Új privát üzeneted érkezett!

Ki ne maradjon:

DÉMINEK:
Kép

GÉZUNAK:
Kép

:twisted: :twisted: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol:

nika70
Salgótarján
 
 


valaki elvarázsolta a játszópajtásaimat!!!!!!!!!

Kép

akinél a pálca van az azonnal csinálja vissza!

hova tüntetek csajok? :shock:
Vendég
 

 
 

vazze pedig olllyan sztorim van :wink:
Vendég
 


otti nem tűntünk el mesélj

nika70
Salgótarján
 
 


Kedves Ottfogszmajdsirni, hívhatlak inkább Patinak???? Lökjed a sztorit, felcsigáztál....... Kép Kép Kép
a_domina
 
 


a domina :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Vendég
 


Domina én Oti vagyok, esetleg Ottfoxi, vagy ha nem megy másképp, hát Otília. De semmiképpen sem Peti.
Vendég
 


kedves oti!
most elmondom neked de csak hallkan, hogy ezt csiripelték a madarak...
domina madarai nálam is jártak....otipati nem is rossz....
démongirl99
 
 


Ja, sztori.

Nagy szívás volt ma, a kórházban valaki beszólt nekem és pont bent volt Feka Brinkmen is ott és a beszólásról simán levágta, hogy Brigike van és ebböl meg kikövetkeztette, hogy valószinüleg övé a gyerek.
Egész nap előle menekültem..... :oops: :oops:
mi a kakást csinálok holnap???????????
Vendég
 


állatokat gyógyítasz? Kép
a_domina
 
 


Sziasztok!

Most nézem:
miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii van??????????????????????????????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Jó, hogy tudathasadásos vagyok, de nem ennyire!!!!
Ki szórakozik???????????????????????????????
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


domina:
Az egyik szent nevü kórházba vagyok műtősasszisztens.
Miért beteg vagy? 8)
Vendég
 


én nem, szerintem Te vagy skizo kissé......
a_domina
 
 


mi a bajod velem?
Vendég
 


semmi, csak valahogy ezt hozod ki belőlem Kép
a_domina
 
 


Csajok, ez marhára nem vicces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem tudom, ki szóraqkozik, de az ottfogszmajdsirni-hez semmi közöm!!
Légyszi vuilágosítsatok fel, mi a jó franc folyik itt!!!!!!!!!!!!

Honnan jön nektek ez?????????????????

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Már írni se tudok az idegtől :roll:

Egyáltalán itt most akkor ki kicsoda??????????????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Eddig is írtam a saját nevemben, ezután sem bújok kitalált figurák mögé!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


nyugi Pati, neked meg mi a bajod???
Vendég
 


menj a francba akárki is vagy!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati, mivel elég jól otthon vagyok a számtech világában, sikerült beazonosítani ottfoxi ip-jét. A tiéddel egyenlő. Na erre mit lépsz? :P
playgirl
 
 


Azért látom elég vicces párbeszédet folytattál magaddal éjjel 8) :roll: lehet tényleg szükség lesz arra a pszichológusra. Inkább pszichiáterre, nem???
playgirl
 
 


Sziasztok,

Pati most hívott és a következőt üzeni:

Nem mer belépni a gépéről, mert nem tudja, hogy ki és mit garázdálkodik az IP címéről. Azt kéri, hogy bárki is teszi, legyen szíves, hagyja abba, mert délutánra hívott számítástechnikust, aki megnézi, hogy mi mindenhez fértek hozzá, valamint gondolkodik a rendőrségi feljelentésen is.

Elnézést, hogy én meg rég nem írok, de rengeteg a meló, meg próbálom a kérót kiadni, stb... (és betegek a gyerekek, meg az anyagi gondok, meg a hejesírásom sem a régi :lol: ), de majd...

Sziasztok,

E.

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Mivel ebben a topikban már szokássá vált fiktív nevekkel szerepelni, én is így teszem. Főleg, hogy már tegnap este az volt az első gondolatom Pati kapcsán, hogy aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók. Hát, én nem szeretnék disznóvacsora lenni...

Ma már elgondolkoztam, hogy mi ez a lejárató kampány Pati ellen? És elfogott a kétkedés, hogy ennek a történetnek mennyi valóságalapja lehet? Megkérdeztem egy rendszergazda ismerősömet ezekről a dolgokról... Elgondolkodtatóak voltak a válaszai. Pati én meggondolnám, hogy akarok-e még ezzel a csapattal kapcsolatba kerülni... (A rendszergazda engedélyével másolom be a válaszokat. Az amolyan chates, pongyola írásmódért elnézést.)

IP címet fórumhozzászólásnál könnyű megállapítani pl. annak aki nem fórum rendszergazda?

nem...azt csak a forum kezeloi tudjak esetleg, vagy ha olyan programot tudsz hasznalni, amivel "elkaphatod" az illeto csomagjait, akkor tudod "megtalalni" az ip-cimet az illetonek.
az egy eleg kemeny feladat, meg nem probalkoztam ilyennel en sem.

Egy fórumon vkire azt írták, hogy egy másik személlyel azonos... Arra lettem volna kíváncsi.

hat akkor eleg komolyan nyomhatja az illeto a szakmat... (Minden elismerésem playgirl!)
egyebkent, ha kabelinternetes cegnel elofizeto az, akinek az ip-cimerol van szo, akkor tobbezer elofizeto ugyanazzal az ipcimmel latszik kifele...szoval ez nem 100%-os megallapitas, ha fix, publikus ip cime van az illetonek, akkor az egyedi, ha azt tudja az, aki ezt allitja, akkor teljesen beazonosithato
pl, en itt kabelinternetszolgaltatonal vagyok ugyfel, kb. 2500 masik ugyfellel egyutt. MINDENKI aki errol a szolgaltatasi teruletrol ir mondjuk forumra, vagy csak szimplan netezik, a xx.xx.xx.xxx-as IP cimmel latszodik

viszont lehet venni fix ip címet és ha ugy ir egy forumra, akkor teljesen pontosan beazonosithato.
a tobbi 2500 ugyfel is, de az csak ugy, hogy a szolgaltato trace-eli (nyomonkoveti) hogy mikor kinel volt a belso tartomanybeli ip-cim, es azt kiadja a nyomozohatosagnak...NEM MAGANEMBERNEK...
te is megnezheted a sajat ip-det, mivel latszol kifele: www.whatismyip.com

szoval, ha EGYENI, FIX ip cime van valakinek akkor "konnyen" azonosithato, de ahhoz az kell, hogy direkt kapcsolat legyen a masik fellel (pl. chat-el, levelet kuld, stb., amikor is konnyen, amatorok is elkaphatjak a csomagokat, es megtudhatjak a masik fel ip cimet) ha forumra ir valaki, es egy masik ottani tag is szimplan felhasznalo, akkor nem fogja megtudni , hogy mi az elso ember ip-cime
a fenti publikus fix ip/natolt belso tartomanybeli ip cim dolog csak tovabb neheziti esetleg a helyzetet, hat meg ha proxy-t hasznal valaki


De fórumon az egyik felhasználó a másikról ilyesmiket is megtudhat? Szóval, ha elküldöm 2 felhasználó adatlapját, akkor pl. te azzal mit tudnál kezdeni? Mi tudhatnál meg róluk?

hat, nem hinnem. de kuldheted, megnezem, mi derul ki

Elküldtem 2 felhasználó adatát...

Válasz:
hat ebbol semmi. ha PÜ-t tudnánk esetleg küldeni, talán...de szerintem akkor sem derülne ki semmi

Sem, a hozzászólások helyén?

kivulallokent nem. adminok tudnanak ilyet csinalni, ok latjak a log-okat.

Szóval másik sima felhasználó sem nagyon tudna mit csinálni nem? Az egésznek nem sok alapja lehet?

mas sem tudna semmit, jo esellyel, hacsak nem hekkelte meg a forum szerveret, vagy valahogy nem juttatott iranyitottan kemprogramot a megfigyelt ember gepere, de ahhoz az kellett, hogy kozvetlen kapcsolatuk legyen pl,. atkuldott msn-en egy kepet, amiben kemprogram volt, stb

Akkor nem sok esély van rá... Szóval valószínű, hogy kamu és lejáratás az egész?

szerintem az

Köszi! :)

nm
kétkedõ
 
 


akkor leírom a menetet, ezt is kérdezd meg a haverodtól kétkedő, hogy valós lehet-e.
1. playgirl meghívta priviben otit, hogy jöjjön a zárt fórumunkra (azt hiszem senki előtt nem titok, hogy kik vagyunk), pont azért, mert meg akartuk tudni az ip-jét. ott ugyebár mi vagyunk az adminok.
2. csak annyi derült ki ebből, hogy érd, semmi több, valóban, de bevallom már ez is több mint gyanús, de azért kétségtelenül kevés a bizonyossághoz.
3. a zárt fórumon ott van velünk pati többször emlegetett nikusz barátnője, aki nem akarta elhinni, hogy érd, hogy pati. így megkérte a férjét, hogy nézze meg neki a pati ip-jét egy korábbi e-mail alapján. laci megnézte, felkiáltott: baszki, tényleg ő az!

konkrétan így zajlott a történet. senki nem akarja lejáratni a patit, ő járatja le magát ezzel a hívom a rendőrséget sztorival.
occam borotvája lányok... melyik a valószínűbb... hogy pati regizik poénból otiként is (semmi gáz, vallotta volna be tegnap, aztán csók, nekem sincsenek hármasikreim), vagy hogy valaki betör az ip-jére, hogy onnan játsszon otit? esetleg zárt furgonban parkolt a jim a patiék háza mellett, és minikamerával felszerelt kémlegyet is küldött be a házba, ugye??!! jézusom.
na csá nektek humortalan lányzók, mi ide csak poénkodni jöttünk, szerintem nem is tettünk mást. a ti topikotokban elhangzott jelzők a saját társaitokat minősítik, hiszen dédé indította a topikot (szintén poénkodási célzattal, szeretünk dédé), pati folytatta, mi meg leütöttük a labdát, ennyi. soha nem rajtatok röhögtünk, hanem egymáson, hogy ki milyen baromságot ír még... csak hogy ne maradjon titok: démi, playgirl, cukorpótló, rexi, a domina és én voltunk a zárt fórumról valók. a többieket nem tudjuk, ki volt, beleértve azt a kedves névtelent is, aki a kacikának beköpte a kaparást, na, azok se mi voltunk, csak lestünk de paraszt. minősíthetetlen stílusa ebben a topikban egyedül kacikának volt szerintem, no meg a névtelennek. meg néha otinak.
szóval tényleg pá, lehet pezsgőt bontani, ide többet mi nem írunk.
hihi
 
 


Kép
hihi
 
 


Kép
hihi
 
 


Zavaros egy történet... Főleg Pati kapcsán. Azért Pati stílusát nem ilyennek ismertem, csodálkoznék rajta...

Az ismerősömet újfent megkérdeztem, a következő volt a válasza:

na, akkor ok adminok, ugy mar latjak a log-okat, milyen level milyen ip-rol jon, illetve, ha mar konkret kozvetlen kapcsolat van/volt ahogy irtam a ket fel kozott (meghivta egyik a masikat), onnan mar ki lehet az ip-t deriteni. (Szimpla felhasznalo a forum hasznalataval NEM tudna kideriteni, de igy, hogy konkretan az az uzenet (tehat azok a csomagok, amiket vizsgalni kell) megvan(nak), mar konnyu figyelni a masikat, es az ip-t lenyomozni. Csak ugy "belehallgatni" a forumra erkezo uzenetekbe joval nagyobb szaktudast igenyelne. Ettol fuggetlenul, ha nem publikus fix ip-je van az illetonek, akit "lehallgattak", meg a masiknak is es az a ketto ugyanaz, hanem belso tartomanybeli, akkor az csak azt jelenti, hogy ugyanannak a szolgaltatonak a halozatan van, nem biztos meg, hogy ugyanaz az ember...

Szerintem sokak számára kiderült, hogy kik a zárt fórum tagjai. Jim és Foster sílusa itt is könnyedén felismerhető volt. Valóban számomra sem léptétek túl az ilyen vicces, poéntopik elfogadható stílushatárait (kivéve a hihi/Foster által is emlegetett személyeket), viszont azért a tegnap esti és ma reggeli üzenetek számomra már nem voltak olyan viccesek. Sőt, elég rosszízűek voltak. Ezért is gondoltam, hogy írok.
Bár, valóban vicces csapat tudtok lenni, Patit igazából nem értem, hogy miért teper olyan szekér után ami egyértelműen nem akarja felvenni, de inkább át is gázolnának vele rajta...
kétkedõ
 
 


kedves kétkedő!

Hihi szépen leírta a történetet, így is van. Én sem értem Patit,mert nincs ezzel semmi gond, hogy álnéven is itt van, hiszen én is itt vagyok, de nem levelezgetek Jim néven is, de ezzel sem lenne probléma! Este én egyértelműen levágtam, otti egyenlő Pati. Ennek következtében jött a szikra, írok ottinak privit, jöjjön a zártra. Mivel én is admin vagyok, a mail címemere ez az üzenet jött:

Tisztelt Admin!

A fórumodba új felhasználó regisztrált! A fórumozó regisztrációját jóvá kell hagyni az adminisztrációs felületen bejelentkezve a "Regisztrált felhasználók" menüpont alatt!

Név: ottfoxi
E-mail cím: ottfogszmajdsirni@citromail.hu
IP cím: xxxxxxxxxxxxxxxxxx


Amúgy mindenki ip-je látható számomra a zártban is....neten kerestem progit és Érdet dobta ki erre az ip-re. Gyanús volt, mondjuk inkább úgy fogalmaznék 100% biztos benne ki az. Ezt Znikusz Lacija alá is támasztotta. Ennyi a történet. Aki kiváncsi az ip-re szóljon. És kétkedő, köszönöm az elismerést az ismid részéről, szerintem is fasza vagyok, hogy kinyomoztam! De nem volt nehéz....

Én is befejeztem, nem akartam lejáratni senkit, csak gondoltam ha már így állunk, beismeri Pati, hogy mi a dörgés, ehelyett jön azzal a dumával, hogy betörtek a gépére....ezt kétkedő ismije mire véli?

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára playgirl 2008.12.09 19:34-kor.
playgirl
 
 


És még egy kérdés:

AKKOR MOST HOL VAN OTTI???
playgirl
 
 


hihi írta:(semmi gáz, vallotta volna be tegnap, aztán csók, nekem sincsenek hármasikreim)


Baszki, hihi, innen kell ezt megtudnom :?: :?: :?: :?: :?:

Tudom-tudom, mindenki el fog tűnni, de Playgirl, légyszi-légyszi, priviben segíts nekem fogyás ügyben, jó???? (ha már az én hájamat senki nem vette vállára :cry: :cry: )
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


Kedves playgirl (Jim)!

Igen, hihi már leírta, hogy hogy történt, utána már nem volt kérdésem. Bár, hogy Pati és Otti egy és ugyanaz a személy lennének még mindig nem biztos... Igaz, elég nagy véletlen egybeesés kell legyen, hogy ugyanannál a szolgáltatói hálózatnál legyenek...

Ismim részéről az elismerés akkor szólt volna, ha az illetőknek ezen a fórumon keresztül tudtad volna meg az ip címét... Abban az esetben, ha más kapcsolatod is van velük (Patinál ezt tudtuk, hogy volt), vagy pl. a saját fórumodra csalogatod, ott már nem olyan nagy kunszt megtudni. A fórumok adminjai látják az ip-ket...

Egyébként szerintem annyira nem etikus más ip címét nyilvánossá tenni...

Nektek is pá!
kétkedõ
 
 


kétkedő, ha szerinted nem etikus, akkor kitörlöm.
playgirl
 
 


dagadt júdás, szívesen segítek, mondtam már. tudod hogy bírlak :wink:
playgirl
 
 


ja amúgy azért az vicces lenne, ha erről a fórumról vágnám le vki ip-jét, na akkora ász tényleg nem vagyok...........

na mindegy. 8)
playgirl
 
 


Kedves "Otti"
!
Nem tudom, ki vagy és mi volt a célod a történtekkel, de ha engem akartál lejáratni, ha a beteg kisgyerekeimtől akartál nem kevés időre elvenni, ha nekem akartál néhány pokolian rossz órát szerezni, vagy ha a márciusi és a zárt topikok között kialakult szakadékot még tovább akartad mélyíteni, gratulálok, sikerült. Büszke lehetsz magadra "Ottika"!
Még egyszer kérlek, ha szikrányi becsület van benned még, fedd fel, vagy töröld magad!! A babanet moderátorának már megírtam az esetet és kértem a felhasználó és hozzászólásainak törlését.

Ha pedig nem szállsz le rólam, nem fogok válogatni az eszközökben, hogy megtalálom a módját, kideríteni, ki vagy.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


És az utolsó szó jogán.

Több informatikus ismerősömmel egyeztetve, egyikkel a gépemet átnézve, sajnos ugyanarra jutottunk, mint Ti. Látszólag semmi sem bizonyítja az állításomat.

A legnagyobb valószínűség, hogy un. "maszkolták" az IP címet az enyémre. Ez nem akkora nagy kunszt, de nagyon kell érteni hozzá, hogy valaki úgy tudja megcsinálni, ahogy az enyémmel tette, hogy ne lehessen visszafelé megkeresni. Pillanatnyilag elakadtunk a "nyomozással". Van a srácnak egy "még komolyabb" ismerőse, még ő is megnézi, tud-e kibogozni valamit.
A gépemről közben leszedtünk minden olyan anyagot, ami nem való illetéktelen kezekbe, de valószínűleg ezekbe nem nyúltak bele. Nem ez volt a cél............
Sokat gondolkoztam rajta, hogy ki lehetett: akinek "oka" lenne, az nem ért hozzá, aki meg értene hozzá, annak oka nincs. Maradt még esteleg egy érdi illető, aki ugyan könnyedén meg tudná csinálni, de nagyon furcsa lenne. Bár már tényleg nem tudom, mit gondoljak!! Egy biztos, ez nagyon aljas húzás volt!

Tegnap éjjel és ma reggel a csipkelődős levelezgetés közepette még én is azt hittem, jim topikjának tagjai állnak a dolog mögött (ezért is csattantam fel annyira, azt hittem, ők kreálták a figurát, aztán meg rám kenik), mostanra, a mai több órányi beszélgetési idő után teljes bizonyossággal tudom, hogy nem így van. Jimnek pedig hálás vagyok, mert ha nem jut eszébe a tegnapi ötlet, bele sem merek gondolni, mikor és hogyan derül ki az egész.

Szándékoztam rendőrségi feljelentést tenni (nagyon sz@r érzés, olyan, mintha az embernek betörnének az otthonába), de konkrét bűncselekmény híján nem lehet. No comment....

Nem tudom, ki Kétkedő, (alkalmasint meglephetne egy privivel) mindenesetre köszönöm, hogy kiállt mellettem!!

Ismertek mind, tudjátok, hogy az életem a mókázás, de azt kikérem magamnak, hogy egy ilyen beteg, gusztustalan lelkű alakkal azonosítsanak, mint ottfogszmajdsirni!!

Az is nyitva maradt még egyébként, hogy ki írta Kacikának az abortuszát emlegető, igen gusztustalan üzenetet.

Két dolgot még:
1. Visszakerestem Otti hozzászólásainak időpontját, és van közötte olyan, amikor nem lehettem a számítógépnél és ezt bizonyítja egy uniós kutyaútlevél, amibe nemcsak az adott dátum, hanem a féreghajtó beadása miatt az óra, perc is bekerült, amit a központi nyilvántartásba való regisztráció miatt utólag módosítani, még ha akarnék, se tudnék.
2. Jimm a nyáron többször is mesélte, hogy pillanatok alatt le tudta ellenőrizni, ki kattint az iwiw oldalára. Ezek után azért már csak nem kattintanék a saját fórumára egy "ál-illetővel" a saját IP címemen! Ennyire azért ne tartson már senki butának!

Pillanatnyilag szinte minden ellenem szól,
amivel szemben pusztán a szavam áll: NEM ÉN VOLTAM OTTI.

Túl fáradt és szomorú vagyok a mai nap után tovább hadakozni. Mindenki gondoljon, amit akar!

Dr. Mészáros Patrícia

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Kedves topiklakók,
nem szeretnék hívatlanul zavart okozni fórumos életetekben, de olyan jelzést kaptunk, hogy visszaéltek az egyik fórumozó ip-címével. A történteket a sértettel megbeszéltük, és ha gyanúnk a jövőben igazolódik, akkor megtesszük a szükséges jogi lépéseket. Hivatalosan rendelkezésre állnak azok az eszközök, melyekkel lebuktathatók az arctalanság álcája mögé rejtőző, törvénytelenséget vállaló, sérült lelkű kellemetlenkedők. A Babanet Társalgójában mi mindig is megvédtük a közösséghez tartozó, törvénytisztelő, normális fórumozókat. Ezen a gyakorlatunkon nem szeretnénk változtatni, így ennek jegyében kívánok nektek további jó fórumozást, a kellemetlenkedőnek meg gyors és még névtelen távozást.
apa :)
apa
 
 


Kedves Pati!
Kérlek ne vedd a szívedre a történteket!
Én egy percig nem kételkedtem(ek) a szavadban....
Sajnálom, hogy valaki jót szórakozik más kárán....
Gyere inkább a márciusi babákhoz... :)

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Újabb comming out:

A Kétkedő kapcsán: Hát hogy mindenki rám gondol????!!!????!!! Pedig esküszöm, hogy nem én voltam! Valaki nagyon a stílusom mögé bújt - ha már mindenki a stílust azonosítja velem (viszont akkor meg nagyon szívesen megismerkednék a Kétkedővel - vagy lehet, hogy már ismerem????)! Vagy lehet, hogy tudathasadásos vagyok, és éjjel - a sok éjszakai ébredés között, miután Fruzskát elaltattam - megírtam, word-be raktam, majd miközben vezettem hazafelé Pomázról az Almafából, és a védőnőnél voltunk, és a gyermeket lemérték (75 cm, és 8750 gr), megbeszéltük az éjszakai ébredéseket, és azt, hogy a gyermek nem nagyon eszik kanalast, és megkapta a prevenárt, valahogy megoldottam, hogy felkerüljön az előzőleg megírt hozzászólásom. Mondjuk vittem egy laptopot a rendelőbe, és mobilinternetet, a gyermekemet magára hagytam - bírja az a szurit, megnyugtatja magát - és mindennél fontosabb hozzászólásomat felraktam. Ja, persze előtte regisztráltam magam Kétkedőként. Hát igen, így történt. Csak mert nekem mindennél fontosabb a fórum.
A múltkorit (mert hogy már írtam egy levelet privátim - kicsit érzelgőset, és mint látható nem az volt a megoldás) pedig utána már bántam, mert engedtem magam felhúzni. Meg hát nem sokat értem el vele.
Sajnálom, hogy így elfajultak a dolgok. Még mindig nem értem, hogy mi a végső célja ennek az egész herce-hurcának. És nem értem azt a fajta kielégülést, amit az egész okozhat...
Én már csak ilyen egyszerű vagyok ;)

És Kétkedő: köszi! Nagyon jól csináltad, amit csináltál!!!
linocs
 
 


Srácok, én csak ámulok és bámulok. Nem néztem pár napja ez a topikot, és hogy itt mekkora szartócsa van!
Kíváncsian várom a szerkesztők nyomozásának a végét. Jó lenne tudni, ki ez jellemtelen mocsok.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Pati!

Remélem, hamarosan megnyugtató válaszra találsz!

Kedves Linocs!

Hízelgőnek is vehetném stílusom stílusoddal való hasonlítását, de senkinek stílusa mögé nem bújtam. Ez a sajátom. :wink: Akkor is, ha eddigi írásaim alapján ez nem tűnt fel...
kétkedõ
 
 


Lányok, leírom az elméletem, ha akarjátok elhiszitek, ha akarjátok nem. Ha valaha is kedveltetek, ismertetek, tudjátok, hogy őszinte ember vagyok, mindig odavágtam a frankót. Ezt most is megteszem:

Most már engem is érdekel, ki Otti, de még mindig afelé csapódik a megérzésem, hogy sajnos Pati az. Számomra is megdöbbentő, hiszen a gyerekei életére is megesküdött nem ő az. Akkor ki???????? Ki járatná így le előre megfontolt szándékkal? Ha nem a babanetesek közül vki, akkor komolyan kérdezem, vki itt bosszúlkodna Otti néven?????? És tényleg, engem is érdekelne, vki hogyan tudna Pati ipéjén írni???????????

SZámomra egy dolog lenne még lehetséges, én előre megfontolt szándékkal beregisztráltam Otti nevén Patti ipéjével, mert amúgy másodállásban hekker vagyok. Azért írok a saját nevemben, mert szerintem engem utáltok a legtöbben, próbálom a ti szemetekkel nézni kicsit. Direkt csináltam, hogy borulhasson a bili és így megaláztam. (mondjuk nem értek hozzá, már hekkeltem volna inkább az apeh, vpop rendszerét, max a férjem volt nőéjét, mert még mindig rühellem, nem a bénetesek gépe lenne, az is száz, de ez mellékes) Utána pedig hagyom, hogy nyomozza ki apa moderátor, hogy bírósági ügyem legyen belőle, végülis nem járok oda eleget, hiányzik.

A másik lehetőség, hogy Pati beteges módon nem tud már más eszközökhöz nyúlni, csak a hatóság megtévesztésével baromira maga alatt vágja a fát! Érted Pati????? Hidd el, senki nem akar rosszat neked, de kérlek ne csináld, szerintem elég volt!!! De van bennem remény, HINNI AKAROK neked, de a jelenlegi szitu nem ezt mutatja.

Viszont én tényleg szeretném feltenni az i-re a pontot, így megkérném apát -ha az én szavam számít valamit- indítsa el a folyamatot, mert adok Patinak esélyt hiszen én sem ilyennek ismertem meg!

Jim
playgirl
 
 


kétkedő és lolkabolka meg biribon. Max kétkedő még mni is lehetne. (csak azért mert nekem meg így jött le, általában jók a megérzéseim, emiatt is állok ki az elméletem mellett)
playgirl
 
 


Linocs, bocsi, de Kétkedőnél én is Rád gondoltam... ennyire utánajárni a dolgoknak, összeszedni mindent, időt és energiát nem sajnálva mindent a maga ok-okozati összefüggéseivel megtudni, én így csak téged ismertelek. Ugyan az excel tábla és a linkek hiányoztak belőle :lol:

Kétkedő, ki vagy te????? Most itt ülök és töröm a fejem, de egyszerűen én nem ismerek még egy ilyen embert a netről... :cry:

Baszki, ki lehet?????

És akkor kedves 5000x idekattintó honfitársaim! Ki a fene volt 000??????
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


na 000 engem is érdekelne, mert nem mi voltunk......(mondjuk röhögtem is jókat, azt vágtam ugye dagadtjúdika az, de neeeem :D )
playgirl
 
 


kétkedő biribon. a mini nevű lány többször is gázosnak meg mindenfélének titulált minket, úgyhogy ő olyat nem írt volna, hogy szerinte se léptük túl a poénhatárokat, mert szerinte túlléptük. szóval a mi humorunk határai jóval túlnyúlnak az övéin, így ő kiesett. biribon a kétkedő. meg lolkabolha is. meg talán nullus is... :D :D :D :D :D
hihi
 
 


pedig baszki azt ígértem nem írunk többet... Kép
hihi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: