Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Kép Kép Kép Kép februári babavárók!

Tavaly ezekben a napokban fogantak meg a mi drága kincseink,gyönyörű babáink.
Ezért gondoltuk,hogy elindítjuk nektek ezt a fórumot,ahol megoszthatjátok egymással a babavárás mindennapjait,
és úgy mint nálunk,egy jó csapat kovácsolódik össze.
Ha bármilyen kérdésetek lenne,vagy csak szeretnétek elmesélni valamit,a 2009 februári babák topikban megtaláltok minket,szívesen megosztjuk tapasztalatainkat.

Csodálatos babavárást,könnyű szülést,és boldog babás perceket kívánunk!

-2009 februári babák-
2009februaribabak
 
 


Sziasztok!
nekem is februári babám van! igaz már nem baba! :wink: hisz 2 éves 3 hónapos! Reménykedem, hogy a tesója is februári lesz! drukkoljatok, hogy jöhessek én is ide! (már 2008.01 hó óta várjuk, hogy jöjjön a tesó!)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 08:36-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Jövök én is, talán már 2in1! :lol: :lol:

Szia syrynx, akkor kezdődhet az izgulás! Mikor tesztelsz?

(utsó m:04.28 )
Vendég
 


Szia Syrynx!!!

Üdv itt is!!!! :wink: :wink: :wink:

Nagyon szorítok!!!

Jkriszta: látom ti már a harmadik babát várjátok. Nagyon szorítok a zebrás teszthez!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok Lányok!

Syrynx, nagyon drukkolok, hogy összejöjjön a baba! :lol:
Látom Te is Csepeli vagy, merre laksz? Ha gondolod egyszer összefuthatnánk, megismerkedhetnénk! :)
Máté látom február 4.-én születtt, Bencusom meg 3.-án! :lol:

Kriszta, neked is nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

zsu83
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék ide tartozni...mi beletettünk apait-anyait a többi nem rajtunk múlik :lol: :lol: :lol:

Syrynx!

Nekem május 4-én volt az utcso mensi...úgyhogy nagyon együtt haladunk.Neked mikor volt a pé??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék ide tartozni :P
Utsó mensi nekem is május 3 :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


sziasztok!
jkriszta:múlt évben nekem is utolsó menszi 04.28. és azóta Fügcsi 3 hónapos.
Drukkkkkk nektek! Kívánom hogy olyan jó kis csapat legyen mint a miénk.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!
Óriási Gratula minden februári mamának, babának! :wink: Sok tejcsit, ,mosolygós szép napokat Nektek! :wink:
Néztem a táblitokat, jó sokan voltatok, és tök jó, ha így összetartotok. :lol:

No akkor én vagyok a legfiatalabb(babás)? :lol:
semmi különöset nem érzek még, azon kívül, hogy kissé hárpia lettem. (hárpiább :lol: )
Vendég
 


Kriszta!

Neked akkor már kimutatta a teszt is a babát?De jó neked!!! :wink:

Most nézem hogy a kicsi Zézéd csak 2,5 hónappal fiatalabb
az én Olivéremnél és a Dávidkád is csak pár hónappal idősebb a Krizsikémnél :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny, nem, még nem teszteltem, de már tűkön ülök! :lol: :lol: :lol:
Ki kéne bírnom hétfőig, de most 1-2 nap ide, vagy oda, még ma tesztelek. Kettőt vettem a biztonság kedvéért. Esetleg ha nega lesz, akkor sincs nagy baj.

Igen, jó közel vannak a születések egymáshoz, talán most lesz a legközelebbi :wink: Én találkoztam már a neveddel a mávos topicban is, de lehet, h tévedek. :roll:

Szép Hétvégét Nektek

(ha jó hírem lesz, jövök)
Vendég
 


Kriszta!

Igen, valszeg én voltam a MÁV-os topicban :wink: ...régen irogattam oda is..csak mióta a dokim átment a SOTEII-re azóta az elmaradt.Te is a MÁV-ban szültél?Én az első kettőt ott :wink:

Drukk hogy poz legyen a teszted!!!

Nekem még várni kell legalább egy hetet... :?

Jó hétvégét mindenkinek!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék nagyon közétek tartozni. Nekem is 05.03.-án volt az utsolsó mensi.
Csináltam LH teszteket, én úgy látom, hogy nekem peteérésem 18-án lehetett.
ildike25
 
 


Sziasztok!

Nagyon kezdenek gyűlni a februári babára vágyakozók. :)
Nekem is 05.03.-án volt az utsó menszi, LH teszt 17-én volt pozitív (ki is használtuk a napot :)), gondolom, 18-án lehetett PÉ, avagy tüszőrepedés.
Kíváncsi vagyok, hogy a sok reménykedőből hánynak jön össze? :roll: Remélem, minél többünknek. :)
Luca babám első alkalommal összejött, így reménykedem, hogy esetleg most is. :wink: Bár, csak márciusban jött meg először 2007 júniusa óta. :)
Úgy látom, nem vagyunk babonásak, ha ilyen hamar bejelentkezünk... :D

biribon
 
 


Kíváncsiságból, nem a reggeli pisiből, csináltam egy HCG tesztet!
Sok van itthon és csak a próba kedvéért.
Nem tudom, hogy én nem vagyok a normális, vagy már csak oda képzelem, tényleg nem tudom, de egy nagyon, nagyon halványka csík ott van!
Attól félek, hogy csak beképzelem magamnak, lehet, hogy csak árnyék.
Próbáltam lefotózni, de nem jött össze, a gépünk meg nincs itthon, így maradt csak a telefon. Az meg nem olyan jó.

Mennyi idő általában a beágyazódás????
ildike25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 08:36-kor.
Vendég
 


Tuti, hogy csak oda képzelem. De majd holnap reggel csinálok egyet, kíváncsi leszek.
ildike25
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy a 4. babám 2010 februárjában fog megszületni!
anyuka06
 
 


Szia Anyuka06!

Akkor ez azt jelenti, hogy Te már csináltál is tesztet?
ildike25
 
 


biribon: kicsi a világ :wink:

Kép
budabo
 
 


Szia Sári itt is!! :wink: :wink:

De jó lenne együtt babásodni megint :wink: :wink: :wink:

Ildike!

Hát kicsit korai lenne a poz HCG teszt...bár ha nem akkor volt a pé-d amikor gondolod akkor minden lehetséges :wink:

Anyuka!

Te is a 4.babát várod?Szuper!!Nagy-nagy gratula!Remélem én is hamarosan :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Anyuka6 gratula! :D Akkor eléggé február első napjaira várhatod. Mikor teszteltél? Hány nap után?

Bogi! Szia!!! :D Szép a kislányod! :D Megnéztem a 2009-es topikban. :wink:

Panni! Hát, ha nem is biztos, hogy megint egy hónapban babásodunk, de remélem, nagyon hamar fogjuk mindketten babáinkat várni. Szóval leszünk mi még egyszerre pocakosok... :D :wink:

Ildike25! Hááát, ez elég korai teszt lenne, de pozitív tesztes topikban már láttam talán 5. napi pozitív tesztet. vagy ikreknél is hamarabb lesz pozitív a teszt. :wink: De tényleg lehet az is, hogy korábban volt PÉ. drukk, hogy erősödjön! :)

biribon
 
 


Szia Sári!
Köszi. Én meg Luca videókat néztem este és jól szórakoztam. :wink: Sok sikert a babázáshoz!!

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Csináltam reggel egy tesztet, semmi :( ! Teljesen negatív. :(
Azért még bízok, hogy én is ennek a topicnak a lakója leszek, szerintem nagyon korán teszteltem.

LH tesztet használt már valaki jóstesztként?
ildike25
 
 


Ildike!

Egyátalán ne keseredj el mert nem mutatja még ki a HCg teszt a terhességet ilyen korán!!!
Várj még egy 5-6-7 napot és akkor csinálj egy poz tesztet :wink: :wink: :wink:

Sári!

Ok,úgy legyen!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Anyuka! Gratula :P

Ildike! Ha akkor volt a PÉ-d, amikor gondolod, akkor tényleg korán teszteltél és még bármi lehet ;)

Többieknél már mindenki ismer mindekit?

Nekem pénteken kéne nem megjönnie :D nem biztos, hogy kibírom addig tesztelés nélkül :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok !
Én is szeretnék üdvözölni minden leendő új babás anyukát a 2009 februári topicból. Igaz, mi már átcsúsztunk márciusra, mert kicsifiam ráhúzott eggy hetet, de a februári csapathoz tartozunk !

.........ééééés Sári, tényleg kicsi a világ !!!! Panka néven gonolom beugrom neked, a kutyás fórumról :wink: :lol:

Nagy-nagy drukkk mindenkinek !!!!!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Köszi Bogi! Neked meg Iringóhoz sok boldogságot! :D Tesót ti (mikorra) terveztek?

Hát, tényleg kicsi a világ! :D Mennyi ismerős jött össze itt hirtelen. :lol: Szia Panka! :D Úgy látom, hogy csak márciusi gyerekre vagytok ráállva. :D Eddig mi is. :) Most februárit szeretnék, de lehet, most is márciusi jön össze. :) A párom fia is márciusi. :)

Barbuss! Megértem, hogy kíváncsi vagy... Én is kíváncsi vagyok nagyon. Bezzeg Lucánál megálltam a 30. napig a tesztelést, mert az LH és hőmérőzés alapján később volt a PÉ , pedig 28 naponta volt menzeszem. Így is 11. DPO-n teszteltem. Normál ciklusnál az 14+11, tehát 25. nap lenne. És már akkor + lett. :) Ha halványan is.

Panni! Te mikor tesztelsz? :roll: :wink:

biribon
 
 


Sári!

Hát nem tom mikor kéne tesztelni :shock: Te hogy számolgattál,mikor kéne??Mert nekünk valszeg egyszerre volt a tüszőrepi....elvileg 31.-én telik le a 28 nap...
Ha mondjuk 18.-án volt a fogamzás akkor sztem a 11.-12.dpon lehetne,nem?Az kb 29.-e?!Előbb sztem fölösleges,nem??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Szia Panni és Sári! :wink:
Véletlenül kattintottam ide, mert láttam, hogy Panny volt az utolsó hozzászóló a topikban. De ha már itt vagyok, akkor gondoltam megírom, hogy nagyon-nagyon drukkolok Nektek, hogy pocakosak legyetek :)
Vendég
 


Sziasztok!
Ennyire nem mernek írni a friss tesztelők??? Szeretnék én is majd ide tartozni, de nekem még odébb van a tesztelés, valszleg én ha összejön, feb. végére lennék kiírva... De mivel látom, a még csak ábrándozók is írnak, gondoltam miért ne!
Mi a 4. babát szeretnénk, de az előző hónaptól próbálkozunk. Eddig mindig összejött elsőre, most viszont csúnya gyógyszert szedtem és gondolom, emiatt nem sikerült az előző ciklusban.
Azelőtt sosem szedtem fogamzásgátlót. Most is csak 3 hónapig. Úgyhogy remélem, most már minden ok lesz és összejön!
Addig is jó lesz olvasgatni a friss tesztelőket és aztán majd rámkerül a sor!
Üdv
Vendég
 


Sziasztok!
Drukk nektek.
Sári: kistesót???????????? :shock: :shock: :shock: Fügcsi még csak három hónapos, jövőre úgy néz ki megyek vissza dolgozni, tehát kistesó mondjuk az 5 éves tervben,de addig valahogy a lakást is kicsit nagyítani kell. Éssssss minden tiszteletem a több gyerekes anyukáké.Voltak fenn tegnap Móniék, megtárgyaltuk hogy Lucának a narancsos és a tános videói szenzációsak. Csillus is tök szépen lépeget ha fogod a kezét..

Kép
budabo
 
 


Ajjaj! Nem szeretném kisajátítani a topikot... :oops:
Ilyen véletlent, hogy mindenki rámbukkan itt... :roll:

Szia Bea! Köszi! 8)

Panni! 11. DPO előtt talán tényleg nem érdemes tesztelni. Az még 4 nap. :) De még akkor sem tutibiztos a teszt. Na, mindegy. Türelem, 2 csíkot terem...

Szia Vivi! Hát, mi itt álmodozók jól betelepítjük a fórumot, aztán végül esetleg senki nem marad közülünk... :roll: Hol vannak a már tesztelt tuti februári babások??? Igaz, most utánaszámoltam és csak most a napokban kezdenek majd a február elejiek tesztelni...
Én is csak azért jelentkeztem be ide, mert régi vágyam a februári, vízöntő baba.

Budabo! Hű, nem akartalak ennyire sokkolni. :lol: Én még Luca előtt tudtam, hogy kis korkülönbséggel szeretnénk kistesót. :D Egy másik topikban egy várandós lány jelentkezett be, hogy 2010-ben tesót szeretnének. Most 2 hetes a babája. :D :D Szóval annyira nem is vicces a kérdés. :wink:
Ilyen hamar visszamész dolgozni? :o :shock: Hogyhogy?

biribon
 
 


Sziasztok!

Elvileg (pénteken doki által is kiderül) lehet, hogy hozzátok fogok tartozni (ha lehet). Kicsit (nagyon) hihetetlen még, de a teszt szerint annyira nem is :wink:


Üdv: Mia
-m-i-a-
 
 


mia: gratula neked!!

sári: a férjem évek óta szeretett volna már kisbabát, de én valahogy nem...aztán amikor Mónika terhes lett utána már egyre jobban akartam, és végül tavasszal mondtam Lacusnak hogy hajrá. Ő már akkor is két babáról beszélt, de én azt mondtam hogy legyek túl az első terhességen és szülésen, várjuk ki hogy milyen lesz a kisbaba és majd akkor elválik. Terhesség, szülés pipa, nem volt gáz, Fügém álombaba, de azért nem tudom hogy lesz-e második. A meló meg...amúgy sem terveztem hosszú itthon létet, tudod állami alkalmazott, lakás hitel...kell még magyaráznom?? Plusz egy lehetséges előléptetés és nagymama bevállalja a picurt. Nagyon tetszik Lucababa, már a keresztelőn is meg lehetett zabálni, de most még vagányabb!!

Kép
budabo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 14:42-kor.
Vendég
 


babanyul, budabo, köszönöm!

Jajj, de izgulok :D meg félek meg kíváncsi vagyok. Már mindenféle hülyeséget elolvastam, meg mondják is, hogy ne éljem bele magam, mert lehet daganat vagy méhen kívüli terhesség vagy bármi más, de ugye ez nem lehet, kicsit nyugtassatok meg?! Olyan gyorsan és erősen lett csíkos a teszt és a laborvizsgálat is pozitív lett, hogy ez csak és kizárólag baba, ugye? Ha 7-én volt utolsó menzi, akkor pénteken már látszódhat valami? Az 3 hét 2 nap, ha onnan számolom. Bár hozzátartozik a dologhoz, hogy januártól nem szedem a fogamzásgátlót (3 év után) és annak ellenére, hogy rendszeres volt mindig, bezavarodhatott valami. Vagy nem? Egyébként múlt pénteken is voltam dokinál közti vérzéssel, ami még néha jelentkezik, ami nyilván nem természetes, de nem kell a legrosszabbra gondolni ugye? Ha pénteken is tartani fog, akkor nem tud hüvelyi ultrahangot csinálni, a simával látszódhat valami?
Na kicsit hosszú lettem, de nem bírok magammal már.

Mindenkinek szép napot!
-m-i-a-
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 08:35-kor.
Vendég
 


babanyul,

zaklathatlak még kérdésekkel? Szóval, ha nem fog látszódni, ami logikus még, akkor a doki azon kívül, hogy elküldött már vizelet vizsgálatra, esetleg vérvizsgálatra küld most? Ha nem múlik a vérzés, honnan tudja még megállapítani? Neked meddig tartott a közti vérzés?

Köszi!!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Biribon!
Nekem van egy februári lányom, most volt 4 éves és őrült nagy figura! Nagyon jó természete van, de ő már halak!
Nem tudom, Ti hogy vagytok ezzel, de lehet, hogy a gyógyszer abbahagyásától szedtem fel 2 kilót?!?!?

MIA!
Ne aggódj! Ha ilyen erős pozitív a teszt, akkor tuti terhes vagy! Azért ilyen gyorsan mutatta, mert nem a legelső napon teszteltél gondolom, amikor lehetett. Akkor nagyon halovány. Úgyhogy ÖRÜLJ! És igen, az első orvosi vizsgálat nagyon izgi! :wink: Most olvasom, hogy labor is mutatta, ne aggódj akkor meg főleg! Közti vérzés előfordul, de majd a doki mindent elmond! Nekem is volt vérzés! Jaj de jó, én ha februári babás leszek, a februárnak a végére leszek kiírva! Neked 7-e, akkor... február 11-e körülre leszel kiírva, de máris kimutatta a tesztet? Nem lehet, hogy nagyobb a baba? Főleg, hogy erős volt a csík. Lehet, előbb volt peteérésed és egy héttel előbb jársz, mit a mensi szerint számolva!Nekem 18-án volt a mensim és még odébb van a teszt...
Vendég
 


Olyan izgi ez az időszak! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy szeretnék a februári topicba tartozni!!!
És ma kétéves a legkisebb csöppöm!!! Már olyan NAGY!
Vendég
 


vivi123,

Én is "nagyobb" babára gondolok, pont amiatt (írtam is), hogy januárig szedtem fogamzásgátlót, 3 évig, könnyen előfordulhat, hogy előbb volt peteérésem, de akkor meg múlt pénteken miért nem látszódott semmi? Vagy "gyanús" voltam, azért utalt be vizeletvizsgálatra? Olyan messze van a péntek...és addig ráadásul szigorlatozom is, kétmilliárd könyvből kéne tanulni, ehhez képest a tesztet nézegetem félóránként meg vele aludtam. :lol: A közti vérzés nekem már több, mint egy hete tart, megszakításokkal, remélem tényleg nincs baj!
Gratulálok a Csöppöd születésnapjához!
-m-i-a-
 
 


mia: minden okés lesz!!!! Ne izgulj.
vivi: neked is drukk!

Kép
budabo
 
 


Szia Bea!Én is köszi:)

Vivi!

Boldog szülinapot a két évesnek :wink:

Mia!

7.én volt a mensi első napja vagy az utcsó napja?Sztem te az utcsó napra gondolsz mert amúgy még lehetetlen lenne az erős két csík.Szal nyugi.Az erős két csík nagyon megalapozott bizonyíték :wink:

Sári!

Akkor a 1.1 dpo előtt nem tesztelünk :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


panny,

Május 7-én az utolsó mensi első napja volt, szerintem is furcsa, hogy ennyire erős csíkos legyen, ráadásul 12-én voltunk együtt, ami azóta eltelt az éppen hogy 2 hét, ha onnan számolom, valamit nekem mindig 28 napos, rendes ciklusaim vannak és elvileg a peteérésem sem lehetett akkor. Most arra gondolok, hogy múlt hó végén történhetett és közben megjött, ilyen előfordul. Lehet túlbonyolítom már, de nem tudok mással foglalkozni most. :)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék majd közétek tartozni, nálunk már februárban elindult a kistesó project, de még nem történt semmi attól függeltlenül, hogy ápr. 15-én volt meg utoljára, de a teszt negatív erre tegnap voltam dokiknál és azt mondta, hogy terhességre utaló jel nincs és teljesen egészséges vagyok, majd megjönn. Hát remélem nem fog. :)
Mia: Nem voltatok együtt a pároddal mensi alatt, mert úgy is lehet teherbe esni legalábbis én így fogantam anno és ezt a módszert egy javas cigányasszony mondta anyámnak mert nehezen akartam összejönni. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


krisy79,

elvileg a 12. az utolsó napja a mensinek, ha így nézem. Szerintetek hülyeség elmenni a jól bevált dokim helyett ma egy másikhoz, csak ezért mert nem bírok már magammal? :)
-m-i-a-
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 08:34-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: