Új privát üzeneted érkezett!

nem, a pasim.... egyben kollégám....
vagyis az egyik :oops: :oops: :oops: ...
:shock:
Vendég
 


hihi írta:vagy hogyaszongya jáááános legyen fenn a jános hegyen estéééére odaváááárom....KépKépKép


húúúúú, amikor kislányként foxtrottoztunk a bálban..........ó Jani szeretném hallani, szerelmet vallani...............tralalalala

Kép
playgirl
 
 


milyen idegbeteg módon nyomják ezek a banános szmájlik......... :o
playgirl
 
 

 
 

Lenn a délibáááááááááábos Hortobááááááááááááááágyon.........

Kép Kép

Vazze Démi, nem rajtad akadt meg a szeme nekije????

Ja, Te szőke vagy............ :roll: :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


ottfogsz: ez nem hangzik vmi jól :cry:
playgirl
 
 


playgirl írta:milyen idegbeteg módon nyomják ezek a banános szmájlik......... :o


jaj ezen most úgy röhögök, kicsit be vannak szpídezve :lol:
playgirl
 
 


na jó, addig nótázom itt, míg elkések....
rohanok kutyát kínozni. :twisted:
beteg szegény pára.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


hihi: Kép
playgirl
 
 


én is megyek, mert a kicsikém még nem alszik, szüksége van anyucira. Addig mesélj ottfogsz, érdekel a storyd

Kép
playgirl
 
 


pléhgörl, ciki ám, ha nem tudod, ki a gyereked apja.... :roll:
főleg, ha ők se.
meg különösen akkor főleg, ha nem is kétesélyes a dolog.... :oops:
sőt.........

Szép asszonynak urizáááálok..... :o
Kép
Vendég
 


te oti, mér' szúrsz be mindig olyan idegesítően befordulós szétkent sminkes képeket??? :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
hihi
 
 


na, akkor valljad be, hány esélyes a dolog te kis rüfke? :D :D Kép Kép Kép
hihi
 
 


amúgy szpídes banánok istenkirályak pléjgörl... :D :D :D :D :D
hihi
 
 


te oti.... próbálom kivenni az avatarodat... ennek keretében már egy perce erősen kancsítok, de még mindig nemtom mi az.... Kép Kép Kép
tipp: egy nagy (és enyhén kockafejű) pálcikaembert dug egy másik pálcikaember hátulról??? Kép Kép Kép
hihi
 
 


amúgy nép és műdalokra visszatérve, én még azt szoktam üvöltözni torkom szakadtából, hogy há de utcára nyííííílik a kocsmaajtóóóó... há de kihallatszik belőőőle a szééép muzsikaszóóóó... KépKépKépKép
hihi
 
 


megpróbálom röviden leírni, de csak a lényeget, mert ez még ettől soksokkal komplikáltabb. Csak félek, el se fogjátok hinni, mert tökre szappanoperás az egész :? :? :?
nagyon kínos ez nekem.....hol is kezddjem....

van nekem egy férjem, a L. de vele már csak azért vagyok a házasságba, mert kellett a papír a hitelhez. Közben ahol dolgozok, ott volt egy doki, a H. akivel tavaj összejöttünk. Rendes csávó, meg minden, akkora dákesza van, hogy ha rátenne egy műszert, simán végezhetne szemműtéteket puncin kersztül.. :oops: ezt csak Dédének írom, asszem ő az éhes disznó, aki makkal álmodik, de lehet, rosszul emlékszek. De valami mégis hiányozott, mert közbe történt valami, amire inkább nem térek ki, mert elég kínos itt leírni. De ez még mindig nem is lenne gáz, csak közbe az egyik betegszállítóval K.-val és a kedvenc fekete dokimmal Z-vel, akit mindenki csak Feka Brinkmen-nek hív a háta mögött, egy áramszünetkor beszorultunk a kórház digitális záras gyógyszerraktárába. A betegszállító fiúcska annyira beijedt, mert klausztrós hogy elkezdett sírni én meg ültem a földön, a V kivágásos ruhámba és a könnye meg belefojt a dekoltázsomba..............ahhhhhhhhhhhhh...................... Na nekem ez teljesen betette a kaput, mert amint mondtam, ez a gyengém, a könny. :roll: :roll: :roll: szóval betüzesedtem és nekiestem K-nak de erre meg a Brinkmen is beindult és egy iszonyatosat keféltünk ott a gyógyszeresbe. Brinkmen mondta is, hogy már régóta kinézett magának :oops: :oops: :oops: :oops: ....
mire kiderült mitől hányok mint a lakodalmas már nem lehetett elvenni a gyereket... így utólag mongyuk nem bánom, majd csak lesz valami.... úgyis régóta akarunk gyereket B-vel, csak ugye nem lehet....upsz, most meg még el is szóltam magam....... :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


fúj, oti...Kép Kép Kép tényleg ne haragudj meg rám, de én nem szívesen hallgatlak tovább... :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: ez tök nyomi sztori és tök gázosan tálalod ráadásul... :shock: :shock: :shock: ez a sok pasi egyszerre, meg ezek a hasonlatok, mint az a szemműtét, broáf. Kép Kép Kép és ráadásul könnyre gerjedniii???!! fúj, te beteg vagy... Kép
hihi
 
 


oti: sajnállak, de ne vedd a szívedre hihit. Holnap egy új nap vár rád! Mondjuk ez már nekem is sok(k) 8)
playgirl
 
 


csajok, hoztam kis olvasnivalót. Egy számomra fontos ember blogja, véleményezhetnétek az írásait, persze ami magyarul van!!!!!!

habár ide nem kéne kiírni, priviben dobhatom a linket?!
playgirl
 
 


nekem jöhet a link playgirl, szerintem másnak is... :roll: :roll: :roll: aztán én megyek is aludni mára, most néztem be utoljára, csá csajok :D
hihi
 
 


tudod hihi, ez rosszul esett :cry:
miért kell engem bántani?????????????????????????
Kép
Vendég
 


na jó nem is igaz a sztori.
az viszont igen, hogy gyereket akartunk a barátnőmmel és a spermadonor fekete. :wink:

Most hogy mondod, lehet, hogy a PÁKÓ???????????????
BOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vendég
 


sziasztok lányok és topiklakók!
megszereltem a kutyát :D :D :D remélem, túléli :roll: :roll: :oops:

pörög itt az élet, látom, rendesen!

pléjgörl, nekem is elküldted?

Ottfogsz, te tényleg eléggé bizarrka vagy :shock: :shock: :mrgreen:
Most akkor melyik történet az igaz??? Vagy egyik se? :wink: :wink:
Mindegy. Az tuti, ha csak az egyik is és ha csak félig igaz már az is naggggyon gáz. :shock: :shock: te szegény megesett lányka :shock: Úgyhogy hihi, nem kell mindenkibe belekötni 8) 8) 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vicc vót :!:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Foxika, az avatarodon az tényleg az, ami?????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Többiek??????????????
HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!

Dédé, Rexi, Cuki, Démi, Nika, Lolka, Patr, ..... MERRE VAGYTOK???????????


Nekem való ez a topik: Rexi, Foxi,....
:roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Nem baj, szokás szerint faszán(kó) ellevelezgetek magammal :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia mpatr, jól vagy?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Köszi, jól. És Te?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Remekül, köszönöm kérdésed.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

na jó léptem magamtól mielőtt elkergetnek :oops: :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


én csak ámulok és bámulok itt :):)

a link nekem is jöhet

sziasztok újjak :)
otti nagyon gáz a történeted de hát istenem nem is nő aki nem szeret szexelni :):D vagy mégis????????én elárulom tegnap apával akkorát akcióztunk hogy sírtam a végén ez még sosem fordult elő velem és nem azért mert rossz lett volna :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: még jó hogy a gyerek nem ébredt fel :shock: :shock: :shock:

nekem a kedvenc zeném az aranyeső bár még sosem esett rám már jó lenne mert akkor kerítenék valami kacsalábon forgót

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!! Kép Kép Kép
jaj istenem én csak ámulok, és bámulok......

ottfox!
jaj istenem..... tényleg nagyon undorító kis történetet meséltél.... te nem vagy beteg????
a Gézut odaküldöm melléd, és akkor lehetsz te Ottfoxi a kis király... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
azok a sírós képek sem jönnek be nekem, tényleg nagyon elkente az összes a festéket magán...te tényleg erre gerjedsz????
te nő vagy egyáltalán???

mpatr írta:
Vazze Démi, nem rajtad akadt meg a szeme nekije????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nika!
örülök, hogy sírtál.......de ezt nem egészen értem.... :roll: :roll: :roll: :roll: vísítva sírtál???? akkor apid nagyon jól kenheti... :lol: :lol: :lol:

többiek.....
bocsi, de nagyon nincs most ídőm.... Gézu most perverz disznónak képzeli magát, és kergeti az udvaron a disznókat!!!

majd jövök.....
Kép
démongirl99
 
 


háj! (ó, bárcsak Kép )
szóval oti, ne haragudj a tegnapi kirohanásomért, de nekem nagyon nem jön be az ilyen akkora dákesze volt, hogy szemműtét, fúúúúj Kép az ilyet nem szereti a hihi Kép Kép Kép
de persze gyere csak továbbra is, hátha megkedveljük egymást Kép Kép Kép

dé, de jó, hogy jöttél!! már aggódtam érted, hogy királydráma, vagy valami keretében valami történt veled... Kép de látom megvagy, jaj de jó.

na, én megyek kipihenni a vasárnapi zabálást, hátha hízok, jaj, bárcsak bárcsak.... Kép Kép Kép
hihi
 
 


ja és persze nika!!! nem semmi sztori ez a sírás!! :D :D :D :D :shock: tényleg jól nyomhatja az urad... :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) :shock:
hihi
 
 


Jól nyomja bizony :D:D:D nem vísítva hiszen a gyerek mellettünk aludt csak szolidan :D :wink: :wink:
azért alszik velünk a gyerek mert állam bácsi nem nagyon nyomja meg a gyest meg a családit így eléggé kell szorítani azt a bizonyos nadrágszíjat meg hát a gáz is drága így télen csak egy szobát fűtűnk de azért mindent meg lehet oldani gyerek mellett is ugye barátnéim :):):):):)):

nika70
Salgótarján
 
 


te nő vagy egyáltalán???


De Dééééééééééémi! :shock: :shock: :shock: :shock:
Láttál Te már 5 hónapos terhes, leszbikus PASIT ??????????????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nika, én is szoktam sírni.......... :oops: :oops: :oops: :oops:
:wink: :mrgreen: :mrgreen:

Jól nyomja bizony

Nikaaaaaaaaaaaa lééééééééééécccccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mesééééééééééééééééééééjjjjjjjjj róla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hihi, én is nagyon remélem, hogy összébb barátkozunk.
Na nem annyira, mert Brigike leszedi a fejemet............. :roll:

különben köszi csajok, hogy nem röhögtetek ki.....
így a történetem tükrében talán nem is annyira gáz, hogx melegecske dombocska vagyok......
:arrow: hihi, azért tuggyad, hogy néhány pont igaz a történetből is....................
Így is barátkozhatunk????
Vendég
 


NIKÁNAK SZERETETTEL: :wink: :wink:

Kép
Vendég
 


oti bazmeg, akkorát röhögtem ezen az utolsón... :D :D :D elkent smink és nikának szeretettel.. te aztán tényleg minden alkalmat megragadsz, hogy elkent sminkeket, könnyes tekinteteket rakhass fel nekünk... :D :D Kép
hihi
 
 


és dé, megoldjuk, tudod: Kép Kép és hogy Kép
hihi
 
 


ja igen! tudtam, hogy akartam még valamit! :D :D :D szóval domina édes, ezt neked küldöm sok sok szeretettel Kép

http://www.youtube.com/watch?v=y-LhyAVzDBI
hihi
 
 


jaj, és persze, jut eszembe!! fenti számot akár otinak is küldhetem, hiszen vannak benne elkenődött sminkek úgy emlékszem!!!! Kép Kép Kép
hihi
 
 


ottika drága vagy legalább nem kell azon vacilálnod hogy két nőnek hogy lesz gyereke :):):):) megoldódott de akkor te nem leszbi vagy hanem biszexi :):):)

apa titka egyszerű figyel rám és nem önző innen kezdve meg minden belefér ami mindkettőnknek jólesik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, szuper lehet a férjed. Ritka kincs az ilyen, vigyázz rá! :wink: :wink:

Otifoxi, most akkor mi van? :shock: :shock: :shock: igaz is meg nem is? hogy is van ez?? Érdekelne!! És miért hívod a kisbabádat Zabinak? Ez olyan kirekesztős név. Azt már meg se kérdezem, miért a káposztaföld közepébe ücsörög....... :roll:
Felőlem rakhatsz fel szétkent képeket, engem nem zavar, bár nem indulok be rá.

És ha jól emlékszek, de javitsatok ki a Hihi is adós még hogy az ikrek fiúk-lányok-e.
Lássunk már tisztán így egymás közöt.

CSAJOK, ELŐ A FARBÁVAL, KI MIT REJTEGET MÉG? :lol: :lol:

Démi, Gézu érte utol a kocát vagy Te a Gézut végül? :lol:

Kép
Kép
lolkabolha
 
 


Csak bekukkantottam, írt nekem-e valaki.


Hihi, b....szod, az a pattogós ürge a lovon az ultradráma. :shock: :shock:
úgy néz ki, mintha mazó lenne és masztizna :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem értem amúgy se hogy jön oda, de azért tetszik
:D :D :D

Démong., tényleg mi lett a cocafuttatás eredménye? :wink:

Nika, aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: :shock: :shock:

Lolka, majd sztorzizok neked legközelebb, most nincs kedvem. Megyünk vacsizni a drágámmal :wink:

Hihi te meg tényleg nem mesélted el a hármasikrek nemét.

Tegyetek már fel vonalzókat így olyan nehéz követni mindenkit.
Vendég
 


Mpatr, köszönöm a hiányolást, úgy gondoltam nem vagyok én való ide, visszamentem zugolvasó üzemmódba.
Na meg a kilóimra is hamar lecsaptak, így tényleg nem sok keresni valóm van itt!

Kép
Kép
patr
 
 


nika, tényleg becsüljed meg az urad, esetetekben hajrá sírás!! :D :D 8) 8)

lolka, hááát.... én asszem még nem vagyunk annyira jóban, hogy eláruljam a gyermekek nemét, úgyhogy lazíts, és vegyél vissza kicsit a tempóból :D :D :D :D :D :wink: Kép

oti, jéééé.... baszki a lovas szmájli jelentése nekem: hős, ki mindig kész kiállni igazáért!! (jelen esetben te, a mániád, az elkent szemfesték mellett, hisz ahogy egy morzsa hull könnyekről, te lecsapsz és már szúrsz is be új rívós képet... Kép :D :D :D :D - ja, ide most a tyúkos úgy jött, hogy lecsapsz... Kép Kép ) de hogy masztizó mazo??? :shock: :shock: :shock: :shock: egyre durvább az imidzsed oti, fura lányka vagy, kétségtelen. Kép
na csók, asszem mára ennyi Kép
hihi
 
 


Oti :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
egyetértek hihivel, kicsit gázos pipi vagy 8) 8) 8)

Hihi, azért ne bújj ki a nemes kérdés alól!!

Patr, druszám, ne is törődj a lecsapkodókkal, gyere írni is!!!!
A zugolvasás csúnya dolog, ezek meg itten verik a csúnya dolgokat művelőket, amint látod :roll: :roll: :roll: Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


:mrgreen:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Hájjjjjj!

fúúúú Oti te mindenben ezeket a perverz dolgokat látod meg...fúúúú...gáz....mazó masztizik...jájjjjj Kép pedig az tényleg csak egy jó kedvű pattogós ürge, vágtázó lovacska hátán... :shock: :shock: :shock: :shock:
most meséljem el ezek után neked a cocafuttatás eredményét??? :o :o :o :o
jaj oti..... sajnállak nagyon....és tényleg a bébi mér is zabi?????
na ezt meséld már el lécccci...

lolkabolha!
sajons utolérte... nagyon el vagyok én keseredve..... Kép
mi lesz az én drága Gézummal????????????? Kép Kép
démongirl99
 
 


DÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉMI :shock: :shock: :shock: :shock:
Te a Gézut sajnálod????
És a MALAC?????????????????????????????? :evil: :evil: :evil:

ÉS MÉG ÉN VAGYOK A PERVERZ DISZNÓ????????????????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ajjjas rágalom kérem :evil: :evil:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: