Új privát üzeneted érkezett!

Csajok: egy barátunknak nemrég született fia. 2900gr volt. 1 hónaposan 4600gr. Nem hízott egy kicsit sokat? :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok :)

Még a végén vissza jön mindenki :) ,bár Kfmares megint eltünt tőlünk egy ideje,reméljük jól vannak!?Meg andinetre is kíváncsi lennék ,elég sok mindenen ment keresztül ő is!

Én éppen ünnepelek :? ,de úúgy görcsölök most,h le írni nem is tudom gondolom a gyulladás miatt!

Balázs éppen alszik nem rég aludt el.Most felkelt hajnal fél 3-kor és vártam kicsit ,mert először csak beszélgetett magában szépen és azt gondoltam,majd el alszik,de aztán felállt és álmos volt,de nem tudott el aludni ilyenkor már tudom,h akkor éhes.Pedig evett tegnap szépen!
Nekünk 4 fogacskánk van még csak,de nagyon duzzadt az ínye a szemfogai helyén.

Jaaj megőrülök úgy fájok,de mennem kell főznöm kellene,de így nem valami könnyű lesz most! :?

kri:jól vagytok??

sissy:már írni akartam,h nagyon szépek vagytok a fotón és nekünk is ilyen úszógumink volt.jó kis találmány!
iceberg
Budapest
 
 


Cherryke: Jól belehuzott a baba, de ugy tudom, hogy a kisebb sulyal született babák sokkal gyorsabban szednek magukra kilókat mint a nagyobbak, de akkor is :)

En igy voltam a hajszin örökléssel. Nagyon szerettem volna ha egy kis feket lányom születne, persze ez nem jött be, pedig az én családomban mindenki fekete (nem a börszinre gondoltam :) ) és barna szemü. Erre mind a három gyerek szöke, ebböl kettö kék szemü és egy barna szemü. Legalább egy barna szem összejött :)

Eppen most irtam meg a rendelést, képzeljétek házhoz hoznak házi almát, almalét, házi tojást meg még sok finomságot. Nagyon örülök neki mert igy biztosan tudom, hogy jót esznek a gyerekek, ráadásul ólcsobb mint a boltban. 200 km-röl hozzák, saját termesztés minden, nekik is megéri, mint hogy valami üzletnek eladják szerintem. Na már elöre örülök a sok finomságnak :)

Valami ebéd ötlet ??? Nagyon nem jut eszembe semmi.

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 

 
 

Rekus: az normális születési súly. Tápszeres a baba. Csak kevés anyatejet kap. Nem tudom mért hízik ennyire. Lehet nem jó a tápszer.
Mi egyszer híztunk 1 hónap alatt 1600gr-ot a doki úgy leb....ott. De nem érdekelt. Pedig Hunornak volt mit behoznia rendesen. Mondjuk nálunk mire elfogyott nálam is a tej és a bnőm sem tudott adni, akkor már evett 10órait és ebédet. Úgyhogy nálunk sose kapott CSAK tápot.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok,

Dinuci,
a facebook nekem kicsit pörgős. Iwiwen is inkább csak képeket nézegetek, de mondjuk én már ezer éve nem töltöttem.

Ice,
keményítőt még nem próbáltam főzelékbe, de valószínű veszek. Az uram jobban szereti a rántásost mint a habarásost. Ma borsófőzeléket csináltam, húsleves még maradt. A főzelékből is kapott Betti és szépen evett is. Ügyes nagyon Balázs is, nemsokára elindul, ha így halad. Jobban vagy?

Lina,
de jó hogy jöttél. Azért annak örülök, hogy olvasol minket, ha már nem is írsz olyan gyakran. Pedig jó lenne hallani felőletek, kép Frici babáról?

Mók,
gratula Lillának. Nagyon ügyes!

Ceyla,
változott Niki súlya? Nekem Brigi alig akart enni, folyton cicizett, de neki ment a súlya, vagy max. stagnált.

Sissy,
foga nem jön Lilinek? Te jobban vagy?

Lynn,
de jó rólatok is olvasni. Majd belejön Emma is a darabosba. Majd ha kijönnek a rágófogak könnyebben tudnak majd enni.
Brigi most még élvezi az ovit, bár hamar elmegy ez idő délig. Rögtön a középső csoportba került, nem a kicsikhez. Remélem nem csak hülyeséget tanul a nagyoktól. :oops:

Réka,
nagyon édes Nóri. Édes kis szöszke! Én is sok mindent adok már Bettinek, de pl tojásfehérjét és tejet majd csak a szülinap után. Nekünk mindjárt itt lesz a hónap végén. Az ebéd ötlettel gondolom már elkéstem, de én lasagnet csináltam hétfőn, ma borsófőzeléket.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!
A sok zugolvasó hogy előbukkant :-D Örülök, hogy mindenki jól van.

Nálunk hírek a következőek: úgy tűnik májusban kistesó érkezik!!! 2 hét múlva megyek dokihoz, akkor többet tudok majd mondani és ha minden oké, akkor csinálok majd vonalzót is.

Frici: 80 centi és 9700 körül van, majd valamikor a héten megmérem pontosabban. 6 foggal büszkélkedik és még mindig nincs haja. Villámként mászik, bútorokba kapaszkodva jár, sőt ha valami nagyon izgalmas van a kezében, akkor nem is kapaszkodik úgy áll. Guggolásból kapaszkodás nélkül feláll, meg visszaguggol. A járás nem különösebben érdekli, van hogy fogjuk a kezét és lépegetünk vele, de pár lépés után elkezd mászni. A
múgy minden érdekli, jókat alszik (este 8-tól 7-ig) plusz napközben kétszer másfél órát.
Szépen eszik, már mindenfélét, nem válogatós. Darabos is jöhet. Turmixolni már egyátalán nem szoktam, legfeljebb villával nyomkodok. A tejcsim elapadt kb 2 hete, így most reggel meg este adok neki tápot. Nem feltétlenül akartam, de látom hogy igényli, jobban alszik este. Reggel meg olyan 5-fél 6 körül reggelizik és utána visszaalszik.
Beszélni nem beszél egy szót sem, de nagyon sok mindent megért. Rázza a fejét, ha már nem éhes. Nem hajlandó etetőszékben enni, így most egy kisasztalnál eszik többnyire állva, néha kisszéken ülve.

Képet most sajnos nem tudok csatolni, mert állandó számítógépmizériánk van és most épp egy kölcsöngépen írok. De ígérem hamarosan csatolok.

Más most nincs azt hiszem. Ha újra fellendül a topik én is szívesebben jövök. Húzzunk bele lányok!
Vendég
 


Lina: neked is ilyen korán kelő? Hunor is fél 6körül kel. Volt egy hét, amikor fél7kor kelt. Az nagyon jó volt :) csak akkor nem aludt vissza. Így meg, mint nálatok, eszik és vissza alszik másfél 2 órát.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Halihó!

Rékus:Nóri csodaszép!

Ice:köszi,elhagytuk sajnos,de vettük már újat,bár idén már nem hinném,hogy kell...

Kri:köszi,én meggyógyultam,csak köhögök kicsit.Lili tegnap délután már sírt nagyon meg kellett a diétás után rendesen kajáltatnom,unta a diétát.Foga folyamatosan jön,7 és fél van,meg több úton...

Lina:gratula!Kicsit irígy vagyok :),persze nem negatív értelemben.Remélem,nem kell már sokat várni nálunk sem.Ti már akartátok?Szopi mellett jött össze?Lili is még szopizik,így nem tudom,addig összejön-e.

Cherryke:Lili ma negyed 6-kor kelt,akkor szopizott,és mellettünk aludt negyed hétig,amíg világosodott.

Lilkó is már lépeget egyedül... :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ilyen sokan visszataláltatok! Dinuci, Lynn, Lina nagyon jó volt hallani rólatok!

Dinuci, nagyon sajnálom, ami veletek történt, remélem, most már jó dolgok jönnek!

Lina, Gratulálok!!!!!!

Andriska is már sokmindent eszik. A tejet még én is kerülöm, de ma mondjuk evett egy kis palacsintát (csak nagyon keveset). Én tojásos dolgokat 10 hónapos kora óta adok. Úgy emlékeztem, hogy olyankor már lehet. De holnap megyünk tanácsadásra, majd megkérdezem.

Na mennem kell. Most már majd jobban tudok jönni, csak a férjemnek kellett a gép most nagyon a munkájához, nappal magával vitte, este meg folyton dolgoznia kellett. De ma leadta amit kellett, úgyhogy most már majd én is ide jutok.
Jó éjt!
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Lina! Gratulálok a kistesóhoz, biztosan minden rendben lesz, nagyon ügyesek vagytok. Frici baba is szépne fejlödik és nagyon ügyes fiu ahogy leirtad, jól eszik, alszik. Ilyen mintababa volt az én nagy fiam Gergö, ezért is vállaltam hamar a kistesót, na de ö aztán éppen az ellenkezöje lett, remélem nálatok másképp lesz :)

Sissy, nagon jönnek nálatok a fogacskák, nem lehet attól a hasmenés Lillinek? Nórinak amikor jön a foga akkor kb 1 hétig hasmenés, höemelkedés és takony van. A fiuknál észre sem vettük a fogzást, csak hogy már kibujt a fogacska.
Nekem a második baba szopi alatt fogant, ugyhogy ne izgulj összejöhet. Attól is függ, hogy milyen gyakran szopiztok. Azt olvastam, hogy akkor kevesebb az esély a teherbe eséshez, ha 24 óra alatt kb 6-7 szer rendszeresen szopizik a baba. Szerintem ez már egyikünknél sem áll fent, mert már elég szépen esznek a babák.


Kriszta, ahogy irtam van egy pár dolog amit én sem adok neki , tojásfehérje, méz, eper, tej stb.
Milyen volt ma Briginek az ovoda? szerintem a lányok könnyebben hozzászoknak mint a fiuk, de majd elválik Nórinál :)

Na jó éjt, most már én is elvonulok aludni :)

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 


Sziasztok!

Húú, mennyit írtatok :lol:

Rékus: Nóri nagyon édes, az a szőke haj :)

Iceberg: Jajj, legutóbb én is úgy görcsöltem. :( Már úgy elszoktam tőle, nem hiányzott...

Lina: Gratula a kistesóhoz! Frici szép hosszú, és mintababa, ahogy olvasom.

Sissy: Ha sok foga útban van, akkor lehet tényleg azok miatt megy a hasa Lilinek.

Akartam már kérdezni, mennyit alszanak a babák napközben? Van még valaki, aki megelégszik a 1,5 órával? Nem tudom többre rábírni :roll:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok :)

etus:nekem 8 hónapos kora óta mondta a védőnő,h adhatok tojás sárgáját,de fehérjét még nem.azt olvastam,h még kicsi fehérje sem kerülhet nekik a kajába,mert veszélyes allergiát hozhat elő,ezért én még kerülöm a fehérjét.bár én is úgy adtam volna neki múltkor palacsintát biztos ette is volna,de féltem nehogy allergiás legyen rá.pl a grízről is olvastam,h pont a veszélyes allergia miatt nem szabad még adni,mert elő hozhatja.vagy a méz olyan allergiát okozhat ami akár halálos is lehet.sajnos Máténál még nem volt internet vagy akkor még nem derültek ki ezek a dolgok,de vigyáztam akkor is.pedig nem volt igazán védőnő mellettem,ráadásul első gyermek volt.

sissy:elhagytátok,na akkor valaki jól járt a francba.mi nyaraláskor teljesen el is felejtettük az úszógumit pedig jól jött volna.idén már tényleg nem kell én vártam is már a hűvösebb időt csak azért nem jó,mert Balázs mindig kitakarózik éjjel,bár egy jó pár éjszaka hosszú ujjú bodyt adtam rá meg talpas nadrágot,de hát ha alszik az ember akkor jobban fázik és ő még nem tud betakarózni.valamit ki kell találni a még hűvösebb időre,mert van gáz fűtési lehetőségünk,de ha ezt a házat felfűtenénk akkor 90ezer körül lenne a számlánk télen meg fölötte,ezért fával szoktunk az ingyen van és hajnalban viszont hűvös.nem tudom,h viselné el Balázs a hálózsákot :roll:

rekus:én pedig házi csirkét rendeltem pucolva ,de szét szoktam szortírozni csomagokban,ez volt tegnap plussz munkám! :roll: és pont akkor hozták amikor görcsöltem és főznöm is kellett volna már :roll: tojást is lehet onnan venni,én is szeretem a házi dolgokat!

lina:gratulálok!!!!állítólag az első évben könnyebb teherbe esni,mivel nyitottabb a méhszáj,de lehet,h rosszul tudom :roll:

kri:köszönöm jobban vagyok,este még fájt ,de hátha ma már jobb lesz!jó is lenne,mert orvoshoz kell mennem több mint egy hónapja sokszor szédülök és mérnem kell minden nap a vérnyomásomat meg írni egy naplóba,de érdekes,mert amikor rosszul vagyok,szédülök olyankor mindig lemegy.(anyóssal mi újság??)jaj jön ez a nyálkás idő lassan és az ovikba mindig be viszik a beteg gyerekeket aztán viszik haza,ugyan ez van a sulikba is már félek eéőre,mert pont a pad társa máténak ő neki az anyukája is ilyen!

varitus:nem lehet,h akkor akkor te is fel voltál fázva?pedig állítólag szülésnél úgy ki tisztulunk,h nem lesz egy darabig ilyen gond.meg én akartam egy olyan fogamzásgátlót ami egy szuri és véd 5 évig,de azt mondta a dokim,h az nem jó,mert utána lesz mit kitakarítani,de ezt nem értettem teljesen csak az jött le ,h nem jó akkor.Balázs 2x alszi egy nap 1,5 órákat,de egyik nap nem aludt délelőtt és du bepótolta és akkor aludt 3 és fél órát sztem az apjára hasonlít ebben,mert én nem vagyok ilyen alvós!
iceberg
Budapest
 
 


Halihó !

Mizu csajok hogy vagytok? Ma már megint meleg van pedig ugy tűnt itt egy kicsit lehűl a levegő. Már nagyo unom ezt a meleg időt :-(
Nálink minden oké Vivike igen aktív( számitogépet szerelei:- )D Attika pedig oviba van :-) Nekem sül a rakott krumpli ma más ugy nem jutott eszembe milyen jo kaját lehetne csinálni. Hamarosan meg neki állook sütök ilyen vakond túrás tortát hát kiváncsi leszek :-D :-D


Iceberg: Én sem vagyok ilyen alvós meg a fiam sem :-) Bezzeg apjuk meg Vivike...lehetne mondani rájuk hogy mormoták :-) Én bogyót szedek Volinát és meg vagyok elégedve mert még nem lettem 100 kiló tőle...
Vigyázz magadra hallod! Neke m is voltak szédüléseim és szülés ota vérszegény vagyok vastablettát szedek. Most megyek htfőn megint vérvételre.

Varitus: nálunki a pici napküzben 25-3 órát alszik de ha nálatok a 1,5 óra van akkor az is elég. Aludna ha szüksége lenne rá wszerintem .

Etus:Andriska nagyon ügyes :-) de szerintem palacsinta meg ilyenek nyugodtan mehetnek. Ahhoz képest én miket nem merek adni vivinek nektek simán belefér. Ma pl ő rakott krumplit eszik mindenestől :-D Itt tegnap volt levváros palacsinta nagyon bejött :-)

Sissy lilla baba nagyon ügyes :-) Szerintem szopi mellett is összejöhet a baba :-) Szavaidból kivéve nagyon szeretnél már nem? :-) Én szoritok neked!!

Lina: Fogadd Gratulációm, biztosan ez a terhesség is nagyszerű lesz minbt az előző :-) Most nagyon boldog lehetsz :-) Örülök nektek gyere te is gyakran!!

Cherryke. hát szépen megnőtt a sulya de ez a normális :-)) Kicsi suly aztán jol belehuzott a drága :-D

Rekus hát az szuperjó!! Ebben a városban semmit nem hoznak házhoz! Én kepesztek mindenért:-D Egyébként nálunk se szöszi sneki a lányom meg szőkés kék szemű. Már volt aki furán nézett :-)))

mennem kell majd jövök etetek aztán altatok nemsokára.

dinuci01
 
 


Sziasztok!

Én is előbújok a zugból!

Dinuci részvétem!

Lina gratulálok a tesóhoz!


Nagyon ügyesek és szépek a gyerkőcök!


Rólunk: 10kg 74 centik vagyunk és 1 fogunk van.Kapaszkodva lépegetünk,minden hova felmászunk.Ha nem kapunk meg valamit akkor megy a hiszti! Mindent eszünk amit lehet!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Lina,
nagyon örülök Nektek! Gratula a kistesóhoz. Frici is szép magas, biztos apukára ütött. :lol: De egy pasinál jó is ha magas szerintem.

Tüncü,
Te is előkerültél? Szoktam nézni iwiwen a képeket. Aranyosak a gyerekek. Csajszi ovis már?

Ice,
Anyóssal igyekszem nem kommunikálni. Válaszolok ha kérdez azt ennyi. :roll: Ő úgy tesz mintha mi sem történt volna, bocsánat kérésről ne is álmodjak. De már nem izgat.

Rita,
Betti most úgy tűnik beállt a 2-szer 1-1,5 óra közötti alvásra. Ma mondjuk 1/2 1-kor keltettem - már 1 órája aludt - mert mentünk Brigiért az oviba. Ma már sírt szegénykém. :? :? :?

Réka,
persze, bogyósokat és mézet még jó ideig mellőzzük. De már várom, hogy adhassak normálisan tojást és tejet. Bár a tejnél inkább a kajákba ha csinálok. Még szopizik, így van kizárólag neki gyártott. :lol:

Sissy,
szerintem is teherbe eshetsz szoptatás mellett is. Van egy ismerősünk 15 hónap van a srácok között. De van akinél nagyon védi a szoptatás a terhességtől az anyukát. Szerintem én ilyen vagyok. De azért szedem a gyogyót is.

Edit,
Julinak hogy megy az ovi?

Ma jönnek az óvónénik családot látogatni. Két gyerek alszik, férj dolgozik, szóval valószínű engem látogatnak. :lol: :lol:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Hoztam Nektek videót, nem a legszuperebb a minősége, de a lényeg látszik. :lol:

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/j ... kYaHUgEqw4

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kriszta, Megnéztem a videot, nagyon ügyes Betti. A végén esés volt ? :)
El se hiszem, hogy nincs sok hátra és Nóri is jár majd, nagyon elrepült az idö.
Az anyós témáról lemaradtam azt hiszem :)

Icberg, èn kb. 15 éve szédülök, a vérnyomásom normális, nem vagyok vérszegény, eddig még senki nem jött rá hogy mitöl, lehet hogy ilyen szédülös vagyok ? :) Nincs olyan nap, hogy ne szédüljek, söt néha még le is kell ülnöm, de szerencsére gyorsan elmulik.

Dinuci a rakott krumpli nem rossz ötlet, már nagyon régen nem csináltam pedig mindenki szereti, na majd legközelebb.

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 


Milyen ügyes Bettina :)

Mi ettől még nagyon messze vagyunk. Örülök, ha 1 éves korára párat fog lépni.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Kri!
Álom ügyes Bettina!
Hát Lilla még inkább csak próbálkozik...,főleg ehhez képest!!! :D :D :D :D

Lina!
Gratulálok a kistesóhoz! Bár mi nem tervezünk következőt,azért én is irigykedem!!!! :oops: :lol:
Frici hatalmas,várom a fotóját.

Tüncü!
Hogy vagytok???!!! Kisfiad nem is olyan kicsi...! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mók
 
 


Sziasztok!

Iceberg: Nem voltam felfázva. Na, akkor én most tisztulom, amit a szülés utáni 8 hónapban felhalmoztam :?
Bence is örökölhette volna az apjától az alvókáját, ő szeret(ne) napközben aludni.
Csirkét mi is szoktunk rendelni pucolva, bár olyankor mérgelődök, minek, itt a piac mellettünk. De utána meg jól jön, mert tudom, hogy szép csirke és csak ki kell kapjam a fagyóból. :wink:

Dinuci: Nekem lenne rá szükségem, hogy többet aludjon! :)
Rakott krumpli jó ötlet!

Tüncü: A te kisfiad is jó súlyban van, őt sem lehet könnyű cipelni!

Kri: Nem semmi Bettina, nagyon ügyes! Én már annak is örülni fogok, ha Bence feláll magától!
Szegény Brigi! Akkor sírt, mikor otthagytátok? Mi volt az óvónénikkel?

Bence ma addig próbált átmászni rajtam, hogy fejre bukott, és vérzett a szája szegények :( Kiharapta picit, meg a szája széle picit be is lilult. Erre anyukám csak annyit mondott, hogy ha egyszer rajtam könnyebb átmászni, mint megkerülni... De csak feküdtem, azért volt. :oops:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Lina: gratulálok :)

Eléggé lehűlt a levegő (én örülök neki) már hosszú volt ez a meleg :( ha lenne 25 fok nyáron, felőlem örökre úgy maradhatna :D

Mivel párom nincs, vettem csirkét (Ő nem eszi) és fő a húsleves meg pörit csinálunk anyuval. Pöriből adhatok babunak? Mielőtt fűszerezem veszek ki neki.

Teljesen egyedül elkezdett tapsolni tegnap :)

Tegnap jó napunk volt :) ikeába voltunk. Babu élvezte a metrózást ismét :) Anyukám jól elfáradt estére. Mondtam neki, minden napunk ilyen :) sokat változott megint Hunor. Sokat kacag, incselkedik, sokat mászik és egyre ügyesebb, sok mindent megold egyedül. Bnőm is mondta, hogy sokat fejlődött pár nap alatt.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok,

kicsi alszik, nagy oviban így jövök gyorsan.

köszi mindenkinek, de nem felejtsük el, hogy az egyik legidősebb csajszi a topikban. Van akinél 1 hónappal idősebb.

A video végén engem döntött fel, mert guggoltam és ahogy odajött - kicsit sebesen - eldőltem. :lol: :lol: Alig lehet felvenni, mert ha látja a fényképezőt elindul, hogy megszerezze. :roll:

Rita,
szegény Bence, sajnos ez az időszak ilyen.

Réka,
anyós átjött miután összeveszett a fiával és elkezdett számon kérni dolgokat. (pl. miért nem vettem fel a fia nevét) mondott egy-két nagyon durva dolgot, szóval nem beszélünk vele. Ennek 2 hónapja. A férjem is nagyon kibukott rá.

Brigi ma reggel pityergett, hogy én is maradjak vele az oviban. Nagyon ragaszkodik a kis barátjához akivel együtt kezdték, de a kisfiú már játszik másokkal is, néha elhagyja Brigit és ezt nehezen dolgozza fel a kislányom. Hiába mondom, hogy játsszon mással is, még nem tud feloldódni. Korai is az óvónők szerint is, de majd kialakul.

Ma du-n megyünk dokihoz Brigivel, mert csíp neki ha pisil. Remélem csak fertőzés és nem komoly, de megnézetem inkább, nehogy később legyen valami gond belőle.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kri: remélem nem lesz komoly baja.

Van akinél valóban 1 hónappal idősebb, de nálunk csak 2 nappal és nagyon messze vagyunk az elindulástól is, nemhogy a futkosástól :D Remekül elkapaszkodik és sétál, de neki állandóan valami fontos dolga van a földön :D

Valamelyik nap elkezdett hátrafelé mászni. Ma megértettem miért :D úgy jön le az ágyról :D nem megfordul a szélén és lemászik. AZ ágyon, akárhol van, elkezd hátrafelé mászni és lemászik :D még arra is lusta, hogy megforduljon :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Dinuci: én jelöltelek a facebookon, de gondolom Hunort megismrted :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


sziasztok :)

kri:háát nagyon ügyes Betti :D és megint csak azt írom,h mekkora haja van!! :D milyen ügyesen megy a cipőben!megszokta látszik én már egy ideje nyaggatom a páromat,h vegyünk már cipőt,de süket fülekre találok olyan mérges vagyok rá!

rekus:tegnap mondta a drnőm,h kicsit biztos el van meszesedve a nyakcsigolyám és tornáztassam minden reggel és ,ha nem javul a szédülés akkor elküld neurológiára.nekem is gyorsan elmúlik amúgy!voltál már kivizsgáltatni??

varitus:ilyen előfordul.Balázs már annyiszor bekopizta a fejét szegénykém sokszor már úgy sajnálom és tudom,h még mennyit fogja most,h már megy!egyáltalán nem mászik már hanem megy :D

dinuci:én is vérszegény vagyok,de már gyerek korom óta és Máténál majdnem kaptam vért is.sűrűn egyél marha husit,májat,diót,spenótot.

cherryke:sztem adhatsz nyugodtan csirke pörit pl köményt ehetnek már meg zöld fűszereket is,de ha enyhén fűszerezed akkor nyugodtan ehet úgy belőle ahogy elkészült nem kell előre kiszedni.
én is ezt az időt szeretem,inkább felöltözök mint megsüljek! :)
iceberg
Budapest
 
 


Hihóóóóóóóóó csajok!

Rövid leszek nincs jo kedvem!
Mizu? Mit főztetek ma? :-D
Itt tarhonyás husika meg karfiol leve van vakond túrás tortával kiegsézítve! ( ma lenne apui szülinapja remélem nem gondolja senki h nem vagyok ép eszűú) :-))

Cherry: rájöttem a gyönyörű fiadat megismertem :-) meg azért téged is egyszer tettél fel pocakos fotot arrol is :-)

Kri: Na megvolt a látogatás? Mit mondtak? Ide nem jönnek sose pedig nem rossz dolog. Id emég a védő nő sem evickél át :D

Iceberg: hát akkor tudom milyen. Nem jo9 mert hamar el is fárad az ember még akkor is ha nem sok mindent csinált. Amugy jol vagyto?

dinuci01
 
 


Kép Kép A torta félig :-) Kép És maga a vakondok mű :-)))

dinuci01
 
 


Dinu: milyen torta ez? babának?

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


jaj most olvastam vissza. Értem már a tortát...
Mi mécseseket gyújtunk az évfordulón. Szülinapján gyertyát, és elővesszük a fotókat, beszélünk róla. Mondjuk én nem nagyon, mert még mindig nem tudok. Pedig 2 éve... :(

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Csajok!

Van egy kérdésem: mi lenne, ha zárttá alakítanánk a topicot? Nem tudom, hogy lehet-e, vagy csak újat nyitni, de szívesen vállalom az utánajárást ha gondoljátok. Szerintem akkor mindenki szívesebben írna magáról, több képet töltene fel. Azt gondolom már úgysem jönnek új tagok. Na, vélemények?
Vendég
 


dinuci:nekem elment mindig a hangom amikor jött a forduló 3 évig ez ment,de úgy elment ,h hangom sem volt!az az érdekes,h amikor meghalt édesanyám akkor pont nem volt hangom,mert légúti fertőzésem volt még a mentősökkel is alig tudtam beszélni.2 éve,h nem megy el a hangom,de ez nem azt jelenti,h nem emlékezem rá!ez a fájdalom nem olyan mint a szerelem,h elmúlik ez végig kísér amíg élünk és csak enyhülni tud.én megértelek és együtt érzek!!!

Nálunk lucsi leves van és krumplis tészta még Balázs is krumplis tésztát evett,de hogy hogy ette nem is gondoltam volna!nagyon ízlett neki :D

jaa Dinuci!!és milyen finom az a torta????kiwi vagyok milyen!
iceberg
Budapest
 
 


lina:végül is nem rossz ötlet!csak ne zárjatok ki :lol:
iceberg
Budapest
 
 


lina84 írta:Csajok!

Van egy kérdésem: mi lenne, ha zárttá alakítanánk a topicot? Nem tudom, hogy lehet-e, vagy csak újat nyitni, de szívesen vállalom az utánajárást ha gondoljátok. Szerintem akkor mindenki szívesebben írna magáról, több képet töltene fel. Azt gondolom már úgysem jönnek új tagok. Na, vélemények?


Sziasztok!

Megláttam, hogy erről van szó, gyorsan válaszolnék is: meglévő nyílt topikot nem teszünk zárttá, de ha szeretnétek elbújni a nagy nyilvánosság elől, akkor egy friss, ropogós, új topikot nyitunk Nektek, ami már zárt lesz.:)

Ha szeretnétek élni ezzel a lehetőséggel, vagy kérdésetek van, írjatok nekem ide: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Aludt 1 órát, aztán evett húslevest. fél óra múlva megint éhes volt :D adtam neki pörit tésztával. Hú de ízlett neki :) aztán kéredzkedett aludni. Most megint alszik. Nem szeretem, ha csak 1 órát alszik, mert utána nyűgösködik. Sütöttünk sütőtököt. Uzsira azt kap :) egy barátunktól kaptuk a kertjéből. Azt hittem csak téli sütőtök van. Nagyon finom édes :)

Na akkor ez a zárt topik rendszer megoldva, úgy látom. Újat én nem szeretnék. Olyan jó, időnként vissza olvasgatni és a képeiteket megnézni, látni, hogy fejlődnek változnak a babák :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherryke,
szerintem is mehet a pörkölt. Én már adtam.
Holnap viszek pisit a laborba, most kaptunk beutalót. Írt fel ülőfürdőhöz cuccot. Azt mondta valószínű felületi sérülése volt, most nagyon izgatja a kuki-punci dolog, abban a korban van.

Ice,
lassan kell cipő, bár inkább már zárt. Eleinte Betti is nehezebben ment benne, de már megszokta. Én a Clarks cipőket szeretem, bőrök és nagyon hajlékony a talpa.

Dinuci,
nem lehet könnyű most. Nagyon sajnálom. :cry: :cry:
Vivike nagyon édes. Kis husi ő is.
Voltak az óvónők, kicsit késtek és már fent voltak a lányok. Nem maradtak sokáig, csak beszélgettünk, hogy mire lehet számítani. Brigi kicsit nehezen oldódik még fel, de ez természetes. Picike még.

Lina,
jó ötlet a zárt én benne vagyok.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Szerintem attól, hogy egy másik topikot kell nyitni ez maradna és ugyanúgy vissza lehetne olvasni. De jobban lehetne feltölteni képeket és nyíltabban lehetne írni. Ide én is ritkábban teszek fel képeket és főleg csak a csajokról.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!
Csak gyors helyzetjelentés: ma voltunk mérésen Lillával: 77 centi,és 1132 gramm.

Dinuci!
Torta nagyon jól néz ki. Küldjél nekem is!!!!
:wink:

Kri!
Remélem Brigi hamar belejön az oviba. :roll:

Kép
mók
 
 


kri07 írta:Szerintem attól, hogy egy másik topikot kell nyitni ez maradna és ugyanúgy vissza lehetne olvasni. De jobban lehetne feltölteni képeket és nyíltabban lehetne írni. Ide én is ritkábban teszek fel képeket és főleg csak a csajokról.


Persze, hogy megmarad! (Topikot nem törlünk - kivéve a Keres-Kínálból a régi, lejárt topikokat...)

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Mók: 11 kg?

Nagyival:

Kép

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Kedves Októberi Topikosok!

Csatlakozhatnék hozzátok még így utolsónak? Már egy ideje tervezem, h írok is nektek nemcsak olvasok, de most, h visszajöttek az "eltűntek" így gondoltam megpróbálom.

2010. október óta zugolvaslak Titeket, mert ugyan november 3.-ra voltam kiírva a kisfiammal, de október 9.-én megszületett a 36.hétre. (Eddig a novemberi fórumra írogattam és az első babásra.)

Ha gondoljátok, akkor írhatok kicsit magunkról.

Vivi és Barni

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Na lányok!

Ha ekkora aktivitás van, én azt mondom vágjunk bele a zártba. Vállalom, hogy leszek a beengedő-emberke, akinek írnak akik szeretnének csatlakozni. Ez a régi fórum is megmarad, sőt vissza is kell néha nézni, mert lesznek olyanok akik csak később értesülnek majd a dologról.

Cherryke! Hidd el, hogy így még több képet fogsz tudni nézegetni és remélem hogy te is felraksz majd magatokról, mert eddig még csak Hunort láttuk. :wink:

Mi most elutazunk egy hétre, de visszaolvasok majd mindent és akkor bezárulunk, ha a többség eddig egyetért velem. Nem kizárt, hogy előkerül még néhány újabb zugolvasó.

Vivi! Üdv köztünk. Persze hogy írj magatokról.

Kri! Te tanyázol?
Vendég
 


Lina,
igen. Én benne vagyok, köszi, hogy vállalod a nehezét.

Vivi,
sziasztok! Persze írj bővebben!

Mók,
eddig a na reggel volt a legrosszabb. "Anya ha kijártam az ovit, az iskolát és a dolgozót itthon maradhatok veled?" Apaja azt mondja, persze mert az már nyugdíj. Csak az valószínű nem érem meg. :oops: Ráadásul reggel nem én vittem, mert a laborba kellett vinni pisit. Ebéd után megyünk az eredményért.

Ice,
nincs vonalzód! Teszel majd fel?

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Lina: fent vagyok a facebookon... ott vannak képek rólunk. Én a gyereket szeretm fényképezni. Párom szokott néha sunyiba a gyerekről és rólam, de hálistennek sose sikerül :D Szóval a fotók alapján a gyereknek: anyja nincs :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Vivi üdv. Írj bátran :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Linának :D

Kép Kép Kép

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok :D

kri:nem tudom,hogyan tünt el a vonalzóm!!próbáltam újra és nem sikerül,de nem adom fel még megpróbálom újra :D
iceberg
Budapest
 
 


Mi cipőket is kaptunk. Most 20as kell neki. Van abból és a 21-esből 1-1 félcipő és 1-1 bakancs. Bőr, márkás és nincs széttaposva. Bár mint írtam már, nálunk a menés nagyon messze van még. Lehet 1 évesen fog egyedül felállni :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Halihó!

Cherryke: tök jók a képek!

Mók:ha jól emlékszem,Téged sem láttunk még egy képen sem...

Tegnap nagyon rosszul voltam,próbáltam túlélni a napot.Szerintem gyomorrontás volt.Ma már jobb.

Lina:én is benne vagyok a zárt fórumban,csak akkor ne két helyre írogassunk,mert az egyet is néha alig van időm követni.

Vivi:üdv!Lili és Frici is október 9. :)

Na,én nem tudok facebookon bejelölni senkit,mert a teljes nevekkel nem vagyok tisztában...

Cherryke:pörkölt mehet szerintem is.Nekünk még a 19-es is nagyocska.

Elmúlt a hasmenés,lehetett a fogtól is,de szerintem inkább vírus volt.

Bilizésünk megyeget.Ha ráületem,és kell pont pisilni,kakilni,beleteszi.Édesen nyom...
Ma vettünk a Hádában téli rucikat.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sissy: Hunornak nagy keze és lába van, már a koraszülött osztályon is mondták. Nagyon fiúsan nagy :D
Párom nagyfiának (14 éves) 42es lába van :D lesz 45-46 mire leáll a növéssel :D most 170cm :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


ez az oktmin azt mondta, hogy 3 éves kortól kötelező az óvoda. erre, most pokorni azt mondta, 4 éves kortól kötelezővé tenné az óvodát :D nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: