Új privát üzeneted érkezett!

Elmentem a DM-be a BioBioBaby szunyogspray-ért. Elfogyott az összes :(
lara
 
 


Edit, én ilyenkor már simán félig ülő helyzetbe tettem a gyerekeket a babakocsiban, nem volt belőle semmi baj, sőt élvezték, hogy nézelődhetnek. Ha elaludtak leengedtem egyenesbe.
(most hordozós a babakocsim, így már eleve így áll az ülés)
lara
 
 


Sziasztok.

Először is mivel csütörtök óta most írok először Nórinak köszönjük szépen a vendéglátást. Szuper volt minden. Nagyon jól éreztük magunkat. Csuda jó helyen éltek. :D

Mi festettünk anyukámmal a volt albérletben. Jól elfáradtunk, de már kész van. :)

Annyi mindent akartam írni, de szita az agyam. :?

Zsubikának Boldog Névnapot így utólag. :D

A kismamát, akivel nem jó szert itattak én ismerem. Ott volt a kislánya a Péterfy csecsemőosztályon Lilien mellett. Oda jött az anyukája szoptatni pár naponta, ahogy elengedték. Szegény mondta, hogy majd talán a lányával egyszerre ehetnek pépes kajákat. Újra kell kezdenie az evést, mint a piciknek. Viszont a kicsi lánynak semmi baja nem volt és annyi teje volt a lánynak, hogy csuda.

Nálunk is megy a kéztömködés evés után, evés előtt. Ma pl. sírdogált is. Gondoltam még éhes és hát az volt. Bevágott 100 ml tápot még szopi után. :shock: Na, de vettem már almareszelőt így már csak apára várunk, hogy hozzon neki finom almát.

Boruska: férjedet nem értem, még nem olvastam el a gmailt, de rúgd seggbe, hogy vegye már észre magát.

Ajánljatok már nekem esernyőre csukható babakocsit, babakocsi tudorok. :D
Vendég
 

 
 

Zuzmooo!
Nagyon aranyos a Hajtkátok! :)
Vetted vagy kölcsön?
Domó is egész nap nyűglődik.
Zéró alvás, panaszkodás ezerrel.

Vettem pár napja DM-es itatópoharat.
Most kipróbáltam és gyönyörűen szlopál belőle D., így ma ebből kapja a tápot.

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Köszi csajok a biztatást! Kép
Már jobban vagyok. Nem tudom mi lehet a gyerekkel, de extra nyűgös és mivel éjszaka sem alszunk valami sokat, én is kivagyok és nehezen nyugtatom meg.

Kattkat: saját :D Köszi a dicséretet, szerintem is cukik a kukucskáló békák :D
zuzmooo
 
 


Én 1 hétig nem leszek, megyünk Szegedre, megnézem mi a helyzet Erusverus és Edit háza táján..
lara
 
 


lara: jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, de én nemtok annyi mindent főzni, mint Nóri :roll:

Edit

Kép
ézsóné
 
 


küld el a számod priviben

Edit

Kép
ézsóné
 
 


hun vagytok????

Edit

Kép
ézsóné
 
 


Edit én itt vagyok.

zarja
 
 


Elég lightos volt ma a topic. Basszus, valamit eltolhattam, mert szegény gyerek... uh, de sajnáltam.

Szal benn szorult a sz*r. De úgy, szegényem, mikor pelenkáztam beláttam és láttam benne (szal szélcső tök felesleges lett volna) de nem volt képes (vagy nem akarta) kinyomni. Egész délután kínlódott vele, végül közös erővel (toltam a lábát) kitoltuk. Nem csodálom, hogy végigbőgte, mert komplett hurka volt, és elég kemény (bocs a hasonlatért, olyan nyers pitetészta állag). Úgy sajnáltam. Én hibáztam el valamit? 20-a óta uzsonnára almát kap egy kis főtt kölessel dúsítva, illetve 3 napja ebédre kap barackot még. Most visszaveszem az ebédet, de örülnék valami jótanácsnak:
Mit hibázhattam?
Mivel folytassam a hozzátápit?
Mit tudok ilyenkor tenni?
Mivel lazíthatnám?
Utánna meg halálos volt, feküdt a matracán, én a fejénél ültem és válogattam a varrós cuccaim. Bulcsú meg nézett fel rám (háton feküdt) és teli szájjal kacagott. Ezt egész délután művelte.
Hát nem tündér?

zarja
 
 


Eszter!
Azt mondják az okosok, az őszibarack inkább lazít, az alma meg fog! És nekünk a doki meg a védőnő a kamillateát javasolta székletlazításra.
A kölesnek nem tudom, milyen a hatása - szerintem én még életemben nem ettem kölest. :?

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Halihóóó! (kicsit hosszúra sikeredett, úgyhogy aki nem kíváncsi rám az csak ugorjon át)

Köszönöm a mégegyszer a köszöntéseket :roll:

Boruska és Edit! Nagyon sajnállak titeket és esküszöm többet nem panaszkodom az emberemre, mert nagy szerencsém van vele... :roll: Virtuális ölelés és buksisimi. A pasiknak meg jó nagy fenékenbillentés :twisted:

Cumisüveg. Nekem Kornélnak van játszócumija is meg bimbóvédővel szopizik, de 2 vagy 3 hét mindennapos többszöri próbálkozás is kellett, mire elkezdett inni a cumisüvegből. Nem zavarta be a cicizésben, bár mondom nálunk bimbóvédő is van úgyhogy ne mi legyünk a mérvadók :roll:

Az én drágám is nyügike mostanában, és ma konkrétan 2x 20 percet és 1x 1 órát aludt reggel fél 6-tól. Remélem most alszik reggelig :lol:

Tegnap megvolt a lánybúcsú. Ahhh csajok. Hát először nagyon szarul éreztem magam, néztem folyton a telefont, hogy nem-e hív Zsolti, hogy felébred vagy sír vagy valami. :roll: Mielőtt elmentem olyan gyomorgörcsöm volt meg gombóc a torkomban, hogy itthon kell hagyni a gyereket, hogy csak a wc-re szaladgáltam... :oops: Nah amikor lementünk a disco-ba éjfél előtt pár percel... Uhhh, nekem elmentek itthonról :roll: Tomboltam :lol: egy fél órát majd visszaváltoztam anyukává és hazajöttem. De olyan jól esett az a fél óra tombolás, de szó szerint tombolás, hogy csuda. A régi stílusom meg a táncok úgy előjöttek mintha könyvből olvastam volna őket :lol: A többiek nagyon oda voltak, hogy milyen király csaj vagyok :roll: , hogy egy 4 hónapos kicsi mellett ilyen jókedvű meg bolondos vagyok. :oops: Hát jól esett kiereszteni a gőzt egy kicsit, de nagyon jó volt hazajönni és megnézni, hogy minden rendben van és alszik a kis drágám nyugodtan. :wink:

Na joccakát

bellerreni
Eger
 
 


Rencsi!

Én is voltam lánybúcsún Luca kb 2hós korában. Miniszoknyában. Be nem állt a szám, toltam a hülyeséget, nagyokat nevettünk. Kimentem a konyhába keverni valami piát a lányoknak és hallom: "Zita, végül az a barátnőd, aki most szült, nem tudott eljönni,ugye?" "De, a Nóri az" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Én meg csak :lol:

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Reni,én három hete voltam lánybúcsúba,de sajnos nem tudtam elengedni magam....szerintem azért,mert nem apa vigyázott a picire,hanem egy barátnő...tök jó,hogy neked jól sikerült!Remélem a lagzijukba már kiengedem én is a gőzt! :D

Zsomborom ma 4 hónapos,ennek örömére kap egy jó kis szúrást a combjába!Szurkolok,hogy ne lázasodjon be!Úgy sajnálom mindig oltáskor,ezt nem lehet megszokni. :(

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Jó reggelt!

Gratula Zsombikának a hófordulóhoz. És ha jól emlékszem Funky Bazsujának is. :lol: (ha nem jól emlékszem ezer bocsi :oops: , szita az agyam :roll: )

Mi majd csütörtökön megyünk oltásra és szombaton lagzi. Remélem addigra teljesen elmúlik az immunválasz.

Ma megyek vele védőnőhöz. Nagyon kíváncsi vagyok a méretekre :roll: Majd jövök

Pusszpá

bellerreni
Eger
 
 


KOrnélnak utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk.

A hófordulosoknak bodlog hófordulót.

Mi is ma megyünk oltásra, aztán meg személyit csinálni a gyerköcöknek (augusztusban utazunk Szlovéniába, ugy várom már :D )
A baj csak az hogy nem lehetett időpontot foglalni az okmányirodába. :evil: 13-ra kell odamenni, akkor kezdik osztani a sorszámot. Akkor soron kívül lefotozzák a gyerköcöket, a papa hazahozza őket, én meg kívárom a soromat.

Szúnyogrisztóból mi is a Night and DAy-t használjuk, nekünk is bevállt.

Évi a tescoba most akciós 790 ft.

K

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Bchris, mi is most csináltatjuk majd Léninek a személyit, itt is csak sokára lenne időpont :roll: így én is az odamenős verzió mellett döntöttem.

Reni, Zsubikát így utólag is Isten éltesse neve napja alkalmából :lol:

Mi is megyünk lagziba szombaton, de nekem már előre szórják az észt meddig kell maradnom a két gyerekkel, hogy altassam, etessem őket. A lényeg, hogy én ott legyek, a gyerekek meg megszívhatják, az senkit sem érdekel...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Reni: gondolom, hogy tomboltál. Azért akárhogy is nézzük, eléggé vissza voltál fogva az utóbbi időben.

Ugyanezt éreztem én is Orfűn, olyan jó volt szabadnak lenni, újra a réginek lenni! Erősen töröm a fejem, hogy lehetne kivitelezni: szabadtéri színházba akarok menni. Bulcsú felől ok lenne, mert ő mindig 8-kor már alszik és a színház meg 9-kor kezdődik. Csak valakit kéne szerválni, mégse kéne totál egyedül hagyni.

Okmányiroda: mi mindig az ügyfélkapun keresztül foglalunk időpontot.

zarja
 
 


Sziasztok!
Hát jó nagy csendesség volt itt tegnap..
Néztem most egy oldalt, hátha valakit érdekel. Nem tudom mennyire olcsó vagy sem /csak annyit, hogy a brendonos árakat akciózzák/:
http://www.babyoutlet.hu/ProductBrowser ... ,1&empty=1

Zarja! Szerintem is inkább ne a barackot hagyd ki! A cseresznyére mondják még, hogy jól lazítja a székletet, ha tettél el cserit, akkor megpróbálhatnád esetleg. De semmi tapasztalatom, ráadásul egyik leírás szerint ezt adj, másik szerint azt, ugyhogy nem tom!
Hát, talán tényleg nem kéne Bulcsút totál egyedül hagyni.. :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 


Kokonya Móniról nem tudtok valamit? Már csak tőle hiányzik fotó. Írtam neki privit is de nem válaszolt. :roll: Még szerdáig várnék, azután megmutatom mit csináltam. Végülis később is bele lehet tenni képeket. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zuzmooo 2010.07.05 09:29-kor.
zuzmooo
 
 


ronci: Köszi a privit, igyekezni fogok. Esetleg még leírnád hogy is megy egy vizsga pontosan?



vicky79
 
 


Zarja!

Én is ott probálkoztam, de aug. közepéig nincs szabad időpont :evil:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Na megjöttünk.

Eredmények: 6900 g és 62 cm :lol: (egy hónappal ezelőtt 6000 g és 59 cm volt) A védőnő csak sipítozott, hogy hú meg há, hogy 1 hónap alatt ennyit nőni. :lol: Most már tudom mitől fáj a hátam :? A big cicit és nehéz tartani hát még, ha plussz a kezemben van Zsubóka is :roll:

Kokonyát már én is hiányolom egy ideje. :roll:

Tízórai: Csokis kalács vajjal és egy negyed dinnye :shock: jah és én pedig már csak 57 kg vagyok. Lassan elfogyok :?

bellerreni
Eger
 
 


Sziasztok!

Fúú, nehéz hétvégém volt. Itt voltak tesómék Hídvégardóból a két fiúgyerkőccel (2 és 6 évesek). Hát...rájuk férne egy kis nevelés...nem szokásom ilyet mondani gyerekekre, de ők valóban rosszak voltak, nem elevenek, rosszak! mindent szétvertek, szétrángattak, szétrugdostak, szétpocsoltak, ááááááááá. Úgy féltettem a játszószőnyeget, meg a pihenőszéket, tiszta ciki volt. De legjobban Samukát féltettem, a kicsi fiú ment neki, mint a darázs, rugdosta volna, ütögette, jajj az a gyerek egy kis buldózer. A sógornő meg csak húzta a száját, agyba főbe verte őket, így még idegesebbek lettek, és még jobban vertek szét mindent. Ja, és folyton azt mondogatta, hogy majd meglátom, hogy az enyém is ilyen lesz, vagy még rosszabb! már majdnem csúnyán összevesztem vele. :twisted:

Reni: utólag boldog névnapot a kisfiadnak! :)

Mi ma megyünk a röntgen kontrollra a kórházba, mert pénteken elmaradt csőtörés miatt a rendelés. Potyára mentünk. Bár Zsolti minden erejével le akar beszélni róla, hogy minek kínzom a gyereket, nincsen semmi baja. Igaza van tényleg nincs semmi baja, se pukli, se semmi. Már aznap is jól volt, mikor megtörtént a baleset. Vannak pillantok mikor elpuhulok, hogy nem megyek, de akkor felelőtlen anya énem megszólal a másik vállamon.... :shock:

Megyek szombaton én is lánybúcsúba. Kíváncsi vagyok, hogy fogom bírni először Samuka nélkül. Én még Soha nem voltam nélküle egy óránál tovább :oops:

Kép
zsizell
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ REni! de jó neked, hogy lassan elfogysz. Az én fogyókúrámnak annyi. A Zurammal elkezdtünk zabálni, meg újra nekiláttam a sütisütésnek, mert végre Samuka enged érvényesülni :D És most újra híztam. De néha már röhögök rajta pl. hogy micsoda térdhájam van :lol:

Kép
zsizell
 
 


Zsizell! Én eddig még fél óránál tovább sem voltam Kornél nélkül, de hidd el, hogy nagyon jól esett kikapcsolódni egy kicsit. Az elején nekem is szar volt, de utána belerázódtam. Összesen 2 órát voltam távol tőle és aludt mindeközben, de nagyon kellett már. Rád is rád fér egy kicsit. :lol: :wink:

bellerreni
Eger
 
 


Sziasztok!
En is itt, csak profilt valtottam. Olyan ismeroseim is olvasgattak vissza a hozzaszolasaimat, akiknek semmi kozuk nincs a mindennapjainkhoz.
Igy is tudnak ugyan kovetni, de a visszakereses karcosabb lesz.
Sok sikert nektek hozza zugolvasok! :lol:

A 7vegenk gyorsan eltelt, de nem tul fenyesen. Nagyon zaklatott a lelkem az anyagiak miatt, kb fel orakra tudom elfelejteni, majd ismet beugrik, hogy mi lesz velunk vajon. :cry:
Bogtem is mar eleget, vigasztalni sem hagyom magam, szoval kaosz van a lelkemben.
Most meg en is fogyok, ket kilot leevett rolam a stressz negy nap alatt, pedig erre most mar nem lenne szuksegem.

Holnap mi is megyunk oltasra.

Hetvegen vendegeink lesznek, a sogornomek jonnek at. Gyumolcslevest foznek egynek, ha talalok laktozmentes tejszint. Szoptatos anyuka gyumolcslevesebe mehet alma, meggy, oszibarack?

Zsuzsa!
En mar nagyon kivancsi vagyok az alkotasra.

Kép
Kép
be-a-mum
 
 


Mi is megjöttünk a dokitól!Helyettesítős rendelőbe kellett menni,mert ugye szabin van a mi dokink!Erre ez a paraszt NEM adta be az oltást a gyereknek MERT ráér majd 2 hét múlva,mikor vissza jön a saját dokker.Meg nincs benne a gépbe a gyerek "...és ebből anyuka nagy kavarodás lenne...ráér az az oltás"!Hát anyád,nem azért mentem át fél Vecsésen! :evil: :evil: :evil: Akkor,ha annyira ráér az én dokim,mi a f@sznak mondta,hogy menjünk ehhez?????????????Na mindegy...azért megmérték az óriásbébit 8660gramm..........itthonin kevesebb.

Zsizell,átérzem a helyzeted...nekem is tök ciki mennyire védem a gyerkőcöm cuccait más kisgyerekektől!Meg a testi épségét is!Nekünk ez a dolgunk,ő még nem tudja megvédeni magát!

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norcogomorcogo 2010.07.06 17:00-kor.

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


Koszi Nori!
A Hulala nekem be sem ugrott, mint alternativa a tejszinre. Nalam az diszitoelemkent szerepel, de teny, hogy gyumilevesbe is jo lehet.
Majd kiprobalom.
Es szerinted az alma+meggy+barack kombinacio mehet? EGyebkent nem hasfajos a pici, de nem akarom, hogy miattam legyen az.

Kép
Kép
be-a-mum
 
 


Bea, szerintem simán, mert egyik sem puffaszt :lol:
Fantázia dús az új nicked... egy másik topik miatt majdnem én is töröltem magam, de kikergettem a gőzt az agyamból, így maradok az eredetivel :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!
hú, jó sokmindnent irtatok.
először rólunk:
itthon áll a bál.ugy döntöttünk, kivesszük az albérletet, lesz ami lesz, nem egy kacsalábon forgó palota, sőt..... :?
de a semminél jobb, mert itthon már megkattanok,most kicsit jobb(lenne)a helyzet, mert a szüleim visszavettek, de visszaemléxem h. kb a terhességem ota folyamatosan konfliktusba kerülök velük...
ahh, nem is ragozom tovább
egy dolgot sajnálok, h. nem ugy költözök, mint a többiek, h. hú de jó, költözés és jobb lesz, szép lesz, uj lesz, hanem....értitek..

a Mirci tök sokat sír..DE, átfordult, háról, hasra!!!

öö fogyokura:2 kg-nál tartok(kb több mint egy honap alatt)

visszaolvasok+ebédelek

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Gratula Mircinek!
Zsombi most kezdett el a napokban féloldalra fordulni.

Mi kettesben maradtunk itthon Zsombival.Apci lelépett 3 napra!Sajnos meghalt az unokahúga(27),temetésre ment...(Sz.udvarhely)Már most hiányzik.Egyedül fürdetek!?Huh még nem csináltam...necces lesz kicipelni a kád vizet a fürdőből...na mindegy este kiderül koszosan fekszik le a gyerek,vagy sérvem lesz????? :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Zsó!
Képek? :) Mármint a nagymarosi...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kakti 2010.07.05 13:25-kor.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


a képeket még nem tudtam feltőteni, mert apa "nem ért rá"
viszont amikből kimaradtam:én idáíg még SOHA nem néztem meg az esküvős és a pocakfotokat, most azokat is átböngésztem meg a táblázatot, amit idáíg tudtam hogy létezik, csak nem tudtam hogy hol...

zsó
Kép
pcd1985
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norcogomorcogo 2010.07.06 17:00-kor.

Nóri
Kép
Kép
norcogomorcogo
 
 


kakti:amugy sztem pont rólatok készitettem, a legtöbb és a legnormálisabb képeket.de még 1 hetet várnod kölll :D

zsó
Kép
pcd1985
 
 


hát, mi most a nyári melegben fürdettük a Mircit a fürdöszobában, (idáíg ha esősebb idő volt is be kellett egy picit fütenem h. legalabb 23-24 fok legyen ahol fürd.)és ugye vidéki ház és nagy a fürdőszoba de egyszerüen egy kinlodás volt, nem fértünk el, vagy én nemtom...(Mircinek se tetszett..)

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Kakti!
Sutottel mar zsomlet?
En most gondolkodom, hogy kellene. Csak azt sem tudom, hogy van-e itthon eleszto. Anelkul asszem nehez lenne.

Kép
Kép
be-a-mum
 
 


Sziasztok!

Bchris!

Köszi, de a mi "pronyó" teszkónkban egyetlen darab sincs, sztem már hetek óta :evil: ...tegnap az ósönben sem volt, pedig ott még nem is akciós :evil: ...

Most olvastam csak picit vissza...

Edit!

Nagyon sajnálom ami veletek történik, remélem innen tényleg már csak felfelé út vezet! Ilyenkor szégyenlem magam, hogy néha milyen depressziós tudok lenni sokkal kisebb horderejű dolgok miatt :oops: Te viszont nagyon stramm csajszi vagy, minden tiszteletem!

Erika!

Most nézem, hogy Te is vecsési vagy :)

Mi is a L.-nál voltunk múlt héten oltáson (mivel E. már akkor is szabin volt), ráadásul a betegrendelésre mentünk, mert hétfőn a tanácsadáson rengetegen voltak...nem tetszett neki a dolog, de azt mondta ha már eljöttünk beadja...úgy látszik nagyon elszántnak tűnhettem :wink: Ja, és Boró sem volt nála beregisztrálva...kemény 3 percébe telt az asszinsztensnek.

Tényleg óriásbébid van :P Már Borót is meg szokták "csodálni", ha levetkőztetem a tanácsadáson...
Bírod még elől hordozni? Én Borót már csak háton.

Erről jut eszembe: ebben a topikban sztem különösen sokan hordozunk :roll:

Reni!

A kilók szerencsére rólam is olvadoznak, pedig egyáltalán nem fogom magam vissza :oops: Zétinél ilyenkor még volt rajtam 4-5 plusz, most viszont max. 2 lehet rajtam :roll: Ez azért érdekes, mert nekem azt mondták a második babó után nehezebben megy majd le.

Oó, elkezdett szakadni az eső, a ruháim meg kint az erkélyen...rohanok!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Bori: billents fenéken az urad, ha csak a nyegle, ha viszont beteg, akkor valahogy szembesíteni kell a problémával. Így nem bánhat veletek. Anyósodnak nem tűnik fel, hogy pici fiánál nem százas minden? Ahogy Neked segítettek anyudék, űgy ő is odatehetné magát kicsit. (így legalább nem te konfrontálódsz férjecskéddel, ha esetleg elsőre elutasító)

Hanna ma megfordult hátról hasra, de szemtanú nincs, mert én a konyhában voltam a művelet alatt. A nyöszörgésre mentem be és nagyon meglepődtem, hogy nem úgy találtam, ahogy hagytam. Utána provokáltam kicsit, persze esze ágában sem volt megismételni.

Kaja fronton sárgarépa a sláger, két pofára eszi. Ma édesburgonyával adtam, ez is nagyon tetszett. Az almát pépként továbbra sem fogadja el, így bedobok egy almát a gyümölcscentrifugába és 60 ml lé jön ki belőle, azt kapja csőrös pohárból. (15 ml a nyakába, a többit hasznosítja) Először felhígítottam vízzel és cumisüvegbe tettem, de a dokinéni lecseszett, mondván, hogy szét fognak rohadni a fogai, ha lesznek majd, az édes - savas - cucctól. Azt mondta max 5 percig ihat ilyen édes, savas dolgokat, (ezért kell pohárból adni, hogy ne csócsálgassa órákig) aztán tiszta vízzel öblítés. Szóval aki ad bolti bébiitalt a gyerkőcnek, esetleg fontolja meg, érdemes-e rászoktatni..

Hazajött Apa egy puszira, megyek üdvözölni.

Kép
juci-77
 
 


Erika,
mi apával bent fürdetünk a szobában, lehet Nóri luxus, de ugye futja erőből :lol: egyedül nem cipelek semmit sehova, ilyenkor Lénus a fürdőszobában fürdik, a kádat max. addig viszem, amíg a zuhany ér :lol:

nálunk így néz ki, ha egyedül fürdetek:
Lilla pisi, kádba be, Léna vetkőztet, Léna kiskád fürcsi, öltözés, addig Lillus pancsol, majd ő is ki, öltözés, majd fogmosás, végül Léna szopi, Léna bealszik, majd Lillus altatás :lol:
ha ketten fürdetünk sokkal több a pepecs, sokkal több idő, de sokkal kényelmesebb :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Nóri,egyszerű válaszom van:nekünk ici-pici fürdőnk van zuhanyzóval.Nem tudom hova rakni a kádat,épphogy beférek állva a mosdóhoz,meg a mosógéphez,szóval muszáj kivinni. :?

Benettke,a háton hordozósdit most gyakoroljuk.Pénteken tanított egy vecsési mamami batyura,ott egész jól sikerült,azért még gyakorolnom kell,mert nem megy mindig elsőre tökéletesen.Meg most vettem kendőt is hozzá,eddig csak rugalmas volt.Én úgy látszik nem voltam elég határozott, L.doki monnyon le!!!! :evil:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Az egyedul furdetes az egyik remalmom...
Eriket leoltoztetem, a kisagyban hagyom. Kozben Kristofot innen-onnan leszedegetem.
Megengedem Eriknek a vizet, kozben Kristofot innen-onnan leszedegetem.
Megprobalom megakadalyozni, hogy K. hamarabb keruljon E. vizebe. Tehat Eriket olben viszem, Kristofot magam utan huzom, hogy ne o lepjen oda hamarabb. Magunkra zarom a furdoszobaajtot, hogy K. ne logjon ki.
Eriket furdetem, kozben a labamat ide-oda pakolgatom es a fenekemet ide-oda tologatom, hogy Kristof ne tudjon elosonni mellettem a mosoporhoz. Eriket kiveszem, megtorlom, viszem a szobaba, Kristofot magam utan huzom, hogy ne maradjon egyedul ott. Majd visszaviszem kezet mosni, ugyanis szinte biztos, hogy belenyult a wc-be.
Eriket feloltoztetem, kozben Kristofot innen-onnan leszedegetem.
Kristofot leoltoztetem, viszem a furdobe, megengedjuk a vizet, belerakom, rohanok Erikert, ha sir, akkor beviszem a furdobe a nem hasznalatos hordozonkkal, ha nem sir, akkor a kisagyban, vagy a padlon hagyom.
Kristofot nem lehet egyedul hagyni furdeteskor, mert vagy kiissza maga alol a vizet, vagy telenyomja tusfurdovel, sapmonnal, vagy probal felmaszni a vizes kadon, csempen, utobbi ugye eletveszelyes.
Kiveszem, megtorlom, szobaban feloltoztetem. Ezutan leviszem a nappaliba eloszor Kristofot, majd visszamegyek Erikert, kozben K. ordit, amiert o nem johet fel velem.
Leerunk, en kifulladva, mint egy versenylo vagta utan.
Es varjuk Ferit.
Hat, nem azt mondom, de en baromira utalok ebben a felallasban ket gyereket egyszerre furdetni. :lol: :lol:

Kép
Kép
be-a-mum
 
 


Ja és még a a háti hordozásról jut eszembe:másnak is van,hogy nem bírja a kötési procedúrát a gyerkőc?Mikor már fent van akkor happy meg minden,de amíg felkerül....az nem a kedvenc része még.

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Erika:
ismeros, a londoni furdoszobank volt ilyen. Beleptem. ha jobbra toltam a fenekem es leptem egyet, akkor zuhanyoztam. Ha hatrafordultam es pucsitottam, akkor a wc-re ulettem ra. A wc-n ulve kezet tudtam mosni, mert a vallamat erte a mosdokagylo.
Rajtam kivul nem volt ember, aki ugy tudta kinyitni a zuhanyzo ajtajat,hogy mar bent allt a furdo"szobaban", mert az ajtaja elfoglalta a "mozgasteret". En is csak azert tudtam ezt megtenni, mert S-alakban kepes voltam benyomni magam a mosdo es a wc csesze koze. :lol: :lol:

Kép
Kép
be-a-mum
 
 


Hú,Bea...nekem kicsit könnyebb dolgom lesz kádcipeléssel együtt!

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Bea, :lol: :lol: :lol: nekünk a wc legalább külön van!De így is kicsi a hely.

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Ildi!

Az egyedül fürdetés nálunk is így zajlik... Viszont az egyedül altatás nekem annyi, hogy mindketten velem vannak az ágyunkban...Boró ugye szopizik, Zétinek közben mesét, vagy mondókákat mondok, énekelek...aztán ha elalszanak mennek a saját helyükre :wink: Úgy néz ki ma is ez vár rám :?

Bea!

Én is utálom az egyedül "küzdést". Mi fürcsi után már nem megyünk le a nappaliba, jól elvannak az ágyunkon :)
Viszont ha logisztikáznom kell őket egyik szintről a másikra, akkor nálunk is ez van...most már annyival könnyebb, hogy Zéti megérti, hogy vissza kell mennem a Boróért...nemsokára Kristófnál sem lesz ez már gond.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: