Új privát üzeneted érkezett!

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:29-kor.
bencuri
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:30-kor.
bencuri
 
 


Vikim!
Te kis zúgolvasó! Kép
20150601134430
 
 

 
 

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:30-kor.
bencuri
 
 


Viki, simán beteg lesz, pizsamában, hatalmas lázmérővel a hóna alatt, lázrózsákkal az arcán. És lesz egy lázlap a hátán, amire rá lesz írva, hogy diagnózis: iskolaundoritisz. :D

Kép
Kép
patr
 
 


Pattis!
Nagyon találékonyak vagytok! :D

Viki!
Hajrá brinyó!
20150601134430
 
 


Patri: az tök király! Jó ötlet.

Viki: mit szoktam enni délutántól?
Hát: alma, grapefruit, natúr joghurt, sovány túró, kefir, néha kölesgolyó, tejbezabi, tejeskávé, Norbi 1-es puding, vagy gyümi joghurt, pipisonka, sovány sajt, retek
Na nem mindet azért de van hogy 5-kor úgy döntök vacsizom és eszem egy kefirt meg egy marék kölesgolyót, aztán éhes leszek és eszem egy almát, na ettől még jobban és egy óra múlva mondjuk még egy tejbezabit is :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

vagy eszem pipsonkát sajtot és zöldséget, majd még kell valmi édes és jön a puding és még este sem bírok magammal és jön egy kávé kölessel.

De sajna sokat sütök 1-es sütit ha ugyan az tényleg egyes (bár recept könyvből vannak) és előfordul, hogy 6-kor is eszem belőle
szóval ez a baj.
Vendég
 


Kata!
Akkor inkább a sütivel van a gond, nem a többivel, amit eszel.

Sztem inkább a kajálási sorrendedet kellene átstrukturálni. Mondjuk ha éhez vagy, akkor inkább vmi felvágott (sonka, virsli) kellene, zőccséggel és mondjuk tojás. Ettől tuti h nem éhezel meg hamar.

6 után meg maradna a tejtermék és a gyümi.
20150601134430
 
 


vkata!
Egyetértek vikivel! Én is próbálom inkább ugy, hogy reggel vagy délelőtt a kávéhoz eszem sütit, és délután inkább főtt tojás, vagy rántotta vagy virsli. Ezek laktatóak, mégis 1-esek! Sőt egyik kedvencem: jégsali kockázva + paradicsom kockázva, fokhagymás öntet (bolti) és erre pirítok pipmell csíkot sok fokhagymával. Rászórom a salira ha megpirult, majd egy kis reszelésnyi sajt a tetejére (ha jó forró a husi, rá is olvad). És marha laktató vacsi! És egészséges is!

d.dodó
 
 


Igazatok van! Meg is próbálom! Csak egész délelőtt lótok futok, mire észbe kapok már elmúlt dél aztán már 3-is és akkor tör rám az édesség éhség (és jól becsapom magam az 1-es édességekkel azt hiszem)
Vendég
 


Kata!
Nekem a legtutibb étkezés az a reggeli. Arra mindig szakítok időt. Mi lenne ha a reggeli kávéhoz ennéd az édességet. Könnyű lenne hozzászokni :lol:
20150601134430
 
 


Sajnos az a fajta vagyok akinek, jobb ha megmondják mit csináljon, különben "elkanászodik". (egyetemen is legtöbbször csak vizsgára, zh-ra tanultam, kivéve a gyógyszertant mert azt szerencsére beláttam, hogy ha magamtól nem tanulok előre sosem bírom bebiflázni :lol: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.11 15:24-kor.
Vendég
 


Viki: ja igen reggelizni én is szoktam azt már kisgyerekkoromba belém verték (sikeresen) és nekem is a nap fénypontja, akkor eszem kenyeret (na sosem fehér lisztből készültet) de aztán indul a robot :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok köszi szépen a gratukat!!!!!

Szkagi:Hát az a helyzet ez a 4 kg nem gyorsan hanem 1 hónap alatt ment le.De már így is jobban érzem magam a bőrömben!! :lol:

Vidókata:A kelkáposztafasírt:1 kis fej kelkáposzta,2db korpászsömle,2 tojás,hagyma ,fokhagyma,pirospaprika,só ,bors,zsemlemorzsa.A kelkáposztát felvágod apó darabokra,majd sós vízben megfőzöd ha megfőtt kinyomkodod a levétől és befűszerezed ugyanúgy mint a sima fasírozottat.Megformázod,meghempergeted zsemlemorzsában és kevés olajban megsütöd./lehet oliva is/.Jó étvágyat.

Én ma zöldséglevessel ettem magam tele!Természetesen tészta és rántás nélkül!Ebben az a jó hogy még szeretem is. :D

Ettetek már Norbis somlóit????Fincsi??

KépKép
henka76
 
 


Jó reggelt!

Katus!

Majd mi jól megmondjuk a tuti tuti tutitttttttttttttttt (by TraBarna).

Henka!
Az 1 hónap alatti 4 kg csökkenés is baromi jó! Mennyit akarsz fogyni?

A másikba már kaptál tőlem kávét, de ide is teszek fel biztos, ami biztos alapon:

Kép
20150601134430
 
 


Szinte mar en is zugolvaso lettem, pedig amiota itthon vagyunk csinalom rendesen( kiveve a tornat, haragszom is magarma rendesen :twisted: ma is felhuztam az orat, hogy reggel muszaly, ert napkozbennem lesz ra ido, erre nem vissza aludtam :oops: )
namindegy probalok azert arra is koncentralni, de kaja teren kevesebbet eszek mint eddig( gondolom mult heten raktaroztam egy kicsit, igy ehes sem vagyok) es majdnem vegeztem a norbi konyvvel, vannak minta etrendeim, es ra kell jojjek, egesz jol csinaltam magamtol is:) BAr en semmi Norbit nem veszek, sot extra lisztet, cukrot, sutit, kenyeret sem, egyszeruen nem eszek. Kenyer helyett a puffasztott izet eszem, edesseg helyett meg gyumolcsot:)
Mar csak arra kene gyurjak, hogy ujra normalisan igyak, na meg a torna, meg hogy vegre olcsob legyen a zoldseg es abbol tobbet egyek!

Kata: errol valamit ir a konyv ha surun eszunk akar egy falatot is, valami ingert kap az agy es akkor mi is tortenik? Szoval szerintem is ugy csinald mint a tobbiek irtak, reggelire a "bunozos" dolgok, ebedre fincsi normal adag, uzsi valami gabona, gyumolcs, korai vacsi tojas, husfeleseg( siman akar egy sult pipicomb is lehet salival) es "nasinak" gyumi.
Jo trukk, amikor ehes vagy igyal meg ket nagy pohar vizet! hirtelen olyan mintha tele lenel es ki tudod vele huzni a kovetkezo evesig.

Henka: hat most hogy elolvastam milyen is a fogyo amit te csinalsz( eddig csak hirbol hallottam) igen melyen tisztellek hogy te ezt be tudod tartani, soha nem lennek ra kepes! Hajra


Tegnap olvastam kulonbozo fogyikrol : a "kedvencem" 6 napig, napi 8szor, 2 oranket 1 dl szaraxz feher bor, es 1 zsemle. NA asszem aki ezt kitalalta az fakir volt. Ok oda van irva csak orvosi felugyelettel lehet, de ez meg nagybojtre is durva lenne.....

MIndenkinek kitartas!

Bencuri: Biciklize siman mehet!Pikk pakk le fogod adni mikor mar nem lesz cicic, te olyan csini vagy!Pedig a te tested mar ketszer "valtozott meg"
Vendég
 


henka76 írta:Ettetek már Norbis somlóit????Fincsi??


Sziasztok!

Henka Én ettem már, és nagyon fincsi! :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Patri,
egy hét múlva lesz az oviban a farsang, és jelen állás szerint Szonja vagy katicabogár lesz vagy tündér. (igazából két farsangjuk lesz, egy a csoportban, egy pedig a teljes ovis farsang, úgyhogy ezért is a két ötlet, majd meglátjuk, melyik lesz) Mindkettőre készültünk már egy kicsit, a nagyi talált egy turkálóban ruhát is hozzá, csak kiegészítők kellenek, azokat egy nap alatt legyártom.
De nagyon köszi a várkisasszony-ruhát! Szonjának még elég nagy volt, de fájt érte a szíve! Mikor adjam vissza? (Mikor mentek pl a Stop shopba?)
Jó ötlet az iskolaundoritisz :lol: nekem nagyon tetszik!
Hogy van Zsolti? És te? Tegnap bekukkantottam a másik topikba, de csak egy órám volt, úgyhogy csak pár oldalt olvastam vissza.

Vkata,
a többiek már írtak ötleteket a délutáni nasira, nekem is van egy! Ha délután megéhezem, akkor bemegyek és gyorsan csinálok 20 hasizmot. Utána annyira elégedett vagyok magammal, hogy már csakazértsem eszem :lol: inkább iszom egy pohár vizet.

Henka,
egy hónap alatt is szuper a 4 kiló szerintem! Én örülnék, ha ebben a hónapban meglenne a -4! De most valahogy lassabban megy.

Bencuri, szia!!!!
De jó, van szobabiciklitek? Nekünk nincs, pedig tudom, hogy azzal nagyon jól lehet formálódni-fogyni! Én csak lépcsőzöm a kicsivel, de ez meg tönkreteszi a gerincemet...

Viki,
tegnap már ittam egy cappuccinót (a bőrdoki azt mondta, nem kell tejmentes diétáznom, mert Nándi bőre nem kajára érzékeny...), és még nem látszik semmi romlás a kicsi bőrén. Reménykedem :roll: az anyukám péntekre csinál túrógombócot :roll:
Az anyukám ebédjével mindig azt csinálom, hogy amit ő egy étkezésre szánt, azt kettéosztom, és két nap eszem. Így már egész fogyókúrás adag 8)

Ma párolt zöldséget csinálok valami husival, úgyhogy lépek is - vagy nem lesz ebédem! És próbálok mostanában még dél előtt ebédelni :wink:

KépKép
szkagi
 
 


Henka!
Szerintem is szupi a 4 kilo!

Én ugye a multkori bűnözéseim által visszajött kilókat küzdöm most le, ugyhogy szerintem 1-jén ugyanugy 55 leszek. Ha kevesebb, akkor nagyon meg fogok lepődni, de örülni fogok!


Ma husileves van és tojásos noki salival!

Én nem szoktam tornázni! :oops: :( Viszont minden nap sétálok!

d.dodó
 
 


Hú, ide is jó ritkán jutok!

Olyan ügyesek vagytok csajok! Csak így tovább!
Ma elcsábultam, ettem töltött kiflit, meg 2 villa tortát. Apukámnak ma van a szülinapja.
Meg töltött káposztát is ettem, egy gombócot, bár nem a kisebbik fajta, de rántás és kenyér nélkül, csak a gomócot. Jól esett, na! :oops:

De holnaptól megint kokeményen :lol: :lol:

De ráálltam a mérlegre a biztonság kedvéért, de nem jött fel kiló, úgyhogy kicsit nyugodtabb vagyok. Olyan lelkiismeret furdalásom volt! Most jobban fogok aludni.

Megyek is!!Jó éjszakát!!

sz.andi
 
 


Andi: az ilyen belefer. Ezt Norbi is irja, annyi hogy utana nap kicsit kemenyebbnek kell lenni mint alapbol, na meg nem minden masnap elcsabulni:)
De ugyis vagy es te nem teszed ez meg igy kell is nehogy megzakkanj!

Mi ma nem itthon eszunk, megyunk Annaval egy volt csoportarsamhoz, igy ki tudja mi lesz az ebed, de hat vendegesben nem illik nem meg enni mert 3mas kodu , kulonben is ebedre bele fer!


Kata: azert majd megis szeretnem megnezni a konyvet, mert amit Aleko kinyomtatott abban nem igen van recept:(

Mondjuk a mintaetrendek meg tok jok!

Mindenkinek szep napot!
Vendég
 


Tami. persze megnézheted! (le is másolhatod)

Andi: utólag is boldog szülinapot apukádnak!

Mindnkinek szép napot kívánok!
Vendég
 


Jó reggelt!

Andim!

Isten éltesse apudat! Ennyi belefér ;)

Én ma nem reggeliztem még, mert jön a barátnőm és muffint sütök. Majd abból eszegetek.

Ebédre még semmi ötletem, vszínű hideget eszem majd.

Mérlegeltem, és tetszett amit láttam (78 kg-n belül vagyok :lol: )
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Andi: Annyi bűnözés simán belefér szerintem. Azért nem kell mazoistának lenünk! :D Apukádat Isten éltesse még sokáig!

Viki: Ügyes vagy és kitartó is! :wink:

Tami: Jó étvágyat az ebédhez!

Tegnap ezt a sütit sütöttem meg:

http://mindmegette.hu/index.php?apps=recept&recept=9838

Szerintem jobb lesz, ha csak fele ennyi tásztából és dupla túróval készítem majd. :lol: De így is jó volt. annyit változtattam, hogy zabkorpát is tettem a zabpehely mellé, kb fele-fele arányban, és csak 3 tojással készítettem a tésztát, az is bőven elég volt. Amint időm lesz, felteszem a receptekhez is.

Ma reggel teljesen feldobódtam, mert ráálltam a mérlegre, és egész kedvező tömeget mutatott. 8) Egyébként nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz megszabadulni a kilóimtól (igaz, "csak" 7 kilótól akarok első körben, de akkor is nehéz, talán nehezebb, mintha 17-től akarnék :lol: :lol: ).

További ügyeskedést kívánok lányok!!!
Puszi!
fmarti
 
 


Márti!
Gratula a "kedvező tömeghez"! Ügyi vagy!

A sütis recept nyami nyami!
20150601134430
 
 


Köszönöm szépen Apukám nevében a köszöntéseket!

Ma eddig csak babfőzeléket ettem, de keményítővel csináltam, sztem 2-es az olaj miatt. tettem bele egy kis olajban pirított hagymát. Így finomabb lett. Hozzá meg gombás-szójás fasírtot! HMmmmm nyami lett, de ez is kettes. De még időn belül voltam.

Azt a sütikét én is megcsinálom majd!

Márti! Ügyes vagy a kilók miatt! Olyan jó, mikor azt mutatja, ami nekünk is tetszik. Ilyenkor erőt ad a folytatáshoz!

Viki! Neked is gratula! Tök jó, mi?? :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Viki! én nem tudom letölteni a pilatest! :cry: :cry: Olyan béna vagyok!!

sz.andi
 
 


Viki: hát gratulálok! Nagyon ügyes vagy!
Leírogatod, hogy te mennyiket eszel egy nap?
Vendég
 


Katus!
Ma ettem 4 muffint, és 4 füstlit minden nélkül. Emellett nyomtam 2 kávét.

Andi!
Passzolom a pilatest.
20150601134430
 
 


Viki!
Nagyon ügyes vagy!

márti!
Neked is gratula! Hogy álltok az ügyintézéssel?

d.dodó
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:34-kor.
bencuri
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséretet!!!!!!!! :lol:

Ma kemény napom volt ugye a gyüminap :? Ez a legsz@rabb!Na de majd holnap jön egy kis rántott halacska,zöldkörettel.

A családnak meg Húsoskáposzta tejföllel.A pörköltet már most elkészítettem,és még fől a gulyásleves is!

Muszály előre dolgoznom mert holnap is dolgozok/amúgy minden szombaton/és nem akarok estig a konyhában lenni.
Így a finom pörkölt szagot nyeldesem!!!!! :D

Kiszámoltam Május 1-ig tart a fogyim.

Ki sem fogom bírni addig.Remélem ti majd segítetek továbbra is hogy ne adjam fel! :wink:

Anyjuk1:neked is köszi az elismerést,ez egy kis önbizalmat ad!

Ma is bicóztam,5km-ert,tegnap viszont ment a 10!!!!!Gratula magamnak.

Vikike:jól esett a kávé,jó volt a hab a tetején! :D

Sziasztok holnap jövök!Mindenki legyen jó!!!!!!

KépKép
henka76
 
 


Tényleg nagyon jó ez a fórum, jó fejek vagytok, itt nagyon sok erőt meríthet az emmber a fogyózáshoz! :wink:

Viki: Te iszol vagy ittál mostanában csalánteát?(Tejcsi miatt gondolom, még nem kezted el... :roll: ) Én kb 2 hétig ittam még január elején, aztán beiktattam szünetet, most gondolkozom, hogy újra kellene egy kis kúrát tartani. Szerinted?

Bencuri: Még nem árultam el, hova megyünk. Azt tervezem, majd onnan kintről fogom megírni, babonából. :) Szonjádról mikor látunk majd képeket? Akár itt?

dodo: Még folyamatban van az ügyintézés, ugye a bürokrácia malmai lassan őrölnek (az idegeinket persze gyorsan őrlik :twisted: ). Pl párom nem bírja elérni telefonon az okmányirodát. :shock: Pedig jó lenne tudni, hogy megy egy fél éves gyerek fotózása, mert akkor inkább csináltatnánk máshol képet és azt vinnénk be.
(Akartam már írni: Tudod te, hányan örülnénk, ha 55 Kg-osak lehetnénk??? :P :D )

henka: Minden elismerésem a tiéd! Én az ilyesfajta diétázást nem bírnám csinálni, ahoz túlzottan szeretek enni finom dolgokat. :oops: Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!

vkata: Te tornázol még kora reggelente? Édességeket én is eszek egyébként, de odafigyelek a mennyiségekre és arra, mikor eszem - már amikor sikerül. :lol: Szerintem jól beszéltek a többiek, hogy nem kell lemondanod róla, csak át kell kicsit ütemezni a napi kajálásaidat. (Én annak sem vagyok híve, hogy 6 után ne együnk, meg hogy estére, vacsira csak egy gyümit együnk. Egyrészt éhesen lefeküdni nagyon vacak, másrészt meg a gyümiktől általában még éhesebb lesz az ember. Én vacsira is eszek mindig valami fehérjét, sajtot, túrót, husit, tojást, persze nem töménytelen mennyiségben.) Persze nem akartam okoskodni, cak leírtam a véleményemet. :oops:

véda: Te merre jársz?

Magdaleha? Többi fogyis?
fmarti
 
 


Andi drága: A gombás-szójás fasírtot hogy készíted? Kunyizhatok receptet?
fmarti
 
 


Márti!
A szóját beáztatom ételízesítős vizbe, mikor megszívta magát, akkor kinyomom és bele a serpenyőbe. Gombát megpárolom(apróra vágott, na a hajam is kihullott, mire végeztem...nincs darálóm)az is a serpenyőbe. Majd egy csomó tojás (én 5-öt tettem bebe) és mindent úgy, ahogy a fasírtot szokták. Csak nem tettem bele kenyeret és nem forgattam meg zsemlemorzsában. Így gondolom lájtosabb, bár óvatosan kell formázni mert elég képlékeny!

sz.andi
 
 


Henkám!
Húsoskáposztát tejföllel fénypostázzál már lsz!!!!

Márti!
Már 2 hete nincs tejcsi. Ittam a teát, de mostanában elfelejtkeztem róla, de megint elkezdem majd. Nekem jót tett, lehajtott sok vizet rólam.

Magda sajnos napok ótanem tud belépni ide. :cry: Diétát tartja és fogy rendesen :D
20150601134430
 
 


De kár, mi fene van ezzel a babanettel! Magda: várunk azért vissza!
(nem lehetne ebben a hónapban kitolni az 1-ét, rohamosan közeledik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


márti!
Oké, hogy sokan örülnének az 55 kilonak. Igazából ha nem is a versenysúlyom (45kg :oops: 8) ), hanem 50 lennék, de pocak nélkül, az már nekem megfelelne.

d.dodó
 
 


sziasztok,
én is régen jutottam ide!

Viki,
a fénypostázott kaják tuti fogyókúrásak :lol:

Dodó,
45 kg? Hajaj, én már 55 kilónál is anorexiásnak néztem ki! De én is megelégednék azzal, ha a hasam megint a régi lenne :roll:

Én is mérlegeltem, de nem fogytam most olyan jól, mint januárban. Elterveztem, hogy két hét alatt mennyit kellene még fogynom (minimum napi 10 dkg), remélem, ez menni fog.
Sajnos a hasamból semmi nem ment le a centi szerint, ahhoz tornáznom kellene :oops: de tegnap nem volt kedvem semmihez, olvastam egész nap - ja, meg főztem persze 8) Na majd ma fogok tornázni :wink:

sziasztok!

KépKép
szkagi
 
 


Jó reggelt csajok!

Jelentem -1kg al vagyok könnyebb mint múlthéten!Tehát ez már az eddigivel 5 kg minusz

Ismét megdícsérem magamat.Bár pénteken este 8-kor alig sikerült megállnom hogy ne csináljak egy szenyát magamnak!!! :evil:

Ja és észrevettem h mindíg a gyümölcsnap után megy le a súly.

Vikike :délben remélem kinyitod az ablakot mert küldöm a káposztát!!!!!! :lol: Ha gondolod egy kis kelkáposztafasírtot is küldök virslisalival!Desszertnek meg túrós rétest!

Na az előző menümből nekem csak a fasírt jár az összes többire csak csoroghat a nyálam! :lol:

Fmarti:Hát köszi az elismerést,de szerintem te is tudnád csinálni csak elhatározás kérdése az egész!!Nem hiszem h. nálam jobban szeretsz enni finom kajákat.És látod én is kibírom,igaz néha kidobnám az első kezem ügyébe kerülő tárgyat az ablakon.
Olyan düh van bennem !De azért próbálom visszafogni magamat!

Úgy meg rátesz egy lapáttal hogy a koleganőm mellettem eszi a jó kis HAMBURGERT!!!!!!!!!! :shock:

Azért remélem meglesz az eredménye.Bár már sz.tem meg is van hisz az az 5 kg nem magától futott le rólam!!! :lol:

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Henka: nagy nagy gartula!
Akkor ez ad erőt a gyümölcsnapokon, hogy tudod, hogy fogyni fogsz!

Én is megpróbálok bekeményíteni a következő két héten. DE a reggelit nem hagyom ki.
Szép napot!

Ja Henka még annyit, hogy a 10 km az nem semmi. Én tegnap tekertem (apósomnak van szobabicója) és 15 perc kemény tekerés után látom, hogy csak 5km-nél tartok de kalóriában volt 180. Az tök jó!!!!
Vendég
 


Köszi Kata!

A bicón lóg a nyelvem rendesen!!!!Úgy hogy ne legyen unalmas szoktam tornázni is vagy csak egyszerüen zenére táncolok
tudod amolyan Disco feeling/lehet hogy nem így kell írni/! :lol:

KépKép
henka76
 
 


henka!
Gratulálok! Látszik hogy van akaraterőd, és kitartásod!

Persze mindenki másnak is! Csak kinek nehezebben, kinek könnyebben mennek le a kilok.

Nekem ugye multkor a "bűnözés" során jött vissza, de most megint 55 nél tartok! :wink:
És én tegnap voltam nagyon büszke magamra.....kint voltunk a bevásárló kp-ban, és a barátunk kérdezte, hogy na McDonald's-os sajtburgi (tudja hogy imádom). Mondom nem lehet, mert 3-as kódos, és csak délig lehet.....azt mondja holnap délig
:lol: . Mondom neeeeem, nem szabad...még 3-szor megkérdezte. De ellen tudtam állni, pedig nagyon kívántam volna.

d.dodó
 
 


Henka!
Köszi a hammát!

Nagyon ügyi vagy a -5 kg-val!!!!

Sütit nem kérek köszi, még van a Márti féle sült túrógombiból!
20150601134430
 
 


Jó reggelt, szép napot mindenkinek!
Vendég
 


en is penteken rapattantam a merlegre, de bar ne tettem volna, az alapjan egy miligrammot sem fogytam :cry: szoval KAta mennem kell hozzatok hatha az mast mutat:)
Szoval en nem tudom most mi van. Ok 4 napot otthon voltam nem igen tudtam nem enni, vagy figyelni mit eszem, de nem hiszme hogy hiztam volna, miota meg itthon vagyok kevesebbet eszem mint eddig, erre semmi....
Mindegy marcius nalam mar tavasznak szamit es hajra sportok, ha mar a kndi nem jott ossze akkor seta, amikor sut a napocska esetleg kis kocogas.
Tegnap este vegre eljutottam a tornaig, jol esett, de tudom tobb kene.
Az olyan jo lenne en is tudnek szoba biziklizni! Multkor egy ismerosnel taposoztam es az is nagyon jol megmozgatott.
NA de semmi keserges! Megy a harc tovabb! Juliusig meg van eselyem eerni a celom!
Vendég
 


Sziasztok,

Dodó,
te egy hős vagy! Egy mekis sajtburgernek nem tudnék ellenállni, ha valaki meghívna :roll: de senki sem hív meg szerencsére. Ha magamnak kellene megcsinálni, akkor meg inkább a lustaság győzne, és nem csinálnám meg - na ezt hívom én fogyókúrának!

Anyjuk,
ugyanazon a mérlegen kell mérni, tudod! Úgyhogy tényleg Akatánál kell méretkezned :wink: Nem hiszem el, hogy ne fogynál!!!!

Henka,
szuper a -5 kiló! Éljen a nehéz gyümölcsnap!!!

Lányok,
van még valaki, akinek a gyerkőce nem fogadta el a hozzátáplálásnál a gyümölcsöt? Sorstársat keresek! Nándi még mindig semmit nem eszik, kétszer fél kanál banán csúszott le eddig a 21 nap alatt. Olyan vagyok, mint egy reklám, ragyogó szemekkel cuppogva bizonygatom neki, hogy milyen isteni finom az a püré, amit épp az orra elé tartok...
Zoli tegnap kivette a kezemből a kanalat, hogy majd ő megpróbálja. Belapátolta a gyerkőc szájába a banánt, és azt mondta, így kell ezt!
Ekkor a kicsi kiöklendezte az egészet :shock:

Sajnos az almát sem kéri, a banánt sem, az almalevet sem. Most jön az őszibarack - Viki, drukkolj!!!! Meg mindenki, légysziiii
Ja, és megmértem a súlyát, nem gyarapodott egy dekát sem három hét alatt - jó, nem is fogyott. Szopik ezerrel. Zoli azt mondta, éheztessem egy kicsit, akkor rákap a kanalasra...
Szerintetek?

KépKép
szkagi
 
 


Haligali!

Henkám!

Nagyon látványos a fogyásod!!!!

Tami!
Sztem Te csak Katuséknál mérlegelj!!!!

Ágim!
Keverd össze a gyümit zöldséggel, krumpli, sütőtök. A gyerkőcök ezt azt ízt szeretik.

Hajrá barack!!!!

Éheztetni ne éheztesd, inkább kínálgasd többször. Szopi előtt, szopi utána. Zoli mit szólna, ha őt éheztetnéd????? :shock:
20150601134430
 
 


Agi: nalunk ugyan a gyumolcs csuszik, de egyutt erzek, mer minden eves senvedes es nalunk meg semmi zoldseg nem megy:(
Nalunk ami eddig gond nelkul ment: alma, barack, szilva, meggy, minden mas trukkozest igenyel...
Fogalmam sincs mi a nyitja hogy egyen a gyerek, de szerintem ez is tipus kerdese, kiserletezgess es ne aggodj azon hogy nem kell neki, egyszer ugyis elfogadja, vagy ha nem hat kezdi rogton paprikaskrumplival. Anna is ilyen gulyasleves minden tovabbi nelkul, de egy sutotok repa, vgay egy csirka repa, alma, vgay barmi ami babanak valo nem, meg akkor se ha van benn kis so. Szoval en nem is tudommi a gond.
Csak remelni tudom a kesobbiekben ebbol nem lesz gond, hogy ilyen rossz evo es lehet valamibol nem jut be eleg a szervezetebe....
Vendég
 


Tami: gyere a jövőhéten mérlegelni! Bár lehet "rossz" a mérleg mert én még egy kilót sem fogytam ebben a hónapban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (pedig már négy napja csak húst eszem zöldséggel és reggel két szelet extrudált kenyeret! :(

Ági: sajnálom a nem evést és én is drukkolok az őszihez! De sajnos nincs ötletem, próbáld akkor a sütőtököt például. Amúgy az éheztetés is jó megoldás valamennyire, mert ha nem kéri a gyümit és akkor helyette adsz neki azt amit szeret az sem igazán jó megoldás!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: