Új privát üzeneted érkezett!

Icamica!
Ha kiesett a nyákdugó, valószínű nyilogatsz....akkor pedig már tudnak burkot repeszteni.
Nekem azt mondta a doki, az a legjobb és legtermészetesebb szülésindítás..így akkor se aggódj, ha úgy indítják.. :wink:

Kép


Kép
tasin
 
 


gabka:

nagyon édes Andris.gratulálok mégegyszer.

kikocs:

aztaa,akkor Misi is vasgyúró lessz :lol: :lol: :lol:

felkelhetne már Alex mert folyik a tejem :roll: :roll: :roll: :roll:

ja tej.

azon gondolkoztam ,hogy lehet érdemes lenne valamennyit lefejni és eltenni a fagyiba vésztartaléknak.ha esetleg valami miatt nem tudok szoptatni akkor is tejcit kapjon.
miben fagyasszam?és hogy érdemes fagyasztani?mármint mennyi tejet egyben? és meddig áll el a fagyasztóban?3 vagy 6 hónap?

ja tegnap Alex meg volt kukulva.......délelőtt tök jó fiú volt.hagyott takarítani,főzni.aztán délutánn fél óránként enni kért.egyszer aludt 2 órát huzóban,amúgy evett,evett,evett és evett.
vagyis szerintem csak cicizett.......evett is de csak ímmel-ámmal.
jajj de jó lenne ha elfogadná azt a fránya cumit..........

Kép
Kép
ettike
 
 


Jó reggelt!!!
Mennek a drukkok lányok, hátha beindul végre valami.Nálam reménytelennek látszik.Ma se semmi.Mindjárt indulok az NST-re.Most tuningoltam a kiscsávót egy kis capuccinoval,hátha........Olyan rossz,mikor rázzák percenként a manót,mert ha ő nem akar,akkor ugyan nem marad ébren. :)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyorsan, amíg csendesen nézelődik a kisasszony...

Minden megszületett Babához szívből gratulálok! Igyekeztem végigfutni legalább a képeket, GYÖNYÖRŰEK!!!

Jól vagyunk, szerencsére már nem vagyok lázas, de ez az antibiotikum eléggé megvisel, nekem nincs étvágyam tőle, és gyanítom, hogy Janka pociját is bántja. Nem mintha azelőtt nem fájt volna neki, de amilyen hasfájások gyötrik mostanában, az rémes :( Eddig azt hittem, hogy a szülés utáni depi csak divat betegség, hát most magamon tapasztalom, hogy nem :( Képes lennék naphosszt bőgni és emiatt szörnyen lelkiismeret-furdalásom van :(

Oh, sírás van, mennem kell...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Haha, de nekem még vagy másfél hétig nem indítják meg sehogy! A méhszáj meg egy napja még kőkeményen zárt volt... És az sem biztos, hogy a dugó volt az, amilyen összevisszasággal már vérezgetek meg folyok, meg mittomén mik jönnek belőlem :(

icamica
 
 


Sziasztok!

Mi is 2in1 továbbra is!
Most a fejembe vettem, h hétfőn fogok szülni, remélem ebben már nem kell csalódom! :roll:

Gaba, Dharma, Bogyó tessék jelentkezni!!!!!!!!

Mennem kell mesét olvasni, csak Ettikének még.
Én Avent Via pohárkákban fagyasztottam, de csak ha vmiért fejnem kellett pl. kimaradt egy szopi. 1 dobozba az egy napi adagot tettem, és akármennyi volt, nap végén be a fagyóba. Barátnőm műanyag eldobható poharakba tette, ez olcsóbb megoldás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára svs 2009.04.24 07:39-kor.

Zsu
svs
 
 


vagyok vagyok, jó reggelt!

mi is 2in1, megettem egy egész ananászt, naddon fini volt, de csak annyit értem el, h kicsípte a szám szélét :)

Bár éjjel a szokásos 1* pisi helyett vagy 5* voltam... semmit nem aludtam, hol melegem hol "hidegem" volt. Ég a gyomrom, nyomja Balázs, meg a jobb bordám.

Most ehhez párosul még az éhség is, tiszta hulla vagyok.

Nyákdugó, nekem mindeni max 2-3-4 napot mondott. Na én már lassan egy hete búcsúzom tőle... teljesen fordítva vagyok bekötve, semmi nem megy nálam rendesen :) se tonik se ananász, se görcs se keményedés nem hozza meg a várt gyereket :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Ettike, én aventes anyatej gyűjtő tasakban teszem el. és kb 150-et, mert annyi jött ki többnyire egy fejésre. most meg már csak akkor fejek, ha kell. egyébként nekem még a védőnő anno javasolta a kifőzött jégkocka tartót, és utána valami tiszta tasakba betenni a kockákat.Mert ha pótolni kell, akkor úgyis csak ilyen kis adagok kellenek, ha meg több, akkor több kockát kell kivenni. Nem tudom, nekem eddig egyik gyerekem sem ette meg a fagyasztott tejeket, főzelékbe se, csak a frisset... mentek a tejtesóknak, de legalább hasznát vették.
cumitól üvölt, meg öklendezik? :( réka volt ilyen. De ha nem ezt csinálja, nekem van olyan ismerősöm, akinek sikerült rászoktatni, de kemény menet volt... a szájpadlását kell piszkálni a cumi végével, és ott tartani, hogy ne tudja kinyomni. Misi se nagy cumista, de legalább néha elfogadja, és ez is megoldás.

Hú, a napokban sokaknak lejár az idejük... drukkolok nagyon, továbbra is! MIndenki produkál mindent, én meg akárhányszor jövök, mindig izgulok...

Tüneménynek a telefonját is vissza kellett adni, teljesen el van vágva a külvilágtól. Hát, remélem, nem fordul be teljesen,d e talán a mellgyuszit elkapta az elején, és megússza a nehezét!

ILdi, sajnálom nagyon! ha tudod, hogy depi, akkor már jó, mert tudsz dolgozni ellene. A sírás nem baj, ettől ne legyen lelkifurid! Így jön ki a feszkó, legalább kijön. Tegnap én is sokat bőgtem. Ami rosszabb, hogy kiabáltam is :oops: szóval a levegőben is volt valami...
Janka pocakjára meg egyenlőre az infacolt próbáld, és ne igyál szopis teát :evil: :evil: :evil: :evil: én is scak tegnap szembesültem vele, hogy bizony most már a fitolacban is van édeskömény, ami jó tejszaporító, de még engem is meghajtott, így jutott eszemb,e 2 nap után, hogy megnézzem, mi is van benne, mert mrá csak vajaskenyeret ettem, attól nem lehettem rosszul!
most én csipkebogyó-citromfű teát iszom tejszaporítónak, muszáj, mert hulla vagyok, és nagyon megcsappant. valamelyik éjjel két cicit kellett adni, ami nekem nem nagyon fordult elő még szoptatás alatt...

zsu, igen, a nagyok is hasfájósak voltak. Réka iszonyúan, 15 hetes koráig, és 3-12 hetes koráig nem tudott egyedül kakilni, csak segítséggel - tornával, szélsőséges esetben szélcsővel, lázmérővel... El is sírtam magam, mikor először sikerült neki, még mindig előttem van a szitu :) Nándi nem volt vészes annyira.
Emmával mizu? nem érzi a vesztét?

Nagyok ma oviban, így össze tudom szedni magam, és éjjel is sikerült egyben aludnom 3 órát, aztán még kettőt, aztán még szundikálni 202 megszakítással másfelet, és nem kellett felkelni több órára, így talán tényleg lesz esélyem, hogy átgondoljam egy kicsit a dolgokat. Most nem tudom, hogy bevessem-e a gripe watert, vagy jó az infacol,csak a teától görcsölt ennyire... nehéz...

kutyafüle, jó, hogy meggyőztek a többiek, hogy írjál! örülök neked :)

na, megyek, félkéz...

kikocska
 
 


Kikocska: Kapja az infacolt, ráadásul 2 cseppentővel, de ennek ellenére fáj a hasa. Jó sok tejed van :shock: Én max 20-30-at tudok lefejni, azt is nagy kínszenvedések árán.
Szegény Apára már nem is marad erőm és időm. Félek, hogy megsínyli a kapcsolatunk :(

Kép

Kép
sildi83
 
 


Hát, nyákdugó ügyben teljesen tudatlan vagyok.....nem tudom, h mi a szabály..
A telefonáradat nálunk is megindult, én már nem is hívok senkit, mert úgyis az az első kérdés, h na, megszültél????

Kikocs, akkor lehet, h nálatok genetika a hasfájás. A Gripe Water segített Misinek vagy mégsem vetetted be éjjel?

Emma, nem tudom.. :oops: :roll: Elég anyás, de már jó ideje...de ha Anyummal vagy Apukámmal van a kertben, akkor rám sem bagózik! :roll:
Vagy nem szülök még egy ideig vagy nem ilyen érzékenyek a kis csápjai...

Ildi, sajnálom a depit, menjetek sétáljatok, keress babásokat! A dumálás meg a napsütés biztos segít!

Zsu
svs
 
 


Én is tartok egy kis pihenőt..a negyed lakás van csak kész.. :shock:
Marha mód keményedik a hasm, nyögök tőle..
ma már kétszer voltam WC-n, de szerintem csak a gyomorideg dolgozik :roll:

Akkor is befejezem a takarítást.. :x

Hú én is úgy félek tőle, hogy idegbeteg leszek..van rá hajlamom.. :oops: :oops:
Kikocska mindig csodállak!! :o

Bár legalább az enyémek már nagyok, így ők békén fognak hagyni, meg suliba is lesznek..csak akkor is fel kell kelni fél 6-kor....remélem a pici is akkor fog kellni...

Kutyafüle!
Nálam is mindig az volt a gond, hogy a kisasszony aludt...múltkor megettem 1 zacsi szőlőcukrot, meg fél liter kólát, és majdnem lerúgta az érzékelőt, úgy mozgott.... :wink: :lol: :lol:

Nekem is vannak Avent poharaim, csak jó drágák.. :roll:
A gyógyszertárakban lehet venni azt hiszem 30 Ft-ért ilyen krémes tégelyeket, tetejük is van, majd olyanokat akarok beszerezni én is..
Bár nekem se ették meg a fagyasztott tejet, igaz nekem is volt végig...így nem kellett használni sokszor.
főzelékbe tettem bele, de lényegében ment a végén az összes a kukába.. :roll:
Ha jól emlékszem a fagyasztóban 6 hónapig áll el.

Kép


Kép
tasin
 
 


Hello lányok! Itt vagyok még én is.
Gabka! gyönyörű baba Andris.
Zsu! a név valószinüleg Botond Kenéz lesz, bár nagy vitáink voltak :)
Én tegnap voltam CTG-n és holnap is megyek, de semmi különöset nem mutatott :( . A családom állandóan a vasárnapot emlegeti, remélem igazuk lesz. Májusra otthon akarok lenni!!!
Ja, nyákdugóval még én sem találkoztam

Kép
Kép
gaba_30
 
 


Nekem mindenki a 38. hetet emlegette, aztán nem lett belőle semmi. :P

icamica
 
 


Én is itt.Hihetetlen!!!Komolyan ilyen "mázlista" csak én lehetek!!!!!Hát először is a szerdai 50-es méhtevékenységhez képest ma még 20-ig se ment fel. Másrészt, tegnap és ma egy darab szülés sem volt, szóval üres a poszt op szoba,szóval legalább a 24-ből néhány óráig attól nem kellett volna tartanom, hogy hány mellettem valaki, ha beindul a szülés. Annyira kész vagyok.Komolyan!!!Most úgy érzem ez a be nem fordulás és ez a meg nem indulás a gyerek bosszúja azért,mert egy napig sírtam a csalódottságtól, hogy ő fiú.Pedig százszor bocsánatot kértem tőle. Ááááá.Mindegy.Elkeseredtem, nem érdekel az egész. Tudom, hogy a lehető legtöbbet fogok így szenvedni a szülés körül,kénytelen vagyok belenyugodni. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Na hát mi is egyben. Már mindenben elvesztettem a hitem. Tegnap rágyúrtam egy szülésindító praktika sorozatra: séta a Tescóig,mert végre vettem lúdtalpbetétes papucsot (szörnyű a talpam),aztán az étteremig (Zsu hát nincs közel,pedig szomszédos kerület), étteremben tonicivás, fűszeres kajaevés, este apával összebújás....és Majácska még mindig elégedett odabent :D Ellenben úgy,mint beó én is a szokásos hajnali pisi helyett vagy 5* mentem ki és most reggel nem egyszer arra keltem,h a vesém görcsöl :evil:
Kaptam egy naon aranyos cicás bádogbögrét az évfordulónkra,mert ilyet már vagy 1 éve vadászok :)
Étterem: kint ültünk és nagyon pozitív volt,h vannak pokrócok,amiből egyből vettem is egyet. Kint volt a bejáratnál az étlap,abból is elvettünk kettőt,így a pincér azt hitte,h már sokadszorra vagyunk ott,mert mondta,h akkor ezek szerint Ő már nem is kell :D Kaja nekem annyira nem volt éttermi jellegű (ez lehet azért is,mert nem volt az a várakozási idő két fogás között,hanem egyből hozták a főételt a leves után :shock: ),inkább házias ételek voltak,viszont nem hagytuk ott a gatyánk,úgyhogy teljesen megérte.

Icamica másfél héééét? Az nagyon sok. Nekem az orvosom azt mondta,h terminustól 5 napot vár. Hála égnek.

Tasin nagyon sok+++++++++++++ holnapra,reméljük az lesz,mint Korinál. Anyumnál is az volt,h vasánap indítottak volna,de szombat este megindultam magamtól. Érzik a kis lurkók :D
Pont jó,h írtad a tejtartót,mert nekem Medela szívóm van és tasakot is olyat akartam,de nem ócó,úgyhogy sztem én is veszek ilyen gyógyszertárit.

Babásoknak kitartást és remélem két szopi/sírás között tudtok kicsit pihenni. Kikocsnak sok-sok tejet,remélem a tea meghozza hatását!!!

dharma
 
 


Kutyafüle síírtál? Én erről lemaradtam :roll: Lányt szerettél volna nagyon?

dharma
 
 


Igen Drahma.Nagyon szégyellem magam miatta, de így volt. Attól a perctől szinte, hogy megtudtam,hogy nem lesz Laránk,másnap estig sírtam.Még álmodni is olyanokat álmodtam,hogy hogy lehetne visszacsinálni vagy kicserélni vagy ilyesmi.Rémes volt.Csak annyira beleéltem magam.Én világ életemben lányos anyukának képzeltem magam,és nagyon megijedtem mit csinálok egy fiúval.Aztán harmadnap is végigsírtam a napot a szégyentől, hogy hogy érezhettem,gondolhattam,álmodhattam ilyeneket.Csak akkor nyugodtam meg, mikor ismerősök mesélték,akiknek elmondtam, hogy ők is átélték ezt.A kolléganőm pont így.A másik meg egy pasi, a szüléskor tudta meg hogy nem fia van,és otthagyta a kórházat,jól berúgott,másnaptól meg imádta a lányát.Erre megnyugodtam, és jól bevásároltam neki fiús cuccokból és nagy nehezen választottunk neki nevet is,mert csak lánynév volt,őt meg csak babának hívtuk.Hát ez a sztori,azóta rettegek, hogy ugye ő ezt nem érezte meg.De egyre jobban tartok tőle, hogy de. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Kitartást lányok, már lassan vége a hónapnak!!!!!!!!!!!!!

Gabka! Andris csodaszép! A gátseb nekem is sokáig fájt, de hidd el, egyszer mindennek vége!!!!!!!!!

Most megyek, mert üvölt! Pedig evett is, kakált is, de ez a nyuszi feszt a cicin lógna... :cry:

Kép

Kép
eda7
 
 


:oops: :cry: Sajnálom...vagy inkább nem,mert biztos ez is ugyan olyan szép, jó és tartalmas lesz,mintha lányod lenne :D :D :D
Egyébként én is együtt éreztem volna Veled,mert én is mindíg kislányt szerettem volna. Erre rájött még az is,h párom anyuja folyamatosan azt mondogatta,h reméli nem fiú,ettől meg egy drukk is volt bennem. De nézegettem a magazinokat és nagyon "megtetszettek" a kisfiúk is rájöttem még mielőtt kiderült volna milyen nemű,h milyen előnyei vannak egy fiúnak. Pl.: Dani újra Gi Joe-hatott volna,mert Ő mániákus,most is szuperhősös ólomfigurákat gyűjt :D :D :D Aztán amikor kiderült,h lány,akkor persze örültem,de már mindegy volt.
De tényleg ne gondold azt,h emiatt majd sínylődni fogsz!!!
Ruha: nálunk szinte minden rózsaszín (van egy,két uniszex meg fiú,de elenyésző),úgyhogy durva lenne,ha kispöckös bújna ki :D Ez is benne lehet a pakliban,de kétlem :D

Még valami: először azt hittem,h csak elírtad,de most is látom,h Dhramat írtál. Az-az "r" az "a" után van,dharma :) :wink: A buddhizmusban van jelentése :)

dharma
 
 


Jajj bocsi!!!!Már olvasni se tudok. :cry: Megbuggyantam. Utólag tényleg örültem ám a fiúnak.Nem lesz abortuszunk,nem kell szégyenkeznem, hogy a suliban miket összepasizik,stb.Ha a fiúk csajoznak,azt valahogy sose tartják gáznak.Ez egyébként igazságtalan. Meg az apjának meglesz az öröme és csinálhat belőle kézilabdást,ha Riki is úgy akarja.Nekem személy szerint jobban tetszenek a focisták.Rajongok a kemény popsijukért és az o lábukért. De ha ezt mondom Daninak(aki ugye kézis),akkor olyan fujjolást és kritikát kapok,hogy a hajam ketté áll tőle. De azért azt sajnálom,hogy ezt az ari nevet nem használhatjuk,és senki sem játszik majd a gondosan elpakolt babáimmal.:( Más miatt nem sajnálom. Legalább jó anyás lesz!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


mi az első perctől Tamaráztuk a pocakot, mert kislányt szerettünk volna. Na de mi lesz ha fiú lesz?? akkor Balázs lesz, mert én is az lettem volna, meg nagyon tetszett mindkettőnknek.

De úgy sem lesz az. Aztán a 18 hetes 4D-n nagy terpesz, ott a kuki :) tyhűha ez nem lány. Következő pillanattól annyira jó volt mondani: kisfiam. Nem bánom, h nem kislány. Majd a második.

Amúgy én nagyon fiús vagyok, jobban érdekel(t) mindig is, az autók, motorok, gyorsaság a tuning mint egy baba, vagy körömlakk, a legújabb divat. 14 évig úsztam, rövid a hajam, sportosan öltözködöm. Nem szeretem a rózsaszín fodros cuccokat.
Amikor néztem a Barbie meg mindenféle baba reklámokat örülök, h kispöcsös, mert nekem sosem volt Barbie-m. :)

Azt hittem csak a csajokat lehet öltöztetni. Fenéket, már most kisfiú gatya-mániás vagyok, olyan vagány gatyókat lehet kapni, ingeket, mellényeket vagány kiskrapekok lesznek. :)

Majd megyünk elcsavarjuk Maja fejét :) ( vagy Ő a miénket) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogyó_beo 2009.04.24 10:10-kor.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Egyáltalán nem para, múltkor én is sorozatban alkottam és össze, vissza írtam a neveket :D
Egyébként nekem is ez volt a NAGY kérdésem anno,h miért van az,h ha egy fiúnak sok a csaj,akkor macho,ha lánynak sok a pasi,akkor k*va. És erre a legjobb hasonlat,amit valaha el tudtam fogadni és tényleg igaz,h az ujjadat ha a szádba teszed,akkor sem az ujjad miatt "aggódsz",hanem a szád miatt...nem tudom ez mennyire volt érthető :roll:
Nekem volt osztálytársam vízilabdázó és nagyon jó teste volt,úgyhogy Danid álláspontján vagyok :D :D :D

Meg beó jól írja,majd a második :D
Mi egyébként KisDelbónak hívtuk először. Írták is itt a lányok,h valószínű csak a név miatt,de fiúra szavaznak :)
Gyertek csak csavargatni,majd én leszek a rossz anya,aki mindíg lesi lánya minden kis mozulatát :D

dharma
 
 


szerintem mindegy h vízilabdás, focista vagy kézis, általában a sportoló pasiknak jó a testük. Nekem volt hokis pasim, na annak jó a feneke, volt karatés, annak mindene jó :), vízilabdás pasija barátnőmnek van, annak meg jó a felső teste. :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Mondjuk panaszra nekem sincs okom!!!A férjem ugye kézilabdás,és a sok futástól hihetetlen kerek,kemény popója van.Egyébként én egy férfin az arca után mindig a fenekét néztem meg. :oops: :lol: De valahogy a focisták jobban tetszenek.Nekem végülis mindegy mit sportol,csak csináljon valamit.De dani már kijelentette:ha jobb kezes bal szélső,de ha szerencséje van,akkor bal kezes és akkor jobb szélső lesz.És akkor fél lábbal is eladható lesz egy jó csapathoz. Na szegény gyerek..... :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


helló!
túl vagyunk az első éjszakán! :? kemény volt!Éjfélkor kelt fel és megint csak kiköpte a cicimet hiába adtam neki!Sok sírás után adtam neki cumisüvegből na az benyakalta és ki is bukta mind.Utána már elfogadta a cicimet!Majd 5kor megint evett persze én már 4kor felkeltem, hogy akkor evés mert mocorgott fogtam kivettem és nem tudtam felkelteni aludtunk egy kicsit majd felkelt és szépen szopizott.Képzeljétek a jobb mellemet könnyebben tudja bekapni és szopizni. :roll: Szenvedünk az elején de nem hagyom mert nem akarom cumisüvegből etetni.Ja és 9 után kelt fel de 11ig fent volt.Szóval úgy néz ki eddig, hogy 4 óránként kel.
Képzeljétek megjött ma a tajkártyája is szóval hétfőn lett anyakönyvezve másnap ment apa érte okmányba meg a lakcím kártyáért.Jövő héten eltudunk mindent intézni!!!!JUPPIIII! :D :D
NA MOST MEGYEK PIHIZNI!
Doki bácsit vártuk de nem akar jönni! :roll:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Jól belementetek a témába :D


Nekem doki azt mondta, hogy egy hétig még lehet bejárogató, csak jövő hét pénteken fektet be, de ha jók az eredmények, akkor sem nagyon erőlteti az indítást. Ma meg hiába lötyög a sok tonic a bendőmben, semmi hatás. Hát nem nézi ez a gyerek a naptárat???

Én kisfiút szerettem volna, a párom miatt, mert az első házasságából már van egy nagy lánya. Aztán persze naná, hogy csaj lesz. De gondoljatok csak bele, mennyivel jobb, ha esetleg leszbikus a lányunk, mint egy meleg fiú :D nem mintha nekem nem lenne tökmindegy :D

icamica
 
 


na ilyen érvet sem hallottam még a fiú / lány témában :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Hát igen, látszik, hogy már lementem az agyamról teljesen.

icamica
 
 


na jól van ám Ti éhes disznók....kellene az izmos makk, mi??????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Icamica, Te is megkattantál!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 


Szerintem a sok tonic tett be :D pedig én szeretem :D

icamica
 
 


Nem hiába az egész maradék banda meghülyül itt április végére :lol: :lol:

Már ma én is ilyeneket mondogattam magamban:
nyákdugó-anyákdugó :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Szerintetek ez már kóros??? :roll: :roll: :roll:

Kép


Kép
tasin
 
 


tasin: az :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Még mindig itt, és még mindig egyben. :D

Tegnap, hogy megtudtam, hogy nem pénteken, hanem hétfőn lesz a császár én is úgy éreztem, hogy kaptunk még pár napot kettesben. Igazából nem tervezek semmit, jól elvagyunk itthon. Már nem is igazán szeretek elmenni semerre, mert állandóan pisilhetnék érzésem van, így kényelmesebb itthon.

Kutyafüle! Dehogynem, félek én! Csak próbálok inkább arra koncentrálni, hogy milyen jó lesz, amikor már itthon leszünk a babával együtt. Ráadásul én még soha nem voltam kórházba (talán kis fóbiám is van), ezért már most sírhatnékom van attól, hogy vasárnap (2-3 körül kell bemennem) a férjem egyszercsak otthagy "egymagam".

A nemek terén: mi mindketten lányt szerettünk volna. Nekem a férjem miatt van lelkiismeret furdalásom, mert van amikor megkérdezi valaki, hogy mi lesz, erre én, hogy elvileg lány, de akkor lesz biztos, amikor kibújik. Erre a férjem többször is hozzátette már, hogy de ha addigra megkukacosodik, akkor haza sem visszük a kórházból. Tudom, hülyeség, de kértem, hogy többet ne mondja ezt, hátha mégiscsak kisfiú, és meghallja odabenn, és "megbántjuk".
És szerintem ne aggódj azon a síráson, én biztos vagyok benne, hogy ugyanúgy fogod imádni, és ez talán mindenkinél úgy van, hogy húz valamerre a szíve.
Nekem egy nővérem van, az apukám másodjára már fiút szeretett volna. Amikor a nővérke elárulta, hogy kislánya született, csak annyi hozzáfűznivalója volt, hogy na ne szórakozzon vele, az nem lehet. Ezek után imádott mindkettőnket. :D

Az éjszaka lehetett valami a levegőben, mert én is elég rosszul aludtam.

Zsu! Akkor fixáljuk le, hogy hétfőn együtt szülünk. Most, hogy így megfogyatkoztunk, és már mindenki esélyes kinek mehet sms?

Kép
tici
 
 


nekem jöhet, de nem ígérek semmi. Lehet h itt ülök még májusban is, de nem 100. :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Basszus írtam egy hosszabbat, de elszállt- nincs erőm újrakezdeni most :x :x
Monjduk vicceket nem kell olvasgatnom mostanában, elég, ha ide benézek! :lol: :lol: :lol:

Tici, nekem is jöhet, max nem vagyok netközelben..... :lol: áh, ezen már én is röhögök!

Nemek ügyében nekünk szavunk sem lehet, irtó mázlink van a vegyes csapattal! :oops: 8)
Tényleg Tasin, szted 1000% az amnio eredmény??? :roll: Elvileg annak kéne lennie...

Zsu
svs
 
 


Na igen,szépen megkattant mindenki.Ica!!!Az érved,hihetetlen!!!!Igazából én egyiknek sem örülnék,de hát egy érvnek elfogadjuk! :lol: :lol:
Én meg hogy jártam....Mindig felhúzom magam az 1.a pocakomnak fiús alakja van.2: Késik a szülés:hát igen,a fiúk lusták-beszólásokon.Erre persze a szomszéd néni próbált okos lenni ezzel mikor mentem kajálni,és mivel útálok késni,szaporábbra vettem a tempót.Na itt szúrtam el. Úgy begörcsöltem félúton,hogy alig tudtam eltámolyogni a parkig,hogy leüljek egy padra. Egy bácsi tök aranyos volt.Látta, hogy görnyedezek egy pad felé,odajött és megkérdezte rosszul vagyok-e.Mondtam, hogy nem,csak néha bizony meg kell állni kicsit.Erre ő kért bocsánatot, hogy zavart.Én meg nem győztem köszönni neki,hogy ilyen figyelmes és kedves. Na ha ilyesmi görcsök lennének ott a műtő közelében hosszasan,és nem csak öt percig,az tök jó lenne,mert bizony akkor tojnék a tűre. :lol: :lol: :lol:
Lányok,beszéljük meg, hogy hétfőn mind szülünk.Szerintem tök jó lenne!!!!!!Neeeeem???????Én nagyon benne lennék.A 27-e egy tök jó nap szerintem.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Köszi a képdicséretet.

Kicsit visszaolvastam. Jó sokat termeltek :)

Zsu:
Kende vegyesen fogadja a kistesót. Egyszer ölelgeti puszilja, máskor meg mikor szopiztatom mondja, hogy tegyem le őt, meg akkor találja ki hogy neki inni, enni pisilnie kell, csak hogy vele foglalkozzak. Meg ami még kijött rajta az az, hogy elkezdett dadogni, ami a kistesó előtt nem volt. Remélem majd elmúlik. Kíváncsi leszek neked, hogy fogadja Emma a tesót.
Emmának utólag boldog névnapot!
A dokim is azt mondta, hogy a harmadik szülést majd saját magamnak fogom levezetni :lol: Na ez csak tréfa. Egyenlőre nem akarok harmadik babát. (köszönjük ezt többek között Gordon pajtinak is)
Drukk, hogy hétfőn szüljél!

Annaszuszi:
hű nem semmi volt a szülésed! De megérte ;) Ismerem a szülésznőt akinél szültél. Ő egy tündér. Én egy Bea nevű leányzónál szültem és ő is egy tünemény volt.
Gyönyörű Dani baba! És szupi a kendőd! A bkv-val kapcsolatban no comment….

Eda: mi egyenlőre liberózunk, még nem vagyunk 4 kg-ok se. Nekünk eddig bevált a liberó, bár már volt, hogy kicsurgott belőle a pisi.

Demetnik
: nekem nem büfizik minden szopi után Csani. Bár ő nagyon lassan, nyugodtan eszik, gondolom azért nincs büfink.

Sziszike: Kolinak utólag boldog szülinapot!
Nekem annó Kende 3 hónapig hasfájós volt. Kőkemény időszak. Az a baj, ha fáj a hasuk akkor is képesek ugyanúgy tátikázni, mint mikor éhesek, és ha sokszor eteted, azzal méginkább hasfájós lesz. Nekem igazán semmi szer nem jött be rá, pedig próbáltunk mindenféle gyógyszert. Talán leginkább a homeos bogyó jött be. (COLOCYNTHIS 9-15 CH) És próbáld masszírozni, tornáztatni a pociját, és kaja után igyekezz büfiztetni, hogy ne maradjon levegő a pocijába. Egyébként még egy tipp, az a szélcső. Ha nagyon kínlódik a kakival akkor meg lehet neki próbálni, mert lehet tele van a hasa levegővel, és ez segít neki kipukizni. Bár én nem sokszor használtam, mert féltem hozzászokik, de ha már nagyon szenvedett akkor meg szélcsöveztem őt.

Andi: neked is utólag boldog névnapot. Nekem is kirágta a cicim Csani. Én bepanten+garmastan kenőccsel kenem. És bioptron lámpázom.

Liliana
: én a naturlandos fitolac teát iszom és szedem az urtica urens 5ch-s homeos bogyót és tök sok tejcsim lett tőlük, pedig nekem nagyon nehezen indult be, és most napi 3 decit fejel le pluszba.
Ja és pihizz, és igyál sokat az is sokat számít!

Tasin
: mi 1-es pelussal kezdtünk. Hatalmas drukk neked holnapra!!!! Látom nagyon a vesztedet érzed :lol:

Kikocska
: tök jó a kendő! Én is akarok venni, csak még nem jutottam el odáig. Sajnálom, hogy Misi pocifájos lett. És az éjszakáitok sem túl jók :( Nehéz lehet neked 3 gyerkőccel.

Dharma:
boldog évfordulót nektek! Kellemes lehetett ez az étterem. :)
Sajna én nem sokat tudok pihizni 2 szopi között, mert ugye itt van nekem egy állandóan pörgő huligánom. :) Most kivételesen mindkettő alszik. :)
Megkérdezhetem a neved jelentését?

Ildi:
sajnálom, hogy mellgyuszid volt. Tuti Jankát is megzavarta ez. Nem csoda, hogy kezdesz depi lenni, de próbálj felülkerekedni rajta!!! Nagy ölelés neked!

Kutyafüle: drukk, hogy Riki baba beforduljon!

Kisszilvi:
26 órás vajúdás? Jézus az nagyon kemény lehett. Nagyon ügyes vagy!!!!

Tici: mizu? Nem szülsz?

Tecca:
gratula Dani babához! Sok boldogságot nektek!

Bogi:
gyönyörű Csanád baba! Hihi azt néztem, hogy rajtunk is volt ez a lila csacsis rugi a kórházba (ÁEK), és enyém baba is Csanád :lol:
Kép


Gabka:
nagyon ari Andris. Szegény jól megszenvedtél a szüléssel, de a lényeg, hogy minden ok veletek! A gátseb meg pár hét és nem is fogod érezni.

Icamica:
hurrá távozott a nyákdugód! Akkor most már tényleg nincs sok hátra!!!

Ettike
: tegnap pont ezen a tejlefagyasztáson gondolkodtam, hogy mibe kéne. Én szerintem veszek ilyen aventes kis zacsikat és abba fogom eltenni a tejcsit. Azt tudom hogy 6 hónapig lehet tárolni a fagyasztóba.

Sima szülés / császár: az én véleményem az, hogy akik császárral szülnek semmivel sem jobb vagy rosszabb anyukák, mint akik simán szültek. Szerintem ez nem a szülés módjától függ!!! Én tisztelem azokat akik a császárt végigszenvedik. Lehet, hogy úgymond „könnyebben” kikapják a babót, de ami utána jön az nem semmi fájdalom. Mármint a hasi sebre gondolok. Én kétszer szültem simán és másnap már futkostam, míg a sógornőm kétszer csaszis lett és szegényke még hetekkel szülés után is görnyedten járkált. Szóval szerintem semmivel nem jobb a csaszi se. Mindkét módnak vannak előnye és hátránya. Mondjuk én rettegtem a császártól, illetve inkább az altatásos/edás részétől. De szerencsére megúsztam. :) Szóval anyukák akik császárosok lettek le a kalappal előttetek!!!!!

Szülés előtti félelem
: én most nem féltem. Inkább izgultam, és azon paráztam, hogy hogy fog alakulni az egész. Mikor induljak be a kórházba, és mit fogok csinálni addig Kendével, és egyáltalán hogy fogunk beérni, de szerencsére minden jól alakult. :) Kende előtt meg azért nem féltem, mert akkor még nem tudtam mi vár rám és az ismeretlentől nem fél annyira az ember. :)

Fiú/lány téma:
nekem teljesen mindegy volt hogy milyen nemű lesz pocibébi. Annyit küzdöttünk érte, és így teljesen jelentéktelen volt, hogy fiú vagy lány lesz. Kendénél is ugyanez volt. A sok küzdelem után tök mindegy volt a neme. Bár apa inkább kislányt szeretett volna, de boldog volt mikor orra alá dugtam a + tesztet, és akkor is mikor az uh-n kiderült, hogy lesz még egy fia. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


:D :D :D igen...már azért érződik,h mindenki kicsit elvan agyilag :D :D :D

Kutyafüle én is mindjárt felfutok itt a domb tetejére, hátha... :D Egyébként a héten csináltam beó segítségével vééégre egy blogot,ott pont azt írtam le,h milyen kérdéseket/kijelentéseket úúútálunk. Ezek is benne vannak :D
Nekem már mindegy,h mikor szülök,mert már annyi nap jó lett volna. Pl tegnap este,mert párom ma itthon van. De sajna én is itthon vagyok és nem a kórházba :D Úgyhogy jó az a 27 is :D

Kisvirág kérdeztem már a buddhista főiskolára járó ismreősömtől, kértem egy szóval jellemezze a "dharma"-t. Nem lehet,de talán a wikipedia írja le a legjobban:
"Dharma az indiai hitvilágban (→ hinduizmus) az az egyetemes törvény, amely minden hatás mélyén rejlik, mindent átható létezésével fenntartja a mindenség örökkévalóságát, működését, és minden létező entitást meghatároz. Általános elnevezése "Szanátana Dharma", azaz Örök Törvény
Ezt még régen egy másik fórumon amikor regeltem csaptam fel egy vallásról szóló könyvet és ez tetszett :D
Örülök,h Ti is jól vagytok. Igen,gondoltam a két/többgyerekesekre,mert Náluk tényleg az van,h ha még lenne egy kis nyugi,akkor is van egy másik kis rosszaság :) Úgyhogy minden tiszteletem...és ezt főleg akkor fogom átérezni,ha Maja meglesz és azzal a kis egykével is hulla leszek

dharma
 
 


Na megjöttem. Gyorsan elmentem és vettem még egy-két dolgot itthonra...
persze megint megtaláltak, az egyik nő láttam én hogy marhára néz valahogy így: :shock: :shock: :shock:

Aztán amikor bejött a kolleganője kiderült, hogy miért...ő ugyanis rákérdezett, hogy megszültem -e már.. :shock: :shock:

akkor derült ki, hogy a másik meg azt nézte, hogy jóóóóóóóóóó nagy maradt ám a hasam....... :roll: :roll: :roll: :roll:

Ugyanis ők már egy hete azt hallották, hogy megszültem.. :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Naaaaaa...

De a lakás mindjárt kész, még a konyhát kell összekapnom, meg az ágyneműt behordanom és felhúznom..

aztán még meglocsolom a sok gazam és utána hajat mosok, stb...

A szüléstől még én se félek, inkább ilyen izgatott vagyok, hogy hogy lesz, mint lesz..

Nemek: a két lány után persze én is szerettem volna egy fiút, de igazából lányos vagyok és nem igazán esett rosszul a dolog..
A férjem meg eleve lányt akart.. :lol:
A lányok is nagyon örültek a huginak.. :lol:

Zsu!
Nagyon remélem, hogy nem téved az amnió, mert nekünk csak lányos cuccunk van és nincs abszolute fiú nevünk se.. :shock: :shock:
A babasarok is ehte lányos.. :wink:

tényleg, a mávba, ha minden oké hány napig kell benntmaradni??

Kép


Kép
tasin
 
 


csak gyors dobok képeket,hátha a többi anyukának is megjön a kedve :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

és rájöttem hogy tudom cici nélkül megnyugtatni Alexot :lol: :lol: a kis kezei miatt nem tudott aludni,és azért sírt olyan sokat.beletekerem egy vékonyabb plédbe és gyönyörűen elalszik magától :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Megigérem, ha több időm lesz visszaolvasok,de nagyon sokat kell potolnom.

2009.04.15.-én megszületett 3250gr 55 cm-el Petra baba!

Kép

Kép
encike 2
 
 


Jaaaj...nagyon drágák a babák!!! Annyira jó,h mindig olyan tesós képeket lehet látni,h úgy alszanak "nagytesó" ölébe,mint a mormota a picik.
A lányok szeméremajka meddig marad ilyen duzzadt? Mert nekem is mutatta uh-n az orvos,h duzzadt és,h az normális,mert az anya hormonjai benne vannak,de az születés után elmúlik. Mikor kb???

Nagyon büszke voltam most páromra. Egyik fórumon moderátor és egy srác elég gusztustalanul kezdte kiteregetni a szennyest,h az egyik lánnyal együtt volt és,h utána gombás lett. Párom meg kitörölte a bejegyzését és megírta Neki,h ez bármelyik másik lánnyal is előfordul, főleg ha kollégista az illető és ahelyett,h panaszkodik és felírogatja netre menjen szakorvoshoz,vagy használjon canestent. Nevelhetők a férfiak is :D :D :D

dharma
 
 


ettike: az anyukáknak van már kedvük, a babáknak nincs :)

kisvirág: örülök, h jól vagytok. csodaszép baba :)

tasin: Neked megy holnapra a nagyon nagyon sok drukk, de most már pihizzz!!

dharma: nagyon szép dolgot jelent a neved. én csak snasszosan beo vagyok a Beából :) milyen taktikákat vetsz be? :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
lili&ana
 
 


Egy pár kép
Bocsi a duplázásért
Mi jól vagyunk, a tejcsi beindult Hála istennek,160-at eszik nem tudom hogy ez normális-e
Puszi mindenkinek, nagyon édik a babák.

Kép
lili&ana
 
 


Jajj,de drágák a babák!!!!!!Hát lányok,nekem nem jön meg a kedvem jobban ezektől a képektől,hanem elepedek az irigységtől.....Ez nagyon ciki?????????
Dharma,párod nagyon rendes!Néhány srác,de még férfi is olyan irtózatosan bunkó tud lenni, hogy hihetetlen!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


hahó hahó nagy a csönd! csak nem szültök!? /máraki/

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Nem semmi végigolvasni amennyit írtatok...
Még jó, hogy Apa elvitte sétálni a srácokat. :D


Ica!

Ez aztán érv volt a javából a fiú/lány témánál. Nekem biztosan nem jutott volna eszembe. :)

Kutyafüle!

Nálunk Apa nagyon lányt akart. Elsőre is és most is. Én is mindekettőnél azt hittem, hogy lány.
Mégis két fiam van. Nem mondom, hogy amikor meghallottam nem voltam csalódott, mert akkor hazudnék. De hamar megláttam a jó oldalát. (Hasonló gondlatok, mint nálad.) És most már nagyon örülök, hogy két fiam van. Nem cserélném el egyiküket sem. És azt hiszem a harmadikról le is mondok. Nem olyan fontos, hogy legyen lányom is. Pedig nagyon szerettem volna.

És ha a babák érzik és tudják is, hogy csalódott voltál, akkor sem állnak bosszút. Főleg nem a szüléssel. Nyugi! Olyan szülésed lesz, amilyet vársz. (Sajnos úgy érzem, Te eleve nehezet képzelsz el magadnak.)

Fiúk és a sport: én kosárlabda vagy vízilabda párti vagyok. Persze a kézilabda sem rossz, de ott az átlövők jönnek be. (Talán mert én is az voltam anno.)
Focit nem szeretem. Szerintem butítja az embereket. Már akik ezt a sportot űzik. Valahogy eseményszámba megy, ha egy focistának esze van és normális elképzelése az életről. Ezzel senkit nem szeretnék megbántani.
Persze a fiam is focizhat, de csak akkor, ha olyan lesz tőle, mint Figo. :D :D :D

Én egyébként szeretném, hogy valami keleti küzdősporttal is megismerkedjen majd mindkettő, mert az sosem árthat. Önvédelem és a filózófia is jót tesz.

Ha pedig a sport csak azért, hogy jó teste legyen... De hülyén hangzik ez a saját gyerekkemmel kapcsolatban... Akkor atlétika vagy evezés. Egyik sem fejleszti jobban az izmokat.

Lányok!

Holnap szülhet mindenki, aki már nagyon várja.
Akkor olyan szépséges gyerekeitek lehetnek, mint az én nagyobbik fiam. :D És hol van az anyai elfogultság?

Ráadásul hétvégén sokkkal jobb a kórházban. Nincs az a nagy nyüzsgés.
Vendég
 


Beo itt vagyok, csak barátnőtzünk!

Tasin, ügyes legyél holnap, drukkolunk! Mikorra kell menned?
Mostmár relax és pihi van, élvezd a családodat!!!!!

Hát ez az, én is csúnyán fogok nézni a sok kék holmi miatt, ha közli majd a doki, h „gratulálok anyuka, gyönyörű kislány”! :shock: :roll:

Virág, köszi a drukkokat, legyen igazad. :wink:
Tök jó érzés lehet, amikor Kende puszilgatja öcsit, persze nyilván állandóan résen kell lenni!
Azért bírod szusszal?

Alex, Csani, Sára is nagyon szépek!!!
Az a tesópuszilós kép meg csúcs!!!

Liliana, nem csinálsz egy új vonalzót?? Így olyan nehéz követni, mekkorák is vagytok…

Ettike, Virág, a Ti számaitokat mentettem el, nem gond? Elkezdődött az utolsó hétvégénk 3asban, jövő 7en ilyenkor már tuti négyen leszünk....
:shock: :D

Zsu
svs
 
 


Zsu!

Amnionál a komoszómából állapítják meg, hogy fiú vagy lány, és az nem téved! Nyugi, ha azt mondták, akkor 100%, hogy fiú.


Élvezzétek ki az utolsó hármasban töltött hétvégét!

Én is akartam írni, hogy minden baba gyönyörű.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: