Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
budabo
 
 


hát ez vicces, csak úgy akartam egy képet nektek, és pont laptetős lett!!!! :lol:
Új csajok ugye tudjátok hogy a laptető képet jelent?

Kép
budabo
 
 


ladmon mi kitartóak voltunk fog ügyileg... :roll:

Kálmandi hűűű az nagyon klassz lehet mármint a babakarám!!! Az is tök jó, hogy befértek apával! :D Szeretnétek kistestvért Lilinek? :D

Vipe értem, szerintem ez is jó, hogy eddig szoptattad! Homeos bogyót is próbáltál tejserkentésre? Remélem azért szépen aludta fiad délután! Mikor szokott elaludni este?

Budabo milyen történés volt? András mindig kitalál valami munkát! Majd küldök át képet milyen lett az új színe a háznak.... Tegnap késő délután még kitalálta, hogy menjünk el az öccséhez... semmi kedvem nem volt.... :? A fogad miatt ne parázz!!!! ++++++++++++++++++ szuper a kép Fügéről!!! :D milyen véletlen laptető!!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

 
 

Millye, 4 fogunk van, 2 pedig készülőbe!

Bogi, imádom bealvós Fügcsit! :D

zsu83
 
 


Zsu83 hűűű az szép! :D Nekünk kettő van :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Milly: Hát igen nagyon szereti a kis gézengúz! :P
Persze, hogy szeretnénk, de még le kellene fogynom, mert ez a terhesség után még nem sikerült! :oops:

Budabo: Jövöhéten én is megyek fogdokihoz! Para nálam is, de sajna ez a kötelező rosz! :?
Füge annyira cuki :wink:

Vipe: Ne aggódj én csak 5 hétig szoptattam Lilit, de látod milyen szép és egészséges baba! ( nem azért mert az enyém... :oops: )

Kép
kálmandi
 
 


millye:oksa, új szín, meg tesózás. Most jöttünk meg fügcsivel, volt 5 csajszi egy hapsi. Jó volt, jó hideg van már kinn

zsu: köszi. így jár amikor jó korán kel, bealszik kaja végére :lol:

Kép
budabo
 
 


Kálmandi hány kilót híztál terhesség alatt? Mennyibe kerül ilyen karám és hol lehet venni? :D

Budabo annyira klassz neked, hogy el tudsz menni mással is sétizni!!! Nagyon lehűlt a levegő.... és holnaptól hidegebbet mondanak meg esőt :shock: Remélem végzünk a kinti munkákkal.... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, és már harapja a cicit is Bebe! :x

Bogi, adj a nevembe egy nagy puszit Fügcsinek! :D

zsu83
 
 


andi:ne is beszéljünk róla :cry: :oops: fogynom nekem is kéne, durván bálna lettem a végére, úgy közeledtem mint egy birodalmi lépegető :lol:

zsu: átadom, és viszont :D

millye: jó volt, benn voltunk lakásban, csak annyi séta volt amig lementünk, délben voltunk kinn

Kép
budabo
 
 


Zsu83 :shock: :shock: :shock: jaj... 4 foggal azért az már brutál lehet :shock:

Budabo egy pici hűvös nem árt neki... főleg ha nem órákat van kint 8) ne bálnázd magad mert fenékbe billentelek ha talizunk :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok,én is előkerültem.
A tegnapi napunk mászkálással telt, Marcinak vettünk egy-két dolgot. Olyan jó kicsit kimozdulni, csak a sok öltöztetést meg rákészülődést nem nagyon díjazzuk. Mennyivel könnyebb volt a jó időben nekiindulni....
Móni: sajna még nem volt időm a vonalzóval foglalatoskodni, de ami késik nem múlik...
Hát alvásügyileg nem is tudom, hogy állunk.Az éjszakai optimalizálódik (mióta leszoktattam az éjszakai cicizésről), max. egy-egy simizős, cumivisszaadós kelés csusszan be.
Nagyon korán fekszünk, Marci már fél hét körül kidől, így 7-negyed8 körül már az ágyában durmol. Így korán is kelünk. fél hét körül.Óraállítás :evil: :evil: azóta fél hat.
A jó éjszakák után már nem izgatom magam a nappali 2szer fél óra alvása miatt...Eseteleg valakinek nincs valami csodareceptje???????? 8)
Így igazából sokmindenre nem jut időm.
Vele meg, hisz ti is tudjátok, minden tripla időbe telik...

Hú de sok lettem. De még jövök ám, és reakciózom :lol: :lol:
ppetro
 
 


Kálmandi:üdv közöttünk, örülök, hogy te is jöttél
Vipe:hú az avíz alatti kép szuper!!
Budabó:annyira cuki Füge bealvós képe!!

Ja és én is csatlakozom, a fogyni kéne csapathoz.Nem is a terhesség alatti súlygyarapodásom volt a durva, hanem már a kiinduló. Jelenleg mínusz5 kilónál tartok, de nem a 48-ból....... :wink:
Olyan könnyű elcsábulni.Főleg ahogy olvastam a finomabbnál finomabb recepteket......
ppetro
 
 


Ppetro örülök, hogy jelentkeztél! Napközbeni alvás receptre gondolsz? Mindig ilyen keveset aludt? Jó gondolom amikor nagyon pici volt akkor többet aludt :D Én is csatlakozom a fogyni kellene klubhoz... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: igen napközbenire...igazából alvásügyileg sosem álltunk túl jól.Picurkaként az állandó pocakfájás miatt volt nagyon kevés az alvás, utána kicsit jobb lett, de semmi rendszer, egyik nap ilyen a másik olyan.
Kb. fél éves kora óta állt be percekre pontosan a 2szer 30-40 perc, semmivel sem több.
Irigykedem, mikor itt 1,5-2 órákról olvasok. :roll: :roll:

Ez nem panaszkodás ám, mert azért az éjszakai alvást nagy eredménynek tartom, plussz leszoktattam a napközben csak cicin tudok elaludniról,vagy a ringasson már el valakiről is. Ha látom,hogy álmos, beteszem az ágyba, és általában egy-két forgolódás és már alszik is. :)
ppetro
 
 


Millye: a végére 17 kg-ot, de hát ugye Lili volt 4kg :lol: :oops:
a karámot neten találtam, egy csajszi árulja. Szerintem nem volt drága, mert 8 db 1m elemből áll, ebből 1 ajtós és ez volt 33ezer. (ez a jobb minőségű!) Ezt később kertbe is ki lehet rakni!

Budabo: Hát igen kéne, de sosincs erőm nekikezdeni!!! :twisted:
Bár nekem a 90 napos bevált, csak el kéne kezdeni!!!!

Na jo éjt mindenkinek, megyek durmolni :lol:

Kép
kálmandi
 
 


Bogi, én is átadom, köszi! :wink: :D

Millye, hát kezdem visszasírni a fognélküliséget, fürcsi után is durván megharapott Bebe! :x

Petra, a recept engem is érdekelne, Bebe is 2szer fél órát alszik napközbe! :?

zsu83
 
 


zsu83:igen,igen!(már bocs)de olyan jó,hogy nem vagyok egyedül vele!!az éjszakáitok milyenek??
ppetro
 
 


Lányok olyan jó olvasni benneteket.

Fogyi klubba én is mennék.Nekem +6 :P

Landom mi a 2 foggal megvárunk.Se híre, se hamva többnek. :lol:

Budabo, Fügének ari a fülbevalója.Nem sírt a lyukasztásnál?
Kicsit pánikolok, hogy már bejelentkeztetek a bölibe.Lehet ,hogy mi lemaradtun? Én azt hittem csak az oviba kell 1 évvel előbb.Hogy jelentkeztetek?

Bölcsöde: Tud valaki segíteni? Mit kell ilyenkor figyelni?Kell valamit fizetn?Ha beadnám bölibe, megszűnik a gyed?Lehet az, hogy nem a lakó helyhez adom bölcsibe?Van esetleg valami feltétele?(pl.járjon?,beszéljen?,életkor?érettségi?)Szügséges munkáltatói igazolás?
Bocsi.Lehet, hogy hülyeségeket kérdezek, de semmit nem tudok róla. :cry:

Ppetro mi nappal jól alszunk, 2,5-3 órát , éjszaka........... :x Ahány gyerkőc annyi féle.

milley igen homeósokat is szedtem, ideig óráig jó volt,de mivel hosszútávon nem ajánlott szedni így mindig apadtam.Igazából ha a gyerkőc leszokott a szopiról, csak elódázzuk a befejezést.Én így vettem észre :cry:

Viki
vipe
 
 


Vipe:minden gyerek más.persze.nem is panaszként írtam a dolgokat! :D Böliügyben sajna én is tudatlan vagyok!

Kép
ppetro
 
 


Bénázok itt a vonalzóval....

Kép
ppetro
 
 


még mindig....

Kép
ppetro
 
 


Ppetro tudom,tudom.Én csak magamon vigyorgok, hogy milyen béna vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol:ÁÁÁÁÁÁ mindegy talán majd ha 10éves lesz nem kell a cumi miatt rohangálnom. :lol:
Habár gondoltam a cellux csodákra képes.Jó,jó rossz vicc. :lol:
vipe
 
 


segítség!kiválasztottam a vonalzót, adatok,megvan a kód, bemásolva a profilom aláírásába ééés.miért nem műkszik???
ppetro
 
 


Lányok! S.O.S ! A kicsi fiam kukija (egészen pontosan a pisilős részen) kicsit piros tegnap óta. Mi lehet vele?

HELP!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


áááááááááá kicsit hüle vagyok, petránál éjszakai cigizést olvastam...a rákészülődést rákszűrésnek

jut eszembe én még mindig nem voltam rákszűrésen :oops:

millye: jó nagy van, van hova billentetni....ja most olvasom tovább..én meg téged

kálmandi: 25 kg plusz én nyertem. A 90-en napos nekem szimpi is meg nem is, most éppen nincs kedvem enni a fogam miatt, ez is egymódszer :cry:

viki: nekünk az egész környékre egy bölcsi van Szentendrén, legalább ideiglenes lakosnak iskell lenned, és amikor férjem benn volt érdeklődni akkor mondták hogy nagoyn korán kell jelenetkezni mert legalább 1 év a várakozás, azt hogy hogy kell fogalmam sincs, mert uram intézte. A füllbevalót még a kórházban kapta haza jövetel napján,szegénykémet eltolták mit sem sejtve és nagyon megszeppenve jött vissza, szerintem sírt,de jobb volt olyan korán. Pár hónapos volt amikor cseréltük neki erre és műsorozott rendesen. A bölcsibe 6 hóstól lehet beadni, így értelemszerűen
nem kell szobatisztának lennie. a gyed-gyes dologról lövésem nincs.

zsu: szegény te, fájdalmas lehet. Auchanban tök jó áron leszenk fp játékok, viszonylag jó áron. Gondolkom a kincsesbödin, meg egy "játszóasztalon" és a tanuló szék is tetszik....meg ezer dolog. Van vmi új Bebének mostanában?

[size=7]petra: [/size]alvásügyileg nincs tippem,mert ahhoz ők még kicsit hogy egyszer
aludjanak. Nekünk hónapokkal ezelőtt volt az hogy a napi három alvásból hirtelen nyögvenyelős fél órák lettek és akkor átálltunk a napi két alvásra, többnyire összejön 2*1-2 óra de van hogy 40 percek csak. Tök változó, ma megvolt 2*1.5 óra, délután már úgy kellett felverni mert mentünk babázni. Miket vetettek?

Kép
budabo
 
 


budabo: ÚJ DM nyílt Győrben és 3 napig mindenre 15% kedvezmény van.Így bevásároltunk pelusból, tejpépből stb.
ppetro
 
 


budabo:mi pont most vettük meg teszveszen a sütifalót.Mázlink volt, nagyon szép állapotban van. Majd a Mikulás hozza Marcinak.
ppetro
 
 


Crocus kamillával borogasd.De ha nem múlik el én megmutatnám orvosnak.

Viki
vipe
 
 


petra:győr szép hely, szeretnék már egyszer eljutni több napra is, mert csak átutazóban voltunk amikor nászútra mentünk. Teszveszen mennyi volt a sütifaló? lsuta vagyok most megnézni.

Kép
budabo
 
 


Petra, éjszakára nálam se lehet panasz 10-11 órát alszik Bebe!

Crocus, Bebe állandóan markolássza a fütyijét, ilyenkor megszokta karmolni, és olyankor neki is piros, de egy-két napon belül elmúlik! :roll:

Bogi, nem is tudtam, hogy lesznek olcsóbban FP játékok! Még nem kaptunk olyan katalógust! :x Majd ha jöttök megnézed a bödönt! :wink: FP kisautót kapta utoljára Bebe, de karira már kinéztem neki pár FP ajándékot, nem tudom, de nekem nagyon bejönnek azok a játékok, még én is elvagyok velük! :oops: :lol:

zsu83
 
 


budabo: 3500 volt,postaköltséget megspóroltuk, mert testvérem barinője Pesten tanul, így személyesen ment érte.
szerintem megérte. boltban kétszer ennyi.
egyébként meg nem tudom mennyire köti majd le Marcit,mert jelenleg a porszívó és a digitális mérlegünk többet ér számára a világ összes kincsénél!! :shock:

zsu83:akkor hasonló cipőben járunk.(gondolom már te is megtanultál fél órában WC-re menni, kávézni,újságot olvasni,összerámolni,gyerekkaját előkészíteni és még egy picit pihenni is. :D :D :shock:

Kép
ppetro
 
 


Hello mindenkinek!
Na ismét tul vagyunk egy bozasztó éjszakán!
Megint kelés, nemalvás, sírás, apa felébresztés, utcanézés, stb... !
Fél 5- óta fent vagyunk, de lassan aludni kéne, mert már megint hisztisek vagyunk! :x
Ez az óraátállítás! A ti törpéiteket nem viselte meg??

Budabo: hát az nem jo, hogy a fogcsi miatt nem eszel, de igazad van, ez is jo fogyókúra! :cry:

Ppetro: Ne aggódj, mostanában nálunk sem megy az alvás
Bár még egész jo(kopp-kopp), mert napközben min 2x alszik, de az hogy mennyit változó...! Van hogy 1-2 órát, de van, hogy csak felet!
Örülök, hogy végre ennyit alszik, mert nekünk is volt olyan időszak, hogy 2x fél órát aludt egész nap és ugy nézett ki mint egy álommanó, akit nem ér utol az álom... :lol:

Amugy most a Tescoban és az Auchanban is akciósak a FP játékok! Kezdődik a karácsonyi örület! :?

Kép
kálmandi
 
 


Uff, uff, mennyi hsz...

Petra, nem jót másolsz az aláírásba. Én anno egy hétig készítettem a vonalzót, mire megjelent... Khm... Szóval te még sehol nem vagy.... :lol:
Ha magától elalszik és minden rendben körülötte (hőmérséklet -hihi, millye nem mertem az írni, hogy hms.... :D stb) akkor passz... Nem zűrös nappal, mert fáradt?
Nekünk is többször van a 2* 45 perc, de azért nem rendszeresen...
Viszont az érdekelne, hogyan sikerült cicinalvásról elszoktatni (nem hugic, ne figyelj ide... Csak próbálkozom, hátha Petrának ment simán mondjuk ráolvasással fél perc sírással! :lol: )

Viki, ööö, én annyit tudok, hogy GYED ugrik. Azt meg, hogy kit és milyen elvárások után vesznek fel, a helyi bölcsi szabályozza. Általában helyi lakosok előnyben, van, ahol kérik a munkáltatóit stb. Szerintem kérdezd meg, nehogy lecsússz... Óriási a túljelentkezés!

kálmandi: én annyira okos voltam, hogy másnap a két alvásidő közti időszakot megnyújtottam fél-fél órával. Így ugyanott tartunk, mint előtte!

ladmon
 
 


Petra, bizony, hogy mi mindent bele lehet süríteni fél órába! :lol:

Kálmandi, sajnálom a rossz éjszakát! :( Bebén nem látom, hogy megviselte volna az óraátállítás! :roll: Engem jobban megviselt! :?

zsu83
 
 


Kálmandi:nálunk annyiban lett gáz az óraátállítás miatt, hogy fél nyolc helyett már este hat után kezdődik a nyüszi-nyüszi.az alvással nincs probléma, viszont fél-háromnegyed 6-kor kelés van és semmi nem segít a visszaalvásban....

Móni:az alvás körülményeire én is gyanakodtam, de máshol, pl.nagyszülőknél is ennyit produkál.Úgy látom, ennyi idő alatt is kipiheni magát, nem zűrös utána, jókedvű.
Cicinelalvásról leszoktatás:mikor már nagyon-nagyon kaotikussá vált nálunk a helyzet és éreztem, hogy ez már nem okés se nekem se neki,nagy elhatározás,hogy most már valamit változtatnom kell. Megvettem egy könyvet,ami arról a módszerről szól, amit nagyon sokaktól hallottam már és bevált.Előbb mint gondoltam.(felvesz-letesz-simogat).
Nagy megkönnyebbülést jelentett számomra.
Bővebben szívesen írok neked privit ha szeretnéd, de itt nem akarok másokat untatni vele.
ppetro
 
 


Vonalzót szeretnék!!Azt írja, hogy változtatás nélkül másoljam be a kódot.akkor mi nem jó??????
ppetro
 
 


Kép

Na, valami hasonlónak kell lennie. Ne a webcímet másold, hanem van valahol valami hasonló kód! Ezt konkrétan az én aláírásomból másoltam ki...

Áááá, cicinelalvás.... Szóval semmi ráolvasás meg egyebek... :( Egyelőre biztosan nincs hozzá kitartásom. De ez nem azt jelenti, hogy nem jelentkezek két hónap múlva nálad is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ladmon 2009.10.30 09:20-kor.

ladmon
 
 


Ppetro: a PHPBB kódot másold a profilodban az aláírás téglalapba! Nekem sem sikerült elsőre :oops:
Remélem sikerülni fog!

Csak egy fél órát aludt reggel 1/2 5 óta! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Na mindegy, most megyünk sétálni egyet, hátha lefárad egy kicsit! :lol:

Kép
kálmandi
 
 


No, azért én sem vagyok egyszerű eset mi... :D
Hátha kálmandi hsz-a nagyobb segítség...

Babakocsiban nem alszik? Már Lilire gondoltam itt...

ladmon
 
 


Ja, Crocus, én úgy segítenék, de Eszteremnek nincs kukaca!!!!

ladmon
 
 


Kálmandi, remélem Lili szundizik majd a babakocsiba!

zsu83
 
 


Móni írtam neked privit.DE ismét béna vagyok...A kimenő fiókban van és nem az elküldöttben.Még küldi,vagy valamit tennem is kell hozzá????
ppetro
 
 


Míg itt vitatjuk Marcim rövidke napközbeni alvásait,közben már FIGYELEM 50!!!! :D :shock: 8) perce alszik.
Ilyenkor meg azért aggódom, hogy nincs-e valami baja......
Nekem a kedvembe járni... :?
ppetro
 
 


Petra:
Jejejejeee! Nyomja még?

Amúgy mindent jól csináltál, csak amíg el nem olvasom, addig a kimenőben van. Ha elolvastam, átkerül az elküldöttbe... Mint most... :)

ladmon
 
 


Ppetro nálunk is szokott lenni fél órás alvás napközben de akkor vagy a fogával szenvedett vagy az volt a baj, hogy felzörögtem mert ilyenkor főzök.. úgyhogy annyit változtattam, hogy amikor alszik akkor félrevonulok, hogy ne zavarjam mert rájöttem, hogy zavarják a neszek meg a zajok... :shock: úgyhogy átlagosan napközben 2-3 órát alszik 2 részletben vagy ha háromszor alszik akkor a késő délutáni alvása fél óra még +. Szeretnék segíteni a vonalzó készítésben... nem tudom, hogy mit rontasz el... valamit nem jól másolsz be szerintem.... írd le a lépéseket illetve másold ide be, hogy mit teszel be az aláírásodhoz... :roll: Ügyi nagyon a babád, hogy magától elalszik!! Most nézem, hogy nem a teljes szöveget másolod be és szerintem ez lehet a gond!

Kálmandi húúú ez a karám nagyon jó lenne nekünk is!!! :D MAjd utánanézek, hogy hol lehet kapni. 17 kiló nem annyira vészes mert nagy volt a lányod. :wink: Sajnálom a borzasztó éjszakát! Nálunk nem viselte meg a fiamat... ő imád reggel sokáig aludni kb. 9 és 10 óra között kel fel reggel.

Zsu83 :shock: ne ijesztgess... remélem a fiam nem fog rászokni a harapdálásra :shock: eddig nem nagyon harapott meg erősen csak úgy játszásiból :D Nálunk éjfélkor besípolt a légzésfigyelő.... :shock:

Vipe a +6 kiló nem is olyan sok!!! :wink: Értem.. mondjuk én úgy tudom, hogy nincs gond ha tovább szeded a bogyókat. Szerintem ne okold magad emiatt, hogy nem szoptattál tovább! VAnnak olyan babák akik egyik napról a másikra úgy gondolják, hogy nem akarnak többet cicizni... A babád így is egészséges és nagyon helyes!!!! :D

Crocus nem lehet, hogy olyat evett vagy ivott ami kicsípte neki? A kamilla krém nagyon jó ha azzal kened be amikor tisztába teszed. HA nem használna akkor tetran kenőcs. :wink:

Budabo akkor adósod vagyok egy fenékbebillentéssel meg te is :D :D :D a 90 napos nagyon jó!!! MAjd mutatok képet!!! :D

Ladmon hms :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jó reggelt!

jó sokat írtatok tegnap!

Millye!boldog szülinapot(itt is)!

Rossz éjszakákat sajnálom nagyon...mi is keltünk egyszer éjjel,pedig mi nem szoktunk.....fáj is a fejem ma.....megyek dobok még egy kávét!

kár,hogy mindkét helyen nincs időm rendesen írogatni! :cry:

ladmon felvette a kérdést odaát,én igennel voksoltam! :lol:

most menni kell,kávé,főzés,ebéd és séta....

Kép
nilabali
 
 


Petra, mi most kezdtük meg a 30 percest! :D

Millye, tudod az én fiam kannibál :D , szerintem Andris nem fog harapni! Sajnálom, hogy beriasztott a légzésfigyelő, Bebe is mindig lemászik róla! :?

Ja, és én is igen! :D

zsu83
 
 


Helló-belló!!!
Hát aztán itt is pörög a fórum asszem lassan ezt én nem bírom követni és feladom :shock: vagy ide írok vagy oda,mert így félember vagyok áááááááá........ :oops: :x pedig ezt is szeretem meg azt is!!!!!!
Szóval Móni én is igennel szavaztam!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Füge haláli :lol: :lol:
És igen igen MILLYE itt is SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: