Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Eddig én "zugolvasótok" voltam. Nagyon hiányozna, ha nem lennétek napjaim része. Még Kupival (Ági, a kolléganőm) kezdtünk el Titeket az elejétől fogva olvasni. Én is januárra voltam kiírva, de Kupi után egy nappal, dec. 20-án szültem Noel fiamat.
Nagyon sok jó tippet, erőt kaptam Tőletek első gyerekes anyaként, a mai napig. Nagyon sajnálnám, ha nem tudnálak Titeket tovább olvasni, mostantól írnék is. Ha elkéstem, és nem vesztek be a csapatba, azt is megértem, de nagyon szívesen csatlakoznék Hozzátok a továbbiakban.
Válaszotokat várom!!!
Anikó
csancsa
 
 


Sziasztok!

Pénteken írtam, de vmiért nem tette be, így elúszott....:(Bocsi, de nincs időm újra visszaolvasni, és begépelni.:(

Zsófi:gratulálok Szonja fogacskáihoz!:)

Lucus:majd ha esetleg kell tápszer, nem félsz, hogy nem issza meg Zille? Én már próbáltam adni Noinak, de sem a BEBA, sem a Milupa nem jött be neki. Inkább éhenhal, de nem hajlandó meginni.:( Most itt áll 2 bontott tápi, csomó pénzt kidobtunk az ablakon, ő meg nem hajlandó sehogy sem elfogyasztani, még 7-gabonával sem.:( Nem tudom mit csináljak. Próbáltam kakaóval ízesíteni, úgy sem.:(

virág:én nem hagyom Noinak tépkedni, mert egyszerre mindent betöm a szájába.

Nagyon cuki Saci!:)És nagyon ügyes!

Krisz:Ádámka nagyon cuki!!!

Vicky:Levente már ennyire megaügyes? :D

kisbogacs:nagyon ügyes vagy, szuper a tarisznya!

Mágnes:Noémi is ugyan azt csinálja, mint Bence! Egyik nap lebukott, amikor nem siet vmiért, akkor tud mászni, vagy ha elfeledkezik magáról. Bezzeg ha vmi nagyon kell neki, akkor kúszik. Úgy tűnik Noinak is a kúszás marad a favorit.

Noémi már 2 éjszaka megint nyűgöske, úgyhogy ma estére én is adtam neki egy olyan homeós kúpot. Kíváncsi leszek, lesz-e hatása. Már látom a 7. fogát, napok kérdése, és áttör, remélem.
A búcsú nem volt valami jó buli.:( Noémi olyat csinált, mit még soha. Déditől megrémült, és akár hányszor közelébe ment, vagy szólt hozzá, úgy megijedt, hogy csak én tudtam megvigasztalni, szabály szerűen remegett, és kapaszkodott.:( Nagyon sajnáltam a dédit, mert ez nagyon rosszul eshetett neki, és csak messziről nézhette, pedig láttam, hogy mennyire szeretné babusgatni.:( Hétfőn is lent voltunk nála, hátha elfelejti a vasárnapot a kisasszony, de sajnos nem.:( Amin nagyon meglepődtem, szüleim vettek neki „búcsúfiát”. Kapott egy szuper mellényt, és egy katicás babának a felét is kifizették.:)

Nos, ezzel zárom babanetes soraimat. Fura lesz nem ide írogatni, de jó pont, hogy sokkal hamarabb betölti a netem az anyatanyát.:) Ágyőőőő múlt....:)

Kép
moffli82
 
 


Na, azt hiszem akkor én is begépelem ide búcsú soraimat!

Tehát búcsúzom a babanettől, nem volt vele semmi bajom, de hát a csapat...... :lol: Szóval megyek én is.

Mivel simán elég nekem egy topik, így ha tesó érkezik tuti nem jövök az új babanetes akkori topikba időhiány miatt. Örülni fogok, ha a másikban tartani tudom a tempót. :lol: :lol: :lol:

Tehát akkor én is kipróbálom az ikonokat. Jó volt itt lenni.

:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :mrgreen:

Hát ennyi, páááááááááááááááááá

Kép
Kép
cs_erika
 
 

 
 

Kedves fórumtagok, és csak olvasó üzemmódban lévők!
Hirtelen ötlettől vezérelve, a többség döntése alapján úgy gondoltuk, hogy a továbbiakban zárt fórumra vonulunk. Így sokkal fesztelenebbül tudunk beszélgetni. Mindig szívesen fogadtuk az új tagokat, sőt buzdítottuk is őket a csatlakozásra, ezért úgy gondoljuk, hogy aki eddig csatlakozni akart, az megtette, aki pedig nem mert, annak ezután sem lesz mersze. A régóta be nem jelentkezett topictársainkat persze szívesen látjuk és várjuk!
az Anyatanyán a "2009 januári babanetes babák"-at kell keresni, és ott a felvételt kérni.

Üdv mindenkinek: A 2009 januáriak

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Istenem de jó ez csend! :lol:
Gyertek,beszélgessünk!
Csak az jöjjön,aki tud harag,és düh nélkül!

Köszi a szorítást nagyimért!
Zéti jól aludt az éjjel,én nem!Rémálmaim vannak,temetés...

B.kata remélem rendben lesz férjed!

Katus próbálkozom a letöltéssel,tegnap már nem volt erőm!

ma csak láblógatok!

hétfőn végre eljutok a kozmiba,és be kellene cibálnom a virágaimat a teraszról,mert hideget jósolnak!

Legyen szép napunk!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Z kriszti, én kb 2 perce mindenkit visszairányítottam a babanetre. És úgy tűnik nem csak nekem jutott eszembe.

Krisz is mondta, hogy neki is.

Na de ma itt leszek úgy döntöttem. Hétfőn visszanézek anyatanyára.

Mai éjszakánk:

Vettem jóéjt tápszert a lánykámnak.
Este 10-kor meg is ette. Aztán apa hazatért a céges buliból 11-kor, akkor arra felébredt. Apa visszaaltatta. Aludt fél 5-ig (nem is emlékszem mikor aludtam egyben ennyit utoljára.) Akkor kapott még egy kis tápit, és aludt fél 7-ig. É peig 3/4 5-től negyed 6-ig csak forgolódtam. Olyan mérges voltam magamra e miatt.

Kozmetikus: oda nekem is kellene mennem. Egy jó kis masszír, szempillafestés. Húúúúúúúúúú de jó lenne. Csak jelenleg nincs rá pénzem. Jövőhónapban kigazdálkodom. Bár lehet, hogy még ebben a hónapban. Majd meglátjuk.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Z-kriszti: itt vagyok. Az én mamám is rákos volt. Neki sikerült kigyógyulni belőle. 20 évig élt utána. Aztán meghalt a papa. És 1 hónap alatt előjött neki az egész betegség, millió áttéttel. Nagyon rossz volt látni. Sok erőt kívánok neked!

Nagyon kiakadtam a tegnapi híradón. Még mindig a tanárverésen csámcsog a média. Írtam odaát, hogy anyum iskolájában volt, és a volt oszifőm. Most még neki akarnak önkormányzati fegyelmit adni, mert egy éve a cigó nő másik gyerekét meglegyintette. Hozzátenném, a gyerek órán gyújtogatta a padot, majd mikor szóvá tették neki, a tanár képébe röhögött. Valamint rettegésben tartotta a többi gyereket.
Megáll az eszem, hogy még adják a lovat a verekedő szülők alá. Annyira sajnálom szegény exoszifőmet. Végtelenül jámbor, nagy gáz kellett ahhoz, hogy nálunk felemelje a hangját.

krisz78
 
 


Kozmetikus: ne is mondjátok! Holnap lagzi, ki kéne szedni a szemöldökömet. Elég banyás. Hozzá a túl sötétre festett hajam....

krisz78
 
 


krisz reggel láttam a híradóban!elég szomorú,hogy egy megbecsült,tiszteletre méltó,több évtizede a pályán lévő pedagógust így meghurcolnak!
vajon miért volt a romák elleni sorozatos ámadás,lehet pont az ilyen esetek miatt!
persze nem az ártatlanokat kellene bántani,mert azért sok roma van,aki tisztességben él,de az ilyeneket nem kellene azért pátyolgatni!
szar az igazságszolgáltatásunk! :cry:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Z-kriszta: gondolom, neked nem kell mondani, mennyire nem tudnak viselkedni ezek a gyerekek. Tisztelet a kivételnek. Anyumnak 2 hete vágta a szemébe egy túlkoros: hogy a jó kurva anyádat! Majdnem kiszedte a padból. Mondtam neki, hogy nyugi, mert őt hurcolják meg. Tavaly beolvasztották a cigóiskolát az övékébe, integrálás indokkal. A jókat persze viszik el tőlük. Azóta ez megy. :evil:

Voltak 1 hétig táborban. Mondta anya, hogy nem tudtak késsel-villával enni, ő tanítgatta a 10 éves gyerekeket.

krisz78
 
 


szép mondhatom!
Nézd a tanyát!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Megyünk játszóra.

Kriszti, nagyon sok erőt kívánok neked. Nekem még él mindkéét nagymamám. Az anyai kb hetente, 2 hetente jön Zsófihoz. Nem is akarok belegondolni, hogy mi lesz, ha már nem lesz.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára magdolnasz 2010.02.28 18:26-kor.
magdolnasz
 
 


Szia Magdi! Hogy van a kis menyasszonyunk?

krisz78
 
 


Krisz: épp olvas :D Leszedett egy cimkét és rém boldog vele. Hát, istenem, értelmiségi a ded! :D láttam, Ádám nem kap enni, így az asztalt rágja :)
magdolnasz
 
 


:lol:

Az előbb úgy megijedtem. Az előbb olvastam odaát, és egy pillanatra nem figyeltem. Magára rántotta a cd tartó állványt. Nem nehéz, meg nem esett rá, de úúúggyy megijedtem. És rohadtul elszégyeltem magam, hogy nem figyeltem rá, mert a netet olvastam.

Most megyek Magdi. Beszedem a ruhákat, összeágyazok, összepakolok, mert délután elutazunk. Benézek még, ha végeztem.

krisz78
 
 


Krisz: írtam Neked pü-t
magdolnasz
 
 


Krisz: de jó, hogy nem lett baja Ádámnak! Sajnos nem tudjuk őket mindig megvédeni :( pedig olyan jó lenne!
magdolnasz
 
 



Itt(itt is)vagyok senkit sem akarok elvesziteni mindenki hiányzik :cry:

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


alterba csajok!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Kriszta: próbáltam én, de nem vesz fel senki :cry: :cry: :cry:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Erika, Magdi: gyertek vissza. Már nyugi van.

krisz78
 
 


Peni: gyere jelentkezz be újra, Lucus véletlenül rossz helyről törölt! Úgy csináld, mint a múltkor!

krisz78
 
 


Sziasztok!

Eddig én is zugolvasótok voltam, már elég régóta olvaslak benneteket. Sok erőt, ötletet, segítséget nyújtottatok számomra, mindennapjaim részeivé váltatok. Az, hogy nem jelentkeztem be, több oka van: bátortalanság, depi és szőkeség - röviden...

Ha lehet még csatlakozni hozzátok, nagyon örülnék!
Ha mégsem, azt megértem; ez esetben mindegyikőtöknek sok-sok örömet kívánok a babákban.

Válom válaszotokat!

Üdv.
Kriszti
koci7704
 
 


Kedves "zugolvasóink" de egy hülye szó ez így...
Topikunk több, mint egy éve nyitva állt minden nap és mindig szeretettel vártuk az új tagokat.
Megosztottuk egymással problémáinkat, tapasztalatainkat, örömeinket, képeinket egyszóval életünket.
Többször is kértük, hogy aki szeretne csatlakozzon mert "zártba megyünk át" ezt egy páran meg is tették, megismertük őket. Miután elköltöztünk sorra jönnek a zugolvasók akik írják, hogy mindennapjaik része voltunk de mi soha egy sort egy jelzést nem kaptunk, hogy itt vannak. Mi kitártuk életünket, Ti nem tettétek. Elfoglaltatok voltatok az íráshoz de az olvasáshoz nem? Elárulom a Mi napunk is csak 24 órából áll, a Mi gyerekeinknek is van igénye, a Mi életünkben is vannak problémák de minden nap jutott idő ha sokszor másra nem is de legalább egy köszönésre. Felnőtt emberek vagyunk, miért kell félni írni egy pár sort? Most lesz idő vissza olvasni a topikot mert nem folytatódik, hogy soha senki nem lett elzavarva mikor csatlakozott. Szóval nem értem ezt a félés dolgot sem.
Egy szónak is száz a vége a továbbiakban nem fogadunk újabb tagokat, ezennel átadjuk ezt a fórumot a "zugolvasóknak" és legyetek bátrak, beszélgessetek hozzátok létre saját kis csapatotokat!
katuska79
 
 


Csajok, van erre valaki? Nem tudok anyatanyára belépni. Nem jelenik meg az oldal. :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Mivel próbálkoztál? explorered van? Valami más böngészővel?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Próba: tudok-e képet tölteni innen? Hát nem, úgyhogy ki is töröltem.

krisz78
 
 


Katuska!
Na azért ez egy kicsit meredek volt, Neked az miért fájt, hogy valaki elolvassa amit írtok, szóval....további jó beszélgetést:)
gerike
 
 


Ja Katuska, "sorra jönnek elő", voltak vagy hárman, abszolút normális hangnemben kérték, hogy csatlakozni szeretnétek, egyszerűen nagyot csalódtam Benned, mert nem így ismertelek meg.
gerike
 
 


Gerike: Nem hárman voltak....itt jeleztek hárman ahová átmentünk meg sokkal többen :) .
Amit Katus írt nem meredek....ez az igazság. Tudod mi a meredek? AZt írni, hogy "nem így ismertelek meg" az meredek.......mert a zugolvasásban éppen az a gáz hogy ti azt hiszitek ismertek minket ti meg esélyt sem adtok, hogy mi ismerjünk titeket! Dehát, erről már kár beszélni, ez a hajó elment............ :wink: .

KépKép
peni
 
 


peni
én egy szóval sem mondtam, h. erre a hajóra fel szeretnék szállni...
Én abszolút nem hittem, hogy itt bárkit is megismertem, így szerintem senkit nem lehet megismerni, mindenki azt ír, amit akar, azt ki tudja, hogy mi zajlik mögötte...
gerike
 
 


Gerike! sajnálom ha lelkedbe tiportam....de tudod akinek nem inge nem veszi magára. Ha eddig nem írtál miért pont most? Nagyon sokszor beszélgettünk itt oylan témákról amikről nem hiszem el, hogy ne lett volna véleményed, ne nyílt volna ki a bicska a zsebedben mégsem szóltál. És bizony sorra jönnek az újabb olvasók ha a hiszed ha nem. Utoljára áprilisban írtál egy sort...azóta?
Mit szólnál hozzá ha valaki pl a játszótéren ami ugye nyilvános hely valaki állandóan ott ülne a hátad mögött és hallgatná ahogy a barátnőddel beszélgetsz? Ugye hogy zavarna? Szerintem a második alkalommal elküldenéd nyaralni...Mi nem tettük ezt meg, egy évig tűrtük, hogy valaki, valakik a hátunk mögött álljanak.
Nem hinném, hogy én, hogy mi vagyunk a hunyók és nem hinném, hogy magyarázkodnom kellene emiatt.
katuska79
 
 


Gerike:

Tévedsz, hogyha azt hiszed, itt nem lehet senkit sem megismerni. Ha így áll hozzá az ember, akkor valóban nem. Itt igenis értékes és fontos barátságok alakultak ki. És nem azt kamuztunk, amit akartunk (érdekes, ez eszembe sem jutott, de te ebből indultál ki), hanem az örömeinket, bánatunkat, félelmeinket osztottuk meg egymással. Együtt vártuk a babákat, együtt örültünk az első babamosolyoknak, fogacskáknak stb. Te és más is részese lehettél volna ennek. Többször is említettük, hogy zárt fórumra megyünk. Többen akkor bejelentkeztek ide, és azóta is velünk vannak az Anyatanyán. Te nem jelentkeztél. Ez van. Egy-egy mondat, reagálás úgy gondolom, nem lett volna megterhelő.
És igen, már zavart minket az, hogy mások is olvasnak. Téged nem zavarna? Itt már nem csak felszínes csevejről volt szó, és senki sem szereti, ha ezt mások is elolvassák.
Úgyhogy, most nem igazán értem, mi a sértettséged oka. Nem gondolom, hogy nekünk kéne magyarázkodnunk. Részemről ennyi.

krisz78
 
 


Kedves zugolvasók!

Azt gondolom, tényleg mindenkinek megvolt a lehetősége csatlakozni hozzánk. Senkit nem zártunk ki, tiszteljük és tiszteltük egymást, és tiszteletben tartottuk egymás véleményét, s ami a legfontosabb, ŐSZINTÉK voltunk.
A fórumon nagyon sokszor felvetettük, hogy legyen zárt, s ha sűrűn olvastatok bennünket, akkor valószínűleg nem szalaszthattátok el azokat a bejegyzéseket...
Sokan kérték felvételüket az Anyatanyára, de a csapat úgy szavazott egy belső szavazáson, hogy nem akarunk több "tagot" felvenni másfél év után.
S a normális hangnemről csak annyit, hogy volt, aki tárgy nélkül, egy bemutatkozó sorocska nélkül kérte, vegyük fel - ismeretlen felhasználói névvel....

Úgyhogy nem hiszem, hogy a csapat kurtán-furcsán járt el, megvolt mindekinek a lehetősége, hogy másfél év alatt írjon nekünk, csatlakozzon hozzánk.

Inkább az a javaslatom, ami Katuskának is, hogy folytassátok Ti itt a beszélgetést, ugyanolyan őszintén és nyíltan, mint mi tettük és tesszük odaát.
További szép napot: batkata

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


"amit Katuska is írt" - bocs, ezt akartam írni... :oops:

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Lányok
Újra aktív a topik...:)Na mind1 amit le akartam leírtam, további jó pocskondizását Nektek az Anyatanyán élvezettel olvasom....
gerike
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:38-kor.
kisbogacs
 
 


Gerike! Mit olvasol te az Anyatanyán? Csak úgy kíváncsiságból kérdem...

A "pocskondiázás" minősítés meg egyenesen sértő. Jó lenne, ha egy icipicit magadba szállnál, elgondolkodnál, s utána dobálóznál és minősítenél.
Azt gondolom továbbra is, hogy megvolt mindenkinek a lehetősége a csatlakozásra, Te meg is tetted rövid ideig, aztán se kép, se hang. Utána, mint már korábban írtam, többször felhoztuk a témát: menjünk zárt topikba. Akkor hol voltál? Bocs.

Az előző levelemben tudatosan szólítottam meg minden "zugolvasót", de ez most neked szólt. Nem akartam személyeskedni, de a "pocskondiázás" kissé felháboríító volt, mondhatni bicskanyitogató..
Ha pedig provokálsz minket azért, hogy legyen újra aktív a topik, akkor én is csak annyit tudok mondani, mint kisbogács, s talán még azt, hogy keress hasznosabb időtöltést magadnak mások sértegetése helyett.

És én ezen a fórumon ezennel befejeztem a megjelenést, pontosan azért, hogy ne itt legyen aktív a topik, hanem az Anyatanyán. Ahol értelmes és hasznos párbeszéd folyik a tagok között a lényegről, a babáink neveléséről, hiszen anno ezért jött létre ez a fórum.
(A válaszodat azért az Anyatanyával kapcsolatban el fogom olvasni, márha méltónak tartasz a válaszra...)

Végezetül csak annyit a többi zugolvasónak, hogy Katuska és talán mindannyian tényleg jó szívvel bíztattunk Benneteket arra, hogy folytassátok a topik eddig kulturált és baráti társalgásait - mostmár a Ti örömötökre és épülésetekre.

MInden jót kívánva maradok tisztelettel: batkata

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Na mostmár elég!!

Gerike: Itt még a te sértő megjegyzéseid után is mindenki kultúráltan próbált magyarázkodni!
NEM NEKÜNK KELL MAGYRÁZKODNI! Mindenkit jó szívvel fogadtunk itt, amíg nyílt volt a fórum!Megadtuk a lehetőséget, sőt többször kértük a háttérben lévőket, hogy jöjjenek, szívesen látunk bárkit! AKKOR nem volt fontos hozzászólnod a történésekhez, most feltétlenül meg kellett tenned!
Semmi okod és jogod nincs arra, hogy számon kérj bármit is tőlünk, nekünk lehetett volna, hogy miért is olvasgat minket olyan, aki nem viszonozza az irományainkat! (Persze tudtuk, tudjuk, hogy ez egy nyilvános fórum, ezért sem tudtunk 100%-osan mindent leírni, ami velünk történt. EZ a költözés oka)

Az anyatanyán pedig gőzöd sincs hogy miről és milyen hangnemben beszélgetünk. (Talán nem egy vélemény alapján kellene ítélkezned..)

Ha szerinted annyira nem lehet itt senkit sem megismerni, és mindenki azt ír, amit akar, akkor mi a fenének volt olyan fene mód fontos olvasni minket???

:evil: :twisted: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mágnes 2009.10.19 12:22-kor.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gerika: AT 4900-as hsz.....
katuska79
 
 


hát igen az ilyenek való az internet... :wink:
gerike
 
 


ezt aztán jól megmondtad! Igazi magvas gondolat volt tőled! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:39-kor.
kisbogacs
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára czzsofia 2009.10.25 10:27-kor.
czzsofia
 
 


Gerike: "ilyennek" (tudod, 2 n-nel)
Szerintem keress más weblapot az unalmad leküzdésére!

krisz78
 
 


Jó szórakozást!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisz78 2009.10.19 12:33-kor.

krisz78
 
 


Csajok!

Én őszinte leszek.
Kár így tönkretenni a topicot 1-2 "zugolvasó" hozzászólása miatt.
Számomra ez a topic szép emlék.
Itt izgultuk végig gyermekeink születését, az első mozgásfejlődést, fogacskákat.

Aki zugolvasó volt és még "sértegetni" akarja a topic hozzászólóit, írja meg nekem priviben, de ne rontsa el, az elmúlt 18 hónap hozzászólásait ilyen hangnemmel.

Üdv,

Hanna

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:39-kor.
kisbogacs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: