Új privát üzeneted érkezett!

"2009,07,12-én világra jöttem mint Gáspár Regina Tímea! 1720g és 46 cm-vel! Anyucim jól van én még sokat kell erősődjek! De hamarosan hazamegyek és kikiáltom a világnak, hogy én vagyok a legerősebb kislány a világon!!!"

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nócika.
Nagyon meghatódtam.
Sírok.
Szépen leírtad.
És most nekem is felelevenedett minden.

Én még nem is írtam le nektek.

Örülök hogy jól vagytok.

Törpiri.
Lili gyönyörű. Olyan szép husis már.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici, akartalak is kérni már, hogy hozz nekünk születéstörténetet, amíg még él Benned az élmény!
Ugye hozol? :oops:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

 
 

Nemlajos köszi :wink:

Lili végre alszik....3 percenként felsirt... :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Már mi is felkeltünk. Pontosabban Beni és én.
Marciért mindjárt felmegyek, hogy éjszaka is aludjon valamit, ne csak nappal.
Szerintem most piheni ki a hétvége sok látnivalóját és élményét.

Nócika!

ASzép volt a szüléstörténeted. Örülök, hogy jó élmény maradt Neked.

De jól olvatsam, hogy Te aznap megint nem feküdtél, hanem gyerekekkel játszottál és kocsokáztál? :evil:


Mamanet: este megcsinálom.
"2009-ben babázunk" Jó lesz ez a cím?

Nemlajos!

15 évesen én még edzett voltam. 150 felülés egyszerre meg sem kottyant. A hasam mindig lapos volt. :roll: De jó lenne most is!
Vendég
 


Cat, edzett én is voltam, a nem teljes (hanem a kismozgású) felülésből is sokszáz ment, de a genetikán nincs mit magyarázni, nekünk előrebukó hasfalunk van, pici a hely a mellkas és a medence között, csak előre tud elhelyezkedni a gyomor, meg ilyenek 8)
Meg hát ugye a "helyes" testtartás... :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


A mamaneten azt szeretnétek, hogy lássák, hogy a fórumunk és csoportunk létezik, csak ne tudják olvasni, vagy egyáltalán ne is tudjon rólunk senki?
Vendég
 


ööö... passz :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


ua mint Nemlajos :oops: :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Csinálom a mamanetet, de eddig még nem jártam igazán sok sikerrel.
Ha kész van, majd megírom a tudnivalókat.
Vendég
 


Nócika!

Regi hogy van?
Mit mondanak, meddig kell maradnia?
Légzése javult már?
Vendég
 


cat szerintem ha már titkosat akarunk akkor ne is lássák hogy vamn :):):):

a cím jó lesz

nika70
Salgótarján
 
 


cat megvagy a amamaneten de ez még nyitott fórum simán tudtam olvasni nem belépve is :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szép estét Lányok!

Háát ha minden igaz, akkor majd csak a Pindur születésekor tudjuk meg a nemét, mivel meglepit szeretnénk :D Úgyhogy még egy jó darabig mehet a nagy találgatás, baba neme megálmodás és egyéb nyalánkságok :D

Cat! Én is támogatom a zárt topikot! Nagyon drága vagy, h már csinálod is :D Ígérem, oda viszem a pocakfotókat :wink:

Nócika! Annyira szép a történeted, és nagyon bíztatóak most már az eredmények...úgyhogy hamarosan szép vége lesz :D Örülök, h ilyen jó élmény volt neked... olyan jó volt olvasni és még egyszer szívből gratulálok! Ügyesek voltatok, pici Regi pedig erős kislány!!!! Majd ha aktuális lesz, várjuk a Hercegnő-fotókat :wink:

Gabi! Tyűűűűűűű, rajtad a topik SZEME!!!!!
Olyan szép vagy a fotón...

Sissiék ma mehettek haza?

afra.h
 
 


Sziasztok! Gabi lány vagyok Vivi.
Anyát ma nyolcra bevittuk a korházba, aztán olyan 3-4 óra felé elmentünk meglátogatni. Ha jól emlékszem holnap olyan fél 9-kor császározzák meg. Nagyon szukolok nekik :) Remélem Míra kibirja addig :lol: :lol: :lol: :lol: Na majd hozok fotókat amint tudok :) :) Na, majd irjatok, jövök olvasni és megmondom anyának mit irtatok :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szia Vivi :D
No, akkor holnap ide vezet az első utam! 8)
Mondd meg anyának, hogy drukkolunk neki, és rajta a topik szeme! :D

HAJRÁ GABIIIII++++++++++++++++

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Szia!Megmontom amint lehet :D :D

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jó reggelt!

Szia Vivi!!! :D :D :D
Köszi, hogy bevállaltad a hírhozó szerepét!
Mond meg anyának, hogy nagyon szorítunk neki! És várjuk a fotókat !!! :D :D :D :D
bIZTOS OLYAN SZÉP LESZ A HUGI MINT tE! :D :D :D :D

Nemlajos! Cat! Fotók a "nyaralásról!?

Törpiri!
Lilike szebb mint valaha! :D Jót tett neki a wellness????!!!! :D :D :D

Arwen! Megértelek, hogy abba hagytad a mérérst. Szerintem nem is lehet ezt így!csak növeli a témára való görcölést!

Akkor ha gondoljátok, menjünk a zártba, amit Nika nyitott multkor! Vagy zárassuk ezt le!

Pici! Dalma olyan kis tündérvirág! :) olyan ismerős két kis body! :wink: :D jó látni, hogy nemrég(tegnap már fél éve volt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ),Semi is ilyen kicsi volt! :)

Na megyek, báér 4 kor keltem, de kezdek fáradni, hátha még tudok szunyálni! :) :) :)

Ja! És már csak 3-at kell aludni! :) :) :) :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Hát akkor már ne is lássák nem? Minek, hogy idegeskedjenek, hogy nem tudnak bejutni!!???? :D :D :D :D :D :D :D mármint a mamanetrő beszélek! :D :D :D :D

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Jó reggelt!

Vivi!
Köszönjük, hogy hírt hozol Anyukádról!Sokat gondolunk Rá és várjuk hogy megérkezzen Hozzátok a kis Mira!

Afra, köszönöm szépen a meghívót!

Asiye, igen, ezt éreztem...nagyon félek, hogy megint meg fog jönni...tegnap percenként bőgni akartam, nagyon rossz kedvem volt.Nem tudom, hogy fogom túlélni, ha most sem sikerült volna...tudomtudom, pozitívan, csak nagyon nehéz nem gondolni rá. Főleg hogy itthon vagyok, és nem tudom úgy elfoglalni magam, hogy ne gondolnék rá. Tünetem nem nagyon van, talán a melleim érzékenyebbek, de nem tudom megmondani, hogy tényleg így van, vagy csak beképzelem. Néha nyom a hasam de ez többször volt eddig...
tudom, hogy nagyon fárasztó állandóan ezt hallgatni tőlem...csak nem tudom mit tegyek, hogyan kéne ezt úgy felfogni, hogy ne rettegjek állandóan a menstruációtól minden hónapban...de csak én tudom kikúrálni magam, senki más...

Nóci!
Én is várom Regiről a fejleményeket!

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok!

Elméletileg most születik a kis Míra!
:D :D :D :D :D
Vendég
 


Gabinak és Vivinek boldog születésnapot kívánok!

És remélem hamarosan Mírának is lehet már.

Kép
Vendég
 


Megcsináltam.

2009-ben babázunk címen fut a Mamaneten a fórumunk. Rejtett, tehát csak a csoport tagjai láthatják. Eddig 2 téma van van:
- Folytatás... (ez a mostani beszélgetés folytatása)
- receptek (hogy ne kelljen állandóan keresni, külön gyűjtsük szerintem)

Kérem mindenkitől az e-mail címet, hogy tudjak meghívót küldeni.
Vendég
 


Sziasztok!

asiye: még jó hogy be válalatam, olyan jó írni ide, meg ti is olyan kedevsek vagytok, mindig olvasaom mikor anya ír :)

arwen: megmondom anyunak, és mi is várjuk már :D

catherine: igen elméletileg pont akkor :) És nagyon szépen köszönjük!
:D :D :wink: :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jó reggelt!!

Gabi Drága!
Nagyon drukkolok neked. Várjuk Mira hercegnőt.

Vivi köszi hogy írsz nekünk. Aranyos vagy.
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Neked, és anyukádnak, valamint majd a pici Mirának!!


Asyie!
Képzeld csak ezek jók rá. Amiket vettem, minden óriási még.
És imádom ezeket a pici cuccokat.
Köszöjnük


Éjjel kétszer volt ébren.
1 órakor, és negyed 4 kor, majd letettem, fél nyolckor édredt.

Azt hiszem kell valami vitamin nekem. Iszonyú fáradt vagyok. :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Úgy gondoltam, ezeknek az embereknek küldök meghívót:
Afra
Andy
Anik
Asiye
Arwen
Csucsu
Gabi
Kislibus
Nemlajos
Nika
Nócika
Pici
Sissi
Törpiri
Zsuzska


ANIK!


Már csak a Te e-mail címed nincs meg.
Közben bejelöltelek az iwiwen.
Vendég
 


Sziasztok!

A 4D-s eredményünk:

BDP: 64 mm
HC: 245 mm
AC: 227 mm
FL: 51 mm
Becsült magzati súly: 1024 g

A biometriai adatok alapján 26 hetes 6 napos terhesnek felel meg.
Az uterus üregében egy élő magzat látható koponyavégű hosszfekvésben. Ép koponya, szabályos arc, normál agyszerkezet. Oldalkamrák normál tágasságúak. Gerinc párhuzamos, követhető. Szabályos négyüregű szív. Ritmusos szívműködés. Bal kamrában egy hyperechogén papilláris szívizom látható.
Kp. gyomortelődés ábrázolódik. Kp. hólyagtelődés ábrázolódik.
Mindkét vese ábrázolódik, üregrenduseri tágulat nincs.
Zárt hasfal és mellkas. Épnek imponáló testkontúrok.
Bégy végtag látható.

Lepény: mellső falon, mélyen tapad.
Magzatvíz: átlagos mennyiség.
Köldökzsinór: három érkeresztmetszet ábr.

Egyebekben, amennyire a vaskos anyai hasfalon megítélhető, az érvényben lévő szakmai protokoll szerint elvégzett vizsgálat során jelenleg durva anatómiai eltérés nem ábrázolódik.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Akkor ezek szerint minden rendben van,ugye?

A Benőke névből következtethetünk a Benedek névre? :D :D Vagy ez inkább olyan becenév még egyenlőre?

Kép
arwen***
 
 


cat én vagyok a mamaneten csak engedj be szerintem ennyi elég :) vagy emailcímmel kell?

Vivi: köszönjük a híreket és nagyon boldog születésnapot neked is meg anyának is meg persze a huginak is amint megszületik nagy nap lesz ez mindig az életetetkben :):):):): három grácia együtt ünnepel majd ezentúl minden évben :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sőt, lehet hogy rosszul emlékszem, de nem valamelyik nagymamának is ma van a születésnapja Gabiéknál?

lenne egy nagyon hülye kérdésem:
a hétvégén megyünk a Vidámparkba...ha babás vagyok, nem lesz baja neki? Mármint ha felülök átfordulósokra? :D :D

Kép
arwen***
 
 


Mamanet:
Nem kell meghívót küldenem, csak tudnom, hogy ki milyen nick névvel regisztrált.
Ez jöhet itt is, vagy priviben, vagy válaszként az e-mailemre.

Zsu!

Szép méretek!

Arwen!

Smmi baja nem lesz a babádnak! Maximum neked lehet hányingered. :wink:
Vendég
 


Jó reggelt..már biztos megszületett Mirácska :lol: :lol:

Vivi köszi,hogy irsz nekünk,nagyon boldog születésnapot kivánok Neked,anyukádnak és a kistesódnak is :wink:

Asiye..wellnesselt ezerrel...úgy orditott a hideg vizbe mint akit nyúznak,de a langyiban már el volt...no meg a pancsolóban :wink:

Arwen,szerintem nem lesz bajod,van aki nem is tudja még ilyenkor,hogy babás...én tavaly jéghideg medencében úszkáltam egy szállodában,mert nem is sejtettem,hogy terhes vagyok... :lol:

Zau..örülök,hogy Benőkével minden ok.Már megint ez a "vaskos anyai hasfal" :shock:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Cat!
Felőlem is mehetünk a zárt fórumba :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pici!
A topicot én nyitottam anno. De szerintem olvasni akkor is lehet majd. Ha törlöd maagd, akkor a neved el fog tűnni, de a hozzá szólásaid nem.
Tündéri Dalmi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Törpiri!
Nagyon édes lili is, ahogy cumizza az ujját :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi!
Vivi.... köszi a híreket anyuékról!!!!!!!
Hajrááááááááááááááá :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Mire ezt leírom, szerintem már vagy a császáron :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Míra baba, légy üdvözölve idekint :!: :!: :!: :!: :!:
Gabi, Vivi és Míra:
Kép

Arwen!
Benőkénk teljesen jól van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez egyenlőre még becenév. Sajna Benedek nem tetszik apának. Most a Levente és a Bence a nyerő. Ha apa döntött, úgyis átírom és akkor majd szólok is :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Törpiri!
Ez van.... a hasfalam már csakilyen marad. Mióta az eszemet tudom, ilyen volt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem rád irtam,hanem a hülye orvosra,aki ilyet leir

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri, Nika!

Megvagytok jelölve! :D :D :D

Többieket is majd folyamatosan, ha jelentkeztek nálam.

Ha mindenki megvan, vagy legalábbis aki aktív, akkor költözünk véglegesen.

Megyek fiúkat etetni.
Vendég
 


Tudom én......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


a nevemen(asiye) regisztráltam! :) és szét vet az ideg hogy má megint nem találom, hogy kell oda bejutni! :twisted:
de majd megszokjuk! :) (remélem)

hát remélem én is hogy gabi már tl van rajta. bár , ha közbe jön sűrgős akkor ő csszikí! mint én anno.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


törpiri! A hideg vízben én is üvöltenék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


MOndtam hogy hülye a krédésem...

Ezek szerint Mira már megszületett???Valahogy lemaradtam...

Kép
arwen***
 
 


Ha 1/2 9-kor császároztk akkor elvileg már megszületett...a tutit még nem tudjuk :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Megyek, pihenek egy kicsit.... elefántosodik a bokám :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


CAt Ibici nem maradt le???

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Jaj elfelejtettem irni,jövőét vasárnap lesz a keresztelő :wink:

Anyukám névnapján :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Ibici valóban kimaradt!
:oops: :oops:
Bocsika!
Vendég
 


Arwen, Asiye!

Ti is megvagytok. :D
Vendég
 



Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Asiye!

Most próbáld meg újra!

Fórumon belül jelenleg a legalsó. Már be tudsz lépni.
Vendég
 


sziasztok!
Mindenkinek köszönjük a felköszöntést. Míra megszületett !!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink:
Anya csak rövid idöre látta, azt monda hogy szép :) még nem tudjuk hogy hány kiló és hogy hány centi. majd írok ha megtudjuk.mi nagyon izgultunk hogy mikor hiv már anya :) mert úgy volt megbeszélve :D

catherine: jól emlékszel any anyukájának is ma van a szülinapja :)
majd írok még!
:D :D

Kép
Kép
minimano74
 
 


Vivi!

Köszi a híreket!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: