Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Morca köszi a hiányolást :!: Velem annyi újság van hogy baromira fáj a torkom már vasárnap óta :cry: szombaton hideg vizet ittam :twisted:
Ma délután meglátogatom a háziorvost mert már nagyon unom :twisted:
Ma előszőr a szülés óta megjött a mensim :wink: tesó projekt :wink: beindulhat :lol:
Vendég
 


Morca gyerekek egészségesek már :?:
Vendég
 


Na halihó!!

Remélem mindenki meggyógyult, és mindenkinél minden rendben!!!

Nálunk szakad a hó, be vagyunk zárva, nem tudunk kimozdulni olyan hófúvás van!

Takarítok ezerrel, hogy mire Tesóék jönnek ne kelljen semmivel se foglalkozzak csak velük lehessünk! :D

Puszi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

Piroska,
jobbulást neked!!! Gyógyulj meg hamar!!!

Nozavi,
hát nem irigylem a hófúvást! Kellemes hetet tesódékkal!

Nálunk most áll a bál ezerrel: Nóri benyelt valami vírust az oviban. Így most két hétig nincs ovi, persze a beszoktatást meg kezdhetem majd előlről.
Szóval most tiszta láz, meg köhögés. Persze közelharcot kell vívni ahhoz hogy ki tudjam szívni az orrát.
Ja és ma közölte, hogy nem kell ceruzát dugni a fenekébe!!! Tisztára kész voltam, járt az agyam ezerrel hogy hol dughattak neki ceruzát bele, mire rájöttem hogy a kúpra gondol.

viszont jó hír: voltam a pajzsmirigy vizsgálaton, és negatív minden, úgyhogy valószínűleg a terhesség, a szülés meg a hosszú szoptatás során kevés volt a jód amit bevittem, így jódhiányom lett. Így aztán most ezerrel szedem a jódozott multivitamint.
3 hónap múlva kontroll.

Na most mennem kell, mert Nóri nagyon nyűgös.

kellemes hétvégét mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Köszi Ninike, én már javuló félben :cry: vagyok de szegény Hajnusom is beteg lett :cry: valószínű hogy tőlem kapta el :twisted: . Állandóan lázas meg minden úgyhogy egyáltalán nem happy a hejzet :cry:

Morca jelentkezz :!:

Nozavi tesódék megérkeztek már :?:
Vendég
 


Szióka!


Nozavi: jól ellinkeltük a pénteket..:wink: :lol: mikor is mennek a tesódék?? vagy már ott is vannak?? 8) az a hófúvás nem lehetett semmi.. most nálunk is hatalmas hó van.. már régen volt ekkora..

Ninike: úgy tűnik mindenkin végig söpör ez a nyavalya.. :( jobbulást Nórikának.. :roll: 8) az viszont jó hír, hogy rendben van a pajzsmirigyed.. :lol: :lol:

Piroska: szegény Hajnus is beteg lett.. :cry: :cry: küldök sok-sok gyógypuszit.. :wink: :lol:


mi már teljesen jól vagyunk, mindenki meggyógyult.. 8) ma voltunk kirándulni, Borisz húzta a fiúkat a szánkóval, Niki meg besegített..
:wink: nagyon élvezték a fiúk is meg mi is.. 8) és a táj, az egyszerűen gyönyörű volt.. 8)

hoztam pár képet.. :wink:

Kép

csatangolnak a fiúk.. :lol:

Kép

őzike nyomot követnek.. :D

Kép

Ákos is nagyon élvezte.. :D Kép

kis hóemberem.. :lol: :lol:

Kép

egy kis pihenő.. :D

most mennem kell, mert apa vár filmet nézni.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Halihó!!

Remélem mindenki meggyógyult már!!!

Jelentem kibújt Vilike normális első foga jobb alsó 1es. :D :D :D Most nagyon várom a bal alsót, mert szenvedésben vagyunk. :roll: :roll: :roll:

morca bocsi, hogy nem jöttem pénteken, de elromantikáztuk az időt... :oops: :oops: :oops:

Szombaton meg a guta ütött meg, úgy sírtam Tesómmal együtt, mint akiknek elvették a játékát, ugyanis Ferihegy bezárt a hóesés miatt, így nem szálltak fel a repülők, így nem tudtak kijönni, de sikerült átrakatni a jegyet most szombatra. :evil: Szorítsatok, hogy most sikerüljön!!!

Vilikével ettünk egyik gyümölcsöt, na ez most elég hülyén hangzik, mert minden nap kap gyümölcsöt, de azért shannon meg mangót nem minden nap eszik az ember, és olyan édes volt, rakok képet, amennyire "ízlett" neki az első falat mindenből! :lol:

Bocsi, ha sok leszek, de nem tudtam választani...
:oops:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na majd csak sikerül már felrakni! Idétlenkedtem egy kört! :oops:
Ezek fotók már esti lefekvés UTÁN készültek, ekkora már a Maszatka alukált egy másfél órát, és mint aki jól végezte dolgát felébredt gyümizni! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nozavi, elhiszem, hogy kiakadtatok tesódékkal, de remélhetőleg szombaton tudnak majd jönni. Itt is teljesen kiszámíthatatlan az időjárás. Egyszer süt a nap, pár perc múlva havazik. Nagyon cuki Vilcsi a képeken :lol: Gratula a fogacskához.

Morca, nálad is szupik lettek a képek. Nagyon tuti lehet, mikor Borisz húzza a srácokat, én is szívesen kipróbálnám :D

Nekem múlt héten begörcsölt a vesém... Pont a múlt héten kértem a házidokimtól beutalót vese ultrahangra, mivel nálunk családi gond a vese. Mindenkinek van vmi baja. Nekem kb 10 éve nézték utoljára, gondoltam megnézetem, sose lehet tudni.... Pár napra rá begörcsöltem. Mentünk a sűrgősségire. Háááááát, azt hittem a francia egészségügy szuper, de teljesen ledöbbentem. Nem megyek bele a részletekbe, a lényeg, hogy 5 órát voltam ott. Néztek vizeletet, és vért, ja és EKG-t, mert mikor meghallgatott a doki, akkor magas volt a pulzusom. Ja persze, mert már sík ideg voltam tőlük :evil: De egy ultrahangot nem csinált, hogy megnézze mi van a vesémmel, mert szerinte nem voltam sűrgős eset. Jó, mi? Mondtam, hogy családi gond ez nálunk, anyának több műtéte volt stb, alig tudtam kiegyenesedni úgy fájt, de nem látta indokoltnak, hogy megnézzen rendesen.
Úgyhogy holnapra van időpontom itt egy magán klinikán vese ultrahangra. Remélhetőleg ott már megnéznek rendesen...

Úgy néz ki, hogy a vizsgáim után nyáron elutazunk vhova, most azt tervezgetjük. Timonak kell vmi megoldást találnunk erre az időre. Vannak itt panziók, lehet, hogy oda fog menni. Sosem fogja megbocsátani nekünk :?

Ovu mikroszkópról senki semmit?????????

mka
mka
 
 


mka-remélem jobban vagy!!! Hát ezek szerint az egészségügy, az mindenhol egészségügy!!! Hmmm, nyári vakáció!! Lehet, hgoy ketten mentek, és hárman jöttök... :lol: :lol: :lol:

Ovu mikiről megmondom őszintén életemben nem hallottam. :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ahhhha, utána olvastam a mikinek! Háááát, elég bizarr számomra, hogy sokéig lehet használni, és nyálat kell rápöttyinteni! Szerintem ha utána keresel a neten, megrendelésre házhoz szállítják, és nem is drága, amit én találtam az 1190 ft-postaköltség, hát még ha 10.000 a posta szerintem ha annyira szeretnéd akkor is megéri, mert sokszor lehet használni!!
Na pussz, mentem...

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szió!

húú, de felpezsdült itt az élet.. :D :D

Mka: remélem jobban vagy már.. 8) kemény lehetett.. :roll:

Nozavi: itt már "tavaszodik" megint, úgyhogy szerintem simán eltudnak repülni hozzátok a tesódék.. :wink: :lol: :lol: Vilike milyen nagy már..:shock: :D

most ennél többet nem tudok, majd később jövök.. :wink: 8)

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok!

köszi mindenkinek mindent!

Mka,
jobbulást a vese-problémához!!! Remélem minden ok lesz az uh-on! De azért a francia egészségügy sem semmi!!!
És hova tervezitek a nyaralást??? (ha szabad érdeklődni)
Ovu mikiről nem sokat tudok, de én is szemezgetek vele, hogy majd ki fogom próbálni.

Morca,
nagyon aranyosak a gyerkőcök, és mekkora hó van nálatok!!! Mondjuk nálunk se kicsi. De mi sajnos most kimaradunk belőle. :(

Nozavi,
tesódék megérkeztek??
Vilike milyen nagy már, és milyen aranyos. Szerencsés vagy ha szeret kóstolgatni. Nekem Nóri 10 hós koráig utált minden kóstolást, cicifüggő volt.:)


Hát Nóri egyenlőre sajnos nem javul. Ma újabb adag antibiotikumot kapott. :(

tud valaki tuti tippet orrszívásra????
csak mert nálunk tuti horror, már attól tartok lassan a szomszédok ránkhívják a gyámügyet. A gyerek sikít, rúg harap karmol, amint a közelébe megyek az orrszívóval. Pedig nem szív erősen, és nem is hangos (adapteres).


Képzeljétek Nóri kedvenc meséje újabban: Születésed története. MInden este legalább 3x el kell mesélni neki. Meg külön még hozzá, hogy milyen volt mikor kisbaba volt. És mutatja aranyosan anya pocijában laktam. :)

na most rohanok tanulni, amíg alszik. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Megint vagyok :lol:

Ninike, nem nagyon tudok segíteni orrszívás ügyben, nincs még tapasztalatom a témában :D Viszont azt hallottam, hogy mident el kell magyarázni a gyerekeknek, hogy mi miért van és akkor megértik. Pl ha elmondod neki, hogy ettől jobban lesz, és hiába sír, akkor is meg kell csinálni, akkor megérti és jobban viseli. Lehet, hogy most hülyeséget mondtam, de ezt hallottam. Aztán hogy ez a gyakorlatban működik-e, azt nem tudom :lol:

Az ovu mikiról mindenfélét hallottam. Van aki azt mondja, hogy nem ér semmit, a ciklus minden szakában ugyanazt látja, ha belenéz. Van, aki azt mondja, hogy neki nagyon bevállt. Ezért akartam tudni, hogy van-e vkinek tapasztalata ebben a témában. Mindenesetre azt hiszem, hogy ki fogom próbálni.

A nyaralással kapcsolatban azt hiszem, hogy nyáron még korai lenne, hogy hárman jöjjünk vissza, de majd meglátjuk :lol:
Egyébként nagyon úgy néz ki, hogy Martinique-ra akarunk menni. A Karib-tengeren van, Franciaország tengerentúli megyéje. Szóval annyira nem drága az út, mert országon belül maradunk. Személyivel lehet utazni, euróval lehet fizetni, nincs is fővárosa csak megyeszékhelye, mivel a főváros Párizs. Képek alapján nagyon szép hely, igazi paradicsom. Úgy gondoltuk, hogy ha most nem megyünk ennyire messzire, akkor később már nem fogunk. Majd ha jönnek a gyerekek, akkor már tuti nem vágunk bele ekkora útba. Ráadásul nászutunk se volt, nem volt időnk az esküvő után, ez lesz az utó-nászút :lol: Már kinéztük a hotelt is, holnap megyünk az utazási irodába, reméljük van még szabad hely.

Na lépek vacsizni.

mka
mka
 
 


Sziasztok!

Ninike: szegény Nórika.. :( mennek a gyógypuszik.. :wink:

az orrszívás nálunk is sokáig mumus volt, de rájöttem, hogy minél jobban "erőltetem", annál nagyobb harc lesz belőle.. 8) én is igyekszem megbeszélni velük, hogy mi fog történni és, hogy miért, aztán meg gyakorlatilag "hülyét" csinálok magamból, énekelek, bohóckodok, mindegy csak rám figyeljenek.. :lol: :lol: Ákosnak adok valami játékot is a kezébe, az is leköti egy darabig.. 8) de csináltam már olyan trükköt is, hogy Matyit megkértem, hogy folytassa a szívást egyedül, mert ki kell szaladnom pár percre valamiért, és nagyon büszke volt magára, hogy ő intézte a dolgot.. :lol: ha lefogom őket, akkor nálunk is ordítás van, úgyhogy szépen ülnek vagy fekszenek valahol, kezük, lábuk szabadon, és bár így tovább tart, mert néha persze elveszik a nózijuktól, de legalább békében zajlik a dolog.. 8)

úgy látom Nóri már "nagylányosodik"..:D egyre jobban érdeklik a "komoly" dolgok..:D
Matyit is érdekli, hogy hogyan született, hol volt előtte, meg ilyesmi.. 8) mi is sokat beszélgetünk erről.. 8)

Mka: de jó helyre mentek.. 8) és nem mondtál hülyeséget, én is mindent megbeszélek a fiúkkal, és tényleg működik.. 8) igaz, hogy nonstop beszélnem kell, de ennyit bőven megér a dolog.. 8) annyira jól működik közöttünk a kommunikáció, hogy Ákos most is szólt, hogy fáj a füle (mondta, hogy néni, és mutatott a fülére.. 8) ez azt jelentette, hogy menjünk a dokinénihez.. 8) ), és el is csíptük a fülfájást még időben.. :lol: és én a kellemetlen dolgokat is előre meg szoktam mondani nekik, pl ha oltásra megyünk, vagy ilyesmi.. 8) így is izgulnak, de tudják, hogy mire számítsanak, és nincs akkora dráma.. 8)


Piroska: jobban vagytok?? :roll: remélem minden oké.. :roll: 8)

na, megyek, mert apa rám vár.. :wink:

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Na sziasztok!

Kiakaszt ma a fiatal Úr, már a negyedik fajta kaját hozom neki, és még sem hajlandó enni. Pedig éhes, mert amikor meglátja örül neki, nyitja a száját, aztán egy falat és bezár, és üvölt! Pedig vigyázok, hogy ne érjünk az ínyéhez. Most evés nélkül alszik. Majd kap ebédkét, egy kaja kimarad nem látszik meg rajta, és bumm. Nem hergelem rajta magam én sem.

ninike-sajnos nem jutottak ki Tesómék a múlt hétvégén, de most megint nagyon várom a szombatot, mert ha minden igaz, most nem zárják be a repteret! :roll: :wink:
Nórika remélem jobban van, és nem kell sokáig adni már az antibogyót!!!

mka- NÁSZÚT! Juhéjj!!! Még mi sem voltunk, illetve mi jelenleg is azt töltjük.
:oops: :lol: Azt mondta azzzurrram. hogy nekünk ilyen jó hosszú nászutunk lesz, ami Svédországban van! :lol: :lol: :lol: Majd egyszer beérik a dolog. Bár most nagyon felcsigáztál ezzel a hellyel. :roll: hmmm, utána fogok nézni!

morca-remélem jól vannak a fiúcskák, és a fülfájás semmi komoly!!! :roll:

Piroska-remélem meggyógyultatok már!!!

De kár, hogy majdnem mindenkitől ezt kell kérdezni, hogy jobban vannak-e!! Kiszámíthatatlan az időjárás. :roll: :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak belestem. Látom mindenki előkerül szépen-lassan :D

Már megyek is, hamarosan indulok az ultrahangra.

Nozavi, üsd be a google-ba, magyar nyelvű oldalakon is találsz infót. Szupi helynek néz ki, remélem nem fogunk csalódni. Ma este megyünk lefoglalni.

Na lépek, nincs sok időm. Majd jövök délután.


Szép napot mindenkinek

mka
mka
 
 


Sziasztok!

Nozavi: lehet, hogy a fogacska miatt nem eszik Vili?? :roll: 8)

na, most mennem is kell.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok

Nem hiszem, hogy a fogacskája lenne a zavarótényező, mert azt szépen lekezeltük és kivártuk, hogy hassanak a kenceficék, hanem inkább makacsságról beszélnék. :? Délben olyan szépen megette az ebédjét mint aki egész életében nem evett, szóval tuti nem fogacska. :)

mka-beírtam a gugliba, hát gyönyörű.... mit mondjak elképzeltem :oops: :oops: látom magam a pálmák tövében koktélt szopogatva, :8) :8) a napsüti a fejemet, én meg leégek.... :lol: :lol: :lol: :lol: , de aztán a hűvös tenger kárpótol, vagy az ha kinyitom a szemem??? :roll: :lol:

na ennyi, mert lurkócska gombocska hívatja az ő Izauráját! :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hmmm, most senki nincs itt??? Én most mégis csak ráérek, mert a Mazsolám jót eljátszik a kiságyában, hopppsz ezt fel kell írni!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nozavi, neked aztán van szöveged, tiszta lökött vagy :lol: :lol:
Mondd meg párodnak, hogy már eleged van a svéd nászútból, és kicsit délebben is megpróbálhatna munkát keresni :wink: :lol:

Én megjöttem a klinikáról. Itt már sokkal normálisabbak voltak, mint a másik kórházban, de tény, hogy le is vasaltak rólam egy szép kis összeget...
Végül nem találtak semmit, szerintük kövem lehetett, amit már kis is pisiltem. Hát ennyi.

Nemsokára megyek elkísérem párocskám a fogászatra. Már napok óta sík ideg, ha nem lennék itt, már tuti lemondta volna. Tipikus pasi :lol:

mka
mka
 
 


Ja, nektek mi a véleményetek a férfi karláncokról? Csütörtökön lesz 2 éve, hogy összejöttünk a párommal, meg akarom lepni vmivel. Gondoltam veszek neki egy ezüst karláncot. Nekem tetszenek. Nem kell vastagra gondolni, ami majd lehúzza a karját, de vannak olyan kis vékonyak, szépek. Szerintem jól állna neki, olyan kis vékony karja van, csak nem tudom felvenné-e. A jegygyűrűjén kívűl semmi ékszert nem hord :?
Szerintem akkor is elmegyek holnap a boltba és veszek neki egyet. Más ötletem nincs. :?

mka
mka
 
 


Sziasztok!

Hajnus már sokkal jobban van, de azért még adom neki a szamóca ízű gyógyszert.
Több kevesebb sikerrel. Pedig azt mondta a gyerek doki hogy ezt szeretni fogja mert finom szamóca íze van.
Na az én lányomnak nem kell semmi se banán se más bébiétel csak az anyatej. Már most látom hogy gondok lesznek a leszoktatással.

Úgy látom hogy az íne is eléggé bedurrant mert állandóan rág és sokat kinlódik ha ébren van, valamikor enni sem eszik ez miatt és akkor le kell fejnem és kanállal adom neki oda mert hát a cumisüveggel nem tud semmit kezdeni.
Már nagyon fájnak a bimbóim a sok fejéstől ami a napokban volt.

Orrszívás is van rendesen. Vettünk egszer olyan pesztonka orrszívót azt az adapterest ami elemmel is működtethető.
Megmondom nem mentünk vele sokra úgyhogy fogtam a kézi orrszívót amivel megint nem mentünk semmire, ketté vágtam a pumpa részét, ráhúztam a poszívócső végére és most azzal szívom neki.
Nem hittem volna hogy ennyire jó ez a módszer, de most már látom ez a leghatásosabb mert rendesen ki is szívja amit kell meg hamarabb is megvagyok vele mert a másikkal csak bírkóztam a lánnyal.

MKA: jó ötlet a karlánc az én páromnak is van :)
Vendég
 


sziasztok!

Mka, szerintem jó ötlet a karlánc, nekem tetszene.
Az én férjemnek nyaklánca van (ezüst), de nem hordja, ja és a jegygyűrűjét sem hordja, mert attól meg ekcémás lesz az ujja ha sokáig rajta van (utálja levenni mikor kezet most). Szóval nem egyszerű.
Kitartást a fogorvoshoz!

Piroska,
jobbulást Hajnusnak!!! Hát igen, a fogacskákkal meg kell küzdeni.
Nekünk nagyon bejött a gyógyszertári kence, valami anaesthetica vagy mi a neve, és hűsit. A lányom egyszerűen imádta!!!

Ja és együtt érzek veled a szoptatást illetően! Jól gondolod, tuti nehéz lesz leszoktatni.
Nekem Nóri 23 hónapig szopott, ebből 10 hónapig csak anyatejet fogadott el (6 hósan kezdtem volna kóstoltatni, de öklendezésen, és konyhatakarításon túl nem jutottunk semmire).
Viszont az életben nem evett meg bébiételt, így az összes a szomszéd kisfiúnál kötött ki. Egyszerűen utálta, így én főztem neki, 15 hós koráig. Azóta azt eszi amit mi.
Aztán nagy nehezen most ősszel elválasztódott. Nehéz volt, mert neki a cici volt a vígasz is. Bármi gond volt, elesett ilyesmi, jött és kiabálta : "Anya kérem cicimet!!!"
De aztán két hét alatt magától leszokott. Nem erőltettem. Először az esti maradt el, aztán a reggeli, és a napközbeniek maradtak meg legtovább. De aztán már az sem kellett.
Viszont azóta kezem-kezem van. Ha gáz van, vagy csak vígaszra vágyik, akkor fogni kell a kezét. :)
(A fejést meg ne is emlegessük, én nagyon rühelltem, 18 hónapig fejtem minden nap, mivel egy ismerős kislánynak is adtam tejet. A második babánál azt hiszem, elég lesz a sajátom. :) ) :D

Na mennem kell, mert vár a gyerkőc és megyünk uzsizni.
Ja meg muszáj lesz valamit csinálnom, mert frankón benyeltem a bacit Nóritól. :( :twisted:

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok olvasni, meg Morca nem tudok jönni este sem, mert nagy az előkészület most már megint.

Csak lejelentkezem, hogy velünk minden rendben.

Egy hétig biztos nem tudok jönni, legalábbis remélem, hogy Ferihegy nem kavar be. :D

Puszi mindenkinek, sziasztok!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon nagy az örömem, mert felszállt Tesómék gépe!!!
Pár óra és találkozunk!!! :D :D :D :D :D :D

Most egy hétig tutira nem tudok jönni, de utána jövök beszámolni!! :D :D :D :D :D

Puszi, puszi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: látod, mondtam én, hogy menni fognak.. :wink: :lol: érezzétek nagyon jól magatokat és várom a beszámolót is.. :wink: :D

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok!

sehol senki???
nagyon csend van a héten!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Én belesek mindennap, de látom, hogy sehol senki...

Párom szombaton elutazik anyósékhoz, majd pénteken jön vissza. Majdnem egy hétig egyedül leszek. Legalább több időm lesz a tanulásra, azt hiszem kicsit el vagyok maradva :?

Tessék előkerülni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

mka
mka
 
 


Mka,
Hát sajnálom hogy egyedül maradsz 1 hétre. De mondjuk néha jó egy kis egyedüllét . :)
hát a tanulásban való elmaradásról tudnék mesélni.
Nóri az elmúlt 3 hét alatt összesen 3 napot ment oviba, abból is egy napon hivatalos ügyeket intéztem. Szóval gondolhatod mennyit tudok tanulni mellette.

2 hét és kezdődik a munka, és én még sehol sem tartok a felkészüléssel. :(

Na mindegy.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

100 éve nem írtam (és nem is olvastam) sajna. Elkezdtem dolgozni, ahol sokat kell számítógépezni, szóval itthon már nem is akarok monitort látni. Egy gyógyszeres és műszeres cégnél vagyok szaktanácsadó. Nem életem melója, de azért nem is unalmas.
Nem tudtam visszaolvasni, csak a képeket néztem meg, nagyon cukik a gyerekek.
Mka! Ti mikorra tervezitek a "kezdést"? Én állandóan vacakolok, hogy egyszer szeretném most nyáron, aztán nem. Az ovu mikroszkópot én is kinéztem, de még nem vettem, szerintem meg fogom kérdezni a dokit, hogy mi a véleménye.
És a többiek mikor szeretnétek a kistesókat?
Én tavaszi babát szeretnék majd, remélem összejön.

majd még írok, de most mennem kell.

puszi nektek


Zsófi
bruck
Budakeszi
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a csend. Én még mindig egyedül vagyok, de már kezdek belehülyülni. Pedig párom csak pénteken jön vissza :cry:

Bruck! Szupi, hogy elkezdted a melót :D
Mikor akarunk kezdeni? Hát, azt hiszem, hogy agyban már készen állunk. Viszont nekem májusban lesz a vizsgám, addig tuti nem próbálkozunk. Ráadásul aztán vmi melót is jó lenne találni, mert terhesen lehetetlen. Szóval pontosan nem tudom. Cél: elvégezni a sulit, gyorsan melót találni aztán jöhet a baba. Remélem, hogy még ebbe az évbe belefér, de legkésőbb jövő év elején. 2011-ből nem szeretnék kicsúszni baba nélkül :lol:

Az ovumikroszkóp nekem tetszik, mint ötlet, de elég eltérő véleményeket olvasok róla. Sokan dícsérik, sokan azt mondják, hogy nekik nem vállt be. :?

Majd gyere sűrűbben és a többiek is !!!!!!!!!!!!!!

Ninike! Gondolom nem könnyű a tanulás gyerek mellett, nekem még egyedül is nehézkes :lol: Mit tanulsz pontosan?

mka
mka
 
 


Bruck,
üdv itt. Én márc. elején kezdem a melót. :(
Mi kb. nov. dec. környékére tervezzük a babaprojekt kezdetét.

Mka,
törvényeket magolok, illetve a legjobb szó rá inkább csak az olvasgatás. Mivel Nóri folyamatosan csacsog! :) :D
De annyira nem bánom, mert nem nagyon köt le jelenleg az olvasás sem.

És te mit tanulsz?? Kitartás már csak pár nap péntekig!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Én turizmust tanulok, de már nagyom unom a sok tanulást. Jó lenne már végezni és dolgozni. Remélem, hogy márcsak néhány hónap :lol:
Kitartás a tanuláshoz!

Többiek?????????????? Morca, Nozavi???????????????????????
Tessék előkerülni :!:

mka
mka
 
 


Sziasztok :!:

Hát jól eltüntem én is :!:
De azért látom hogy nem csak én.
Morca :?: Nozavi :?:
Vendég
 


Hú a turizmus azért tök izgi lehet! Legalábbis gondolom hogy érdekes.

Hát igen mindenki eltűnt!!! Tessék előkerülni!!!!

Nóri holnap úgy néz ki mehet oviba. Remélem most tovább bírjuk mint 3 nap. :)

Holnap megyek konzultációra a melóhelyemre, és megismerem a főnokömet. Majd szorítsatok!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

megvagyok és ígérem hamarosan írok is, de perceken belül ébrednek a fiaim, mennem kell.. 8)

este megpróbálok jönni.. :wink:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok, sziasztok!!!!

Bocsika, hogy így eltüntem... nincs mentségem, de talán mégis akad egy...VILIKE!!!! :lol: :lol: :lol:

Fantasztikus volt a múlt hetünk, Tesómékkal nagyokat kirándultunk meg minden. Most már várom, hogy menjünk haza, még két hét! :D :D De miután elmentek a Drága Csöpp kisfiam bevágta a durcit és azóta el nem tudok mozdulni mellőle annyira igényli a társaságot. Pedig nem volt felkapatva, csak egyszerűen élvezte, hogy sokan vagyunk körülötte. Így estére olyan fáradt vagyok, hogy alig várom hogy ágyat lássak.

Örülök, hogy mindenki meggyógyult!!!! :D :D

Mi a babaprojektet most nyárra tervezzük, hát remélem sima ügy lesz, mint Vilike volt... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap jönnek a norvég/svéd barátnők, kicsi élménybeszámolót tartok nekik is a múlt hétről.
Jövő szombaton farsangi buli lesz, azt se tudjuk minek öltözzünk, mert azért nem egyszerű ránk való jelmezt találni.Most ott tartunk, hogy mind a ketten Apa is, meg én is Harisnyás Pippinek öltözünk. Ez egy svéd mesefigura. Lány!!! Apa tuti jól fog kinézni! :lol: :lol: :lol: Vilikét pedig túró rudinak akartam beöltöztetni, de persze, hogy most nem találok sehol piros pöttyös tipegőt, piros pöttyös sapival. Ötleteket várok a Manóra!!!!! Persze olyat amivel nem kell kínlódni, mert sajnos kézügyességem nulla.

Na mára ennyi, sokszor puszilok mindenkit, most már jönni fogok!!!!
:D :D :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Végre előkerültél Nozavi!!!!! Örülök, hogy jól telt a hét tesódékkal. Láttam a képeket az iwiwen, jó nagy hó van nálatok.
Ti is mentek haza? én is két hét múlva, márc.3án.

Végre eltelt a hét, holnap este megyek a reptérre páromért. Ma kicsit kikupáltam magam, mert nagy magányomban kissé elhagytam magam. Ha így meglát, még visszafordul :lol: Mostmát szalonképes vagyok :lol:

Egésznap sík ideg voltam, de nem jöttek be a magyar oldalak. Először azt hittem, hogy a gépemnek van baja, de aztán feltűnt, hogy mindent letölt, kivéve az oldalakat, amiknek .hu a vége. Gondolom vmi kapcsolódási hiba lehetett Magyarország és Franciaország között. Most végre bejön minden :D

Na megyek, lassan alvás van.

Nozavi, az én tippem Gomba. Biztos cuki lenne :lol:

mka
mka
 
 


SZiasztok!

mka-ez jó ötletnek tűnik, de én tényleg annyira birka vagyok, ehhez mi kell???? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Azt azért kalkuláljuk bele, hogy Vilike 9 hónapos, még nem nagyon, sőt egyáltalán nem tűr meg semmit a fejecskéjén, a kötelező sapkán kívül!
Valóban nagy a hó! Sőt mondok jobbat, most is, hogy inkább szépen olvadna, na nem, vízszintesen szakad!!!! Hófúvás van, enyhe viharral párosítva! Szóval tuti jól be vagyunk zárva!!! :cry:
Nagyon várom már menjünk haza, mi 6-án szombaton reppenünk Vilikével, Apa csak 20-án jön egy hétre.
A március az én hónapom Zalcsikámmal... :cry: :cry:

Na pussszs mindenki, nagggyon el vagytok veszve, elvette a jó idő a bentlevőkéteket mi??? :D :D :D :D HELYES!!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hallóka!!

Merre vagytok eltünve??????

morca?????

mka??????

piroska????

bruck????

ninike????


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


sziasztok!

hát most végre van egy kis időm. Most tudok írni. Nóri alszik, Apa dolgozik.
Hát igen itt a jó idő!!!! :) :D
Ma délelőtt is voltunk kint, ennek már csak azért is örülök, mert lassan 2 hónapja nem voltunk kint!!!! Már csak azért is,mert állandóan beteg volt. Most már nagyon remélem hogy nem szedünk össze több bacit.
Főleg mivel már csak másfél hetem van a szabiból. :( :( :cry:

Jajaj, lassan jönnek a melós napok. Remélem addigra Nóri is lassan megszokja az ovit.
Na szóval ennyit rólunk.

Nozavi,
szerintem öltöztesd egérkének. Semmi nem kell hozzá, csak valami szürke rugi, egy sapira meg rávarsz pár öltéssel két kerek fület (akár kartonból), a farkincát is elég pár öltéssel odavarrni (csak kevés szürke anyag kell hozzá, meg egy kis vatta).
Nem semmi mennyi hó van nálatok! Nem irigyellek!!! Nekem már elegem van a hóból!

Na majd jövök!
Holnap megyek hormonvizsgálatra! Majd szorítsatok!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

megvagyok és olvaslak benneteket folyamatosan, de a fiúk annyira igénybe vesznek, hogy mire lenne időm írni, addigra már energiám nincs.. :oops: 8)

Ákos is önálló kis személyiség már, saját akarattal és nem kevés elképzeléssel, és ebből kifolyólag a fiaim egyfajta versenyt rendeznek folyamatosan figyelem felhívásból, így komoly fejtörést ( nem kevés időt vesz igénybe) okoz sokszor annak a kivitelezése, hogy egyszerre legyek két helyen, egyszerre olvassak két mesét (mert természetesen mindkét fiamnak nekem kell olvasnom ugyanabban a szent pillanatban, nehogy valamelyiküknek kevesebb figyelem jusson részemről.. egyszerre játsszak két különböző játékot, két különböző helyszínen, és persze mindenkivel egyszerre tudjak összebújni és ugyanúgy megszeretgetni és még sorolhatnám.. :D de ez így van jól.. :D úgyhogy bocsi ha ritkábban jövök, de eltűnni nem fogok azt megígérem..:D

Nozavi: megnéztem az iwiw-en a képeket, nagyon jók.. :wink: nem semmi hó van arra felé.. :shock: :D :D

Bruck: jó, hogy előkerültél.. :wink: gyere gyakrabban.. :wink: :lol:

Mka: már nem vagy szalma ugye?? :wink: :lol: egy hős vagy, hogy kibírtad a párod nélkül ilyen sok ideig.. :wink: :lol: :lol:

Piroska: te is nagyon el vagy tűnve.. :roll: :( jól vagytok?? 8)

Ninike: remélem már jobban vagytok :!: :!: jajj, te "szegény" nem sok időd van már otthon.. :roll: 8) biztos nem lesz egyszerű visszaszokni a dolgos hétköznapokba.. 8)

nálunk továbbra is zajlik az élet, talán még gyorsabban mint valaha, a fiaim továbbra is turbósítva vannak.. :lol: :lol:

Ákos rákapott a motorozásra.. :lol: kimentünk valamelyik nap motorozni, és kérdeztem Ákostól, hogy kipróbálja-e a kis motort.. :lol: kipróbálta és olyan gyorsan belejött a hajtásba, meg a kormányozásba, hogy hazafelé, már nem győztük utolérni.. :lol: :lol: úgy megszerette, hogy be is kellett hozni az előszobába, hogy szem előtt lehessen folyamatosan.. :lol: :lol: amikor meg Matyi megelőzte, kiabált utána, hogy "Mamiii, Mamiii".. :lol: :lol: persze azóta minden nap motoroznunk kell.. :lol: :lol:
ja, és Ákos két szavas mondatokban beszél.. :lol: ilyeneket mond, hogy: "bújj el", tedd le", "abból bele", meg hasonlók.. 8) ja, és számol.. :lol: "eeegy, eeegy, kettóó, hármo".. :lol: nagyon kis ügyes, de Matyi tesz is róla, hogy legyen mit tanulnia.. :lol: múltkor is motorozás közben mondta Ákosnak pl., hogy "gyere Ákos, kapd fel az elejét".. :wink: :lol: továbbra is nagy a "szerelem" köztük és egyre többet játszanak együtt is..:lol: persze a civakodás is egyre több, de nagyon édesen ki is tudnak békülni..:lol: legtöbbször bele sem avatkozom, csak ha látom, hogy "durvul" a helyzet..:lol: húú, hát Matyi, meg aztán olyan szószátyár lett, egész nap be sem áll a szája.. :lol: :lol: most ő is változott, egyre inkább szerepjátékokat játszik, persze szárnyal a fantáziája és olyan sztorikat gyárt, hogy dőlünk a röhögéstől.. :lol: és olyan haramia, mert már egy jó ideje problémás nála a wc-re jutás, mert sajnálja rá az időt és amikor látom, hogy már majd bepisil és elküldöm wc-re, az mindig balhéval jár együtt, mert persze még akkor sem akar menni, elrohangál, lefekszik a földre, meg ilyesmi.. valamelyik nap is éppen próbáltam rávenni, hogy menjen el pisilni, és épp kitörni készült egy kisebb fajta botrány, mikor hirtelen eszembe jutott valami.. mondtam Matyinak, hogy oké, akkor megy el pisilni, amikor akar, de ha becsurog, mert nem ment el időben wc-re, akkor ő fogja kimosni a bugyiját.. aznap kétszer volt, hogy az utolsó utáni pillanatban rohant el, az "anyu pisilnem kell" felkiáltással, és persze pár csepp becsurgott.. mondtam is neki, hogy na akkor most mosnod kell.. először be akarta rakni a gépbe, de mondtam neki, hogy kézzel kellene a csapnál.. nagyon lelkes volt.. olyan édes, ahogy mossa bugyiját.. másodszor, meg elrobogott pisilni megint és utána mint a villám úgy jött a csaphoz nagy vidámkodva, hogy "na, már itt is vagyok mosni".. meg kell zabálni.. bár sejtem, hogy pár alakalom után már a mosásra fogja sajnálni az időt és inkább elmegy időben pisilni.. de ha mégsem, akkor nagyon házias lesz, legalábbis mosni remekül fog.. :D :D :D :D meg a legújabb, hogy elmosogat maga után, és tegnap a meleg szendvicsét is ő csinálta meg saját magának..:lol: :lol: nagyon kis önálló lett, és teljesen szabad akaratából.. :lol: valamelyik nap is reggel gyorsan felraktam az ebédet és jött Matyi, hogy segíteni szeretne nekem.. 8) mondtam is neki, hogy oké, akkor bedobálhatná a mosógépbe a mosni valót.. 8) meg is csinálta, utána meg takarítani akart.. :lol: :lol: hatalmas segítség nekem ez a kölyök.. :lol: :lol: :lol: persze Ákos is segít, pl ágyazásban ő a legjobb, meg a hűtőből is nagyon lelkesen viszi az asztalra a kajákat, ha készülünk enni..:lol: :lol: úgyhogy helyesbítek, hatalmas segítség nekem ez a két kölyök.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


jajj, ez lemaradt:

puszi nektek.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Morca,

hát igen, az biztos hogy a gyerekek nagyon tudnak segíteni!!! :)
Nálunk így kerül a szárítón egy ruhára 4-5 csipesz. Én teszek rá 2-t, Nóri meg kiegészíti még annyival amennyi épp a kezébe kerül. :D
Imádom hogy ilyen kis dolgos. Segít főzni, meg takarítani is. Olyan cukik ahogy igyekszenek!

Nagyon édesek a fiaid!!!

Hát igen,már nem sok időm van a melóig. Nagyon nem várom.... :( :)

Na húztam tanulni,mert nem sokára mehetek Nóriért az oviba.
Puszi mindenkinek!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


SZiasztok!

CSak gyors lejelentkezés, mert Vilikém beteg! Tiszta nátha! Hála Istennek láza nincs, csak az orrát kell szívni, de nagyon! Nem tudom, hogy mikor jövök, egyszer csak!
Remélem mindenki jól van, sziasztok.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: jobbulást Vili babának.. 8) 8) remélem hamar rendbe jöttök.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

nagyon úgy néz ki, hogy Ákos bárányhimlős lett.. :cry: :cry: holnap tudunk menni a dokinéninkhez, és akkor majd okosabbak leszünk, de a pöttyei alapján szinte 100%.. :(

majd még jövök..

pussz

Kép

Kép
morca
 
 


hát akkor minden kis betegnek jobbulást kívánok!!!!!

Lekopogom velünk most minden ok! Ma voltam a melóhelyen egy konferencián. Hát lassan vissza kell szoknom.
Nóri egyre jobban elvan az oviban,mondják hogy már mindenben részt vesz, imádja a foglalkozásokat, szépen alszik stb. Ja és egy kis zabagép. :) Mint az Anyja!!! :D :oops:

Csak még reggelente van sírás,főleg most hogy van egy másik kisfiú, aki most szokik be és egész nap sír és hát sokszor magával rántja Nórit is. De egyre jobban beszokunk úgy érzem.

mindenkinek még1x jobbulást!!!!!
Majd azért írjatok!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


hello!

mi újság veletek??? Meggyógyultatok már???
Nagyon eltűnt mindenki!!!
Nálunk Nóri megint beteg. Én meg holnap kezdem a munkát! Majd drukkoljatok!
Puszi! És jobbulást!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: