Új privát üzeneted érkezett!

Kata, allergia nem lehet? Poratka az, ami ilyenkor irritálhat otthon. Nagyon sajnállak titeket

Kép
Kép
dalminha
 
 


kata
Sajnos a vírusok, bacik a levegőben vannak, nagyon nehéz őket kijátszani. :( Látod, akárhogy vigyázunk Rájuk. :( Remélem napról napra azért jobban vagytok!! Amúgy most Én is nagyon beteg vagyok, 39 fokos lázzal küzdök 2. napja. :( Puszilom Kevin buksiját!!!

katica
dackorszakot ne is említsd!! :twisted: Épp egy hete , hogy nagyon durván elkezdett hisztizni Kincső, de napi 3-4 -szer , de van, hogy 5-ször is. :( Te mit vetettél be?? Mit mond a suttogó??

Ilba
Ovi helyzetet itt nem ismerem, de az tudom, hogy nagyon sok óvoda van. Gondolom, hogy nehéz, mert többen mondták már, meg régen is ez volt mikor Én jártam (év vesztes vagyok), akkor is már ilyen gondok voltak. Megoldhatnák már végre ezeket vagy akit nem vesznek fel, az továbbra is kapja legalább a GYES-t!! Kincső igényli a közösséget, zene oviba és ringatóra is járunk, ennyi szerintem bőven elég. :) Jól elvan a gyerekekkel, de otthagyni még nem tudnám sehol, mert fél szemmel engem les és ha kikerülök a látóteréből akkor kiabál, hív, hogy anya, anya. :) Az tuti, ha sírna Én nem bírnám otthagyni!!!

Kép
Kép
anya1118
 
 


Sziasztok.Ma voltunk a doktornőnél azt mondta tüdeje tiszta ,a nyirokcsomói már jók,már csak ritkán köhög .Azt mondta meggyógyult.
Hál istennek.
Én beadattam Kevinnek az infulenza oltást azt a kombináltat.Én nem akarok végig parázni hogy elkapja nem kapja,Sajnos itthon nem tudom tartani mert heti 2* suli ,én gyerekek közt van ahol ovis az egyik.Így nem sok esély van rá hogy nem kapná el,főleg hogy ilyen beteges.
Remélem most ez az immunerősítő megerősíti a szervezetét,és hogy jól döntöttem.


Többiek merre vagytok???

000kata
 
 

 
 

Kata, örülök, hogy jól van Kevin.
Lilla is beteges a héten nem voltunk bölcsiben és még jövő héten se megyünk :(
Milyen immunerősítőt kapott Kevin?

Anya, jobbulást Neked!!!

Ilba, én nem tudok a blogra benézni 8)
Az óceán Lillának is jó lenne, de én már tengerrel is kiegyeznék :lol:

Katica, nekem több ismerősöm adja a Bérest 2 évesnek. Alapban 2x5 csepp + 5 Cebion, de most a héten 2x10 cseppet kapott.
Oscillococcinum heti 1x1 adag és Echinacea 5CH napi 1x5 - 1 hét szedés- 1 hét szünet váltakozásával.

Flavon Kids-et ismeri valaki?

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Sziasztok!

Kata,
örülök, hogy Kevin jól van már!
Igen, ha novembertől járna Kevin, akkor is most tavasszal kell beiratni. Érdeklődj az ovikban, szoktak nyílt napokat és szülőiket is tartani a leendő kiscsoportosoknak!

Anya,
Te hogy vagy?
Nincs kedvetek valamikor játszóházazni? Van 2x1 óra ingyenes játékidőnk, még az Alma jegyekhez adták.

Évi,
küldtem privit a hétvégén.
Lilla hogy van?
A Flavont én nem ismerem, de más már dicsérte.

Berci most csak C és D vitamint kap, majd ha megy oviba ősszel, akkor immunerősítés gyanánt neki is azt tervezem, amit Beni szed.
Csajok! Ez a gyógyszeripar mekkora üzlet! :shock: :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Valaki letudná írni hogy zajlik egy keresztelő?bárki lehet keresztszülő.nem kell elötte járni semmire ugye?valaki le tudná írni pontosan?köszönöm

000kata
 
 


Évi
Köszönöm! Már jobban vagyok!

Ilba
Oké, benne vagyok, de, hogy mikor?? :shock: Nektek melyik nap(ok) jók???

Kata
Én úgy tudom, hogy Keresztszülő bárki lehet aki meg van keresztelve. És Ti szülők is megvagytok keresztelve, akkor lehet a gyermeket is. Nálunk úgy zajlott, hogy elmentünk a templomba a leendő keresztszülőkkel ott pár szót kellett mondani a kicsiről, meg magunkról a pap jegyzetelt. A keresztszülőknek meg adakozni kellett, illetve volt egy összeg, de ezt is Ők fizették (ebben benne volt a bérleti díj, gyertyák, keresztlevél, kaptunk egy szép kendőt is amire rá van hímezve Kincső neve). Bár szerintem attól is függ, hogy Református vagy Katolikus vagy egyéb egyház szerint szeretnétek megkeresztelni. Van már ilyen elképzelés??? Ki lenne a keresztszülő?? Aztán meg volt beszélve a nap, akkor elmentünk, lezajlott az istentisztelet aztán jöttünk mi, a pap elé álltunk mindannyian, beszélt a tiszteletes (jó sokat :) ), majd leöntötte Kincsőt vízzel. Ezután még beszélt kicsit, ja még nekünk is kellett valamiket mondani. Aztán ennyi volt. :) Remélem tudtam segíteni!! Hívj nyugodtan ha valami nem világos. :)

Kép
Kép
anya1118
 
 


Anya,
leginkább a kedd, csütörtök, esetleg péntek.

Kata,
"ahány ház, annyi szokás" ... paptól függ, mi ahol akartuk, ott a keresztszülőknek többször el kellett volna menni beszélgetésre, ezt ők annyira nem szerették volna :lol: , végül ahol volt, oda én elmentem egyedül, kitöltöttem 2 papírt a mi és a keresztszülők adataival, majd az adott napon elmentünk és a vasárnapi mise után megkeresztelték a fiúkat. Én egy kanyit nem adtam, akkor eszembe se jutott, utána kérdezte valaki és akkor jöttem rá. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Csajok köszönöm.Mikor kell pénzt adni és mennyit szoktak ?
Vagy anya nektek a pap mondta meg.
Hát nem tudom még pontosan én katolikus vagyok párom református.
De szeretném mindenképp megkeresztelni Kevint ha jön a jó idő. :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért!

Kedves Lányos Anyukák!
2010. novemberi kismamás topikból vagyok!
Egyedi készítésű, masnis fejpántok, igény szerinti színben és méretben!Akit érdekel, írjon nekem privit és megbeszéljük a részleteket:)
Dobok egy képet, h. miről is van szó:)
Mindenkinek Boldog babavárást illetve babázást kívánok!

Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok.Tud valaki egy jó gyermek ortopédia orvost?
Tegnap voltunk itt érden az sztk-ba és azt mondták bokasüllyedése van Kevinnek,évekig gyógycipőt kell hordania :( :( :( :(
Azért én elvinném egy magánorvoshoz is.
Már olyan elegem van........................... :( :( :(

000kata
 
 


Kata, ne légy elkenődve, nagyon sok gyereknek van lúdtalpa. Ortopéd orvos megmondja, milyen cipőt vegyél, kb 10000 ft, nyáron meg legyen mindig mezitláb a szabadban. El fog múlni, ne aggódj!

Ma voltam állásinterjún egy fejvadász cégnél. Asszisztenst keresnek maguknak! Jövő héten adnak választ, ha igen, februárban kezdhetek. :) Szorítsatok!

Kép
Kép
dalminha
 
 


Dalma,
drukk! :)

Kata,
én tudok a MOM parknál, kb.30 Euro a vizsgálat. (Forintban fizetendő)
Ha érdekel priviben elküldöm a részleteket.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: érdekel köszi.

000kata
 
 


Dalma: felírt cipőt a doki tegnap felírták az adatokat.3 féle közül lehet választani jó rondák de ez még a legkevesebb nincs szandál se csak magas szárú bakancsok vagy minek mondjam zárt az egész ezt hogy hordja "éjjel nappal" belesül a lába.Utánna néztem a neten van több bolt is ahol vannak szandik de szerinted onnan is lehet venni?
Itt 3 hónap múlva lesz meg a cipő ,és nyáron is ezt kéne hordania de hogy szegénynek hát belesül a lába még a lakásba is. :-(
amugy 8ezer ft.De nem is kérdezték hogy innen akarom e hanem egyből mérte a méreteket.És csak most tudtam bővebben megnézni.Ja és x lába is van de arra azt mondta hogy kinövi :-(

000kata
 
 


Dalma: szoritok hogy sikerüljön a meló :lol:

000kata
 
 


Hajrá Dalma!! Drukkolok nagyon!!!

kata :(
Biztos kinövi a kis lába meg rendbe jön a cipőtől!!!! De ilyet, hogy nyáron is azt a vastag , meleg cipőt!??? :shock: :shock: Szerintem nézz körül, biztos lehet szandált is kapni!!! Hogy vetted észre? Vagy rutin vizsgálat volt??? Nekünk is menni kéne szemészetre, mindent olyan közelről néz Kincső. :?

Kép
Kép
anya1118
 
 


Anya: kotrolra mentünk,de az miatt vittem hogy térdtől kifelé állnak a lábai és szerintem attól áll így a lábfeje. supináló cipőt kell hordania és ha ezt megnézem neten sok helyről lehet rendelni.Nekem inkább szandiba kéne hogy bent tudja hordani.Valószinű le is mondom a másikat.Csak biztosra kitöl lehetne megkérdezni hogy azok is jók e?Szerinted? Mikor viszed Kincsőt szemészetre.?

000kata
 
 


Kata!!!
Ne játsz Kevin lábával, ha rendelni akarsz, akkor kérd ki doki véleményét! Beninek is szupinált szandijai vannak, én nagyon szeretem őket, egyetlen hibája, hogy kintre nem olyan jó, mert nem olyan strapabíró mondjuk mint a Falcon.
Mi ezeket hordjuk: http://www.szupercipo.hu/
http://www.szupercipo.hu/termekek.htm
És nem ilyen randák, mint a képen, nekünk a sötétkék egyszínű szandi van, nagyon jól áll a lábán.
A dokinéni elérhetőségét küldöm este, nem ezen a gépen van, egy tündéri néni és szakmailag nagyon jó! Szerintem akár jövő hétre is adnak időpontot, ha mondod, hogy sürgős. Nekem egyik gyerek se akart onnan még kijönni, játék közben vizsgál, járatja, futtatja ...
Ja, és ha ilyen cipőt szeretnél, Budakeszin a gyártó, az Neked még közel is van, ott a legolcsóbb!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba dehogy játszom a lábával.
Akkor várom a telefonszámot és holnap fel is hívom,pontos címet is írnál?
Pont ezt az oldalt néztem én is.Akkor nekünk is jók ezek a cipők is nem csak az az orvosilag felírt?Leírom mit irt az ortopéd doki a papírra.: Sarkak 20 fok valgusban,hossz,harántboltozat kifejezetten süllyedt,járáskor nem gördít,belső talpélen terhel. Felírt recept: supináló cipő.

Köszi szépen

000kata
 
 


Még azt akartam kérdezni hogy itt megrendelni kell vagy elmenni budakeszire?és ez is 2hó mire kész?

000kata
 
 


Kata,
mi hozzá járunk, címet és telefonszámot is találsz! 1 éve 28EUR volt, visszakerestem.
http://www.medimom.hu/dr_balla_maria.php
A Supi+ cipők gyógyászati segédeszköz boltokban kaphatók, azonnal elvihető, amit az orvos felír, az viszont gondolom egy az egyben Kevin lábára készül, azért nincsen meg azonnal.
A honlapon fent vannak a boltok, ahol lehet kapni, nézd végig, azért írtam Budakeszit, mert az a gyártó, ő nem tesz rá semmit, a boltok meg igen. Én egyébként Újpesten szoktam venni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba köszönöm.Csak ebbe a felírtba az a gáz hogy 3 hónap mire kész addig kitudja nő e a lába,meg teljesen zárt.mire megkapnánk már április.

000kata
 
 


Kata, pont ezt akartam írni, hogy 3 hónap alatt egy csomót nőhet a lába. Egyáltalán nem csúnyák ezek a cipők, nagyon kis vagányak. Én mindkettőnek magasított bokájút adok az oviba/bölcsibe, nem olyan vagi, de jól tartja a lábukat.

Ilba, azt akartam már kérdezni, hogy adtad el végül a sok gyerekruhátokat? Én is szeretnék már túl lenni rajtuk, de nem tudom hogy kezdjem.

Kép
Kép
dalminha
 
 


Most csak gyorsan!

Találtam itt a helyi újságban egy cikket!
Olvassátok el, szerintem hasznos, bár még odébb van, de jó kis cikk!!

http://vorosvariujsag.pilisvorosvar.hu/2010/december/9.php

Kép
Kép
anya1118
 
 


Sziasztok!

Katica,
na, milyen volt? Gyere, mesélj, akár priviben! És képeket is mutass!

Dalma,
hát nem adtam végül el a ruhákat, csak 3-4 szatyornyit vittek el. Végül a Babaszobára töltöttem fel és akkor rákaptak nagyon, pár nap alatt ennyit megvettek, azóta csend. De az egyik vevőm kissé problémás volt (miért annyi a postaköltség amennyi - mintha én szabnám meg a díjakat -, van egy folt rajta - a soha nem használtan), mondtam küldje vissza, visszautalom a ruhák árát, akkor már minden megfelelt persze, szóval rájöttem, hogy nem éri meg. Pár100 forintért tudod csak eladni, mert a turiban szinte fillérekért kapsz meg mindent, de ezek a ruhák ennél sokkal-sokkal többet érnek. A rengeteg emlékről nem is beszélve. Így most felpréseltük őket a padlásra, hátha egyszer a tesóm is szülni akar majd, remélhetőleg fiú(ka)t! :lol:

Kata,
na mi van az ortopédiával?

Anya,
jövő héten egy játszóház?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba :még nem voltunk,csak egy gyógytornásszal beszéltem.Kevin megint köhög orvosnál voltunk.


Kevin 3 napja bilibe pisil-kakil.Itthonra már nem is adok rá pelust .Olyan büszke vagyok rá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Kata, Dalma
gratula a kis peluselhagyóknak! Ügyesek vagytok.


Évi
köszi az adagolást.Most cebion multira váltottam. Mi eddig a flavanticot (lekvárszerű)próbáltuk meg a jungamals-t, meg az Flp. aloét.
Stodal nekünk nem vált be. A dokink sem szereti, de ettől független kipróbáltuk.

Ilba
hát Léna eddigi kis élete 5 legszebb napja volt. Majd csinálok én is klippet. Már azon agyalok, hogyan és mikor mehetnénk vissza. 8) Már értem miért rajonganak a fiúk is így érte.

Anya
suttogót csak a baby kiadásban olvastam, azóta bekeményítettem : szuperdadázok. :) Amúgy terelést ír a hisztire,meg h. eleve igyekezzünk megelőzni, ne legyen túlpörögve, éhes, stb stb.meg h. soha nem alkudozzunk velük.Ha ha... :)

Nálunk is tombol a miért korszak....tök jó h. egész nap van valaki ,aki ennyire kíváncsi a véleményemre, élettapasztalatomra. :D

Kép
katica_75
 
 


Hello

Katica, miről maradtam le? Hol jártatok? Nyaralni?

Jaj csajok, ez az álláskeresősdi nem nekem való. Talán nem is kellene dolgoznom. Mindenhol 4-5-ig kellene min. dolgozni. Mit csinálok akkor az én kis gyerekeimmel? A Kornél még csak elvan az oviba max fél ötig, de a bölcsiben a Pannus csoportjában 3-kor elmegy az utolsó gyerek, a bölcsisnénii meg fél 4-kor, és őt áttennék egy másik csopiba utána fél 4 után. Ez a kis lelkének nagy törést jelentene. Vagy fogadjak bébiszittert, aki hazaszállítja őt busszal, aztán mennének Koriért oviba? Mindezt havi kb 40000 ft-ért? Basszus, kész vagyok, mi legyen. Most mondjam azt, hogy vissza minden, mégsem akarok még dolgozni? Csajok, segítsetek!

Kép
Kép
dalminha
 
 


Dalma
nehéz kérdés, az biztos.Ha megteheted hogy otthon maradsz és nem magy bölcsibe Panna, sztem tedd azt.Ezen a pár 8? hónapon már úgysem múlik semmi. Lesz még egy szép felhőtlen nyaratok is.(Ráadásul a bölcsiben folyton beteg lenne az elején úgyis)
Alsópáhokon voltunk,a csőtöréses biztosításpént jól elherdáltuk! :mrgreen:

Kép
katica_75
 
 


Katica, Panna bölcsis most is. :), csak már nem dolgozok a lakáskasszában. Délután hívtak a fejvadász cégtől, hogy jó voltam, lesz még egy kör, ahol már csak ketten leszünk jelöltek. ha felvsznek, már csak az ő rugalmasságukon múlik, hogy eljöhetek-e hamarabb minden nap. Eddig azt kötöttem ki, hogy 4-ig maradhatok csak ott, most módosítsam 3-ra?

Alsópáhok szuper, mi9i is voltunk ott kétszer. Mikor voltatok? Ha most hétvégén, akkor találkozhattatok a szomszédainkkal.

Kép
Kép
dalminha
 
 


Sziasztok!

Kata,
Kevin nagyon ügyes! Mi még sehol nem tartunk. Majd tavasszal elkezdem sugallni neki, hogy létezik olyan, hogy szobatisztaság. :D
Azt hittem ez az ortopédia kérdés sürgősebb nektek ...

Katica,
na örülök, hogy nektek is bejött! Gyertek júniusban! :wink:

Dalma,
nehéz kérdés. Én a helyedben kivárnám, hogy felvesznek-e ehhez a céghez, aztán leülnék velük és őszintén vázolnám a helyzetet.
Aztán persze kérdés, hogy mennyit fogsz kapni. Ha jó pénzt kapsz, akkor lehet "érdemes" bébiszittert fogadni, de ha az ezzel járó költségek után marad teszemazt 20ezer Forintod, akkor én tuti nem mennék vissza. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Dalma
amint elküldtem, beugrott h. már most is jár. :) Hisz szereti nagyon az egyik gondozónőt, ahogy írtad.
Én ammondó vagyok h. anyjuk mellett van a legjobb helyük, de Te ismered Pannád, meg a bölcsis viszonyokat. :wink: Nyáron nem azt mondtad h. nem vágysz vissza dolgozni, mert nagyon szeretsz velük lenni, megváltozott valami? Az audihoz végül nem jött össze? Most akkor drukkoljunk?
7közben voltunk, múlthéten,Igen nagyon szuper, akkor Ti is függők vagytok? :lol:

Ilba
Nyáron is tud ennyire jó lenni? A kinti medencék mennyire telítettek ha fullon van a ház? Most sztem nem volt teltház, közel sem.
Kész a videó de valami idétlen a formátuma - hogy tudom aviba tenni, vagy mi lehet a hiba? Nem értem, úgy csináltam mint eddig.

Kép
katica_75
 
 


Katica,
mi tavaly voltunk először úgy, hogy a kinti medencét is ki tudtuk használni és nagyon bejött a gyerekeknek! Azt hiszem azt a linket küldtem Neked át először.
De akkor sem és most sem a csúcsszezonban megyünk (suliszünet), hanem előtte pont. Ezzel azt akarom mondani, hogy lehet nem lesz teltház. Mentünk már látogatóba nyáron, mikor arra jártunk, fullon volt az egész szálloda, de eloszlik a sok ember, csak reggel az oviban vannak sokan, de ott is csak az első 1-2 órában.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, a szobatisztaság nálunk se nyerő, azaz Lilla mindig azt mondja: anya majd ha nagylány leszek akkor kicsi wc-be pisilek, jóóóóóóóó? mondom én , hogy már nagylány, de nem történik semmi, már szűkítőt is vettünk, annyira örült azt hittem már mindenhová magunkkal kell vinni, mert csak azt lesz hajlandó használni, de tévedtem :(

Kata, hogy van Kevin? Az orrmelléküreg (arcüreg) miatt köhög ő is?

Katica, Alsópáhok :lol: majd valami dokumentációt tegyél fel, boldog volt Kincső, ugye? Annyira tudnak mindennek örülni én sokszor sírni tudnék a meghatottságtól.


Dalma, ha nekünk nem számítana havi 200 ( annyiba kerülne egy alkalmazott) én tuti nem dolgoznék bár én akkor maradok itthon amikor akarok és nekem anya elhozza délután Lillát a csoportból fél 4-kor, de itt sokan 4-ig maradnak, nálatok miért csak 3-ig?
Viszont L. szeret járni csanába bár januárban eddig 5 napot volt :(

Nálunk is a csoportban Matyi anyukájának adódott egy lehetőség és elment dolgozni, neki is van kicsi és pici, mint nálatok és szitter jön a gyerekekért ez sem rossz megoldás, de a másik csoport sem viselné meg szerintem Pannát olyan kis talpraesett.
Lakáskasszával mi történt?
Mindenesetre drukkolok, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd.

Lilla alig gyógyult meg a mandulagyulladásból, következett a héten egy torokgyuszi és már komolyan szóba került a műtét, azaz orr és garatmandula kivétel.
Ismer valaki egy megbízható fül-orr-gégészt, aki nem rögtön műti a piciket.

Az én orvosom akiben maximálisan megbíznék kiment Németországba dolgozni, márciusban jön haza 1 hétre akkor megnézi Lillát, de nekem előbb kellene.

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Dalma,
azt a kérdést én is feltettem magamnak, hogy miért 3ig van bölcsi???? Nem az adja (általában) bölcsibe a gyerekét, aki dolgozik?

Évi,
én tudok jó dokit, egyik a Szent Imrében, a másik a Szent Lászlóban van, ha gondood megszerzem az elérhetőségüket.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Évi: nem tudom miért köhög megint,elvittem orvoshoz spiropent írt fel,meg fenistil cseppet.2 napig szedtük.Most csak 1-1 et köhög.
Most én fáztam meg remélem nem kapja el Kevin maszkot vettem fel.

Ilba: miért írtad hogy fontosabb...? persze hogy fontos!!! Ezt már megállapították,most nézem a szandit neki.Mindenképp elakarom vinni .Ti tornáztok is?

000kata
 
 


Évi:Szegény Lilla :( és ha kivennék neki akkor nem lenne ilyen beteges? nekem is kivették 3 éves koromban az orrmandulámat.

000kata
 
 


Ilba, ha írsz egy nevet megköszönöm, jó priviben is.
Az a lényeg, hogy ne műtét párti legyen, mert azt a legegyszerűbb, kivenni....és mi lesz utána, nekem meggyőződésem, hogy a Jó Isten nem véletlenül adta a mandulát.

Kata, Spiropent :shock: :shock: :shock: nekünk is írt fel múltkor a doki, de én nem adtam be :oops:
Ez a baj, hogy aköhögést csillaspítják nem az okot keresik, hogy mitől köhög a gyerek, na ebből van elegem, lehet Kevinnek is valami felsőlégúti hurut zajlik, esetleg a múltkori nrm lrett rendesen kikezelve.
Infráztad múltkor?
Gyógypuszi Kevinnek!!!!

Evi és Lilla

Kép
evi1969
 
 


Kata,
amikor leírtad mi volt az ortopédián és hogy Kevinnek évekig felírt gyógycipő kell, én úgy vettem ki a soraidból, hogy nagyon elkeseredtél és ez egy nagyon sürgős dolog, ami nem várhat. Ezért is írtam, hogy ha akkor felhívod őket, talán már ezen a héten tudtak volna fogadni Benneteket. Nem gondolom, hogy ne lenne Neked fontos, csak talán magamból indultam ki, hogy én rögtön kerestem volna a további lehetőségeket.
Viszont ha bármerre mész is tovább az ügyben, írd meg mi volt, érdekel!
Mi nem tornázunk, nálunk nincsen ennyire komoly gond, egyszerűen ajánlott a szupinált cipő. Bercinek meg pont nem azok, neki a puha, de magas, kemény kérgű cipők. Torna neki sem kell.

Évi,
elérhetőségeket elkértem, amint megkapom, küldöm!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Évi:ezért voltam én is mérges,azt mondta azért köhög mert hátrafolyik a trutyi neki.De akkor nem köptetö kellett volna?mindenképp elakarom vinni röntgenre hogy a múltkori tüdőgyuszija és arcüreggyulladása elmúlt e,félek hogy nem .Ez már nem normális hogy mindig köhög.Valhonnan jön az a lerakódás amit felköhög csak A két röntgen között el kell telnie 1 hónapnak.

000kata
 
 


Ilba: meg voltam ilyedve,nem tudtam róla semmit,az orvos nem világosított fel rendesen.Mostmár rengeteget olvastam róla,és csak a rendszeres cipőhasználat+ a torna segít.2 hó mire kész a cipője.Addi veszek egy supinált szandit neki és következő vizsgálatra már ahoz megyek akit mondtál.meg még egy gyógytornászhoz elmegyek hogy járjunk e vagy elég itthon tornáznia.

000kata
 
 


Kata, Évi
érdekes nálunk a spiropent a megmentő.Léna szinte mindíg ezt kap.Ez segít.Ez valami mumus Évi? ha nem kapja akkor sípol és nem tudja felköhögni a trutyit, csak hörög.Nálunk is mindíg a garaton lecsúrgóval van baj.Erre mondtam multkor a sinuprettet Kata, én azt adom a Spiropentel együtt.Most is újra kezdődött nálunk is, csak idejében elkezdtem a sinuprettet így le tudom szívni neki, és nem kell még a hörgőtágító-spiro...
Jöhetne már a tavasz, akkor nem betegek nálatok sem, ugye?
Évi
igazad van, h. nem műtétellenes vagy.Nagyok amúgy a mandulái?
Kíváncsi vagyok mit ajánl majd másik doki.
Szobatisztasság nálunk sem megy.Egyszerűen nem érdekli. Pisil ha kérem a wc-be, de amint bugyit adok rá, elfeledkezik magáról. Van a huggiesnek hercegnős pelusa amibe ha belepisil eltűnnek róla. Próbálta valaki?

Csináltam egy jó kis klippet alsóp-ról azzal küzdök esténként, de addig is itt a bizonyíték.
:) És igen már annyira tudnak mindennek örülni! :) Utolsó elötti nap elkezdtem mondani neki h. holnap hazamegyünk.Erre Ő:-jó és jöjjünk vissza a Kleóval! :lol: Evidens volt számára h. innentől ott lakunk kutyástúl! :)
Ha jön a Bobó én megyek!:Kép Kép Kép Pont ringatóhét volt:

Kép
katica_75
 
 


Katica,
jó képek nagyon! Tudom, unalmas, de Léna hajától el vagyok ájulva! :D :wink:
Én Beninél használtam ezt a pelust, persze a Verdás változatát :lol: , mondjuk azt bejött neki. :D Ő mondjuk tipikus az a gyerek volt, hogy akkor lett szobatiszta, mikor ő akarta.

Évi, küldök privit!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kata
Jaj, de jó!! Nagyon ügyes a Kevin!! Én is próbálgattam már, sima bugyit adtam rá, majd 2 percenként kérdezgettük, hogy kell pisilni, meg ráültettem a bilire, egyszer aztán megunta és már nem akart ráülni, na pont akkor pisilt be a nadrágba. :( Pedig Apával megbeszéltük ez lesz az utolsó doboz pampers, nem tudom, hogy aztán mi lesz ebből, Én félek, hogy még nem az utolsó doboz lesz. :) Szerintem is vidd vissza majd Kevint a röntgenre ha lehet! Drukkolok, hogy végre elmúljon a köhögés!! És gyógypussz!!

Katica
De jó volt Nektek! :) 5 napot voltatok? Az igen!! Milyen édes Léna az utolsó képen, mintha meditálna. :) Kíváncsian várom a klippet!! Nekünk van olyan huggises hercegnős bugyi pelusunk (Én nem is tudtam, hogy eltűnek a hercegnők. :) ) Nahát. :shock: Kincső szereti, de ugyanúgy bepisil. Dadus: Ne alkudozzunk?? Ez tényleg lehetetlen! Legalábbis Én mindig alkudozok vele. :(

Dalma

Tényleg nehéz ez a dolog. Én az ovival leszek így és már előre félek, a nyarakat vajon hogy oldom meg????? Mikor tudod meg, hogy végül felvettek –e??

Ilba
Most nem írtál. Megkaptad a levelem?

Nálunk továbbra is hisztikorszak van. Napi 3-4 hiszti. :( És már ismeri az összes alapszínt. :) Írjatok a gyerekekről, hogy hol tartanak, miket tudnak már.

Kép
Kép
anya1118
 
 


Anya
az enyém egyvalamit marhára nem tud még mindíg : aludni! :twisted: Van még akinél mindíg fesztivál a fektetés? 1 óra minimum mire az ágybakerülésből alvás van.Kitalál mindent. Gond ez még nálatok is?
Meditál? :) üti a térdén a ritmust.
Kész a klipp!!! aki kéri annak elküldöm, ide már nem teszem fel.

Nem tűnt fel h. elhalványodnak a hercegnők? akkor lehet nem is jó? Hol vetted, csak a brendont láttam a hírdetésben megadva.

Ja hát mi is alkudozunk, azért írtam a ha ha-t. :wink: Pedig tényleg nem szabad, mert csak veszíthetsz vele szemben.Nem tűnt fel? :lol:

Léna is ismeri a színeket már jó ideje ,megkülönbözteti a narancs meg citromsárgát,de ő meg matekból 0-a. Továbbra is 10évesnek vallja magát, és 5el kezdődik a számsora. :shock: :) Mondókázni is most a napi 2 ringató hatására-hotelben- kezdett, úgy hogy végig is mondja az egészet.Amúgy ez sem érdekelte, hiába beszél.Mire gondolsz még? ugrál folyamatosan, váltott lábbal lépcsőzik, ha rajzol akkor "helikoptert" tud, sok nagy kör, vagy nagy vonalak.Pici finom mozgása rajzon nincs még. Ha festünk pacát csinál.Babázni szeret már, főleg levetkőztetni őket. :) Meg takargat mindent.Takarítani is imád.Eszik szépen kanállal meg iszik pohárból, ezekből naponta 36-ot elővesz....

Kép
katica_75
 
 


Köszi a hsz-eket meló ügyben. Szerdán megyek pestre, majd ott megbeszélem velük a hat órás munkát. Végülis aki dolgozik rendesen, az hat órában is elvégzi a 8 óra munkáját, pláne, hogy nem kell ebédidő reggeliidő, ilyesmi. Ha 8-15 ig tudnék menni, az már jó lenne. eldöntöttem, bébiszittert nem fogadok. Ha fizetnék neki 40000-t, kb 80000 maradna. Már ennyiért sem vállanám. Azért kezdett el Panni bölcsizni, és én munkát keresni, mert úgy volt, hogy elkezdünk építkezni tavasszal, de még nem tudjuk eladni a lakást, így építkezni sem fogunk még. Arra meg álmomban sem gondoltam volna, hogy az első állásajánlat összejönne. Végülis januárban adtam be az első pályázatomat. Hívtak az AUDI-ból is, de ott visszamondtam. 8-17 a munkaidő, plusz a túlórák. Az jól fizetne, de nem érné meg nekem, hogy napi 2 órát lássam a gyerekeimet. Évi, lakáskassza sajna nem egy nekem, nem tudok házalni vele. Pedig gyerekbarát foglakozás lenne.

Sajnálom Lillust, hogy sokat beteg.

Kata, én még mindig a bioptron lámpát ajánlom. A bölcsiben van sószoba, Panna szinte sosem náthás, Kori ovijában nincs, ő állandóan az.

Kép
Kép
dalminha
 
 


Katica, írtad, hogy úgyis beteg lenne a bölcsi elején folyton. Nem biztos, Panna sem hiányzott még betegség miatt. Egyszer volt köhögés pár napig novemberben. Tök hihetetlen, hogy egy ilyen vézna kislánynak ilyen erős az immunrendszere.
Léna gyönyörű, a haja ejj... irigylésreméltó.

Kép
Kép
dalminha
 
 


Sziasztok!

Anya,
nem tudom megkaptam-e, az elmúlt pár napban nem jött semmi. :roll:

Berci a feketét és fehéret keveri, egyébként az alapszínektől kezdve a rózsaszínen és ezüstön át, ismeri mindet. 10ig számol, bemutatkozik, tudja, hogy hány éves. Ő is szeret egyedül enni (én nem mindig szeretem :lol: :twisted: ), szeretné egyedül kenni a vajat a kenyerére. És ő is naponta 342x vesz elő poharat, kanalat, villát, kistányért (az Ikeásakat). Mert nem mindegy milyen színűből eszünk/iszunk.
Egyfolytában beszél, mindent kommentál, szerepjátékozik. Mondókázik, énekel, a rajzfilmek zenéjét is tudja. De nálunk szerintem nagyon sok jön a nagytesótól.
Nagyon jól eljátszanak, tegnap órákon keresztül fent voltak egyedül a gyerekszobában. Csak bemenni nem kellett volna utána ... fél órát pakoltam. :twisted:
Mindenre felmászik, leugrik, életveszély. Páros lábbal nem tud még ugrálni, de váltott lábbal lépcsőzik fel és le.
Éééééééés .... tegnap óta nincs cici!!!!! Odaadtuk egy kisbabának, akinek nem volt, mert ő már nagyfiú. :roll: Nem egyszerű, de elég volt ...

Katica,
szuper a videó, megnéztük jópárszor. Hová ment Bobó? És miért ment el? És miért csak egy képen van rajta??? Na ezek Berci kérdései. :D A borospoharas kép nagyon jó! Meg a meditáló. :lol:

Bilire szoktató pelus minden hiperben is van, én a DM-ben vettem annó.

Sószoba tényleg jó, Beni bölcsijében is volt, ő sem volt beteg. Rengeteg helyen van már, a neten fent vannak.

Mennem kell :arrow:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Utánna nézek ennek a sószobának.

Dalma: a biotron lámpa az az infralámpa?

-most csak ennyi mert suli.Este írok.

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: