa boldogság??? Jövő héten újra uh, hátha akkor többet, jobban látunk...?
Semmi tünetet nem produkálok, nem érzek görcsöket arról a területről... De mi van ha finis közelben lesz majd valami... mi van ha szoptatás aktív idejében... Bele sem akarok gondolni a váratlan helyzetekbe!

De a hugi gyönyörű! Ugyan olyan mint Panni! Az orra, a szája és a bújó tehetsége... 1 órás vizsgálat alatt 50 percig mindkét lába az arca előtt volt, kereszteben. A bokái is gyönyörűek!

morca - Nagyon szeretem olvasni az irományaidat! Olvasmányosak és élménnyel gazdagok! Köszönjük ezt a srácoknak! Na de ez a bárányhimlő asszem nem hiányzott... Tapasztaltabbak azt mondják, hogy jó minél előbb átesni rajta... de tudom, sosem jön jókor és anyaként én is betojnék.
Pancsim is számol, igaz ő még össze-vissza. Sokszor következik az ÖT! De vannak kedvenc verseink, meséink amit ha lassan mondunk neki, vagy tudatosan megállunk egy-egy szó után, akkor ő folytatja... Meg lehet zabálni!

mia - Cukik a vonalzóid! Jól vagy?

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Szióka!

Anna: epekő.. :? nekem is van.. :( brutális görcsöket tud okozni, én már 4x kötöttem ki az ügyeleten.. :? ) azóta mindig van nos-pa itthon, meg nálam is.. :? remélem megúszod görcsök nélkül.. :roll: én most is éppen diétázom miatta.. :roll:

na, most mennem kell, de később még jövök.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


ja, az első epegörcs 5 hónapos terhesen kapott el, a többi meg szoptatás alatt.. :roll: kaptam B-vitamin és Nos-pa injekciót minden alkalommal.. :?

Kép

Kép
morca
 
 


Köszi Morca a gyors megnyugtatást, vagy felkészítést...??? :roll: :x :wink:
Neked is a terhesség alatt alakult ki, vagy derült rá fény? Most, hogy olvasgatok utána, sokszor a második terhesség alatt alakul ki... :shock:
És miből áll a diéta? Segítesz, ha lesz egy kis időd? Vagy ez is a nyaralásra készülődés része? :wink: :lol: (bálnajelmez levetése :wink: :wink: :wink: )

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Anna: igen nekem is a második terhesség óta van.. :roll: valami olyasmit mondott a doki, hogy a méh elmozdította a helyéről, és nem tudott úgy ürülni, ahogy kellett volna, vagy valami ilyesmi.. :roll: az ismerőseim közül háromból kettőnek van.. :roll:

a diéta, lényege, amennyire utána tudtam nézni, hogy sokszor kell keveset enni, zsírosat, cukrosat ki kell iktatni, és a puffasztó gyümölcsök, zöldségek sem tesznek jót.. :roll: így röviden ennyi, de ha rákeresel a google-ban, rengeteg javaslatot találsz.. :roll: nekem a mi nagyon betesz, az az, ha cukrosat, vagy zsírosat eszek.. :roll: :?
a bálna jelmeztől való megszabaduláshoz, pedig kifejezetten hasznos.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: