Új privát üzeneted érkezett!

Szia Anita!

Hát képzeld teljesen egészséges vagyok és voltam is. Minden leletem negatív. VÉGRE kiderült!!! :D :D
Egy része a problémás értékeknek a szülésből adódott, másik részük pedig csak a gyógyszererek miatt lett pozitív.
De persze azért ilyen könnyen nem szabadulok. :) A biztonság kedvéért azt szeretnék, hogy 3 hónap legyen a Clexane időtartama,ez május 22.-én jár le, úgyhogy már nincs sok hátra. :D Utána sem Syncumar,se semmi! :D :D :D
Ez 2 dolgot jelent, ha pozitív oldalról nézzük,akkor azt hogy teljesen tisztán vághatunk neki a babáknak! A negatív oldalról pedig azt, hogy a Marci halálára nincs magyarázat. :(
De tudod mit, nézzük a pozitívról! :D
A terápia elindult, most naplót vezetek, hogy lássuk nagyjából hol tartok,de meg lettem dicsérve,mert úgy tünik, hogy a tankönyvi példa szerint haladok magamtól is. :roll:

A Bernus is elkezdte a saját terápiáját, megkérdeztem tőle, hogy visszajön-e a tesója és nemmel felelt, úgyhogy valami csak elindult nála is.
Hát nagyjából ennyi pár nap fejleménye.

Ti merre jártok? Kirándulás? Mi kint voltunk a Városligetben, minden évben ez a program, nagyon szeretem a hangulatát, illatokat, nyüzsgést! :-) Most sem hazudtolta meg magát. :)

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Ezek igazán jó hírek, mármint az, hogy nincsen semmi bajod. Persze az sem lett volna rossz, ha kaptok valami magyarázatot arra, hogy mi történt Marcival.

Máj 22-ig már nincs sok hátra, addig is kitartás! Remélem, hogy addigra majd én kezdem el adni magamnak. Pénteken lesz a fagyibabák beültetése, már ha felébrednek a fagyasztásból, de nagyon szurkolok nekik.

A terápiához sok sikert kívánok, valahogy fel kell dogozni a történteket. Nekünk a legjobb terápia - így egy év után - az lenne, ha jövő év elejére boldog szülők lehetnénk. Hétvégén a temetőben megkértem a mi kis angyalkáinkat, hogy segítsenek a testvérüknek és nekünk hogy végre igazi család lehessünk.

A hosszú hétvégét nagyrészt otthon töltöttük, az anyukaköszöntést kivéve, mert elég nagy telkünk van és nagyon el voltunk maradva a kerti munkákkal. De tegnap este olyan jól esett körülnézni, mert most minden nagyon szép! Alig várom a következő hosszú hétvégét, akkor talán majd lazíthatunk is egy kicsit.

Ja, és így zárásként csak annyit, hogy mindig pozitívan kell nézni a jövőbe! Bár lehet hogy így több csalódás éri az embert, de a remény mindig erőt ad. (Remélem, hogy ezt péntek délután is így fogom gondolni)

tücsökbogár
 
 


Szia!

Na akkor most már 1-el többen szurkolnak a fagyibabáknak,ha beállhatok a sorba! Mindjárt itt a péntek, nagyon izgulsz? A múltkor is ment elsőre, most is fog!!! A bébik tuti segítenek! :D
Hányat ültetnek most be? 2-3?
A baránőmnek nem volt választása, 2 és kész! De persze ennek a 2 csöppségnek is örül fenemód már most, pedig majd csak hó végén lesz a beültetés.
Elmesélnéd nekem, hogy mi az eljárás? Tehát beültetés,ez oké és utána?? Fekvés ezerrel vagy csak kímélő üzemmód? Medddig? Ha összejön,akkor azonnal veszélyeztetett leszel nem? Úgy hallottam, hogy ha igen,akkor csak 4 hónap meló kell a gyedhez, tudsz erről valamit? Ez utóbbinál persze már saját részre is gondolkozok. :D

A 7vége úgy látom mindenkit a kertben talált. Mi is kertészkedtünk, végre van sziklakertem! :D Olyan szép! Jó kis meló volt,de megérte. Nem egyszerű mikor az ember lánya segítség címszóval folyamatosan ellened dolgozik egy kis ásóval. :D :D

Hajni- Itt vagy már???

Ági

Kép
iroko
 
 

 
 

Szia Ági!

Jót nevettem ezen a sziklakert építésen, mármint Bernus segédásóján. Biztosan nagyon szép lett. Egyszer majd nekem is lesz, már tudom, hogy hol lesz, de egyenlőre még vannak fontosabb elrendeznivalók is a kertben. De múlt hétvégén azért mi is alkottunk, mert a férjem csinált nekem egy gyönyörűséges ágyást, aminek a széle cik-cakk téglával van körberakva, nekem nagyon tetszik.

Köszönöm szépen a szurkolást. Egyenlőre én is próbálok nagyon pozitív lenni, de azért nagyon izgulok. Most a legelső lépés az, hogy felébredjenek a kis fagyibabáink. Ezt sajna csak péntek reggel fogom megtudni és ha igen, akkor máris rohanunk értük. Mindenképpen csak két embrió beültetését fogom kérni, de ha egy lesz, annak is nagyon fogok örülni.
Apró szépséghiba csúszott viszont a dologba, mert nem hagyott igazán nyugodni ez a véralvadásgátlás dolog és ma felhívtam az angiológust, hogy ő is úgy gondolja-e mint a nőgyógyász, hogy egyenlőre semmi szükség a clexanra. Hát nagyon nem úgy gondolta, teljesen kiakadt, hogy ezzel nem lehet szórakozni és mi az hogy azt mondta a nődoki, hogy ez egyenlőre nem szükséges, meg hogy akkor engem nem vesznek komolyan stb. Szóval egyenlőre ez a nőgyógyász volt az egyetlen, akiben megbíztam, de most kicsit meginogtam. Csütörtökön megyek az angiológushoz, aki bejön a szabadságáról azért, hogy nekem felírja a clexant, remélem, hogy még nem késő.

Egyébként egészen pontosan nem tudom, hogy most hogyan fog zajlani a dolog, mert van egy olyan érzésem, hogy a fagyasztott embrió beültetését nem veszik olyan komolyan, mint a rendes lombikprogramot. A lombik után kb tíz napra táppénzre vettek, addig amíg meg nem született az eredmény. Pihenést javasolnak, de fekvést csak az első három napra. Aztán én otthon is maradtam a pozitív eredmény után, mert ugye eleve három baba volt, meg a munkahelyemen túl sok emberrel találkozom és hát nem a legápoltabbakból való az ügyfélkörünk, úgyhogy nem akartam semmi fertőzést kockáztatni - nem mintha így megúsztam volna....
De én most sem szeretnék dolgozni ha sikerül. Veszélyeztetett leszek, tehát eleve sokat kell majd dokihoz járnom, meg a nődokin kívül még itt lesz az angiológus is. De sebaj, bárcsak ott tartanánk már, hogy terhesgondozásra kell járnom.

A barátnődnél hogyan van az, hogy ő már tudja, hogy két csöppség van, de csak hónap végén lesz a beültetése? Vagy két embrió van lefagyasztva? Vagy ott ahova ő jár eleve csak két babát tesznek vissza?

Na, most megint jó bő lére eresztettem.

További szép napot kívánok! Gyönyörködj a sziklakertedben ebben a szép napsütésben (remélem, nálatok is süt).

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia!

Hát el kell meséljem a nagy újságot, az említett barátnőnél baba van!!! Természetesen úton, úgy hogy a dokik azt mondták,hogy semmi esély!
!!!!!!!IGENIS LÉTEZNEK CSODÁK!!!!!!!!
A labor kimutatta, jövő héten mennek UH-ra. Annyira örülök nekik, hogy még el is sírtam magam. Fránya hormonok!
3 éve próbálkoznak, most váltották ki a gyógyszereket,de már nem kellenek!
Ez olyan fantasztikus!
És ez már a második csoda -mert a másik barátnőnél egy beültetésből 8 hetesen vetélés lett,a 2. beültetés előtt pedig spontán megfogant. Ők már úgy 20 hetesek kb, nem is tudom pontosan.

És persze jön a negatív gondolat- nálunk is jól jött volna egy apró csoda. :cry:

Áhh de hülye az emberi agy, miért nem tud felhőtlenül örülni???

Na de -- a Clexane miatt ne aggódj, tudtommal azonnal hat,tehát nem vagy elkésve,ha eddig nem kaptál trombózist akkor már 2 napon nem fog múlni! 0,4-t kapsz? Az az általános azt hiszem, bár én 0,6-n élek, bár némi köze lehet ennek a tekintélyes súlyomnak is. :oops: :D :oops: A lényeg, hogy ne izgulj, nem lesz semmi gond!!!!!!

A sziklakertet majd lefényképezem,bár még csak itt-ott kókadozik benne pár növény! :)

Ági

Kép
iroko
 
 


A terhesség alatt én is 0,6-ot kaptam (én sem vagyok egy manökenalkat), de lehet, hogy most csak 0,4-et fogok, mert hormonkezelést is gyengébbet kapok, mint akkor kaptam.

Nagyon gratulálok az ismerőseidnek, jó tudni hogy vannak még csodák.

De bevallom, hogy bennem is mindig felmerül, hogy miért nem velünk történtek ilyen apró csodák. Biztosan nem volt még itt az ideje... Remélem, hogy nem várat már sokáig magára.

A másik topikban, ahova még a kezelések elején kezdtem el írni és azóta is irogatok, most derült ki, hogy az egyik lánynak ismét nem sikerült. Pedig ők is olyan régóta próbálkoznak és annyira megérdemelné. Úgyhogy emiatt most én is kicsit negatív vagyok, mert tudom, hogy mennyire fáj ha azt mondja a doki, hogy sajnos ez most nem sikerült.
Majd holnap reggelre kicsit átrendezem a negatív gondolataimat és a barátnőid eseteit próbálom felerősíteni magamban, hogy én is bízhassak a csodákban. Azért nagyon köszönöm a jó hírt, mert most nagyon szükségem volt rá a rossz hír után.

Így ismeretlenül is problémamentes babavárást és nagyon boldog babázást kívánok a barátnőidnek!

Anita

tücsökbogár
 
 


SZIA!

Képzeld olyan jól vagyok, hogy már csak 2 szuri van hátra és végre normális életem lesz újra! Ez a 2 is csak azért,mert még ennyi van a dobozban,nehogy kárba menjen. :D :D
És ami a lényeg- A következő babánál sem kell a szuri! Max csak a végén! OOOlyan boldog vagyok! :D :D :D

A jókívánságokat továbbítom és egyúttal a véleményem:
Ne törj le mások miatt, sajnálom őket, DE

NEKTEK szerencsétek lesz,mert mindenkinél jobban megérdemlitek,amiért ilyen össze- és kitartó pár vagytok és túléltétek a lehetetlent! Úgyhogy FEL A FEJJEL és EL a pocsék gondolatokkal! Ez PARANCS!!!

:D :D :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Bocsi kicsit lelkesebb vagyok a szokásosnál! :oops: :shock: :D

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Igenis, értettem!!! :wink: [size=9](azért bevallom, hogy egy kicsit - vagy nagyon - izgulok)[/size]

Viszont nagyon örülök, hogy neked már csak két szuri van hátra. Emlékszem, már én is nagyon vártam, hogy ne kelljen hasba szúrnom magam. Most meg pont arra vágyok, hogy bárcsak szúrhatnám a következő 10-11 hónapban....
Tegnap este már nagyon láttam a férjemen is, hogy tiszta ideg. Nagyon szeretne bízni, de nem mer, fél a kudarctól nagyon és persze félt engem.
De megfogadtam, hogy ha sikerül és otthon maradok, akkor ha máshogy nem megy, akkor előfizetünk valami mobil netre, mert tudom hogy végig fogom parázni a terhességet és szeretnék majd én is utána nézni a dolgoknak akkor is, ha majd a doki azt mondja, hogy nincs min aggódnom. Lehet, hogy ez hülyeség, mert most remélhetőleg jobb orvost sikerül majd választanom, de még egy kicsit bizalmatlan vagyok. - Látod milyen pozitív vagyok, már a terhességen gondolkodok.

Egyébként a lelkiállapotomat hűen tükrözi az is, hogy éjszaka álmomban szültem, pedig csak egy nőgyógyászati vizsgálatra mentem, aztán egyszer csak elkezdtem szülni. Igaz, hogy picike volt a babám (kisfiú volt azt hiszem), de odaadták, sőt még szoptattam is. Ja, és az egyik lábán 15 ujjacskája volt, de nagyon szép pofija volt. És nem tudtuk, hogy milyen nevet adjunk neki, mert teljesen felkészületlenül ért minket, hogy szültem. Nem tudom, hogy mit jelentenek az ilyen álmok, mert ez nem volt egyértelműen jó és nem is volt egyértelműen rossz álom.
Szóval dolgozik rendesen a tudatalattim.

Holnap csak akkor tudok írni, ha nem ébrednek fel a babáink, mert csak akkor jövök dolgozni. Ha nem írok, az remélhetőleg azt jelenti, hogy beültetésre mentünk. Amint tudok, jelentkezek a hírekkel.

A lelkesedésednek nagyon örülök, jó hatással van rám is!

Szép napot kívánok!

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia Anita!

Szóval lelkesedés- Örülök, ha segíthetek! Szerintem nagyon jól állsz a dolgokhoz,én is átnéztem már az ikerbabakocsi árakat. :oops: :D
A mobilnet kötelező, ne már hogy nem tudok Rólad/Rólatok majd! :D Ez azért kiszúrás lenne.... :D :D

A 15 ujj tetszik, de tudod mit? Legyen! Legalább lesz "raktáron". :D :D :D :D :D
Szerintem igenis sokat jelentenek az álmok! Tuti összejön! Persze valahol igazatok van hogy nem élitek bele magatokat, bár én úgy látom már mindegy,mert benne vagytok nyakig a bizakodásban és így is kell. 8)
Ha mégsem (DE DE DE ÖSSZEJÖN, ÖSSZEJÖN),akkor meg majd a következő. Nem szabad feladnod akármi is történik!!!
NAGYON SZORÍTOK!!!
Ali várom, hogy ne gyere..... :D :D :D Azért hétfőn írsz majd? :wink:

SOk SOk DRUKKKKKKKK

Ági

Kép
iroko
 
 


Ági!

Nem tudom, hogy táppénzre fognak-e venni. Lombik után az első két hétre mindenképpen javasolták. Bár nekem kicsit úgy tűnik, hogy ezt a beületetést nem veszik olyan komolyan - nem tudom megmagyarázni hogy miért, de ez az érzésem. Szóval ha kedden jövök dolgozni, akkor első dolgom lesz, hogy leírjam a fejleményeket.

Akkor a lábujjtöbblet beraktározva, és csupa bizakodás vagyok. :wink:

Anita

tücsökbogár
 
 


Sziasztok,

Ma dolgozom eloszor munka utan, ugyhogy nem sok idom van, de visszaolvastalak Anita es nagyon szoritok neked. Szerintem sokat fogok rad gondolni holnap. Es egyetertek Agival - tessek otthoni internetet beszerezni :lol: Nehogy mar ne tudjunk rolad!

Agi - rulok, hogy te is jobban vagy es mar abbahagyhatod a szurit. Biztos nagy megkonnyebbules.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Szia Hajni!!

Na milyen volt itthon ill otthon? :D
Gyors voltál,azt hittem több időre maradsz!
Hogy vagy?? BABA???

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Hajni!

Ezek szerint vége a pihenésnek és az utazásnak. Milyen volt újra itthon lenni? Biztosan nagyon hiányzott a párod, de talán az itthon maradt családtagok kárpótoltak.

Köszönöm a holnapi rámgondolást! Amint tudok jelentkezni fogok.

Addig is jó munkát kívánok!

Anita

tücsökbogár
 
 



:lol: Koszi lanyok!

Tenyleg nagyon jo volt otthon. Mar nagyon hianyzott az anyukam a batyam es a kicsi kersztfiam is. Jo sokat jatszottunk vele. Teljesen kifarasztott - negy evesen nagyon sok energia van bennuk. De gondolom ezt neked nem kell bemutatni Agi. :lol:

Babaugyben csak annyi van, hogy en mikulast kaptam anyak napjara... :( Ez van. De uj honap, uj remenyek...

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sikerült a fagyibabáinknak felébredni. :cry: :cry: :cry:

Ági, viszont a Fraxiparin tényleg jobb mint a clexan, tegnap este kipróbáltam, egyáltalán nem csíp és nem feszít.

tücsökbogár
 
 


Anita!

Ohhhhh Annyira sajnálom!!!! :(
És akkor mi a következő lépés??? Ne add fel a reményt kérlek!! Olyan erősek vagytok,ezt már bizonyítottátok! Mutassátok meg a Sorsnak/Istennek/ Akárminek hogy nem tud kifogni Rajtatok!! :roll:

Kis öröm is öröm, legalább a szuri nem gáz! Jól érzékelem, hogy azért nem vagy teljesen letörve? Kitartás, sierülnie kell! Csak sajna az időpont kérdéses! De a siker NEM!

Hajni- A hozzáállásod tökéletes! Csak így tovább!
A 4 évesekről meg annyit, hogy az energiaszintjük az egekben! S bár tudom én is a tudományos magyarázatát, hogy miért van ez,attól még kimerítő. A Bernus itthon 3 hetet betegen, hát a végére már csomókban hullott a hajam. :D

A végére ezt nem hagyhatom ki- MA van az utolsó Clexane!!!! Annyira jó!
A legjobb barátom mondta, hogy akkor ma szertartásosan borsófőzelék lesz gesztenyepürével a vacsi :shock: :mrgreen: ,mert ezzel a kettővel fagyasztottam mindig a kezem a szuri előtt és most már meg kell enni,mert nem kell tovább! :D :D :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

A következő lépést még mindig nem tudom, mert nem sikerül elérnem a dokit.

De, eléggé le vagyok törve. Kicsit rosszabbul viselem a kudarcot, mint korábban, a babák elvesztése előtt.

Igazából nem is tudom..... A sorsnak úgysem tudunk keresztbe tenni. Mi van, ha ez a sok rossz dolog mind-mind jelzés arra, hogy nekünk nem születhet gyerekünk, csak mi ezt nem vagyunk hajlandóak tudomásul venni.
Kicsit összeszedem magam a hétvégén, aztán jövő héten újra megpróbálom felhívni a Bölcső alapítványt. Én akkor is fogadnék örökbe gyermeket, ha közben sikerülne teherbe esnem (mert a korom miatt már amúgy sem teljesülhetne az álmom, a három gyermek), de az is lehet, hogy nekünk ez lesz az egyetlen módja, hogy gyermekünk lehessen.

A borsó főzeléket és a gesztenyepürét én is nagyon szeretem.

Anita

tücsökbogár
 
 


Teljesen természetesen hogy rosszabbul viseled,mint eddig,DE a lényeg mégis az, hogy Nektek nem szabad rámennetek!
Mit gondolsz egy asztrológusról? Ő látja a dolgokat, én nagyon hiszek benne, nekünk bizonyított- a Marcit megmondta,pedig nem tudhatta,mert előtte 3 éve voltam csak nála. Most épp azt kérdeztem tőle, hogy lát-e valami borzalmat,abban az esetben ha előbb nekikezdenénk az iker-projectnek. :shock: Még nem válaszolt... :(
Nem tudom merre laksz,de ez a lány,akit szívből ajánlanék, ő a Lehel térnél van Pesten.
Nagyon szurkolok, 1- hogy elérd a dokit és okosabb légy a jövővel kapcsolatban! 2- hogy legyen fejlemény az örökbefogadást illetően! 3- hogy jobban érezd picit magad lélekben,mert talán én lassan elhiszem, hogy bármi is történik:: az élet szép és szerencsések vagyunk hogy fantasztikus párunk van,aki tűzön-vízen keresztül megy -értünk, -velünk!

Ági

Kép
iroko
 
 


Ja és a gesztenyepüré és a borsó is rendben van,na de együtt???? :shock: :shock: :shock:
:D :D :D :D :D

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Köszönöm, a bíztatást!

A "mi" asztrológusunk is Pesti, de nyaranta a balatonnál tart asztrológia tábort minden júliusban. Mi ott szoktuk felkeresni, most is ezt fogjuk tenni.

A továbbiakkal kapcsolatban csak annyival lettem okosabb, hogy júniusban le kell mennünk egyszer Tapolcára, akkor megcsinálják az összes szükséges vizsgálatot, és maga a kezelés valamikor júliusban kezdődik majd.
De teljesen igazad van abban, hogy bármi is történik velünk, szerencsések vagyunk, hiszen van mellettünk valaki, akire mindig számíthatunk. Egyszer azt is mondta az asztrológus, hogy mindenki elé csak olyan feladatot állít a sors, amit képes megoldani. Hát ezek szerint mi nagyon erősek kell hogy legyünk.
Néha egyébként attól tartok, hogy ez a sok nehézség a gyermekvállalás kapcsán azért ér minket, mert le kellene mondanunk róla és bele kellene nyugodnunk, hogy nem lehet gyermekünk. Talán túlságosan erőltetjük. Bár nem érzem úgy, hogy le tudnék róla mondani. Talán a júliusi találkozónknak most ennek tisztázása lesz a fő témája.

Én egyébként kicsit jobban vagyok lelkileg. Lehet, hogy pont azért, mert most nekem kell kicsit támogatnom a férjemet. Pénteken este szóltak anyósomék, hogy a kutyájuk - akit a férjem nevelt - meghalt. A férjemnek ez így már túl sok volt péntekre. Nagyon hiányzik neki a kutyus, és persze keresi magában a hibákat, hogy mit kellett volna máshogy csinálnia, hogyan lehetett volna még boldogabb élete a kutyusnak.

Remélem, hogy finom lett a borsófőzelék!

A változatosság kedvéért nekem még szúrnom kell magam, mert nem hagyhattam abba egyszerre a gyógyszerek szedését, úgyhogy majd a hét végén állok le azokkal is, illetve a szuriról is. Tényleg, nálad volt valami fokozatosság a leállításnál, vagy szombattól egyszerűen nem kellett adni?

További szép napot kívánok!

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia!

Szegény férjedet az ág is húzza. Pocsék érzés,az tuti :( András is átment ezen,csak nem egyszerre.
Biztos, hogy könnyebben összeszeded magad,ha mással kell foglalkozni. Tehát a feladat- másra koncentrálni. :)
Az asztrológussal való találkozás még olyan messze van, hogyan birod? Én 1 hete kérdeztem mail-ben,de még nincs válasz- alig birom- fél óránként nézem a levelezésemet. :D :shock: :D
Miért kezdik ilyen sokára a vizsgálatokat?? Elvégre nem kell semmire sem várni,nem?
A Clexane-t én 1x csak nem szúrtam és ennyi, de a doki azt mondta hogy 1 hónap mire kiürül a szervezetből. Mivel nem vagyok beteg,csak kaptam,ezért viszont nálam vérzékenységet okoz. Most voltunk szombaton bent a leendő kórházban, megnéztük a szülőszobát, a doki meg engem és azt mondta hogy pont lenne is egy 3-4 napon belül érő tüsző,de ezt még ki kell hagynunk a Clexane miatt,nehogy valami gond legyen. Na nem mintha ki akartuk volna használni a lehetőséget, :oops: de mióta tudom nincs gond,azóta nagyon vágyom az újrakezdésre. :roll:

Ági

Kép
iroko
 
 


Mindig kimaradt valami,amit még írnék:
Szerintem sosem szabad feladni!!! Belenyugodni az más,de valahogyan tuti lesz babátok, hiszen nem csak ez az 1 lehetőség adatott meg. Az örökbefogadás és a Csoda nevű verzió is játszik!!! :D :D :D :D

Úgyhogy Ne Add Fel!!

Kép
iroko
 
 


Hát ha itt lenne a közelünkben az asztrológus (Szombathelyen lakunk), akkor biztosan rendszeresen látogatnám, de ismerem őt és tudom, hogy nagyon leterhelt és valahogy úgy érzem, hogy ha egy kérdéssel felhívom, akkor a válasz miatt ismét lenne 4-5 újabb kérdésem stb..., tehát sosem lenne elég. Ezek a nyári találkozások 2-3 órán keresztül tartanak, amikor ott vagyunk mindketten a férjemmel és mindketten kérdezhetünk bármit és jól át tudjuk beszélni a dolgokat. Engem ezek a találkozások jobban megnyugtatnak.

Hát csak azért mehetünk augusztusban lombikra, mert már március elején előjegyeztettem magamat - a biztonság kedvéért. Ha ezt nem tettem volna meg, akkor most már csak októberre vagy novemberre tudnának előjegyezni. A meddőségi kp-ban, ahova járunk - Tapolcán - sajnos csak két doki dolgozik és mivel jó az intézmény híre, már nagyon sok babára vágyó jár oda, így sajnos véges a teljesítőképességük. 2006-ban, mikor oda jártunk akkor még nem kellett várnunk a lombikra, csak megcsinálták a vizsgálatokat és már kezdték is, de most sajnos más a helyzet. Szomorú, hogy ilyen sok embernek van ilyen jellegű problémája.

1 hónap, amíg kiürül a Clexan a szervezetből? Hát ez meglep. Nekem azt mondta a dokim, hogy ez azért jobb terhesség esetén is, mert azonnal hat és egy nap alatt ki is ürül a szervezetből, míg a gyógyszereknek 3 nap kell a hatásuk kifejtéséhez is és a kiürüléshez is. Néha tényleg nem tudja az ember, hogy elhiheti-e amit a doki mond.

Újrakezdés.....
Hát igen, én is azért akartam már annyira belekezdeni újra, mert azt hiszem, hogy igazából csak egy baba születése (vagy a mi esetünkben akár örökbefogadása) lehetne az, ami ezt a hiányt betöltheti a szívünkben.

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia Anita!

Abban igazad van, hogy a több idő, több megoldás. :D Én 45 perc után nem bírtam újat kérdezni,annyira odavoltam a hallottak miatt. :oops: De most írtam újra a lánynak,hátha meglesz a válasz,bár most van 1 hónapom,meg persze a döntés sem jogerős még... :D
Ez a lombik ügy nagyon durva. Ráadásul azt hallottam a barátaimtól, hogy 90 %, hogy nem is sikerül elsőre súlyos pénzekért persze. Áhh elkeserítő. :evil:

Ági

Kép
iroko
 
 


Hajni, merre jársz????

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Azért ha mégis válaszol az asztrológus, akkor ha lehet, meséld el mit írt, nagyon kíváncsi lennék rá.

A lombiktapasztalatok pedig nagyon változóak. A statisztikák alapján ha valaki három embriót kér vissza, akkor 30% annak a lehetősége, hogy legalább egy megtapad. 2007 januárjában nekünk elsőre sikerült, ráadásul mindhárom baba megtapadt. De lehet, hogy ez csak egy véletlen siker volt. Az ára is megvolt ugyan, mert a 7. héten jött a "jó kis" mélyvénás trombózis, amit a hormonkezelésre fogtak. Most úgy gondolom, hogy augusztusban még megpróbáljuk, aztán a lombikot feladom, mert olyan durva hormonmennyiséget nyomattak belém, hogy szerintem a szervezetet nagyon megviseli. És bár nagyon szeretném újra érezni, hogy milyen ahogy növekszik a pocakom és az a kis élet feljődik és mocorog bennem, sőt a szülés igazi örömét és fájdalmát is nagyon szeretném átélni, mert ez a szülés egészen más volt, szinte nem is tudom, hogy mi történt velem közben, annyira magam alatt voltam, de ha nem sikerül az augusztusi hormonkezelés után, akkor inkább az örökbefogadásra akarok koncentrálni. Félek, hogy ha még több kudarc ér minket és csak erőltetjük, akkor nemhogy nem fog sikerülni, de mindketten rá fogunk menni lelkileg is, azt pedig nem akarom.

Most egyenlőre megpróbálom a férjem összertöt lelkét összelapátolni, és egy kicsit elterelni a figyelmét mindenről, ami fájdalmas. A hétvégén pl. lemegyünk a Balatonra, meglátogatjuk a szüleimet, kirándulunk egyet Keszthelyen, meg hazafelé talán Sümegre is bemegyünk. Sőt elvisszük magunkkal az anyósomékat is, hogy ők se érezzék annyira a kutyus hiányát. Szóval regeneráló hétvégére készülünk, remélem jó lesz az idő is.

Anita

tücsökbogár
 
 


SZia!

Elgondolkoztattál és azt hiszem mégis igazad van. Ha tényleg ennyire nem megy,akkor nem kell hogy rámenjetek, talán nem teljes az életed a szülés élménye nélkül. Bár ezt az élményt pl a Bernivel szivesen kihagytam volna(30 óra :shock: ). De lehettek boldogok e nélkül is hidd el!!!

Ez a hétvége jól hangzik, mégha a célja egészen pontos akkor is. Mi szombaton megyünk életünk első kézi edzésére. A Bernusnak nagyon jó labdaérzéke van és olyan labdákat felvesz 1 kézzel,amiket még én sem, úgyhogy arra gondoltam megmutatom neki a lehetőséget. Kíváncsi leszek!

Jaa nem is mondom- képzeld beszéltem az asztrológussal és azt mondta, hogy a szept-dec az én legtermékenyebb időszakom,de ha most belevágunk és összejön, ő akkor is ikreket mond :!: :!:
Úgyhogy Andráson múlik, ő úgy érzi még nincs felkészülve erre. Amint ő készen áll belevágunk!!!! :D :D :D
Ami talán fontosabb, hogy nem lát már az életemben beteg babát vagy ehhez kapcsolódó tragédiát, úgyhogy biztatgatott, hogy merjek nagyot álmodni! :roll: :D :roll: :D
Mit szólsz??

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Szerintem igazán csodálatos hírek ezek! Akkor még adj a férjednek egy kis időt, hogy lelkileg is készen álljon, aztán jöhetnek az ikrek. :wink:
Azt hiszem, hogy a férfiak valahogy máshogy dolgozzák fel ezeket a dolgokat. Pl. az én férjem már egyáltalán nem mer hinni abban, hogy sikerülni fog - fél a kudarctól és ahogy ő mondja, ő már csak azt fogja elhinni, ami már megtörtént, de lehet, hogy annak is csak a felét. A terhességemnél is a 12. hétig próbált nagyon óvatos lenni és mindig ott volt benne, hogy csak legyünk túl ezen az időszakon. Aztán amikor betöltöttem a 12 hetet, akkor teljesen belevetette magát a készülődésbe, babakocsit keresgélt, a gyerekszoba berendezését tervezgette, mászókát meg homokozót tervezett a kertbe - de aztán nem készültek el....
De tudom azt is, hogy ha sikerülne, akkor hihetetlenül boldog lenne, még ha nagyon aggódna is értem és a babáért is.
Remélem, hogy augusztusban - mire nekem sikerül a lombikom - addigra a te pocidban már két kisember fog növögetni. Jó lenne együtt babásodnunk, talán tudnánk lelkileg támogatni egymást akkor is. (Én biztosan végig fogom aggódni).

Egyenlőre még nem tudom elfogadni, hogy lehetnék boldog gyermek nélkül is. De ha máshogy nem, talán majd az örökbefogadás meghozhatja ezt a boldogságot is az életünkbe.
Egyébként az én horoszkópomban "különleges anyaság" van, amire azt mondja az asztrológus, hogy a lombikos terhesség vagy az örökbefogadás egyaránt különlegesnek számít, így abban reménykedek, hogy ebben meg fogom tudni élni az anyaság különlegességét, nem kell ennél rosszabb dolognak történnie.

A kézi edzés nagyon jól hangzik, igazi jó csapatsport. Tőletek örökölte a tehetségét? Gondolom így 4 évesen hatalmas a mozgásigénye, ebben legalább megélhetné.

tücsökbogár
 
 


Szia!

Jó lenne együtt babásodni,ebben nagyon egyetértünk! :D
Épp most néztem meg egy termékenység kalkulátort és elvileg már jövő héten belevághatunk, ha akarunk- mert persze András még nem mondott igen-t rá! De majd fog! :wink:

Lassan megbékélek a sors által ránkrótt feladattal, egyetlen gondom vele per pillanat az, hogy megkeseríti a következő baba érkezését. Hol marad a csoda? A gondtalan! várakozás? A tervegetés öröme? A -minden rendben érzés?
Ez picit elkeserít,de azért legalább már tudok lelkes is lenni. :-)
Remélem Ti is megtaláljátok a Csodát,ha már a horoszkóp is ezt mondja- számomra még mindig hihetetlen, hogy ez így van és létezik.

Ági

Kép
iroko
 
 


Más téma- kézi
Nagyon-nagyon tetszett a Bernusnak és jól is ment neki! Olyan büszkék voltunk rá! Ez még szülő-gyerek edzés,de nem is baj, az apja úgyis reklamált már valami sportért, hát tessék, kézizhet. :D
Pár perc alatt megtanulta az edzőtől a helyes egykezes dobást. :D Mármint a gyerkőc.... :shock:
Szóval megyünk a héten is,meg aztán majd szeptembertől,amikor azért már tényleg komolyan belekezdenek.
6 évesen szeretném majd vinni táncra is(előbb nem ajánlják), na meg jövőre az úszás....
Kicsit le lesz foglalva a gyerekem,de majd meglátjuk....

:D :D :D

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

A mozgás szerintem sosem árthat a gyereknek, amíg nem ráerőltetve van, hanem jó kedvvel csinálja, addig úgysem lesz megterhelő neki. Na, akkor ezután esténként otthon közös családi labdázás? Vagy ahhoz még a szomszédokat is ki kell képeznetek, hogy meglegyen a kézicsapat?

Akkor egyenlőre még csak halkan szurkolok a jövő héthez - aztán ha a párod is bólint egy nagyot, akkor majd jó hangosan is. :wink:

Igen, ettől én is tartok, hogy a következő terhességnél már nem csak az első 12 hetet fogom végigaggódni, hanem az egészet. De majd megpróbálok olyan dokit keresni akiben meg tudok bízni és aki majd a szakértelmével fog megnyugtatni, nem a nemtörődömségével, akkor talán majd elhiszem, hogy nem lesz semmi gond. Nos, ehhez már "csak" teherbe kellene esni.
Ja, de eszedbe ne jusson rám várni, az sem baj, ha neked augusztusra már szépen gömbölyödik a pocakod. Aztán majd mindig be tudsz számolni nekem, hogy éppen milyen időszak jön, mi fog történni a következő hetekben.
Hát tervezni azt tudok......

Anita

tücsökbogár
 
 


Amíg terv van,addig minden oké, mert ugye valóra kéne váltani lehetőség szerint mindet! :D
Ha jól gondolom Te is a hozzám hasonló nagyon lelkes,de nagyot koppanós csapat tagja vagy?!? Annyira bele tudom élni magam én is dolgokba, hogy hajajaj...
Már előre félek az iker pprogram eredményétől,mert hát ha csak 1 az még oké, de ha az az 1 is fiú akkor falnak megyek, ettől rettegek. Elvégre a lánnyal már sikerült, a fiúval meg hát nem nagyon .... :cry:
Az ikrek azért lennének jók,mert akkor a lányka segítené a fiút,nekem ez él a fejemben. Butaság???

A dokim borzasztóan rendes,de azért van mit tisztáznunk előre. Azt már most megmondta, hogy 2 hetente UH, CTG. Labor havonta. Szóval ha sikerül nem fogok unatkozni. Gondolom veled is ugyanez! Úgyhogy készülj! :D

Végre eldöntöttük, hogy megyünk nyaralni, a bébust itthon hagyjuk hagy nagyszülőzzön, mi meg kicsit regenerálódunk. Nektek tervek?? Milyen volt a hétvége?
ÉS tényleg- Fraxy van még????

Kép
iroko
 
 


Hajrá nyaralás! Igen, nekünk is vannak terveink. Ti hova készültök? Mi már pár éve csak országon belül utazgatunk, a nászúton voltunk utoljára külföldön (ja, meg telente sielünk Ausztriában). Szóval nekünk már harmadik éve nyári program a Művészetek Völgye, úgyhogy most is azt tervezzük július végére, augusztus elején pedig megyünk majd egy négy napos néptánc táborba (bár biztosan érdekes lesz majd ott hasba szurkálnom magam, de mindegy, megoldjuk). Szóval nagyjából ennyi lesz a nyaralásunk, a többi szabinkat meg otthon töltjük, mert rengeteg munkát ütemeztünk be a nyárra a ház körül is, meg hát a kert is követel magának némi kapálást stb.
Egyébként teljesen igazad van, én is egyből mindenbe beleélem magam, aztán akkorákat koppanok, hogy győzöm összekaparni magam. A férjem szerencsére sokkal reálisabban gondolkodik és mindig figyelmeztet is, hogy nem kellene ennyire lelkesednem, de mindig hiába. Aztán ha kudarc ér, akkor megint csak a férjemre hárul, hogy vígasztaljon. Hát biztosan nem lehet könnyű velem élni... :wink:

Ne aggódj, én hiszek abban, hogy még egyszer nem történhet meg ez a tragédia velünk. Úgyhogy ha véletlenül az ikreid dupla fiúk lesznek, akkor sem lesz semmi probléma!!! Örülök, hogy ilyen lelkiismeretes dokid van. Majd ha szükség lesz rá, én is keresek magamnak egy jó dokit.

Fraxyval pénteken leálltam, mert a gyógyszert is abbahagytam.

tücsökbogár
 
 


Nem voltam még a Művészetek völgyében,csak hallok róla mindig, jó lehet!! :) Mi,hozzátok hasonlóan 1 helyre fókuszálunk évek óta,csak mi picivel messzebb megyünk. A cél Svájc. Nagyon szeretjük a hegyeket, minnél magasabb,annál jobban érezzük magunkat. Úgyhogy 10 nap a magasban jót fog tenni. :D
András épp ma kapott egy munka ajánlatot, úgyhogy drukkolj légyszi hogy azért öszejöjjön minden tervünk ezzel együtt is. :-)

Amúgy abban egyetértünk hogy ugyanaz az tragédia nem történhet meg, én a többi 8000 másik tragédia fajtától félek! Mondjuk egy betegség tuti hogy felemészt minket. Úgy tünik nagyon hasonlítunk egymásra, az én férjemnek is nehéz néha... :roll: :D :shock: :D

Kép
iroko
 
 


Húúúú! Nyáron is gyönyörűek lehetnek a hegyek!!! Mi három éve tanultunk meg sielni, így vén szamárként :roll: , de nagyon élvezzük és hát a havas hegyek egyszerűen lenyűgöznek. Az első pár órám mindig azzal telik, hogy csak gyönyörködök. A lelketeknek biztosan nagyon jót fog tenni a szép környezet, a testnek meg persze a jó friss hegyi levegő. Ki tudja, talán addigra már kistesó(k) is a "bőröndben" lesznek már. Vagy talán ott készülnek majd..... Na jó, abbahagyom, kicsit kezdem elragadtatni magam, bocs.

Talán Andrásnak is jót fog most tenni ez a váltás, új kihívások, lehetőségek. Szorítok, hogy összejöjjön, aztán talán könnyebben jön majd az a "rábólintás" is. :wink:

tücsökbogár
 
 


SZia

Tetszik a lelkesedésed, annyira jól írod le, hogy teljesen átragadt rám is,plussz az alap lelkesedésemmel lassan tornádót alkotok! :D
Na de a nagy hír, Apa bólintott! :D :D :D
Azt mondta tegnap este, hogy ő is szeretné! :D
Úgyhogy... hajrá jövő hét!
A másik hír-utánajártam a munkajognak és ha teherbe esem onnantól nem rúghatnak ki! Eddig úgy tudtam hogy meg kellett várni a 91. napot,de már nem, amint sikerülnek a babák,onnantól védve leszek! :D
Na mit szólsz? Igazi szerencsenap volt a tegnapi, remélem folytatódik, mindjárt indulok a pszichó nénihez!

Amúgy tegnap elkezdtem a elevitet is, ahogy a dokik ajánlották- húskloffolóval- mert sajna másként nem birom lenyelni. :oops: De így szuper, egyrészt fölös energiákat adok ki,másrész be tudom venni a vitamint! :D :D :D

Na most mennem kell, jövök még ...

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Juhéjjjjjjjj! :lol: :lol: :lol:
Micsoda jó hírek!
Akkor a jövő héten aztán mindent bele! Sikerülnie kell, hiszen annyira megérdemlitek!!!
Törd előttem az utat!!!

Nem semmi ez a "húskloffolás" reggelente! :wink:

Szép napot! (Szerintem az lesz!!!)

Anita

tücsökbogár
 
 


SZia

Na ezt nevezik visszaesésnek :cry:
Én annyira lelkes voltam a babók felé,de mikor a tettek mezejére léphettünk volna,akkor hirtelen nem ment- egyszerűen hatalmába kerített az az érzés, hogy a pocakom a Marci lakása és ... és... és nem tudom. Szóval nagyon gáz! Sírógörccsel nehéz megtermékenyülni. :cry:
Ilyenkor mi van,annyira össze vagyok zavarodva.
Sajnálom ha csalódást okoztam! :(

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Ugyan már, miért okoznál nekem csalódást???
Sajnálom, hogy ilyen érzések törtek elő belőled, de akkor ez valószínű hogy azt jelenti, hogy még nem állsz készen lelkileg.
Nálunk már eltelt egy év és néha még mindig rámtör a sírás, vagy a nagyon mély szomorúság. Akkor néha pár óra, néha kicsit több idő kell, de összeszedem magam és megpróbálok megint bízni a jövőben.
Lazíts, nem hajt a tatár, ha most még nem vagy rá kész lelkileg, majd kicsit később újra megpróbáljátok, ha még az is túl korainak bizonyul, akkor vártok még egy kicsit. Vagy egyenlőre ne hajtsatok feltétlenül a tesóra, csak legyetek együtt és ne védekezzetek, aztán ki tudja, hátha a természet jobban tudja, hogy készen állsz-e.
Vagy ugyebár ott lesznek majd a gyönyörű hegyek, a friss levegő svájcban és ott csak egymásra kell majd figyelnetek, szóval ki tudja......
Én nagyon szurkolok nektek, hogy előbb vagy utóbb sikerüljön és legyen tesója Bernusnak. Sőt biztos vagyok benne hogy így lesz. Ha nem ebben a hónapban, akkor majd a következőben, vagy az azt követőben.
Szóval fel a fejjel és ha még arra van szükséged, akkor gyászolj még!

Küldök egy ölelést, meg odatartom a vállam is, hogy nyugodtan sírjál csak rajta!!!

Anita

tücsökbogár
 
 


Szió!

Nagyon köszönöm az ölelést meg a válladat is, azt hiszem szükség is volt/van rá! :(
Olyan lelkiismeretfurdalásom van- tegnap volt a 3 hó és nekem még csak eszembe sem jutott. :oops: :cry: :oops:
Hogy tehettem ezt??
Milyen anya az ilyen?
Teljesen kikészültem....

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Az elmúlt három hónapban minden áldott nap, szinte minden pillanatban a kisfiad elvesztése körül jártak a gondolataid. Teljesen természetes, hogy egy idő után az ember kimerül lelkileg és igyekszik egy kicsit másra koncentrálni, neked ez még fontosabb, hiszen ott van Bernus is, akinek szüksége van rád. Nekem is volt ilyen időszakom amikor a férjem hívta rá fel a figyelmemet, hogy aznap volt az x-dik hónap. Akkor én is teljesen kiakadtam, hogy hogy lehet erről megfeletkezni, de aztán megértettem, hogy nem ezen múlik. A szívünkben-lelkünkben velünk élnek az elvesztett picurkáink és én hiszem hogy ezt ők tudják és érzik. Szóval csodálatos anya vagy, hogy ilyen nehéz időszakban is képes vagy a kislányoddal lenni, őneki mindent megadni. Gondolj erre és ne legyen lelkiismeretfurdalásod!!!! Egyenlőre még a mindennapi fájdalom az, ami nem hagyja érzékelni az idő múlását. Én is csak azóta tudom követni az időt mióta dogozom. Amíg otthon voltam, addig összefolytak a napok, azt sem tudtam, hogy mikor milyen nap van, a hétvégét is csak attól éreztem, mert akkor otthon volt a férjem.

Nekünk vasárnap volt egy éve hogy megszülettek a babáink és annak is, hogy elveszítettük őket. Nekem is sokmindennel kapcsolatban van lelkiismeretfurdalásom, de sosem fogom megtudni, hogy ha bármit máshogyan csináltam volna, akkor most velünk lehetnének-e.
Végül sikerült minden, amit elterveztünk. És bár azt hiszem, hogy nincs ennél szomorúbb dolog a világon, mint születésnapra sírt rendezni, de vasárnap a könnyeim között mégis azt láttam, hogy nagyon barátságos nyughelyet készítettünk a mi picikéinknek.

Adj még időt magadnak!!! Nálunk már eltelt egy év, de még mindig nagyon fáj. De ami a legfontosabb, hidd el magadnak hogy jó anya vagy!!!!

Jobbulást kívánok!!!

Anita

tücsökbogár
 
 


SZia!

Épp akartam kérdezni hogy mikor lesz az évforduló és hogyan birjátok?!? Gondolom nagyon nehéz volt... Jó dolog, hogy van azért ami jó érzéssel tölt el, mégha a sírjukról van szó is. Ők jól vannak,ez biztos!

Én is arra jutottam, hogy talán az hogy megfeledkeztem egy picit Róla az jót is jelenthet, talán eljutottam a gyászban odáig, hogy tudjak nyitni újra és folytassam az életemet.
3 hónap kevés és mégis sok - nézőpont kérdése. Ideje kezdenem valamit az életemmel, hamár megváltoztatni a múltat nem tudom.
A csoda talán nálunk is kopogtat majd, ugyanúgy ahogy nálatok fog!!!

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Ági!

Örülök, hogy egy ici-picit már pozitívabbnak tűnnek a gondolataid. Tudom, még nagyon sok hullámvölgy lesz, de talán mindig egy kicsit hosszabbak lesznek a pozitív időszakok is.

A nyaralás egészen biztos jót fog majd tenni neked és a párodnak is. A múlt nyáron mi is kétszer mentünk el nyaralni, hogy a gondolatainkat egy kicsit más irányba tudjuk terelni és feltöltődjünk lelkileg, mert otthon egyedül egyszerűen nem tudtam másra gondolni.

Tényleg munka ügyben mi a helyzet? Van valami fejlemény? Mikor kell visszamenned dolgozni? Én négy hónapig voltam otthon és nagyon nem volt kedvem visszamenni, de az első pár nagyon rossz nap után egész gyorsan belerázódtam.

Szóval fel a fejjel!!! Amellett, hogy néha visszanézünk és emlékezünk, előre is kell néznünk!

Anita

tücsökbogár
 
 


SZió!

Hát nagyon átérzem,amit írtál- olyan jó itthon, gyorsan telnek a napok, nincs felesleges stressz. Bár nekem ugye meg van spékelve a kirúgás veszélyével is a visszamenetel. Nem is sietek vele. :)
De azért majd kezdenem kell magammal valamit. Egyenlőre semmi kilátás. Az asztro szerint mostanság kéne történnie valaminek, szóval most kiderül igazat lát-e vagy hiába hiszek neki.

A nyaralás ötlete feldob, már legszivesebben pakolnék.

De persze egy kis újdonság- 4 napja van hányingerem,de nem lehet igaz! Védekeztünk végig, max 1 hetes lehetNE a pici,de 1 hetesen nem nagyon van még hányinger, igaz? :shock:
A teszt tegnap negatív lett,de még reménykedem. Elvégre itt a mi időnk, most 2 hétig adott a lehetőség.
És amit sosem gondoltam volna magamról- hőmérőzök! Jaj ez olyan gáz, mindig a már sokat említett csoda nyűgözött le ebben az egész baba dologban,de sajnos most nincs rá időm, hogy kivárjam.
Szerinted sem vagyok normális? :D

Ági

Kép
iroko
 
 


MÁS

Hogy vagytok? A remény még mindig él ugye? Most várakozás augusztusig?

Kép
iroko
 
 


Szia!

De, teljesen normális, hogy nagyon szeretnél babát és mindenféle praktikákat próbálsz ki. Egy időben én is hőmérőztem, de aztán feladtam. Állandó időzavarban voltam reggelente, és nem voltam képes folyamatosan mérni, úgyhogy két hónap után feladtam a dolgot. Sajnos most is elég zűrösek a reggeleim, tudom, korábban kellene felkelnem, de egyszerűen képtelen vagyok annyit aludni amennyire szükségem lenne, úgyhogy minden percet igyekszek még reggel kihasználni.

Reménykedni mindig kell!!! A teszt még egészen biztos, hogy nem mutat ki egy hetes terhességet, kicsit nekem a hányinger is korainak tűnik, de ki tudja, minden szervezet más és más, lehet, hogy a te szervezeted már ilyen korai időszakban jelez neked, hogy történnek odabent a dolgok. Szorítok hogy így legyen! Nagyon szeretem a jó híreket!
Igen, én is nagyon türelmetlen vagyok, ezért is rossz most ez a tétlen várakozás. Persze az eszemmel tudom, hogy hiába erőltetek valamit, úgyis csak akkor fog megtörténni, amikor eljön az ideje. De persze a szívem nem ezt mondja, hanem azt, hogy most rögtön szeretném hogy megtörténjen a csoda...
Remélem, hogy tényleg érti a dolgát az az asztrológus!

Mikor is kezdesz csomagolni?

Nekem még nagyon sok van addig hátra, mert mi csak július végén megyünk. Azt meg sem említettem a férjemnek, hogy valószínűleg a nyaralás alatt is kell majd vizsgálatra mennünk, de végülis közelebb leszünk Tapolcához, mintha itthon lennénk.

Szép napot!
Remélem hogy az a hányinger erősödni fog - persze nem vírusos gyomorrontásra gondoltam. :wink:

Anita

tücsökbogár
 
 


Szia!

Alvásban dettó,ahogy Te! Kicsit szégyenlősen,de bevallom olyan vagyok mint a 3 évesek. Ebéd után szundi. :oops: :D
De olllyaan jóóó. :D 3-kor kelek,aztán már megyek is az oviba, persze este 9-kor már tudnék aludni. Na ilyenkor szoktam azt megkapni, hogy minek alszom ennyit, az Élet elmegy mellettem. Hát nekem ennyi is elég AZ életből, aluni szeretek és kész!

Nyaralás- Persze fejben már csomagolok,írom a telcsibe az emlékeztetőket, hogy mit ne hagyjak itthon. :-)
Nézem neten az uticélt, mit nem láttunk még azon a környéken.
Nektek az a vizsgálat pont beleesik a nyaralásba, nem lehet áttenni??

A "gyomorrontás" elkerül,de az émelygés jelen. :D Bárcsak igaz lenne!!! Szerintem már bebeszélem,de mintha szorítana a gatyó.... :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Hát reményeim szerint július végén már rendesen szuriznom kell magam, mert akkor már javában tartani fog az augusztusi lombik előkészítése, így a kontrollvizsgálatok is fontosak, nehogy túlstimuláljanak. Ilyenkor 3-4 naponta uh-ra kell menni és mindig az alapján állítanak a szuriadagon. De itthonról 200 km-t utazunk egy-egy ilyen kontroll miatt, a nyaraláskor meg ott leszünk 15 km-re, szóval szerintem ez még hasznos is. Az elkövetkező két hét valamelyik napján kell mennünk egy vizsgálatra Tapolcára és az után talán majd pontosabbat fogok tudni a kezelésekről.

Akkor én is 3 éves szinten vagyok. :wink: Már megfordult a fejemben, hogy valamikor ki kellene vennem két nap szabit, hogy egy kicsit pihizni is tudjak, mert hétvégére meg az estékre mindig akad valami tennivaló és akkor sem tudom úgy kialudni magam ahogy szeretném. Szóval valahogy még nem vette a szervezetem hogy mormota üzemmódból át kellene kapcsolni nyári üzemmódba.

Azért ez a kitartó émelygés elég reménykeltő. Szívem szerint bátorítanálak, hogy bízzál mert biztosan baba miatt van, de azt sem szeretném ha csalódnál. Már bocsi ha nagyon indiszkrét vagyok, de a melleid nem fájnak? Mert émelygés mellfeszüléssel az bizony nagyon annak lenne a jele, hogy hormonváltozások mennek végbe benned.

Ja, én is ilyeneket szoktam kapni alvás ügyben otthon, de én erre mindig azt szoktam mondani, hogy az lehet, hogy átalszom az életemet, de álmosan úgysem lehetne élvezni, akkor meg minek erőltetni.

Látom pont ideje van a délutáni pihidnek, úgyhogy további jó szundikálást kívánok!!!

(Ja és akkor is nagyon álmos voltam amikor terhes voltam. :wink: )

Anita

tücsökbogár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: