Új privát üzeneted érkezett!

Judee82!

Keressd meg a 2010 januári babanetes kismamák topikot és jelentkezz. Mindenképpen írj valamit, hogy a lányok be tudjanak azonosítani!

Amúgy én kimosom azt is, ráadásul 90 fokon!

Kép
akire79
 
 


judee: keresd meg a tanyán a "2010. januári babanetes kismamák"-at, és kérj bebocsátást.
Én kimostam őket, meg mindent, amit újonnan vettünk.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Apró cumit kapott kölcsönbe :)
Kép
Kép
Kép

Klári

Kép
claracroft
 
 

 
 

Attila, köszönjük szépen. Hogy van a kis családod? Klári, Levente? Klári hogy bírja lelkileg? Levente hogy van? Fejlődik szépen?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Köszönjük a képeket!!! :!:
Jó hallani a fejleményeket és látni Levi babát. :D Brigi leírta már a felmerülő kérdéseim. :)

Kép
detti_
 
 


Attila nagyon aranyos Levente a "mini" cumival:-)
ha ráérsz írj pár szót hogy alakulnak a dolgok, gyarapodik Levente?
pici76
 
 


hékás írta:Attila, köszönjük szépen. Hogy van a kis családod? Klári, Levente? Klári hogy bírja lelkileg? Levente hogy van? Fejlődik szépen?


Lelkileg nem túl jól, bár azt mondta bent neki a többi kismama, hogy első héten normális.

Levi egyenlőre nem fogadja el a kaját, kihányja, úgyhogy infúzió megy neki, és próbálják etetni. Egyenlőre nem tudjuk, mikor van rá egyáltalán esély, hogy hazajöjjenek, de reménykedünk azért....

Klári

Kép
claracroft
 
 


Attila: nagyon drukkolok, hogy Levi elkezdjen minél hamarabb enni. Ez biztos segíteni fog Clara-nak is, hogy lelkileg jobban legyen. Egyébként őt mikor engedik haza? Te még mindig nem mehetsz be? Ezt a hatalmas cumit honnan szereztétek???

Kép
szerencsemák
 
 


Nos, a varratokat pénteken szedik ki, elvileg akkor hazajöhetne, de akkor nem tudna ő sem visszamenni a kórházba Leventéhez...szóval ez nem játszik. Persze jobb lenne, ha itthon lehetne, gondolom szívesebben bejárna ő is, mégis csak itthon lenne esténként.

Cumit a nővérek adták hisztikirálynak :lol:

Sajnos még mindig zárlat van, úgyhogy portánál beljebb nem jutok... :(

Klári

Kép
claracroft
 
 


Attila, Klári,

kitartás Nektek, remélem Levente gyomrocskája gyorsan megszokja a tápot vagy anyatejet és a gyarapodás útjára lép! Klárinak gyors felépülést és kívánom, hogy minél több időt tölthessen a kis királyfival! Beindult már a teje? ölbe veheti? szoptathatta?
Nagyon édes a kis hajával a kislegény, köszönjük a képeket! :D

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Klári, Attila:Én is nagyon szurkolok, hogy minél előbb minden rendeződjön.
De azért minden nehézséget leszámítva, gyönyörű csöppségetek van!! :P :P

Mielőbbi hazamenetelt kívánunk!!!!!!!!!! :D

Icu
Kép
Kép
icu03
 
 


jó reggelt
én nem tudok a másikra belépni nem tudom hol a hiba

Móni
KépKép
reunion
 
 


sziasztok.

Levi baba gyonyoru,nagyon edes kisfiu :wink:

renuion,en se tudok belepni nem jon be az oldal.

Kép
monyo83
 
 


akkor jó, illetve nem jó csak azt hittem megint halódik az internetünk
Már hajnalban is ezt csinálta, el akartam olvasni az esti termést

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok!

Nekem se megy!

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


renuion en is azon lennek mert lattam hogy sokat irtak.

neked is pocsek ejszakad volt ha mar hajnalban olvasgatnal.?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Én sem tudok belépni!
Lehet, este annyit irtak a lányok, hogy lefagyott a rendszer? :)

Gabi

Kép
hutyg
 
 


hutyg te is Gabriella vagy?akkor druszak vagyunk :lol:

Kép
monyo83
 
 


én éjféltől 4-ig kukorékoltam aztán 7-kor kivetett az ágy
most meg nagyon szédülök valamitől szarul vagyok

Móni
KépKép
reunion
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT A JUDITOKNAK

Móni
KépKép
reunion
 
 


renuion,merj vernyomit ha tudsz.

az este a Haus alatt lettem rosszul,szedultem zugott a fulem 145lett a vernyomim,aztan ittam vizet meg probaltam fekudni es lement szepen.

egyebkent az en ejszakam is kritikan aluli lett,3helyen probaltam aludni nem sok sikerrel.

Kép
monyo83
 
 


Jó reggelt!

Látom, mindenkinek pocsék éjszakája volt. Nekünk is :cry: Ráadásul fél 6-kor keltem, mert mentem vérvételre. Már ott tartottam hajnalban, hogy hagyom a fenébe a labort, majd megyek máskor. De aztán csak erőt vettem magamon. Most hulla fáradt vagyok, de majd csak felébredek valamikor :?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hú, a frász kerülgetett eddig!

Már tegnap este sem mocorgott Panka, csak elvétve nagyon halványan, ma felkelés után meg semmit sem! Kész, tiszta pánikba voltam, lefeküdtem, vártam, ittam kávét, ettem csokit.....semmi. Úgy voltam vele, ha 10-ig nem mozdul irány a legelső kórház, vagy bármi, és nézzék meg!
ÉÉÉS, megmozdult!!!!!!!!! Esküszöm, még a könnyem is kicsordult.....NAgyon megijedtem....

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


monyo83 : Igen, én is Gabi vagyok! :)

Lányok, a CTG-re kell az orvostól beutaló vagy csak időpontot kell kérni?

Köszi.

Gabi

Kép
hutyg
 
 


Sziasztok,

Pillesz:babacskad meg aludt valoszinu,most meg atkozodik miert kellet kavet innod es felkeltened :)
Nekem is volt egy parszor ilyen,meg a csajok is irjak itt,egyebkent egybol en is panikolok...:?
De erdekes,mikor elkezdenek panikolni hogy akkor most Oristen,mi van,baboca olyat rug...huuuu...:)
Ne aggodj,most mar Veled nem igazan tortenhet olyasmi ami ilyen szinten kihatna a babara..

En sem tudok a masik forumra belepni,csak tolti..tolti..tolti az oldalt,de ennyi...
En is hajnali bagoly voltam...

Kép



Anita
bellaani
 
 


Francesca, Judeee, Somaanya!

Nagyon BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!


(remélem nem hagytam ki senkit)

Kép
akire79
 
 


Akkor én vagyok szinte az egyetlen, aki normálisan tudott aludni???
Ha nem hívnak a munkahelyemről, még mindig aludnék.....

És úgy döntöttem ma sztrájkolok, nem dolgozom, inkább haladok a házimunkával, kimozdulni úgysem tudok, mert jön a festő, de konkrét időpontot nem mondott csak azt, hogy 8 és 3 között (hát köszi)

Pillesz!
Elhiszem, hogy megijedtél, de nem mindig egyformán aktívak a babák.
Nekem van szívhang hallgatóm, ilyenkor mindig meghallgatom mi van Vele és ez kicsit megnyugtat.

Az én fiam se mozdult még meg amióta felkeltem, tegnap meg pörgött egész nap, lehet hogy azt piheni ki????

Kép
akire79
 
 


Juditok, boldog névnapot Nektek!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


BOLDOG NEVNAPOT MINDEN KEDVES JUDITUNKNAK :)

Kép



Anita
bellaani
 
 


Van tanya!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Minden Juditnak Boldog Névnapot!!!

Megjavult a (B)Anya Tanya!

Már van a babának valami napirend féléje. Így este a mocorgására alszok el, reggel meg szinte együtt kelünk, ezért is volt pánik. És mikor kipróbáltam minden trükköt, hogy megmozduljon, és még mindig semmi....Aztán végül beköszönt, hogy jólvanna mutter, nem kell betojni, akkor sikerült megnyugodnom. De azért leugrottam kóláért...

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


tamesz írta: Beindult már a teje? ölbe veheti? szoptathatta?


Sziasztok,

van már teje igen, csak mivel nem fogadja el a picit egyenlőre, nem adhatja neki. Ölbe is vehette már egyszer, párszor, de kizárólag a melegítő alatt, de nagy élmény volt, azt mondta :)
Szoptatni egyenlőre nem szabad, ahhoz még picike, legalábbis amennyire én tudom.

Köszönjük a jókívánságokat, ha Klári kikerül, és lesz ideje, ereje visszaolvasgatni picit, biztos jól esik majd neki :)

üdv
A.

Klári

Kép
claracroft
 
 


Én is SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES JUDIT NEVŰ "CSAPATTÁRSNAK"

Icu
Kép
Kép
icu03
 
 


Attila!
Köszönjük a híreket, képeket. Nagyon szép kisgyerek Levi!!!
Kívánom, hogy minél hamarabb legyetek együtt!

Kép
ágota 74
 
 


Sziasztok .Egy percre zavarok csak.Nembiztos,hogy mindenki olvassa a keres-kínál topikot azért írok ide is.Nagyon jó minőségű új szopipárnák, díszpárnák,ágynemű garnitúrák,falvédők zsebes tárolók eladók.Valamint babzsák fotel is rendelhető.Igény szerint is készítünk. Kép

Mindenkinek jó babavárást ,könnyű és gyors szülést,sok boldogságot kívánok.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


ha valakit érdekel a kínálat írjon privit ,és megbeszéljük.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Írok ide is, mert az anyatanyás jelentkezésemre nem érkezett válasz. Olga vagyok Győrből, 32 éves, januárra (17.) várjuk második gyerkőcünket.
Régóta figyelemmel kísérem a fórumot, az írásra viszont csak most szántam rá magam, miután láttam, hogy "elköltöztetek"
:oops:
didymos
 
 


Szia Didymos! Írjál csak nyugodtan:) Gratula a babádhoz!

Pillesz, én is elhiszem, hogy megijedtél, amikor nem mozgott a babód! Mert ugye mindenhol ijesztgetnek, hogy rohanj dokihoz, ha nem mozog a baba. Egyik netes oldalon azt írták, hogy óránként 10-szer kell mozognia, számoljuk. Ja persze!!! És amikor alszik órákig a baba? Essünk pánikba talán? Szóval, az óránkénti mozgásfigyelés annyira nem reális dolog.

Attila: Ma lesz a varratszedés, ugye? Gyarapodott már a kisfiatok szépen?
Vendég
 


twist írta:Attila: Ma lesz a varratszedés, ugye? Gyarapodott már a kisfiatok szépen?


Igen, ma szedi ki a doki a varratokat, ha nem lenne lezárva a kórház, ma haza is tudnám vinni a lányzót. Levente tegnap 1760gramm volt, úgyhogy a kezdeti fogyás után sikerült híznia, reméljük folytatja ezt a jó tendenciát :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Attila: de jó, hogy gyarapodott a pici fiatok! Most már remélem, hogy picit megnyugodtatok:) Csak így tovább!
Mit jelent pontosan ez a látogatási tilalom? Mert a Péterfyben is ki van írva, ahol én szülni fogok. Mondta a szülésznőm, hogy apás szülésről szó sem lehet. De be sem jöhet velem senki a vajúdás alatt? Nem látogathatnak meg? Nem nézheti meg a család a kisbabát? CSak csomagot lehet beküldeni? A férjem bejöhet egyáltalán?
Nálatok ez hogy van, ez a korlátozás?
Vendég
 


pillesz: nekem is az van, hogy velem fekszik és reggel fölébred amikor én, de ma reggel alig akart ébredni:-)))

Egész nap érezni kell hogy mozog vagy elég ha "bejelentkezik"?

Én egyébként marha jólalszom általában:-))


Klári nagyon aranyos a pici!!!!Nem is kicsi így kép alapján.
kriszti1976
 
 


A vérnyomás mettől számít magasnak?

NEkem az utóbbi napokban 120-126/80-87 a pulzus viszont mindig kilencvenvalamennyi.

Mocorgás: Én is azt olvastam hogy ilyenkor már egyre kevesebbet mozognak, nekem épp 35 hét után kezdett sokat mozogni napközben.Este végig alszik.
kriszti1976
 
 


Attila: Köszönjük a híreket a kis Leviről és Kláriról. Reméljük, hamarosan visszaszedi a kislegény a születési súlyát és onnan csak hízni fog.

Twist: Én is a SOTE II-n fogok szülni. Kedden kérdeztem a dokimat és ő azt mondta, hogy vajúdásra és szülésre be lehet menni a papának, viszont látogatni nem lehet. Csomagot az információnál (vagy nem tudom, hogy nevezik) lehet leadni!

Bocsi, hogy belekotyogtam! :oops:

Gratulálok a 36. héthez! Nagyon jó neked,hogy már itt tartotok! :)

Gabi

Kép
hutyg
 
 


Twist!

Válaszolok Attila helyett (én is SOTE II-n fogok szülni).
SZóval nálunk úgy van, hogy az apás szülést engedik (persze ha nem császár), ott lehet a vajúdáskor is, de utána senki nem jöhet be, a portánál lehet átadni a csomagot :cry: És gondolom a hazamenetel napján is csak a portáig jöhet.
Én is el vagyok keseredve, mert első babánál nem így tervezi az ember :cry:

Kriszti!
A Te vérnyomásod teljesen normális, 140 felett számít magasnak!
A babák nem mozognak egyformán, így szerintem elég, ha csak "bejelentkezik". Van olyan is, hogy mozog, csak nem érzed, mert olyan helyen van!
Az én fiam pl ilyen sz*r, esős időben nem nagyon aktivizálja magát!

Kép
akire79
 
 


NEkem tutira bent lesz a szilveszter meg az újév:-)Már készülök is rá gyerekpezsgővel:-)
kriszti1976
 
 


Klári és Attila! Küldtem Nektek privát üzenetet

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


hékás írta:Klári és Attila! Küldtem Nektek privát üzenetet

Köszi :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Sziasztok!

Hazaengedtek a kórházból tegnap :lol: Örültem is meg nem is, jó abból szempontból, hogy itthon gyorsabban telik idő, és Lacival is együtt tudok lenni, viszont nem érzem magam annyira biztonságban mint bent. Ott minden nap ellenőríztek engem is meg Barnust is. A vérnyomásom most rendben van, a laborjaim nem romlottak ezért jöhettem végül haza. Remélem minden rendben lesz, és hamarosan megindul a szülés, mert már elég nehezen viselem, a pocim is, meg a stresszt is, eléggé megviselt, hogy láttam ami Klárival történt :( De szerencsére nem lett nagy baj!
Úgy látom már mindenki a másik helyre ír, hogyan tudok oda beregisztrálni? Segítsetek :oops:

Kép
Kép
bogaracska
 
 


Szia Bogaracska!

De jó megint itt üdvözölni a körünkben! Sajnálom, hogy megviselt, ami Klárival történt,de ne aggódj, ha eddig jók voltak az eredményeid, akkor nem törvényszerű, hogy otthon elromoljanak. Reméljük már otthon sikerül kihúzni azt a kis időt, ami még hátra van. DRUKK!!, DRUKK!!, DRUKK!!

az Anyatanyára a honlapon kell először regisztrálni, lehetőleg a bogaracska névvel. Aztán meg megkeresni a 2010 januári kismamák csoportját, ahová be kell jelentkezni egy kis szöveggel, hogy felismerjünk. Akkor az adminisztrátorok (Brigi és még ketten) visszaigazolnak és akkor tudsz belépni.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Szia Bogaracska!

Üdv újra közöttünk! :D
Mostmár nincs miért izgulni, kitartás márcsak pár hét!

Gabi

Kép
hutyg
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: