Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Már hónapok óta olvaslak titeket, és már-már családtagként üdvözöllek benneteket minden este. Sajnos nincs időm arra, hogy beírogassak, de naponta olvasom a jobbnál jobb élményeket, sokkal jobb időtöltés, mint egy szappanopera :D Sokszor bizony mintha a saját életemet olvasnám vissza a ti szavaitokkal megfogalmazva.

Nekem is van egy tündéri kislányom, bár ő már kicsit idősebb, mert ő 1 évvel több, mint a tieitek. Hát igen, a férjek... :x Sajnálom, hogy közületek többnek is gondja van a "papával". Nálunk sincs ez másként. Boruska esete fogott meg a leginkább. Szívből együttérzek veled...

Na mindegy, most lelépek, de ha nem bánjátok, a továbbiakban is követnélek titeket.
Vendég
 


Erika, Évi, Zsu pénteken jön hozzánk háti kötéseket tanítani. :)

Kattkat, a cumi főként az első hónapokban zavarhat be, de valóban nem minden baba ilyen érzékeny rá. Aki viszont nagyon érzékeny, azt még 4-5 hónaposan is megzavarhatja. Na, ezzel most jól kisegítettelek, mi?

Apákról: Bori, Edit, sajnálom. Nem mondom, hogy nálunk minden felhőtlen, de tény, hogy a családjáért mindent megtesz a férjem. Most épp felnőtt triciklit vett és újított fel Borinak, a blogon láthatjátok is (elérhetősége gmail, babaképek, az ápr. 6-ai üzenetben leírtam). És első szóra felszerelte Emő kiságya fölé a szúnyoghálót. Igaz, a mosható pelusért meg haragszik...

Bea, tudom, nem vigasztal, de ha egyedül kell fürdetnem, nálunk is hasonló a felállás. Ha tehetem, inkább ilyenkor valamelyikük kimarad a pancsolásból.

Mellápolás:
a bimbó kivételével a bőrt bármivel kenhetitek, inkább arra kell figyelni, hogy lehetőleg natúr legyen, ne legyen illatosítva, nehogy megzavarja a babát szopizáskor. Ugyanez vonatkozik az általános tisztálkodásra, kenegetésre a test többi részén is. Parfümök felejtősek egy időre, dezodort is csak módjával, ha nagyon muszáj.

Ja, és régebbi kérdés volt, csak akkor nem reaáltam (bocsi): ha van fogacska, nem feltétlen fog harapni a baba szopizáskor. Pontosabban szopi közben nem tud, mert nem a fogaival tartja a bimbót, hanem vákummal. Próbáld ki: jó szopitechnika: ujjad vedd a szádba 2 ujjpercig, szívj rá. Érzed, ahogy a nyelved öblöt alkot, fogaid eltávolodnak az ujjadtól. Elalvás környékén a vákum csökken, a bimbó elkezd kicsúszni a szájából, rutinként rászív – ehhez a kísérlet: 1 ujjpercig vedd a szádba az ujjad, így szívj rá. Na, érzed a fogad, ugye? Ez biza fáj! Borinak 11 hósan jött ki az elsőfoga, 3 éves koráig szopizott, de SOHA nem harapott meg. Ez az Ő érdeme!!!!

Zarja,
szorulásra több folyadékot adj, az is lazít. Már ha Bulcsú hajlandó elfogadni. Mindent jól csinálsz, nyugi!

Aki jön a Baby Outletbe, szóljon, onnan egy köpésnyire lakunk!

Ancsa,
üdv.! Részemről gyere bátran!
ktc
 
 


Elintéztünk ma mindent gyorsan.

7960 gr és 69 cm a kicsi fiam, oltást jól viselte, aztán bealudt.
Majd a fényképezéshez fel kellett kelteni, aztán újra elaludt.

(Zarja,Köszi h ajánlottad a netes időpont fogalást.Reggel lehet, hogy kicsit bunkón irtam, csak egy kicsit már ki voltam rájuk bukva, mert 1 hete probáltam olyan megoldást találni ami a legjobb a gyerköcök számára, aztán kicsit rugalmatlanok voltak)

Nekem jul 18.-áig jár a TGyás, és még én sem kaptam lovét. De mostmár akkor tudom miért.

r.u body-ba alszik Máté és 26 fok van a szobájában.


Szita az agyam, nem tudom mire akartam még reagálni. :oops:

K

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 

 
 

Hát nem tudom...
Tisztában vagyok vele, hogy ez egy teljesen nyílt fórum (amíg át nem helyezzük magunkat egy zárhatóba), és azt is vágom, hogy eddig is akárki olvashatta, amiket írtunk. De miért kell ezt leírni ide??? Én vállalom, engem zavar, hogy olyanok olvasgatják az életünket, akik abszolut nem érintettek. Lehet, hogy ez másokat nem zavar, de engem igen. Bocs, Ancsa, de ez van! :?

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Köszi a melles választ Katica!Örülök,hogy lehet kenni.Parfümöt nem használok(környezetem nagy bánatára :lol: ),múltkor mentem vhova és befújtam magam...hú,de nem bírtam azt az erős szagot/illatot annyira elszoktam tőle.

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Pammut, lehet már hasonlítok a bulldogjainkra. Amit megfogok, nem eresztem. :lol:
Nem akarom én még adni a répát, csak fagyasztottam le valamennyit, mert anyukámtól kunyeráltam a zsengéből.
A helyi víznek tudok esetleg utánanézni, mekkora a nitráttartalma, talán az ad némi támpontot.
Nagyon szépen köszönöm hogy alaposan utánajártál, így már érthető a dolog. Én sajnos a bio-ban nem hiszek. Vagyis abban nem, hogy annyi bio zöldség létezik a földön amennyit annak adnak el. És ugyebár mindenhol vannak kiskapuk, bármennyire is minősíteni kell a kertészetet. Szerintem. Ja, a salátáról a tengerimalacok kapcsán tudtam hogy baromi veszélyes.
Viszont ha már itt tartunk, krumpliból mikortól lehet neki adni otthonit? Mármint újból is kaphat?
Dokinéni ma amúgy nagyon szorgalmazta a főzelékeket, meg már a barack húsát is, én meg szorgalmasan bólogattam, hogy persze, meg fogjuk kóstolni hamarost. :lol: A barack- és almalé kóstolásról is lódítottam. :)
Tényleg, sárgabarack?

Zuzmoo, ne mondj ilyet, hogy éhezteted Bendét! Rájöttél hogy kevés a tej és már keresed is a megoldást. Szerintem ez így teljesen okés.

Hmmm... Ez a zugolvasósdi tényleg elég érdekes dolog. A zárttá tételen már én is gondolkoztam, de lehet azt itt? Szerintem ha valakinek minden este van ideje olvasgatni minket, akkor hozzá is szólhatna, még ha 1 évvel idősebb is a gyerkőce. Bár engem spec a szappanopera szó vágott mellbe. :oops:

No, én izzadsággátló használata nélkül inkább nem mennék emberek közé nyáron. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Pammut!
azt meg leirod, ha megkerlek, hogy mikortol lehet haton hordozni?
szabolcs lassan 8 kilos , mindjart 5 honapos es hat nem a legkonnyebb mar, annak ellenere, hogy nem a legsulyosabb baba.
koszi
csisza
 
 


Igazából engem nem zavar ha olvasnak, néha én is olvasok olyan fórumokat amik nem vonatkoznak rám. pl. a jövő évi fórumra még írtam is valamit a dokimról. Szóval én már megszoktam ezt a dolgot.



vicky79
 
 


Jó reggelt!
Látszik,hogy nincs itthon a Zuram...este későn még itt,reggel korán már itt...hú de rossz volt nélküle aludni...csak forgolódom,nem találom a helyem,ha nincs itt.
Csisza,bár nem tőlem kérdezted,de a te fiadat már bizti lehet háton hordozni.

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Sziasztok,

Zsuzsa, szerintem nem éheztetsz Te senkit, ahogy a lányok is írták, majd megoldod a problémát. :wink:

Nálunk Léna hasról-hátra, hátról hasra forog, mint egy kis búgócsiga. Tudom szinte minden gyerek csinálja, de nekem szokatlan dolog egy mozgásfejlődésben hátul kullogó bébi után, hogy van aki mindent időben csinál :lol:

Zugolvasás, zárt fórum.
Anno egy gyerekes korszakomban nekem is volt időm bele-bele nézni egy egy fórumba, aztán vagy ott maradtam és írtam vagy elkoptam. Jelenleg azokat se bírom olvasni, ahol írni szoktam, így én mint zugolvasó nem fenyegetem egyik topikot sem.
Valahol ez egy ilyen játék, vállalod, hogy olvashatják. Jó és rossz szándékkal is. Nekem semmi bajom a kíváncsiságból vagy nosztalgiából olvasókkal, de igenis van bajom olyanokkal, akik így nyomozzák ismerőseiket és utána mint egyik ismerősöm esetében váláskor a fejére olvasták, hogy miket írt a fórumokon.
Ja és arra se vágyom, ami egyszer velünk történt, hogy az utcán vadidegen csajszi leszólítson és kívülről fújja az életem, mert ő zugolvasta egyik fórumomat. Egyébként Lillut ismerte fel.
Zárt fórum. Én az anyatanyán írok ilyenbe, nekem bejött, mert sokkal többet vállalhatsz a véleményedből, bár itt ugye a gmail-lel szerintem ügyesen meg lett oldva a kényes ügyek kezelése. Viszont ugye ott lemondasz az új tagokról. Részemről teljesen mindegy, én babanetet vagy anyatanyát favorizálok, mert egy harmadik fórum már lehet sok lenne napi szinte, mert én hajlamos vagyok a gép előtt ragadni :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Csisza: nincs korhoz kötve a háton hordozás. A lényeg, hogy ti mikor érzitek érettnek magatokat hozzá. Szerintem első sorban neked kell megbarátkoznod azzal, hogy hátrateszed a gyereket. Most nem lelkizésre gondolok, hanem arra, hogy mikor nem ugrassz ki ijedtedben a gatyádból, mikor a hátadra csapod a babót ;)
Én az első néhányat segítséggel csináltam, most már kifejezetten zavar, ha megpróbálnak belenyúlni.
Biztonságot ad és a felkötés közbeni nyűglődés ellen is jó, ha tükör előtt csinálod. Bende legalábbis nagyokat szokott kacagni magára miközben kötöm és látja magát a tükörben :lol:
zuzmooo
 
 


Szép Jó Reggelt!

Újra itt :D Vasárnap megvolt a keresztelő és nagyon szépen sikerült. Zsuzsó csak nézett a nagy szemeivel, hogy most mi történik itten... Cuki volt nagyon. :D Kapott sok szép ajándékot. Ja, Juci! Kaptunk mi is takarót, olyat mint Hannának van (persze nem az van belehímezve, mint neki ;) )

Úgy tűnik, hogy a Dednek ezerrel jön a foga, mindent rág, nyál folyik patakokban. Imád benne hemperegni :D :D

Eszter, biztos átsiklottad a kérdésemet mosható pelus ügyben :oops: Csak az lenne a kérdésem, hogy hogyan kezeled a kakis verziót. Mert azt hiszem, hogy én kicsit túlpörgöm. Egyből öblítem, kimosom teljesen, majd megy az ecetes vízbe és utána meg mosógépbe, mikor összegyűlik egy adag. Szóval, ha van időd dobd már át, hogy te hogyan csinálod, jöhet priviben is ;) Köszi!

Bea! A neved király! Ma hajnalban jöttem rá, hogy nem csak egyféleképpen értelmezhető :)

Kép


Ági
agic83
 
 


csilla: igen, a napozóra gondoltam :)

zuzmooo: feltettem a receptek közé még a múltkor a gesztenyést, és ott van a csirkés őzgerinces is.
Én is épp ezért kezdtem el hogy napi 1x 100ml tápot kap, mert bármennyire is szerettem volna minél tovább kizárólagosan szoptatni, be kellett látnom, hogy 1: nem elég a tejem estére 2: nem elég tápláló.
Én jobban viszolyogtam tőle, L.viszont nagy élvezettel ette az almát, kifejezetten örült, hogy "nagyfiúsan" eszik.
Tegnap is 5 kor megkapta a cici mellé a tápit, így estére szépen összegyült és újból mindkét mellemet kiszívta ugyan, de reggel 7 ig aludt, nem volt hiszi, nyüglődés, mellrángatás
Ne parázz rá túlságosan a dolgokra, úgy is érezni fogod, hogy mi a jó.
Attól még szoptathatsz te nyugodtan tovább, csak max kevesebbszer.Ettől nem vagy rossz anya.

zugolvasás: hát igen egy nyílt forumon nem lehet kikerülni, de ez egy zárt fórumon is megeshet, hogy ismerősbe "botlasz" aki utána elolvas mindent amit írsz. Ezzel csak tényleg akkor van komoly gáz, ha valaki így nyomoz utánad, zaklat, vagy hasonlók.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.09 20:58-kor.
stephie
 
 


íme egy video azoknak, akik még tartanak a hátratevéstől. Itt nem kell hátradobni a gyereket, hanem viszonylag biztonságosan a csípődről csúsztatod hátra:
http://www.youtube.com/watch?v=4ijCrYpS ... re=related
zuzmooo
 
 


Szia Anita! Jöttök 12-re a Mókusba?
zuzmooo
 
 


Ancsa!

Tegnap este nem akartam első mérgemben írni Neked, így ma reggelre kicsit lehiggadtam... Tehát, mielőtt bárki is félreértené természetesen én is tudom, hogy ez egy nyilvános fórum és bárki olvashatja (részemről ezt nem nagyon szeretem, mert ahogy Ildi is írta, sajna ezzel vissza lehet élni, tehát részemről egy szavazat a zárt fórumnak...). Tudom, hogy olvassák, ezért nem is írok semmi olyat, ami gáz lehet a későbbiekben. Részemről kicsit bizalmatlan vagyok az újakkal az elején (de csak az elején), hiszen az internet természetéből adódóan bárki írhat bármit arról, hogy kicsoda, micsoda...

DE! Azt egyenesen kikérem magamnak, hogy valaki az én életemet (vagy bármelyikünkét itt) egy szappanoperához hasonlítsa! Mi nem a Barátok közt vagyunk, hanem hús vér emberek!!! Természetesen nyugodtan lehet minket olvasni. De csak azért regisztrálni és írni nekünk, hogy szólj, hogy "jaj de érdekesek vagytok" az szerintem mérhetetlenül gáz dolog. Hiszen, amint írtad, már régóta olvasol minket. Akkor vagy csatlakozz, vagy szépen olvass a háttérből, ahogy olyan sokan mások is. Én is olvasok fórumokat, de eszembe sem jut például a fogamzás topicba beírni, hogy "jaj de érdekes és fordulatos az életetek, ahogy a gyerekért küzdötök és minden este olvasgatlak titeket"...

Szóval, légyszíves csak ezért ne írj hozzánk! Ha szeretnél csatlakozz, vagy olvass csöndben. Köszönöm szépen! nem megbántani akartalak, csak leírtam a véleményemet és mivel ez egy nyilvános fórum a véleményem is nyilvános :D

Kép


Ági
agic83
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.09 20:54-kor.
stephie
 
 


Sziasztok!

Alig volt időm olvasni és írni, mert az uram itthon volt a múlt héten szabin, ami nagyon nagyon jó volt. Kicsit tudtam így pihenni is és a lakást is valamennyire összekapni.

Szombaton voltunk lent a Balatonon a manóval, kicsit paráztam, hogy hogyan fogja viselni, de szerencsére minden rendben volt és nem is voltak sokan. Mindjárt csatolok képet is. A lábát meglóbáltuk a balcsiba és egy hangja nem volt. Nekem meg azt mondta az uram, hogy nem vagyok normális, mert mikor leértünk mondom én nem vetkőzöm le maradok rövid gatyába és trikóba mert nagyon plöttyedt a testem, de annyira meleg volt, hogy két óra múlva csak le került rólam a ruha.

Tegnap megjött a jogsim, egy hét alatt kész lett, teljesen meglepődtem. Délután elmentünk vezetni Lacival addig a szomszéd kiscsaj vigyázott Ramónára. Természetesen egy idióta ledudált az útról mert én mint friss jogsis 50-el menten, neki ez kevés volt. Annyira utálom az ilyet. Biztos később én is rugalmasabban fogok vezetni de azért most még nagyon odafigyelek, ráadásul olyan 5 körül voltunk vezetni és marha nagy volt a forgalom. Viszont tök jó érzés, hogy lassan egyedül is mehetek ide-oda, és nem Lacit kell ugráltatnom, hogy vigyen el.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ramiolgi 2010.07.07 19:49-kor.
ramiolgi
 
 


A Mókus a metropolban van, hozzátok elég közel ;)
zuzmooo
 
 


Levél a gmailen...

Kép


Ági
agic83
 
 


Olgi,nagyon édes a lánykád!Jó a sérója!
:D 8)

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Hahó!

Nekem is kevesebb a tejem... :( Kemény éjszakánk volt, ami a vacsora körüli problémákkal kezdődött: a két cici is kevésnek tűnt, bár megnyugodott, de nem aludt el Boti, hanem igazából jókedvűen nézelődött, beszélgetett, és a többszöri hasra fordulás majd sírdogálás sem maradt el. Fél tízkor majd 11 körül újra megetettem, de ezek után sem aludt el egyből. Aztán evet még fél 3-kor és reggel fél 7-kor. Ma reggel felhívtam a gyerekorvost, hogy megkérdezzem, milyen tápszert kaphat Boti. Délután megyünk a receptért. Én is izgulok, hogy milyen sorrendben, milyen mennyiségben, hányszor stb. eszik majd, és, hogy kipróbáljuk-e az almalét például! Nagyon izgalmas! Olyan kíváncsi vagyok, hogy elfogadja-e! :) Kiiis pici! (a szegedi dédije hívja így :))

Másik téma a fogzás: ma reggel is bekentem az ínyét Dentinox-szal, és biza most is megnyugodott! Ez is izgi!!! :) Ja, és a hűtött rágóka is bevált. Imádja nyalogatni. Olyan, mintha jégkrémet nyalna. :)

Topic-ba beköszönők. Nem értem én sem. Ha nincs ideje valakinek írni, csak olvasgat, azt minek megírni? :?

Kép
erusverus
 
 


Olgi, jók lettek a balcsis képek! Szépek vagytok!

Kép
erusverus
 
 


Azt nem írtam, hogy Boti pár napja többet alszik napközben, legalábbis vagy délelőtt vagy délután van mindig egy 3-4 órás durmolás. Valószínű, hogy emiatt olyan virgonc este/éjszaka... Szóval éjjeli bagoly lett a kisfiamból! :)

Kép
erusverus
 
 


A hasra fordulásról és vissza-nem-fordulásról + sírásról az jutott eszembe, hogy lehet, azért csinálja, hogy rá figyeljünk, oda menjünk hozzá. Csak azért nem szeretem ezt, mert olyankor mindig mi fordítjuk a hátára... :? Másnál is van ilyen?

Kép
erusverus
 
 


Kakti, milyen HA pépet adsz?

Anita, ez jó ötlet ahogy a tápot adod!
Ma én is kipróbálom így, mert eddig az utolsó evésnél adtam neki pótlást.

Ramiolgi, szeretnék olyan "plöttyedt" testet, mint a tiéd.

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


sziasztok!
Zuzmoo- Abel is mostanaban 4-szer kelt mar ejszaka, az eddigi 1-2 helyett. En nem ereztem, hogy kevesebb lenne a tejcsi, de ugy gondoltam, hogy biztos a tapanyag keves mar neki benne. Ugyhogy tegnap este kapott rizses tejpepet+ szopi, es igy mar megint "csak" ketszer kelt- csak 75ml-t adtam neki, ma este novelem az adagot, es remenykedem...
Csisza- megkaptatok mar a BCG? Cseke letette a nagyeskut, hogy 15.-re meglesz a tobbi oltas is.
Mi ma voltunk csiposzuresen, minden rendben talaltatott, kiveve, hogy ki van irva, hogy kisbabaknak es egeszsegugyiseknek elsobbsege van, na ennek oromere sorban alltunk 2 orat. :evil:
Ramiolgi- nagyon aranyosak a kepek, es en is szeretnek olyan lottyedt testet...


geri79
 
 


Olgi, nagyon jók a képet, szépek vagytok. :)

Erre nem is gondoltam, hogy valaki az ismerőseim közül olvasná. Igazából csak pár embernek meséltem, hogy van egy fórum, ahova írok, de hogy hova, milyen címszó alatt, azt nem. Bár az tény, hogy sokszor nem írok le olyat, ami kicsit kényes, pedig szívesen megosztanám Veletek.

Ági

KépKép
agci
 
 


Kéretik mindenkitől, hogy a hiányzó e-mail címét írja be a táblába a gmailen :)

Kösziiiii!

Kép


Ági
agic83
 
 


Hahó!

TGYÁS: Én febr 1-től kapom :roll:

Zugolvasás: Hát ez a szappanopera nálam is kivágta a biztosítékot!!! :x

Átfordulás: Az én lusta fiacskám már nem is próbálkozik :shock: Nem baj, van még ideje. :roll:

Altatás: Én is csak rövid bodyban altatok és tetra kifogóval takarom be ha nagyon meleg van és egy kicsit vastagabb pléddel, ha hűvösebb. Zoknit én sem adok rá.

bellerreni
Eger
 
 


Ági, azt hiszem sikerült beírnom!

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Ügyes vagy, csak én nem látom :)

Szóval, ez nem is olyan egyszerű, legalábbis volt már belőle kisebb kavarodás:
Megnyitod a piszkozatot és onnan megnézed a táblát, lemented magadnak, majd kiszeded a fent lévő mellől a pipát és felmented az újat...

Remélem, jól írtam le, ha mégse szóljatok!

Kép


Ági
agic83
 
 


Jaaaaaaaaaaaaa!Én a névjegyekhez írtam,címtárba vagy hova!A másik lehet meghaladja a képességeim.....de próbálkozom! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Oh je!Azt hiszem most tényleg siker! :D

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Koszi a hatonhordozos valaszokat!

Geri! meg nem kaptunk bcgt, meg nem erkezett mega dokinonk rendelojebe. pedig itt van a hutoben a rota ismetloje, egyszerre kapja.
hogy meglessz az osszes oltas... hat en a mostani kormanynak(amugy egyiknek se) mar azt sem hiszem, ha kerdeznek...mondjuk nyugodtan aludhat az rmdsz, nem vesztett szavazatot reszemrol, eddig sem szavaztam rajuk. rajuk sem, es masra sem, inkabb el sem megyek. na mindegy, bocs...

zugolvasas: en probalok bekapcsolodni, annyira jo tarsasag vagytok. a nagylanyommal is tagja voltam egy nyilt forumnak egy masik portalon. de ott is elkoltoztunk zartba, az utotte ki a biztositekot, mikor egyikunk kepet tett fel, persze elfogultsag nelkul mondhatjuk, hogy a mi gyerekeink a legszebbek, amire o beirt, hogy semmikepp nem mondhatok szepnek a gyerekek. basszus, ezt maganak nem tudta megtartani? azota csinaltunk egy zart forumot, pont ilyen mint ez a babanet, csak cikkek nelkul, es ott folytassuk, sajnos egyre ritkabban irunk.

altatas: 24 fok, rovidujju body, esetleg vekony zokni, mikor hogy es vekony halozsak. hiaba takarom be, mert a legmelyebb almaban is felebreszti magat, hogy lerugja a takarot. halozsakra ra meg be tudom takarni. amugy a nagylanyom is halozsakos, terveim szerint naszejszakaig az is marad, ne m idegelem magam, hogy kitakarta-e magat.

atfordulas: a nagylanyom 2 es fel hetes mindeket iranyba forgott, imadta! szabolcs..... hat most ha akar, elfordul oldalra, de at esze agaban sincs. kb 3szor bemutatta, hogy tud hasrol hatra, de annyi... egyszeruen lusta, konnyebb az anyarabszolgat riasztani, hogy meguntam, valtoztassunk... nem is erdeklik a targyak, mint a lanyomat(hasra tettem, tettem elejbe targyakat, ugy nezte, dolgozott ertuk), inkabb a testveret vagy engem keres, minket szeret nezni. nem egyformak...
csisza
 
 


Erika! Nekem még mindig a régi verzió látszik. Ha kitöltöttél mindent a lementett verziódban, esetleg nevezd át 07.06-ra, mondjuk és úgy töltsd vissza. Bemész a piszkozatba és a melléklet feltöltésére kattintasz, aztán kiszeded a régi mellől a pipát...

Kép


Ági
agic83
 
 


Hahó!

Na, csak egy rövid távirati stílusú bejelentkezés, a szomszédnál végigolvastam nagyjából a történéseket.

Mi egész jól vagyunk, csak néha koccanunk a nagyanyámmal :)

A szúnyoghelyzet katasztrofális, a gyereken is van vagy 30... Hiába a riasztó. Szegény, viszket neki, zavarhatja.

Majd elmesélem itthonról, mit meg nem jártam a tápért, nem hoztam eleget, a fél Balatont bejártam. Szerda este leszek, addig legyetek jók.

boruska
 
 


Lányok!

Anyukám utána érdeklődött az Államkincstáros kontaktjánál: ma utalják a TGYÁS-t!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Baboca most tanulja a "p" betut. Egesz nap kopkod, en meg egesz nap rohogok!


geri79
 
 


Es vegre mi is at tudunk fordulni, de o nem vacakol neki, egybol mind a kettot bemutatta. (En is 2 eves koromig egyaltalan nem beszeltem, de akkor egy osszetett mondattal inditottam. Tudjatok, addig minden OK volt. :lol: )


geri79
 
 


Epp ma erkeztek meg az uj vonalzoim. Sebaj, kiprobalom itt.

Megvolt az oltas: Erik kettot kapott, Kristof egyet (kullancs).
Mokas volt, mert amig Eriket oltotta a doki (nem sirt), addig Kristof toporzekolt az ajtoban, a nagyi alig tudta visszafogni. Be akart jonni mindenaron, mintha osztogatnanak valami jot. Amikor o kerult sorra es felpakoltam az asztalra, mar rajott, hogy osztogatnak, de nem jot. :lol:
A lefogas miatt sirt, az oltast szerintem nem erezte meg.

Erik meretei: 69 cm es 8500 gramm textilpelussal.

Kép
Kép
be-a-mum
 
 


Sziasztok!
Lassan már én is csak zug olvasó leszek, olyan ritkán jövök!
Éppen cukkinit fagyasztok le a csöppemnek. Meg mindjárt kezdem a tököt is..
És úgy látszik mostanában mindig linkekkel jövök, de ha valaki még előtte van a hozzátápinak: http://www.ritakonyhaja.hu/baba-mama-menu.html
Egész jónak tünik, la. tudok honnan ötleteket meríteni, hogy mit-mivel keverjek. Profik! Ha nem jó ez az oldal, légyszi szóljatok, nehogy hüklyeségeket csináljak majd anno!!! Köszi! :lol:
Vicky! Leírom majd a vizsgát, csak most ismét nincs sok időm.Mikor vizsgázol????
Ma még alig aludt Blanka, 1óráig összesen 10percet, most viszont már 1órája nyomja: nem bánom, la. nem lesz fáradt, ergo nyűgös.. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ronci 2010.07.06 13:05-kor.

Kép
Kép
ronci
 
 


Lányok bocs! Jelentem bendzsa vagyok. (gmail)

Bea! haláli Kristóf a vonalzón! :D Szerintem Erik hasonló nagyságú lesz, mint Kristóf. Most is szép méretekkel rendelkezik. Kristófot nem mérték?

Kakti! Ez érdekes! Tegnap elfelejtettem, de ma utána néztem. Én már 2-án megkaptam a TGYÁS-t. :oops:

Kép
Kép
molmar
 
 


Csisza, ez jó, hogy a lányod a nászéjszakájáig hálózsákban lesz. És az anyarabszolga sem rossz. :lol:

Molmar, szerintem azért lehetnek utalási különbségek, mert nem egy igazgatósághoz tartozunk. Gondolom én.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! Már elküldtem a hozzászólást, mikor bennem is felmerült ez a lehetőség. :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
molmar
 
 


Csuppancs! az anyarabszolgasagnak 2 oldala van.
mondjuk egyik sem rossz, de azert az egyik oldala(az enyem) eleg faraszto neha. tegnap is es ma is azt hittem megorulok, mig elalszik a kicsi a nagytol. nyugolt a nagy, hangosan beszelt, rosszaskodott, igy nem tudott aludni a kicsi sem, igy nyugolt o is, delutanra mar en is elegge. ma detto.
szep az elet, foleg mert zajlik.

Bea! nagyon jok a vonalzok!
csisza
 
 


csuppancs! valamelyik nap majdnem 1játékra licitáltunk! :lol: mármint a teszveszen.Blankának van 1olyanja zsiráfosban és imádja, de sehol nem találok a boltokban!!!

Kép
Kép
ronci
 
 


Sziasztok!

voltunk védőnőnél-doki hijján(kismaroson nincs gyerekdokk.)nemtom írtam e de a lányom extra-tripla nyűgös, mit nyűgös egész nap bőg 2 éjjelt nem aludtunk.aztán tegnap este már 9 kor aludt és fél 6 kor kelt-idejét nem tudom mikor volt ilyen legutoljára.most is alszik bár még csak 20 perce..
szoval mondtam a védőnőnek h. ilyenkor mindenki mindent a fogra fog:), de talán van egy határ..
ja és az orra is szörcsögött mint egy kismalac, olyan még mindíg.
azt mondta, h. valoban lehet egy kis hurut..de gyogyszert ugyse kapna,hát felesleges elcipelni
nem dugul be az orra így nem gáz, tud levegőt venni/enni
jo az étvágya...

így végülis érthető, mert talán tényleg a foga is jön, meg az orra is takony meg meleg is van, meg viharok is jönnek, meg adtam neki borsófőzit, meg dugul is, meg hétvégén elcipeltük a régi kismaros-pest-dunaharaszti-pest-kismaros turára, nekem is elegem van má...

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Bea:akartam már írni, de megelőztek:tényleg nagyon jók a vonalzók.bár Eriken még nem látszik ez a "lendület" ami Kristofon,de gondolom ahogy egyre nő, majd belejön.. :P

zsó
Kép
pcd1985
 
 


Ronci, a kockára?

Csisza, maga az anyarabszolga kifejezés tetszett. Találó. :)

Fenistiles kérdésemre valaki?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: