Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Kerestem ezzel kapcsolatban egy topicot,de nem találtam,így gondoltam nyitok 1-et.
Szerintem sok kismamát érdekel,hogy szükséges-e vitaminokat szerdni illetve az, hogy milyet.
Mert ugye sokféle terhesvitamin létezik.

A vélemények is megoszlanak e tekintetben, mert van olyan orvos, aki nem javasolja és van olyan aki pedig kifejezetten ajánlja a terhesvitaminok szedését.
Várom azoknak a tapasztalait,javaslatait, akiknek már van tapasztalata e tekintetben, hogy ezzel is segíthessük egymást!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia!Nekem csak annyi lenne a hozzá szolásom, hogy én Vikivel a nagy lányommal is szedtem /ELEVIT/ vitamint. És most is szedem. Most 10. hetes az én kicsikém. Amikor Vikivel voltam terhes , hát az kicsit rég volt akkor még nem volt ennyire felkapot ez a vitamin. De jó mert sem a terheség alatt sem utána nem volt semmi problémánk. A kislányom most elsös és kitünö tanuló. Ugyhogy nekem csak pozitiv élményem van ezzel kapcsolatban. Remélem tudtam egy kicsit segiteni. Rita
háfi
 
 


Rita

Köszi,hogy megírtad a saját tapasztalatodat.
És végig szedted a vitamint?
Nem lett tőle nagyon nagy a baba?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

Szia Ancsa. Nem lett nagy szerintem. Viki 3.kg és 57. cm volt amikor megszületett. De hozzá kell tennem hogy csak 5.honapig szedtem. Mert jött a gyümölcs szezon és abbol rengeteget tudtam megenni. Bannánból eperböl cseresznyéböl.... Mert Viki augusztusi. Még egy kéretlen tanács a bannán nagyon jó dolog.
háfi
 
 


Sziasztok!Tudja valaki hogy alulmüködő pajzsmirigy betegségnél lehet gravidát szedni akkor amikor még csak tervezzük a babát?Elöre is köszi a válaszokat!!!
gyöngyi-30
 
 


gyöngyi
nem tudok ebben segíteni neked sajnos, de a gyógyszertárban szerintem tudják, kérdezd meg!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok.
Én próbáltam szedni az elevitet is és a gravidát is, de egyiket sem tudom. Bocsánat, de hányingert és hányást okoznak nálam. Nem mindenkinek reagál jól rá a szervezete.
Így a doki javaslatára csak folsavat szedek.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andi
Ezek nekem se jöttek be, mert heti 5 kg-t híztam tőlük :shock:

Pregnavit-ot próbáltad?

én most azt szedem, ettől nem hízok :roll: próbáld ki, hátha bejön. :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Hello
Vendég
 


Sziasztok!

Ajánlani szeretnék Nektek valamit, ami ugyan nem vitamin, de használata elengedhetetlen a kismamák számára:
ez a Jodicum nevű jódtartalmú ásványvíz, amely jelentős szerepet játszik a magzat idegrendszeri fejlődésében, csökkenti a koraszülés lehetőségét, segíti a gyermek értelmi fejlődését (már magzati időszakban is), csökkenti a korai vetélés lehetőségét!
Én itt találtam rá: http://www.avala.hu/jodicum.html
Rákérdeztem az orvosomnál, ő is hallott róla, és kifejezetten ajánlotta a fogyasztását.

További szép napot!
kriszti983
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Azt olvastam, hogy a terhesvitamin sem tartalmaz mindent, például az omega-3-at máshogy kell pótolni. Itt a cikk :) https://www.ahsolaj.hu/blog-bejegyzes/T ... n-utmutato
agneshegedus
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: