Új privát üzeneted érkezett!

Levágattam csutka rövidre a hajam :D és mennyivel jobb így!Nem fáj a fejbőröm a hosszú hajtól, nem kell szárítgatnom, királyságos!

Miért nem szerettétek a mei tait?Akkor nem hátra kötöttétek, ha ilyen korán eladtátok. Nekem előre csak kendő és az elején csak rugalmas, mert az bazi kényelmes.

Képek?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok! :)

Hááát, nekünk elég kettős volt ez a pár nap. :roll:
Egyfelől nagyon jól éreztük magunkat, mert tök jó volt a társaság, sokat röhögtünk, dumcsiztunk, jókat ettünk, pancsiztunk, lovaskocsikáztunk. :D
Másfelől viszont katasztrófa volt Botond (nem)alvása miatt. :( Az első (fél) napot végighisztizte, mert keveset aludt útközben, aztán este hamar kidőlt, hajnalban, meg 4-8-ig hisztizett, meg vergődött. :shock: :? Tegnap napközben nem volt vele gond, de ma hajnalban megint ugyanígy felkelt 4-kor, és vissza sem aludt, ugyhogy ma is hisztis volt kicsit. Eléggé kivoltunk.
Ráadásul engem ez lelkileg is megviselt, mert ebben a szituban, "menekülési útvonal" nélkül nem úgy reagáltam ahogy kellett volna.
Úgyhogy ez eléggé rányomta a bélyeget a "pihire". :twisted:

Megyek is szundizni, mert sokat buliztam az elmúlt éjszakákon. :twisted: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ronmay!

Lois volt a fotóriporter, nála lehet reklamálni. :wink:

Hajadról kééépet! :D

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 

 
 

Én is itt, most épp a telefonomat tisztelem írásra :D
(Csibe, imádni fogod :wink: )

Ķözös pajtizás :arrow: jaj csajok, mi nagyon élvezzük köszönjük a becses ttársaságot :)
Én azért láttam gyönyörűszép hóesést, arról csak a későnkelők maradtak le :) Nekem szuper éveleji kikapcsolólódás volt :)
Társasági élet szempontjából ennél jobb helyen még sosem voltunk így együtt, szobák elött közvetlenül bazi nagy közösségi tér nagy játszósaroknál sokhalas akváriummal, szóval a törpéknek is minden igénye kielégítve 8)

Környezet szép, kocsizásis klassz volt, a wellnessről tapasztalat híján nyilatkozni nem tudok, ruhában bazi meleg volt :roll:

A'szem elég királyról gépelek telóról is, pipa :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Kiráyról? :roll: Beeep. :twisted: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi

Szombaton esküvőn leszek, utána rakok fel képet, mert úgy az igazi. DE ha hasonlítani akarom, akkor az xfactorból az a kiscsaj hmm Kováts Vera séró :lol: Éjszakákat sajnálom :cry:
Amikor anno Nati 3 hós volt elmentünk a családdal sátrazni csak két napra. Éjszaka ultra mega szar volt (felverte a Rolót), így azt mondtam addig sehova míg Nati nem alussza át az éjszakát.

Teszvesz dühöngésem.
Eladok egy maxi cosi hordozót 8 kép van fenn, erre még fotózzak. Mégis honnan??? :twisted:

És mennyibe fájt ez a kis kirándulás?Azt lehet tudni?

Mai indulásunk az "oviba" nulla türelemmel.(mindez azért mert a kisasszony megvan fázva-köszönjük Apa-és éjszaka is kellett orrot szívni az új szopás miatt)
Későn keltünk 8kor. Rolót alig lehet kirobbantani az ágyból :twisted: menjünk már menjünk már, reggeli, indulás. Gyalog megyünk vagy busszal ha elérjük(plussz kutya). Felvesszük sínadrágot kabit mindent. kilépünk a hidegbe, pisilni kell(anyád már így is késésben vagyunk) kihámozom a gyereket(pisil, és arra gondolok milyen jó, hogy még Nati nem tart itt, mert lánnyal ezerszer nagyobb cumi) szinte szaladunk, lépcsőn le. Elesik. (a qva életbe hogy lehetsz ilyen béna, gondolom magamban) nembaj, rohanjunk. Orrom előtt elmegy a busz( ekkor már majdnem felrobbantam, miközben leizzadtam a futástól, meg a gyerek húzástól) oké akkor irány gyalog. (15perc) Gyerek bedob oviba. huh, jó akkor menjünk busszal én nem gyaloglok föl a hegyre. 10 percet kell várni, jó megvárom. Persze késik. Fölszállok, kutyával.VÉgre leülhetek gondolom. Ellenőr (7éve lakom itt ez a második alkalom) persze nincs nálam semmi. Leszállok a következőnél. És fölgyaloglok. Mire hazaértem, csatakokban folyt a víz. Megfőztem, letettem Natit aludni, fölkeltettem megkajáltunk és mehetek vissza. Szuper!Ezért jó autóval közlekedni, DE rohadt drága, a kutya se sétál és még káros is :twisted: Így meg agyvérzést fogok kapni Roló hat éves korára.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Dodi!
Azóta átállítottam hogy ne javítgasson helyettem.........
Áá ... :evil: a köcsög most is csinálja, épp kimoderálta a köcsögöt kölcsönre

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Elértem a dévényesünket :lol: :lol: :lol: Megyek fejni, mert valami gáz van tejfronton és Bogi hajnali 3 óta 2 óránként enne :twisted: :oops: :twisted:

( sztem megjött, mert bár a szülés utáni vérezgetésem/folyásom is tartott még, múlt héten tipikus mensi előtti tüneteim voltak és 3 napja vérezgetek is, ja és közben szedem a doki által felírt fogigátlót is, hogy az majd rendbeteszi a vérezgetésemet :twisted: ...remélem nem a tejem bánja majd a nagy rendbetételt :twisted: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Ronmay,

na, én ezektől az idegösszeroppanás-féléktől próbálom magam megkímélni :wink: :wink: ezért a kevés BKVzás.
Szobatisztaságra szoktatás lányoknál :arrow: basszus, ebbe bele sem gondoltam, hogy az sokkal szivatósabb lesz :twisted: :twisted: :twisted:

Kikapcs kb 4oezer volt, két éjszaka all inclusive ellátással, amiben még fejenként egy 3o perces masszázs is volt.



Lois,

jogos, mi voltunk a későnkelők :oops: :oops: :oops: le is maradtunk egy közös reggeliről és a pajtizásról, bár úgyis az asztal végére száműztetek minket :twisted: :twisted: :twisted:



Dodi,

éjszakátok most milyen volt?


Mi ma teszteltük Borival a babakocsi sportülését :arrow: bejött, mert ugyanúgy tudott benne aludni (ettől paráztam) és amikor ébredt, nem dühöngött az unalom miatt, hanem nézelődött :lol: :lol: :lol:

És ma Nimród pajtizott a szembelánnyal, Zorával :arrow: zabálnivalóak voltak, mint két kiscsikó, kergetőztek, dumáltak egymásnak, utánozták egymást, nagyon boldogok voltak együtt... Amikor találkoztunk, Zozi odarohant Nimródhoz és szó nélül átölelte, és odabújt hozzá :oops: :oops: :oops: elolvadtunk a másik Anyukával. És rájöttem, hogy Nimród szófogadó tündibündi, mert Zozi átrohan úttesten, parkon, mindenen, anyuka meg szalad utána nyakában a hat hónapos öcsikével. Nem túl vicces nekik, szerintem terápiás jelleggel fogunk találkozgatni, hátha Zozi tanul Nimródtól, aki ügyesen sétál már mellettem, úttestre nem megy le, stb.
Persze most ment a kiscsaj után :lol: :lol: :lol: cukik voltak nagyon. Kép Kép

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Latom kirandulas volt. de irigy vagyok :-)

ezt talaltam a legjobb omega 3 nak nekunk es a gyerekeknek. akit erdekel rengeteg hasznos info van az oldalon es a termek sem draga. mi kiprobaljuk. akit erdekel majd irok tapasztalatot. :-)

www.nor-oil.hu
kindle
Debrecen
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:56-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Hát, én egész gyerek- és kamaszkoromban BKV-ra voltam kényszerítve, és bazira irigy voltam azokra a barátaimra, akiket a szüleik kocsival hoztak-vittek, és baromi hálás voltam, ha néhanap engem is hazavittek. :roll:
Hála Istennek az én gyerekeim már jobb körülmények közé születtek, úgyhogy nekik bizony hurcibálva lesz a sejhajuk, amíg csak megoldható. :twisted: :lol:
Mondjuk itt nincs is BKV, de egyébként sem gondolom, hogy ez elkényesztetés lenne, és azt sem, hogy jobb ember lenne attól, hogy levetetik vele a cipőjét a villamoson (tesómmal megtörtént), vagy idegen férfiak villantják neki a pélójukat (nekem 2x!!!). :?
Én amúgy megértem Ronmayt, mert így le van tudva a kutyaséta, meg a levegőzés is, de ilyenkor mikor késésben vagyunk, vagy érzem, hogy kevesebb a türelmem aznap, tuti nem indulnék el gyalog.
Tőlünk amúgy 2 km az ovi, a választott suli meg lesz vagy 8, de oda van busz, úgyhogy ha behányok, akkor séta lesz nekik. :twisted: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Pocok – most már mi is pajtizzunk, bár én megint beteg vok! Dévény – veletek szemben ott van Burján Kati, akihez mi jártunk régen, csak át kell sétálnod- Ő is nagyon jó.

Mei Tai – nekem bejött, főleg hátrakötésnél, Ábelt is simán hátra tudom kötni vele, ha kell.

Ronmay – utatok, háááát én kényelmes autós vagyok, de így is leizzadok, mire leviszem a kölköket felöltözve….ezt a részét eléggé úúúúútálom a gyerekességnek

Szobatisztaságot elkezdtem Leussal, a pisi megy tök jól ,de a kaki nem, simán belekakil a bugyiba, amitől én konrétan rosszul vagyok, mondjuk ma csak a második nap van….ötletek?

Kép

Kép
leo50
 
 


Boo

Azért viszem a kutyot, mert bár kerti kutya megszokta hogy visszük mindig. Sajnálom és nem akarom hogy kirekesztett legyen, így is alig foglalkozok vele, meg jó kutya nagyon. Az itteni buszjáratot ne úgy képzeld el mint a 4-6ost. Lézeng egy pár ember, főleg ebben az időben, szal nem szagolok semmit. Rolónak nagyobb élmény buszozni, de ha választania kell inkább gyalog akar menni, annak is a felét végigszaladni. Itt sincs messze az ovi, kb20 perc gyalog gyerekestül. Gyerek nélkül feleannyi. Nati vagy rám van kötve vagy babakocsi, szal az nem gáz, hogy ott van. Hogy miért? Nem tom, szeretek vezetni, de én ilyen elvakult vagyok, ha megy nélküle akkor miért ne. Teher alatt nő a pálma. És mindig tanulok újat, hogyan lehet könnyebb. Szonibaba is hülyének tart, de ez van. Hülye vagyok :lol:
Lehet picit fiús, de így legalább minden reggel egy minimális sminket dobok. DE imádom!

Én nem akarom cipelni a feneküket :oops: Azért, mert ha néha autóval furikázom majd őket értékeljék, hogy mi azért jobb helyzetben vagyunk mint mások.

Leo

Egy ne számolgasd a napokat :lol: Kettő ne aggódj! Minden nap egyre jobban fogja érezni, hogy neki az nem jó. Kaki vmilyen okból ilyen, legalábbis nálunk is tovább volt bekaka, mint bepisi. Én résen voltam, és ha elvonult kérdeztem hogy kakilni kell. Persze volt hogy letagadta, és beszart, de volt olyan is hogy mondta hogy igen és jött a bilire. De ha bekakált mindig mondtam hogy jaj de kár, meg nem jó kicsípi a popódat(és Neki tényleg kicsípte mert extra érzékeny a feneke). Aztán szép lassan nem volt baleset. Türelem! Lea 3 éves és lány is, tuti hamar fog menni. Attól meg ne légy rosszul hogy bugyeszba megy, anélkül nem megy. Nincs jó tipp csak a türelem. Ja és mondjuk én, ha egyszer levettem a pelust én nem adtam vissza mert visszafejlődés ezerrel. nem érti hogy egyszer miért nem baj máskor miért baj.ALváshoz használtunk, de lehet hogy Lea egyből ágytiszta is lesz. Menni fog!

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Leo

Mei tai:
Ma apa vitte a hátán és fikázta hogy így szar úgy szar meghogy csúszik le a vállán a pánt. Én ezt nem éreztem, de majd összekötöm elől a pántokat mellnél úgy biztos tuti lesz.Te használod még?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Csak a szobatisztasághoz egy gondolat.
Hát, mi jól seholsem vagyunk. :twisted: Minden egyes alkalommal megkérdezem, hogy megyünk-e a bilire, wc-re, de neeem, nem tetszik a biji, nem jó, nem tetszik. És ez így volt tavaly is. Akkor sem erőltettem, most sem fogom. Nagyon utáljuk már, főleg a kakit, nagyon uncsi, és bevallom tök cikinek is tartom, hogy verset mond, de közben pelusba kaksizik. :twisted: De tényleg úgy érzem, hogy nem akarja még. A cumit is megint kérte, itthon csak alváshoz van, de most a 3 nap alatt tök sokat cumizott is. :twisted: :? Sztem ezek mind a kicsi miatt vannak, mert hiába veszem el a cumit, naponta százszor látja nála, persze, hogy kell neki is. :?
Bár halkan megjegyzem, egyre többször mondja, hogy nem kell a pelus, úgyhogy sztem pár napon belül nem is adok rá, hátha rájön, hogy bepisilni viszont nem olyan jó buli. :twisted: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Hédi nyár óta nem hord pelust, kakiláshoz viszont kéri. Volt egy időszak, amikor ment az is bilibe.Nála a szorulás miatt van ez szerintem, rossz nézni ahogy erőlködik és igazából nem használ semmi. MA van az 5. napja, hogy nincs kaki, bár tegnap már nagyon erőlködött és laevolacot is kapott. Kajával próbáljuk beállítani, de ez a téli szezon nem nyerő. Alma, banán, körte mind fogja és a bölcsiben ugye mindennap ezeket kapják :? Bepisilés is előfordult mostanában, de én is Boginak tudom ezt be. Biztos visszafejlődés, hogy én adok rá pelust ha kér, de ha nemteszem inkább visszatartja :twisted: Sztem a türelem a legjobb módszer és majd megy magától is.

Dodi: Cumi nálunk is van, érdekes módon a bölcsiben kitetetik velük a szekrénybe és nem is kell egész délelőtt, itthon meg alig tudom tőle elvenni. Bár az este meseolvasáskor ő maga mondta, hogy nem kell dudi, aztán persze elalvás előtt mégiscsak kellett :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Szobatisztasàggal mi sem àllunk sehogy. Èn ugyanùgy vagyok vele mint Dodi,nem erőltetem,de azért màr jò lenne,ha az lenne,elvègre két és fél èves. Mostanâba mondjuk fürdés előtt ràül a bilire,meg a bőlcsiben is râkèredzkedik a wc-re,de ennyi.
Cumi: nàlunk nagyon megy megint :oops: Végülis abban.igaza van apânak,hogy neki nincs semmi rongya,babâja,neki van.a kèt cumija,ez megnyugtatja. Szòval most ezt sem erőltetem,mert ha nem adom oda csak a hiszti van,viszont ha megkapja és elkezd jãtszani,akkor magâtòl kiveszi.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Pocok, Dodi!
Képek letöltve, ha hozzájárultok gyerekeseket rakok fel ide is:)

Ronmay!
Én imádtam az MT-t, de csak elöl hordtam. Utána erszényre váltottam. Most is készülök hordozásra kiegészülve rugalmas kendővel, az nem volt nekem. Most sem hiszem hogy sokáig jó lesz, pacigyerek szindróma okán :roll:

Szobatisztaság :arrow: Zétény sok idő után először tegnap megint felkéredzkedett a wc-re, meg a bilire is ráült, kíváncsian várom a folytatást :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Nanáhogy, ha találsz olyat, amin nem hisztizik, és nincs cumija. :twisted: :lol: Neeem, bármilyen mehet, én törpöm, vállalom akkor is ha idióta. :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Boo,

igen, mi voltunk a későnkelők :arrow: Nimród kivolt mint a liba, simán aludt 9-ig, Borka meg kelt 7-kor, de kustiban megetettem, és ő is nyomta 9-ig, így mi is elaludtunk... első nap kihagytam a reggelit is, mert 9.3ora mentem masszázsra, második nap meg már mindenki megkajált hajnalok hajnalán :arrow: nem is tudom, miért hívtak minket is :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mivaaaaaaaaaaaan????? Te a hordozóban cipeled le Vencelt? Én azt sosenem bírtam... annál antiergonomikusabban megtervezett dolog a világon nincs... csak simán a vállamra csapom Blaha Lujzát és úgy megyünk le a tárolóig a babakocsihoz. (mondjuk mostanában már erszényezek, a lassan 8 kg-ja már kicsit sok, ha Nimród carakodik a lépcsőn, mert megszemlél mindent...)


Leo,

pajtizzunk, persze, csak előbb gyógyulj meg... és nem ér Királykisasszony sejhaját babakocsiban toligálni pajtizás közben :twisted: :twisted: :twisted:

szobatisztaság :arrow: ahhh, ez undi :twisted: :lol: :lol:

Nálunk tudja szabályozni és szól ha kakil, a pisinél csak ritkán, de nem hajlandó levenni a pelust még :twisted: :twisted: csak este pisil bilibe, fürdés előtt vagy után. Pedig már volt idő, mikor itthon pelenka nélkül volt, de most nem akarja.



Lois,

persze, képek nyugodtan jöhetnek.



Bori ma korán kelt, korán lett álmos, így nem tudtunk lemenni a csodaszép napsütésbe sétálni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Nimródszáj:

ma majomkodott ebéd közben, és a kis műanyag székét eldöntötte, nagy puffanás, Bori ordít mert megijedt. Anya rászól, mire Nimród bújna hozzám. Mondtam, hogy ne hozzám jöjjön, mert Borit ijesztette meg, menjen inkább hozzá, vigasztalja meg és kérjen bocsánatot.
Odamegy, a hasaló Borira szinte ráfekszik úgy átöleli hátulról, majd melléfekszik:
- "ne haragudj Bori, rosszat csináltam..." - hát lehet nem imádni?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:57-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


ajjjj, nem hangzik túl egyszerűen... én a kezdetektől már így csináltam, hogy egy kézzel Borka a vállamon, másikkal Nimród kezét fogom. Most, hogy már nehéz, és nem elég az egy kezem, kezdtem el az erszényezést, különben ingerült vagyok Nimróddal hogy siessen már mert leszakad a kezem...

Ja, nekem is fura hogy a Kisasszony milyen nagy :shock: meg hogy Nimród ilyenkor még javában repülőzött, Borka meg mindjárt mászik, szerintem a kúszást ki is hagyja majd, olyan kis izomgombóc.
Vicces volt Andort látni mellette, olyan picurnak tűnt, pedig csak pár hónap, ami ilyenkor még bazi sokat számít :lol: :lol:

Vakondok :arrow: jó, bár ha a mézek nem férnek be a babakocsiba alulra, akkor Knak még lesz egy köre.

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Ronmay - köszi :D , amúgy nem számolgatom a napokat, meg nem is akarom visszadni a pelust rá, csak informatív jelleggel tettem hozzá, h ez a második nap volt......ma belekakilt a WC-be és nagyon büszke volt magára, azt mondtam neki, amit te javasoltál :D

Szobatisztaság - én azért kezdtem el Leussal, mert állandóan a WC-be akart pisilni, úgyhogy sztem itt volt az ideje, egész nyáron bugyiban rohangált és akkor még nem érezte, h mi a helyzet.....

Mei Tai - én használom, sztem valamit rosszul köthetett föl apa, bár lehet, h csak a férfiúi nyűgösség, én az állatkertben órákig vittem Leust a hátamon és nem volt nehéz, akkor kb 10.5 kg volt.

Boo - én pl. kendőben vagy Mei Tai-ban viszem le valamelyik gyereket+ a másikat, nekem jól bevállt, most már Lea lejön ált. egyedül, úgy h fogja a kezemet Ábi meg fel van kötve.

Lois kismamáról én is hallani akarok!!!!!!

Pocok - Nimród tündér cuki! :D

Kép

Kép
leo50
 
 


Pocok!
Naaaaa, utólagos reklamációnak nincs helye :lol: :lol: :lol:
De majd legközelebb mikor megyünk együtt és engem hajnali 8-kor csesztet a férjem, majd simán átküldöm hozzád :twisted: :twisted: :lol:
Ülésrend :arrow: Én kérlek leültem egy etetőszék mellé és kész :oops:

Hogy hogy vagyok??? :arrow: Jóóól, kutyabajom se :D Ami volt azt már orvosoltam, émelygés most is elmúlt hamar mint Zéténynél, fáradékonyságomis "jobbul", de azért biztosra megyek, alszom a kölykömmel minden délben, tegnap spec. 3 órát :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Aludni akaroook!

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:58-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 21:59-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!
Cukromat azóta is folyamatosan csekkolom, valamelyik este adtam neki egy 100 grammos Balatoncsokis mikulást is :oops: , de még attól sem volt magas. Sztk-s zsemlés reggeli terhelés bekaphassa. Azóta átnéztem a Zétényes leleteimet, dettó ugyanezt eljátszottuk akkor is. Nekem reggel nehézkesen dolgozik a hasnyálmirigyes (mint minden IR-esnek), ergó reggel eszem a legkevesebb CH-t. Nem is csoda hogy majdnem kihánytam a 2 köcsög fehér zsemlét (nem ettem olyat már évek óta :oops: )
KÖvi uh. majd a 12.-ik heti, 2 hét múlva valamikor, még nem egyeztettünk, de megyek bulizni a dokimmal és ott majd megbeszélem vele 8)
Kombinált tesztre, jan. 30.-án megyek, ott lesz majd egy komoly UH.

Én kutyám nem sétál :oops: Mi csak kedvtelésből szép időben vagyunk sétálósak, ilyenkor tököm se viszi ki. De nem reklamál :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!
ronmay!a reggeli indulást mintha én írtam volna.különbségek:nincs kutya,és nálunk még mindketten pelusosak.nagy elánnal elkezdtük a bilizést.aztán abbamaradt sajan.
én kocsival viszem őket,mert gyalog messze lenne,meg időben is elérni a város másik felére a mhelyemre.én tesóbabbakocsiba nyomom amúgy.fszt,meg szembe a tároló,de így is húzós.mert panni olykor kimászik belőle.pl.tesco kellős közepén,és önkényesen vásárol.marcival nincs gond(egyenlőre)

Kép


Lois,

ha C-t egy gőzölgő kávéval küldöd át legközelebb, talán nem harapom le a fejét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ülésrend :arrow: jólvanna, tudom hogy ki akartatok közösíteni, semmi gond :twisted: neeeeeeeeeem, csak hülyén jött ki, hogy a nemgyerekesek közöttünk ültek, akik meg R-vel dumáltak, így mi perifériára szorultunk. De no para, amúgyis antiszocik vagyunk :lol: :lol: :lol:



Dodi,

ezek szerint Botond még mindíg nem alszik?
(Bori átalussza az éjszakát, mióta hazajöttünk :lol: :lol: úgy látszik, a Kolpingban romlott el, itt meg megjavult 8) 8) 8) 8) 8) kopp-kopp)



Boo,

mi hősiesen lementünk, bár orkán volt. Nimród a patakparton be is hisztizett, elindultunk vissza, de meglátta a kukásautót, akkor meg persze azért volt a hiszti hogy vissza akar menni :twisted: :twisted: :twisted: Mondjuk ma mindenért hisztizett, többször üvöltöttem le a fejét délelőtt (mert persze Bori is két napja üvölt, ha kell, ha nem... és mostanra szakadt el a cérna - mondjuk szerintem neki megindult a felső foga megint, mert ömlik ismét a nyála, és lehet hogy szeparációs szorong, mert iszonyatosan őrjöng ha nem lát kicsit, de ahogy visszaérek már röhög :twisted: :twisted: ) :oops: :oops: :oops: :oops: már alszik, mindkettőnk szerencséjére :? :? :? :?

Hozzám meg mindjárt ideér a szitter, én meg robbantok bikramra 8) 8) 8) 8)

Remélem, hóesés is lesz, ha már ilyen köcsög sarkvidéki lett az időjárás. Szegény Nimród egész télen már erre "edz".

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Dörög az ég, orkánszél, szikrázó napsütés, és borsónyi jég ömlik az égből :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:01-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2012.01.23 22:02-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo,

Nimród ezt tegnap csinálta :arrow: fél 1-kor raktam le, és 3-kor aludt el :shock: :shock: Már épp ott tartottam, hogy kiveszem, és lemegyünk sétálni (mert a délelőtti kimaradt tegnap, és még 3.kor is sütött a nap) de Bori pont akkor ébredt, és mire megetettem, Nimród elaludt...

Mondjuk ma meg mindkettő, mint akit fejbe vertek, fél1kor elaludt (pedig Bori előtte ébredt fél12kor, bár csak fél órát aludt múmiaként a babakocsiban - még a szemét is betakartam, semmi nem látszódott ki belőle :lol: :lol: )

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Itt tavaszi napsütés és kellemes hőmérséklet, szélcsend :lol: :lol: Remélem ide már csak a gyönyörű havazás ér ide...Bár én a telet kizárólag karácsonyig szeretem :roll:

Hédinek tegnap glicerines kúpot kellett adni, mert 5 napja nem volt semmi és a laevolac sem segített :twisted: :roll: Most keresek neki egy homeopátiás orvost, mert ez így nem maradhat....Erre mit csinál Bogi, akinek eddig minden pelusban volt kaki? Tegnap este óta nem kakilt :twisted: :twisted:

Énmeg 5. napja vérzek és semmi jelét nem látom, hogy abba akarna maradni :twisted:

ja és tönkrement a fekete magassarkú csizmám, viszont vettem egy tök csini harisnya+szoknya összeállítást, ami rám is jön :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Itt tavaszi napsütés és kellemes hőmérséklet, szélcsend :lol: :lol: Remélem ide már csak a gyönyörű havazás ér ide...Bár én a telet kizárólag karácsonyig szeretem :roll:

Hédinek tegnap glicerines kúpot kellett adni, mert 5 napja nem volt semmi és a laevolac sem segített :twisted: :roll: Most keresek neki egy homeopátiás orvost, mert ez így nem maradhat....Erre mit csinál Bogi, akinek eddig minden pelusban volt kaki? Tegnap este óta nem kakilt :twisted: :twisted:

Énmeg 5. napja vérzek és semmi jelét nem látom, hogy abba akarna maradni :twisted:

ja és tönkrement a fekete magassarkú csizmám, viszont vettem egy tök csini harisnya+szoknya összeállítást, ami rám is jön :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
tike
 
 


Voilá:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,

képeket köszi :lol: :lol: :lol: Az albumot elnézve ismét meg kell állapítsam hogy rohadtul nem vagyok fotogén :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: De azért már most vannak kedvenc képek :wink:
Wellness-Zé aaaaaaaaaaaaannyira lazaaaaaaaaa:lol: :lol: :lol: :lol:



Tike,

jajjj, kaki-parát nagyon átérzem...

Csini-szettről kép? :lol: :lol: :lol:



Mai délelőttünk - séta után, ebéd előtt, miközben Borit szoptattam:
Kép
Kép
nagyon rámfért a jóga ma...

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Boo

Nem négyre megyek érte hanem fél hatra, mint minden anyuka aki dolgozik :wink: ez nem feltétlenül jó de ez van.De most én jelen pillanatban új melóhely után kutatok, a régi csak papíron va. Akihez mennék, ott még gáz a helyzet a válság miatt. És lövésem sincs hova, mert csak olyan hely jöhet szóba ahol fix 8 órát dolgozok és nem többet. Az építészet meg nem ilyen..szal agyalok.
A kutyát meg azért kölykökkel viszem, mert időtakarékos. Ha egyedül vagyok, csak akkor tudnám kivinni ha egyedül hagyom őket, azt meg nem szívesen.

Tök jók a képek, DE
Hogy a péróba férnek el a kölykeitek az ikeás etetőszékbe?Nekünk ilyen etetőszékünk van, de az a Natié. Rolónak sztem kitörne a lába. Nekem ez olyan babás..bocsi, persze ha szükség diktálja.. :wink:

Srácok cukik!Botond meg nagyon komoly!(vagy fáradt?)

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Csak kuksiztam a képeket... :P

Ronmay!

Botond naná, hogy komoly, itt épp a doktori disszertációját fogalmazza fejben. 8) :lol: Neeem, ő vacsira már mindig tök hulla volt a hajnali 4-es kelés miatt, ezt látod rajta. :wink:
Etetőszék ez volt ott, nem válogattunk. :wink:

Na, majd jövök, csak apa a napokban kiosztott, hogy nem foglalkozom vele eleget, és undok vagyok, és többet akar belőlem, na meg a kedvesebb verziót. :roll: :oops: Úgyhogy most ezen munkálkodom. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Bori mászik :shock: :shock:

A kúszás, mint olyan, konkrétan kimaradt...
(kiabálva jön utánam a nappaliból a konyhába...)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Húú csajok, eléggé kivagyok. :(
Most tudtuk meg, hogy apa egyik cimborájának két napja meghalt a felesége és a kisbabája . :cry: :cry: :cry: A csaj, egyszercsak összeesett 7 hónapos terhesen, és hiába volt kint 2 mentő 8 emberrel, nem tudtak rajta segíteni. :( Annyit tudunk, hogy összeomlott a keringése. Tökre megráz a dolog, mert mindig hall az ember ilyesmit, de ilyen közelről még sosem érintett a dolog. Bármelyikünkkel megtörténhetett volna. :(
És alig volt előzménye: Zsuzsi rosszul érezte magát, ezért bementek a kórházba, de ott azt mondták terhes, megesik az ilyesmi, semmi gáz. Délután még beszélt is Ricsivel, akkor újságolta, hogy kisfiú lesz, meg beszélgettek az apaságról, és rá két órára megtörtént... :cry:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Atyavilág... (nekem egy volt munkatársamnak született angyalkája január elején... még karácsonyi 32. heti képeket posztolt FB-ra, aztán meg ez... )
értelmetlen és felfoghatatlan...

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Dodi :( :( :( :( :( :( :(
Pocok :( :( :( :( :(

Borka meg nagyon kis ügyes!

Kép

Kép
leo50
 
 


Jaj Lányok ne itt témázzatok már halott kismamákról meg babákról, már így is rosszakat álmodok :cry:

Pocok!
Mászás :arrow: Tudtamtudtamtudtam :lol: Még mondtam PocokApunak is kedden mikor ott ültünk én Bori ott ücsörgött a földön mellettünk, hogy szerintem napok kérdése a dolog :lol:
Még hogy nem vagy fotogén, a Nimródos pancsis képeitekre frankón büszke vagyok, szerintem tök szépek vagytok rajta :)
Tigris-Vader nagyon kúúúl :)

Ronmay!
Etetőszéket nálunk nem diktálta a szükség, Zétény hónapok óta nem etetőszékben eszik, mi már rég el is pakoltuk. De ha a többiek beleültek akkor ő is (kicsit, utána aztán ált. a rendes széken kajált) De amúgy simán belefért. 15.5 kilóval és 26-os bakanccsal a lábán (is) :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,

jaja, Bori keményen nyomja, édes, mert iszonyat boldog, hogy véééééééééééégre tud közlekedni. A csüt-pénteki őrjöngése meg tuti az volt, hogy már nagyon jött volna, de még nem tudott :arrow: ült a játszófészekben, és őrjöngött mikor kimentem a szobából, próbált belőle kidőlni, de nem tudott :? :? most meg röhögve-kiabálva startol a játékokért, persze a fő motiváció a telefon :oops: :oops: :oops: :oops: Nimródnál is ez volt anno.

Fotók: na jó, a pancsis vállalható :roll: :roll:

Tigris-Vader :arrow: dinka kisördög volt :twisted: :twisted: :twisted: (ma meg hisztis pasi, nem aludt egyáltalán délután - fél1-4ig dekkolt a kiságyában... sajna Apa pont akkor ért haza 1 körül, mikor épp elaludt volna, arra pedig megébredt és fújtak az alvásnak)

Etetőszék: Nimród is a felnőtt széken eszik már ezer éve, itt is alig akart az etetőszékbe ülni (sőt, talán nem is töltött benne szignifikáns időt)


Mai hülyeségünk: SOS-ben vásároltunk kiságyat, feleslegesen. Hónapokkal ezelőtt kinéztem, mit szeretnék, ami illik a mostani szetthez, Apával letárgyaltam, stb. Aztán most, hogy a Kisasszony mozgásfejlődése rohamosan megindult, hirtelen kellett, mert a bölcsőből már kikukucskált, parás volt hogy felhúzza magát és kidől. Tegnap rájöttünk, hogy a kinézett kiságy seholsincs raktáron, csak rendelésre, 4-6 hét, viszont már nagyon parás volt hogy addigra kimászik a bölcsőből... Tegnap éjjel találtam másikat a neten ami tecc, színben jó de stílusban kicsit más - ma elmentünk megvenni, és mikor hazajöttünk, jöttem rá (én!) hogy a bölcsőt simán le lehet engedni még vagy 1o cm-t :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :arrow: ergo nem is lett volna ilyen sürgős a dolog...

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Lois!

Bocsi, de valakivel meg kellett osztanom. :oops: :(
De állj hozzá úgy, ahogy én: miután velük megtörtént, igen kicsi a valószínűsége, hogy most veled is megessen. :wink: Tudom ez visszásan hangzik, de így van, és legalább ez nyugtat vmennyire.. :roll:
Én minél többedik babánál járok, annál parásabb vagyok. :? Botondnál fel sem merült bennem, hogy bajunk lehet. Andornál már kicsit parás voltam, a harmadiktól meg már előre parázok. :shock: :lol:

Pocok!

Kiságy: én rendszeresen csinálok ilyeneket. :oops: De aztán mélyen hallgtok, hogy apa továbbra is azt higgye, hogy tényleg létszükség volt az adott tárgy. :twisted: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Dodi,

Borinál már én is paráztam...

Kiságyról direkt nem hallgattam :arrow: én voltam az okos, aki észrevette - ha későn is - nem Ő 8) 8) 8)

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: