Új privát üzeneted érkezett!

laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok lányok!
Reméljük itt nem lesz senkinek gondja, nem tom mi lehet a nőiportállal, mondjuk az én vírusírtom nem ír ki semmit.
Akkor várunk ide mindenkit, légyszi akit nem tudtam, azt értesítsétek.

puszika
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok,

Jaj, de jó, ide simán betudtam lépni.
Remélem mindeki jól van. Most nem tudom írni, mert Ákos kézben van, de amint tudok jövök.

Csak szólni akartam, hogy ez müködik.

Szép napot
lesza
 
 

 
 

Szia Lesza!

Reméljük tetszeni is fog mindenkinek, hiányozni fog a portál, de lehet , sőőt ez jobb..képet vonalzót bmit be lehet rakni.
puszika
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Remélem,hogy mindenki jól van. Ide sikerült végre belépni.
szilvi09
 
 


Helló, mindenki!

Én is itt vagyok. Megjöttem.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok!!!

Jaj, de szupi!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Laar!
Hogy tetted ki ezt a képet?? Szerintem ez is jó, dolog, így mindig az arc is megvan!! :D :D
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Látom, gyűlik a társaság..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


a lap legtetején van olyan hogy társalgó, mellete van két rublika ahol a háromszögek segítségével lehet választani, a második rublikánál, ott van hogy profil

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


és legallul van, hogy Avatar beállítás, oda feltöltöttem

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Laar, ugyanez a vonalzóm volt amikor még sokat lógtam ezen az oldalon.
Mírácskával jobban néz ki. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


a vonalzót a mamaneten csináltam, de lehet asszem máshol is, és az aláírás rublikába bemásoltam phpBB kódot
[/quote]

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Vasikáné!
köszike, aranyos vagy:)

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


most mennem kell később még leszek, remélem mindenkinek tetszeni fog az oldal

puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztók lányok!
Én is itt vagyok ám!!! Kép

Kép
rózsa11
 
 


Vasikáé
Veled Mizus????Hogy vagy??

Kép
rózsa11
 
 


Irtam Kirúnak meg Daniellának smst hol találnak meg benünkett!!!
Kép Pusza

Kép
rózsa11
 
 


Szia, Rózsa!

Köszönöm kérdésed, jól vagyok. Mindjárt menek dolgozni. Már készülődök. Nemrég fejeztem be a főzést, gondoltam még teszek fel egy fotót hogy lássátok milyen szépek vagyunk együtt. Majd lesz időm küldök nektek fotókat a lányaimról is. Ide lehet feltenni képeket is.
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok és jó dumcsizást.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Vasikáné!

Köszönjük a fotót..nagyon szépek vagytok..
Jó munkát és szép napot!

puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Arte, remélem sikerül megtalálni minket!

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Szia Rózsa!
Hogy vagy?

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Szia Laar!
Köszönöm szépen jól vagyok!Varom és bizom hogy pozi tesztem lesz hétfön.Egyébként ténleg nagyon jó ez az oldal.És te hogy vagy??Daniella jelzett vissza hogy köszöni hogy szoltam neki.Nagyon édes a pici lány!!!!

Zsuzsi!!
Neked meg jó melozást.Majd kérjük a képeket.
Azért mostmárbb jövöl sürüben ugye! :!: :!: :!:
Petra!
Majd belejösz hogy kitegyed a képet.Majd énis kiteszem igy jobb hogy látjuk az arcokat!!
Puszi mindenkinek :!: :!:

Kép
rózsa11
 
 


képzeljétek, mióta ilyen nagyon meleg van, bejönnek a lakásba a Futrinkák, szerencsére még nem volt olyan sok, 10nél is kevesebbet fogtunk meg.Menekülnek a meleg elől és bejönnek a lakásba.
Nem bántanak, de elég csúnyák, és mindig félek, nehogy rámászanak a kislányra, minden este lefekvés előtt át kell néznem a lakást.Csak sötétben jönnek elő.
Tegnap is lefekvés előtt körülnéztünk, sehol semmi, uh lefeküdtünk, egész késő délután nyitva volt az ablak mert kicsit lehült a levegő és engedtünk be friss levegőt, este lehúztam a redőnyt, de nyitva hagytam az ablakot.Minden este még el nem alszom, fülelek, h nem e jöttek elő a bogarak, elég kemény a páncéljük, és a lábuk is, és lehet hallani őket.Egyszer csak, hallom, hogy vmi mászik a radiátoron, elég hangos volt, elkáromkodtam magam, és mentem ki a kislámpáért, meg szóltam a páromnak, mert én már nem szívesen fogdosom őket, így is sokáig nem is tudtam aludni.
Felkelt a párom nézelődik zseblámpával, nem lát semmit, egyszer csak vmi bazi nagy állat elrepül előtte.Akkor gyorsan felkapcsolatam a lámpát, nézelődtünk nézelődtünk, de semmi egyszer csak látom, hogy egy bazi nagy zöld sáska ül a porszívó nyelének tetején, még jó hogy időben észre vettük, és nem szállt rá egyikünkre sem.
Komolyan mondom, még falun laktam ilyenek nem voltak.itt a városban, meg jönnek be a bogarak.
Remélem ma este nem találkozok semmivel, mert laswsan éjjeli bagoly leszek, éjjel lesek, nappal alszok. :D

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Rózsa!
Én nagyon szorítok neked.Már igazán megérdemelnétek.
Köszönöm szépen!

Jól vunk köszönöm, manócska alszik én teszek veszek.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Laar, nem semmi egy vadász sztory.
Sáska még nálunk nem járt, de remélem nem is fog. Azok a futrinkák olyan nagy fekete páncélosok? Mert az volt nálunk is. Pedig mi az ötödiken lakunk. :?
Én sem kedvelem egyik bogarat sem és ha esetleg röpköd vagy mászik az ágyban valami, én akkorákat szoktam ordítani és kiugrom az ágyból. Fúúúú, nagyon undorító.
Na, megyek dolgozni. Köszi, csajok, lesz jó kis munkám.
Pusszantás.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Rózsa, én is szorítok ám neked ezerrel. Hétfőn nagyon erősen gondolok rátok.
Pusszantás. És most már utoljára e szép napon.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Na,hat Laar. Idegesiteoek lehetenek ezek a bogarak. Mira hogy van? Hogy birja szegeny a meleget. ? Te hogy vagy?

Nem tudtam visszaolvasni, mert nekem mar vagy ket hete le volt tiltva a Noiportal es nem tudtam belepni.

Nem is tudom kivel mi tortent. Na majd csak felveszem a fonalat itt.

Luca, nektek pedig Boldog szuletesnapot.Volt nagy unneples? Kepek keszultek?

Mi jol vagyuk, csak meg ismerkedunk. AKos eleg sokat bukik, meg orakkal az etetes utan is. Nem tudom, hogy baj van vagy O csak egy bukos baba. Nektek volt ilyen? Csutortokon megyunk a dokihoz, akkor kiderul.

Sajnos tejem nincs eleg igy kap tapszert es tejet is. Eddig uggy nez ki bevallik. Hala Istennek nem faj a pocija sokat, csak a kakival vannak gondok, vagyis inkabb a szelekkel.

Anyukam vasarnap ment haza, azota egyedul vagyok es ugy erzem mindjart elaszom. Hehe

Most megyek gyorsan enni valamit, amig Akos alszik. Majd meg jovok
lesza
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok, hogy megtaláltalak titeket!
Gyorsan bejött ez az oldal, és most vettem észre, hogy ezen már regisztráltam egyszer :)
Most megyek, mert még főzni kell, és lassan megéhezik a főnök!
Puszi
kiru84
 
 


Szia Lesza!
Míra jól van, szerencsére elmúlott az orrszuttyogása, azért még fújok a nózijába és szívom is neki.Holnap megyünk dokihoz, kap oltást.

Próbáld meg egy kcisit lecsökkenteni a kicsi kajáját, ha akkor nem bukik, akkor sok volt neki, ha az sem válik be akkor, kaja közben többször büfiztesd meg, valószínű nagyon mohón eszik.

Mi gond van a kakival és a szelekkel?

Pocifájásra én tom ajánlani az édesköményteát.Ha szomjas volt, én sokáig azt adtam neki víz helyett, jó sokat pukizott tőle és nem fájt a hasa.

Ha kevés a széklete, akkor meg a kamillateát.Ezt még Etna ajánlotta.Tápszert ne vízzel, hanem kamillával keverd.

Remélem tudtam segíteni. Puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Hát én az istennek sem boldogulok ezzel a kép feltöltéssel!! :P

Lesza! Sajnálom, hogy elment anyukád, gondolom most kicsit nehezebb, de hidd el belejössz!!
Mennyi idős most Ákos?? Nekem is sokat bukott Flóra, de azért hízott is, azt mondta a dokinő, hogy valószinüleg sokat eszik és jön vissza a felesleg!!

Rózsa! Drukkolok ám én is!! Bízom a sikerben!!

Vasikáé!! Jó munkát, drága!! VAn valami újság lombik ügyben??

Laar! Sáskával már én is találkoztam!! MAjd szörnyet haltam!! Bogaraink idén még nem voltak, a legyeket leszámítva! De tavaly én is folyamatosan hallottam hogy motoszkál valami, de soha nem került elő!! Még az ágyat is kihúzkodtam!! Szegény uram, majd meghalt, hogy nem hagytam aludni!! Egér is volt tavaly és a fürdőben fogtuk meg!! Pedig nálunk a kutya mindig az ajtóban alszik!! Szóval jó éber az eb!! :D

Remélem a többiek is ide találnak és jól fogjuk itt is magunkat érezni!! Sajnálom, a nőiportált, mert szerettem az az oldalt, de tényleg nagyon, de nagyon vacak lett mostanában!!

Puszi mindenkinek! MEgyek bepanírozom apának a husikát és sütök krumplit! Az aranygaluskám nem sikerült!! :( Nem tudom, mi a fenét csesztem el, de azért biztosan el fog majd fogyni!! Sziasztok!!

Jaj, még annyit, hogy Kiruék mentek az anyukájához, csütörtökön, majd jönnek hozzánk, amikor mennek haza, nem tudom, hogy jön-e majd ez idő alatt!!

Na most már tényleg sziasztok! Puszi!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Lesza!

kevés széklet=ritka széklet :)

Petra!

Kicsinyítsd le a képet mielőtt feltöltenéd.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Na végre!!! Most találtam neki egy formátumot!! :)

Nekem is vannak valamerre vonalzóim, de hogy hol az már nem tudom!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Hát lányok én még nem találkoztam sáskával csak a tv.ben láttam.Nálunk szunyogok vannak de be van dugva szunyi riasztó és igy ök is el kerülnek tölünk.Nagyon szépen köszönöm a drukolást!!!Pusza

Kép
rózsa11
 
 


Sziasztok! :)

Asszem, én is megtaláltalak benneteket!

Rózs:Köszi szépen az sms-t!
daniellla
 
 


Sziasztok!
ÉN is megjöttem, Tamásom szundít, úgyhogy addig próbálok képet is csatolni. A vonalzó egyenlőre nagyon kínai, gőzöm nincs hogy kell megcsinálni :)
Puszi
luca81
 
 


Drága Daniellám!
Örülök hogy segithettem azért is küldtem el azt az üzitt!És örülök hogy itt vagy!!!Puszika!!

Kép
rózsa11
 
 


Sziasztok csajszik!

Látom, vunk már szép számmal..Remélem Arte-nak is sikerül...
Luca!
Nem nehéz a vonalzógyártás, hol próbáltad?

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Luca!

Most kaptam meg a mailed..de látom már sikerült..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Na most léptem később leszek, apa mindjárt itthon, meg kell melegítenem neki a kajót...puszi addig csajszik
szép napot

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Luca!
www.mamanet.hu ott elkészited a vonalzod lépésröl lépésre utána Azt a kodot kell be másolnod ide Fönt van olyan hogy segédletek és azon belöl van a profilod és az aláiráshoz kell a vonalzó kododat be másolni.A BBCODE LEGYEN BE KAPCSOLVA.ÉS MÁR KÉSZ IS A VONALZOD!!Pusza örülök hogy segothettem! Most márb megyek van egy kis dolgom!!Pusza mindenkinek!! Kép

Kép
rózsa11
 
 


Örülök,hogy mindenki jól van. A kivétel én vagyok. Teljesen le vagyok törve,tegnap este megjött,vagy mi. Ilyen még sosem volt. Nem fáj a hasam,mint máskor szokott,és 3 nappal előbb is jött. Pedig már nagyon bíztam benne,hogy ebben a hónapban sikerül. A férjem is nagyon szeretné már azt a picurt,de nagyon jól titkolja. Engem vigasztal,és biztat,nagyon édes,de a szívem szakad meg,hogy nem tudom neki megadni. Imádja a gyerekeket,azok is imádják őt. Olyan szeretettel néz rájuk,beszél hozzájuk,hogy azt öröm nézni. Bár már a sajátjával tehetné!

Sok puszi mindenkinek.
Szilvi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilvi09 2009.08.04 14:19-kor.
szilvi09
 
 


Laar: Kb. fél órát szenvedtem a mamaneten a vonalzó készítésével, de mindig kidobott, mire sikerült volna. :-((
Itt a babaneten is lehet ilyet csinálni?
daniellla
 
 


itt nem van egy másik oldal, de annak most sajna nem tom a nevét..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


DAniella én is így járok, mindig kidob, pedig most lenne időm megcsinálni, még mindig szunya van.
luca81
 
 


Csináltam egy szuper vonalzót, ide is másoltam a kódot, de nem jelenik meg!! :o A profil oldalon az aláírás mezőbe kell másolni, nem?? SOS!!

Kép

Kép
luca81
 
 


HURRÁÁÁÁ! Csak sikerült!
Daniella a www.picibaba.hu-n sikerült csinálni, igaz nem enged képet tenni elé, de most egyenlőre ez is jó lesz.

Mindjárt válogatok képeket is, bár ahogy elnézem ébredezik a nagyfőnök :) akkor viszont megyünk sétálni, még nem voltunk ma kint. Puszi, majd jövök, ha lesz időm. Remélem a többiek is idetalálnak, tudják, hogy van ez a topic??

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!
Én is idetaláltam!
Majd irok késöbb bövebben.
Puszi nektek.[/img]
nikoletta80
 
 


Segitsetek lányok!
Hogyan tudok kicsinyitteni????
Milyen program kell hozzÁ?
Köszi!
nikoletta80
 
 


Niki!

Nekünk ACDSee Quick View képolvasónk van, de ez angol,ott kicsinyítem a képeket, a párom megmutatta hogy kell és ott,ebben nem tok segíteni nked sajna, de sztem a Microsoft képolvasóban is lehet kicsinyíteni, remélem tud vki segíteni.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: