Új privát üzeneted érkezett!

Hello Csajok!
Voltunk orvosnál, 5 hetes kismami, pontosabban 5 hetes és 3 napos vagyok. Minden rendben volt, 10 nap múlva kell visszamennem, hogy többet lássunk.
Boldogok vagyunk. Nagyon rendes volt a doki, nem beszélt mellé, mondta, hogy a korai terhességnél minden benne van a pakliban. Adott néhány életmódbeli tanácsot, Folsav-ot kell pluszba szednem és MgB6-ot, és kérte, ha elfogy az elevit, akkor Gravidát vegyek. Nos, az egyik orvos erre, a másik arra esküszik. Az elevitet én vettem önszorgalomból, amikor az első tesztem pozitív lett.


Hajnski: Köszi a tanácsot, ezt eddig nem tudtam, remélem nem adagoltam magam túl A vitaminnal.
De jó, hogy van ez a topic, mert pontosan az ilyen hasznos információkat meg tudjuk osztani egymással.

Amy: igen, majd kipletyózzuk a klinikát :wink:

Jó éjt nektek.

M.
moncsi-74
 
 


Haliho!

Nalam semmi uj, varom a szerdai mitinget a dokimmal, aki majd ad idopontot UH-ra. Azt hittem, majd igy masodjara (raadasul gyerkoccel a nyomomban minden percben) gyorsabban telik majd az ido, de lassan megorulok ettol a varakozastol, hogy lassam mar, minde OK, jo helyen van a bebi, luktet a szivecskeje, es akkora, amekkoranak lennie kell. Szoval piszok lassan telik az ido most is. Nalatok is?

Mist: Elevit detto. Probald ki, hogy nem szedsz, csak folsavat, es figyelsz a vitamindus etkezesre. Foleg a vas es a C vitamin nagyon fontos meg!!! Mar hallottam olyat, hogy az Elevit okozhat rosszulletet. Bar ez a felfujodas ismeros. Lucaval anno ugy ereztem az elso 12 hetben, hogy barmelyik pillanatban elvihet egy szello, annyi levego volt bennem. De aztan felul tavozott is mindig. Foleg este. Kellemes, nem mondom :oops:

Moncsi: Tuti nem adagoltad meg tul magad, a kismamaknak a tulzott A-vitamin bevitelt nem ajanljak. Ez az egy rakott maj, sztem belefer. :wink:
AMugy a lagy sajtokat celszeru meg kerulni, liszterozist okozhatnak. Ez a vege fele lesz nehez, amikor majd' megorulsz egy tiramisuert :roll:

Tenyleg, nem vagytok kivanosak?

Sziasztok, szep estet mindenkinek!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Moncsi - tok jo hallani, hogy minden rendben van :lol: Es teljesen egyetertek - egy adag majtol nem valoszinu, hogy barmi bajotok lenne. 8) Igen, a puha es peneszes sajtokra kell odafigyelni es az olyanokra, ami nem pasztorozott tejbol keszul pl. parmezan vagy guyere. Meg ott van meg a nyers tojas/tojasfeherje, amit nem szabad, de a tobbi csak jozan esz, hogy gyumit megmosni, hust atsutni stb stb. kell. De gondolom ezt a reszet mindenki tudja. Szerintem minden valamire valo babas konyvben van egy fejezet, ami errol szol. :wink:

Ja es a vitaminokhoz meg annyit, hogy nekem azert sem ajanlottak, hogy ilyeneket szedjek mert megvaltoztathatja a gyogyszer hatasat, amit szedek. Pl. a c vitamin csokkentene a heparin hatekonysagat es ugye nem azert szurkalom magam, hogy ne hasson. :x Pedig eddig mindig azt hittem, hogy c vitaminbol soha sem lehet eleget fogyasztani :shock: Mondjuk ez alapesetben valoszinuleg igy is van.

De most meg az allergiamra valo orrcseppre is azt mondtak, hogy csak akkor hasznaljam, ha nagyon muszaj. :roll:

Vonalzot ugy dontottem, meg nem teszek fel, mert ugye a mai UH mas adott ki, mint a vervizsgalat. Hatha ket het mulva mar vilagozabb lesz mi a helyzet, majd akkor.

Remelem nem voltam sok. :oops:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszönöm a vitaminos segítségeteket. A lágy sajtokat nem igazán szeretem a trapista a kedvencem, általában azt eszem. Egyébként a lágy sajtokhoz tartoznak a kocka sajtok is?

Nektek hogyan telnek az éjszakák? Én ha leteszem a fejem szinte azonnal elalszom, de az éjszaka közepén mindig felébredek és nagyon nehezen tudok visszaaludni. Nappal meg nagyon fáradt vagyok, bármikor, bárhol el tudnék szundítani.

A másik dolog az öltözködés, a farmer gatyáim szűkek, pontosabban úgy érzem elszorítanak. Ma reggel nálunk olyan borongós idő volt, hogy ott álltam a szekrény előtt csípőretett kézzel és azon filóztam, hogy mit vegyek fel. Bízom benne, hogy jó idő lesz nyáron, mert egy lenge kis ruha kényelmesebb viselet lesz.

Hajni: Angliában milyen az idő? Te mivel foglalkozol ott?

Mindenkinek szép napot napot.
M.
moncsi-74
 
 


Moncsi - szerintem a Trapista az nem gond es a lagy sajtok kozul sem mindegyik gaz. Pl. a konyvem a mozzarellat emliti, hogy azt lehet. A kockasajtot nem tudom, de ha pasztorozott tejbol van akkor valoszinuleg ok.

En altalaban azert ebredek fel ejszaka, mert iszonyuan szomjas vagyok vagy wc-re kell kimennnem. :roll: Ja es mivel a melleim tok erzekenyek az sem mindegy, hogy milyen pozicioban alszom. :?

Itt most egesz jo ido van, nem tul meleg ugy 20-22 fok. Dolgozom szoval nem is kell annal melegebb, de remelem a hetvegere is legalabb igy marad, mert megyunk fel eszakra a parom rokonaihoz. Ja es egyebkent egy informatikai cegnel dolgozom mint termekmanager. Es te mit csinalsz otthon?

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok kismamik!

Örömmel látom, milyen sokan csatlakoztak, üdvözlök mindenkit!

Gratulálok a icipici szivdobogáshoz mindenkinek! :lol:

Én gravidát szedek, mert azt a magyar nöknek készítetteték és gondolom a jód tartalma miatt nincs tőle annyira szorulásom.

moncsi-74: Éjszaka én is felébredek WC-ni és valahogy mindig leizzadok. Nappal pedig olyan vagyok mint egy téli álmot alvó medve. No a hangulat ingadozások és a folyamatos hányinger is rémes!

üdv.

Kép
feva
 
 


Hajni: én közigazgatásban utazom :) ügyintéző vagyok a helyi önkormányzatnál.

Feva: nekem is a dokim a gravidát ajánlotta, de mondtam neki, hogy még van az elevitből. Olvastam, hogy a gravidia a Béres családból származik. Biztosan jó.

Nekem még nincs hányingerem :cry:, sosem gondoltam, hogy hiányozni fog, de az a lényeg, hogy a baba szépen fejlődjön.

Puszi
M.
moncsi-74
 
 


Sziasztok!

Én a két lányomnál Elevitet szedtem. Nem volt különösebb gondom. Most viszont (mivel az Elevit elég drága) Eurovit kismamiknak vitamint szedek. Nem tudom, hogy attól-*e vagy attól hogy nem nagyon tudok enni, kicsi szorulásom van. :oops:
Gratula az újaknak!

Mintha már nem émelyegnék annyira! Előző két terhességemnél is csak 1 hét hányinger volt az elején. Aztán idővel jött a többi. Haskeményedés, szeméremdomb fájás. :?
Viszont most, hogy itthon van Eszter is kihasználom és én is alszok velük délután! :shock: :)

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a vitaminnal kapcsolatos válaszokat! Valószínűleg csak én hisztizem túl a dolgot, de most annyira másképp érzem magam, mint az elsőnél. Lehet, hogy semmi köze a vitaminhoz. A Gravida nekem is a jód miatt volt szimpatikus.

A jövő héten már én is elmegyek dokihoz!
mist
 
 


Sziasztok!

Örömmel látom én is, hogy azért vagyunk 30 felett nem kevesen. Manapság tényleg nagyon kitolódik a dolog ... Egyébként én is Elevitet szedek, meg magnéziumot, és eleinte szorulást okozott, de mostanra már az legalább elmúlt. Egy hete viszont egész nap fáj a fejem, és émelygek, bár eddig még szerencsére bent maradt az a kis kaja, amit le tudtam tolni a torkomon. :) A baj az, hogy a gyümit sem kívánom, pedig alapból imádom.

Azt hiszem ma benézek a patikába, hátha tudnak valamit adni az émelygésre, mert ez így elég gáz, bár láttam, hogy másoknál is van ilyen. Nincs valami tippetek, hogy mit lehetne ez ellen tenni?

Bennetek a doki már elküldött védőnőhöz? Nekem azt mondta, hogy majd a 10. héten menjek vissza, és akkor fog elküldeni. Ez normális?

Tök jó ez a fórum, mert az embernek annyi kérdése van ilyenkor ...

Zsu
zsufi74
 
 


Zsufi74!
Próbálj meg mégis gyümölcsöt enni, hátha az segít, vagy valami olyan ételt, amit régen ettél és szereted. Nem kívánsz semmit?
Mondjuk kovászos uborka lekvárral? :lol: egy ismőrsöm majd megveszett a lekváros uborkáért, amikor várandós volt.

Terhesgondozásban nem tudok tanácsot adni, én jövő héten megyek el a háziorvosmhoz megkérdezni, hogy melyik körzeti nőgyógyászatra tartozom. De vannak is gyakorlott kismamik, akik tudnak segíteni a kérdésben.

Amúgy nemcsak a terhesvitaminok okozhatnak szorulást, hanem a hormonok is felkavarhatják az anyagcsere folyamatot.

Amy! Mi van veled, ma még nem is írtál.

M.
moncsi-74
 
 


Én lehet, hogy holnap elmegyek a védőnőhöz. :roll: A dokim adott papírt ami alapján kiállítható a kiskönyv. Nekem a régi dokim a hányingerre B6 vitamint mondott. :roll: Nem figyeltem, hogy bejött-e... :lol:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!!!

Moncsi! Vagyok én, de sajnos csak meló után tudok jönni, mert odabenn nincs net... Holnap meg csütörtökön ráadásul nagyon hosszú napom lesz, fogalmam sincs mikor keveredek haza... :evil:
Nálam ma reggel itt jár Vuk... Basszus, Ti hánytatok már úgy, hogy amúgy üres volt a gyomrotok??? na én ezt adtam elő...hááááááát, dúrva volt.... úgy fájt utána a gyomrom.................
Beszéltem a dokival, a barnázásra Rutascorbint ajánlott, és azt mondta, ha nem múlik, akkor pénteken irány uh... De szerencsére már tegnap óta nincs... :D
Moncsi! Neked ki a választott orvosod? És egyébként merrefelé laktok? lehet priviben is, ha úgy jobb!!! :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!
Én nagyon jól vagyok, semmi hányinger meg ilyesmi, csak mellfeszülés /méretnövekedés/. Ma éjjel nem is keltem föl pisilni, kitartottam reggelig, és úgy egészében véve - jobban vagyok, mint azelőtt voltam. Ma reggel megmértem a hőm /rendben volt/, mert lassan kezdek izgulni, hogy valóban babás vagyok-e, hát nem vagyok hülye? Még nem volt Uh-m, csak manuálisan vizsgált meg a doktornő hétfőn, de két tesztem is nagyon-nagyon pozitív volt még a múlt héten. Belülről biztosan tudom, hogy minden rendben, ketten vagyunk, de ha sok időm van gondolkodni, akkor jönnek a buta gondolatok...
Egyébként a két nővérem közül egyiknek sem volt semmilyen kellemetlen terhességi tünete, sőt anyukámnak sem.
Szóval ennyi, jól esett elmondanom, sziasztok! Kellemes reggelt Nektek!
tzsófi
 
 


Sziasztok!

Zsufi!
Én dokihoz is a jövő héten megyek, többek között azért, mert az elsőnél is megvárta a 12. hetet a védőnőhöz küldéssel. Én anno azt olvastam valahol, hogy a 2. kimaradt vérzésnél optimális orvoshoz menni, ez akkor bejött, most megint így fogok tenni Jövő héten leszek 8 hetes).

Az émelygés nálam gyakorlatilag reggeltől estig tart, kisebb-nagyobb szünetekkel. Konkrét hányingerem nincs, de marha rossz a közérzetem ettől a folyamatos gyomorproblémától. Úgy tűnik, nem a vitamin az oka, 3 napja nem szedem, de semmi sem változott. Majd csak vége lesz pár héten belül...

A mellfeszülés egyébként nálam is durva, éjszaka nem tudtam oldalra fordulni, annyira fájt.
mist
 
 


Sziasztok!

Látom nem sokat irtatok ma.
Én egész nap pihentem, megnéztem 2 DVD filmet.
Tegnap este és éjjel görcsölgetett a hasam, megijedtem és inkább kivetettem egy nap szabit. Már jól vagyok, még délelőtt megszűntek a görcsök, de azért sokat pihentem.


M.
moncsi-74
 
 


Moncsi - jol tetted, hogy kivetted a napot. Tok ijeszto lehetett gondolom. :shock: Remelem jobban vagy es nem lesz semmi gond.

Ahogy korabban irtam, nekem mult hetig szedulesem volt egesz nap, de szerencsere ez mar elmult. :D Ma volt eloszor olyan, hogy tok sz@rul ereztem magam. Nem konkretan hanyinger, de valami hasonlo - kavargott a gyomrom stb. Azota allandoan jegkockas vizet iszok, a hideg ugy tunik nagyon jol meg tudja nyugtatni a belsomet. Ennek oromere 'uzsonnara' benyomtam egy jegkremet is. :P Tok jol esett.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni! Azért óvatosan, nehogy begyulladjon a torkod :!:
Köszi már jól vagyok, igen rémisztő volt, meg a fejem is fájt egész nap, de már az is elmúlt, holnap megyek dolgozni (remélem).

M.
moncsi-74
 
 


Sziasztok!

Teljesen újonc vagyok, most regisztráltam. A 6. hétben járok, remélem jövő héten tud az orvosom ultrahangot csinálni. Szerintem minden rendben van, nagyon sokszor van hányingerem, szóval a Babánk jól van. :)

Ehhez kapcsolódna a kérdésem is: tudtok valamit a hip natal-ról? Gravida engem sajnos hánytat. Van valakinek a hip natalről tapasztalata?

Előre is köszönöm.

Julcsi
julcsi-79
 
 


Haliho mindenki!

Ujaknak udv, tok jo, gyarapszunk :lol:

1*1 cm petezsak a mehben!!! UH-n voltam, tok orulok!!!
Most pihenek, amugy full gaz napom volt.

Pa!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Üdv minden újnak! Sajnos nem nagyon van időm mostanában írni, kedden voltam dokinál, 6,4 mm a kölök, jó szívhanggal. Úgyhogy minden Ok egyenlőre.

Vigyázzatok magatokra!!!

Kép
cserkészkolbász
 
 


Jó reggelt csajok!

Jól ébredtem :) már ennek is tudok örülni, nincs két egyforma napom mostanában.

Julcsi! Üdv. Sajnos nincs tapasztalatom az Eleviten kívül más magzatvédő vitamonokkal kapcsolatban.
Szerintem nem a Gravidától hánysz, szedj B6 vitamint.

Cserkészkolbász! - Macsek! ezek nagyon jó hírek.
M.
moncsi-74
 
 


Sziasztok!

Kedden megyek dokihoz, Cserkészkolbász, Macsek - egyelőre irigykedem, de remélem, utána én is mondhatok méreteket :) .

Julcsi!
Én is Gravidát szedek, egy hete azt gondoltam, attól émelygek folyamatosan, ezért abbahagytam pár napra. Kiderült, hogy semmi köze a vitaminhoz, mert az émelygés folytatódott. Úgyhogy szedem tovább...

Hajni!
Pihenj sokat! Egyébként nekem egy dolog esik jól kb. két hete: a jégkrém :D . Tényleg megnyugtatja a gyomrot! :lol:
mist
 
 


Bocs, csak egy kérdés jutott eszembe.

Így, hogy kiderült, milyen sokan vagyunk 30 felett, ti mentek valamilyen genetikai vizsgálatra? Én a Bolgárkertész utcában néztem ki a kombinált tesztet, az első vérvétel azt hiszem, a 11. héten van.

Nem vagyok túl pánikolós, de azt hiszem, ez belefér.
mist
 
 


Mist! Nem Boglárkerék utca?
35 év felett sokkal több vizsgálat van, mint egyébként.
Azt sajnos én nem tudom,hogy mikor milyen vizsgálatokra kell menni, de gondolom a tanácsadáson majd elirányítanak. Ha van fogadott orvosod, akkor ő is tud majd segíteni.
Azt tudom, hogy valamikor a 12. hét előtt kérhetsz vérvételt, amit elküldenek Angliába, fizetős vizsgálat, a TB nem biztos, hogy támogatja. Pár éve 40 eFt körül volt. Viszont kiszűr egy csomó genetikai problémát, szóval mindenképpen hasznos bármilyen koroszálynak, nemcsak 35 fölött.

M.
moncsi-74
 
 


Találtam egy jó oldalt:

http://www.downszures.hu/
moncsi-74
 
 


Moncsi!

Bocs, elírtam az utca nevét :oops: .

Én még nem vagyok 35 feletti, ez inkább csak egy kis megnyugtatás lesz. Persze ott az AFP és a genetikai UH, de mire azoknak meglesz az eredménye, addigra lassan félidős az ember. Amniocentézist pedig biztosan nem akarok. A vérvételből való szűrés nekem azért szimpatikus, mert 1. nincs vetélési kockázata, 2. elég korán van eredménye, 3. a hasbaszúrás gondolatától is rosszul vagyok. Tudom, hogy a vérvétel nem ad 100%-os eredményt, de én úgy gondolom, a 95-98% körüli sem rossz.
mist
 
 


Mist!

Képzeld én pont akkor töltöm a 35. szülinapomat, amikor megszületik mazsola. A kaulátor szerint február 13. a nagy nap, én meg február 9-én születettem.
35 év után vannak szigorúbban ellenőrzött vizsgálatok, de én 34 évesen vagyok várandós.
Persze minden vizsgálat érdekel. Azt hiszem a magzatvízvizsgálatot is kérek majd, remélem nem lesz semmi baj.
Sajnos elég sokáig dohányoztam, januárban szoktam le... és hát a korom, nem vagyok mai csirke már.

M.
moncsi-74
 
 


Kedves Mist és Moncsi-74!

Köszönöm a válaszokat, igazatok van, egy ideje nem szedek vitamint, és tegnap nagyon nehéz napom volt, szóval ez egyértelműen már a várandósság.

Muszáj 2-3 óránkként enni, mert szédülök, de ha eszem, az többnyire nem esik jól. Van még így vele valaki? Igazán remélem, hogy ez a helyzet javul idővel.

Nagyon irigylem azokat, akik már látták a Babájukat. Remélem én is be tudok számolni ilyenről jövő héten. :)

Hajrá a harminc felettieknek! Én sem vagyok már messze tőle...

Szép és kellemetlen tünetektől mentes napot mindenkinek!

Julcsi
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Nekem meg változatk a tüneteim. Most marha rossz a kedvem. És folyamatosan fáradt vagyok! :cry:
Tegnap megettem (egymás után) két üveg savanyúuborkát. Most meg felfaltam egy ananászkonzervet. :)

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!

Korábban már írtam az alhasi nyilallásokról, de nekem ez már tényleg nagyon durva. Felálláskor, felüléskor sokszor iszonyúan begörcsöl a hasam, nem mindig ugyanott, de nagyon erősen. Tudom, okozhatja a szalagok nyúlása, de szerintem ez már túlzás.

Másnak van ilyen?

Moncsi!

Te külön kérni akarod az amniocentézist? Én a 32-t töltöm pont szülés előtt (vagy akár éppen akkor). Szerintem az AFP és a genetikai Uh eredményét mindenképpen érdemes megvárni, mielőtt döntesz.
mist
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék : )
Csináltam jópár tesztet, mire ma már el merem hinni, hogy tényleg lakik valaki a pocakomban :)
Pár napja még csak nagyon halvány csíkokat produkált a bébi, de ma már napközban is egyértelmű, úgyhogy örülhetünk!
Nekünk már van egy kislányunk, Fruzsi 15 hónapos, és szerettük volna, ha gyorsan összejön a kistesó. Azt hiszem nem panaszkodhatunk, az első éles hónapunk volt :)
Két-három hét múlva tervezem a dokinénihez menést, fog valaki közülünk még az ÁEK-ban szülni?
Mindenkinek szép napot,
Andi
abencze
 
 


Szia Andi!

Én a ÁEK-ben fogok szülni, az elsőt is ott szültem, én annak idején nagyon elégedett voltam a kórházzal.
mist
 
 


Szia Andi!

Én is az ÁEK-ban szülök! Ki a dokid? Mondjuk ez a kérdés Mistnek is szól!!!

Nem szertnétek vonalzót kitenni? Csak, hogy tudjuk, hogy ki hol tart? Ha már itt vagyunk és ennyien... nem a vonalzón fog múlni a sikerességünk. :lol:
Én egy kicsit már kezdek összekavarodni! :oops:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Edina!

Én a vonalzóval megvárom, amíg az orvos is lát babát :) .

(Egyébként másolhatnám a tiédet :lol: .)

Én Banczik doktornál fogok szülni. Te?
mist
 
 


Ja tényleg! Veled vagyok egy időben! Látod! Már keverek és felejtek! Én a Tidrenczel Zsoltnál szülök, ha minden igaz! :lol:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Mist! Te mikor mész dokihoz?
Védőnőhöz lehet, hogy jövőhéten. Még a végén elmegy szabira! :lol:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!
Ha minden igaz, és minden rendben lesz, csatlakozom hozzátok :)

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Lehet, hogy nem kellett volna még vonalzót raknom, hiszen nagyon friss a dolog, de olyan jópofák :D

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus! Ez nem befojásol semmit és legalább tudjuk ki hol tart. :lol:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!

Üdv! Abencze - Andus!
Én is csinálok majd vonalzót, mindig halogatom egy kicsit.
Egyébként én pontosan ma vagyok 6 hetes. (6+0).

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok, érezzétek jól magatokat, jó meleg lesz a hétvégén.

M.
moncsi-74
 
 


Én is megvárom a vonalzóval a Doktor Nénit : )
Ma az 5. hét 1. nap van elvileg.
Atalay Katalin az orvosom egyébként, én még a Szabolcs utcában szültem nála.
Kíváncsi leszek a kórházra, egy barátnőm borzalmas dolgokat mesélt az ottani tömegről. Terheléses vércukor nézésre 11kor jutott be (oda ugye éhgyomorra kell menni) pedig ott volt korán, állítólag még a nővérek is húzkodják a szájukat, ha szólsz, hogy vegyenek előre, mert kismama vagy... Remélem, nekünk majd kellemes tapasztalataink lesznek.
Jó hétvégét mindenkinek!
A.
abencze
 
 


Moncsi!

Te külön kérni akarod az amniocentézist? Én a 32-t töltöm pont szülés előtt (vagy akár éppen akkor). Szerintem az AFP és a genetikai Uh eredményét mindenképpen érdemes megvárni, mielőtt döntesz.[/quote]

Mist!
Szerintem nekem nem kell külön kérni,hanem javasolni fogják, de persze megvárom az AFP-t és a genetikai UH-t.
Nehéz dönteni, majd meglátjuk,hogy mi lesz.

M.
moncsi-74
 
 


Moncsi 74!

Teljesen abban a szituban vagyok mint te! 34 évesen vagyok várandó sés a baba születése előtt kb2,5 héttel töltöm a 35-öt.
merszi
 
 


Sziasztok!

Merszi! Yesss!!!!!!:)

Csak bekukk volt, takarítok.
Inkább gumikesztyűt húztam, olyan rossz így takarítani :(
de félek, hogy a vegyszerek felszívódnak a bőrömön keresztül.
Olyan jó idő van :)

M.
moncsi-74
 
 


A vizsgálatoktól nagyon félek, én már 38 vagyok :(
Biztos, hogy nekem az amniot meg kell csináltatni. Többen mondták, hogy nem kell tőle félni, de az ember annyi rosszat hall róla.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Sziasztok!

Andi!
Ne félj a vizsgálatoktól!Én már betöltöttem májusban a 40-et!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért! Csak macseknak akarok gratulálni! Drukkolok, hogy minden ok legyen és hamarosan egy Lucához hasonló gyönyörűséget tarthass a kezedbe :)
Ja, és hogy gyorsabban telik az idő a másodiknál? Ezt felejtsd el! És ha kicsit is olyan vagy mint én, akkor még jobban fogsz aggódni mint Lucánál :lol:

Na megyek is! Mindenkinek további jó pocakosodást kívánok! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Ha nem gond csatlakoznék.Mert tegnap én is pozitivaz teszteltem.
:lol:
Igaz a márciusi mamikhoz is bekukkantok mert nagyon határon vagyok.Feb.25.
rólam: a 4.ij babát várjuk.Nemrég elvesztettünk egyett angyalka lett 10 hetesen.
:cry: De most csak előre nézünk és nem lehet semmi gond.
Kell egy kistesó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zümis 2009.08.28 17:03-kor.
zümis
 
 


Szia Zümis!

Gratulálok a pozitív tesztedhez.
Sajnálom az elvesztett babátokat :(
Igaz, pozitívan nézz előre! Az angyalkád vigyázni fog rátok.
Írj magadról majd többet. Mi a keresztneved, honnan írsz, stb., persze csak akkor,ha nem titok.

M.
moncsi-74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: