Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Ettike köszi hogy szóltál, de utána hogy tudok trécselni veletek, mert azt még nem tudom.

Kendő kérdés: meddig lehet az használni, mert igazából Sára nagyonnehéz és azt gondoltam, hogy vennék én is egy ilyet vagy már késő??????

Kép
lili&ana
 
 


hahó csajók!

sikerült regisztrálnom csak elbénáztam és sziszike23 lettem. kérlek vegyetek fel köszi.-

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Akkor itt vége mindennek?

Megyek át hozzátok!

Good Bye Babanet!

Kép
gesztenye74
 
 

 
 

Lili!

http://www.mamanet.hu/distribution/viewforum.php?f=104

Itt megadod a felhsználónevet és a jelszódat

megkeresed a TEREFERE-t ez a fórum...arra kattintasz..
aztán már ott is vagyunk!!!! :lol: :lol: :lol:

Sziszike! Remélem hamar felvesznek, csak szerintem most egyik csoportvezető sincs fenn...Addig is kitartást!!

Tünemény!
Luca legalább már korán hozzászokik a csavargáshoz, és nem kell vele otthonülni!! :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 


Sziasztok!
Regisztráltam a mamaneten. Befogadtok? :wink:

Kép
tici
 
 


légyszi engem is én is regisztráltam!!!

Kép
Kép
gaba_30
 
 


na jó sokat írtatok, és holnap Miskolcra megyünk, így csak hétfőn tudok olasni. most is félkezü óriás vagyok.
Sziszike! _Nem adtam fel, tejcsi visszajött, de még éjjel sokszor felkel.
a foga is jöhet mert rágggggggggggggggg
állandóan ülne....
na, kinlódik, lépünk....

Kép

Kép
eda7
 
 


Fájó szívvel búcsúzom a jól megszokott babavárós helyünkről :( :( :( :(
Na, de tali amott!!!
Aki nem akar zárt topicba kéredzkedni,az jöhet hoxára az áprilisiakhoz, szeretettel várjuk, ha lemaradt az itteni közös babavárásról! :wink: :wink: :wink:

kocska
 
 


jelentkeztem!
Vegyetek fel. Bár gondolom most mindenki alszik! :lol:

Kép

Kép
eda7
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is veletek tartani a mamanetre,állandó olvasója voltam a fórumnak és régen írtam is,de maradt az olvasás.
most hanka néven regisztráltam.bevennétek?
mit kell csinálni?

köszi előre is

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


szia.

segített már valaki a mamanettel kapcs.?
ha nem,írj privit,segítek.csak már este van.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Nagy sokára ide tudtam jönni egy pillanatra, mert nekünk nincs otthon net, így most az anyóséktól tudok írni.

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a kedvességét és segítségét a terhesség alatt, nagyon jó volt hogy ebbe a kis csapatba tartozhattam.

Itt egy fotó a Koppányról (2 hó-an).
Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok babáknak, mamáknak sok puszit és még egyszer köszönök mindent.
Sziasztok: Évi Kalocsáról Kép

Kép
evike79
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Kedves Kismamik!

gremese vagyok a "2007 szeptemberi babák" topikból.
Szeretnék nektek bemutatni pár saját készítésű MEI TAI-t, amelyet meg is vásárolhattok tőlem.

A MEI TAI egy ősi ázsiai babahordozó eszköz. 3-4 hónapos kortól (de azért egészen piciket is (1 hónaptól) lehet) 15 kg-ig (vagy ameddig a mama elbírja) használható.

Pár fontos információ a megkötésről:

A MEI TAI pántokat mindig csomóra kössük.
A baba hasa simuljon hozzánk, akkor elég szoros a hordozó.
Még nem ülő babáknak a háta mögött kössük a vállpántot.
Már ülő babáknak a feneke alatt köthetjük a vállpántot.
MEI TAI háti hordozást először másik felnőtt jelenlétében gyakoroljunk, ágy mellett.
A pántok a vállunk közepén menjenek, ne a nyakunknál.

Elöl hordozásnál az ajánlott kor: 1-6 hónap, csípőhordozásnál: 3-10 hónap, háti hordozásnál: 3-24 hónap, vagy ameddig elbírjuk csemeténket.

Az általam készített MEI TAI kétoldalasan hordható, megerősített varratokkal készül, bélelt derék- és vállpántokkal, bélelt combrésszel, és a vállpántokon akasztó fülecskékkel ("színén és fonákján" is), jó minőségű anyagokból!

Ára: 5300 Ft helyett Babanetes kismamiknak: 4700 Ft!

Amennyiben felkeltettem valakinek az érdeklődését, több képet szeretne látni a hordozókról, az kérem írjon privit.

További kellemes babázást!
:D :D :D
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Evike!

Írtam pü-t!

Ha esetleg nem tudsz csatlakozni, akkor én is kívánok neked sok boldogságot és jó egészséget az egész családodnak!
De bízok benne, hogy jössz át a másikra, még akkor is ha ritkábban tudsz benézni!!

Kép


Kép
tasin
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
 
 


nem akarok zavarni meg pofatlankodni, de hatha tudtok valakit aki keres kislany dolgokat, en meg eladok ezt azt, barkinek tovabb adhatjatok ezt az oldalt ami folyamatosan fog bovulni ma kezdtem meg csak feltolteni a dolgokat, koszonom !

http://eladokeztazt.blogspot.com/
tavasziszel
 
 


Sziasztok! bocsánat a zavarásért ! szeretném figyelmetekbe ajánlani FP játékok jó áron! nézzétek meg!

http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... d=12066568
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
marikogold
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy hívatlanul belekotyogok a beszélgetésetekbe, csak hátha...
Vettem a kisebbik lánykámnak egy téli 74-es méretű overallt a C&A-ban. Úgy gondoltam, hogy jó lesz neki a télre. Úgy tűnik, novemberre ki fogja nőni. :roll: Így újat szeretnék neki venni ehelyett:
Vadonatúj, címke is rajta van, sérülésmentes. Egybevarrt a lábrészével, két oldalon elől hosszú cipzár van rajta a könnyebb öltöztetésért, hozzátartozó kesztyűvel. Nekem személy szerint jobban tetszett ez, mint a rózsaszín párja.

Kép
A kapucni belülről finom szőrme-hatású pamut.

Kép
Hímzés és eredeti ár.

Kép


Ára: 5000 Ft + postaköltség (utánvéttel postán vagy személyesen Budapesten/Szigetszentmiklóson.)
Ha érdekel, kérlek írj egy privit!
Köszönöm:
Jázmin

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Kép Soxeretettel tőlem nektek!

kocska
 
 


Sziasztok,
Ha valakit esetleg érdekel Römer duo plus ISOFIX a bolti ár alatt 24 ezerrel, újan dobozában, akkor írjon privit;-)
Elnézést a zavarásért,
Lívia
Vendég
 


Nem jó a Mamanet!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Gabka: hát nem :( de remélem mihamarabb megjavul!!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Benéztem, hátha van itt valaki!
Ha más nem, akkor itt tudunk dumálni, de reméljük, h hamar rendbehozzák... :roll:
svs
 
 


Na látom nem csak én ugrottam be ide! :lol: :lol:
Mindenkinek ez az első gondolata! :)

Vissza a kályhához!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Jajjj de jó!!!Komolyan mondom,hiányoztatok :D
Nem tudom,meddig carakodik még a Mamanet!! :twisted:

Kép
demetnik
 
 


Majd talán estére megjavul! :roll: :wink:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Most, hogy lett volna időm visszaolvasni több napos lemaradást, nem megy a Mamanet fórum. :evil:

NA mindegy. Legalább itt kidühöngtem magam.
Vendég
 


Írtam az admin csajnak emilt, h mi van, ha esetleg válaszol, közkinccsé teszem! :roll:

Zsu
svs
 
 


Na jó megírom itt aztán majd átmásolom!
A mai doki eredmény! azon kívül hogy szép okos és stb...
73 cm és 7.79 kg!
És most már ehet csirke mellet.... huuuuuuuuuuuuuuuuuu de vagány!
Imádom őt!
Fog sehol... doktornéni mondta hogy nagyon meg vannak duzzadva bármelyik percben kinn lehetnek... vagány már mióta így van.... na mindegy addig sem rág engem :D
Csak őt sajnálom mikor sír!
Kicsit kevesebbet jövök, mert kúszik a nagyfiú és kicsit most másképp mennek a dolgok!
De nagyon büszke vagyok rá! :) Már elhagyta egyedül a nappalit is! :)

Remélem estére megjavul a másik oldalunk is!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Bogi: Atyaég, jó nagy a fiad!!! Nem semmi méretek!

Látom csak feltaláljuk magunkat így is :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Igen d dokinéni is azt mondta hogy azt várták hogy most már nem fog nyúlni, de egy hónap alatt ,megint nőtt 3 cm-t! :)
Azt mondja a legtöbb baba 74-80 cm között van 1 évesen, na kíváncsian várom hogy akkor most valóban megáll a növés!?

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


[/b]Megjavult a Mamanet!!!!! :D

Kép
demetnik
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Na, még egy bekontárkodó. :-)

Vannak vadiúj harisnyáim Primark és Dunnes Store-ból.
Ha valakit érdekel, most raktam fel képeket babaszobára. Dec 18-án tudnám postázni. Gyönyörűek!

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/G ... ?#h8960974

Izelítő:
Kép Kép

Ha vennél, légyszi babaszobára írj, vagy privit!
Köszi!
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Régebben Én is írtam ide a fórumba, de aztán lemaradtam szeretnék újra csatlakozni hozzátok a mamaneten.

M.
karneol
 
 


Evike!

Ha véletlenül erre jársz ma, akkor boldog első születésnapot kívánok Koppánynak!
Vendég
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Sziasztok!

Ha vki jár erre csajok,akkor benneteket enged a mamanet?
Nekem a google letiltja és azt írja ki,hogy támadó webhely!!
Miért??????????????????????????????????????????????????? :?
Abszolult nem enged az oldalra.... :(

Kép
demetnik
 
 


Alul van egy kis kocka, amit kipipálhatsz, hogy igen, látod, de te akkor is meg akarod nyitni és akkor beenged és működik. Mellesleg nekem erre az oldalra is írta :P

icamica
 
 


Hahó!
Nekem itt nem írja ki szerencsére,de a mamanetre igen. Azt írta fb-on egy ismerősöm,h így ne nagyon nyitogassam,úgyhogy most várok,h talán megcsinálják.
Egyébként firefox böngészővel nincs is olyan négyzet,amit Icamica ír :( Chromnál van :)

dharma
 
 


Hiába pipálom ki,akkor sem enged be a fórumra :?
Nekünk most így is újra kellett telepíteni a gépet,mert már nagyon ramaty volt...Lehet,hogy az csinálta ki???? :? :roll:
Na mindegy...
De mi lesz,ha nem tudok többet mamanetezni??????????????Áááááááá!!!!

Kép
demetnik
 
 


Olyan nincs :D Akkor megyünk mindannyian sztem :D

dharma
 
 


Úgy tünik,rajtunk kívül mindenki tud mamanetezni.... :roll:
Én is akarok!!!! :(
Abszolult nem enged belépni ma sem.... :(

Kép
demetnik
 
 


Niki fb-on is többen írják,h nem megy. De milyen böngészőt használsz?

dharma
 
 


Én még csak csak bejutok, de aztán hozzászólni már nem tudok. Elszáll, amit írok, és megint az a figyelmeztetés... Pedig kétszer is írtam tegnap.

Dharma, jó, hogy nem jöttetek, most már én is nonstop tüsszögök, remélem a nagyok jól vannak az oviban...

És ha már betegség, akkkor az anyehesvagyok.blog.hu-ra feltettem egy köhögés elleni szirup receptet, én már megcsináltam, fini :)

kikocska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: