Új privát üzeneted érkezett!

Amúgy én jobb oldalon alszom szinte mindig. Ugye nem nyomom össze?! Érdekes hogy ha átfordulok a balra akkor elkezd mocorogni hogy nem jó és vissza kell fordunom hátra vagy megen jobbra.pedig állítólag bal oldalon jó aludni a vérkeringés miatt.
kriszti1976
 
 


Kriszti, Edkat nekem is ugyanaz a teóriám, begyűrök kis takarót a hasam alá, épp hogy tartsa, és én is olyan jókat alszom, hogy csuda! Hétvége óta (ekkor vettünk) a szopi párnát teszem lábam közé és hasam alá. Bármelyik oldalon műkszik.
Edkat, nekem is sportos-vékony az alkatom, akkor ezek szerint ez jó; viszont kicsi/keskeny a csípőm, ez állítólag nem jó.

Hatodik UH: esetleg jan. 6.-án, ha még egyben leszünk :)
Kép
nilszi
 
 


Kriszti, Nilszi, köszönöm a tippeket, de ezzel a módszerrel alszom-fekszem már régóta, és ennek ellenére vergődök. :( De legalább nektek bejön.
Nilszi nekem sincs nagy csípőm. Barátnőm nemrég szült, kifejezetten fiús testalkattal, szite u.akkora a csípője mint a dereka és simán ment minden. Biztosan függ a baba méretétől is, de ha nem óriás, vagyis inkább alkatodhoz képest nem lesz nagy a baba, akkor a csípő mérete nem hiszem, hogy gondot jelentene-sztem.
Meg azért változik a test, felkészülve a szülésre. Én azt vettem észre, hogy pár héttel ezelőtt még ua. bugyi kényelmes volt, ami most meg a csípőmön bevág és nem hízás miatt.
edkat1
 
 

 
 

Vendel és Botond anyu, nagyon sajnálom!
De a lényeg, hogy jól van! Mekkora súllyal született?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Gyöngyi!
Most már egy jó ideje egyáltalán nem eszek édességet, cukrot pedig nem adok külön semmihez, ha néha csinálok teát, édesítőt használok, holnap megyek terhelésre, és rem. hétfőn már okosabbak leszünk!

Twist!
Eddig nem kellett diétáznom, csak az édességről lemondanom, igyekszem többször keveset enni, volt amikor estére csak salit ettem és nem is késő este, reggel pedig ugyan úgy cukor volt a vizeletemben, lehet hogy csak tényleg üríti, majd kiderül!

Én is rettenetesen rosszul alszok, bár főleg az készít ki, hogy 1,5-2 óránként járok pisilni, meg Olivér is néha nagyon aktív és jelzi, hogy ő nem akar aludni, vagy éppen, hogy neki nem kényelmes és jön a forgolódás, persze előszeretettel rugdossa a bordáimat, ami meg sokszor szúr, szóval forgolódunk rendesen!:)

Még rendesen szedem a Magne B6-ot, kedden megyek dokihoz és gondolom most már csökkentjük, ettől függetlenül már fájt egyszer-kétszer a hasam és néha keményedik!
Készül a testünk egy csodálatos dologra: egy kisember megszületésére!:)

Akárhogy nézzük közeledik a nagy nap és hamarosan szülők leszünk:) Most valahogy sokkal gyorsabban telnek a napok, hetek, mint régebben! Nem gondoljátok????

Kép
gretchen
 
 


Sziasztok!

Vende és Botond anyu, sajnálom, hogy így alakult, de lényeg hogy jól vagytok és nemsokára otthon lehettek mindketten :D

Még én is egész jól alszom, bár sokszor kelek fel pisilni, az elég nehezen megy a derekam miatt.
Én már nagyon várom a szülést, erre a hétre kapott haladékot Barnu,vasárnapig jöhet :lol:

Nekem elég sok a görcsölés mostanában, pár napja hagytam abba én is a magnéziumot.
Megnéztem most a hétfői ctg-met, és az alsó sorban nekem nagyon sok a kiugrás, akkor az a méhösszehúzódást jelzi? :roll:

Kép
Kép
bogaracska
 
 


SZiasztok!
Ezek szerint Bogaracska, az alsó sorban vannak a méhösszehúzódások, tehát valszeg azt jelzi. Tök jó:) Vajon milyen sűrűségűnél fektetnek be, vagy tartanak bent?

Grethen, nekem azt mondta a dokszim, hogy a 36. héttől csökkenteni kell fokozatosan a MG-ot. Csak hát néha úúúúúgy fáj a hasam, hogy muszáj bevennem. Most napi 3 helyett 2 van engedélyezve egy hétig, aztán napi 1 és vége.

Vendel és Botong anyu, nehéz időket élhettél át szegényém:( De most már túlvagytok rajta, hál Istennek! Gratula a pici fiacskádhoz!

Csajok, én már 5 párnával alszom és plusz takarókkal. Van szopipánám is, meg mindenféle. De akkor is mindent át kell rendezni, ha fordulok. és sokszor felkelek, mert pisilni kell. Napközben meg kómázom, mert nem aludtam eleget. Napközben nem nagyon lehet aludni, sok a kutyaugatás, meg van egy házi tej szállító furgon és reggel 7-től este 8-ig 1-2 óránként teljes hangerővel játssza a Boci-boci tarkát. Hogy adhattak ilyenre engedélyt????? Aztán meg jön a mirelit kocsi is egy másik zenével. Van itt minden. Aludni nem lehet. Ja és folyamatosan csörög a telefonom is, amint el merek pilledni.
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek! 800g volt és 34cm. Most 1320g. :D

Kép
vendel és botond anyu
 
 


Bogaracska

Igen én is úgy tudom, hogy az alsó jelzés mutatja a méhösszehúzódásokat.

Vende és Botond anyu

Nagyon sajnálom, hogy ilyen problémáitok voltak. Akkor még nagyon pindurkának született a pici. Nagyon örülök, hogy szépen fejlődik és már akkor nem kell annyira izgulnotok.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Vendel és Botond anyu, hihetetlen, amit olvasok, de ez csakis azt jelentheti, hogy erős legényed van. Otthonról járogatsz be hozzá? Kitartást a 2 kiló eléréséhez, hogy együtt lehesen otthon a család.

Hatodik UH: esetleg jan. 6.-án, ha még egyben leszünk :)
Kép
nilszi
 
 


Na az előző irományom elszállt :evil:
Éjszakát második felétől újra végigszenvedtem... de esik a hó és szép fehér minden, ettől a kedvem is jó :D
Twist sztem hasonlóképpen telhetnek az éjszakáink.
A hasam is sokat keményedik és fáj. Most vagy előbb jön Olivér, vagy így telik a hátralévő idő a terhességemből-büntiként, mert eddig semmi panaszom nem volt :roll:
edkat1
 
 


Edkat, nekem is ezek vannak. Sok keményedés és sok fájdalom. De már holnap 37 hetes leszek, és akkor már nem aggódom, mert már nem számít koraszülöttnek a baba.) Nagyon örülök:))))
Neked meg abszolút nincs gond, már elmúltál 37 hetes, csak így tovább!:)

Nilszi, gratula a 37. hét betöltéséhez! Majdnem "egyidősek vagyunk":))
Vendég
 


Vendel és Botond anyu!

Sajnálom, hogy így történt, de gratula a kis legényhez! Nagyon szépen fejlődtök, remélem hamarosan otthon lehet picurka!

Twist!
Nekem még nem mondta a doki, hogy csökkentsem a Magne B6-ot, de kedden talizok vele és gondolom most már itt az ideje!

Túl vagyok a terheléses cukron, hétfőn eredmény, már nagyon kíváncsi vagyok a leletre!

Ti megkaptátok az NST-n a leletet, mert én nem kaptam semmilyen görbéket ábrázoló papírt, csak a kis könyvembe egy pecsétet, hogy oké! Lehet, nálunk nem szokás??

Kép
gretchen
 
 


Grethen, lehet, hogy nálatok ez a szokás. Nekem is megnézte a szülésznő az NST-t és mondta, hogy negatív és okés. Így most nem tudom, hogy volt-e fájásom vagy ilyesmi. Nem is érnek rá elemezgetni. Mindig valaki szül és a szülésznő otthagy engem. Pedig annyi mindent kérdeznék.

Nekem jövő héten nagylabor lesz, karácsonykor.) Vicces. Mondták, hogy a kórházban nem áll meg az élet, mert karácsony van.
Vendég
 


Sziasztok!

Másnál sem megy a tanya?
Még egyben vagyok, de a tegnap este megviselt nagyon. Szerintem ez az időjárás volt az oka.

Twist: hogy néz ki az a kocsi? Mert lehet, hogy anyu öccséjé. Két kislány és egy kisfiú van rajta? Mert azok az unokatesóim! :D

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Sziasztok!

Olyan szép minden, csupa porcukor :D
Nálam állandósulni látszik a fájások, keményedések, benyilallások, és hasonló finomságok hada. De rendszer egyenlőre nincs bennük, kíváncsi vagyok, hogy holnap mit mond a doki, mit mutat az nst.
Nst- nálunk odaadják az eredményt, mivel azzal kell megkeresnem az orvosomat, és ő mond róla véleményt+ aláírja. + nekem választott szülésznőm van, ő csinálja az nst-t, így ő is mindig megnézi, és elmondja a véleményét, de ettől függetlenül a kezelőorvosnak is látnia kell az eredményt.
edkat1
 
 


jó reggelt.

nekem semmi fájás még:(PEdig már nem bánnám, kibújhatna:-)Olyan a hasam mintha egy kő lenne benne, alig tudok megfordulni.Alvás is kezd egyre rosszabb lenni.....PEdig minap még itt hőzöngtem :D :D :D :D
kriszti1976
 
 


Vérnyomásom kicsit ugrál, de mert fölidegesítettem magma:(És Fölment 150/100-ra.De 15 perc múlv Magától visszaállt.120 körülire.
kriszti1976
 
 


Nálam se jó az anyatanya!:(

Kép
ágota 74
 
 


Pillesz, nem mondod, hogy ismered a tejszállító kocsit!:) Szóval, egyszer láttam egy szőke 20 év körüli lányt kiszállni belőle. Másokat nem láttam. És fehér furgon, feliratokkal, ábrákkal az oldalán, hogy Házi tej. Nagyon hangosan zenélnek. De most már nem tudnak jönni, mert az utcánkat ellepte a hó, mi sem tudunk kimenni az utcára sem:(

Krisz, jól felment a vérnyomid! Most már okés? Nekem meg az orrom vérzett egész tegnap. Legalább két kis csomag papírzsepit elhasználtam rá. Nem tudom mi volt...

Edkat, gratula a fájásokhoz! Biztos rendeződnek majd és jön a babó. -)
Vendég
 


Anyatanya nekem sem jön be, pedig kíváncsi vagyok, mi volt az éjjel...
Vendég
 


Sziasztok!

Az Anyatanya nekem se jön be :cry:
Ez az időjárás engem is eléggé megvisel (gondolom ez nem vígasztal senkit) vagy gyakorol a szervezetem a babás időszakra, mert mostmár 3. napja éjjeli 1 kor fekszek és 4-kor kipattan a szemem és vége az alvásnak :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Én holnap megyek az első CTG-re, kíváncsi vagyok mutat-e valamit :shock:

Húú Twist, Kriszti, Edkat nektek már nincs sok hátra :lol:
Mostmár lassan tényleg beindul a babaeső!
Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e szilveszteri vagy újévi babánk.

Kép
akire79
 
 



Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pillesz, nem, nem. Nem ilyen szép a tejes autó. Alacsonyabb, egyszerűbb furgon, nem ilyen komoly és szép jármű. Csak egyszerűbb. A tiétek is a boci-bocit játssza? :-)

Akire hogy visel meg a rossz idő? Keményedés is van?

Csajok, ma reggelre megdagadt a szám, olyan szilikonos jellegű lett. Ez szülés előtt mennyivel szokott lenni? Nem találok semmit erről a neten, csak láttam egy lánytól, aki szült. Nem emlékszem, mennyivel volt szülés előtt, 1-2 héttel talán....
Vendég
 


Twist!
Nekem a szülés előtt pár nappal volt ilyen szexi szám.

Az idő engem is megvisel, tegnap feszült voltam, ma meg a derekam fáj. Azt hiszem, öregszem....:)

Kép
ágota 74
 
 


Látom mások is "szenvednek". Nemsokára tényleg babazápor lesz. :D
Erre a szájdagadásra én is kíváncsi lennék, mert már elég sok embertől hallottam. Mondjuk a népi hiedelmektől már néha idegbajos vagyok... :x "milyen hegyes a hasad, le sem tagadhatnád, hogy fiú lesz."-sztem olyan gömbölyű, mint egy focilabda, kíváncsi vagyok, ha nem tudnák a baba nemét, akkor is hegyesnek látnák-e. Gyomorégés - lesz haja vagy sem. Inkább az enyém hullik ki ezektől a bölcseletektől. Ja és a kedvenc: a fiúk szeretnek tovább bentmaradni, a lányok meg előbb jönnek. Utóbbit anyósom szokta mindig mondogatni, már hülyét kapok tőle, de szerinte igaz, mert annak idején ő túlhordta a fiát...
Én már előre félek, hogy megszületik babó és mindenki okos és bölcs lesz-persze a többség már most is az, és adják a tanácsokat. Én alapból nehezem viselem, ha beleszólnak a dolgaimba. Úgy vagyok vele, hogy ha nem tudok v.mit, akkor kérdezek-attól akit alkalmasnak találok rá, amúgy meg ne szóljanak bele a dolgaimba, én sem teszem ezt mással. Félek, hogy szülés után a hormonok miatt nem tudok olyan toleráns lenni, és aki beleszól, azt elküldöm a picsbe.
edkat1
 
 


Sziasztok,

nekem sem megy a tanya :cry:

Ejszaka nem volt semmi tortenes,en hajnali 3-kor neztem ra utoljara :?

Nezegettem a vonalzokat,hat tenyleg nagyon sokan eselyesek a kovetkezo babara :D

Nekem egyaltalan nem eg/egett a gyomrom,de nem is hiszek az ilyen nepi hiedelmekben hogy ez most mit is jelent...amugy is:ha kopasz lesz-kopasz lesz..
Nekem mivel sok segitsegem nem lesz,ezert beleszolni sem tudnak majd nagyon hogy mit hogy csinalok :)

Itt tegnap elott este esett a ho,most meg 7 agra sut a nap,sot az elorejelzes szerint jo par napig sutni fog...azert remelem majd at tudok kelni Szlovenian autoval,hallottam ott is gaz van a ho miatt...pedig nem akarok itt szulni,nekem at kell jutnom :lol:
Panaszom abszolut nincs,csak annyi hogy egyre nehezebb a csizmamat felhuzni :?
Amugy meg ma nagytakaritas lesz(sajnos abban sincs segitseg :cry: ),
de muszaly,nem akarom a lakast igy itthagyni paromnak,mert ugye egy jo darabig nem jovok haza...
Huuu,hirtelen ennyi... :D

Kép



Anita
bellaani
 
 


Sziasztok!

Nekem sincs tanya még most sem :roll:

Edkat: Teljesen egyetértek veled!!!! :twisted:

Icu
Kép
Kép
icu03
 
 


twist rendeződött. de mondom felidegesítette magam, valszeg azért men fel, mert 15 perc múlva visszaállt magától.

a szájdagadás az szülés előtt jön elő.......mármint akinek feldagad, annak már nagyon közel van!

én úgy érzem nekem nem akar kijönni:-) semmi jel......
kriszti1976
 
 


Jah egy hete bőgőmasina vagyok:-)
kriszti1976
 
 


Edkat, de jókat röhögtem ezeken a néphagyományokon!!! :))) Tényleg, nekem is pont ezeket mondták! A gyomorégés és a sok haj kapcsolatáról nem hallottam, de tetszik! SOkat ég a gyomrom!
Nekem is anyósom mondja, hogy a lányok korábban jönnek.

Szájdagadásnál néhány napon belül jön a baba? Az jó!!! Remélem, hogy akkor jön, amikor már +10 fok lesz és elolvad a hó, hogy lehessen közlekedni.
Vendég
 


Twist ez a karácsonyi nagylabor nem semmi, nem tudnák 1-2 nappal korábban csinálni. Nem hiszem, hogy pár napon múlna. Legalább közel laksz a kórházhoz?
edkat1
 
 


Edkat, nagyon messze lakom a kórháztól, 1,5-2 órányira. Nálunk a Kistarcsai kórház van közel, csak az valahogy nem volt szimpi.
Ja, bármikor lehet a nagylabort csináltatni, csak én magamtól nem tudok már Pestre bemenni, csak akkor, ha a férjem visz. És ő akkor tud vinni. Gondoltam, hogy letudom egyszerre a dolgokat.
Nekem ma megint nehéz volt mozogni napközben, fájt a derekam vásárlást közben. De a fekvéstől elmúlt minden bajom. Nektek is a fekvéstől jobb szokott lenni?

Krisz, múlt héten én is sírós voltam (azaz ezen a héten, mert vasárnap van). Hátha ez is a szülésünk közeledtét jelzi :wink:
Vendég
 


Twist 1,5-2 óra az nem semmi, már ha saját magamból indulok ki. Nekem gyalog 3 perc, majdnem szemben lakunk a kórházzal :)
De azért így már érthető a karácsonyi időpontod.
Nekem ma a délelőtt volt rossz. Ebéd után egész jól voltam, kutyát sétáltattunk a nagy hóban. Mondjuk úgy néztem ki mint a Michelin baba, be kellett öltözni, mert nagy volt a cidri, de jól esett a friss levegő és a mozgás.
Derékfájásra nekem a masszírozás szokott jó lenni, fekvés nem igazán.
edkat1
 
 


edkat: engem is hasonló néphagyományokkal traktáltak.
A 18. heti uh-n gyanús volt, hogy kislány van a dologba, a 4d-s uh-n be is bizonyosodott. Mikor a kollégáimnak mondtam, az egyik nő azt mondta, hogy az nem lehet, ugyanis hegyes a hasam, és akkor az biztos fiút jelent! :?
Na, most erre mit mondjon az ember?

Nálunk api már itthon van szerda óta és csak januárba megy megint dolgozni. Az első két napba azt hittem meggyilkolom, olyan idegesítő volt még a lélegzetvétele is! Már sajnáltam magam, hogy én ezt nem bírom majd vele, inkább gyorsan szüljek meg, még az is jobb lenne, mint itthon. De hál Istennek mára már semmi bajom nincs vele. Szerintem a hülye frontok és a hülye hormonok miatt van ez.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pillesz, hogy vagy? Örülök, hogy a hétvégén nem bújt ki a kislányotok. Majd, ha jó idő lesz Karácsonykor, akkor jöhet:) Január 1-jére van kiírva? Tök jó, ő lesz az év első babája és benne lehettek a tévében:))

Nálunk a munkahelyen biztosra mentek a jóslatokkal, csak az UH eredménye után mondták, hogy ja, hát ők is tudták, hogy kislány, mert olyan alakú a hasam, csak nem akarták mondani:))))) Vicces.
Vendég
 


Edkat, hogy vagy? Krisz, és te?
Én most éjjel nagyon sokat jártam ki, nem sokat tudtam aludni. Na, majd napközben bepótolom. A hasam egész éjjel fájt, de folyamatosan, nem volt benne rendszer. Hát, ez még egy jó ideig így lesz, valahogy meg kell tanulnom vele együttélni.

A kórházba hamarabb beérünk, ha a párom visz, autópályán 30-40 perc alatt bevisz. Ha én vezetnék, akkor 2 óra:))
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Látom akkor népi bölcseletekből mindenki kapta az ívet... :)

Twist, ez az éjszaka nekem is nagyon gáz volt, most meg mióta felkeltem, azóta kemény a hasam :( Nemsokára indulok kórházba nst-re meg a dokihoz a szokásos heti "mosoly percekre", bár most vizsgálni is fog. Kíváncsi vagyok.

twist írta:A kórházba hamarabb beérünk, ha a párom visz, autópályán 30-40 perc alatt bevisz. Ha én vezetnék, akkor 2 óra:))

:D
edkat1
 
 


Edkat, lehet, hogy ez a keményedés a hülye idő miatt is van, tudod, most -15 fok van. Aztán holnaptól meg melegedés lesz (+ónoseső).
Kíváncsi vagyok, mit mondanak neked. Nekem pénteken van NST és jelenés a Péterfyben.

Ügyi legyél!
Vendég
 


Kriszti1976, Edkat1: küldtem privit!
nilszi
 
 


Sziasztok lányok!

Látom lassan mindenkinél jelentkeznek a fájások! Nagyon közeledik a nagy nap!:)

Nálam még minden oké, bár én még szedem a Magnéziumot, bár most vasárnaptól lecsökkentettem magamtól 3*1-re, mert eddig 3*2 volt a felpuhult méhszáj miatt, dokihoz pedig holnap megyek! Sajna meglett a cukorterhelésem eredménye is és most felment 9,0-re, szerdán megint mehetek vissza! Most igyekszem sokszor keveset enni és mellőzni az édességet!

A felduzzadt ajkakról még nem hallottam, érdekes!

Hála istennek engem a népi jóslatokkal békén hagytak, igaz már két hónapja itthon vagyok és pihizek a felpuhult méhszáj miatt, meg a járvány miatt, így nem sok emberrel taliztam! Talán pont ezért voltak nekem is 2 hete sírós napjaim! Agyamra ment az egyedüllét!:( Ezen gondolom mindannyian átesünk a hormonok
miatt!

De most jól érzem magam és várom a nagy napot!:)

Kép
gretchen
 
 


Sziasztok!

Voltam orvosnál, nst-n. Hát sokkal okosabb nem lettem. Persze amikor nst-n rámrakták a tappancsokat, egy nyamvadt fájás nem jelentkezett, illetve a gép jelzett, de lightosakat, én észre sem vettem. Amikor a dokira vártam, akkor meg bekeményedett+még görcsölgetett is. Ez az én formám.
Doki megvizsgált, egyenlőre a külső és középső van nyitva, a belső még zárt. A fájásokra, keményedésekre azt mondta, hogy amíg nem rendszeresen jelentkeznek, addig csak készül a szervezet, de bármikor átválthat rendszeresre. Tul.képpen úgy engedett el, hogy bármikor találkozhatunk :D Mert minden csak pillanatnyi állapot, bármikor változhat mostmár. Aranyos volt, azt mondta, hogy nem készül a közeljövőben sehová, bármikor jön hozzám.
Szülésznőtől kérdeztem a fájásokról, azt mondta, hogy ha 10-15 perceseket érzem, akkor érdemes várni 1-1,5 órát, hogy maradnak, vagy rövidülnek-e, mert ezek lehet hogy még megszűnnek. Ha viszont tartós, vagy csökken a fájások közti idő, akkor go.
Ja és ahogy rövidül a fájások közti szünet, ezzel arányosan nő a fájások hossza. Hát kíváncsi vagyok...
Szóval csajok együtt kell éldegélnünk a rendszertelen fájásokkal, keményedésekkel, aztán majd egyszer történik v.mi. Már nincs sok, 1-2 hét :)
edkat1
 
 


Twist, Gretchen!

Ti be vagytok már jelentkezve a tanyára? Mert ahogy elnézem szinte csak mi írogatunk ide. Nekem Nilszi ma szólt.
edkat1
 
 


Én is ma voltam Nst-n.Ok. Uh-t nem csináltattam.Doki is azt mondta nem fontos.

Utoljára a 36. héten csinált.Nektek lesz még uh?Vagy csináltassak még egyet szerdán?,Nemtom.Feleslegesnek tartom, de ki tudja.Azért vagyok kivi nektek lesz e még?


Ma úgy vagyok hogy jól vagyok:-)Meg sem érzem hogy köbö egy hét múlva szülök. Úgy látszik más sem, mert helyet tegnap nem adták át:-)Ma viszont egy tök fiatal tinifiju át akarta adni:-) Volt ennyi esze.Ritkaság....

Engem kézzel egyszer sem vizsgált még. Csak amikor 36. héten levette a vizsgálathoz a kenetet. Mondjuk ő nem híve azt mondja.

Van olyan doki aki meg mionden alkalommal kézzel is úgy tudom.Dokija válogatja.

Tegnap is tökjó aludtamNem feszült nem mocorgott.Olyan édes ahogy velem együtt fexik és kel föl:-)Éjszaka nem rendetlenkedik:-)


Na szóval kérdés: Uh?Ki mikor utoljára?
kriszti1976
 
 


Jah NST-n voltak méhösszehúzódások doki mondta, na lassan szülünl.mondtam jójó csak én ebből semmit nem érzek.Pedig volt egy kiugró vonal is améhösszehúzódásoknál. A kis szívhangaj egyenletes. Olyan kis okos!!!! :D Mondjuk ez most nemtom hogy jön ide, :D :D de akkor is :D :D
kriszti1976
 
 


Kriszti UH nekem is a 36. héten volt az utolsó. Azt mondták, hogy több nem kell, mert ilyenkor már a ctg többet mond, mint az uh a baba állapotáról.
edkat1
 
 


Ja és az egy kiugró vonal az nst-n sajna még semmit nem jelent, múltkor nekem 3 volt és arra is csak legyintettek. Van egy összefoglaló számadat a lelet végén, most így hirtelen nem tudom melyik, de azt mondta az orvosom, hogy ha az 4,5 körül van, akkor már komoly a dolog. Mármint az összehúzódások. Nekem a mai 9 volt, a múlt heti pedig 11,5.

A hely átadással kapcsolatban... Ma ketten vártunk a dokira egy idősebb nőcivel, én voltam ott előbb, kb. 10 percet kellet üldögélni, mire megjött a doki. Kiszólt, hogy mehet v.melyikőnk, erre a nő felpattant és berohant. :evil: Gondoltam magamban, de sürgős lehet hogy bepofátlankodott előttem, mintha nem látta volna a nagy hasamat. De sajna nem volt érkezésem beszólni neki, mert kifelé is nagyon gyorsan eltűnt. Pedig 1-2 kedves szót elejtettem volna neki :evil:
Ja, engem még ma is az oltással bombáztak a kórházban, merthogy rá kell vezetni az anyagomra hogy vakcinált vagyok-e. (Nem vagyok beoltva.) Meg januárban jön a csúcs járványügyileg... Nálatok kivégezték már ezt a témát?
edkat1
 
 


Miért vezeti rá?És mi köze hozzá hogy be vagy e oltva?????
Én nem voltam kórházban semmilyen vizsgálaton, vérvételeket is elintéztem magánba.Nem akartam betegek közé menni.Max a táppénzes papírért mentem be a háziorvoshoz is, de van egy barinőm aki felajánlotta hogy hívjam a cégük futárszolgálatát ha papírokat akarok küldözgetni.Na ez jól jött. Én se vagyok beoltva. És mostanában már nem is foglalkoztat a téma annyira.


Egyébként ha megszültem, tuti lesni fogom az ilyen helyet nem átadós tplókat és rájuk fogok szólni mindenhol.Csak most nem merem mer nehogy kapjak egy nyaklevest valakitől :D
kriszti1976
 
 


Lányok!
Nálam eddig beváltak a népi jóslatok: a pocakom hegyes inkább kicsi, mint nagy. És sajnos savam is van rendesen és az UH kimutatta, már a 28 héten, hogy hajas babánk van. Most már csak az hiányzik, hogy túlhordjam. Az valószínű, hogy hamarabb nem fog jönni, mert eddig az égvilágon semmi panaszom nincs és a méhnyak is zárt. Lehet, hogy mégis van valami ebben, vagy csak a kivétel erősíti a szabályt! :wink:

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Hogy miért vezeti rá? Passz... lehet hogy statisztikát csinálnak :roll:
Nekem már az agyamra megy ez az egész mizéria, azt hittem már kicsit csendesedett, de ezek szerint nem. Én annyit mondtam, hogy nem vagyok oltva és nem is akarom, nem sikerült ezidáig meggyőzni senkinek az oltásról+ nem megyek már igazán sehová, férjem is itthon van szabin. Senki nem jelentette ki nekem eddig azt, hogy ha beoltom magam, akkor 100% hogy sem a babámnak sem nekem semmi bajom nem lesz. Csak kisebb a kockázata a mellékhatásnak bla bla bla. Ez számomra nem érv. Na mindegy, aki oltat, azt is elfogadom, aki nem az nem. Mindenkinek szíve joga a döntés, csak már hányinger ami ebben az országban megy e téma körül.
edkat1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: