Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

én is vagyogatok, de semmi különös nem történik, szerencsére
és én is dilis voltam, vagyok motanában
és még a nap se sütött itt
párom most műszakban dolgozik, így azt se tudom mikor milyen nap van,
Éda még mindig lusta és ma nem is ültettem annyit így hisztizett is, amúgy nagy színésznő
enni se mindig szeret, állandóan énekelnem kell közben, még mindig a kiskarácsony meg a hull a pelyhes a nyerő, mondjuk többet nem is tudok illetve mindennek csak az elejét, úgyhogy eléggé lefáraszt, ilyenkor meg nem tudok aludni, na meg az uram sincs itthon :(

ja ma adtunk neki egy darab zsemlét, egész jól elrágicsálta :D
még mindig bajban vagyok ezzel az etetéssel, de majd csak kihúzzuk valahogy amig már rendesen ehet

na azért lefekszem mert lassan kezdődik a hajnali műsor

üdv mindenkinek, és gyyertek pár szó erejéig :lol:
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Velünk most minden rendben. Bár úgy néz ki, hogy Levi átállt arra, hogy kétszer kel éjszakánként, de szerencsére hamar visszaalszik.

Valentin napkor mi is "csak" csokit adunk egymásnak.

Én ettől a rossz időtől vagyok nagyon-nagyon depis. Ma is olyan hideg volt. Már iszonyatosan várom a tavaszt.

Az interneten nem próbáltál még rákeresni a gyermekdalokra? Hátha az segítene, hogy hogyan is végződnek. (Öltözködésnél nálunk a Vuk a nyerő dal.)

Remélem, mindenkinek szép, átalvós éjszakája lesz.

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Ma reggelre megint esett a hó :twisted: ezt nem hiszem el :evil:
Tegnap olyan szép napsütés volt, olyan jót sétáltunk a lányokkal, Zoé aludt másfél órát plussz még fent folytatta egy fél órát.
Komolyan azt hiszem, hogy már örökké tél lesz és soha nem jön el a tavasz :cry:

Na most hogy így jól kipanaszkodtam magam, el kell hogy mondjam, nagy itt a csend!

Ildi,
az egyszer volt.hu-n nagyon jó kis mondókák és gyerekdalok meg animációk vannak. Gréta annak idején imádta, és már Zoéval is megnézegettünk egyet-kettőt. Ja és ha beteszel egy gyerekdalok cd-t akaratlanul is megtanulod a szövegüket, én is így voltam annó.
Éda lehet majd jobba eszi azokat a kajcsikat amiket a felnőttek. Egyébként mennyit eszik meg főzelékből és gyümiből? Zoénak kb. 100-100 g az adagja. Ő sem egy nagy evő, ehhez képest viszont jó súlyban van teljesen.

Saci,
örülök, hogy te is jelentkeztél, és hogy minden oké veletek is. Úgy látszik ez az éjjeli ébredés életkori sajátosság a babáknál, azt olvastam hogy a nagyobb mozgásfejlődés és a hozzátápi miatt van, és kb. 9-10 hónap körül újra átaludják majd az éjszakát. Hát kíváncsi vagyok, de addig még van jó pár éjszakánk. Mondjuk az éjjeli két ébredéssel ki vagyok békülve, de amikor óránként felkelt akkor nagyon kivoltam.

Andi,
én is úgy vagyok, hogy a kedvem is jobb, ha süt a nap!

Anett ti hogy vagytok? Mi újság a nagycsajossal?

Üdv,
Timi
Vendég
 

 
 

Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!

gondolom ez a "jó" idő mindenkire hatással van :evil:
nekem folyton fáj a fejem, nem tudom mitől és sajna hipochonder vagyok, így minden hülyeség az eszembe jut
gyerek reggel óta nyümmög így ez se segít pihenni :)
legalább tudnánk egy jót sétálni
tudom hogy minden dal fent van a neten csak sajnos rövid az agyam így nem jegyzem meg csak ha minden nap elénekelném többször, gyerek cd-n még nincs mert régen próbálkoztam a netről zenét játszani neki de nem érdekelte, majd megint megpróbálom
Éda van hogy egy egész üveggel megeszik, de van hogy csak a felét, most megint jobban eszik, nem kéne rajta pánikolnom ha néha kevesebbet eszik,
na megyek, annyi dolgom lenne, de lusta vagyok :wink:

kitartás a rossz időhöz, most már kifelé megyünk belőle
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára izabella80 2011.07.23 20:40-kor.
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy eddig nem jöttem, de nagyon magam alatt vagyok. Nagyon rossz éjszakáink vannak. Rebi éjfél után két óránként kel, már egy hete. Nagyon nehezen bírom. Senki nem tud tanácsot adni, én meg nagyon el vagyok keseredve,hogy már mindig így lesz. Már netezni sincs kedvem, mint egy zombi lézengek egész nap.

Próbálom összeszedni magam és jönni gyakrabban, de nagyon megcsömörlöttem.

Remélem, ti mind jól vagytok!

Kép

Kép
anuwen
 
 


Sziasztok!!

Anett. Nagyon sajnálom. Kitartást!!! Remélem csak valami zavarja, és hamar megoldódik és alszik majd rendesen.

Juuujjjjjjjjjjj Éda nagyon édes. Zabálnivaló kiscsaj. Fa járókéban üldögél a csajszi?

Timcsi, Zoé már mászik? Olyan édes volt azon a négykézlábas képen a nagytesóval. Balázs is most ezt gyakorolja.

Rossz idő. Elegem van belőle. Napsütést akarok. Tudom már hamarosan itt van, de én türelmetlen vagyok.
andi791119
 
 


Anett!

nem hiszem hogy mindig így lesz, de gondolom most milyen rossz Neked,
nem tudom mi lehet az oka, de van egy homeos kúp amit fogzásra is adnak meg ilyen nyugtalanságra is azt hiszem, meg már nem emlékszem hogy itt írta még annó valaki hogy valamit adott a gyereknek hogy legalább egy éjjel aludjanak, lehet ez a kúp volt, ártani nem árt
ha már próbáltad akkor esetleg egy dokival beszélj, ha nem tudjátok mitől lehet, vannak olyan dolik akik alvászavarral foglalkoznak, ha meg átmeneti akkor kitartás, én se alszok túl sokat, de nem mindig a gyereketől, hanem nálam van a bibi :shock:

Andi, igen fa járókája van, nálunk sajna nem lehet földre tenni, de szeretjük, és üldögél bár nem magától :? utána olvastam ennek az üldögélésnek de nem lettem okosabb, ugyanaz a doki is két ellentétes választ adott kérdésekre, úgy hogy nem ültetetem egész nap emiatt viszont méltatlankodik, de majd csak rájön hogy mi a dolga hogy magától ülhessen, ő bezzeg még mindig nincs négykézlábon, Balázs nagyon ügyeske hogy ilyen korán már gyakorol, jól teszi :D

Timi, Saci sajna már megint havat mondtak, meg hideget, nem tudom miért kell ilyenekkel idegelni minket :)

Ildi
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kicsit sűrű volt az utóbbi két napunk. Tegnap fodrásznál és kozmetikusnál voltam, próbáltak valami emberi külsőt varázsolni nekem. :D Nagyjából sikerült is, máris jobban érzem magam. :D
Ma pedig farsangoltunk Grétával az oviban :D Nagyon élvezte a kiscsaj :D :D :D
Elégettük a szalmabábut, így most már elűztük a telet!!!! :evil: Igaz az nem akar róla tudomást venni, ugyanis ma is esett valami jeges havas izé! :(
Képzeljétek el! Zoé szerdán magától felült, és azóta is rendszeresen gyakorolja :D Meg kell zabálni, olyan édi-bédi! :D És a pelenkázón is ezt akarja csinálni, így igen érdekesen alakulnak a peluscserék :D

Ildi,
Éda naggggggggyon cuki-muki abban a napszemcsiben! :D Nagyon csajos :D Előbb-utóbb rájön majd hogy is kell felcsücsülni! :D

Andi,
Balázs nagyon kis ügyes! Zoé még nem mászik, bár már tett egy-két mászásra hasonlító lépést, de még hasra esik közben. De kúszni nagyon tud :D

Anett,
Sajnálom a rossz éjszakákat, :( és kívánom, hogy mielőbb vége legyen. Fogacska nem jön esetleg? A kúp neve Viburcol, de esetleg a Chamomilla bogyót is kipróbálhatod. Persze lehet már túl vagy ezeken.
Nappal legalább alszik a csajos?

Mindenkinek kellemes hétvégét!
Üdv
Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:39-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

köszönöm a vigasztalást. most jobb a helyzet, csak egyszer kel éjszaka, utána meg éjfélkor. Voltunk otthon. nem tudom ez annak köszönhető-e. már én is jobban vagyok. az alvás sokat segített. :D
Próbáltuk a viborcult és a chamomillát is, de gy idő után egyik sem hatott.
Viszont van más baj. észrevettünk egy csomór Rebi nyakán. remélem semmi komoly, de csütörtökön elviszem tanácsadásra,megmutatom a doktornéninek.

Ildi: Éda nagyon vagány a napszemcsiben. és nagyon csinos is. :D

Timi: a te lánykáid is tündériek. nagyon jó a boszis jelmez. én is voltam boszi ált. suliban, de akkor még nem voltak ilyen klassz jelmezek.

Volt még téma bölcsi. mi jövő januárban tervezzük elkezdeni a bölcsit, mert nekem februárban kezdődik a gyakorlat. remélem, felveszik majd és mindketten jól fogjuk viselni. bár azt látom annyira azért nem anyás.

most megyek, de majd jövök még és nem tűnök el többet. :lol:

Ja, és tudom lerágott csont, de hol vannak a régiek?????? :cry: :oops:

Kép

Kép
anuwen
 
 


Ja, hülyeséget írtam. nem éjfélkor, hanem hajnalban kel. :oops:

Kép

Kép
anuwen
 
 


Szia Anett!

Örülök, hogy javult a helyzet :)
Csomó reméljük semmi komoly, nem lehet, hogy a nyirokcsomó van megduzzadva?

Itt most olyan hideg szél fúj :evil: Voltunk sétálni de kb. 20 percet bírtam, mert teljesen átfújt a szél, persze Zoét nem érte a babakocsiban, de én majd megfagytam :evil: Útálom a hideget!!!!

Hétvégén volt nálunk kocsonyafesztivál, voltunk megnézni, Gréta élvezte, Zoé végig aludta :D Jó volt kimozdulni kicsit. Bár iszonyat tömeg volt, de azért jó volt. :D

Igen, jöhetnének a régiek is, legalább egy-egy helyzetjelentés erejéig :D

Üdv

Timi
Vendég
 


sziasztok!

Hogy vagytok?
Szerencsére ma már nem esik a hó, szóval tervezünk egy nagy sétát. Mindjárt vége a februárnak, remélem, utána már jobb idő lesz.

Timi: lehet,hogy csak egy nyirokcsomó a fogzás miatt, de azért szeretném, ha a dokinéni is megerősítené. azért kicsit félünk a férjemmel, nem is merünk belegondolni...
Jó lehetett a kocsonya fesztivál. ettetek is kocsonyát?

Igen jó lenne, ha jönnének a régiek is, vagy mások, vagy mi többet,hogy felpörögjön a fórum. :lol:

Most szerencsére jól alszik Rebi. éjszaka csak kétszer kelt. napközben meg egész könnyen elalszik. hanyagolnunk kell a hálózsákot, mert úgy alszik el,hogy felhúzza az egyik lábát és bögyörgeti a lábujjait. én meg simizem a hátát és dúdolok neki. Annyira édes.
:D

Jövő héten megyünk keresztelőre. Rebi kis barátnőjét keresztelik. Szerintetek mit illik vinni? Én egy fényképalbumra gondoltam, és előhívatok bár közös képet, amin a lányok vannak. nem tudom, ilyenkor mi a szokás. :oops:

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
anuwen
 
 


Na, én visszatértem, erre mindenki eltűnik. :cry:
Hol vagytok lányok????
Annyira elszomorító,hogy ennyire nem pörög a fórum. :cry:
GYERTEK!

Kép

Kép
anuwen
 
 


Sziasztok!

Igazad van Anett, tök gáz hogy haldoklik a fórum, na de mi az olvasó tábor voltunk nehéz meló ez :D :D.

Pl. én rettentő lusta vagyok írni, pedig Timcsi bosziját már rég meg akartam dicsérni, csodaszép boszik vannak ám tifelétek, valamint Zoét hogy nagyon ügyes kislány. Kérdezni is akarom, hogy a felülés az hogy történik?

Hát Lányok, én kedden voltam gyerekorvosnál és el voltam halva, a legtöbb gyerek már 6 hónaposan mászott. Huu én meg csak pislogtam. Na nem mintha gond lenne és nem is akarok hasonlítgatni, csak olyan kíváncsi voltam/vagyok mindig is. Volt 1,5 éves kisfiú is hát nagyon édi volt, volt 11 hónapos aki már szinte szaladt. Nagyon aranyosak voltak, jó volt találkozni a babákkal.

Anett örülök, hogy most már jobbak az éjszakák. Látod-látod, jó kislány Rebi.

Hát most ennyire futotta tőlem, de én is megpróbálok gyakrabban jönni.
Az hogy a régiek is jöjjenek, szerintem reménytelen, pedig olyan kíváncsi vagyok a kistörpékre mit csinálnak, hogy vannak.
andi791119
 
 


Sziasztok!

Igen, igen gyertek és írjatok!!!!

Andi,
Köszönöm a boszi-dicséretet :D
Zoé négykézláb-állásból oldalra billenti a fenekét, könyökre támaszkodik és onnan nyomja fel magát ülő pozicióba :D Vagy négykézláb-állásból hátra tolat és leteszi a popóját :D De a pelenkázón háton fekvésből oldalra fordul és úgy nyomja fel magát. :D Hát ezek a változatok vannak felülésre :D :D :D

Anett,
Kocsonyát nem ettünk (én csak az anyukám kocsonyáját szeretem :))
Én kenyérlángost, krumplilángost vagy tócsnit szoktam ilyenkor enni, de most csak nagy sósperecet vettünk :D

Cuki lehet Rebi ahogy böngyörgeti a lábujját :D
Tök arik, hogy mindig új szokásokat vesznek fel :D
Keresztelős ajándék szerintem jó ötlet :D

Zoé is új szokást vett fel alvás terén, már este is ringatni kell kicsit, nem alszik be evésközben. :(
Ez szerintem azért is van mert már kevés a tej, de tápszert továbbra sem fogad el. Andi ti pl. milyen tápszert esztek?

Viszont zöldségből és gyümiből egyre többet eszik, ma pl. egy üveg vilmoskörte-birsalma lecsúszott :shock:

Ildi és Saci jó rég jelentkeztetek! Minden oké?

Üdv
Timi
Vendég
 


Timcsi, mi BEBA 2Ha tápszert fogyasztunk, de mi kezdettől fogva ezt esszük. A HA azt mondják kesernyés ízű, úgyhogy a szopis babáknak az nem biztos hogy izlik.
Szép estét!
andi791119
 
 


Sziasztok!

Rég jöttem már, sajnálom.
Nagyon aranyosak a gyerekek. Levikéről is van hasonló céklás kép.
Bízom benne, hogy holnap minden rendben lesz az orvosnál és nincs Rebinek komoly baja.

Levi két napja lázzal küszködik. Mostmár jobban van, de nagyon ijesztő volt, amikor szinte csak sírt, ha letettük, nem izegett-mozogott, étvágy sem igazán van. Voltunk orvosnál, de mindent rendben talált és a labor sem mutatott eltérést a normál értékektől. Szóval valószínű, hogy a foga miatt lázas.

Még Levike sem tud ülni. Viszont néha úgy kinyomja magát, mintha fel akarna állni.

Már én is nagyon várom a tavaszt és a jó időt.

Mindenkinek jó éjszakát kívánok!

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Ui.: Levi és a cékla:

Kép
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Mi újság veletek? Remélem, mindenkivel minden rendben.
Levike szerencsére már jól van és kibújt az első FOGACSKÁJA. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A rossz idő miatt viszont már szinte depis vagyok. Már alig várom a tavaszt, erre még ma is esett a hó és nagyon hideg volt.

Jó éjt!

S
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Itt megint tél lett!!! :twisted: Esett vagy 10 cm hó :twisted: És hideg is van :twisted:
Mikor jön már a tavasz?????!!!!!

Mi tegnap kardiológusnál voltunk Zoéval. Születésekor szívzörejt állapítottak meg neki, és emiatt rendszeres kontroll javasolt. De a kórházban eddig kétszer voltunk és egy nagyon hülye orvos van aki sosem akarja megvizsgálni mivel sír :roll: Na mutasson egy csecsemőt aki ha levetkőztetik hallgatják, ekg-t kapcsolnak rá és nem sír.
Na tegnap egy másik doktornőhöz mentünk magánrendelésre. Ő nem hallott nála semmi eltérést és az ekg is jó volt, szerinte elég bő fél év múlva egy kontroll amikor már esetleg hagyja magát sírás nélkül megvizsgálni.

Gratula Levi első fogacskájához :D :D :D

HA tápszer feljetős, igaz Milupát próbáltunk eddig. Én nem tudom, mindenhol azt mondják, hogy a gyerekek milyen hamar rászoknak a cumisüvegre és a tápszerre, na az én gyerekem ezt megcáfolja :shock:

Hát csajok nem jöttök túl gyakran! :? Pedig jó lenne egy kicsit felpögetni a fórumot, és én pl. olyan szívesen olvasom kivel mi van. Úgyhogy tessék írni!!!!

Mindenkinek szép hétvégét!

Üdv
Timi
Vendég
 


Sziasztok!

Elszállt, amit az előbb írtam... :(

Mindegy, a lényege az volt, hogy már engem is megvisel ez a rossz, hideg idő és hogy TAVASZT AKAROK!!! :)

Mióta Levi lázas volt, azóta sajnos nem tudunk visszazökkeni a régi kerékvágásba. Az éjszakáink még katasztrofálisabb és enni sem nagyon akar. Persze a tejcsi az megy ezerrel. Pedig előtte úgy éreztem, hogy már nagyon szépen haladunk a hozzátáplálással. Szerintetek ez normális?

Mindenkinek jó hétvégét!!! (Remélem, tudtok majd jönni ide is egy picikét.)
rolta
Szolnok
 
 


sziasztok

bocs, hogy eltüntem de még mindig nem sikerült kialudnom magam és ez eléggé megvisel, bár szerintem remény sincs hogy jobb legyen :D
meg lehet vitaminthiányom is van
ráadásul voltunk 8 hós státuszon és a doki "kitalálta" hogy a gyerek le van maradva vigyem neurologiára de ne ahhoz akihez amúgy is járunk hanem egy másikhoz, áprilisra kaptunk is időpontot, remélem addigra már behozza magát, bár nem igazán akar hason lenni, ülni szeretne egész nap de egyedül még nem tud felülni, így ha nem ültetem fel sír, viszont így meg sose fogja megtanulni, igaz ő inkább hasizomból próbálkozik
na meg neki is van szívzöreje ami eddgi nem volt, így mehetünk kardióra is, ahová március végére kaptunk időpontot, imádom az egészségügyet, remélem semmi komoly, persze ilyenkor minden baromság az eszembe jut :(
szerintem a felső fogai is jönnek így elvagyunk, egyéb bajokrol nem is beszélve
remélem nálatok jobb a helyzet és jól van mindenki, Levit nem kínozza már a foga, meghogy Zoé is renbden van, Balázs meg nincs semmiről lemaradva szerintem, csak mostanában valamiért annyira siettetik a gyerekeket, amúgy is egyik napról a másikra produkálnak valami újjat,
Anett végül is mit vittetek a kersztelőre? édes lehet Rebi ahogy birizgálja a lábát, és így hogy nincs rajta hálózsák nem takarodzik ki? mert Édának is kényelmesebb lenne de félek hogy fázna mert folyton lerugja a takaróit
képek nagyon cukik :wink: és köyzönjük a dicséretet
egyébként fent vagytok a facebookon?
a régiek tényleg jól eltüntek, sajnálom, hiányoznak :cry:
ha valaki erre jár véletlenül közülük, írjon pár sort. köszönjük :lol:

és süt a nap itt, csak hideg van, de a madarak rendületlenül csicseregnek és a kutya is 1 percnél többet van a kertben így biztos jön a tavasz, remélem hamar ide is ér
Ildi
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ildi, nem irigyellek. És ezek az időpontok... több, mint 1 hónapot kell várni. De bízom benne, hogy mindent rendben találnak. Mi kedden megyünk a 8 hónapos státuszra, kíváncsi vagyok mit mond majd a doktornő (főleg Levi a "nemevős" dolga miatt).
Én fent vagyok a facebookon (és az iwiwen is).
Olyan jó, hogy ma végre süt a nap. Bárcsak így maradna...

Szerintem is jó volna, ha benézne valaki a régiek közül. Konkri blogját szoktam nézni néha-néha, de már december közepe óta nem írt bejegyzést. Jó volna, ha valaki legalább egy gyors helyzetjelentés erejéig jelentkezne.

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk. A hétvége jól telt, csak sajnos nagyon gyorsan. :(
Nem is írtam,hogy csütörtökön a doki megnyugtatott a csomóval kapcsolatban. a fogzás miatt sok mindent a szájába vesz és ezzel sok bacit is. de így védekezik a szervezete. háát, nagy kő esett le a szívünkről.

Saci: Levi nagyon cuki, még a szemhéja is céklás. :D
Szerintem normális,hogy betegségkor illetve utána többet cicizik. amikor Rebi múltkor beteg volt, semmi szilárdat nem evett, csak cicizett, de aztán miután meggyógyult, minden helyre jött. azóta javult valamit a helyzet?

Ildi sajnálom ezt a sok dokihoz mászkálást. Pontosan miért kell neurológiára mennetek? Miben van lemaradás? Drukkolok,hogy minden rendben legyen a szívecskével.
A keresztelőre egy fényképalbumot fogunk venni, ma fogjuk megvenni. Rebi majd segít kiválasztani.
Rebi is kimászik a takaró alól, ezért most éjszakára hálózsákot adok rá, nappalra meg marad a takaró. Éjszaka hűvösebb van nálunk, én sem szeretném ha megfázna.

Timi: megvan még a hó nálatok?
Remélem, már tényleg jön a tavasz. :cry:

Ki mit főz ma a babának? én rizi-bizit csinálok a lánynak egy kis reszelt sajttal.

szép napsütéses napot!

Kép

Kép
anuwen
 
 


Sziasztok!

Egy újabb hétvége telt el roham gyorsan:(
Gréta ma újra elkezdte az ovit, így délelőtt olyan nagy volt a csend :shock: Hiányzott a csacsogása :D

Saci,
szerintem normális, hogy most csak szopizni akar, ne erőltesd a szilárdat, előbb-utóbb visszaáll majd minden a régi kerékvágásba :D
Én is tavaszt akarok, holnap már MÁRCIUS!!!! :D Előbb utóbb csak jön a jó idő is! :D

Ildi,
nálunk a kardiológiára 3 hónapos előjegyzés van :shock:
Sajnálom, hogy ilyen kivizsgálásokra kell mennetek, remélem minden rendben lesz!
Egyébként tényleg egyik napról a másikra produkálnak dolgokat, lehet Éda is így lesz, hogy egyszer csak majd feláll. Egyébként ha ülteted akkor mennyire tud stabilan ülni?

Anett,
örülök hogy minden okés a csomóval :D
A hó meg van még foltokban, most is olyan mord idő van, úúúúútálom!

Rólunk még annyit, hogy Zoé próbál integetni, tapsolni, és puszit dob (ez utóbbit cuppog a szájával, és általában mutatjuk neki és mondjuk is hogy dobjon puszit, ma viszont mikor Gréta haza jött az oviból egyből cuppogot felé, olyan édi volt :D :D :D )
A mászás még továbbra sem megy, de emelgeti a kezét, és ilyenkor még hasra esik. :roll:

Andi ti merre vagytok?

Üdv
Timi
Vendég
 


Ja, elfelejtettem: én is vagyok facebookon és iwiwen is :D
Priviben elküldhetnénk kit milyen néven lehet megtalálni.

Ma nem főztem, hanem üveges kaját kapott a csajos, zsenge zöldségek kukoricakrémben nevezetűt.
De tegnap borsólevesből adtam neki a zöldségeket (kivéve borsót, azt mindig üvegeset adok, mert utálom paszírozni) és kapott csirke májat is, ízlett neki.

Most mivel nem lehet kapni idény zöldéségeket, sokszor kap üveges kaját, majd nyáron főzőcskézek neki, akkor már úgyis többet is fog enni remélhetőleg, és akkor már nem gazdaságos az üveges kaja.
:D
Vendég
 


Sziasztok!

Hát mi egy katasztrofális éjszakán vagyunk túl. Valószínű, hogy jön a másik foga is és az fájhatott neki. Nagyon keveset aludt és sírt is. Sajnáltam szegényt. Panadolt kap és próbáltam kenni az ínyét, de azt nem nagyon engedi. A nappalok egyébként jól telnek.
Nem erőltetem a szilárdat, csak aggaszt a dolog. De holnap okosabb leszek, mert megyünk tanácsadásra és meg tudom beszélni a doktornőnkkel a problémát. Köszönöm, hogy reagáltatok rá és a tanácsaitokat. Egyébként ma sárgarépa-krumpli-csirkehusi kombinációval próbálkoztam.
Aranyos lehet Zoé, ahogyan cuppog a testvére felé. Biztosan nagyon örült, hogy hazajött.

Szép estét!

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Jó reggelt mindenkinek és szép napot! :D

Itt a MÁRCIUS és végre süt a NAP!!!! :D Érzem közeleg a tavasz :D :D :D

Éjszaka jól telt, szokásos kétszeri kelés meg volt, ebből egyszer evett, egyszer csak cumi vissza és alvás :D

Délbe megyünk tesóért előtte sétálunk egy nagyot :D

Saci,
biztos a fogacska okozza a rossz éjszakát, de amint áttöri az ínyét jobb lesz, étvágya is visszajön majd! Mivel kened az ínyét? Nekünk a Dologél segít.

Andi kezdek aggódni, minden okés nálatok? Már régen jelentkeztél, legalább csak annyit írj, hogy jól vagytok.

Na megyek, mert olyan rövid a délelőtt, főzni kell, mosni, vasalni (de azt még halogatom) és most alszik Zoé addig lehet haladni.

Üdv
Timi
Vendég
 


Sziasztok!

Mostmár sokkal jobban telt az éjszakánk és a nappalunk is, mint eddig. Este 2-szer kelt és simán visszaaludt. Ma voltunk tanácsadáson. Szerencsére mindent rendben találtak. Szóval ez most egy jó nap volt.

Timi,
Eddig én is Dologéllel kentem, ma viszont az orvos a Dentinox zselét ajánlotta. Lidocaint tartalmaz és elzsibbasztja az ínyét.

És nektek, hogy telt a napotok?

Jó éjt mindenkinek!

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok_!

Timcsi aranyos vagy hogy aggódsz. Jól vagyunk minden okés. Hétvégét a mamánál töltöttük, a héten meg szabin van a párom. Szobát rendezünk, takarítok és izgulunk, hogy mennyibe fog kerülni a kocsink, mert most műszakis.
Levinek gratulálok az első fogacskához.
Zoé nagyon édi lehet ahogy cuppog, és holnapra boldog hófordulót!
Anett szerintem is jó ötlet a fényképalbum, Rebi pedig tuti szépet választ majd.
most hirtelen ennyi
Nálunk is esett a hó és még mondják hogy lesz. Hááát én már meglennék nélküle. Remélem hamarosan ideér a tavasz.
Mindenkinek szép napot!
andi791119
 
 


Sziasztok!

Saci,
a Dentinox is jó, csak azt max. 3-szor lehet használni egy nap a lidokain tartalma miatt!
Örülök, hogy minden rendben van.:D

Andi,
örülök hogy jöttél kicsit.:D
De jó hogy otthon van a párod! :D Én is szeretném ha többet lenne itthon, de egyelőre ez nem fog menni. :(
Azért gyere ha tudsz, és mesélj Baliról. :D
Köszi a hófordulós gratut, hihetetlen, hogy már 8 hónap eltelt! :D
Mintha csak tegnap lettünk volna a kórházban. :D

Itt most is szépen süt a Nap, bár egyelőre azért még hűvös van. De a babakocsiból a kocsizsákot már kivettem, mert mindig leizzadt benne babó.

Most megyek mert a vasalást már nem halogathatom tovább :oops:

Üdv
Timi
Vendég
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Megint itt a hétvége!!! :D :D :D Hurrá!!! :D :D :D
Holnap Halász Jutka koncertre megyünk Grétával :D Jobban várom mint a gyerek, imádom azt a nőt! :D

Tegnap voltunk tanácsadáson, és kicsit elkenődtem, Zoé nem hízott csak 20 dkg-ot jan. 20-óta. :( Kaptunk Sinlacot, amit tehetek gyümijébe és a főzelékbe, illetve pépként is eheti gyümivel. Tegnap meg is ette de kellett bele egy kanál gabonapép és egy kis gyümi is :D Estére pedig tápszerrel próbálkoztunk először 40 g-ot evett meg belőle, aztán cici. De tőlem nem fogadta el a cumisüveget, mert csak sírt és kereste a cicit. Úgyhogy apa etette meg. Nekem pedig a szívem szakadt meg, de muszáj valahogy tápira szoktatni, mert tényleg nem sok tejcsi van, főleg estére. :( :( :(
A másik dolog, hogy gyógytornára kell járnunk, mert nem akar állni, nincs meg az a reflex hogy letegye a talpát amikor állítani próbáljuk, illetve még nem mászik, pedig már kellene, elvileg. :shock: Jövő hét kedden megyünk gyógytornászhoz, kíváncsi vagyok mit fog mondani, na és hogy Zoénak hogy fog tetszeni, mert a tanácsadást is végig sírta, pedig csak vizsgálat volt. :shock:

Hát ennyi van velünk mostanában, gyertek és meséljetek ti is, ki mit tervez hétvégére, stb.

Üdv
Timi
Vendég
 


Sziasztok,

A homeós bogyókat csak müanyag, üveg pohárkában/tálkában lehet feloldani! FÉMMEL TILOS ÉRINTKEZNIÜK!

A legegyszerübb, ha egészen kevés vizet egy kávés vagy espresszós csészében megmelegítesz a mikróban,majd fecskendövel felszívod a szükséges mennyiségü vizet (a többit kiöntöd), ezt visszanyomod a pohárba, beleadagolod a bogyókat es megvarod amig felolvad. Felszivod a fecskendobe es a szajaba oldalra fecskendezed, nem az egeszet egyszerre, hanem kis adagokban. Amikor fecskendeztel, rafujsz az arcara erosen, ez nyeloreflexet valt ki, igy gyorsan le is nyeli amit belenyomtal a szajaba.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy csak most jövök, de sűrű ez a hét. kedden a kisbabás barátnőmnél voltunk, ma meg tortát sütök, mert tegnap volt tesóm szülinapja. és hát Rebi nem könnyíti meg a helyzetem, ma csak fél órát aludt délben. DE mostanában magától alszik el, kicsit nyöszörög, meg fetreng, de egyedül. Nem gondoltam volna, amikor még fél évesen is ringattam,hogy ez is eljön egyszer. Talán így leszünk az éjszakai kelésekkel is.

Timi: Halász Juditot én is szeretem. szoktunk is itthon hallgatni. Várom már,hogy mi is mehessünk ilyen programokra.

Hétvégén mi bevásárolunk, meg ugye vasárnap keresztelő. Na igen, még képeket is elő kell hívatnom. Hát nem kapkodom el a készülődést. De a fényképalbum megvan. Rózsaszín :lol: és lehet a képek mellé írni, szerintem szép.

Nikvik: köszi a homeós tanácsot. ha már benéztél írhatnál,hogy hogy vagytok és a többiek is. :wink: :lol: :oops:

Na rohanok, mert odaég a tortám.

szép hétvégét!!!

Kép

Kép
anuwen
 
 


Sziasztok!
Újabb hét és ha minden igaz nemsokára itt a tavasz. Nálunk szépen süt a nap de hideg van :(.
A párom ma már dolgozik, ismét kettesben az én kisfiammal.
Az elmúlt hét fantasztikus volt, tök jó volt hogy itthon volt a párom. Balázs is jó fiú volt, remélem ezt a szokását még megtartja, bár mostanában 9 helyett 8-kor felkel és egy kicsit nehezebb a délelőtt.
Kibújt felül is két foga és kúszik ezerrel, már az egész házat bejárja így.

Rolta. Levi céklás pofija tök édes. Az én kicsi fiam nem nagyon szereti a céklát. Gratulálok a fogacskához. Roszz éjszakákat sajnálom, remélem hamarosan rendeződik és a hozzátáplálás is beindul. Nekünk amikor jön a foga nem eszik, de azt mondta a védőnő ez természetes. Mi volt a 8 hónapos státuszon?
Én fent vagyok iwiwen és facebookon is, de a facebookon csak chatelésre használom.

Timcsi kardiológust sajnálom, de szerencsére semmi gond nincs.
Puszi dobás, integetés ejj de várom már hogy az én kis törpém is ilyet produkáljon. Tapsolni már tapsikol, de csak ha úgy van kedve és persze ha énekelem hozzá a tapitapit.
Milyen volt a koncert? hogy érezte magát a kisboszi? A babakocsiba miben viszed ki hogy van felöltöztetve, és ül a kocsiban vagy fekszik?
A tejcsit sajnálom, remélem hamar megszokja Zoé a cumit és nem lesz gond. Majd mesélj mi volt a gyógytornásznál.

Ildi. Remélem már rendeződött a rossz helyzet és sikerült kipehenned magad. Gyere és elszáll a rossz kedved. Egészségügy áááá 2 hónap múlva adnak időpontot ismerős. Tuti addigra behozza a lemaradását, ha van egyáltalán. Én is sok helyen olvastam, hogy nem kell ezen izgulni, mert vannak lustibb babák, de ők utána egyik napról a másikra csinálnak dolgokat, míg más babák gyakorolnak.
Mi 16-án megyünk a vesegondozóba. Balázsnak 2 hónapos korában baci volt a vizeletében. végig csináltunk egy antibiotikum kúrát aminek semmi értelme nem volt. Elmentünk a nefrológiára, ahol azt mondták ne izguljunk nincs semmi gond, 3 havonta ellenőrizzük. hát decemberben még uh-ot sem csináltak, ránézésre megállapították hogy okés. Na jó vizeletet néztek, de nem tenyésztették. Na mindegy, megyünk 3 havonta ami nem egy leány álom egy pici babával, de ez van.

Anett örülök, hogy nincs gond a csomót illetően. Rizibizit evett Rebeka?? Én azt már úgy hogy nem töröd vagy turmixolod?? Mikortól esznek darabosat a gyerekek?? Baba joghurtot adtál már neki ha igen milyet és mikortól. bocsi hogy mindig ilyen kérdésekkel bombázlak. Nekem amit a védőnő adott papít azt íja sajtot joghurtot lehet adni 8-12 hónapos kortól. na mondom ez elég tág intervallum.
Hogy sikerült a torta, milyen volt a keresztelő?
látod milyen ügyes kislányod van elalszik magától is.

Hát ennyi tőlem, gyertek írjatok ti is. Én ma magamat teszem rendbe, szőrtelenítés ami nem a kedvencem. Ja és a múlt héten vissza festettem a hajam vörösre, most jól érzem magam, csak fogyizni kell, ami szintén nem az esetem.
Minden babának sok puszi!!
andi791119
 
 


andi791119
 
 


Sziasztok!

Már vagy egy fél órája próbálok belépni. :x

Megint mindenki eltűnt. tegnap én sem voltam, mert betörtek hozzánk és a rendőrséget intéztem. szerencsére csak egy biciklit vittek el az előtérből, de akkor is. :cry:

Andi gratula a felső fogakhoz! akkor most nyugodtak a nappalok, éjszakák?

A rizibizit csak törtem, meg általában már mindent összetörök. krumplinyomóval szoktam darabosra törni. hát, van aki azt mondja,hogy az ínyükkel is össze tudják törni a darabos ételt, szóval mehet korán. szerintem próbáld ki,hogy mennyire fogadja szívesen. így már négy foga van, ugye?Rebinek ennyi van és szereti a darabos ételt.
Nem babajoghurtot adok neki, hanem a piacon veszek házi tejből készült gyümölcsjoghurtot. ezt megeszi, de ha én keverek natúr joghurtot gyümölccsel, azt nem. :D És a túró rudit sem eszi meg. rendes gyerek. :lol:
kezd előbb a natúr joghurttal és a túróval. ezután mehet a reszelt sajt. Óvatosan egy két kanállal próbáld először,hogy ha allergia van, akkor kiderüljön.
A torta jól sikerült, kicsit száraz lett. de Rebinek is ilyet fogok csinálni a szülinapjára.
a keresztelő is jó volt. persze az én lánykám végig sikongatta meg dumálta az egészet. utána is jól el volt a fogadáson, még úgy is,hogy délután nem aludt. hihetetlen mennyi energia van benne.

Huh, rám is rám férne egy festés. én is vörös vagyok amúgy. :D nekem a férjem festi a hajam. :lol:
jaj, nekem is le kéne adnom pár kilót, de olyan nehezen megy. a keveset mindig olyan nehéz leadni. :cry:

megyek, mert szájmenésem van.
:lol: másnak is legyen már! :lol:

szép napot!

Kép

Kép
anuwen
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a gyógytornásztól. Kicsit el vagyok keseredve. :( Javasolja a kezelést, (Dévény torna) mert az egyik oldalát kevésbé használja mint a másikat, valószínű, hogy le vannak tapadva az izmok. Nem lehet ültetni, csak ha magától ül fel, de etetőszékben és babakocsiban sem ültethető, na ez gáz, mert egyfolytában ülne mindenhol. További kivizsgálás javasolt:szemészet, fülészet, neurológia.

A koncert nagyon jó volt, élveztem, Gréta is:)

Fogyizni nekem is kellene, mert már mindenki kismamának néz :roll: Ez borzasztó. Én terhesség alatt 14 kg-ot híztam, szülés után rögtön 10 lement, de szoptatás alatt visszajött, így most 12 kg-val vagyok több, mint terhesség előtt. És ez szinte mind a hasamon és a fenekemen van. ÚÚÚÚtálom :cry:

Kicsit depis a hangulatom, pedig már közel a tavasz is, de most az sem vidít fel hogy süt kint a Nap.

Majd, ha jobb kedvemben leszek, jövök ígérem. Addig is írjatok, mert azért olvasni jó benneteket!

Timi
Vendég
 


Sziasztok!

Timcsi. Jaj, nagyon sajnálom. Ne keseredj el, hipp-hopp behozza a lemaradást Zoé. Bazsi is ülne de felülni nem tud, akkor ez gáz, mert nem is próbálkozik. Háát Bazsi ahogy kúszik akkor az egyik karján löki magát, remélem ez nem gond.
Ne legyél depis, jön a tavasz!!!

Anett. Azta Rebi nemsokára egy éves. Nem semmi. Köszi a válaszokat, ari vagy.

Én vasárnap is és ma is elmentem a fiam nélkül egy kicsit vásárolni. Nem igazán éreztem magam jól nélküle. Remélem azért ez változni fog és eltudok majd szakadni kicsit tőle.

Mindenkinek szép napokat, tessék jönni írni!!
andi791119
 
 


Timcsi. Most olvastam egy másik topikban egy anyukánál aki szintén tornára hordja a kisfiát hogy szabad ültetni.
Szerintem ne aggódj!!

ezt írja:
Fejlesztőben minden rendben volt,megdicsérték Tomit,a kúszás is kezd alakulni,mutatott megint gyakorlatokat,1 hó múlva megyünk ismét. Szerinte addigra felül majd.
És,szabad ültetni a babát. Sőt,javasolja. Azt mondta,az elmúlt években elterjedt egy tévhit,miszerint amíg nem ül fel magától nem szabad ültetni,de azt mondta,amikortól bír ülni,szabad és kell is,mert igénylik.Persze nem órákra és nem kitámasztva,otthagyva,csak amíg bírja,ahogy kezd eldőlni oldalra,előre,le kell fektetni.
andi791119
 
 


sziasztok

még "élek" :D
álmosnak még álmos vagyok, de nem annyira feszült, talán a napsütés miatt
tegnap ki is gyalogoltam magam, mert gyelog mentünk anyukámhoz ami olyan 45 perc volt, bár egy csomót álltunk a zöldre várva de jól esett
Anett, sajnálom a betörést, utálom az ilyeneket, még jó hogy "csak" a biciglit vitték el, de már a tudat is rossz lehet
nemsokára szülinap :lol: lesz nagy buli?
Andi, Balázsnak gratula a fogakhoz na meg hogy ilyen ügyesen mászkál már, nem tudom miért mondják hogy a lányok előbb csinálnak mindent, én úgy veszem észre hogy a fiúk
én kieggyeznék a 8 órás keléssel, nálunk újabban 6 fél 7-kor van a kelés :(
Timi, ne aggódj, hosszú távon nem lesz semmi baj, én is ebben a helyzetben vagyok, bár még nem jutottunk el a dokihoz, de sokat nézegettem ezügyben a neten és én is azt veszem észre hogy nem világos hogy lehet ültetni vagy sem, még ugyanaz az orvos is össze vissza mondja, nekem is lelkiismeret furdalásom van hogy hagyom ülni néha, de úgy érzi jól magát, amúgy meg a babakocsiban simán felül, akkor mit csináljak, szíjjazzam le? na meg etetni nem is szabad fektetve, tiszta hülyeség, majd kérdezd meg a tornán, bár ott is hallottam már 5 percen belül mindkettőt mondták
mondjuk az is érdekes hogy eddig nem vették észre hogy le vannak tapadva az izmai? azt hiszem ebben van egy kis üzlet is, már mindenkit elküldenek tornára és ha jól tudom a Dévényi féle nem ingyenes, viszon hamar behozza a lemaradást, ami nem is lemaradás de mindegy
mi majd a jövő héten megyünk a régi neurologiára, ahová azért kerültünk mert összenött a kutacsa, bár még mindig kicsit nyitva van, és nézték a fejét hogy nem deformálódik e el, persze ott is nézték a mozgást is, de eddig nem volt semmi, na majd kiderül, aztán 28-án a másikhoz, azt még nem tudom melyikre hallgassak majd? gondolom mindkettő elküld tornára, na érdekes lesz
amúgy még mindig nem igazán próbálkozik a hasonmaradással így nem igazán fog kúszni, ezt is csak azóta erőltetik hogy kitalálták hogy aki nem kúszott az diszlexiás lesz, amire simán tudok cáfotalot is, persze én se szeretném ha emiatt baja lenne így maradnak a dokik
Saci neked is puszi, csak most nem tudok visszaolvasni a túloldalra nehogy elszálljon amit írtam :shock:

süt a nap, sétáljatok, mi már vettünk napernyőt a kocsira :lol: iagz még nem teszem fel, vagy nem ciki feltenni ilyen korán?
valahogy bejelőlgethetnénk egymász facebookon meg iwiwen csak a facebookon nehéz megtalálni valakit, küldjétek el privátban a neveteket megpróbálom összehozni, esetleg azt is milyen kép van a névhez

szép napot mindenkinek

Ildi
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Süt a Nap, és talán már a kedvem is jobb kicsit. Az az igazság, hogy össze vagyok zavarodva. A Dévény torna nem ingyenes, sőt szerintem kicsit drága is (4800 Ft volt a vizsgálat, a torna nem tudom, mert azt nem kérdeztem) és nem tudom el dönteni, hogy valóban szükséges a torna, vagy csak az üzlet miatt ajánlja. És mivel a gyerekorvos ajánlotta ezt a gyógytornászt így tőle sem tudom ezt megkérdezni konkrétan. Szóval dilemmázok de úgy beszéltük meg a párommal, hogy egy pár kezelésre elvisszük, aztán majd meglátjuk, plusz még a szükséges vizsgálatokra is. Egyébként Zoé pikk-pakk felül már magától bárhol, bármikor, és kúszik is, és négykézláb is megtartja magát, tehát én nem látom, hogy nagyon le lenne maradva. Az tény, hogy általában mindig bal oldalra ül fel, a bal oldalára támaszkodik amikor kúszik, emiatt döntöttünk a torna mellett.


Gréta is beteg lett, köhög folyik az orra, és rettentő hisztis nyűgös, kezelhetetlen. Estére úgy érzem magam mint a mosott kaka.

Bocsi, hogy most is csak magunkról írtam, de most mennem kell, este megpróbálok még jönni.

Üdv
Timi
Vendég
 


Sziasztok!

Na megpróbálok kicsit összeszedettebben jönni, persze lehet nem sikerül. :D

Ma is süt a Nap, és már a hőmérséklet is melegszik végre, lehet tényleg eljön a várva várt tavasz? :D Én már nem tudom mikor vártam ennyire, hogy tavasz legyen.

Köszönöm a hozzászólásaitokat a problémámhoz :D

Andi,
Elhiszem, hogy nem érezted magad még jól Balázs nélkül vásárláskor, de eljön majd az idő amikor nem vele leszel és nem fog minden percben (másodpercben) az eszedbe jutni, csak kb. 5 percenként :D De lényeg, hogy kell egy kis időt nélküle töltened, ez az ő érdeke is.

Balázs nagyon kis rendes, 8-9-ig aludni :D Ma nagyon jó éjszakánk volt nekünk is az eddigiekhez képest, 1-kor csak cumi kellett, aztán negyed 7-kor kelt fel, de utána még visszaszunyált fél 8-ig. :D
A tápszert és a cumisüveget kezdi elfogadni végre! Eddig sütőtöklével és őszibaracklével ízesítettem neki a tápszert, de már két este is megitta a' la nature :D

Ildi,
küldtem neked privit facebookkal és iwiwel kapcsolatban :D
Napernyő még lehet korai, nem? Mert ez a napocska jót tesz még nekik szerintem. A babakocsi napellenzőjével nem tudod szabályozni, hogy ne süssön a nap a szemébe? Én ha elalszik akkor szoktam napoztatni :D
Vizsgálatok remélem rendben lesznek nálatok is!

Anett,
betörést sajnálom, már a tudat, hogy valaki idegen járt nálatok is borzasztó :(
HÚH, nem sokára szülinap :D
Lesz nagy buli?:D

Saci,
régen voltál, mizu?

Jön a hosszú hétvége, ki mit tervez? Reméljük jó idő lesz és kicsit ki tudunk mozdulni.:D

Megyek mert itt a gyümi idő:D

Üdv
Timi
Vendég
 


Sziasztok!

Timcsi. Örülök, hogy jobb kedved van. Hát talán talán ideér ez a fránya tavasz. Mi is voltunk kint, de nálunk ma már nem volt olyan melegecske és mostanra a nap is elbújt.
A torna tuti nem árt Zoénak úgyhogy ha anyagilag megoldható akkor szerintem is meg kell próbálni.

Anett. Betörést sajnálom. Milyen tortája lesz a nagylánynak? Nem indult még el?

Tőlem mindenki kérdezi mászik már??? Mondom még nem. Erre nem baj majd csak megtanulja. Ja ha akarja, ha meg nem akkor majd elindul a két lábán. Már a felállással is nyaggatnak hogy kellene csinálnia. Mondjuk én nem veszem már fel az ilyen megjegyzéseket.
Szerintem ami késik nem múlik.

Ildi. Örülök, hog már jobban vagy. Szerintem használhatod a napernyőt ha nem tudod másképp megoldani hogy a nap a kis szemébe ne süssön, és ha alszik ahogy Timi is írta meg napoztatod. Mondjuk mi vezetésnél télen is használjuk a napszemüveget, mert sokszor a hó is vakít.

Saci. Hahhóóóó!!

Hú én olyan lusta vagyok napok óta halogatom a porolást. nincs kedvem semmihez. Szerencsére a párom kitalálta tegnap hogy ma hotdogot együnk, úgy örültem mert nem kell főzni, utána mosogatni.
andi791119
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Megint kimaradt pár nap, mert tegnap előtt Rebi lázas lett. hirtelen ment fel 39-re alig bírtam levinni a lázát. a kúp csak 1-2 óráig vitte le, de akkor is lázas volt. éjszaka is 39 volt, még lázálma is volt. beszélt álmában, pedig nem szokott. tegnap dokinál voltunk, írt fel cataflam cseppet, az segített. este már csak hőemelkedése volt, ma már az sincs. lehet, ez a híres 3 napos láz volt. de nagyon ijesztő volt. olyan bágyadt volt, nem lehetett ráismerni. :cry:
azt hittem a betörés után már csak jobb jöhet, de nem. :cry:

Timi: sajnálom a gyógytornát, de ártani biztos nem fog. egy -két kezelés és minden menni fog. Ildinek igaza van, tényleg egy kicsit olyan mintha üzlet lenne. régen nem volt dévény és a gyerekek mégis felnőttek. ma már minden apró eltérést felfedeznek és egyből gyógytornára küldenek.pedig lehet csak simán kinőné. ne légy elkeseredve, nincs semmi baj Zoéval.
Grétának jobbulást!

Ildi: utólag is boldog névnapot!
A kúszás és diszlexia, azért fontos, de inkább a mászás, mert ezek a mozgás formák (váltott jobb kar-bal és fordítva, alapozzák meg a két agyfélteke összekötettését, ami fontos az írás -olvasásban). nem feltétlenül lesz diszlexiás, de aki diszlexiás általában nem mászott, kúszott. ha ezeket nem teszi, te még tonáztathatod, úgy hogy a hátára fekteted és össze érinted a jobb kart a bal térdel, bal kart a jobb térdel, összefonod a karjátkeresztbe, vagy a lábát. ezekkel mind a két agyfélteke összekapcsolását segíted elő. lehet egy kicsit zagyva lett, akkor bocsi.

Andi: először túró rudi tortát akartam, de nem szereti, szóval lehet,hogy feketeerdőt csinálok. ilyet még nem láttam sehol, ami bababarát lenne, de majd én megalkotom. :lol: aztán lehet,hogy bűn rossz lesz. :lol:

Én is sokat híztam a terhesség alatt. le sem merem írni. na jó de. :lol: 24 kilót. :cry: ebből maradt rajtam 5. de az nem mozdul. :cry: abban reménykedek, ha el kezd totyogni a lány, akkor majd szaladhatok utána és akkor lemegy. szép álom, mi? :lol:

ki mit tervez a hosszú hétvégére?

Kép

Kép
anuwen
 
 


jáj, tele van helyesírási hibával, amit írtam. :oops:

szóval: térddel, csak nagyon siettem.

és jobb kar-bal láb.

bocsi :oops:

Kép

Kép
anuwen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: