Új privát üzeneted érkezett!

ha már itt vagyok, küldjek rikimartint? Kép
hihi
 
 


Ha már elszórakoztatjuk magunkat: IGEN!!!!! Nem gázabb, mint mi :lol: :lol: :lol:
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


na jó, rádumáltatok. persze azt a klipet, amelyikben a legszebb. :D :D :D de mér' buzi ez baszki??? Kép Kép Kép


http://www.youtube.com/watch?v=qI1Rks6P1dA
hihi
 
 

 
 

dédééé!!! Kép rikivel egy mondatban a gáz szó nem szerepelhet, cöcö. Kép
hihi
 
 


Nekem már megint csak egy dolog jut eszembe... fuj-fuj-fuj, te most dolgozol dédé, nem erről ábrándozol...randa nagy éhes disznó, mindig csak a makk :lol: :lol: (na, most mindjárt én leszek kimoderálva, ha "apa" ezt elolvassa)
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


ugye, hogy szép??? Kép hülye toncsi meg azt mondja gáz a mellénye.. Kép kit érdekel a mellénye??? keblemre dédé, nekem is csak egy dolog jut eszembe rikiről mindig.. :D :D :D 8) 8) 8)
hihi
 
 


te hülye hihi, mit rikimartinozol itt? 8)

amúgy nekem akkor is az volt a legnagyobb poén, hogy fostercicc=jimcicc (ez utóbbi de szarul hangzik..........) Mondjuk tény bébi, hogy eléggé közös a nevezőnk. hö akkor ki a számláló....jaj ez szar volt..........na jó, léptem........
playgirl
 
 


Lolkabolha és 000 esküszöm, nem én voltam! :D

Lánykámnak is tetszik Ricky Martin. Vigyorogva rázza a laptop előtt. :D :lol: :)
kétkedõ
 
 


hihihihi, ez sokkal jobb szerintem: http://www.youtube.com/watch?v=5yf91Ma5gbc
playgirl
 
 


de akkor kétkedő te vagy, ugye biribon? :D :D :D
lánykádnak máris jó ízlése van (jobb mint a toncsinak Kép ) riki szééééép.... bár buzi, de csak mert még nem találkozott velem, erre már rájöttem. :D :D 8) 8) 8)
hihi
 
 


jimike, a szám jobb, de a riki szebb az i don't care klipben.. Kép
hihi
 
 


Nekem barna hajjal, borostával sokkal macsóbb...na jó, nagy duzzogva azért bevállalnám a másodikban is, csak ott túl sokat mutatják a csajokat...
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


Ki a fene 000? Felajánlok neki egy nagy tábla csokit, ha lerántja a leplet magáról... Biribon, akkor kétkedő te vagy???
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


hihi írta:na jó, rádumáltatok. persze azt a klipet, amelyikben a legszebb. :D :D :D de mér' buzi ez baszki??? Kép Kép Kép


http://www.youtube.com/watch?v=qI1Rks6P1dA


mér buzi? Hogy nekem mégjobban teccen! :wink:
playgirl
 
 


Kép

ez a pasija. a mááázlista.... :D :D :D :D :D Kép
hihi
 
 


kétkedő írta:Lolkabolha és 000 esküszöm, nem én voltam! :D

Lánykámnak is tetszik Ricky Martin. Vigyorogva rázza a laptop előtt. :D :lol: :)


hehe, akkor jól gondoltam. Legalább egy betalált.

000-nak én meg felajánlok egy ebédet, jól főzök, gondold meg!!!!!!!!
playgirl
 
 


mármint ahogy így elnézem, mindegyik mázlista... Kép
hihi
 
 


nullus! én kurva szarul főzök, de én is felajánlok egy ebédet!! :D :D :D
hihi
 
 


hihikém, most elpirultam így: :oops: :oops: :oops:
playgirl
 
 


hihi írta:mármint ahogy így elnézem, mindegyik mázlista... Kép
te idióta :lol: :lol: :lol:
playgirl
 
 


nem tudsz te olyat, pléjgörl, hihi :D :D :D :D
hihi
 
 


én most azon is röhögök, hogy milyen a nicked, hihi ennél hülyébbet nem is választhattáé volna. Azért a pléjgörl......... 8)
playgirl
 
 


tudom bazmeg, de annyira röhögtem a vizilós az jóóó ha naaaagy az jóóóó ha dundin, hogy nem jutott eszembe más, üres volt az agyam, csak az volt benne, hogy hihi... Kép
hihi
 
 


Nade lányok, fúj-fúj, hogy lehet egyáltalán ilyeneket gondolni!!! Pfffff.....én ezt az erkölcsi fertőt nem bírom :shock: :shock: :shock:

MODERÁTOOOOR!!! EZEK ITTEN MALACKODNAK!!!!!!! TESSÉK TENNI ELLENE MODERÁTOR BÁCSI, HOGY NE LEHESSEN SZEXI BUZI PASIKÉPEKET FELTENNI!

Röf-röf
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


cöcö dédé, a szexi buzi pasiképek az éééééletünk.... :D :D :D :D :D (na meg a szmájlik, ugye dé :wink: )
hihi
 
 


röfröf :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

amúgy ha raknék képet amikor legdagadtabb voltam, meg a mostaniról, dédécicc, a régi kép röfögne nem te :lol:
playgirl
 
 


kérek ostoros szmájlit!!!!!!!!!
playgirl
 
 


Kép
hihi
 
 


meg van még a domináé, de az az övé, mivel ő vág olyan fejet ostorozás közben... (ezen azóta is fetrengek domina...) :D :D :D :D :D
hihi
 
 


nekem amúgy még ez a kedvenc szmájlim, pléjgörl álá Derick Kép
playgirl
 
 


Ugyan már pléjgörl, változtasd meg a neved nyugodtan pom-pomra. Hol ilyen vagyok, hol olyan... papucs orrán pamutbojt...szobafestőpemzli...dagadt disznó... cimlaplány...házitündér...bikiniben uborkát kovászoló...

Na, lépek csajok, mert lassan már a fodrászt is lekésem...
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


ja, ez király, ez az elcsúszott nyomi szmájli... :D :D :D amúgy is a nyomi szmájlikhoz vonzódom a legjobban... ki tudja miért... :D :D :D (tudom, mert nyomi vagyok, szinte hallom többektől, had ne soroljam kiktől) :D :D :D Kép
hihi
 
 


bikinibenuborkátkovászolóra szavazok, baszki látom mély nyomokat hagyott benned :lol:

hih: nem is vagy nyomi!

na koccolás.

ja domina egy állat. pláne az ostora :lol:
playgirl
 
 


én is léc, ébredezik a gyermek. Kép

csak még ezt gyorsan, mert nem jövök többet úgysem, dének, mert az életünk a szmájlik, hihihi:

Kép
hihi
 
 


tudom, hogy te szeretsz dzsimi, én a nyominál például a mini nevű lányra gondoltam vagy ilyesmi, na, csók evribádi 8)
hihi
 
 


jaj megnéztem a síbengsz című számot megint, kéééééééész vagyok, elé állnék amikor úúúúúúúúgy csinál. puff.
playgirl
 
 


remélem az én Martinom is minimum ilyen szépfiú lesz. Mondjuk van rá esély. 8)
playgirl
 
 


az lesz bébi. 8) 8) 8)
az én kölköm most erre van fullosan rákattanva, ha ezerszer újraindítom neki, akkor ezerszer újra nézi, remélem nem csinálok buzit belőle, hogy mikát nyomatok neki folyton.... Kép

http://www.youtube.com/watch?v=4Ysna4K7 ... re=related

amúgy tényleg felkelt, tényleg léc. csá. Kép
hihi
 
 


te hülye, milyen szám ez anyááááám. habár kipróbálom, lehet nálunk is bejön 8)

Hajminak egyenlőre csak Dolly Rollt nyomok, legjobban az iminimiszeminimi jön be neki.....
playgirl
 
 


playgirl
 
 


szaximaxi még milyen fess volt itt 8)
playgirl
 
 


próbáld, imádni fogja. én is imádom Kép

na jó, most már tényleg húzok, bár végülis elvan a gyermek, rágja a mobilomat per pill. 8) 8)
hihi
 
 


az öreg szaxi, jeeeeeee.... (fetrengős szmájli)
hihi
 
 


Kép
hihi
 
 


playgirl
 
 


ezt eljátsszuk a letkésin... Kép Kép Kép Kép
hihi
 
 


találtam jobbat is, de azt ide nem rakom fel.......
playgirl
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=_A-cQkA1fC8

azért itt már látszik rajta az idő nyoma. Mármint a szaxofonoson játszón. denszelős szmájliiiiiiiiiiiiiiiiit
playgirl
 
 


azt a picsa!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=TIB_7r127Fg

nézd meg ezt lécci
playgirl
 
 


baszki pléjgörl, te egy szadista állat vagy, itt fetrengek a röhögéstől, letüdőztem egy csepp nyálat az előbb, majdnem megfulladtam.. :D Kép Kép Kép Kép Kép
hihi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: