Új privát üzeneted érkezett!

Niki írt közbn,maradniuk kell benn.3 körül lesz eredménye a vérvételnek.Infúziót kap Vilike,meg azt mondták nem eszik eleget,de lemérték és 170et evett:)És nagyon hiányzik neki Lili :(

annus11
 
 


Sziasztok!
Asszem a nyaralás alatt elvesztettem egy kicsit a fonalat...szóval Vilike megszületett ezek szerint. Niki, drukkolok, hogy semmi komoly ne legyen és hamar hazamehessetek!
Most egyébként végleges költözés lesz vagy ha újra működni fog a tanya, akkor visszamegyünk?
Panndi, Barbi, Szofi, én is örülök, hogy írtatok!

Nekünk nagyon jól telt a nyaralás, Balázs egész nap kergette a tyúkokat, őt meg a kakas:-)de jó már itthon lenni:-)
Voltam dokinál, kicsit rámijesztett, mert Tesóbébinek kicsi a bpd-je, de ma egy jobb géppel alaposabban is megnézte. Elvileg semmi gond, mert a fejkörfogat oké, szóval vsz. csak laposfejű gyerek lesz :lol: Azért megnézi majd jövő héten is, ha mindene nő egyenletesen, akkor nincs gond. A többi mérete oké, 1-2 nappal kisebb a koránál, kb. 2400 gramm, szóval nem lesz óriásbébi.
ktzsu
Budapest
 
 


Nyugigumi Annus :lol:

De jóóók ezek a nyaralásos élménybeszámolók. Örülök, hogy feltöltődtetek!
Reny, annak kevésbé, hogy a füles dolgok beárnyékolták a tieteket. Pedig úgy vártad... :( Azért remélem a csajok kitombolták magukat.

Zsu, minimanócskád remek súllyal fog születni, majd jóóól megnő a kinti levegőn :)

Nagy gyerekszájas sztorik nálunk még nincsenek, de azért poén az van.
Marci odament az etetőszékhez és mutogatott rá (=tegyem be, éhes). Mondom, Marcikám még nincs itt az ebédidő. Erre Marci: hóóóllehe????? (= Hol lehet?) :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Hűűű Vilike huzata nem semmi :) Mondjuk nagy súlyú baba, ő nem cicózik holmi 40-50 grammokkal :) Remélem gyorsan lesz orvosság a betegségre.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: :lol: (Így röhögtem Marcin.)

Remélem, akkor Vili hamar hazamehet...

Zsu: na de most akkor örülünk a kisebb súlynak, nem? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jajj Niki, gyors jobbulást nektek!!

Vanda,
nanemárrrr... :? Olyan nincs, hogy valami mindenkinek jó legyen...?

GyöngyiMarcija :lol: :lol: :lol: :lol: Istenem, bár egyszer Kamillától látnék-hallanék egy ilyen "éhes vagyok, hol van már a kaja?!" beszólást... :wink:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsu: na de most akkor örülünk a kisebb súlynak, nem? :wink:[/quote]


De, nagyon is:-)
ktzsu
Budapest
 
 


Iskola: Hát, Máté is megtalálta az iskolaszereket és kikönyörgött magának egy verdás vignettát. mert jó lesz neki, ha megy az iskolába. gyűjtöget egy dobozba :shock: csupán 2 évig kell rejtegetni :lol: épp addig, amíg anya itthon lesz. aztán megyünk ketten az iskolába. ki tanulni, ki dolgozni.
és ha már itt tartok, akkor megkérdezem, hogy kinek mi a véleménye arról, hogy saját gyereket tanítani. Mármint iskolában, osztályfőnökként.
amikor elkezdtem dolgozni, alsós osztályom volt, nagyon szerettem, aztán a tervezett baba miatt csak napközit vállaltam. Most viszont, amikor épp Máté elsős lesz, akkor megyek vissza dolgozni, és kapnék osztályt: Mátéékat. Vacillálok, nem tudom. Imádtam az osztály, sokkal, de sokkal másabb és JOBB, mint napközizni, de nem tudom, nem Máté látná-e kárát. Na kivételezni soha nem kivételeztem, inkább a túlzott szigor és elvárás, ami aggaszt. De ha "most" nem fogadom el az osztályt, ki tudja, mikor lesz rá megint lehetőség ...
véleményeket várok!

Szofi! Hú, ez a kiruccanás nagyon szupi lehetett ..irigykedem kicsit :oops:

Jó, hogy itt van, Panndi!

Szegény Vilike! gyors gyógyulást neki és Kamillának is!!!
Látom, Reny nálatok is betegség van! Mindenki gyógyuljon meg!

Rita! Kitartás! Iván nagyon cukker :)

Adri! nem tudsz úszni? hát ezt el sem tudom hinni ...

DE jó, hogy Csonginál minden rendben!
A kis rendes, vesz kukit anyának :lol: :lol:

Vanda! Nemáááár!!! megtiltom! tessék jönni, majd megszokod! Nekünk is nagyon furcsa volt a babanet után a tanya! de aztán jól megszoktuk :wink:

kékül a szoba ... legalábbis az egyik fal egy része! de szuper lesz! bár holnap Peti-kontroll, így annyira nem haladunk, de utána igyekszünk majd hamar befejezni!!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Na én is ide értem, írok gyorsan míg Niké délutáni sziesztája tart.

Niki!Szegény Vilike, jobbulást neki!

Jót röhögtem Marci és Csongi bemondásain...meg lehet őket ilyenkor zabálni.

Vmelyik nap Niké is fogta a játék válltáskáját, elindult az ajtó felé és közölte:"Majd jövök!" mondom:"Ok, de hova indultál el?"erre ő:"hát szórakozni!" na ez az én lányom, nem lehet elég hamar kezdeni.

És a nap híre, Niké végre magától letette a tejes cumit, végre pohárból issza a tejet, kakaót. nálunk ez nagy szám, annyira függő volt. ja és megtanulta a teljes nevét, innentől kezdve közölte, h egyedül ő lehet Dimanopulosz :)

Adri!ne aggódj, majd kinövi AM is ezeket a bölcsis betegségeket, sajnos Niké is folyamatosan visszaesik ha bölcsibe van. egész nyáron semmi baja, már köhögni se köhög, nem fullad, de ha kezdődik a bölcsi, akkor megint előjön.

Szofi!Micsoda nyaralásotok volt!

megyek, az uram hazaért.
dniké
 
 


Gyöngyi!

Marci is tud kérdezni rendesen:))Egyem is meg!

Zsu!
Oh hát te se vagy egy óriás,ez pont jó méret lesz neked!
Mikortól kell majd CTGre menned?Hanyadik hét?

Brigi:)
Iza rendszeresen dolgozni indul vagy a boltba....


Moncsi!
Engem tanított anyám ált iskolában,igaz nem volt az ofőm.Az lehet zavart volna...hát nem tom.Másik osztály nem indul,csak ez az egy?

annus11
 
 


Brigi,
K a DM-be szokott elindulni :lol:

Annus,
köszi a linket, már le is adtam a rendelést :wink:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Végre engedett belépni.

Vilikének jobbulást! Mi lehet szegényke baja?

Gyöngyi, Marci roppant lényegretörő! :lol:

Moncsi, ez nem könnyű kérdés. Roppant nehéz lehet saját gyereket tanítani, h ne köthessenek beléd... de nem kivitelezhetetlen. Aludj rá, gondold végig és hajrá!

Zsu, jaj, nincs vonalzó- hanyadik hét? Nem baj, ha nem óriásbébi.:)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Moncsi,
akkor ez csak ilyen morális-elvi kérdés? Úgy értem, hogy szabályzat vagy ilyesmi nem tiltja?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Annus! csak egy osztály indul (na persze ez még 2 év! múlva lesz aktuális)- csak már pedzegette az igazgató :)

Zsüci! tuti nem tilos :) -meg hát ha belegondolunk, hogy faluban egy iskola van egy évfolyambeli osztállyal, és anyuka épp osztályfőnök, és úgy hozza az élet, hogy épp összekerülnek a gyerekkel - nem lehet mást tenni :)

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Na, megpróbálom, de leht, hogy csak ritkán kiabálok közbe:)
Moncsi: szerintem ha te tudod kontrollálni a dolgot, és Mátéval is tisztázzátok akkor, hogy mi és hogyan, akkor kivitelezhető. Szerintem is a túlzott szigor a kérdés, mert pont a gyanusítgatások miatt (hogy vele máshogy bánsz) hajlamos az ember a másik véglet felé húzni. De nem hiszem hogy nálad gond lenne ebből. viszont vicces lesz ha otthon megkérdezed: na mi volt ma a suliban? és mikor jön az ofő családlátogatásra?:):)
Vilinek sok puszi és ölelés, anyukának is, hogy ezt idegileg bírja...:(

és mielőtt Pötty rákérdez: nem csinálok vonalzót:) majd később, ha lesz hozzá energiám..nálunk is akad ez az, de ezt most még nyelem.. aztán ha visszajön, megosztom veletek:)

Zsombi Anya beszélgetés a napokban (nem vicces csak nekem aranyos)
A még kerekedő pocakomat tapogatva
- van benne új baba?
- nincs.. miért szeretnél még?
- igen:)
- nem vagyunk még elegen?
- nem, még legyünk sokabban :)
Apának is elmeséltem.. a színe a tojásfehér és törtfehér közt váltakozott:):) és néznem kellett mikor vesz újra levegőt:):)

megbeszéltük a pénzes dolgot. most amiket én szoktam venni: kaja, ruha, stb. azokra kapok annyit, amennyit szoktunk költeni, plusz költőpénzt, amit arra verek el amire akarok:):) és ha sikerül spórolnom a kaján, akkorkapok bónuszt:):) tisztára mint egy munkahely:)
nueva
Zalaegerszeg
 
 


majd írok anyósról is, meg a kocsiról is... csak most mennem kell etetnem a menzásokat:)
nueva
Zalaegerszeg
 
 


Sziasztok!

Ma csak be nézegettem. Volt dolgom is,majd később leírom,meg tiszta beteg vok. elkaptam Hannitól.Láz,nátha,torokfájás.Csak nekem plusszba,h nincs hangom,nem tok beszélni sem :cry:

Lányok szünet nélkül vitáznak,komolyan unom.Hanni bőg mindenen,meg Grétike nyavíkol.

Vilikének sok puszi,remélem hamar hazajöhetnek!!!!! ++++++++++

Vanda,Én sajnálnám ha nem jönnél!!! Kérlek gyere!! Akartam facen írni,de nem ír valamiért. :roll:

Később benézek,most fürdetnem kell.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na, hát ide jobban megy az írás, tényleg nem tudom miért... :D Meg nem akarom elkiabálni.

Timikém, a Csongor gyönyörű név, nálunk is top tízben van. És már egy fél kilós kenyeret is lehagyott, olyan jó, nálam ez mérföldkő!! :)

Jujuj, Vilikének hamar jobbulást. Mi a baja...? Ez nekem nem derült ki.

Viki, hát igen. Az ilyen érdekesebb barátok nálunk lekoptak, mikor Csani 10 hetes volt. Azóta már az is megkérdőjeleződött, hogy barátok voltak-e. Akik maradtak, azok meg ilyen normálisak, hála Istennek.

Viki, Adri, sajnálom ezt a bölcsi-betegség körforgást. Nálunk 1 hónap volt, az mondjuk non-stop... Szerintem ez annyi mindentől függ. Jó vigasztaló vagyok, mi?

Rita, örülök, hogy ti is jót nyaraltatok!!

Ivánka, Csongi meg Marci sztorijain olyan jót nevettem! Pedig ma igazán szar egy napom volt...

Reni, oh, na Ti megint megkaptátok betegségből. Én is szerettem volna kérdezni, hogy Mircsi mikor megy bölcsibe, te meg dolgozni? Férjeddel mizu? Ő tud segíteni?

Léna nagyon ügyesen halad a szobatisztasággal, nálunk a kezdeti érdeklődés és sikerek után visszaálltunk a nullára...

Annus, ez nagyon durva, hogy Niki 8 hónaposan beszél. Én még ilyet nem is hallottam!!!

Andi, de jó, hogy jöttél picit, írj még, hogy vagytok?

Ildi, nem tudom, ide valahogy könnyebben álltam neki írni. Sokkal áttekinthetőbb nekem, vagy nem tudom. De a tanyáról se morzsolódok le végleg, ne reménykedjen senki.

Vanda, Panndi, ne haragudjatok, hogy kimondom, de nekem ez annyira furcsa, hogy valakinek nem az a fontos, hogy kikkel fórumozik, hanem az, hogy ezt milyen technikai háttérrel teszi.
Most őszintén, nekem se mindegy, mint a mellékelt ábra mutatja, de az a fontos, hogy akiket megismertem, és a sorsa érdekel, azokról tudjak, meg írjak, mikor kedvem van.

Zsu, látom, ti is nyaraltatok! Nincsen annak a gyereknek semmi baja. Olyan gáz ez, engem is halálra rettegtettek (talán emlékszel) Csani születése előttől 7 hós koráig, hogy kicsi a feje. Osztán azknak volt igazuk, akik letudták azzal, hogy legalább elég a kisebb sapka....

Moncsi, anyukámat tanította a nagymamám, és ott az volt, hogy extra szigorú volt vele... Nem tudom. Nem tudnál egy évet várni, annyit ki lehet bírni, és lezsírozni az igazgatóval a következő évi osztályt? Amúgy ha már a problémákat, a lehetséges problémákat mármint felismerted, és teszel ellenük, az már fél siker. De ha bele is vágsz, nyilván nehéz lesz. De biztosan jól fogsz dönteni, te is mered a legjobban a gyermekedet.

Huh, egész nap meetingen, vagyis értekezleten ültem, totál lefagyott az agyam... Csani a Micimackót énekli, tök cuki!! :)

Puszi nektek.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na Vilikéről nincs újabb hírem.Még nem tudni mi a pontos baj,vagyis mikor Niki írt még nem volt laboreredmény.Remélem holnap jön friss infó,ma már nem zargatom ezzel!


Szofi!
majd holnap felteszem a videót,direkt Csaninak énekelte el Iza:))az elvesztettem zsebkendőmet:)))
Azért Niki még nem beszél,csak mond már vmit azon kívül hogy dedegaganana:)Iza is ilyen hamar mondta már hogy apa.Amúgy cuki mikor felébred és hallom ahogy bentről nyavajog hogy anaaaa:))

És ott a pont,számból vetted ki a szót! :lol: Nem egy internetes felület határozza mg hogy fórumozok e,hanem társaság!Szóval ilyen nevetséges kifogásokkal ne is fárasszatok :D :D


Mondtam már hogy fogyózom pár napja?Leálltam a nyári nasikkal úgy mint jégkrém,sör,kóla,sütike...aztán kenyér,tészta...

Zsüci!
Én holnap szándékozom rendelni,csak kéne válogatni képet...Nikiről még egy darab nincs,mert ajándékba hivattam elő,magunknak meg nem...buta anya....

Anita!
Jobbulást!Gyógyuljatok meg gyorsan!!!Lányokat meg próbáld "békíteni".Vmi rafkós módon...válaszd szét őket:)Egyik jobbra másik balra:)

annus11
 
 


szofi, nincs ezzel gond. Mikor AT-re költöztetek, jött egy csomó zugolvasó, egy számomra ismeretlen felületen lett egy pörgős topic, nem tudtam követni. Babaneten vagyok más fórumon, sajnos a lányok mellett egyszerre többféle fórumot nem tudok követni. Ez van. De mindegy, úgyis visszaköltöztök, én meg nosztalgiázhatok itt nyugiban :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panndi 2011.08.30 21:36-kor.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Most olvastam a facebookon, van hír Vilikéről??

Megjöttünk Panndiéktól, tök jó volt, lányok édesek, Gábor nagyon édes és picike, Regő imádta :) Olvasok vissza!

Kamillának jobbulást!

Szia Rita, de jó, hogy jöttél! Továbbra is kitartást :)

Csajok, Zsuzsinak mikor is "kell" szülni? Őt meg tudjuk találni, hogy ideérjen? Na meg is van, látom :) Örülök, hogy jó volt a nyaralás!

AndrisMarcinak is jobbulást, Marcinak anno kb. fél év volt ez a betegségesdi...

Bea, CT-t olvastam blogon, nagyon durva... Mikor jöttök haza? Csongi szövege :D

Annus, nahát, Niki is de ügyes! Mi lesz itt egy év múlva, amikor kórusban nyomják :D

Gyöngyi, Marci :D

Moncsi, én is tartanék a saját gyerek tanításától, de gondolom, nincs túl sok lehetőséged... Mátét sem cipelném emiatt másik faluba/városba, Neked meg ott a munka, el kell fogadni szerintem, manapság hülyeség lenne visszautasítani... majd megoldod ügyesen! :)

Brigi, Zsüci, édesek a lányok, Regő egyszerűen "boba" szokott így menni, azaz boltba :)

Vanda neee morzsolódj le! :) És csinálj vonalzót :D :) meg Zsuzsi Te is! :) Vanda, én egyébként két ablakban nyitom meg, egyikben olvasok, másikban írok, és akkor nem kell összevissza görgetni. Zsombi de édes :)

Szofi, igen, fél kiló nálam is mérföldkő, meg maga a 24. hét is az :) már koraszülött lenne csütörtöktől :) De még ne legyen! :) Marci úgy kezdett beszélni 8 hónaposan, hogy a lámpára mondta, hogy "pa", aztán ilyen szótagokat egyre többet. Csani de édes lehet :)

Annus, fogyóhoz drukk, érdekel az uram diétája? majd ki fogom blogolni, mert annyian kérdezik, hogy linkelni egyszerűbb lesz :)

Na visszaolvastam :) Egy hulla vagyok :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


nos, felnőttként azt hiszem olyan döntést hozok amilyet akarok, és ha mint internetmániást zavar, hogy egy oldal ennyire alulprogramozott, akkor had legyen véleményem.. mpst éppen kb 30-szor töltöttem be ezt az oldalt, hpogy végre hozzászólhassak...
a társaság jó, ezért is próbálkozom félretéve az oldal iránti utálatomat. aki pedig fontos azzal a facebookon is tudok chatelni..
bármennyire jól osztom be az időmet, attól még "elfoglaltnak" tartom magam, és ha erre a lapra nincs türelmem, akkor mea culpa, de ez van..
igyekszem alkalmazkodni, ezért írtam pár hozzászólással lejjebb/feljebb (nem sikerül beállítani ezt sem...), hogy próbálkozom..
nos most hogy kiadtam maamból a fáradtságot, jöjjön az anyós..

anyósnak mondtuk, hogy nincs kocsi amibe beférnénk, így nem tudunk menni.. erre ő fél órán keresztül nyivákolt, hogy nem láthatja az ő drága unokáit.... a férjem felajánlotta, hogy elhozza őket ide, hogy láthassák a babát és persze a többieket.. mire szájhúzogatva közölte, hogy nincs kedvük utazni, oldjuk meg máshogy..

kocsi egyenlőre nem lesz, viszont kifizettük a mazda hitelét.. legalább ezzel nem kell számolni..

Anita: ha úgy alakul hogy itt nem, akkor a facebookon mindenképpen kereslek!! de erőt veszek magamon és írogatok itt.. mielőtt megint szó érné a ház elejét:)
nueva
Zalaegerszeg
 
 


Lázam le ment végre.

Remélem h lesz hír reggel Nikiékről!!

Tinu,örülök,h nem leltek semmit Csonginál!

Hanna mindig Tescoba,Dm-be menne. Talán Kamillával összefutnak egyszer
:wink:

Vanda,anyós megint bizonyított!!! Sajnálom!!!
Hidd el Én is kereslek,nem szabadulsz! :lol: De próbálj maradni itt is!!!

Megyek alszom,mert zúg a fejem :?

Jóéjt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Moncsi!
nehéz ügy és sok választási lehetőséged sajnos nincs is. Én biztosan nem szeretném tanítani a gyerekeimet. Engem csak rokonok tanítottak plusz tanítottak az iskolában ismerősök, más rokonok, de azt is utáltam és sok problémám volt vele. Nálunk az is kérdés, hogy egyáltalán Alíz járjon-e majd abba a suliba, ahol apa tanít, annak ellenére, hogy a város egyik legjobb sulijaként tartják számon.

Kép

Kép
hean
 
 


Moncsi: mint pszichológus egyértelműen azt javaslom, hogy ne tanítsd a gyerekedet. Mint ofő, pláne nem. (Még akkor sem, ha csak délután akarod "korrepetálni", nemhogy ofőként.) Az ok egyszerűen az, hogy nem jó összekeverni a tanár és a szülői szerepeket. Mivel te egy és ugyanazon személy vagy, ez szinte lehetetlen. (Nem véletlen, hogy rokont, családtagot sem lehet terapizálni.) Mint magánember, megértem a dolog nehézségét, és azt gondolom, hogy az ember sok mindent csinál, ami nem ideális a gyerekének. A döntés a tiéd. :)

Vanda: én nem értem ezt az "alulprogramozottságot". Szerintem ez az oldal felhasználóbarátabb. Én nem vagyok szakember, nem értek a programozáshoz, csak egy egyszerű felhasználó vagyok. Ebből a szempontból nézem, és ez az oldal áttekinthetőbb, egyszerűbb. Nyilván itt is vannak hiányosságok, lehetne még rajta javítani.

De mondjuk az egész kérdés nem éri meg a vitát. Én szvsz nem vagyok hajlandó felhúzni magam ilyen csipcsupságokon. 8)

Kép
Kép
tinu
 
 


Na csak eszembe jutott, mit is akartam még írni.

Anita: én is ki tudom tépni a hajamat, mikor nekiállnak egymást kínozni a gyerekek. Van, mikor szépen eljátszanak, de mikor valamelyikre rájön az 5 perc (ami nem 5 percig tart :) ), akkor egymást gyilkolják. Általában Tüci eljátssza a hattyú halálát, ami rengeteg műsírással és vinnyogással jár. Csongi - egyelőre - lényegesen kevesebbet hisztériázik. Tüci szinte kibírhatatlan. Okos, szép, de egy hisztis pics@. Mindennap életveszélyesen megfenyegetjük (az apja se bírja) egy pont után, ha tovább folytatja a hisztit, de hát nem használ. :roll: Ember meg nincs a földön, aki képes toleranciával, nemreagálással kibírni egy ilyen rohamot. (Nem veri magát a földhöz, vagy ilyesmi, "csak" sír nyafogva.) Oké, ennél csak egy rosszabb van, mikor mindketten egyszerre hisztiznek. :P

De ettől függetlenül szeretik egymást. És azt hiszem, mégiscsak ez a legfontosabb.

Kép
Kép
tinu
 
 


na megvan a zárt hely itt is!Veszem fel az embereket sorra!!!

Annyi ha beléptek a társalgóba,akkor nem kell a várandósság topikba belemenni,hanem legalul akit már felvettem látni fogja hogy 2009 májusiak néven fut egy fő topic:))Ez zárt,és amíg nem léptek be,nem is látszik!Ha vki most regisztrál,vagy másik néven akar regisztrálni akkor szóljon és felveszem azzal!

Ez a topik meg marad nyílt,nincs bezárva,lehet visszaolvasgatni!

annus11
 
 


Én már bent vagyok. :) Köszi, Annus!

Kép
Kép
tinu
 
 


Akkor aki az elmúlt napokban itt jelentkezett felvettem a zárt csoportba!!!Akkor most próbáljunk meg oda írni 8) Egyesével vettem fel mindenkit,ha vkit kihagytam volna vagy vmi gondja van jelezze!!
A netem még mindig lassú,elfelejtettem hogy holnap van elseje :lol: De igyekszem!!

Akkor először belépni-
aztán a társalgóban legalul lesz a 2009 májusiak!
Amíg nem léptek be,nem is látszik a csoport,úgy ne keressétek!!
Társalgón belül nem kell a várandósság topikba belemenni,ez is ott van külön megjelölve csak legalul.
Érdemes a kedvencek közé betenni!!!

Na akkor régi-új hely régi-új tagokkal,várok szeretettel mindenkit,aztán aki akar jön,aki nem az nem :lol: De azt személyesen vágom nyakon :twisted: :lol: :lol:


Panndi!
Téged is felvehetlek?Persze csak ha van kedved :wink:

Böbi,Nozavi és a többiek!

Ha erre jártok akkor gyertek ti is!

annus11
 
 


Annus :) Ez tetszett. Nagyon jó vagy moderátornak :D
Na megyek, amíg még van áram.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok
Én is ide értem de látom innen is tovább mentetek :D

Szombaton szülinapját Jázminnak tartottuk, Vasárnap tóparton voltunk este pedig uncsitesó szülinapján aki Jázminnal 1 napon született csak 2 évvel később, tegnap pedig strandoltunk, mind mennék én.... ma pedig itthon ülünk főzni is kéne valamit.
Hát kiváncsi vagyok, vajon a tanyáról el meg minden hsz is.

Jujj Vilikének jobbulást szegényke olyan picurka még!++++
Betegeknek is jobbulást...
Annus felveszel engem is?

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Annus, köszi, igen :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Halihó!

Írtok még ide? még nem jutottam el a zárt topik linkjéig :)

Szerintem az pl nagy alulprogramozottság, hogy nincs egy "válasz erre" gomb meg egy felugró ablak, amiben lehetne írni, miközben olvasunk is. Ez a két ablak egyszerre, meg görgetés elég izé :) De az oldallal nincs bajom amúgy.

Anita, nagyon szépek lettek a vonalzók!

Hm, látom, már nem vagytok itt :) megyek utánatok :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok :)

De jó újra látni, hogy pörgés van és visszatért ide az élet :)

Puszi mindenkinek :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszti!
Már zárt topikban vagyunk,de még a Babaneten belül.
Ha a Társalgót megnyitod,alul van egy 2009 májusiak topik. (Nem kell a Várandósság témába bemenni).
Szívesen látunk!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Timi, na akkor lesz számodra egy meglepetésem.:) (Bocs mindenkitől, hogy belekotty, de muszáj volt.:))

Pucca, te 24 hetes:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Zsuzsi,

Köszi :)
De nem találom :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, bejelentekzve nézd, egy fő topic. Ne menj a Várandósságba bele, hanem görgesd le, és legalul lesz. De csak akkor látod, ha már bejelentkeztél. Máánemtokgépelni

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Köszi Szofi, értem ám :)
de akkor se látom :( sztem nem vagyok felvéve tagnak, nem?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Csak az látja aki tag, Annus tud intézkedni ezügyben. :)
g_reny
 
 


Eszter!
Felvettelek!!Gyere csak!

annus11
 
 


Sziasztok csajok!

Már kerestelek titeket a tanyán, Anikó felvilágosított, hogy ide jöjjek! :D

Esztó, nagyon egyrugóra jár az eszünk, hogy egyszerre térünk vissza :D

Gyöngyvirág visszament az oviba, Iringó ma kezdte élesben a bölcsit, így talán több időm lesz jönni felétek.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Na szóval Annus, kezdem kapisgálni a lényeget, megköszönném, ha felvennél zártba, de már ne a farkas007 névvel, hanem ezzel, mert már inkább ezt használom, így egyszerűbb. Kösziiiiiiii

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Edina (butterfly75) vagyok a Tanyáról, csak itt még Shaba volt a nevem. Merre található a zárt topic?
shaba
 
 


Shaba! Nem tudom, hogy azóta megtaláltad-e őket, de ha nem, azt javaslom, írj valamelyik topiklakónak privit, vagy használd a "Válasz erre!" gombot - mindkettővel kap az illető értesítést emailben. Úgy biztos megtaláljátok egymást.

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


dia írta:Shaba! Nem tudom, hogy azóta megtaláltad-e őket, de ha nem, azt javaslom, írj valamelyik topiklakónak privit, vagy használd a "Válasz erre!" gombot - mindkettővel kap az illető értesítést emailben. Úgy biztos megtaláljátok egymást.

Üdv:

Dia


Szia Dia

Köszi szépen, meglett a társaság.

Üdv.
Edina

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
shaba
 
 


dia írta:Shaba! Nem tudom, hogy azóta megtaláltad-e őket, de ha nem, azt javaslom, írj valamelyik topiklakónak privit, vagy használd a "Válasz erre!" gombot - mindkettővel kap az illető értesítést emailben. Úgy biztos megtaláljátok egymást.

Üdv:

Dia


Szia Dia

Köszi szépen, meglett a társaság.

Üdv.
Edina

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
shaba
 
 


Sziasztoooooooooooook!

Visszatértetek ide? :lol:
Mi lett az anyatanyával?

Hogy vagytok?
(Annus, rólatok tudok, mert olvasom ám a blogotokat rendszeresen!! :wink: :wink: )

Egyébként pedig mindenkinek gratulálok az újabb babához, akár kint van már akár bent lakik még!

Üdv
Az Elveszett :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi!
Szia! Látom, újra babát vársz ... gratulálok!
A tanya szarakodott egy ideig, így visszajöttünk, aztán szavaztunk, maradtunk és zártak lettünk. Gyere a zártba! Írj Annusnak privit és beenged!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Hű, de jó volt ide visszanézni, és látni hogy szinte mindenkinél bővült a kis család!!!!!:) Olyan, mintha tegnap lett volna,mikor őket vártuk! :lol:
erra3
Szolnok
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: