Új privát üzeneted érkezett!

szeretüüüünk szaximaxiiiii bácsiiiiii Kép
hihi
 
 


nagyon jóóóóóóóóóóóóóóó ugye!!!!! remélem az illetékes is így reagál!!!!!!!!! KépKépKép
playgirl
 
 


de cicc, végignézted? A végén, amit kiír, Boldog Ünnepeket, Szaxi Maxi
playgirl
 
 

 
 

nem így fog. ő végignézi, és elmorzsol egy vágyakozástól kibuggyant könnycseppet, hiszen a lelke mélyén halálosan szerelmes szaximaxiba. Kép
hihi
 
 


Kép
playgirl
 
 


hihi írta:nem így fog. ő végignézi, és elmorzsol egy vágyakozástól kibuggyant könnycseppet, hiszen a lelke mélyén halálosan szerelmes szaximaxiba. Kép


már alig várom, hogy megnézze. KépKépKép
playgirl
 
 


Egy hsz erejéig újra regisztráltam.

Bár már kezd lerágott csont lenni, de szerintem néha igenis túllőttetek a célon. Sokszor fel lehetett ismerni, hogy kin röhögtök.
Én a kiskirályozáson rágtam be, hiszen Márti pár nappal korábban a márciusiakban ezt írta nekem, hogy játszom a kiskirályt. Nem is értettem miért írja,nem akakrtam senkit bántani, de akkor még csak egy mondat erejéig "válaszoltam" neki, és túl is léptünk rajta. Majd itt megint elkezdte...na erre sajna kihozta belőlem azt a nem túl frankó stílust.
Pedig nem szokásom.
A stílusért mindenkitől bocs.

Aztán jött a válasz, amiről meg voltam győződve hogy Jim az.
De ha nem akkor ki a bánat volt? Ki az aki -ezek szerint - olvasta a márciusiakat, és engem ezek szerint útált, de nem merte felvállalni magát, így névtelenül ír????

Ami meg Patival történt...nem is tudom. Én még mindig meg vagyok róla győződve hogy nem ő volt az az ottfogszmajd....stb, de lehet hogy reménytelenül optimista vagyok.

Mindenesetre ez az egész ami a napokban történt itt, elvette a kedvem a fórumozástól. Ha az ember valós dolgokat ír a magánéletéről, akkor azzal ilyen mocsok módon vágnak vissza,mint nekem, ha meg nem ír csak annyit hogy jaj de szép a gyereked stb, az meg minek.

Úgyhogy a stílusért bocs, léptem végleg.
Vendég
 


ja, mivel törlöm mindjárt magam, az előző hsz Kacika voltam.
Vendég
 


kacika hidd el, tényleg nem mi küldtünk el a sunyiba. (ilyet nem mondanék soha, komolyan) Én úgy éreztem, vki direkt engem akar bemártani, mintha én lettem volna. (lehet nekem is már üldözési mániám van) Nekem is elment a fórumozástól a kedvem, nem azért töröltem magam anno, hogy újra regezzek. ez más, ez poénnak indult, sajnálom hogy Pati is ekkora balhét csinál(t) belőle és nem tudta úgy felfogni, mint Eszter. Látod, én is írtam korábban olyanokat, amit nem kellett volna, oda is vágtad....azért tényleg nem kellett volna, pláne ebben a stílusban. tanultunk belőle, evvan, többet nem nyílt fórumon beszélünk életünk olyan szegleteiről, amivel később támadhatóak vagyunk 8)
playgirl
 
 


Örülök, hogy békülékenyebb a hangulat, csak most már maradjon is így!

A Jim féle variációkon elgondolkoztam...
Egyrészt az kimaradt, hogy akár bejöhet az a véletlen is, hogy egyszerűen egy netszolgáltatónál van Pati és Otti, ezért egy az ip címük is (ahogy még több ezer más embernek is lehet ugyanez az ip címe). Kivéve persze, ha Pati direkt, különdíj ellenében igényelt magának egyéni ip címet. De ezt nem hiszem...

Másrészt nem értem, hogy Otti miért regelt volna Pati lejáratására, hiszen csak említést sem tett Patival való bármiféle kapcsolatára. Ugyanúgy bárki más (leginkább saját maga) lejáratására is regelhetett. Egyedül Jim az aki valamiféle kapcsolatot vélt felfedezni a két személy közt. Ezt az ip egyezést pl. az itteni moderátorok tudnák megerősíteni. És ha megerősítették, akkor is csak az a biztos, hogy egy netszolgáltatónál van Pati és Otti (kivéve az egyéni ip esetén).

Szóval vannak még kérdések...

Szerettem volna lyánykámról videót feltölteni, ahogy Rickyre rázza a seggecskéjét, de úgy tűnik, maximálták a fájl méretét és nem engedi a youtube... :(

Egyébként meg irgum-burgum! Jók legyetek, mert különben szólok Cuncimikus barátomnak, hogy ne felejtse jelezni karácsony előtt az angyalnak, hogy kik voltak a rosszak!

Kép
kétkedõ
 
 


Kedves hihi és plájgörl!

Kapjátok be!
Nem kell viccelődni a nyomoromon!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KépKépKépKép
Tehetek én róla, hogy belém szeretett????????????????????????????????????????????????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anorexika 2008.12.10 15:37-kor.
anorexika
 
 


na...nem tudok szmájlizni.....
Kép
anorexika
 
 


na idefugyuzzatok!!! kéretik visszahúzni a zártba, mert ott unatkozom egyedül, ti meg itt nyomjátok a műsort. kapjátok be. Kép Kép Kép
a_domina
 
 


domibébi, én most értem haza, de a zártban épp csak valami fűrészes őrjöng, úgyhogy nem merek oda írni... Kép Kép

rexi, te meg ne vetítsél, tudom jól, hogy mikor meglátod, csak arra tudsz gondolni, hogy ó szaxi, hogy lehetsz te ilyen szexi... Kép

biricunci... nahát :D :D :D rád nem gondoltam cunci kapcsán, szilvánuszt akartam meggyőzni, hogy ő volt az, érzem, de tagadta a kis mocsok, ezek szerint jogosan. :D :D

na csók, megnézem elhúzott e már az a fűrészes-korbácsos állat a kedvenc topikomból :D :D :shock: :shock: :shock: :shock:
hihi
 
 


Drága hihim!

Ezeket szaxi gondolja, ha meglát engem.....tudod a sugárzó erotika, amit én képviselek.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt, hogy én közben miket gondolok nem merem leírni ide, mert tényéleg kimoderálnának kármokodásért..... :roll: :roll: :roll: :roll:
anorexika
 
 


Sziasztok,

Egy híres internetes barátkeresőn olvastam a felhívást, hogy ide minden bolond írhat, mert itten olyan jó sokan olvasnak, vannak örök ki és belépkedők. Van nekünk ott egy ottfoxi klubunk, na, én abban vagyok tag. Ottfoxi1 már járt itt, ottfoxi2-nek sajna találtak végre helyet egy régi jó zárt intézményben, ottfoxi 3 helyesírása nem elég jó, igy maradtam én, az örök skizofrén :lol:

Tényleg, itt lehet mindent és mindenkit fikázni??? De jó!!!!!!!! És tárt karokkal vártok minden betérőt??? Én csak azért jelentkeztem, mert van egy szép, háromszemű gyerekem és azt szeretném, ha minél többen látnák őt, majd teszek fel róla képet is! Előre szólok, dícsérjétek!

Baszki, ez igy uncsi magamban, a másik énem jobb, azért kipróbáltam ezt is... nem jó ottfoxinak lenni :cry:

Na, ki vagyok?
ottfoxi4
 
 


nekem van tippem az utolsó hozzászólóra, de inkább nem írom le, vagy mégis.........csak nem dédé???

kétkedő, valahogy nem értem a gondolatmenetedet, de sebaj, fáradt vagyok már, na. :o a lényeg a bénet nem fog ipét kiadni, hacsak nem játszunk bíróságosdit és kikérjük.

domi te meg hülye vagy, de szeretlek. és megyek viszza a fogyósba, hiszen már csak pár kiló választ el a boldogságtól, nincs helyem a hízósban 8)
playgirl
 
 


na jó, most nem voltam olyan őszinte, az a pár kiló inkább 10. de már nem 73 vagyok, hanem 63........na az is vmi, nem? :wink:
playgirl
 
 


még most is sírva röhögök szaxin, szerintem istenkirály az a klipp rexi. valld be, hogy te is odavagy érte!!!!!!!!!! 8) (elképzeltelek, mintha te lennél ott az oldalán, pussz pussz..........)
playgirl
 
 


Jáj, micsoda történések vannak itt! :roll: :?

Biribon, mint kétkedő és cuncimikus??? :shock: kellemesen csalódtam benned! :D

Ottfoxi4! szerintem te nem álnéven dédé vagy, ugye? :wink:

És előttem már többen tökéletesen megfogalmazták véleményüket az elmúlt napok eseményeiről, ezért erről én már nem szaporítanám a szót.

Mióta hihi feltette a klipet, azóta ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=GkbMBM_RbFE

az jó, ha nagy, az jó, ha dundiiiiii...én is én is én is szeretnék. :lol:
cukorpótló
 
 


áhhh, ilyen sherlockok mellett nem lehet inkognitóban maradni... Amúgy amikor elképzeltem, akkor jó poénnak tűnt, aztán leírva elég sz@r lett (és most használtam a kukac jelet, hogy ne legyek annyira közönséges :lol: ). De akkor már itt hagytam, hogy minden ottfoxi tanuljon belőle, nem jó ottfoxinak lenni...

Viszont, ottfoxi1 elírta a nevét:

ottfogszmajdHÍZNI, ahol senki se lát
Százszor meg kóstolsz, majd egy szál kolbászkát
Ne hidd hogy vége, lehetsz száz kiló még
ott fogsz majd hízni, ahol senki se lát...
ottfoxi4
 
 


Hihi! Biricunci... :D :D :D

Playgirl! Hát, lehet, magyarázatban túlbonyolítottam... :oops: Én értem... :roll: :lol: Ja és nem úgy gondoltam, hogy a bnet ip címet kiadna, hanem mondjuk Patinak cáfolják, vagy megerősítik, hogy egyezik az ip címük. (Esetleg az ezzel való tapasztalatukat megírják, hogy előszokott-e itt ilyesmi véletlenül fordulni? Ismim szerint nyugodtan előfordulhat.)

Cukorpótló! Vajh, eddig milyennek gondoltál? :roll: És te ki is vagy? :D :wink:
kétkedõ
 
 


otti4 írta:

Viszont, ottfoxi1 elírta a nevét:

ottfogszmajdHÍZNI, ahol senki se lát
Százszor meg kóstolsz, majd egy szál kolbászkát
Ne hidd hogy vége, lehetsz száz kiló még
ott fogsz majd hízni, ahol senki se lát...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Biricunci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
akkor most áruld el honnan voltak azok a kiba....jó szmájlik????
nagyon teccc teccc nekem is és a Gézunak is..... Kép
démongirl99
 
 


OFF: Éljenek az Eddások!!!!!!!!

Nálunk épp vendégség van, bazi unalmas, de máőr benyomtam egy üveg bort meg páleszt!!!! És inkább Edda koncerten szeretnék lenni!!!

Épp egy filmrendező meg a párom gyerekének okoskodásait hallgatom 4 órája, kínomban csak iszom, de rengeteget gondolok minden tombolóra!!!

Részeg vagyok és olllyan jó!!!!! Csak már aludni akarok menni vagy valami egészen mászt csinálni :lol: :lol:

Buli, pasik, miegymás!!!!!

Ohhh, de megöregedtem, erről már péntek este csak álmofdozom :lol:
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


dédé, nem tudod mit hagytál ki!!!!!!!!!! Cukorpótlóval az első sorban csápoltuk végig.........életem egyik legjobb bulija volt!!!!!!!!!!!!! KépKépKép

csak most olyan a fejem, hogy jáj Kép
playgirl
 
 


Sejtettem én... és mint látszik, egyre többet ittam... az én fejem is ugyanúgy érzi magát, de legalább annyira nem vagyok szarul, mint a párom, aki a végére járni sem bírt.... vajon ő mire gondolhatott, miközben ivott :lol: :lol: ?

Playgirl, jó ez a headbangelő smiley!

meséljetek, milyen volt igazán bulizni???

Cukorpótló, te hogy vagy???
dagadtdisznóárulkodójúdás
 
 


dédé, látom, akkor nálatok sem volt rossz a hangulat 8)

Annyira szarul vagyok, még mindig nem hallok rendesen. Cukorpótló jó kis társaság volt, végigugráltuk, énekeltük, ettük-ittuk az estét. És a végén még a Steve is ránk kacsintott (cépotló szerint csak rá, de nem baj), yeahKépKépKép

Legközelebb gyere te is, jó? Depeche nyáron? Odaát nem szeretik, de azért próbálom rábeszélni őket. Hö??? Velem csak jót lehet bulizni dédécicc :wink: Kép

Meg aztán vannak még terveim koncertügyileg, tavaszra már csúcsformában leszünk mindannyian 8) (ne tudd meg démongirl már milyen csinibini)
playgirl
 
 


és még 1 kg-ot fogytam, szóval állat, meg hogy most nem tudok enni semmit.........jáj szegény fejem.......
playgirl
 
 


Démi!
Szmájlik innen.

Kép

Kép
cuncimikus
 
 


playgirl írta: És a végén még a Steve is ránk kacsintott (cépotló szerint csak rá, de nem baj), yeahKépKépKép

Na jó, nem bánom, te is kaptál belőle egy kicsit, de a nagyja nekem jutott. :wink: :lol:

Dédé, sajnálhatod, hogy nem tartottál velünk. A koncert kezdetéig benyomtunk két üveg pezsgőt...sejtheted. Nekem már semmi bajom. Hajnalban volt egy kis kalandos ébredésem, amit úgy sejdítettem, hogy rókavadászat lesz, de aztán mégsem, mert gyors megittam egy liter szénsavas vizet, ami helyrehozott. Mostanra pedig kirúgtam magam, mint a dzsörzénadrág.

Majd még betekintek, csak főznöm kell az esti vendégeknek. :roll:
cukorpótló
 
 


Hihi, Playgirl!

Csak nektek, ahogy lyánykám rázza a múltkori Ricky számra! :D Sikerült feltölteni. :wink:

Csak érdemes megvárni, hogy egyszer betöltse teljesen, hogy ne akadozzon.

Videó itt!
kétkedõ
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép
nyomjad Lucabébiiiiii te kis cukiiiiii jeeeeeeeeeeee Kép
hihi
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!!!!!!!!


Kép
playgirl
 
 


csak mert nagyon belejöttem a csillogásba:

Kép
playgirl
 
 


Akkor már havazzon is.

Kép

Húúúúúúúúú, ahogy visszanézem, elég gáz az összes alkotásom, de sebaj, csak megtanulom, hisz észből van sok 8)
playgirl
 
 


ezt az én drága dominámnak! És nézd meg milyen elveszett szegény ott az esőben!!! :cry: 8)

:twisted:

Kép
playgirl
 
 


Jaj, szerelmem, drága Száidom........... Kép Kép Kép Kép
a_domina
 
 


na ugye milyen szépike lett, csak ez a bénanet nem engedte nagyobban feltenni :evil:

na most Szójereset fogok csinálni :P
playgirl
 
 


Kép
playgirl
 
 


Szegény Szójer, elég béne lett ez a kék háttér, de az eredetin a dzsungeles volt, a havazáshoz azért ammeg mégbénább volt. :roll: na léc.
playgirl
 
 


Playgirl! Szépek vagytok! :) Milyen elegánsak a fiúk! :wink:
Mivel szerkesztesz?

Mi is Boldog ünnepeket kívánunk lánykámmal! Ebadta kölköm nem akarta elengedni a teászacskót és lábálta az arcunk előtt. :D

Kép
Kép

Nem is szóltál semmit a Rikire tomboló Lucámra... Pedig direkt neked is csináltam...
kétkedõ
 
 


Drága kétkedő, nagyon-nagyon szépek vagytok! Rikire táncoló Lucabébit nem tudtam normálisan letölteni :cry: Te figyi, nem félsz hogy csalódnak benned is, hogy szóbaállsz velem? :wink:
Amúgy a program Psp9 képszerkesztő, 2 napja ezzel szórakozgatok, már glitterekkel álmodtam :lol:
playgirl
 
 


Kép
playgirl
 
 


Kedves Playgirl!

Hogyhogy nem tudtad letölteni? :(
Eddig mindenki meg tudta nézni...

Reméltem, hogy vmi ingyenesen letölthető programot használsz, mert most nekem nincs semmilyen képszerkesztőm. :(

Áh, nem vagy te feketelistán! Nem hiszem, hogy megharagudnának rám. 8) Most már toleráns, nem kizáró szellemet képvisel a topik. :wink:
kétkedõ
 
 


csőváz,
Össze vissza akadozott, meg lefagyott, azért nem ment. :(

Ez ingyenes progi, (mondjuk próbaverziók vannak inkább a neten, de aztán találtam feltört változatot is az egyik torrent oldalon........tudod, másodállásban hekker vagyok még mindig), meg töltöttem le olyat hozzá, ami animálja a glittereket, meg van külön olyan, ami hóesést csinál. VAn egy csajszi, Izike, na az ő honlapjáról okítottam magam. Mondjuk először közöm nem volt hozzá, sok mindenre magam jöttem rá, de a csajszi honlapja nagyon sokat segített

Hú, majd akarok felrakni démongörlről képet, mert ő vezet a nagy fogyásban! (csak azért mert kaptam gratuláló privit, hogy csinibini vagyok, yessssss). :twisted:

"Most már toleráns, nem kizáró szellemet képvisel a topik."........amióta nem vagyok :wink: :lol:
playgirl
 
 


playgirl
 
 


Basztikuli! Én nem hekkerkedem. :? És torrentet sem használok. :( Tényleg csak próbaverziókat találtam. Na, mindegy. Majd vmi mást találok.

Csinibini! Várjuk a másik csinibiniről is a képet. :wink:
kétkedõ
 
 


te kétkedő, hát mi lenne pléjgörlel letöltős, megosztós, tiltott oldalak nélkül, se magyarul twin peaks, se összes lost, se összes house, se összes szüli feli, se windows vista, meg mindenféle tuti progik, meg az uramnak a soksok film.... 8)

másik csinibini csajszi még nem adott engedélyt a képek közlésére, viszont ízelítőnek dobok szülinapi banzájosat.
playgirl
 
 


Ez a legjobb, milyen feje van Martinnak, ahogy rányúl Nóri fejére 8)

Kép
playgirl
 
 


Kép
playgirl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: