Új privát üzeneted érkezett!

Szióka!

Piroska: hát mi ilyen kis szószátyárok vagyunk.. :wink: 8) és mi lenne, ha élőben is tudnánk csevegni.. 8) se vége, se hossza.. :D :D

naná, hogy hozzászólhatsz, sőt legközelebb gyere te is.. :wink:

anyósokkal általában nem egyszerű, de egyszer mi is azok leszünk remélhetőleg, úgyhogy tanulhatunk az ő hibáikból, hogy ne váljunk mumussá.. :wink: :lol: :lol:

az én anyósomékkal (többek között) az a baj, hogy mindenkinél okosabbak, ebből kifolyólag mindenkiről meg van a véleményük, aminek nagy hangot is adnak, csak sajnos nem nyíltan nekem..:? 8)
aztán még sorolhatnám :D.. bár biztos ők is tudnának listát írni rólam, mert hát én sem vagyok tökéletes.. :lol: :lol: amiben viszont különbözünk, hogy én szeretem az egyenességet (persze oda-vissza), még akkor is, ha néha fájó az igazság.. 8)

húú, mi alig aludtunk éjszaka.. :? én nem tudom mi volt, de mind a két fiam, felváltva, átlag óránként ébredt, leginkább sírva.. :? szegénykéim, egész nap veszekedősek voltak, semmi nem volt jó igazán.. :? :roll: és valahogy én sem álltam a helyzet magaslatán, már ami a türelmet illeti.. :oops: :? ilyenkor olyan mérges vagyok magamra, mert mit tehetnek ők arról, ha rossz napjuk van.. :roll: nekem ilyenkor még inkább mellettük kellene állnom, ehelyett csak türelmetlenkedtem velük.. :( na, de azért túl éltük, mikor leraktam őket, elaludtak szinte azonnal.. gondolom jó fáradtak voltak.. :roll: 8)
kérdeztem is Matyitól, mielőtt elaludt, hogy "miért veszekszünk egymással, mikor annyira imádjuk egymást?" mire a kis drága átölelt és azt mondta, hogy " ne veszekedjünk anya".. :D :D

Momi: mi újság azzal a teszttel??? :roll: :lol:

többiek.. tessék írni.. :wink: :lol:

szép álmokat.. :P

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Sokkot kaptam, majd jövök ha magamhoz tértem :lol: :lol: :lol:
Kétcsíkos, bakker :shock: :shock: ovikezdésre jön a baba :cry: :lol: :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi: HATALMAAAAAAAAS GARTULA!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Momi: ez a legcsodálatosabb hír a világon :lol: :!:
Te vagy az első közülünk :P de nem 2011-es :P
Vendég
 


Itt vagy Morca?
Vendég
 


Nagyon car éjszakánk volt :!:
Hajnus legalább 5x volt ébren :!: :!: :!: és mindannyiszor szopizott, azt nem tudom hogy mennyit :roll: mert én közben bealudtam és arra ébredtem hogy ő is alszik és én is aludtam.

Ma reggel megjött az autós gyerekülés amit anyuék vettek, sajnos a hordozóban már nem fér el Hajnus. Szélességben kezdi kinőni, pedig nincs kicsi hordozónk :!: :!:
Vendég
 


Piroska: előfordulok erre.. :wink: időnként azért benézek.. :wink: :lol: nekem könnyebb dolgom van, mert itt van velünk anyukám unokázni, szinte mindig.. :lol: :lol:

mi most jól aludtunk.. 8) egyszer volt fent Ákos, mert eldugult a nózija és csöpizni kellett, de aztán már aludt is tovább.. 8)

húúú, hányszor aludtam el szopizás közben.. :oops: :lol: olyan is volt, hogy a franciaágyon aludtam be Ákossal, és arra ébredtem, hogy Ákos csúszik lefele, majd koppan (pedig belül volt, de addig ügyeskedett, míg sikerült lecsúsznia).. :shock: :roll: de szerencsére nem lett semmi baj.. 8) pedig mindig úúúgy koncentráltam, hogy nehogy elaludjak.. :roll: 8)

ne aggódj, elfogja ezt hagyni, most még sok minden megzavarhatja az alvását.. :roll: 8) hát kitartás, jobb ötletem nincs.. :wink: :lol:

na, most megyek, mert el kell szaladnom vásárolni, aztán ha leraktam a fiúkat, visszajövök.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


még annyi: azt már megfigyeltem, ha hó vagy eső, vagy szél jön, akkor mindig gond van az alvással, meg a kiegyensúlyozottsággal nálunk.. :roll: :lol: de majd kinövik ezt is.. :wink: azért annyira nem kell sietni.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Köszi csajok! Így jártam a Petivel is , írtam a 2009-ben szeretnénk szülni és 2008.nov lett :lol: :lol:
Apa is sokkot kapott...
Még halványka, majd lekicsinyítem... mensi előtti héten voltunk együtt, úgyhogy remélem még erősödik ha már úgy döntött jönnie kell :lol:

Ne haragudjatok hogy csak erről írok, még nagyon a hatása alatt vagyok :shock: :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi: ez annyira szuper.. :wink: :lol: na, de azért még mindig ide tartozol ám, mert hamarabb jött a kis manó.. :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


mi meg csináltunk Matyival sütikét, nem sokára dobjuk be a sütőbe.. :wink: :lol: persze "fogyizós" süti.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Milyen fogyizós sütit csináltatok Morca :?:

A lányom tiszta nyűgös :!: nem lehet 1 pecre se magára hagyni :!: :!: :!:

Momi: mi az első megérzésed :lol: , lány vagy fiú :?: :?:
Vendég
 


Piroska: semmi extra, csak annyi, hogy teljes kiőrlésű lisztből csináljuk és fruktózzal, nem cukorral (ezt ehetik a cukorbetegek is), de kísérletezgetünk folyamatosan, mert én nagyon szeretem az édességeket, és néha muszáj valamit nassolni nekem is.. :lol: :lol: ez egy nagyon egyszerű és gyorsan elkészíthető tészta, h gondolod leírom.. :wink: legközelebb kipróbáljuk, hogy a liszt egy része helyett túrót teszünk bele, mert azzal is spórolunk a szénhidráton.. :wink: na, majd meglátjuk.. :wink: persze azért ebből sem szabad ész nélkül enni, de nekem nagyon bevált, mióta fogyizok, mindig ilyeneket nassolok..

Kép

Kép
morca
 
 


amúgy Ákos is nagyon nyűgös, sőt kifejezetten balhés.. :roll: 8) lehet, hogy a foga kínozza, mert az előbb láttam, hogy éppen kibújóban van neki egy szemfogacska.. :roll: 8) de ma már újra elég türelmem van, úgyhogy nem balhézunk, csak ő duzzog leginkább.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Gyorsan rakom a képet hármaskánkról és visszaolvasok... már a valóvilágba visszatértem :lol:

Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


ááá mennem kell, a Ricsire rájött egy köhögő roham, felkelt... majd este jövök :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


sziasztok!
bocsi, de nem tudtam jönni szombaton, mert vendégeink voltak.

Momi,
gratulálok!!!! Nagyon nagyon gratulálok!!!

Majd még írok, de most mennem kell!

puszi mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen hogy hétfő óta nem írt senki, beleértve engem is.
Na nincs mindig ideje az embernek, és ha van is néha jobban esik mással eltölteni.

Mit szóltok az újjabb havazáshoz :?:
Azt hittem hogy nem fogunk eljutni a babauszira, de sikerűlt :lol:
Hajnus most sokkal jobban élvezte a vizet mind a múltkor :lol:
Igaz kicsit tompa volt mert már 6-kor felkelt és 8-ig nem is aludt, viszont uszi után amikor beraktam a kocsiba rögtön benyomta a szunyát :lol: kis ájúlt baba volt.

Majd még jövök :lol:
Vendég
 


sziasztok!

úgy tűnik senkinek nincs a héten ideje írni. :)
Nálunk a helyzet változatlan. Nóri oviba jár, én meg a melóhellyel viaskodom.

Nórinak nagyon tetszik az ovi, már volt olyan reggel hogy nem sírt. Ma pedig nagyon élvezte hogy festettek. Gondolom, hogy ujjfestés volt , mert a gyerkőcnek tiszta sárga meg piros a körme alatt . :)))

Mesélik az óvónénik , hogy a héten már körjátékozott, meg tornázott is. Szóval alakulunk. :)
Ja és egyenlőre a fél család dögrováson van. Nóri hazahozott valami bacit: neki semmi baja, egy nap alatt átment rajta (egy nap hőemelkedés meg orrfolyás), mi a férjemmel lassan 4 napja küszködünk. :shock:

ja igen, míg el nem felejtem:

Morca,
nagyon sok boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!! :!:

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Ninike: köszönöm.. :wink: :D

jövök ígérem, ha nem is ma, de holnap tuti.. :wink: ma szülinapozunk egy kicsit.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok lányok!

Csak bekukkantottam, nagyon le vagyok maradva :? Főleg az új tagokról (ninike és piroska) nagyon nem vagyok még képben, nem volt időm olvasni :?

Momi hatalmas gartula :lol:

Ma van a gyakorlatom utolsó napja, a jövő héttől visszaveszem a régi lendületet a fórumon :D

Szép hétvégét mindenkinek

Ja holnap megyek vérvételre, megismételni a toxot.

Pussz

mka
mka
 
 


Sziazstok!

MORCA- Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!! Tegnap levegőt sem tudtam venni bocsika!!!
Kép

Ha minden jól megy ma este tudok jönni!

Voltunk a Tanácsadóban, a kis Mókusom 72.5 cm, és 8160 gramm! A hosszúságával az átlag felett van, ez azért érdekes, mert 47 cmvel született!

Momi- Nagy-nagy gratula!!!!! Kép

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Morca nagyon sok boldog névnapot kívánunk mi is Hajnussal!

Nozavi: én a héten mértem Hajnust, 8170g volt :oops:
Vendég
 


Hú de hülye vagyok :twisted:

SZÜLINAPOT AKARTAM ÍRNI :twisted: :!: :!: :!:

BOCSI MORCA
Vendég
 


Akkor mégegyszer:

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT MORCA :!: :!: :!:

Kép Ezt küldöm neked!
Vendég
 


piroska-8170 gramm??? Mennyivel született??? Mert nekem Vilike 2720 gramm volt! Kis pici csomagocska, és ehhez össz-vissz 47 cm! :oops: :D Ahhoz képest szerintem egész jól kinőtte magát! Egyébként jó husika, de akkor képzelem Hajnus is jó husikás lehet! :lol: Vilike 5 hónaposan: 7100 gramm, 6 hósan meg 7580 gramm volt! Centire 5 hósan 66cm, 6 hósan 68.5 cm, most pedig 8 hósan 72.5 cm! Hajnus mekkora?

Morca-én már itt vagyok, mesélj hogy telt a szülinapod???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nozavi: ne haragudj, most értem csak ide.. :oops: :roll: Matyi nagyon betaknyosodott, éjjel szinte semmit nem aludtunk, elég nyűgös, nehéz napja volt ma.. :roll: 8) de ha még itt vagy, én itt leszek egy darabig, hátha visszajössz.. :wink:

jajj, csajok nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket, a tortákat különösen.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Nozavi: látom megcsináltad Zalcsi vonalzóját.. 8) drága kis manó.. 8)

köszi, a szülinapom csendes, összebújós filmnézős este volt.. 8) de sajnos közben Matyi már nagyon kínlódott a náthájával, és kb negyedóránként rohantam be hozzá.. :roll:
olyan érdekes azért, hogy még az első felsírása előtt olyan feszült lettem (addig nem volt semmi jele a náthájának), de akkor még nem tudtam, hogy miért.. :roll: aztán nem sokkal később már mehettem is Matyihoz.. :roll: érdekes, hogy mennyire bekapcsolnak az ösztönök, még azelőtt, hogy tudnánk, hogy gond van.. :roll: 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Ninike: nagyon ügyes Nóri, már igazi óvodás nagylány lett.. :wink: gyógyuljatok meg hamar.. 8) nem sokára itt a tavasz és egy kicsit alábbhagynak ezek a betegségek is.. :lol:

Mka: de jó, hogy jössz megint rendszeresen közénk.. :wink: köszönöm a köszöntést neked is.. :wink: :lol:

Piroska: hova jártok úszni??

Kép

Kép
morca
 
 


képzeljétek, Matyi közölte velem, hogy óvodába akar menni.. :cry: :lol: :lol: mondtam neki, hogy oké, de én nem leszek ott, de azt mondta, hogy nem baj.. 8) kérdeztem tőle azt is, hogy kivel fogok olyan jókat játszani délelőttönként, mire azt mondta, hogy majd Ákossal és ha hazajön, majd akkor játszom vele.. 8) 8) olyan nagy fiam van már.. :cry: :cry: :D :D hihetetlen, hogy ennyire gyorsan önállósodik.. :lol:
mikor meg mondtam (ezt inkább anyukámnak), hogy Ákos bajban lesz, mert biztos ő is szeretne Matyival menni, hiszen mindig együtt vannak, oda ment Ákoshoz, megölelgette, és mondta neki, hogy "óvodába fogok menni, de jövök majd haza, ne sírj majd".. :lol: :lol: annyira édes, és olyan komoly nagy fiú már.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


na, látom jól elbeszélgetek magammal, de így jár aki lekési a randit.. :( :( :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


na, egy kicsit elkalandozok, de mindjárt vissza jövök.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


szomorúan látom, hogy már nem jöttél vissza.. :cry: :cry:

de azért dobok fel pár képet.. :wink:

Kép

hallgattuk a "hull a hó és hózik, mici mackó fázik" című dalt, és Ákos egyszer csak elment a maciért, majd... :D

Kép

kemény meló árán beültette a fotelba, betakarta, hogy ne "fázzon" és leült mellé játszani.. :D :D

Kép

szerelmes (anyájába) Ákos..:D :D


Kép

Matyi szülinapi rétest csinált nekem a mamával.. :D :D

Kép

rettentő nagy munkában volt.. :D :D

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Na halihó!

morca-nem jártál az este sem, meg ma sem erre?? Mi történt??? Nincs tán valami baj????

Nekünk ma szörnyű napunk volt! Vilike csak úgy keverte a lapokat, hogy ihajj! Nem akart napközben aludni, a végén nagy nehezen aludt egy órácskát, majd este szintén aludt egy órácskát, majd 10ig semmi!! Remélem most már csend lesz reggelig!! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nozavi: Hajnus 4120g-al született és 56cm-rel :!: Igazi nagy baba volt, meg is lepődtem amikor kiemelték a pocakomból és mondták hogy 4kg felett van mert anno a fogadott dokim azt mondta hogy olyan 3,5kg körül lesz.
A hosszát most csak saccolni tudom mert 5 hósan nem kellett menni a dokihoz majd 5-én megyünk 6 hósan. 4 hónaposan 65cm volt most már szerintem meghaladta 70cm-t :wink:
De majd megírom ha megyünk tanácsadásra hogy mi volt :lol:

Morca: A Best Western Hotel Aquarell-be járunk úszni ide ahol lakom. Elég nívós hely ****-os pecó :!:
De a babaúszás úgy tudom hogy elég jó áron van itt mert szoktam írni a 2009. augusztusi topikba és ott mindenki aki jár úszni azt mondta hogy mi járunk a legolcsóbban.

Milyen rende gyerekek még sütnek is neked :lol: :!: :!: :!:
Aranyat érnek :lol:
Na a feleségeik jól fognak járni velük :P
Vendég
 


F@sza jó a babanet rendszere, bejelentkezek és akkor sem frissíti a dolgokat!!! Édesek a skacok! Főleg Ákos a macival! felzabálom!! Persze Matyit is az aranyköpéseivel! Tényleg ő már szeptemberben kezdi az ovit ugye? Vagy később még? Vagy hogy is van? Nem 3 éves kortól van ovi? Na most ebbe belezavarodtam!
Köszönöm Zalcsi elfogadását! :cry: :oops:

Képzeljétek, most teljesen ki vagyok, mert ma tudtam meg, hogy volt apósom csütörtökön meghalt! 71 éves volt! Hétfőn lesz a temetése! Sajnos nem tudok személyesen ott lenni, de írtam a volt férjemnek, hogy lelkileg vele vagyok! Anyukámék meg Tesómék kimennek, és csináltattam egy koszorút, amire ezt írattattam, hogy:

...folytassátok együtt mennyei utatok Zalcsival! Nyugodj békében! Nóri

Szerintetek nem túlzás? Végeredményben nem Ő volt a ludas abban, hogy mi külön mentünk a férjemmel, na de ez hosszú történet!
Na puszika, csak most ezt gyors leakartam írni, jobban mondva kiakartam írni magamból! Mára kész vagyok, hamarosan összeszedem magam, és jövök! :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

ez érdekes.. :roll: tegnap milliószor benéztem ide, hogy jöttetek-e, még éjfélkor is mielőtt aludni mentem, és csak most látom, hogy írtatok.... :roll:

na, a lényeg, hogy minden oké, csak itt volt valami zavar.. :roll:

Nozavi: bocsi a péntekért, de Matyi elég szarul volt (bár akkor még nem tudtuk, hogy mi a gond) és teljesen ki ment a fejemből a randink, mire ideértem, már nem voltál.. :oops: :roll: 8)
Matyi elvileg szeptemberben mehetett volna oviba, de még nem akart, ezért nem is erőltettem.. 8) most viszont kitalálta, hogy menni szeretne.. majd meg meglátjuk, mindenesetre beíratom májusban.. 8)

na, mennem kell, Ákos hív, de még jövök és folytatom.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


bocs hogy ide "kotnyeleskedek"!

Nozavi!
Miattad jöttem, mert megakadt a szemem, hogy svédországban élsz????? Melyik részen?? Asszem van egy külföldi topik......mindjárt megnézem a címét......bár nem igazán aktív! Sőt..... max csinálunk külön egy svéd fórumot! :lol:

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Szoktalak olvasgatni titeket. Már csak az ismerősök miatt is! :D

A svéd fórumba én is jövök! :lol:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Szia Rita!!!! :wink: :D

már említettelek Nozavinak, hogy te is Svédországban élsz.. :wink: végre összejött a "svéd csapat".. :wink: :D millió puszi Lórinak és persze neked is.. :wink: :lol:

Dodó: kotnyeleskedj csak nyugodtan.. :wink: :lol: nagyon helyes a kislányod.. :D és gratula a pocilakóhoz is.. :wink: :lol:

többiek??

Kép

Kép
morca
 
 


Svédbaba, Nozavi!
Itt a Várandósságon belül, egészen lennt az S-betűnél keressétek a "Svédországban élő magyar anyukák és kismamák" topikot, amit megnitottam! :)

d.dodó
 
 


morca!
Köszi a gratut!

d.dodó
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Végre egy hétfő, mikor nem kell gyakorlatora mennem :lol:
Viszont behozhatom a lemaradásomat a tanulással, a gyakszi alatt egyáltalán nem tanultam és májusban vizsga :? :?

Ma délután megyek a fogorvoshoz :? :? Fáj a fogam, és annyira idegesít. Én mindig rendszeresen járok fogorvoshoz, töméseken kívűl nem is volt soha semmi baj a fogaimmal. Ez egy fog, ami már évek óta érzékeny, mindig mondtam otthon a dokimnak. Aztán mindig megrángatta, és közölte, hogy egészséges. De mostmár pár hete renszeresen fáj. Tuti, hogy van már évek óta van benne, csak kívülről nem látszik, és röntgent soha nem csinált. Annyira bosszant, mert mindig mondtam, most meg ki tudja mit kell vele csinálni :evil: Ráadásul itt Versailles-ban még nem voltam fogásznál, most kiválasztottam egyet találomra, remélem nem vmi mészáros :?

Aztán voltam szombaton vérvételen, holnap megyek az eredményért. Annyira furi, hogy már készítjük elő a terepet a babának. Pedig még pár hónapig tuti, hogy nem fogunk próbálkozni, de a nődokim azt mondta, hogy elkezdhetjük a szokásos vizsgálatokat :D

Ja tényleg, van vkiek ovumikroszkópja? Mi a véleményetek róla?

Sokkal olcsóbbnak tűnik, mint teszteket venni, de nem tudom tényleg jó e. Itt olyan 16 euróba kerül 3 teszt és ez a mikroszkóp olyan 30 euró. Sokkal jobban megérné, ha tényleg hatásos.

Most megyek, mert elkészült az ebéd, majd még benézek. És megpróbálok kicsit visszaolvasni, hogy képbe kerüljek :lol:

mka
mka
 
 


sziasztok!

bocsi, hogy mostanában nem nagyon jöttem!

de elég sok minden történt velünk, és kissé magam alatt vagyok. :(

Először is,
nagyon édesek a gyerkőcök, és nőnek mint a bolondgomba. :)))
:D

Nálunk Nóri még szokik az oviba, bár nehezen haladunk. Kezdi megszokni hogy minden délben megyek érte. Nem tudom majd hogy fog hozzászokni hogy ott kell aludni.

Ja tegnap délután meg festettünk, majd teszek fel képet róla. Nagyon vicces volt. :)

Múlt héten derült ki, hogy gáz van a melóhelyemmel, és végül nem oda kerülök ahova eredetileg mentem volna. Na mindegy. Szóval már ez is kiborított.
És aztán még ehhez jött: nem lett jó a pajzsmirigy eredményem, még rosszabb mint a múltkor!!! A doki szerint, már a nőgyógyász szerint így esélyünk sincs kistesóra, így még a próbálkozások előtt rendbe kell ezt hozni. :( :(
szerdán megyek a pajzsmirigy-ambulanciára. Hát kíváncsi leszek.
ja és mindezek mellett az viszont nem derült ki, hogy miért fáj a hasam sokat, így még ezt is kutatja a nődokim. :(

szóval ennyi van most velünk.
majd még jövök!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

ninike-Ó, sajnálom!!! Remélem hamar kiderül, hogy mi okozza a panaszokat!!! Ez a pajzsmirigy meg!! Göböd van vagy mi?? Mert nekem is bajom van vele kisgyermek korom óta, de göböm nincs, csak nagyfokú érhálózatom van, ami megduzzad ha stresszes vagyok! Eddig nagy panaszt nem okoz, csak néha fulladok be! :cry:

mka_ örülök, hogy megvagy, és, hogy minden rendre úgy alakul ahogy tervezed, a toxo miatt meg ne izgulj, tuti jó lesz! Terepelőkészítés! :wink: :lol:

morca- Mi baj van Matyival? mert azt nem írtad le, csak azt, hogy gond vaN!!! :roll: :roll: :roll: Remélem semmi komoly!!!!

Pénteken randi??? Bár nem dokáig, mert a szombatom húzós lesz, tudjátok jönnek Tesómék! Jajjj annyira várom már őket!!!! :D

Puszi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


dokáig=sokáig :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na röhögjünk egy jót, vagy legalábbis én jót röhögtem ezen.... :oops:


Kép

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Most csak egy szóra tudok jönni.. :roll:

Nozavi: taknyosak lettek nagyon a fiúk, de annyira, hogy aludni sem nagyon bírtak.. :roll: most már Matyi jól van, Ákos meg kezd kimenni belőle.. 8) szerencsére semmi komoly, se láz, se semmi más.. 8)
pénteken jövök randizni, de ha késnék egy picit, akkor is várj meg ha tudsz, mert mindenképpen jövök.. :wink: :lol:

hahahahahaaaaa... :wink: :D :D :D

Mka, Ninike: jövök később és reagálok ígérem.. :wink: :lol:

Piroska:??

na, mennem kell.. 8)

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


morca-örülök, hogy semmi komoly!!! Ez a hülye időjárás kiszámíthatatlan! Azt se tuja az ember, hogy hogyan öltöztesse a gyerkőcöket! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Mora, sajnálom, hogy a gyerkőcök betegek. Itt is nagyon kiszámíthatatlan az időjárás, utálom :evil:

Nozavi, szupi, hogy mennek tesódék. Meddig maradnak?

Én megvagyok. Meglett az új vérvizsgálat ereménye. Ugyanúgy nem egyértelmű a toxo, mint korábban. Egyik értékem a pozitívban, a másik a negatívban van. Végül rásütötték, hogy már átestem rajta.
Azért úgy dönöttünk, hogy oda fogunk figyelni a dologra, majd párom takarítja Timo Wcjét :lol: :lol: :lol:

mka
mka
 
 


mka-akkor a francia eü sem semmi!!! Inkább mondták volna azt, hogy nem estél át rajta, és vigyázzatok nagyon! Hát nem??? :roll:

Tesómék 1 hétre jönnek, meg gyerekek nélkül, szóval jó buli lesz! Anyukám meg ellurkózik otthon! :lol: De azok már nagy lurkók, egyik 13, másik 15 éves! Rosszcsontok!!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: