Új privát üzeneted érkezett!

Etnám, egyáltalán nem lettél hosszú. Én is nagyon szeretem olvasni soraidat. Boti miatt ne aggódj, most még ne mondjatok neki kistesót, amúgy is korán lenne. Ahogy mondtam, mondd hogy fáj a lábad, simizze ő is mert hamarabb gyógyul. Ha beleveszed őt is a segítségbe akkor könnyebben fogja elfogadni.
A hárman csinálják amit te csináltál egyedül nálam is nagyon furcsa volt. Nálunk hárman veszekedtek azon amit én csináltam egyedül és mai napig is én csinálok. Ők két hétig nem bírták. Ja, és nem azon veszekedtek hogy ki csinálja hanem ki és miért ne csinálja. Szóval a faxom kivolt néha. Most nem gond mert ha nem csinálom akkor más sem. Néha a mosás megoldódik de egyéb nem.
Épp így gondolkodtam én is mint most te, hogy Istenem csak maradjon meg de ikreket inkább ne. Tudom hogy most fura ezt olvasni, nekem is fura volt amikor ilyenekre gondoltam. Most csak örülhetek mennyire teljesült az óhajom.
Na, megyek mert már tegnap akartam tiramisut enni csak elfelejtettem mascarponet venni. Most lerohanok, megveszem, gyorsan összedobom és már megyünk is a dokihoz.
Alig várom hogy jól megölelgesselek. Ha engedi Boti, megmutatom neki hogyan kell neked segíteni hogy ne fájjon a lábad.

Többiek hol vagytok már megint? Vagy még mindig?

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál, kicsit beizgult a toxoplazma hallatán, sokat törte a fejét, de nem jutott csak addig hogy menjek csak csináltassak meg minden vizsgálatot amit eddig kértek, és ő is utánanéz alaposan mi ilyenkor a legjobb teendő és ha esetleg talál valami újat akkor felhív. Ő is megnézte nagyon alaposan Közöskét, mindent rendben talált. Ma megvizsgálták a fenekem szemét... ja, nem a szemfenekemet....... na mindegy, valami ilyesmit. Még mindig hatalmasak a pupilláim. Teljesen szar érzés és alig tudták megvizsgálni a bal szemem mert nem oda néztem ahová kellett illetve nem is tudtam rendesen kinyitni a szemem. Pedig annyira iparkodtam hogy túl legyek már rajta. De nem találtak semmit. Majd a babát is vinnem kell néhányszor. Még jó hogy kiderült ez a micsoda, legalább megnéznek mindent időben és alaposan. Nem is bánom.
És most jöhet a sztárfotó, tátáráráááááá...... !!!!!

Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

 
 


Kép

Kép
luca81
 
 


Helló lányok...
Időm nem valami sok de igyekszem képben lenni..

örülök hogy minden ok..

Etna:nagyon izgulok érted és kívánom hogy 9 hónapig kitartson ez a csodás állapot és minden a legnagyobb rendben legyen veletek.

Vasim gyönyörű kisfiad van és milyen gyönyörű lesz ha megszületik....Remélem ezzel a toxobigyóval semmi komyolyabb baj nincs de érdemes figyelni rá....

Bocsi lányok suhanok tovább ma leltár lesz 18-7-ig melózom iszonyat kész leszek szerintem..

cupák mindenkinek.
bibócska
 
 


sziasztok lányok, sajnos vagy nem sajnos de barnázgatom. remélem jó jel miatt és nem gáz miatt. kicsit ledöbbentem, mert nem gondoltam volna, hogy ez is nehéz menet lesz. valahogy annyira bíztam benne, hogy ez most simán fog menni és én is képes vagyok arra, amire a nők többsége, hogy vidáman éljek meg egy várandóságot és ne terhességnek. mérhetetlenül dühös vagyok a sorsra, hogy miért pont én szívok. a játszótéren egy anyuka elhatározta előző hónapban, hogy jöhet a második gyerek és két napja küldte el emailben a + tesztet. hát önfeledten nem tudtam örülni azért hazudnék, ha nem mondanám, hogy kurva irigy vagyok az ilyen helyzetekre.
most, hogy megvolt a beülti már igenis látom, hogy ugyanolyan nagy a tét ennél is, itt azért mert ez az utolsó próbálkozásunk, ebben biztos vagyok. 6. terhességem lesz ez (remélem) ennyi azt hiszem elég lesz.
botival nem tudnak mit kezdeni 3-am, mindenkinél hisztizik, kua rosszul érinti, csak így hozza a felszínre. velem reggel volt lent a közértbe, teljesen jól elvoltunk. most apjánál taknya-nyála egyben van, úgy jött fel, fél órát ordított lent a játszón, az apja meg könyörgött neki. én már rég felhoztam volna és adtam volna neki hisztit. ez is idegesít, hogy mindeki kíméli magát, játsza a mártírt. csoda ha felkelek? na megyek, mert hallom, hogy anyáméknál tör zúz boti norbi meg a gyógyszertárban van. drukkokat köszönöm ezután is!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etnám drága olyan sokszor gondolok Rád! Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz Neked, Boti aranyom még rá is tesz egy lapáttal. Tudom milyen ez, nekem iszonyat hosszú volt ez az időszak, amiről írsz: Tamás senkivel nem volt el, értem ordított állandóan, mozdulni nem tudtam mellőle. Ismerem jól a helyzetet, nagyon nehéz. Nem tudok okosat mondani, nekem se vált be semmi, majd kinövi... tudom ez nem vigasztal. Remélem a Pocaklakóval minden rendben lesz, nagyon-nagyon drukkolok Értetek! Főleg így, hogy tudom: ez az utolsó lehetőségetek. SIKERÜLNI KELL!!!! Megérdemelnétek annyi biztos! Kitartás Drága és remélem hamarosan jobb híreket írsz! Puszi Nektek és vigyázz Magatokra nagyon!

Kép

Kép
luca81
 
 


lucám!
sajna megszívtuk, megjött, nem jött össze. egy hétig sem voltam kismama :(

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Neeeeeem, ezt nem hiszem el.... Miért kaptok Ti ennyi csapást? Nem lehet igaz... pedig annyira bíztam benne. Biztosan nem próbáljátok meg újra? Vannak még fagyibabák, nem? Bár iszonyat sok pénz, ez is milyen szemétség... Nem tudok okosat mondani, nagyon vigyázz Magadra és fel a fejjel! Puszillak sokszor, kitartás!!

Kép

Kép
luca81
 
 


sziasztok lányok!
vagyok most már, csak rendbe kellett tennem magamban bizonyos dolgokat. a változás számomra nehéz dolog és most sok mindenen kell változtatnom, de tele vagyok tervekkel és így egy kicsit könnyebb lesz. átgondolni valóm is volt rengeted, kicsit tegnap "magamba szálltam" és eldöntöttem, hogy mit akarok. most már világosan tudom, hogy SZERETNÉK még egy gyerkőcöt, eddig tudjátok, hogy változó volt ezzel a kérdéssel kapcsolatban a hozzáállásom. második dolog, hogy orvost váltok, nem fogunk ebbe anyagilag tönkremenni, ha van még államilag támogatott lehetőségünk. amúgy is csalódtam a dokiban és csalódtam az egész csoportban, mert semmi másra nem mennek rá, csak a lóvé lehúzására.
teljes erőből be kell dobnom mindent, hogy sikerüljön, mert nekem a fél gőz kevés ahhoz, hogy elérjem a várt álmot, sajnos. kezdetnek elkezdem a vérvételeket, hogy friss eredményeim legyenek és vasi orvosához fogok elmenni, aki egyben marcsi orvosa is :) remélem megnyitja nekem a kiskapukat, mert nem igazán bírnám lelkileg még a 4 inszemet, amit kötelező lenne megcsinálni.
szilvikém tuti, hogy nem sikerült, mert rendes menstruációm van, de azért az eredményhírdetés napján kell tesztelnem egyet, ez kötelező, de totál biztos vagyok a dologban, 6. terhességem lenne, azért ismerem már a tüneteket sajnos. most gyanús volt, hogy a cicim nem jelez, pedig nekem az az első. kezdetnek elszívtam féld doboz cigit ennyit már 5 éve nem szívtam, de valahogy most kell nekem, hogy ne robbanjak szét ebbe a nagy csalódottságomban. de nem is értem, hogy hogy gondolhattam azt, hogy simán fog menni, botiért is 3 évig küzdöttem, most meg rögtön akartam mindent, nagyon feltettem egy lapra az egész dolgot és +an álltam hozzá és jól pofára estem. amit máshogy csinálnék az az, hogy előbb el kellett volna kezdeni a tesó projektet,csak a kurva pénztelenség miatt mindig toltam az időt, hogy egy normális endokrinológushoz eljussak, elinduljon a fogyásom én ehelyett elpocsékoltam legalább 1,5 évet a hasztalan kúráimra. de most már azért hála istennek a fogyás is kezdett beindulni, ezt folytatom és megyek tovább ezen az úton. már május van, decemberig egy lombik tuti belefér, de talán kettő is. de lehet, hogy nem is kell csak egy, ezt már csak a jóisten tudja. utána még mindig van 2 hónapom ami szabi idő és valamennyi táppénzem is. visszamenni jelen helyzetben nem fogok tudni, mert elsők között lennék, akit kirúgnának. de addig még közel egy évem van.
vasi!
köszönöm a telefonszámot, fogok élni vele, most már biztosan tudom.

laar!
örülök, hogy jók lettek az eredményeid, remélem elmúlnak a göbök minél előbb. mirácska névnapját most tartjátok vagy van máskor is. ha igen, akkor utólag is boldog névnapot neki. édes a kis házikójában.

petrám!
szépek a függönyök, végre megvan ez is. cumival harapós jól van?azóta is röhögök ezen. a kenyér receptjét várom ám! megfogadtam a tanácsodat, felhívtam az ügyeletet, de mondták azt mondták ,amit vártam, hogy még kis terhesség, lenne, nem tudnak mit csinálni. de mára már tudjuk az eredményt :(

nofikám!
gratulálok a házhoz! nagyon felpörögtek az események. lehetek indiszkrét, akkor ez már közös szerzemény hivatalosan is? helyileg hol van? én benne vagyok, hogy ott legyen a tali, lenne aki főzönn, pl norbi :)

leszám!
remélem minden jól alakul és belevághattok minél előbb ti is. ákos annyira édes, brutál módon tiszta apja :D, de gondolom ezt már hallottad sokat :)

kirukám!
remélem ákos már simán ugrál és nem lesz semmi baja. a gégésznek meg szerencséje, hogy messze van, mert a pöcsénél fogva húznám, hogy ilyet megenged magának. a köcsög állatja, mirét megy gyerekorvosnak. menjen a tököli rabkórházba, ott aztán húzhatná a rabok fülét, jó hátba is szúrnák. jól teszed, hogy nem hagyod annyiba, rohadt szemét, állat. egy kisgyerekkel, aki beteg volt ilyet csinálni. remélem azért kiosztottad!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára etna33 2011.05.14 15:13-kor.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etnám, örülök hogy ilyen hamar összeszedted magad. Tudom, nem lehet teljesen de akkor is örülök. Van terv és ez nagyon sokat számít. Egy nagy kalappal a beszélgetéshez.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Etna csodállak az erős jellemedért, nagyon jó, hogy máris talpra álltál. annak pedig külön örülök, hogy belevágtok újra. Sikerülni kell, én nagyon drukkolok!

Kiru Ákossal mi volt? Beteg volt? Remélem minden okés! Bölcsivel hogy álltok? Puszi Nektek!

Most megyek, mert ezer a dolgom. Puszilok mindenkit!

Kép

Kép
luca81
 
 


Botikánknak Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánok!!!

Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


köszönöm vasikám, drága vagy!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Nagyon sok boldog névnapot a kicsi Botinak!

Sok puszi

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Botondnak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!
Puszika!

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Sziasztok Lánykák!

Néhányan már visszajeleztetek az emailemre tali témában. Jó lenne tudni, hogy KIK és HÁNYAN jönnek el a talira. Azt is meg kellene beszélnünk, hogy jó-e a megbeszélt hely és a megbeszélt menü.

Kiru, Niki, Arte, Vasi, Marcsi, Etna, és Daniella válaszolt már nekem. A többiektől is várom a választ, és az 5leteket. Nofi, csak a végén folyik bele a dolgokba, úgyhogy kérlek benneteket nekem írjatok ezzel kapcsolatban. Köszönöm!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Nagyon orulok, hogy attetetek a talit, eddig ugy nez ki, hogy nekunk is jo, mar alig varom.

Petram nem igazan tudok reszleteket de mi megyunk akarhova, nekunk minden jo, csak talizzunk vegre:)

Etnam, ollyan buszke vagyok rad:) Nemis tudom szavakba onteni mit ereztem, mikor a soraidat olvastam. Imadkozom ertetek, es sokat gondolok ratok. Itt is kivanok nagyon boldog nevnapot a kishercegnek.

Lanyok a tanacsotokat szeretnem kerni, ti vagytok a legjobb a nyukak akiket ismerek, es nagyon fontos a velemenyetek! Ugye elvegeztem a sulit hala Istennek. JO lenne elkezdeni dolgozni minnel elobb, amig meg benne vagyok. De annyira felek, hogy Mate megsinylene, ha szeptembertol bolcsibe akkor lenne 1eves 3hos, majdnem. a masik verzio, hogy januartol 1,5evesen menjen, de ez eleg tavoli dolog. Nem tudom mit csinaljak, vegulis O nekem a legfontosabb az en kis hercegem, masreszt meg mennek is, es termeszetesen a penz sem jonne rosszul, de nem ez a legfontosabb. Varom az oszinte velemenyeteket.

ELore is koszonom. sok puszi nektek!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


angyalom!

az én véleményem az lenne, hogy kezdetnek nem tudsz pár órában "háznál" fogadni? nekem egy fodrász barátnőm az csinálja, nem egy szalon a lakása, de a közeli kuncsaftok visszajárnak. lehetnének olcsóbbak az árak, mivel nem kell terembérlést fizetni és tanulhatnál. ez nem kivitelezhető?
vagy mehetnél házhoz is!
az alap dolgokat úgyis meg kell venni, mint pl krémek, gyantagép, nem?
egyébként az ilyen kicsiket könnyebb beszoktatni a bölcsibe és nagyon ügyesek lesznek ,tanulnak a nagyoktól. hamar szobatiszták és ügyesen öltöznek ,vetkőznek már két évesen!

köszönjük a köszöntést mindenkinek, nagyon jól esett, hogy gondoltatok botikámra!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Angyalkám, hugim 1 évesen beadta bölcsibe a kisfiát. Most ovis, nagyon okos és ügyes. Szerintem ezt inkább gyermek válogatja. Az én véleményem hogy ki kell próbálni. Ha nem működik akkor azt te fogod a leghamarabb észre venni. Szerintem élvezni fogja a gyerekek társaságát. A bölcsit már ismered, a dadákat is mert Eszter is odajár, nem annyira nehéz a döntés ha jó helyen hagyod.
Még van egy ismim aki a második kisfiát 1 évesen adta bölcsibe, azt sem viselte meg. Tutik ezek a bölcsik, nem olyanok mint régen voltak. Most bátran ott lehet hagyni őket.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Petra!
Mi nem tudunk menni a talira. Puszi

Kép

Kép
luca81
 
 


na lucám, hogyhogy?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


lANYOK, Beszelni fogok az igazgatonovel, es megkerdezem, hogy van e meg hely:) Remelem jol dontok, es ha megsem jon be akkor marad amit Zsuzsam mond, maradunk itthon.

Etnam, nagyjabol mindenem megvan, elvileg tudnek is itthon dolgozni, teszek is ra egy kiserletet valamikor. Csak tobb gond is van ebben. PL, hogy mit csinaljak Mateval munka kozben, es eleg messze lakunk a varostol meg ha fel aron is dolgozom akkor sem biztos hogy megeri, tehat a bolcsi lenne az egyetlen megoldas.

LUcam, nem tudunk talalkozni?

Puszi!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy nem nagyon szólok hozzá semmihez, de nincs már anyósnál net, csak a háznál. És egyenlőre itt vagyok a legkevesebbet... Délutánonként vagyok itt, de akkor sem hozom a laptopot, csak ha valamit megakarok nézni. Nem szeretném itt hagyni, nehogy véletlenül lába kéljen... Soha nem lehet tudni... És itt még nem működik a legjobban a net, mert most is zsinóron lógok... :S Kaptam 15 m kábelt, és így az egész ház tele van vele... Kell vennünk majd egy routert, hogy bárhol lehessen használni.

A háznál sem alakulnak most a dolgok, úgyhogy kissé le vagyok lombozva... A párkányok ugyan meglettek, és nagyon szépek is, de az egyiket, a leghosszabbat rosszul, pont fordítva csinálták meg. Apa aszimmetrikus méretet adott meg, mert az ablak nem párhuzamos a fallal... nem tom miért, így sikerült... aztán pont a másik oldalát törték meg és vizórozták meg mint amelyiket kellett volna így vágni kellett belőle. Sajnos a vágás nem sikerült túl szépen, mert a kő elég csúnyán tört. És sajnos az ablak alá sem lehet csúsztatni, mert ez nappali ablaknál van, és ahhoz nincs párkányfogadó profil, így látszik... Na mindegy ilyen lett... De azért bosszantó, hogy apa mindent elmagyarázott és mégis elbaszták és nem kevés pénzt hagytunk ott nekik... A festés sem halad... Nem ér ide a festő... :S A fél nappaliban már fenn vannak a stukkók, de aztán ennyi... Már így van egy hete. Olyan bosszantó!! Apa is ideges kicsit, de azt mondta, hogy ne idegeskedjek, mire lesz pénzünk a szőnyeget és a kapcsolókat megvenni biztosan ki lesz festve... De ez valahogy nem nyugtat. A héten ráadásul úgy döntött, hogy nem veszünk étkezőt, hanem azt is csináltatunk, ha már úgy is csúszunk... :S Persze, így legalább méretre lesz és igyekeztem olyat keresni ami a bútorhoz is megy majd. Jövő héten méri fel az asztalos, és számolja ki, hogy mennyibe is fog majd fájni... Ahhoz képest, hogy apa azt mondta, hogy idén nem csináltatunk már semmilyen bútort elég szépen meggondolta magát... Igaz, ez tőle már megszokott... Remélem, karácsonyra majd az előszoba bútort is meg tudom csináltatni az asztalossal. Még jó, hogy rokon a gyerek... Így ha nem fizetjük ki azonnal akkor nem jár a nyakunkra... De viszont nekünk a nyakára kell járni, hogy kész legyen... szóval nehéz eset...

Na nem untatlak benneteket tovább... Lassan mennem kell haza főzni.

Tali ügyben remélem lesznek fejlemények... Solyám majd írjál légyszi egy mailt, hogy mit intéztél... Vagy itt is jó... Majd még benézek úgyis délután. Remélem, hozzáférek majd a géphez... a fiam kissé rákattant a Zoomumbára... és állandóan azzal játszik.

Szerdán volt az oviban az évzáró nagyon ügyesek voltak. Képzeljétek, az én fiam fordítva vette fel a nadrágját... Olyan jól nézett ki, hogy elől volt a két farzseb... :D Na mindegy... Majd ha feltettem a képeket teszek fel néhányat. Egyébként jól vagyunk... Egyik sem beteg. Már csak 3 hét van az oviból, aztán asszem be kell, hogy szerezzek magamnak valami nyugtatót, vagy a gyerekeknek kényszer zubbonyt, hogyha már elegem lesz le lehessen őket "foglalni"....

Puszillak benneteket! Sziasztok!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, itt nagyon pangás van most.

Aki nem jár facebookra küldöm, nézzétek meg a kicsi lányomat!:)

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/m ... u0HftEmS#b



puszi mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Hali!

Laar, nagyon aranyos Míra. Annyira cuki hangja van. Nem igazán értettem mit mond, ezért többször is meghallgattam. Aztán csak a logika segítségével gondolom "répa retek mogyoró, korán reggel rikkant a rigó" - t mondja. :D De annyira aranyos. Köszönjük a videót.
Igen, nagy a pangás. Nem értem miért nem jönnek. Semmivel sincs kevesebb idejük szerintem mint eddig. Minden nap többször is benézek, de semmi. Hát én is úgy gondoltam nem írok többé ha nincs kinek. :roll:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


hali!

igen, ide tulajdonképpen luca és niki kiedvéért írunk, de ők nem jönnek :(

petrám!
köszönöm szépen a kenyér receptet és tegnapi telós segítséget, hát nagyon macerás ez a kenyér, de holnap vendégeim jönnek csináltam jó kacsazsírt és megpróbálom megsütni a kenyeret. a honlap sajnos nincs meg nekem, hátha azon vannak jó ötletek még, majd megpróbálom megkeresni. ha nem sikerül a kenyér, kacsasütő hiányában akkor magában esszük a kacsazsírt :D

lucám!
nem válaszolsz nekem, hogy miért nem jöttök a talira? remélem nem vagy megbántva, a nagytöbbség bemásolja a fb-ra írtakat, nem vagy kirekesztve. sajnos nem írtál dátumot, amikor petra kérte, ezért nem tudtunk hozzád igazodni. írj valamit, tamásom jól van? a kaki dolog megoldódott? boti ugyanazt csinálja, nem hajlandó biblibe kakálni :roll: rá kell adni a pelust, mert közli hogy megy kakalni (így mondja :)

laar!
tényleg édes mira, tiszta te vagy, én is csak sokadikra értettem meg a mondókát, de ez botinál is így van, hogy csak én értem meg elsőre. :wink:

rólunk röviden annyi, hogy szobatisztaságra nevelés van, már keményen, egyáltalán nem pisil a pelusba, még éjszaka sem, csak vannak napok, amikor meg nem hajlandó egyáltalán ráülni a bilire. akkor kap pelust. nem erőltetek semmit neki, még van fél éve, addig tuti sikerülni fog. aztán oviban tuti vissza fog esni eleinte, de ez normális. egyedül eszik-iszik, ez is megoldva, vetkőzik, ha kedve van, kezd segíteni az öltözésnél. csak nála mindent ki kell várni, nem kapkodja el a dolgokat.

kicsit aggaszt, hogy 8-as a bhcg-m, mert ezek szerint a mensi nem vitte ki szegény beindult embriómat, remélem ez nem fog hátráltatni a későbbiekben semmiben. 30-án megyek az új orvoshoz, aki vasinak és marcsinak nem új :D utána okosabb leszek. nevetséges, hogy nagy nehezen leveszik a vért megállapítják hogy valami elkezdődött és utána nem is hívnak vissza controllra. gondolják, hogy majd megoldódik magától? és ha nem?

a talival kapcsolatban annyi, hogy szerintem aki akar süssön, aki nem az jöjjön simán, lényeg, hogy legyen belőle valami végre. én viszek fanta szeletet, norbit nem engedem a közelébe és szívesen adok belőle bárkinek. lényeg, hogy talizzunk röhögjünk és ha jó idő van szerintem fürödjünk. de ne csináljunk fürdőruhás képeket, mert szívbénulást kap, aki engem meglát fürdőruhában. ti meg addig edződjetek. szerintem mi ottaludnánk, nofikám intézkedik? alszik még ott valaki? kaja nekem már tökmindegy, mindent megeszek, lovat is futtában :?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Kép

Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánok Ákoskának!!! És természetesen itt is mielőbbi gyógyulást!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Etnám félreértés ne essék, miattunk nem muszáj ideírni, ha ott jobban érzitek magatokat. Nem vagyok megbántva, csak ugyanúgy ahogy eddig is, időm semmi. Fél 5-kor, vagy fél 6-kor esünk haza, ezer a tennivalóm, eltakarítani a reggeli romokat..stb... főzni, takarítani, meg ilyenek. Örülök, ha Barátokra végzek és olyan vagyok arra, mint a mosott ****. Most éppen happy, mert nem kell főznöm, Tamás eljátszik még vagy öt percig, aztán irány a konyha, mivel még nem rakodtam össze ott sem.
Tali: nekem jött egy mail, amiben írta Petra, hogy mikor lesz. Sajnos nekünk ez ugyanazért nem jó, mint az áprilisi, dolgozunk azon a hétvégén. Ez van, majd talán máskor.
Kaki dolog kipipálva, már kb. egy hónapja wc-be kakil, egyik napról a másikra sikerült. Ezt is akartam mesélni, csak mire idekerülök, mindig kimegy a fejemből. Kedden még harcoltam vele, hogy wc-be, az Istennek se akart. Szerdán hazajöttünk, mondja kaki lesz, mondom oké, megyünk wc-re...simán kakilt, szóhoz sem jutottam. Azóta megy simán, viszont alváshoz még pelus kell, reggelre csurig van mindig. Remélem ez is alakul.
Na megyek, mert eddig bírta, hogy gépezek...

Laar! Néztem a videot, tündéri a kis Mira,Tamásom háromszor nézette meg, "mond a baba?" kérdezi mindig :) Helyes nagyon a kiscsaj.

Kép

Kép
luca81
 
 


Luca, gratula a wc-zéshez. Tudtam én hogy nem kell sokat várni. Nagyon ügyes fiú.
Tudom milyen nehéz neked, állandó időhiány..... ha mégis van egy kis idő nem is tudod mit kezdhetsz vele. Ezen minden dolgozó anya végig megy. Sok erőt és kitartást kívánok neked. Azért remélem talizunk valamikor. Annyira sajnálom hogy nem jött össze a találkozónk amikor vettétek az autót.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Csajok!

Angyalom: Eszterkének nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!
Hogy vagytok? Máté miket csinál mostanság?

Eliza névnap is ma van. :)

Luca: Gratulálok Tamásnak a w.c.-be kakiláshoz! Nagyon ügyes! Alexa a pisinél sokszor szól már és megy bele a w.c.-be, de a kakit még inkább sumák módon a pelusba intézi. De nem erőltetem, úgyis megérik majd rá. Sajnálom, hogy nem tudtok jönni a talira. :(

Niki: Nagyon jók a képek, édes Amélia és milyen nagylány már. Sokat beszél, mondd már mindenfélét?

Laar: Aranyos Mírácska a videón, Lexinek is nagyon tetszett!

Vasikám: Nem kapunk tőled pocakfotót???? Hogy vagy mostanság?

Mi jól vagyunk, csak ezt a meleget egyre nehezebben bírom. A téli, tavasz eleji nagypocakosság jobb volt, mert bár több ruhát kellett magamra venni, de nem kínzott a hőség. Most már a lábaim is úgy el vannak nehezülve, pedig van még hátra 2 hónap. 30 hetes uh-n 1470g volt a drága, kiváncsi vagyok, mennyi lesz a végére. Méhnyakam már 29 hetes korom óta meg van rövidülve egy kicsit, C-3000 helyett C-2000, vagyis 3 cm helyett 2 cm, de azt mondta a dokim, hogy nyugi, mert 2. terhességnél ez simán előfordul, ezzel még a 41. hétig is kihúzhatom akár. Na, addig azért nem akarom. :) A méhszájam viszont szerencsére teljesen zárt.

Hozok néhány fotót is, puszi nektek!

Kép

Kép
daniellla
 
 


És akkor hozom a fotókat is:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
daniellla
 
 


folyt. köv.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
daniellla
 
 


Halika!

Tudom, már rég kérted a fotót, de annyira torznak érzem magam, nem szívesen fotóztatom. Most is csak kínlódva a telefonommal..... hát itt van, 26+1 hetesen:

Kép

Én még a meleget úgy ahogy bírom mert nem megyek sehová ha nem muszáj és iszom elég hideget. Itthon figyelek a szellőztetésre. Délelőtt inkább a konyha ablakot nyitom és délután a szobában. A kettő között és este+éjjel mindkettő nyitva van. Ventilátort még nem kellett beüzemeltetni. De nehéz vagyok. Nem megy nekem a diétázás. Nem eszem sok szénhidrátot, de minden mást nagyon sokat. Néha nem zabálok de csak néha. Itthon vagyok, unatkozom, eszem. Ez van, majd csak megszülök 14 hét már nem a világ.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Ja, még azt akartam írni hogy húgom 16 hetes és nagyobb a pocakja mint az enyém. Igaz, neki is előre hajló mint Danielláé, az enyém pedig hátra hajló. Nekem inkább a melleim nagyok. Ha lenézek nem is látom hogy nagy hasam lenne mert nem látom a melleimtől. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Eszternek nagyon boldog névnapot így utólag!!

Daniellám!
Ez a csajszi gyönyörű, ezek a nagy barna szemek...:)

Nagyon szépen gömbölyödsz...

Vasim!
Te pocakod is nagyon szép...Érdekes, h egyáltalán nem hasonlít a Danielláéra!

Kicsit irigykedem már, de nekünk még várni kell picit, uh ha lejár a gyed kiveszem a szabijaimat!

Kiru!
Remélem már jobban van Ákos.



Ma voltunk védőnőnél,lecangáztunk, ez volt a második hosszabb utunk biciklivel, nem nagyon merek menni, mert én olyan béna vok, és féltem a kicsit.
98cm és 12,55 kg

Nagyon ügyes csajszi, minden nap előkerül egy új szó amit eddig kihümmögött:)
Most már 3 napja napközben bugyiban van kint, viszont nem pisil a bilibe,vagy nem pisil még vissza nem adom rá a pelust, biztos vissza tartja, vagy nem tom, vagy odapisil vhová, tegnap 3x pisilt a parkettára, szólt, csak aztán mire ide értem már folyt...de szerencsére már sírás nélkül ráül a bilire...a wc-n fél, minden magas helyen fél uh sztem azért fél azon is...

Na pusszantlak benneteket drágáim, megyek salit csinálni a délutáni grillhez.



puszika nektek, szép napot!!

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Vasikám, köszi szépen a pocakfotót, végre láthatom másét is, nem csak a sajátomat. :) Szerintem nagyon aranyos pocid van, nincs vele semmi baj!

Puszillak!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

Laar, szép nagy lett Mírácska. És ne aggódj, ami késik nem múlik. Az első babák mind később lesznek szobatiszták mind a másodikok. Legalábbis nagyobb százalékban. De jó hogy már nem sír ha bilire ülteted. Köszönöm a dicséretet, tudom én hogy milyen a pocakom. A lényeg az ami benne van, a többi nem számít. Elmúlik.
Daniella, nagyon aranyos vagy. Nincs nekem sem semmi bajom a pocakommal csak amikor látom hogy a tied is meg a hugimé is meg mindenki másé milyen szép formás kicsit irigykedem, de ahogy Laar-nak is írtam, nem ez számít hanem ami benne van.

Ma voltam ismét uh-on és infektológián. Képzeljétek nincs toxoplazma fertőzésem, de mivel volt és nem tudják mikor volt ezért megkért a doktornő hogy ugyanúgy járjunk el mint akinek van. Folytatom a kezelést és a vizsgálatot és majd ha megszületik a kisfiam vinnem kell őt is szemészetre meg az infektológiára. Ez nem gond, a lényeg hogy nincs semmi baj.
Én úgy elpityeregtem az uh-on..... bakker...... láttam mindenét. Annyira szépen látszott mindene. Az arca szép kerek, tágak az orrlyukai és olyan szép szája van. Egyszer zárva volt, aztán meg kinyitotta. Csodaszép pofija van. Jaj, én eddig olyan türelmes voltam, most meg már alig várom hogy megszüljem. Most is bőgök...... annyira meghatódtam milyen szép.
Remélem a gyerkőcök rendben vannak és Ákoskánk is meg gyógyult már végre. Puszi mindenkinek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Daniella!
Gyönyörű a pocakod, nagyon szép formás. Pont ugyanarra a napra vagy kiírva, mint én voltam anno. Én iszonyat nehezen viseltem a meleget a végén, pontosabban ilyentájtól. Nem baj, már csak két hónap! Fél lábon is kibírod :D Alexa csodás kiscsaj, jók nagyon a fotók, főleg a maci ül a wc-n... :)

Vasikám!
Neked is édes pocakod van, el sem hiszem, hogy már 26 hetes vagy. Mennyire megy az idő. Olyan jó Nektek. Lennék a helyetekben, bár néha meg úgy vagyok vele, tök jó így, nagyon kényelmes már Tamással, semmi gond vele, alszik éjjel, nyugis gyerek. Kell nekem újra az éjszakázás, az idegeskedés, meg minden velejáró??? Aztán rájövök: persze, hogy kell, mindennél jobban akarom. Úgyhogy majd november körül eljön a mi időnk is :)
Egyébként ma itthon voltunk Tamással, mert tegnap délben hívtak a bölcsiből, hogy lázas. Rohantam érte, elvittem mamihoz, kapott egy kúpot (mert csak ezt hatásos sajnos) fél ötkor mentem érte, olyan bágyadt volt aranyom, tiszta forró. Hazajöttünk, megfürdettem, hétkor már pizsiben volt, adtunk neki Panadolt és csodák csodájára most ettől is lement a láza, aludt egész éjjel. Eddig Nurofent használtunk, de abban ibuprofen van, a Panadolban pedig paracetamol. úgy látszik nálunk ez hatásos. Na egész éjjel aludtunk, reggel fél nyolcig szunya volt. 37,5-tel keltünk, Panadol, majd azóta elvagyunk. Nem meleg, kedve tök jó, szerintem ennyi volt. Igaz hasmenése van már egy hete, de nem brutális, csak naponta max. kétszer és nem is mindig totál híg. Remélem ez is elmúlik hamar. Holnap még itthon lesz mamával, persze megint most lesz játszóház bölcsiben, eddig mindegyikről lemaradtunk, de holnap beviszi majd mamikám. GYereknapra készültek, meg kapnak ajándékot is. Na rólunk ennyi elég.

Laar!
Mi pont így voltunk tavaly nyáron Tamással, nem volt pelusa pár napig és ott pisilt, ahol éppen rájött. Kint az udvaron mondom: nem kell pisilni? NEEEEm..... aztán egy perccel később pisilit a konyhában a kövön.... szóval ha nem érett meg rá, tényleg nem lehet erőltetni, és fölösleges is. Aztán a palusba pisit és kakit is egyik napról a másikra hagyta el. Mikor már tökre nem számítottam rá, akkor lett nagyon ügyes. Pisinél 26 hós volt, kakinál pedig kb. 30.(két és fél év körül) Szóval elhúzta eléggé, de a végén már nem aggasztott... Puszi Nektek!

Na csajok most megyek, mert Tamás már nyúz, hogy játszunk :) Annyira jó volt egy nap itthon, el sem hiszitek... holnap ismét meló :( Puszi Nektek.

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!

Luca: Jobbulást Tamásnak, ebben a nagy melegben még rosszabb lehet betegnek lenni. :( Alexánál is csak a kúp hatásos láz esetén, én már Nurofent régóta nem is adok neki. Nála az a baj, hogy a láz általában együtt jár a köhögéssel is és ilyenkor annyira öklendezik, hogy a Nurofen simán kijön belőle, a kúp meg legalább bent marad.

Szobatisztasággal mi is próbálkozunk. Sokszor szól már Lexi, hogy menjünk a w.c.-re, de nagyon sokszor meg inkább bele mennek a dolgok a pelusba. Én is úgy hallottam, hogy nem szabad erőltetni, ha megérik rá a gyerkőc, egyik napról a másikra kialakul. Ezek szerint Tamásnál is így volt. Bízom benne, hogy szeptember körül, mire 2,5 éves lesz Lexi, nála is eljön majd ez az idő. Éjszakára adsz még pelust Tamásra? Úgy tudom az éjszakai szobatisztaság sok gyereknél jóval később jön el, mint a nappali. Tesóm kisfiára is kell még éjjel pelus (3,5 éves).

De jó, november tájékától akkor nálatok is elindul a kistesó project? Nekem is sokszor eszembe jutnak ezek a dolgok, amikről te is írtál, hogy újra jön az éjszakázás stb. újra itt lesz egy kisember, aki tök kiszolgáltatott lesz még de úgy vagyok, ahogy te, nem bánom, hanem örömmel várom ezeket a feladatokat, még ha sokszor morcos és kialvatlan leszek is. :)

Na most megyek, pussz mindenkinek és kitartást a meleghez!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


lucám!
dehogy fáradság nekem ide írni, én a fb-hoz már öreg vagyok, csomó hozzászólásról lemaradok. ez a tamás és boti hasonlóság valamit jelent :D előző életükbe rokonok voltak. én is tök ugyanúgy vagyok vele, most szenvedünk a kakival, a pisi tényleg egész gyorsan megoldódott, de kakálni nem akar a bilibe. de már legalább kakált a sarokba és nem sírt tőle :D nem érte el a bilit. ha azt mondja, hogy fáj a hasa, akkor kakilnia kell, akkor kéne bilire ülnie, de az istennek sem akar.
gyerekek a fiam fordítva működik, neki kezdetnek az éjszakai pelusa volt száraz, reggel 3x telepisili a bilit 1 óra alatt :D semelyik alvás alatt nem lesz pisis a pelusa. nekünk a játszótérrel van gondunk, mert nem akar a "természetben " pisilni. a bilit meg csak nem cipelhetem magammal.
ahogy luca is írja, botival egyre könnyebb. tegnap akkora élményben volt részem. strandon voltunk kettesben. a gyerek a karúszóval egyedül elvolt én sem kellettem neki, de mondjuk közelében voltam, de élvezte, hogy "úszik" nekünk nagyon bejött a karúszó, sokkal jobb, mint az úszógumi. mondjuk a vízből nem tudtam kihozni, pedig nem gyerekmedencében voltunk annyira féltem, hogy leég, hogy sapka, naptej, pecenkét kenés és fehér pólóval nyaggattam. erre én égtem szarrá :lol: magamat elfelejtettem bekenni, ráadásul a napszemüveg is egész nap rajtam volt, persze, hogy látszik a nyoma, hogy nézek ki :D és a lábam fehér, mint a kőművesek, csak deréktól felfelé vagyok vörös. :D
tavaly ilyenkor meg nem álltunk botival, nekem a 18 hós környéke volt eddig a legnehezebb. akkor csak szaladt, szaladt, szaladt. mikor végre kiimádkoztam a vízből, akkor meg éhes volt, 1 szendvis, 1 alma, 1 palacsinta, 1/4 lángos. ez volt az adagja. csak pillangóztam, hogy nem semmi. bár hozzáteszem,hogy 17 kg és 1 m. na megyek, mert boti itt nézi, hogy mit írok. :lol:

csók mindenkinek, fáj a hátam úgy le vagyok égve :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etnám akkor úgy jártatok, mint Feri munkatársáék: egyidős a Tamással a fia, még pelusos, de egyik nap újságolta, hogy a gyerek jött boldogan: apa kakiltam...hova kisfiam? hát a wc-be, megmutatom, gyere! És odavezette a szobába a virágállvány mögé, rakott egy kupacot a szőnyegre.... majdnem megszakadtam a nevetéstől, a gyerek azt hitte jól csinálta a dolgokat :D Majd eljön mindennek az ideje, Tamás három napja száraz pelussal ébred délután és éjjel is. Lehet ezt is el tudjuk hagyni? Hát nagyon büszke vagyok az én nagy fiamra. Most csak fél percre jöttem, mert dolgoztam délig, anyuhoz rohantam (Tamás itt aludt), gyorsan összepakolom és indulunk anyóshoz Dunaszegre. Feri is dolgozik, Őt az öccse hozza majd ki, ott találkozunk. Falunap van, de elmosta az eső szerintem, reggel óta szakad :( Na megyek, mert Tamás már álmos, bevágja a szunyát a kocsiban... Jobbulást a hátadat illetően, párszor volt benne részem, de már nagyon régóta nagyon-nagyon vigyázok és nem égek le. PUszi

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap ülünk a kanapén, néztük a tv-t a kicsi lányommal beszélgettünk közben, egyszer csak megölelt adott egy puszit és azt mondta:szeretlek!Azt hittem elsírom magam...annyira édes volt...

Szorítsatok nekem 4.-én írásbelizem Pécsett, 6-án szóbelizek Pesten, azt hiszem jól jön a drukk!!!

puszi mindenkinek, jó gyereknapozást, reméljük kitart az idő!!

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Kép

Vilcsikének nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!! Millió puszi!!!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vilcsikének nagyon boldog 2. születésnapot!

M
illió puszi

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Vilcsinek tegnapra, Mírának pedig mára, nagyon-nagyon boldog 2. szülinapot kívánok, sok puszival!!!!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Kép

Mírácskának nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!! Nagyon sok puszi és ölelés!!!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Én is beállok a sorba: sok-sok szeretettel puszilom a csajokat, Vilcsit és Mírát 2. szülinapjukon! Képeket is várok! :) Szép estét mindenkinek!

Kép

Kép
luca81
 
 


boti januártól ovis lesz, el sem hiszem!!! sírni fogok! :wink:

pár napig biztos, utána akkor, ha nem megy :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de nagyon nagyon köszönjük a köszöntéseket, nálunk most el lett halasztva a party mert megvárjuk még a mama hazaér Németországból, mi felköszöntöttük, megkapta az ajándékokat, de nem volt nagy ünneplés.Főként ruhácskákat kapott.Egy két képet azért fel tudok tenni..de nem ígérem most, mert elég sok tennivalóm van még a vizsga előtt, de ígérem pótolom.

Etna!
Nagyon szupi, h felvették Botit, reméljük addigra meglesz a pocaklakód is.
Egy kérdés csajszik, aki a gyes alatt kivette a szabiját nem kapott kevesebbet, mert ugye elvileg csak 4-6 órában lehet dolgozni gyes alatt, így a pénznek is kevesebbnek kell lenni, nem?

puszi mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: