Új privát üzeneted érkezett!

tök jó, hogy mennek a tesódék.. :lol: legalább Vili is megint "elromolhat" egy kicsit.. :wink: :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


amúgy te szigorú anyuka vagy, vagy inkább az engedékenyebb típus? :roll: 8)

Kép

Kép
morca
 
 


én a lökött anyuka típusba tartozom.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Na ennél jobban nem utálok semmit! Nekem is sikerült egy ilyenen összeveszni anyósommal, mondtam neki, hogy örülök, hogy felnevelte a kisfiát, de Vilikét nem neki szültem, hanem magamnak meg a kisfiának, és Őt mi szeretnénk felnevelni a mi módszereinkkel! csúnya összedurranás volt! :oops: De akkor elmondtam én is a magamét, meg ő is, és azóta sincs probléma közöttünk! Ő tényleg szerethető és nevelhető! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


szerencsére nem találkozunk túl sűrűn, és mindenkivel ezt csinálja, meg Marci annyira boldog volt, hogy végre az ő anyjáék is eljöttek, nem akartam belerondítani.. :roll: de anyósom pontosan tudja, hogy nem vagyok könnyű eset.. 8) most sem boldogult velem igazán.. :D csak így többet kellett Matyi sarkában lennem, hogy nehogy "meg tudja nevelni".. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


amúgy már nekem is volt összedurranásom az anyósommal, azóta már sokkal visszafogottabban adja elő. és csak a hátam mögött fejti ki a valódi véleményét.. :lol: de ez már legyen az ő problémája.. :D

Kép

Kép
morca
 
 


Vannak szabályaim, de azért én is inkább a lökötteket erősítem! Mondom azért vannak amihez ragaszkodom, mint pl. a napirend, az alvás milyensége és mikorisága, a fürcsi ideje - na ezzel a sírba kergetem Sanyit, bár belátja, hogy igazam van, és a gyereknek is így jó. Egyébként viszont bármikor bármiben benne vagyunk ami hülyeség, és persze jó a gyereknek! Egyébként mindenki attól félt, hogy majd Vilikét túl aggódom, túl féltem, meg miegymás Zalcsikám után, de hála Istennek felmérem annak a súlyát is, hogy azzal is Vilikével cseszerintenék ki! Nehéz, mert nagyon nehéz, hogy tudjam hol a határ, de eddig nincs problémám, úgy érzem!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát igen had rontsuk el őket egyedül, nem igaz?.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Így van, amíg téged nem zaklat a hülyeségével, a párod pedig végighallgatja, de nem sulykolja beléd, addig hagy csinálja!

morcika Drága, lassan elköszönök, mert Életem Párja itt húzza mellettem a lóbőrt, és nálunk íratlan szabály, hogy nekem kell hamarabb elaludnom ha együtt akarunk aludni éjjel, mert csak akkor nem zavar a horkolásával! :D :roll: :oops: ...és most fog nagyon szeretni, mert mindjárt felébresztem, hogy akkor csicsikáltasson el engem előbb! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


szabályaim nekem is vannak, kb azon a területen, ahol neked is.. 8) de nagyon rugalmas vagyok, és igyekszem lépést tartani a fiúkkal.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


na, akkor szép álmokat.. :lol: :lol: nagyon örülök, hogy megint "összejöttünk" egy kis csevejre.. :wink: :lol: :lol: ha holnap lesz még erőd, gyere, ha nem hát jó pihit. és majd megint összeröffenünk valamikor.. :wink: :D :D jajj, az én párom is nagyon bír horkolni.. :? :D :D

szép álmokat.. 8) puszi Vilinek.. :D

Kép

Kép
morca
 
 


így van, az én kisfiamat én akarom elrontani, meg ha rájöttem, hogy elrontottam én akarom helyrehozni! Akkor segítsenek ebben ha kérem! Nekik már nem az a dolguk, hogy neveljék őket, Ők már ezen túl vannak egy generációval hamarabb, nekik az a szerepük, hogy szeressék az unokákat, és legyenek velük engedékenyek józan keretek között persze!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


puszi Nektek is. Matyikának meg Ákoskának eggyel több, mint ami neked jár! :lol: :lol: :lol: Jó éjszakát, ha hamarabb véletlen nem jövő pénteken itt vagyok!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


háát tudod szuper anyuci vagy.. 8) még ezt a "túlaggódós dolgot" is ennyire reálisan tudod látni, pedig az is érthető lenne, ha Vilit túlaggódnád.. :roll: na, millió puszi :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


pénteken mindenképpen várlak.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


jó éjt, bár máris kiköltöztem a nappaliban, nem jártam sikerrel, nagyon fáradt! Na puszi, pénteken, de azért hétközben is le-lefogok jelentkezni! puszi

köszönöm, próbálok reális lenni, mert muszáj a jövőbe tekinteni ahhoz, hogy tud, mit teszel helyesen a jelenben! Legalábbis a jelenlegi jelenben ez tűnik ugye normálisnak. Lehet, hogy pár év múlva másképp látom, hogy másképp kellett volna, de most szerintem ez a helyes! Meg remélhetőleg Vilikét nem "csak" két évre kaptam meg kis kincsnek, hanem tényleg egy hosszú, egészséges életre!!!

Na nem emlékezgetek, mert aztán sírás lesz a vége, puszi, puszi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


millió puszi :roll: 8) 8)

Kép

Kép
morca
 
 


nagyon csini az új frizurád... :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


köszi, basszus nem vagyok álmos..

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


még én is itt vagyok.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


végig olvastam magunkat.. :lol: jajj, a fülbevalót sajnálom.. :? olyan vacak érzés, ha elhagyunk valamit ami fontos nekünk.. :?

Kép

Kép
morca
 
 


na itt vagyok csak közben nézegetem a facebookot, itt vagy még???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


meg közben írtam a nagyonbabának, hogy egyáltalán készítenek e még egyedi vonalzókat, mert már 4hónapja elküldtem a képet meg a szöveget, és csaak várok, de visszaírtak, hogy jelenleg nem csinálják. későn reagáltam.... :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát én betojok Ákoson, olyan édes.. :lol: az előbb hallottam egy koppanást a szobájukból, be is mentem megnézni, hogy mi újság odabent.. 8) Ákos kelt fel inni, de nem hívott, hogy segítsek, hanem megkereste a kulacsát (az ágya mellett van mindig), és mire beértem, már nagyban ivott az ágyán fekve.. :lol: nem mentem oda hozzá, csak figyeltem Matyi ágyán ülve, hogy mit fog csinálni.. 8) miután jól bepiázott, gondosan vissza csukta a kulacsának a kupakját, lerakta, majd elhelyezkedett és aludt is tovább.. :D :D micsoda önálló fiam van.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


itt vagyok.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


ó de tüneményes!!! Én is most néztem rá a Hercegemre, imádom nézni amikor alszik olyan édes kis Angyal! Ő ha véletlen felébred akkor arra szokott, hogy kiesik a pipuka kiságyból és koppan! :lol: De hál Istennek ritkán fordul elő. Este is már fél 7kor alukált és reggel minimum fél 7ig csend is lesz. Jujj, az már mindjárt itt van, és direkt rácsuktam Sanyira az ajtót, hogy holnap sokáig aludhasson! Lehet, hogy hibát követtem el??? :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Frissítek, frissítek, frissítek... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


már az én párom is kidőlt a sorból.. :D hát én hiába csukom az ajtót Marcira, a fiúk első dolga, hogy átdörömbölnek reggel neki a falon (gipszkarton), ráadásul pont ott dörömbölnek, ahol a feje van.. :D gondolhatod milyen jó kis ébresztőt fújnak neki.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


mióta nem cicizik Ákos, jelentősen lecsökkent az éjszakai ébredések száma nálunk is.. :D Matyi nem is ébred, csak ha pisilnie kell, Ákos meg már önellátó lett, úgyhogy lehet, hogy én is alhatok éjjel mostantól gyakrabban.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk ez megoldható, mert pont szembe van Vilike birodalma a mi hálószobánkkal, a nappali ahol meg ma én hajtom álomra a buksimat pont mellette van, így én meghallom, de ő nem. Szépen utána kiköltözünk reggel a nappaliba, itt lehet játszani is, meg Anyának éppen tévézni :oops: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja mondjuk tényleg én még könnyen vagyok, mert Vilike pelusba pisil! :D :D :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


a kis piszok, azért még néha elcsábulna.. :lol: de már lebeszélem.. :oops: :lol: de olyan édes, ma is mikor fürödtek, előttük cseréltem pólót, mert a drágám lelocsolt, majd teljesen "beindulva" hívott, hogy "anya, cici, cici.." :lol: :lol: de aztán megbeszéltük.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


húú, én nem is tudom mikor tévéztem utoljára.. 8) kivitelezhetetlen a fiúk mellett, ha meg alszanak, inkább veled/veletek dumcsizok.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Ezt úgy mindenkinek aki a topicban benne van.

lassan gyártanom kellene egy új vonalzót, sőt a Zalcsiét is visszaállítom, mert azt azért vettem le, mert a másik topicban zavarta az egyik kiscsajt, mondván az ő halott gyermekére emlékezteti. De az a topic megszünt, illetve átköltözött az anyatanyára, így ha ti nem bánjátok akkor visszaállítanám, mert nekem csak úgy áll igazán közel a szívemhez ez a vonalzósdi ha minden gyermekem szerepelhet rajta! Ezt rátok bízom, és nem haragszom meg ha nemet mondotok, megértem.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


bírod még??

Kép

Kép
morca
 
 


szerinted nekem miből áll a tv??? Minimax búg... :lol: :lol: :lol: :lol: de legalább szól valami!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


nem nagyon, már elég sokszor kell javítgatnom a szövegen, mert mellécsapok :oops: :oops: :oops: és te??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


viccelsz?? pont az előbb mondtam a férjemnek, hogy milyen klassz csaj vagy, meg erős, meg ilyesmi Zalcsi végett.. 8) meg, hogy én nem szoktam felhozni témaként, mert fájó pont, de valahogy te mindig szóba hozod Őt és ez így van jól, mert ő is a te fiad és az is marad amíg csak élsz, és igen Neki is itt a helye.. :!: :!: :!:

Kép

Kép
morca
 
 


Lehet, hogy most fújok TAKARODÓT!!!!! :roll: :D :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


nálunk is a Minimax megy, vagy mostanában a Jackie Chan filmek, Matyi legnagyobb örömére.. :lol:

még egész jól bírom, bár már kezdek lemerevedni.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


hú, aranyos vagy, köszönöm, ma már - illetve most már- nem csinálom meg neki az új vonalzót de amint lesz időm hozzáfogok. Remélem a többieket sem fogja zavarni. :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


akkor TAKARODÓ!!!!!!

pusszantás.. :wink: :D

Kép

Kép
morca
 
 


Jujjj most kaptalak beeeeeáááááááá!!!!!

Jackie Chan??? épp most volt azt hiszem a tv2-n egy filmje, és épp beszéltük Sanyival, hogy tiszta Bud Spencer, Terence Hill, csak ebben nincsenek olyan jó beszólások, de legalább ebben sem hal meg senki, pedig püfölik egymást rendesen!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na tényleg jóccakát, mert hajnalig ébren tartjuk egymást, aztán meg csak lesünk holnap! Puszika

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


igen, Jackie a legújabb kedvenc, és ezerrel megy a kungfuzás.. :lol: :lol:

na, be ne kapjáááá máá.. :lol: inkább csicsizz egy nagyot.. :wink:

szép álmokat.. :wink: megyek én is.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


na, háromra kapcsoljuk ki a gépet.. :wink:

1, 2, 3 :!: :!:

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Ninike: este 9 körül benézek, hátha itt leszel.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Hűha, ennyit írni :shock: :lol:
Apánk itthon volt, nem volt időm jönni, most meg már rohanok mert kelnek a fiúk :( :lol:

Mi anyóséknál lakunk :wink: mesélhetnék... de imádom őket minden hülyességükkel :P :P

Csak halkan írom (lehet ilyet? :lol: ), nem jött meg, hőm egekben... már teszteltem de elrontottam (két gyerek után ilyet is tudok :lol: ), holnap veszek megint... 8) 8) 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


szia Momi!

de jó, hogy jöttél.. :wink: :lol: írd ám meg, hogy mi lett a teszt eredménye.. :lol: :lol:

az tök jó, ha kijössz az anyósodékkal, pláne ha együtt is laktok, kifejezetten előnyös.. :wink: én egy hónapig laktam velük, míg intéztük a régi lakásunk eladását, hát abba bele lehetett őrülni.. amúgy az én anyukám kifejezetten jó fej anyós.. 8) a férjem elmondása szerint.. :wink: :lol:

jujjjjjj, de kíváncsi vagyok.. :D :D

azért remélem jössz hosszabban is nemsokára.. :wink:

na, megyek, mert mindjárt kelnek a fiaim.. 8)

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca-Nozavi: Még ennyit írni :shock:

Na pár mondattal én is hozzászólnék egy témához, ha nem bánjátok :?: :?: :?:
Anyós téma: a mi kapcsolatunk sem teljesen felhőtlen :!: Köszönhető ez mind annak hogy amikor a férjemmel összejöttem nem volt munkahelyem és anyósom kerek perec a fejemhez vágta hogy elsősorban ezért nem tud elfogadni, a többit nem hallgattuk meg mert fogtuk magunkat és ott hagytuk őket, pedig azért kíváncsi lettem volna a többi indokra is.

Momi: megy a drukk a + tesztért :!: :!: :!:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: