Új privát üzeneted érkezett!

:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára muzsuzska 2011.01.02 11:39-kor.

Kép
muzsuzska
 
 


Oké,azért irtam 10-et,mert nem tudtam mennyire lesz gyors a beültetés,vagy hogy mikorra esik majd a leszivás,stb...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na én lelépek,mert inas lassan élbredezik,9-re jön védőnő,8 után a tejért jönnek,én meg sehol sem tartok ma... :cry:

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!Cup..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Cupp :D

Kép
muzsuzska
 
 


sziasztok
zsuzska: nagyon jó a kiirásod :wink:

heni: nagyon szép lett a babaszoba :lol:

tancsu: erre a költözésre már én is gondooltam, mert innen a babanetröl is sokan átmentek. én még tavaly regisztráltam oda, de végül nem csatlakoztam sehova.
bejelentkeztem, úgyhogy engedj be :!: :!: :!: :!:

zsuzska: én is vagyok msn.csak már nem emlékszem a nevemre, majd megkeresem, aztán leirom neked

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


na, én is irtam már az új oldalra :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ildó most irt sms-t,elromlott a gépe,be sem tudja kapcsolni!!!... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na tényleg léptem,menek teregetni,meg remélem jön lassan a védőnő is...

Szép napot...cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szörnyű éjszakám volt.Nem alvás csak sírás 2és fél,órán keresztül.

Na mindegy.majd lesz jobb is. :)

Lombikolsz Zsuzsi??Király!!Vagyis Királyfi!!!!!!

Most kb 10 perce kopogott a védőnő.Nem engedtem be!
Ki se nyitottam az ajtót!!!! :x

Kép
martik77
 
 


tancsu a másikon leslek, közben meg itt vagy?

márti: jól tetted, én se engedtem volna be. talán majd tanul belölle :twisted: . sajnállom az éjszakádat :?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Köszi Timi.Majd túljutunk rajta.Tancsu is sokat éjszakázott Gergővel és átvészelték. :)

Kép
martik77
 
 


ÓÓÓ szegény Ildó!!! :( Remélem hamar megszervizelik a gépét. :)

Kép
martik77
 
 


Sziasztok :D

Látom költözünk egy másik oldalra.. :roll: :D Én majd csak délután, mert most elkell mennem pár helyre. Tegnap megint egyedül voltam délelőtt az új lánnyal, ezért nem tudtam jönni, délután jött a kolléganőm és négy órakor megint bombariadó volt :evil: :evil: :evil: Megint kizavartak minket kb 2 órára, de én még időben összeszedtem a cuccom és hazajöttem :wink:

Kép
szilzi
 
 


Gyorsan visszaolvastam... Tancsu sajnálom a harangmellkast Gergőnél :cry: De ez azért nem olyan nagy baj ugye? Ha sporttal lehet korrigálni, akkor nem olyan rossz, ugye? Nagyon csinos volt Gergő a keresztelőjén :D :D És, hogy épp az 1 éves házassági évfordulótokon volt! :D :D Gratulálok! :D
Timi, nagyon szép az új hűtőtök! :D És nagyon praktikus! Nekem othhon is és itt az albérletben is olyan van, aminek a teteje a mélyhűtő :( Ez sokkal praktikusabb, mert így nem kell hajolgatnod, ha a normál hűtőből veszel ki dolgokat! :D
Márti, ez aztán a jó hozzáállás... Car éjszaka, de lesz ez még jobb is :wink: A védőnő menjen a pokolba :evil:
Zsuzska, nem mondod, hogy LOMBIKOLSZ??????? :lol: :lol: :lol: :lol: Köszi, az ígéretet! :wink: Neked nem csináltak ilyen méhüreg feltöltést? És mindkettőtöknek kromoszómavizsgálatot? Ezt én elfelejtettem :oops:
Ildikó, remélem hamar megjavítják a géped :(
Heni, nagyon szép lett a szoba! :D

Benóról tud valaki valamit? Én ma délután szeretném hívni.

Kép
szilzi
 
 


Na megyek elintézem a dolgom és jövök, ha tudok!

Kép
szilzi
 
 


Igen, Szilvi lombikolok. :oops: :oops: :oops: Nekem kontrasztos méh és petevezeték feltöltés volt!

Hívd Benót és tessék informálni bennünket is! :wink:

Szilvi Pirid?? Elállt? Nekem igen! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Mosogatok!!!!!!! :twisted:

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzska! :D

Regisztráltam a másik oldalra :)

Pirim, szinte már vasárnap alig volt :? Szombaton tombolt, azóta megint naponta egy csepp, bár ma az sem volt már :wink: Úgyhogy hajrá péntek! :D

Ez a szuri is fáj mikor beadod? :roll: Még mindig lila a hasad?

Megyek én is mosogatok és még a húst megkell sütnöm, most még csak levest ettem :roll:

Kép
szilzi
 
 


Hellóka, most komolyan nem tudom, melyik oldalon vagytok, de írok ide is, oda is a fiam gépéről. Az enyém tönkrement. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
flóra 11
 
 


Márti, jól tetted, ha nem engedted be a védőnőt.

Tancsu, köszi hogy írtál a nevemben.

Zsuzsi, lombikra fel!

Szilvi, már megint ez a sok munka. :cry: És megint bombariadó! :shock: Mi a fene van nálatok? Tálibok telepedtek oda be a Tescoba? :wink: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Szia Ildikó :D sajnálom, hogy elromlott a géped :( Remélem hamar megjavítják! Addig foglald el a fiad gépét! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Én sem tudom miért bolondulnak meg az emberek... :evil: Már két és fél éve dolgozom itt, és ez most az elmúlt fél évben a második :evil: A tálibokat azért kihagynám ha lehet :lol: :lol: :lol: :lol:

De ma itthon "dolgozom" ám Ildikó, de nem töröm össze magam! :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Benó írt sms-t, hogy ma mindkét babot szoptatta, Dávid 20ml-t, Kristóf 10-et evett neki. Ez nagyszerű, hogy tud szopiztatni, ugye? Ő azt írta, hogy béna, írtam neki vissza, hogy dehogy béna, nagyon ügyes, hogy tud szopiztatni.
:wink:

Kép
flóra 11
 
 


Most mindkét oldalra irogatok. Tancsu a másikon van. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


A mai nap rossz híre ugye a gépem elromlása, de van egy fantasztikusan jó hírem.

[b]Felvettek magyar iskolába tanítani![/b] Szeptemberben ott kezdhetek! Hurrá! Végre otthon fogom érezni magam! Ettől csak jobb lehet.

Kép
flóra 11
 
 


Most beszéltem Nórával :D :D :D

Jól vannak mind a hárman :D Dávid 1960, Kristóf 1860 :D :D :D Most már neki kéne etetnie Őket, de azt mondja, Hogy Ő nagyon "béna". Mondtam neki, hogy nem béna, hiszen olyan picik a babák, hogy biztos nehéz még megfogni is Őket, nemhogy cumiztatni!!! Elvileg három hétig maradhatnának ott, ami ugye vasárnap letelik :( Utána elvileg átszállítják Őket egy másik kórházba itt Pesten, de attól is fél egy kicsit, mert a hőt még tartani kell a babáknál :( A szemük váladékozik, ebből vettek mintát, de amúgy jól vannak!!! Benónak nagyon nyugodt a hangja, csak bántja, hogy nem tudja Őket etetni rendesen, és Ő úgy érzi, jobb lett volna a piciket előbb erősíteni, hogy hadd hízzanak és csak utána Őt tanítgatni. Reggel hattól három óránként bennt lehet fél órákat, hattól-hétig apukával egy órát és még éjfélkor is adhat be tejcsit. :D Aranyosak akikkel egy szobában van, egymást erősítik!

Biztos belejön majd az etetésbe is és minden másba is, de tényleg picúrok még :D

Kép
szilzi
 
 


Gratulálok Ildikó!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Cumisügegből eteti Őket a Nóra! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Na végre jó hírek!!!!!!!!

Ildikó, gratulálok! Én megmondtam, hogy sikerülni fog!!!!!!!!!!
Kép Kép

Kép
muzsuzska
 
 


A lombikolokat át kéne javítanom alszomra. :cry:

Kép
muzsuzska
 
 


Gyere át a másikba Zsuzska!

Kép
szilzi
 
 


Jövök én is!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Én nem értem ezt a másik topikot,de most nincs is hozzá türelmem.

GRATULÁLOK AZ ÁLLÁSHOZ ILDÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


na most akkor hova irjak???? :roll: :roll: :roll:

szilvi: valaki nagyon jól szórakozik ezen a bomba riadón. nagyon ügyi vagy, hogy össze pakoltál és leléptél :wink: :wink:
mi is pont a hajlongás miatt vettünk ezt a fajtát :lol:

ildikó: sajnállom a gépedet, mi lett vele?
kösz a palacsinta ötletet. tegnap megleptem vele a Sanyimat és nagyon örült neki :lol: :wink:
gratula a sulihoz :lol:

örülök, hogy benóékkal minden rendbe van, remélem hamarossan már haza engedik öket :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Helló! Melyik topikban vagytok?

Kép
flóra 11
 
 


Itt voltunk egy évig a topikban. Jó kis csapatunk van, de sajna az oldal nagyon lassú, ezért átköltöztünk az anyatanya oldalra.
www.anyatanya.hu Itt megtalálsz minket. Regisztrálj, keresd meg a topikunkat, aminek neve azonos ezzel és felveszünk a tagok közé.
Mi már ott vagyunk. Még Edina, Heni, Benó hiányoznak a csapatból.

Siessetek, várunk titeket.

Pussz.

Kép
flóra 11
 
 


Most akkor sehol senki????

Kép
flóra 11
 
 


Amott se volt egész nap senki.Én úgy döntöttem ide írok,mert az a tanya egy idegölőhely. :x

Kép
martik77
 
 


Igazad van, gyerünk vissza,itt voltak laptetűk! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ezt már én is akartam odaát írni,hogy ott nincs LAPTETŰ!!!

Megjöttünk sétából.A vége kicsit sírósra sikeredett.Biztos megunta.Most fekszik és nézelődik a Kis Vuk. :D

Kép
martik77
 
 


Na én most itt kívánok Jó Éjt Mindenkinek!!!!!!!!!!!

Megyek mert jön a kedvenc filmem. :D

Kép
martik77
 
 


Sziasztok...

Na akkor most itt is,ott is...

Leirom mind a két helyre amit akarok...aztán majd mindenki eldönti hol olvassa.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na itt vagyok...

Ildó:csak nyugi,már nem sok van év végéig,aztán majd irány a magyar suli....

Zsuzska:nekem az ágynemü nagyon tetszik...ilyet én is elfogadnék...

Sziliz.gratul a pirihez,akkor majd hétfőtől megy a drukk a Kaálihoz...

Heni:13 nap...jól számolom ....most már legalább napionta egyszer jelentkezhetnél hogy mizujs...

Márti:téged megyek olvaslak babaneten...

Timi:akkor nem voltatok falunapon???Sajna az ingyenrendezvényeken sötétség uralkodik...

Tancsu

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nekünk nagyon jó hétvégénk volt...
Szombat etse szalonnát sütöttünk,vasárnap autót takaritottunk,voltunk a szőlőhegyen,átjött 2 haverja dumcsizni,aztán Gergő keresztapja is...
Voltunk R. keresztszüleinél,a hugánál...meg taliztunk egy ismerős házaspárral is...

Nagyon jó idő volt...

Gergő kapott egy kinti hintát,nagyon élvezte...

Na kb ennyi volt,más nem nagyon jut eszembe...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na elvágtázok aludni,szép álmokat mindenkinek....jóéjt...cupp...: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti, biztos elunta. Tudnak a babák unatkozniis,meg ez-az nem tetszik nekik, ugye. Kis huncut.

Jó éjt!

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Ne haragudjatok a zavarásért, de érdeklődni szeretnék paradizsról.
Hozzánk is írogatott az ikres topikra, de mi is elvonultunk zárt topikosoknak.
Kíváncsiak lennénk, mi van velük?
Köszönöm, ha válaszoltok
Napsugáreperke

Kép
Lilypie First Birthday tickers
napsugáreperke
 
 


Sajna mi sem tudunk róla sokat. Legutóbbi hírünk, hogy jó vannak,de kórházban van,egy másikban, nem ahol dolgozott és onnan nem tud netezni. De állítólag iwiwen volt tegnap. Most hogy ő volt-e vagy valaki helyette bejelentkezett, nem tudom.Esetleg ott nézz utána.

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra

Köszönöm ezeket az infókat.
Remélem, minden rendbe van velük és tényleg csak net hiánya miatt nem tud jelentkezni.

Azért majd néha benézek, hátha megtudtok valami.

További szép napokat nektek!

Kép
Lilypie First Birthday tickers
napsugáreperke
 
 


Ha valaki erre jár...

Nem tudok egyátalán belépni a tanyára, mert rögtön riaszt az avast vírus miatt!!! Tele a tököm!!!!!! :shock: :evil:

Mimi
senilla
 
 


Mimi, azonnal gyere vissza a tanyára! Irgum-burgum!

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: