Új privát üzeneted érkezett!

„Karácsony készül, emberek! Szépek és tiszták legyetek!
Súroljátok föl lelketek,
csillogtassátok kedvetek,
legyetek újra gyermekek,
hogy emberek lehessetek!”
(Wass Albert)
Kép

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


JEHHHHHH!!!!!!!!! EL TUDOK MENNI 5-6 ÓRÁBA DOLGOZNI JUHHÉÉÉJ.

A jogszabály heti 30 órában korlátozza a gyes mellett folytatható kereső tevékenység időtartamát az első év után. Otthon végzett munkánál, illetve fogyatékos vagy hátrányos helyzetű gyerekeket nevelőknél ilyen megkötés nincs.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Hello!

Vera tudtommal eddig gyes mellett akár 8 órát is dolgozhattál!

Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 

 
 

Sziasztok!

Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!!

Reni és Családja

Kép
Kép
reni_24
 
 



Vera
Én így még senkit nem láttam örülni annak, hogy dolgozhat. :) Iza bölcsibe megy? Volt hely?

kri
Nagyon édes a babukád!! :)

kata
Jobban vagytok már?? Sokat gondoltam Rátok!! Kevin örült az ajándékoknak?

Csajok, kinek hogy telt a karácsony?? :)

Kép
Kép
anya1118
 
 



És szereti Iza?

Kép
Kép
anya1118
 
 



De édes. :) És hova mész vissza dolgozni? Mit dolgoztál előtte?

Kép
Kép
anya1118
 
 


Vera: jó hogy szereti Iza a bölcsit :lol: mit fogsz dolgozni?nagyoknak hogy megy a suli?

Anya:köszi jól vagyunk,nagyjából meggyógyult Kevin ,de még mindig köhög de erre már nem adott gyógyszert a doktornő.Remélem ez is elmúlik.

Bárányhimlő oltás: most olvastam hogy az oltás csak 4-5 évig ad védettséget tud erről valaki valamit?ha 2 szurit is kapnak az max 10év.De nagyobb korba meg veszélyesebb elkapni.


Mindenkinek Boldog Új Évet kívánunk!!!

000kata
 
 


kata
Szerintem minél többet gondolkodsz ezen és minél inkább beleásod magad a dologba, annál rosszabb!! Hagyd az egészet a fenébe, vagy adasd be, de ne írjál, olyan dolgokat amik esetleg nem igazak!! Kérdezd meg a védőnődet és az alapján döntsd el!! Az Én védőnőm azt mondta egy életen át véd! Szerinted hazudik??? :? Szerintem eléggé megbízható ember!! Úgyhogy ne olvasgass, hanem kérdezd meg vagy az orvost vagy a védőnőt, akiben megbízol és kész!! Ne haragudj, de egy kicsit kezdem unni ezt a dolgot. :(
Örülök, hogy Kevined jobban van, jól elhúzódott szegénynek. :( Pihenjetek sokat, sok forró mézes tea!! :) Még egyszer ne haragudj!! Remélem nem sértődsz meg!!

Kép
Kép
anya1118
 
 



Anya: nem haragszom de én is had írjam le amit szeretnék tudni én se hazudok egy gyerekkönyvbe olvastam ahol minden oltásról írnak.Ennyit akartam.És azért vagyunk egymásnak hogy megbeszéljünk mindent ami a szívünket nyomja.


Vera: köszi szépen.

000kata
 
 


Utolsó bárányhimlős hozzászólásom! (remélem :) )

Mennyi ideig hat és kinek ajánlott a bárányhimlő elleni védőoltás?

Gyakorta kérdezik aggódó szülők, vajon egész életre szóló immunitást ad-e a védőoltás. A válasz mindenkor ugyanaz: az immunitás tartama több tényezőn, leginkább magán az oltotton, az immunválasz-képző képességén múlik. Több évtizedes tapasztalat, hogy 100 beoltott gyerek közül 1-2 szenvedhet el pár évvel az oltást követően enyhe, pár hólyaggal lezajló bárányhimlőt. Körükben kórházi ellátást igénylő súlyos esetekről nincs feljegyzés.
A bárányhimlő elleni védőoltás jelenleg nem kötelező, de választható, optimális a második életévben, vagy a kicsi közösségbe kerülése előtt beadatni.
-------------------------------------------------------
A fertőző gyermekosztályra került súlyos állapotú bárányhimlős betegek szülei viszont nagy meglepetéssel és egyben szomorúan szembesülnek a ténnyel, hogy nagy szenvedést okozó bőr-, lágyrészfertőzések, vérmérgezés, vagy akár idegrendszeri problémák is előfordulhatnak bárányhimlő kapcsán, és az ő csemetéjükön kívül sok más gyermeket is érhet ez a csapás. Amikor már késő, kivétel nélkül minden szülő inkább a fertőzés elkerülését választaná."
-------------------------------------------------------
„A gyermekvállalásra készülő leendő édesanyák mellett a közösségbe kerülő gyerekek esetén is fontossá vált a bárányhimlő elleni védőoltás beadása, hiszen ma már gyakoribb a szövődményekkel járó fertőzés a kisebbek között is.”

Prof. dr. Czeizel Endre
, genetikus, az Egészséges Ifjúságért Alapítvány elnöke
--------------------------------------------------------
Mennyi ideig garantál védettséget az oltatás?

Az elmúlt 20 éves tapasztalat alapján megállapítható, hogy a vakcina teljes védelmet biztosító ellenanyagszintet produkál. Ez hosszú távú, felnőtt korra is kiterjedő védettséget jelent.Dr. Mészner Zsófia
gyermekinfektológus



Kata
ezeket az oldalakat ajánlom figyelmedbe!!!
http://www.baranyhimlo.hu/
http://www.gyermekbetegsegek.hu/varicella-gyermek-vakcina.aspx
http://nemleszekbaranyhimlos.hu/
http://www.patikamagazin.hu/index.php?cikk=2620 (itt első vastagon szedett bekezdés!!!)

Bocsánat, és ezzel a témát részemről lezártnak tekintem. :)

Kép
Kép
anya1118
 
 


Anya: köszönöm szépen. :)

000kata
 
 


kata
Igazán nincs mit. :) Azért a végén kíváncsi leszek, hogy hogy döntöttél, majd írd meg!!! Hogy telt a karácsony????

Többiek merre vagytok????
Évi, Katica, Csuri, Dalma??? Ilbát tudom :)

Kép
Kép
anya1118
 
 



Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet Kívánunk!!!! Teljesüljön minden álmotok 2011-ben!!!! :)

Kép

Kép
Kép
anya1118
 
 


™›‹™‹™›‹™›››‹
Ššœ››››‹ŠŠœ›››‹ŠŠœ›››‹œŠŠœ‹œ‹Š
Š›ŠžŠžŠžŠŠŠŠŠŠš‰ŠŠŠœ‹Šš‰žŠ™ŒŠ‰ŠŠŠŠŠŠ
˜ššš‰™‰™ž‹Š˜šššŒ˜ššššŒ˜šŒ˜Œ˜Œ
˜Œ˜Œ˜Œ

első bejegyzés 2011-ben:D:D

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


BUÉK 2011!

Anya
megvagyunk, csak sok volt a tennivaló. :)

Mit szóltok, mekkora élmény volt ez a Karácsony már Nekik! :lol: :lol: :lol:

Kata
mi nem oltatunk. Figyu jól emlékszem h. apa buszozik? (bocs, ha nem) mert, akkor mi a garancia, hogy ott nem szedi össze? Lehet inkább Őt kellene oltani...

Vera
drukk a munkához! Sikerült megoldani?

Kép
katica_75
 
 


Katica: igen apa buszsofőr. Hát igen ö is elkaphatja ott,de Kevin is bárhol ovi,közösség.....

Kevin még mindig köhög ma felhívom a dokit mert este m,ár majdnem hányt szegény :cry:

Többiek hogy vagytok?
Hogy telt a szilveszter?

000kata
 
 


Tegnap mennünk kellett röngenre hogy még mindig köhög és a doktornő zajt hallott a tüdejébe :( ma kaptuk meg a leletet .Tüdőgyulladása és arcüreggyulladása van :( :( :(
Szegény :( antibiotikumot kaptunk de az arcára nem kell meleget rakni vagy valamit?

000kata
 
 


Kata, csak gyorsan Neked!
Lilla decemberben 3 hétig volt beteg, nála is a köhögés volt, elkezdték kezelni bronchitisre és köze nem volt hozzá, majd másfél hét után ( rtg alapján) kiderítették, hogy mindkét oldali arcüreggyulladása van és már a füle is veszélyben volt, ezért köhögött.
Orrsprayt használj és szívjad az orrát, mi nem melegítettük az arcát, de ha engedi Kevin tehetsz rá meleget ( gyerekkorunkban használták és működött)
Jobbulást Kevinnek!

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Kata jobbulást:(:(

tengervizes orspray a legjobb és ha van infra lámpád vagy bioptron lámpád azzal melegítheted pár percet mert az felszakítja a váladékot.

én most online vagyok a böliből mert e héten itt kell dekkoljak déltől míg alszik a gyerek és Iza nagyon jó alvó.

nah most hozták ki megyünk is haza:D:D

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


csajok köszönöm.de nem folyik az orra,csak nagyon köhög. Én is hiába mondtam hogy köhög kari elött nem kaptunk rá semmit mert elötte egy héttel kapott antibiotikumot.megprobálom melegiteni neki akkor.

000kata
 
 


Kata :(
Nagyon sajnálom !!! Gyógyuljon meg hamar a picike Kevin!!! Vitamint Én nem nagyon adok, néha a Cebiont. Írni most nem tudok, ne hari! De sokat gondolok Rátok!! Szombaton vagy Vasárnap tudlak hívni!! Szerintem is a lámpa jó lehet, van Nektek??

Évi

Örülök, hogy jöttél! Nagyon el vagy Te is veszve mostanában. :(

Kép
Kép
anya1118
 
 


Kata
jobbulást Szegénykének! Lénának is volt t.gy.-je. Arra nagyon gyorsan hatott az antibió mind a 2x! Biztos Kevin is hamar rendbe jön tőle!!! Summamedet kaptunk.Ti ?

Én nem tudom milyen vírusok vagy mik vannak mostanában, de hétfőn még semmi baja nem volt L.nek, kedd éjjel már abba sem hagyta a köhögést=hörgőhurut (a szokásos) +krupp , vagy asszerű köhögés, majd elválik még.....Csak mert már úgy unatkoztunk.És nem is voltunk sehol, honnan?

Évi, Kati.
majd írok.

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!
Betegeskedőnek jobbulást!

Nekünk nem záródott jól az évünk,30-án sajnos az uh-on nem volt szívhangja a pocaklakónknak,így még aznap be is fejezték a terhességemet 11 hetesen :cry: :cry: :cry: .nagyon kivagyok,inkább lelkileg.nem igazán tudom még elfogadni.
Csak abban bízunk,h mihamarabb összejön egy újabb baby.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey sajnálom :( anya:oké.sajnos nincs lámpánk. Évi:amit felirt a doktornő nem volt a patikába igy helyettesítette másikkal. Ez a neve : Azithromycin Sandoz. ez egy 3napos kúra lesz igy nagyobb adagot kap.Pedig úgy vigyázok rá és mégis ilyen beteg lett :(

000kata
 
 


honey

jajj nagyon nagyon sajnálom:( nem tudom miért szelektál az élet így de oka van mindennek. nem most volt az ideje neki sajnos. pont a minap láttam egy Ceizel filmet erről. azaz egy riportot hogy miért szelektál így az élet. Nekem Iza előtt volt egy ugyan ilyenem és utána rögvest kopogtatott Iza. Neked is drukkolok hogy hamar összejöjjön a tesó.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Honey, nagyon sasjnálom a történteket, nehéz most Neked :cry: sok erőt és kitartást.

Katica, sajnálom Lénát, nálunk is mindig ez van, bár a Béres+Cebion és Oscillo+Echinacea talán bevált...kopp-kopp-kopp

Kata, mi 2x kaptunk egymás után antibiot, amit Te írtál az is az, nem? Tudom, hogy vigyázol Kevinre, de ezek a vírusok/baktériumok ha nem hívjuk is jönnek, apa is hazaviheti.
Akkor lesz jó, ha majd az orra elkezd folyni...az arcüregből elindul a váladék.
Orrcsepp és szívás, mást nem nagyon tudsz tenni, ja és mi 5 napig magas lázzal kínlódtunk, Lilla nagyon gyorsan belázasodik.
Jobbulást kicsi Kevinnek, aludni tud?

Anya, jövök majd bővebben!

Ilba, tessék mesélni :lol:

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Évi: igen ez is antibiotikum 3 napos kúra 3* kell 5 ml de az 5 ml 25-27kg os gyerekeknek van fel is hívtam a doktornőt hogy nem e lesz baja tőle.Azt mondta nem de kell neki.
Aludni : hát 10percenként felül és sir hogy anya anya meg egész éjjel ciczik ma kapta a 2. adagot holnap megyünk vissza a doktornőhöz.Kevin hálistennek nem lázas még mindig nem folyik az orra csak köhög nagyon.Remélem meggyógyul hamar.
Hugom is kórházba volt :( elkezdett nagyon vérezni és elvetélt 7 hetes terhes volt :( Jól kezdődik az újév :( :(


Honey: Sok erőt és kitartást

A tegnapi írásom azért ment igy egybe mert telefonról írtam este.
Tegnap volt egy műsor az FEM3 -on az volt a címe hogy Az anyaság rabságában egyből Kevin jutott eszembe :lol: :lol: :lol: :lol:
3 család volt benne volt egy 2.5 éves ikerpár ciciztek még,egy 4 éves kisfiú ö is cicizett még és egy 8 éves kislány Ő is cicizett nyilatkozta a kislány hogy ő sose akarja abbahagyni mert olyan finom :lol: Az anyuka meg azt mondta hogy a gyereknek kell eldöntenie hogy meddig akar cicizni.
Kevin is nagyon cici függő nem tudom hogy sikerül majd leszoktatni most hogy beteg reggeltől reggelig cicizne.
Na befejeztem :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!
Boldog új évet kívánok mindenkinek!

Kata, egyszer láttam ezt a műsort én is, és szerintem hülyeség, hogy a gyerek dönti el meddig szopizik. Nem kicsire, hanem nagy gyerekre értem. Egy bizonyos kor után már a gyereknek kialakul a nemi identitása, ha ezt az anya a mellével állandóan keresztbe húzza, abból nem sülhet ki semmi jó. Az a 8 éves kislány, akinek pár éven belül nőni kezd a cicije, mit fog gondolni az egész nemiségről? Kori még csak 4 éves, de időnként rajtakapom, hogy figyeli amint öltözöm, és kérdeztem tőle, miért nézi a cicim? Igazán nem válaszolt, elpirult. Ő már érti-érzi, hogy ilyen csak a néniknek van, hogy a cici tetszik a bácsiknak ( :) ), és nem az evéssel kapcsolja össze. Igaz megjegyzi, hogy amikor kicsi volt ő is meg a Panna is abból szopizott, de már nagyok ők. Igazából nem tudom miért írtam ezt le. Ja, azért, hogy azért 4 évest már ne szoptass. Jobbulást Kevinnek! Nem fújja még az orrát? Úgy sokkal jobban kijön, mint a szívóval.

Ma voltunk Pannival az oviban nyílt napon, olyan furcsa, hogy már lassan oviba kell őket iratni, nem?

Kép
Kép
dalminha
 
 


Honey, nagyon- nagyon sajnálom! Tudom mit érzel most! Hamarosan biztos újra kopogtat egy pindurka élet!


Más: Panna szobatiszta! Juhéjj! Csak alváshoz kell pelenka, de sokszor az is száraz. Eddig is mondogatta, ha pisilt vagy kakillt, de aztán levettem róla a pelenkát, vettem neki cuki kis bugyikat, szívesen hordja, inkább azokat veszi fel, mint a pelust. Mindig szól, ha pisi vagy kaki lesz! Viszont volt egy komplett családi hányós-fosós pár napunk, Panna csont és bőr. Már csak 9 kg. :( Annyira vékony, hogy hihetetlen!

Kép
Kép
dalminha
 
 


Kata, én már a 4 éves szopizást is furcsának találom, de Kevin még ráér elhagyni.
Milyen második adagot kap, ezt nem értem :roll:
Jobbulást neki, napról napra könnyebb lesz, hidd el.

Dalma, előkerültél, de jó!
Lilla is nagyon le volt fogyva, most kezdi magát összeszedni szerintem a Bérestől, mert eddig nem volt étvágya most meg olyan jól eszik.
Gratulálok a kis ügyes Pannának!!!
Lilla is szól. hogy kaki, pisi, néha használja a bilit, de még nem zavarja a pelenka addig nem tudok vele mit kezdeni.
Nekünk nem kell beiratkozni oviba, automatikusan megy a CSANA-ból, de furcsa, hogy idén már óvodások lesznek és nem oly régen születtek.

Katica, Lilla is köhécsel, már ki merem jelenteni, hogy gyűlölöm a telet, el kellene nekünk is költözni Ausztráliába, mint a Palik-Marsi családnak :wink:
Stodalt használunk ilyenkor, nem próbálod meg Lénánál?

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Kata, húgodat sajnálom nagyon :cry:

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


dalma: nem akarom addig szoptatni csak leírtam én nekem ís ez a véleményem.Kevin még csak 2 lassan majdmi is kezdűnk leszokni.De ügyes Panna ,kevin nem akar ráűlní,

000kata
 
 


Kata, gondoltam, hogy nem akarsz :) Bioptron lámpát nem nézel használtat? Tényleg javíthat Kevinnek, ha ilyen sokat fáj a fülecskéja vagy az arca.

Évi, Pannát sem zavarta a pelenka, csak egyszerűbb a kisbugyit lehúzni, ha pisi van. Ha pelenka van rajta, simán belepisil, csak utána szól, ha nincs rajta, érzi, és előtte. Nekem ez tök furi, mert K 3 éves kora előtt pár héttel lett szobatiszta. Mondjuk amikor ő ennyi idős volt, még javában allergiás volt és szegény állandóan fosizott.
Nem kell külön iratkozni?

Kép
Kép
dalminha
 
 


Dalma, nálunk nem kell , mert egy cég :lol: automatikusan megy át oviba.

Martin nekem még 2 éves nem volt és éjjel nappal szobatiszta lett :roll: ezért furcsa a mostani állapot :( pisis lányok

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Évi: az antibiotikum 3 napos amit kapott.ma kapta a 2.at arra írtam.Ovi hogy van ha én nem oda szeretném iratni ahova tartozunk?felveszik máshova is? Dalma: ez milyen lámpa?az a piros infra?

000kata
 
 


Honey
Nagyon sajnálom. :( :cry: Sok erőt és kitartás, lesz még babucid!!!!

Kata
Te tesóddal is együtt érzek!!!! Kevin jobban van??

Dalma
Szobatiszta??? De jó!!! Gratulálok!!! Ügyesek vagytok nagyon!! 9 kg Panna?? De eszik rendesen vagy nem? Enyém se akar enni mostanában. :( Tartja a 12 kg versenysúlyát.

Évi
Jó , hogy felhoztad az evést, úgyis akartam kérdezni, hogy mit adtok, hogy jobb étvágya legyen, képzeld Kincső egy ideje nem akar enni, de ami rosszabb inni se nagyon. :( Ez a rendes béres csepp? A felnőtteknek való, vagy van külön gyerekeknek is?? Ettől megjött Lilla étvágya?? Én már teljesen kivagyok , mert főzök , mint egy állat és nem akar enni. :(

Ilba
Milyen volt a nyaralás? A képekről ítélve szuper lehetett. :) Merre voltatok??? Gyere mesélj!!!

Óvoda
Tényleg milyen furcsa, hogy most születtek és már oviról beszélgetünk csajok!! :shock: Mindenki el fogja kezdeni idén az ovit??? Mi nem biztos, lehet marad még egy évet Kincső itthon. Tavasszal kell beíratkozni amúgy??? Ezt hallottam itt a szomszédomtól.

Kép
Kép
anya1118
 
 


Anya, ez a felnőtt Béres, szerintem nincs is ebből más és Cebiont adom mellé.
Lilla se akart enni, inni és olyan kis vékonyka volt, mióta ezt kapja jó étvágya van és hízott is szépen.

De jó, hogy Kincsővel olyan sokáig otthon tudsz maradni.

Én is szeretném látni a képeket, Ilba 8)

Kata, hogy van Kevin?

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Évi: Hát kicsit jobban van Kevin,ma voltunk a doktornőnél,kedden kell visszamennünk.Azt mondta tiszta váladék a torka mert ott folyik le és ha visszamegy a nyelőcsövébe nem gyógyul meg szívjam az orrát.
De hiába szívom nem jön semmi mert az orra nem is folyik.Hogy csináljam???
Eddig én is a béres cseppet adtam cebionnal de most váltani szeretnék mert elég beteges Kevin.Tud valaki valami jobbat?

Ovi téma?

000kata
 
 


Kata
Sinupret cseppeket próbáltátok már? Nekünk nagyon bevállt, szuper válladékoldó, az ilyen leszívhatatlan trutyikra. Nem receptes és nem is drága, merem ajánlani.
Ovi , én úgy tudom körzetesbe kell íratni, nálunk úgy van, vagy magánovi.

Honey
nagyon sajnálom. Sok erőt és kitartást, újra kopogtat majd valaki!

Nemevés nálunk is a topon, szerintem ez a dackorszak hozadéka. És a legjobb h. meg is magyarázza, ez nem ízlik, ezt nem szeretem... :shock: :) :x

Évi
a Béres mehet már, nem csak 3éves kortól? Milyen adagolásban adod? És a homeósokat?

Kép
katica_75
 
 


Katica:még cseppbe nem próbáltam,én szedtem drazséba.Béres csepp 10kg felett már adható én 2*5 cseppet adok +cebiont.

000kata
 
 


Kata, én is úgy tudom, hogy csak a saját körzetbe veszik fel. esetleg ha nincs tele az ahová vinni akarod. Érdeklődd meg időben, mert márciusban beiratás.

Anya, hát nem is eszik rendesen Panna, válogat, és amúgy is csk 4-5 falatot eszik. Ami ízlik neki, abból többet is.

Mi disznóvágáson voltunk anyóséknál hétvégén, és annyit ettem, nem is ettem, zabáltam, hogy ma a délelőtti kolbász-hurka- sülthús, plusz utána egy kis torta után joggal voltam rosszul egész nap, végül 3 körül szégyenszemre kihánytam az egészet (bocsi :oops: ) aztán megfogadtam, többet nem leszek ennyire végtelenül torkos...

Kép
Kép
dalminha
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Kata,
Kevinnek jobbulást!
Berci is újra nagy cicimanó. :?
Ovi: szerintem nagyon sürgősen érdeklődj utána, hogy nálatok mi hogy van és legfőképp mennyire telítettek az ovik, mert nálunk pl. itt Óbudán katasztrófális a helyzet. Nemhogy oda nem veszik fel, ahová a szülők szeretnék, de még a körzetesekben sincsen elég hely. És májusban beiratás! A beiratkozáskor egyébként több ovit is meg lehet jelölni, úgy, mint a középiskolai felvételiknél.

Honey,
Nagyon sajnálom ami történt, teljesen átérzem, én ugyanígy jártam, ugyanennyi idősen. :(

Dalma,
Csak lesek, azta :shock: , gratula a szobatisztasághoz! :)

Évi,
Nem is kell olyan messzire menni, enyimek is hurutosak voltak mindketten, de két strandolás után meggyógyultak! Mintha bedobtam volna őket a Sterimárba, olyan trutyi jött 2 perc után az óceánnál belőlük, hogy majd elájultam. :shock:
Képekkel lassan végzek, van egy pár, ha feltöltöttem őket, akkor megküldöm a linket. Ízelítő a facebookon, a beszámoló meg a blogra megy fel hamarosan. :wink:

Anya,
Mi novembertől kezdjük az ovit, de Berci mint kistesó már bent van.
Benit pl. nem vették fel (novemberi, így majd 3 évesen magánbölcsibe adtam), így ha felétek is ilyen rossz a helyzet, lehet Kincsed fel sem vennék idén. Novemberi gyerekek előnyei … :evil:
Neked van munkahelyed egyébként? Mármint várnak vissza? Kincső nem igényelné a közösséget lassan?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Köszönöm az ovi való válaszokat.Majd valamikor bemegyek és megkérdezem.Ha majd novemberbe mennek oviba már áprilisba kell beíratni őket?
Kevin még mindig köhög :( már elfogytak a gyógyszerei.Holnap kell visszavinni.Tuti nem gyógyult meg de miért? :(
Lámpáztam is az arcát,csak az arcát kell?
Most fog jönni az infulenza is.Valaki beoltatja a picurt?
Nem tudom miért ilyen beteges Kevin pedig adom neki a bérest is ,nem megyünk ki ha nagyon hideg van és még közösségbe se jár,csak igy rokonság meg aki vigyáz rá mig suliba vagyok.

000kata
 
 


Csajok merre vagytok?mi voltunk tegnap a doktornőnél azt mondta gyógyul,de akkor miért köhög még mindig.Gyógyszert már nem kap,felírt egy immunerősítőt neki.Röngenre csak 4hét múlva lehet menni.Pénteken még visszakell menni.Nemértem hogy gyógyszer után miért köhög még mindig,éjszaka is majdnem hányt ugy köhögött. :(

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: