Új privát üzeneted érkezett!

ide várunk nagy szeretettel mindenkit fikázni a márciusiakat illetve a fogyisokat- az esélyegyenlőség jegyében :wink:
mpatréseszterxx
 
 


a hülye!!!!

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Nem Szilvánusz!!!! Nem jól írtad!!!
Így kellett volna:
HÜLYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép Kép Kép
fanetta
 
 

 
 

Végre egy nekem való topik! Régi vágyam, hogy farsangra jabbának öltözzek, de eddig még sosem volt rám való jelmez. Kérlek, adjatok tippeket, hogyan lehetnék 2 hónap alatt 150 kiló! Köszönöm előre is.
a másik témához nem tudok hozzászólni, nem ismerem azt a topikot :wink: Vagy várjá, ott van valami eszterxx-szel szextettet alakító xanaxos bige? lehet, hogy keverem.

Kép
KépKép
nebula
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

biribon
 
 


Meghívó nélkül is lehet????
Összetöpörödök esküszöm! Ja! Az nem jó, itt hízni kell...

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Drága Nebula!

2 hónap alatt elérni a 150 kilot semmibe nem tart! Én ajánlanám az Elevitet, nekem anno bejött!!!!! 3 hónap sem kellett a plusz 10 kilohoz, most meg nem tudom, hogy adjam le... persze, hogy nem tudom, mert kirekesztettek, kizártak, kiutáltak, emiatt sem éjjelem, sem nappalom...

Ki a f..sz lehet az az eszterxx? Mindenhol emlegetik, de csak nem keveredik elő....lehet, hogy álnéven bújkál valamerre?????

Te, Lusie, egyébkéntr viccen kívül, nem semmi a 60 kilod!!! Nem lenne érdemes elmenni egy pajzsmirigy vizsgálatra? Mert én vagyok a másik véglet, de én már jártam arra, azt mondták, minden rendben, egyek kevesebbet. Persze, megteszem, de napi 3 turmixnál lejjebb már nehezen megy? És még így sincs semmi eredmény.....

Bassza meg, én megigértem, hogy nem leszek máshol topic tag és nem is osztom meg a gondomat. Most meg ezt teszem épp... mi lesz, ha a végén még barátokra lelek?????? ja, jut eszembe, ez nem is én vagyok, hanem a dagadtdisznó, akkor jó....ez a skizofrénia, fránya egy betegség, az már biztos!

Na, elmentem lelki és fizikai társammal, Patriciával találkozni itt a Camponában, mert képzeljétek, azt mondta, ha hegy nem megy mohamedhez, akkor jön Mohamed!! innentől már csak kis prófétámnak hívom!
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


Drága hízni vágyó topiktársaim!
Nagyon tuti receptet találtam!

CSÜLKÖS KÖRÖMPÖRKÖLT
Végy két friss csülköt és mellé öt egész körmöt, darabolva. A csülköket kicsontozod és bőröstől feldarabolod, kicsivel nagyobbakra, mintha sima pörköltet készítenél. Három nagy fej hagymát apróra vágva megpárolod és rádobod a húsokat. Felöntöd kevés vízzel és a villanytűzhely lapját a maximumra kapcsolva kb. 10 percig pirítod a húst, szinte szünet nélkül kevergetve, nehogy odaégjen.
Ekkor felöntöd félig vízzel, két evőkanalnyi házi pirospaprikát adsz hozzá, bátran őrölj bele fehérborsot, megsózod, és teszel bele egy kávéskanalnyi Vegetat. Apróra darabolt három gerezd fokhagyma jöhet még hozzá és egy fél kávéskanálnyi majoránna.
Kell bele egy fél kávéskanalnyi őrölt kömény is.
Ezután jól átforgatod a húsokat a fűszerekkel és felöntöd annyi vízzel, hogy éppen ellepje. Ekkor teszel bele még egy egész zöldpaprikát. Hagyod a kb. 15-20 percen keresztül forrni, majd leveszed a hőfokot annyira, hogy azután éppen csak bugyogjon. Ekkor fakanállal még egyszer átforgatod a húsokat, de később mar nem nyúlsz bele, csak a lábast forgatod ide-oda, nehogy lekapja az aljat. Fedő alatt főzöd több mint két órán keresztül, de lehet három is. A végen leveszed a fedőt, hogy a felesleges víz el tudjon párologni. Mehet bele egy kicsi gulyáskrém és Erős Pista is, ki hogy szereti.

Köretként fél kiló szépen felszeletelt friss, illatos, házi fehérkenyér illik hozzá és édes csalamádé.

UPDATE 123-as RECEPT

JÓ ÉTVÁGYAT!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mpatr 2008.12.02 18:09-kor.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ez drasztikus volt!
De végigolvastam nyálcsorgatva. Én tényleg szeretem!!!
De most leginkább az uccsó kenyérre ugranék rá.

Mindenki ezt mondja, mármint, hogy menjek el dokihoz, mert nem normális ez a fogyás.
Megvárom a szopi végét, na meg hogy megy-e még lejjebb és akkor tényleg doki lesz belőle.

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=GkbMBM_RbFE

és komolyan, szívből kívánok mindenkinek nagyszerű, csodálatos hízást!!!!! KépKépKép
lányok. hízzunk együtt sokaaaaat!!! :D :D :D :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hihi 2008.12.03 13:40-kor.
hihi
 
 


sziasztok!

lehet vajon csatlakozni hozzátok?
sajnos én is hasonló problémákkal küzdök, mint te kedves lusie! 3 gyermek édesanyja vagyok, és most utóbbi terhességem alatt semmit nem híztam, és szoptatás alatt fogytam 8 kilót. :cry:
165 cm magas vagyok és 42 kg. örülök, hogy rátok találtam...tudjátok nekünk van egy tanyánk, és nem nagyon vannak barátaim... de szeretem
kedves hihihi jó a neved, te is hízni akarsz???? és jó a zene...

Üdv
Katika
démongirl99
 
 


szia démongirl!
de jó, hogy jössz!! még egy új!! szóval te is hízni akarsz? hát igen, ismerem a problémát, én 175 centi vagyok és 41 kiló. és nagyon sovány, és ez bánt. talán itt vigaszra és barátokra lelünk!!!
üdv neked is!! erzsébet.
hihi
 
 


démongirl, hihi: sziasztok! De jó nektek, hogy híznotok kell! Nekem 15 kg-ot kéne még leadnom, kéritek?????

démongirl: tanyán laksz? Merre? Ott azért van sok háziállat, sertés, tehén, liba, kacsa -vagy legalábbis én így gondolom-, vagy csak tartjátok, nem eszitek? Vagy olyan Dallas stílusban éltek? Ez most a Lüsziről ugrott be. Mesélj még!

Kicsit írnék magamról: Playgirl vagyok, igazából Anett, a ninck nevem onnan, mert régen táncoltam Ausztriában. Ott hívtak így a barátnőim. Nekem csak 1 kislányom van, Miranda. Ő már 1 éves, de a kilók cak nem mennek lefelé. :(
playgirl
 
 


playgirl!!! nekem jöhetnek a kilóid!! sőt, hogy britni szpírszt idézzem: give me more give me more more... asszem még a tizenöt kilódnál is többet kéne híznom :( :( :( :( :roll: :roll: :roll: :roll:
rakjál képet magadról! vagy ha nem akarsz, mert még nem vagy formában, akkor Mirandáról!
démongirl! engem is érdekelne ez a tanya dolog... és akkor most ott van áram? vagy hogy van ez?
hihi
 
 


énisénisénisénis adok!!!!!! Halljátok, odafenn, adok és nem kapok, vagy nem adok-kapok :lol: :lol:

Egy huszasom lazán lenne a dologra!
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


szia hihi, szia playgirl!

juj de jóóóóó...jó sokan vagyunk már...

hihi!
jaj istenem te még rondább lehetsz mint én... :( jó magas vagy..talán örökölted?? Erzsébet...szép név..nálunk itt a tanyán nagyon divatos..lányom 11 éves Erzsike, fiam 9 Mihályka, és a kicsike 11 hós Katalin, mint az anyja a kicsi Katika :lol: :lol:
playgirl!
igen tanyán, Hortobágyon, a 9 lyukú feé...
van sertés, tehén, és sok sok tyúk...eszem én őket, de nem hízom...
de jó táncoltál, én nem tudok, és ruhába? vagy mibe szoktak, nem tudom..
az egyik tanya szomszédasszony a norbi updatével fogyott 22 kilót... érdemes lenne kipróbálnod..

na mennem kell jószágokat ellátni!

puszi
démongirl99
 
 


én is örülök, hogy egyre többen vagyunk!!!
dagadtdisznóárulkodójúdás! jaj. ez nagyon csúnya név. voltaképpen mind a négy szó negatív. szeresd magad!!! biztosan nem is vagy annyira dagadt, vagy disznó. a többit nem is értem.
démongirl!
jó etetést! érdekes lehet tanyán élni. olyan naturális, vagy hogy is mondjam, szimbiózisban a természettel... és igen, biztosan rondább vagyok nálad. :( :( :( :( :( hármasikreim vannak, lány mind a három, hét hónaposak és csak szopnak. valószínűleg ezért nem tudok hízni... :( :( :( :( :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: de mindent meg fogok tenni!!! ez így nem mehet tovább!! kell, hogy legyen rajtam hús!!! nem tudok így élni... segítsetek! :( :( :(
hihi
 
 


és nagyon-nagyon örülök, hogy rátok találtam!!! béna fogyis topik tök sok van, mert általában dagik az emberek, bezzeg hízós!!!
de szerencsére találtam, jaj, nagyon boldog vagyok, remélem együtt sikerül!!! :D :D :D
hihi
 
 


Hisz megmondták már rég, egyedül nem megy :lol:

Én három norbival híztam fel idáig... lehet, nem a Rékát kellett volna megennem???? Pedig csak az 1-es kódúakat ettem, 1 szalámi, 1 oldalas, 1 fél disznó... oszt mégis...

Te, hihi, a Júdás az nem negatív, csak egy név... és arra is szükség volt, nélküle nem lett volna történés :lol:
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


dédé (ugye hívhatlak így?) igazán nem értem mire gondolsz, de én buta vagyok. csak hízni szeretnék, sokat. jó lenne együtt! megcsináljuk, hajrá csajooook!!!!
hihi
 
 


Sziasztok!

Nagyon örültem, hogy rátok találtam és vártam már, hogy legyen egy ilyen topik is...

Jöhetek???Nekem evési problémáim vannak és jó lenne hízni, ami ugye evés nélkül nem nagyon megy.... :shock: :shock: :shock:
anorexika
 
 


szia anorexia!!!
persze, gyere közénk! én érzem máris, hogy jó kis csapat leszünk! teljesen átérzem a problémádat, rajtam is átnéznek az emberek, szó szerint... :roll: :roll: :roll: :roll: istenem, de jó lenne egyszer a farommal fellökni valakit, folyton erre vágyom.... :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:
hihi
 
 


Szia hihi!

Jó a neved..mindig mosolyt csal az arcomra.... :D

Én 162 cm magas vagyok és 40 kiló...csont és bőr..szó szerint...Van egy kislányom 2 éves lesz februárban..Jázminnak hívják...Amikor őt vártam 53 kg-ról indultam és 75-re híztam fel, ami fél évvel a szülés után vissza is ment, de csak fogytam és fogytam...elég sokat idegeskedtem első babás lévén és nem bírtam illetve bírok enni...az a furi, hogy az elején nem is tűnt fel, hogy ennyire vékony vagyok, de már az xs-es nacik is leesnek rólam... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
anorexika
 
 


Rólam is leesnek... vádlinál megszorul, aztán esik...
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


anorexika, dédé... rólam is. :( :( :( :( bár dédé... nekem a vádlim is ropi... :( :( :( :( annyira elkeserítő... és dühítő, olyan sokan fogyóznak, és fogyóznak és még fogyóznak is.... :x :x :x :x :x nekik miért adatott meg az, ami nekünk nem, a háj?? :x :x :x nem is tudják milyen szerencsések.... :cry: :cry: :cry: :cry:
hihi
 
 


Na megyek, adok enni a lánykámnak, mert nálunk 15.30-kor uzsi van... :D
anorexika
 
 


O, viszont ti nem tudjátok, milyen nyáron a zsírban tocsogni. Felkelsz reggel, aztán felkel a nap és rólad szépen patakokban nem a víz csorog, hanem a háj...

na, mindegy, kinek-kinek a maga baja...

És beszorulni mindenhova!!!! Tolakodnál fel a buszra, de szűk az a fránya korlát és ajtó közti hely... ahhhh
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


Júdás!

Hát mi tényleg nem tudjuk....de Te meg azt nem tudod, hogy milyen az, amikor töri a seggedet a szék, nyomja a lapockádat az ágy, nyomja a válladat a táska, a csípőcsontodra kabátot lehetne akasztani..stb...ahhh...

De jó lenne cserélni veled!
anorexika
 
 


hát igen... láthatjuk itt a probléma mindkét oldalát... :( :( :( de dédé, ezek szerint neked az én nagy álmom mindennapos.. mármint a valaki fellökése egy oldalirányú farmozgással... Kép Kép Kép
de együtt mindent el fogunk érni lányok, érzem a kiálló csontjaimban!! :D :D :D
hihi
 
 


Sziasztok! Örömmel olvasom egyre többen vagyunk. És örülök, hogy nem vagyok egyedül dagadt, itt van Júdás is. Szegény, nem elég, hogy ronda dagadt, még Júdás is, biztos te is nagyon magányos lehetsz.

Én csak dagadt vagyok, de az is elég. Gogo táncos voltam korábban, képzelhetitek....Amúgy az igazi nevem Vanessza, hívhattok Vaninak is, de a playgirlre is hallgatok! Mirandáról nem raknék képet, mert ha megtudja a párom.....ő a bécsi Kolibri bár főnöke. Múltkor csak köszöntem a szomszédnak és kaptam postán egy fűrészt! Nem is értettem. Szóval jobb vigyázni. (amúgy tiszta anyja a kiscsaj)

démongirl mesélj, milyen ott a tanyán az élet? Én még sosem jártam az Alföldön! Itt lakom Sopron mellett, Ausztria egy köpésnyire, nyugat, lehetőség......szegény te! Nem elég hogy csontváz vagy még ilyen nyomi körülmények között élsz!

hihi, anorexika annyira jó, hogy ti is itt vagytok! hihi, hármasikrek?????? Nem semmi! És még szopnak is???? szegény lány.
playgirl
 
 


na most jól lebuktam,Anett és Vanessza is. (utóbbi a művésznevem, Playgirl csak barátok közt salalalala jaj, ezt nem moshatom le magamról :roll: )
playgirl
 
 


sziasztok én is erősíteném a dagadtag táborát ha nem gond :) illetve árverésre bocsájtom felesleges 30 kg-mat
én salgótarjánban élek bár pösti vagyok pontosabban budai de a zsívem az a francos idehúzott az én párom után van egy 22 hónapos nagyon virgonc kisfiam
látom itt mindkét fél meghallgattatik a 70 nem a súlyomat adja (sajnos) és Mónikának hívnak vagy csak gyere ide

nika70
Salgótarján
 
 


Mézes-krémes
Hozzávalók:

Tésztához:

1 egész tojás

7 dkg zsír

15 dkg cukor

2 evőkanál olvasztott méz

2 evőkanál tej

1 kávéskanál szódabikarbóna

40 dkg liszt

Krémhez:

20 dkg vaj

17 dkg cukor

3 púpos kanál liszt

3 dl tej

Elkészítés: A tésztához a liszt kivételével a hozzávalókat gőz felett 10 percig intenzíven keverve főzzöd. Leemelve a gőzről hozzákevered a lisztet és összegyúrod. Három egyforma részre osztod, és pihenni hagyod egy fél órára.
Kb. fél centi vastagra nyújtod a tésztákat, majd egyenként, megvajazott-lisztezett tepsi hátára (!) fekteted, megböködöd villával és megsütöd. 200 fokos, előmelegített sütőben maximum 10 percet szabad sültni, nagyon oda kell figyelni, mert gyorsan odaég. A második, harmadik tésztánál érdemes visszavenni 180-150 fokra, mert akkor már a tepsi is forró és a sütő is.

Amint megsül a tészta, azonnal le kell venned a tepsiről, mert megkeményedik és töredezni kezd.

A krémhez összekevered a vajat és a cukrot. Félrerakod. A tejet és a lisztet sűrűre főzöd, folyamatosan kevered. Majd levéve a tűzről kihűlésig folyamatosan kevered (eléggé fárasztó, de muszáj). Ha kihűlt, a vajas cukrot kanalanként hozzákevered.

Ha kész a krém, megtöltöd vele a tésztát, majd állni hagyod, amíg a tészta megszívja magát és megpuhul.

NYAMINYAMI

Kép

forrás: Mindmegette

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia Nika!

Látod, itt lehet hízni, fogyni, csatlakozni.
Isten hozott!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


mpatr köszi a kedves fogadtattást főleg ezzel a mézes krémessel vettél le a lábamról imádom nem is tudom miért nem tudok fogyni talán mert szeretem a hasamat? vagy mert szoptatok még ? vagy ki tudja ezt ?

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika!

Reméljük mindenkinek összejön-ki mit akar magának...hízás-fogyás...


Nem biztos, hogy tudok még ma jönni, mert 19.00-kor fürdetés, aztán mese, fekvés..és addigra általában én is annyira elálmosodom, hogy elalszom a pici mellett...

Playgirl!

Nem semmi a pasid!

Fűrész??? :shock: :shock: :shock:
anorexika
 
 


Mpatr!

Bevallom nekem kicsit rosszul esik, hogy engem nem is üdvözöltél és ha jól láttam a többieket sem csak Nikát :cry: :cry: :cry: :cry:
anorexika
 
 


Sziasztok!
Én bevallom, hogy idáig zugolvasó voltam, de látom, hogy itt az ember felvállalhatja a felesleges kilóit, sőt esetleg meg is szabadulhat tőle!
Tehát árverésre bocsájtanék 30 kg felesleget, lehetőleg egyben, de jó ajánlat esetén részletekben is!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Én is szívesen csatlakoznék, ha még lehet. A nicknevemet férjem adta még régen, aki egyébként lakberendező, közismertebb néven asztalos. 3 éves iker fiaim vannak. Mi csak úgy hívjuk őket, hogy Bob és Bobek. Egyébként én is hízni szeretnék, mint anorexika, hihi és démongirl, mert nem érzem jól magam a bőrömben, na meg a férjem is rendszeresen megjegyzi, hogy annyira sovány vagyok, hogy kétszer kell rám nézni ahhoz, hogy egyszer meglásson. Nem voltám ám mindig ilyen, csak a két örökmozgó mellett nem jut időm enni, de rendesen megtornáztatnak.

Nagyon örülnék, ha sok jó receptet is olvashatnék, hátha sikerülne híznom néhány kilót.

Démongirl, ahogy olvastam soraidat, szerintem te azért nem hízol, mert a tanyán rengeteg munka van, és hiába eszel rendesen, ha azt mind le is mozgod rövid időn belül.

Playgirl, tőled még azt szeretném kérdezni, hogy nem bántad meg a gogo táncot?

Remélem befogadtok és írhatok nektek.

Helén
cukorpótló
 
 


Hihi, ne haragudj a kérdésért, de muszáj feltennem, hogy a három lány spontán terhességből sikerült? :oops:
Már csak azért, mert nekem az ikrek lombikbabák.

Ha tolakodónak érzed, kérlek ne válaszolj!
cukorpótló
 
 


na sziasztok!!!!

megjöttem, jószágok rendbe....

Üdv az újaknak!!!!

Szia Mónika, édes Mónika!
Nagyon szép neved van... szeretem ezt a Mónkia nevet...és mióta megvettük a tv-t állandóan nézzem a Móóóónika sót!!!!
olyan jó.... ti szoktátok nézzni???? a múltkor a tanyaszomszédasszony is szerepelt...olyan cukik voltak..
és te komolyan salgótarjánba laksz??? ismered a Győzit...jajjj imádom...

szia patr!
nekem adhatod nyugodtan a felét...

cukorpotkó!
édes a neved!!!!!
hát igen, pedig már most a birkákat eladtuk.... de hajnal 4-től kint voltam velük este 7-ig, és ott én meg nem álltam...szval nem egyszerű a tanyasi élet...
démongirl99
 
 


jaj anorexika!
majdnem kihagytalak...üdv itt!!!!! szép neved van...
démongirl99
 
 


Szia cukorpótló és démongirl!

Ma kivételesen nem aludam el, annyira fel voltam dobva, hogy van egy ilyen topic...

patr!
Nekem jöhet a másik fele....

démongirl!
Nem lehet egyszerű a tanyán...de figyelj!Te szereted a Mónika show-t??? :shock: :shock: :shock: Szerintem nagyon buta egy műsor, de Te tudod..persze nem megbántani akarlak, de szerintem elég színvonaltalan műsor....és a Győzike show.....

Amúgy köszi a név dicséretet..próbáltam olyan nevet választani ami legjobban kifejezi az állapotomat....


:cry: :cry: :cry:
anorexika
 
 


Tudom, hogy nem tehettek róla, de nagyon rosszul esik, amikor a pasitokról írtok, mert engem elhagyott a gyerekem apja.... :cry: :cry: :cry: Nem szeretném részletezni, csak azért írom, hogy ha lehet, ne kérdezzetek felőle.... :( :( :(
anorexika
 
 


sziasztok!
csak kapkodom a fejem, mennyi új tag! :D üdv mindenkinek itt lányok, együtt biztosan meg tudunk hízni :D :D :D (vagy fogyni ki mit szeretne)
playgirl, a fűrészes sztori durva :shock: :shock: :shock: engem is érdekel, hogy nem bántad-e meg a gogotáncot, jó kérdés cukorpótló!
cukorpótló, férjed vállal vidéken is munkát? pont egy asztalost keresek, priviben megbeszélhetnénk. :D
egyébként nem indiszkrét a kérdésed, szívesen válaszolok: teljesen természetes módon fogantak a lányok, bizony, büszke is rá a férjem. :D :D :D mindig azt hiszik, hogy lombik, de ő melldöngetve közli ilyenkor, hogy nem, de nem ám! :D
démongirl, te aztán jó sokat dolgozol ott a tanyán, jesszus! :o :o :o hajnaltól estig a birkákkal voltál? gondolom örülsz, hogy eladtátok őket... :shock: :shock: :shock:
hihi
 
 


anorexika, jaj, nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
hihi
 
 


hihi írta:anorexika, jaj, nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Köszi..még nehéz róla beszélnem...illetve, ha beszélnék, csak indulattal menne, az pedig nem lenne túl jó....
anorexika
 
 


de tudod anorexika: mi azért vagyunk itt, hogy meghallgassunk, hátha könnyebb lesz.... szerintem meséld el, együtt jól kifikázzuk, és jobb lesz, hidd el!!! :D :D :D
hihi
 
 


anorexika!
figyelj én nagyon szeretem Mónikát, szerintem van színvonala... és szeretnék úgy kinézni, mint a Mónika... csinos, szép a haja, enyém nem olyan jó fajta most, mert még húsvétóta benne van a dajjer, de most megyek karácsony előtt...

hihi!
igen sok gondot levettek a vállamról a bírkák, de most akarunk valami mást helyette....
démongirl99
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: