Új privát üzeneted érkezett!

itt vagyok egyenlőre, mert a fiúk még csak most kajálnak az apjukkal.. :roll: 8) egy picit elcsúsztunk, mert kivittük a mamát a vonathoz.. 8)
de mindenképpen jövök, csak egy picit kell rám várni.. :roll: 8)

Kép

Kép
morca
 
 


nyugi megvárlak

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


kistesó.. 8) hát az izgi lenne, de abszolút megértem az aggodalmad, jogos.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

jó pancsizást a fiúknak! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Egyszerűen még nem vagyok megérve rá! Jó oké tudom én sem fiatalodom, de most nekem még erre a min. 8 hónapra szükségem van! :oops: :oops: Meg szerintem Vilikének is!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na amíg visszaérsz addig kimegyek "rosszalkodni"! :oops:
Megnéztem a kis konyhatündéreidet, IMÁDATOK!!! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


milyen volt itthon? mesélj.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


oké, most én is megyek összeszedem a fiúkat, és megpróbálom ágyba terelgetni őket, aztán igyekszem vissza, ahogy tudok.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Na amíg visszaérsz mesélek egy kicsit!

Jó volt otthon, bár Vilike elég nehezen viselte a repülést most! Utána kézről kézre járt, egy jó pár napomba beletelt mire visszatértünk a régi kerékvágásba! :roll:
Pont amikor otthon voltunk akkor lettem 30 éves... :oops: :oops:
Anyósoméktól egy gyönyörű szép nyakláncot kaptam, amin 4 gyémánt van, meg hozzá fülbevalót, amin 7-7 gyémánt van! Képzelheted! Gyönyörű! Csak bele vagyok betegedve, mert ahogy visszajöttünk elmentünk IKEAzni és sikeresen elhagytam az egyik fülbevalót! Nagyon el vagyok keseredve miatta! Anyósom meg mondta, hogy ne legyek szomorú, már mindegy, majd márciusban csináltat nekem másikat! Hála Istennek megengedheti magának!

A Manócskámmal voltunk fényképezkedni, ebből lettek a karácsonyi ajándékok! Mindenkinek tetszett nagyon örültek neki! Semmi ötletünk nem volt, meg nagyon időnk sem szaladgálni ajándékok után!

Otthon voltam nőgyógyásznál! Sajnos szülés után amióta menzeszelek 5-7 napig tart a sima menzesz, utána meg legalább 10 napig tart még ilyen barnás-nyálkás trutyi! Bocsi a gusztustalanságért... na és ezért elmentem a nődokimhoz, aki "megnyugtatott", hogy márciusig kapok engedményt, hogy helyreálljon, írt fel egy gyógynövényes bogyót, amit naponta szednem kell, erre fel most szarakszik a menzim! Terhesség? vagy mi a szösz?? Ha nem áll helyre, akkor sajnos márciusban gyógykaparást kell csinálni! Kicsit félek ettől, mert azért szeretnék még egy babókát és remélem nem lesz galiba!

Na kb. ennyi történt... Veletek???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ja és voltam fodrásznál! Levágattam a hajamat állig érőre! Tök jó, nem kell vele csináljak semmit, megszárad és jó! :D :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na, már itt vagyok, csak apa elkezdett kiírni filmet magának mire kijöttem a fiúktól, és úgy lelassult a gép, hogy nem tudtam feljönni.. :roll: de most már vagyok. :wink: :D

Kép

Kép
morca
 
 


jajjj, gyógykaparás.. :? reméljük megúszod.. :wink: az új frizuráról kérek ám képet.. :wink:

velünk, nem történt semmi különös.. 8) voltunk játszóházban szombaton, meg tegnap is, és a fiúk borzasztóan élvezték.. :D :D

ja, jut eszembe.. dehogynem történt.. 8) jól összeveszett velem a szomszéd asszonyom.. :? 8)

Kép

Kép
morca
 
 


oké, én meg sikeresen kifuttattam a Dr.Peppert a laptopra, szeret azuram most nagggyon, bár vízálló.... csak lehet, hogy ragadni fog!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na mesélj!! ezek a dányiak nem egyszerű népség...

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja fent az iwiwen amik vannak képek a mikulásosak ott az új hajam, mert a laptopon nincs kép, a nagy gép meg foglalt...hihihihi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na mizu? Csak nem jön össze ez a ma este? Holnap este meg vacsi vendégeink vannak, nem tudom, hogy mikor mennek haza, de ha nem nagyon későn, akkor felnézek hátha itt lesztek még!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


az történt, hogy egyik nap jött haza a melóból, és hallottam, hogy itt beszélget a férjemmel a kapuban.. :roll: elég hangosan beszél, és a fiúk pont aludtak, ezért ki szóltam, hogy "ne kiabáljon, mert alvás van".. persze nem volt ez teljesen komoly, mert nem is kiabált, csak poénkodtam, ahogy máskor is.. :roll: erre nekem támadt, (mint kiderült, a férjemmel is éppen vitatkozott.. :roll: ) vagyis hát csak próbált, mert a férjem nem ment bele a vitába.. :roll: elkezdett hisztizni, hogy márpedig neki jogában áll kiabálni, meg ilyesmi.. :roll: viszonylag nyugodtan, szóltam neki, hogy most már tényleg ne kiabáljon, és az előbb sem bántani akartam.. :roll: erre közölte velem, hogy most már csak azért is kiabál.. :? (az volt a gondja, hogy a kapuja előtt parkoltunk le, de nem előtte, hanem az út túl oldalán..) na mindegy mondta neki a férjem, hogy oké nem állunk oda.. akkor is csak azért, mert elszállt az önindító és csak úgy indult, ha betoltuk, és pont ott volt a domb teteje előtte.. a papa meg épp szerelte.. na, mindegy.. a lényeg, hogy miután bement, még belekötött a papába is, majd visszajött hozzánk és ott kiabált, de már udvaron belül, még közelebb a fiúkhoz.. próbáltam meggyőzni, de miután nem sikerült, mondtam neki, hogy a "lehet, hogy a gyerekeket le tudja k...a anyázni" a buszon (mert sajnos ilyen is előfordult már), de velünk így nem beszélhet.. erre elmondott mindenféle naplopónak, meg letetűzött.. :lol: a férjem majdnem neki esett, de én csak hangosan nevettem, és mondtam neki, hogy nehogy már lesüllyedjen a szintjére, mert ez az egész arra ment ki, hogy kötözködhessen..

Kép

Kép
morca
 
 


itt vagyok, csak írtam a sztorit, így is csak a rövidített verziót írtam, hogy ne egy regény legyen.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


már füstöl a billentyűm.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


naaaaa, hol vagy???

Kép

Kép
morca
 
 


amúgy tök rendesek voltak a fiaim, mert nagyon gyorsan elaludtak.. :lol: semmi időhúzás.. :roll: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Jézusom, de primitiv emberek vannak.... pfuj!!! Az ilyennek tényleg nem érdemes szóba állni!! Ilyenkor is hallgass a belső hangra ami hozzád szól, hogy az bosszantja ha nyugodtan végig hallgatod, plusz ilyenkor gondolj arra, hogy amíg neked 5 percet kell vele elviselni, saját magát egy 24 órán keresztül nap, mint nap... Milyen szörnyű lehet neki??? :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


a frizudat megnézem.. :wink: biztos láttam is, csak elkerülte a figyelmem.. :oops: milyen figyelmetlen vagyok.. :oops: :lol: mekkora már Vili.. :shock: :D teljesen el vagyok ájulva.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Tényleg édesek!!

Itt vagyok, csak utálom a babanetben, hogy külön frissítgetni kell, nem frissíti magát!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


nem is izgat a nő túlságosan.. :lol: de már eljutottam odáig, hogy itt senki sem.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Ugye milyen hatalmas??? :shock: Hétfőn lesz 8 hónapos, akkor megyünk pont a tanácsadóba méricskélésre, hát kíváncsi vagyok, mert az utolsó mérés november 17én volt, akkor 68.5 cm volt! Ma megmértük kilóra, 8105 gramm! Egy kis tündérbogár! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


olyan furcsa, annyit gondolkozom Matyin, mert úgy éreztem valami nem ugyan olyan mint régebben.. :roll: de aztán rá is jöttem hamar, hogy egyszerűen csak nagy fiú lett.. 8) most is ugyanaz az imádni való kis gengszter, de már nem "fordulhatok felé" úgy mint egy babához, és ez még olyan furcsa nekem.. néha nem tudom tartani velük a lépést.. :lol: mármint a fejlődésben.. :lol: nem hiába, öregszem.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


ja és remélem, hogy megúszom a gyógykaparást! Tényleg nagyon félek tőle. Zalcsi születése után sikeresen kialakult egy endometriosis a hasamban. Azt is műteni kellett! Úgy látszik nekem minden szülésemnél van valami bibi! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


jajj, majdnem elfelejtettem.. így utólag nagyon boldog szülinapot.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


jajj ezektől a növekedési, fejlődési ugrásoktól én is félek, hogy fogom-e tudni, hogy mikor nem lesz már annyira ragaszkodó, meg mikor mi jön... :roll: de bízom a józan ítélőképességemben, hogy érezni fogom! De Vilike nekem még most az én édes kis Babókám! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


nekem is most lesz, jövő hét csütörtökön.. 8) a 35. :lol:
endometriosis.. :? ez nem jól hangzik.. :? mi ez pontosan?? :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


jajj, köszönöm szépen!!!! Beléptem a 30-sok klubjába! Egyszer ennek is el kellett jönnie, na de mondjuk ilyen hamar??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát nem agyszerű váltani egy-egy szakasznál, és Ákos meg ráadásul, turbóra van kapcsolva.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


agyszerű :D = egyszerű :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


és még ami teljesen "felkavar", hogy Matyi abszolút tükrözi már az én viselkedési szokásaimat.. :shock: :D :D és hát néha nem egyszerű szembesülni magammal, meg a hibáimmal.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Nagyobb valószínűséggel fordul elő császármetszésnél, mert így ugye fel van nyitva a hasfal, és a méhnyálkahártya bekerül a hasüregbe, ott összeáll, és teljesen úgy viselkedik, mint a méh! Ilyen fájdalmas csomók vannak a hasban, és ha menzeszre készülődik a méh, akkor ez is megduzzad, majd vérzik, ami ismét a hasüregbe jut, az is hozzádagad, és így tovább.... f@sza. Nagy szavakban ennyi! Ultrahanggal amikor nézték egyből a bőr alatt látszódott és 1.5 cm-nek. Mondta a nődokim, hogy altatásban ugyan, de negyed óra alatt kész leszek. Erre fel kiderült, hogy teljesen a hasüregben van lent, plusz 5.7 cm. Szóval a negyed órásra tervezett műtétből lett egy jó óra hosszás. Nem is én lennék ha ilyenem nem lett volna...

A szülinapodat nem fogom elfelejteni... 8)

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


mármint a "nevelésben".. 8) olyan aranyos, amikor "nevelgeti" Ákost.. :lol: na, meg engem.. :lol: ma is közölte velem, hogy nem játszhatok, mert megcsikiztem Ákost.. :lol: na, erre roppant szomorú arcot vágtam, mire mondta is, hogy "de játszhatsz majd.. :lol: "

Kép

Kép
morca
 
 


hihihihihihihihihi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát nem egyszerű dolog.. :roll: azért mennyi minden probléma adódhat.. :roll: na, de reméljük minden oké lesz.. nekem szerencsére nem voltak komoly problémáim eddigi életem során.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


hogy állsz a fogyival?? :roll: 8)

Kép

Kép
morca
 
 


hát én is kíváncsi leszek Vilike melyikőnk temperamentumát örökölte. az apjáét aki mindent véghez visz bármi áron, agressziven - na most ezt ne úgy képzeld el, hogy valami állat :lol: , csak jözan kereteken belül, de maximálisan és forrófejjel, vagy engem, aki szintén véghez visz mindent amit kitervel, csak inkább lassabban, megfontoltabban, pedig még én is a forrófejűek társaságát erősítem. :roll: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


őszintén, nem jól!!!!! Tudod stagnáltam, nem ment le több, aztán jött a karácsony, és nem fogod elhinni, de épp beszéltük meg Apával, hogy holnap újra torna, mert félő, hogy elgurulunk. :lol: :lol: Szóval holnap újrakezdjük! 8)

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


én most jutottam vissza ünnepek után a -7kg-hoz.. :roll: jöttek anyósomék, legalább két raklapnyi sütivel.. :? ráadásul almás pite volt a legtöbb, ami az én kedvencem.. :shock: 8) egy ideig bírtam a kiképzést, de aztán elszabadult a pokol.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


.......de épp MA beszéltük meg Apával.......

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na, akkor én is újra kezdem veletek holnap.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


hihihihihi, hála Istennek én nem vagyok annyira sütis, na jó néha, de akkor megeszem az egész évi adagot! :oops: :oops: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


jajj nem emlékszem, hogy írtam-e, de két hét múlva jönnek Tesómék! Annyira várom már őket!!!! 8) 8) 8)

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


az én férjem is a forrófejűek táborát gyarapítja.. :lol: ő meg azt mondja, hogy én vagyok forrófejű.. 8) de persze ez nem igaz.. :D de amit elhatározok én is tűzön-vízen át.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


helyes, sajnos ebben a mai világban csak így lehet érvényesülni!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát én is megettem az egész évi adagot, talán még a jövő évit is.. :oops: :D anyósomék ezzel cukkoltak két napig.. :? :lol:
hú, azért anyósom is alakított.. :roll: két napot voltak nálunk, folyamatosan bizonygatta, hogy neki minden gyerek "működik", majd gyakorlati bemutatót is próbált többször is tartani Matyin.. :? 8) persze finoman, de nem hagytam, így azzal telt a két nap, "csatáztunk" a fiam "nevelésén".. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: