Új privát üzeneted érkezett!

aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok csajok!!

A ma reggeli tesztemet is beleértve,3 pozitív teszten vagyok túl és egy értékelhetetlenen(se neg.,se poz.)

Nagyon izgulok,mert szeretnénk ezt a babát,de még nem merjük elhinni
,h tényleg úton van.Azt tanácsolták nekem,h orvoshoz még ráérek elmenni 2hét múlva is,mert most legjobb esetben is csak 3-4 hetes terhes lehetek.

Szerintetek mit csináljak?Annyira jó lenne biztosat tudni...
aranyoska001
Sopron
 
 


Remélem,idővel csatlakoznak még hozzám..annyira jó lenne,ha megosztaná valaki velem a tapasztalatait... :cry:
aranyoska001
Sopron
 
 

 
 

Szia Aranyoska!

Már 2 napja várom, hogy valaki nyissa a topicot, én nem mertem megtenni mert még nincs teszt eredményem, de úgy érzem van egy pocaklakónk.
Van egy 15 hónapos kislányom Dóri, és teljesen azt érzem amit vele is éreztem annó.

Gratulálok a sok + teszthez. Én Dórival 4 tesztet csináltam ebből az elsőt a 27.napon az negatív lett, a másik 3 mind +. A 33-36.napig minden nap csináltam :D
Szerintem biztos ott lapul a baba nálad ne aggódj, én a betöltött 6.héten tervezem felkeresni az orvost, előbb nincs értelme sztem.

Hány éves vagy?
Vendég
 


Kedves beagle!!!

Jajjj..el sem hiszed mennyire örülök neked...

Én 25 éves vagyok.Nagyon örülök a teszt eredményeimnek,de amíg nem vizsgál meg orvos nem merem beleélni magam.De,ha 3 tesztből 3 pozitív akkor az csak nem lehet rossz,ugye?

Neked pedig kívánom,h bejöjjön a megérzésed..terveztétek a második babát...vagy...?!
Úristen milyen tündéri lehet a kislányod..szerintem ez a legjobb kor.

Az orvos felkereséséről még annyit,h nekem is azt tanácsolták,h várjak még,mert ebben az időszakban könnyen meglehet az is,h felszívódik a magzat,ráérek akkor menni,amikor betöltöm a 6-7.hetet.
Hova valósiak vagytok amúgy?Én soproni vagyok és a legnagyobb problémám még persze az,h orvosom sincs,akihez mehetnék,nem is ismerem a nőgyógyászokat.Most böngészem a fórumokat..és faggatok mindenkit.

Remélem hamarosan újra jössz és többen is leszünk addigra,de addig is Sok sikert kívánok és szorítok...!!!

Pussz Nektek!
aranyoska001
Sopron
 
 


Szia!

Remélem bejön az érzés, bár ha nem a baba okozza, akkor orvoshoz kell mennem, 5 napja olyan puffadt a hasam mint egy lufi és alul is picit feszül.

Hát terveztük. Ez volt az első hónap hogy nem védekeztünk, mondván jöhet a baba ha már jönni akar :D

Budapesten lakunk. Nekem ugye van már orvosom szülésznőm mindenem :)

Most ilyenre ne is gondolj hogy felszívódik a baba, ott van, mutatha a teszt, és gondolj arra hogy minden rendben lesz. Te már jövőhéten mehetsz dokihoz, akkor leszel 6 hetes,nem?
Vendég
 


Igazad van...hülyeség ilyeneken rágódni,csak tudod nagyon rossz ez az állapot,amikor az ember nem tud még biztosat...

Elméletileg az 5.hét a j.hét,de vasárnap elutazom 2 hétre,tehát amíg vissza nem jövök,nem valószínű,h fog látni orvos.Ma elmentünk és vettünk vitaminokat(Elevitet és Eurovit Folsav),ezeket azért elkezdem szedni,biztos ami fix,és vettem még egy tesztet amit majd a távollétem alatt megcsinálok.Lehet őrültségnek hangzik,h ennyit csinálok,de amíg nem lát doki,legalább ez nyugtat egy picit.
Te írj mindenképp,ha van valami fejlemény,mert kiváncsi vagyok,h bejött-e a megérzésed és nagyon szorítok,h,ne valami más okozza a tüneteket....elvileg gépközelben leszek,amint tudok írok!!
Puszika..

Emese
aranyoska001
Sopron
 
 


Nem fura, amit írsz, annó én is 4x teszteltem. :oops:
Egyszerűen nem tudtuk felfogni, hogy tényleg ott a baba.

Elevitet szedtem én is, először minden nap, aztán csak minden 2. nap.
Szedjed a vitamint te is.

Nekem még soká derül ki, jövőhét végén... hu de messze van. Persze rögtön írok ha lesz + tesztem.

Jó utazást.
Vendég
 


Megértelek..
ez a várakozás a legkibírhatatlanabb.Én is abban bízom,h amíg elutazom a családomhoz,meg a régi barátaimhoz,ők majd lefoglalnak talán annyira,h,ne mindig ezen agyaljak.

Úgy néz ki,h sikerült orvost is találnom.Legalábbis az első vizsgálatra mindenképp,aztán meglátom mennyire leszek tőle elájulva... :lol:
Utána szeretnék majd járni,mert,ha megoldható,kint szülnék inkább Ausztriában,mivel a párom kint dolgozik és fizet Tb-t,elméletileg mehetek.Sokan járnak ki,és megértem őket,mert az itteni kórházról nagyon megoszlanak a vélemények. :cry: Ráadásul kint nem kérnek hálapénzt a dokik...
De az még nagyon sokára lesz.
Irigyellek,h neked már van egy kis törpillád..Puszi Nektek...várom a leveled :) :D

Emese
aranyoska001
Sopron
 
 


Azért mert a párod fizeti a tb-t, te is jogosult vagy az ottani ellátásra? Gondolom házastársak vagytok.

Először én se voltam elájulva az én dokimtól, de mindenr endben volt, és megnyugtató nekem hogy újra abban a környezetben szülök.

Neked is lesz "hamar" törpillád, vagy egy kispasid. Így utólag visszanézve olyan hamar elröpült az a 9 hónap amikor Dórit vártuk.

Neked van már valamilyen tüneted?
Vendég
 


Szia.. :)

Az a helyzet,h én a melleimmel szenvedek a legtöbbet.Az éjszakáim botrányosak :? ,képzeld el,h minden éjjel minimum 2-ig fent vagyok és 15 percenként pisilni járok.Reggel is nagyon hamar felkelek.
Tegnap és tegnap előtt,elég sokat fájdogált a hasam alja,vagyis inkább olyasmi görcs volt,mintha megbetegedni készülnék,csak talán nem annyira durván.Kisebbeket görcsölt,de szinte egész nap.
Picit meg is voltam ijdve,h ez normális-e,de megnyugtattak,h nincs gond,csak sokféle változáson fog átmenni a testem és ez is egy ilyesmi. :oops:
Ezeken kívűl semmi,de amikor a tesztet csináltam,csak a cickóim fájtak,és persze a mensim késett.
Nálad vannak jelek?Jajj..már nagyon kíváncsi vagyok és nagyon-nagyon szorítok!!!

Nem vagyunk házastársak,de mivel egy háztartásban élünk,én ő utánna igénybe vehetem az ellátást ott kint.Sőt ,ha meg lesz a kismanó,a párom igényelheti kintről a támogatást(ami nálunk a GYES)az náluk havi 500euró,3 éven keresztül.
Azért ez marhára nem mindegy szerintem.

Olyan jó lenne,ha együtt babásodnánk le...várlak vissza.

Pussz:Emese :lol:
aranyoska001
Sopron
 
 


Ha voltam dokinál segítesz nekem,h hogyan kell ilyen kis édes vonalzót csinálni????

Légyszi..légyszi.. :wink:


Cuppp..
aranyoska001
Sopron
 
 


sziasztok!

Remélem én is év végére babát hozok világra, mi még csak most állunk neki, még most múlt el a menzeszem, ugyhogy kicsi esély van rá hogy novemberi babánk lesz...de hátha.
Már van egy 16 hónapos kisfiam! :lol:

Beagle...mi ismerjük egymást a C.2100 topicból. emlékszel rám??? :lol: én is veszélyeztetett terhes voltam a görcsök miatt.
Nagyon eltüntél, remélem jól vagytok, és nagyon drukkolok a kistesóhoz! :wink:
Dórika már biztos "nagylány", mond már szavakat?

aranyoska...neked is ezer drukkk! Szedj magne B6-ot a görcsök ellen. No és persze folsavat vagy kismama vitamint! :wink:
Golndolom az első terhesség, vagyis remélejük hogy az!
Ha az a pici embrió jó helyen tapadt meg és egészséges biztosan megmarad, ha megy akkor annak oka van!
Nyugi! :lol: Nem szabad rágörcsölni....tudom az ember türelmetlen, én is átéltem már vetélést és átéltem a Norbikával sok izgalmat terhesség alatt.
Kívánom hogy a pici kis utód megfoganjon, és ha már megfogant akkor szépen növekedjen a pociban! :wink:

Jó egészséget!Majd még benézek és Drukkkk!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Köszönöm Kata a jókívánságokat és a tanácsokat is. :wink:

Én is szorítok Neked...
Igen nálam ez lesz az első kistörpe,ha a Jó isten is úgy akarja,bár 3 évvel ezelőtt sajnos volt egy abortuszom,de remélem,h ez nem fogja befolyásolni a mostani terhességemet. :cry:
Vitamon közül az Elevitet és az EUROVIT 3mg-os folsavját már neki álltam szedni.A görcseim enyhültek hála égnek,de legalábbis ma nem éreztem annyira...de nem merem elkiabálni. :wink:
Lányok..hadd köszönjem meg Nektek,h itt vagytok,el sem tudom mondani,h mennyit segít és jelent nekem,h leírjátok a tapasztalataitokat,nekem ez óriási segítség és lelki plusz :) :oops:

Én nagyon fogok drukkolni neked is,és örültem nagyon,h benéztél...remélem máskor is meglátogatsz minket.Sajnos én nem sok mindenben tudok tanácsot adni,de ígérem igyekszem és nagyon érdekel a ti esetetek is.,,hiszen minnél többen vagyunk annál jobb mindenkinek..szerintem. :wink:

Kitartás és mindenképp irj majd,h álltok!

Cuppp:::Emese
aranyoska001
Sopron
 
 


Szia L.Kata! :D
Igen mi ismerjük egymást, de én talán jobban téged, mert olvasom a mai napig az októberi topicot, nagyon szeretem az ottani csapatot :)
Kis Mírának én is nagyon szorítok, többször eszembe jut egy nap.

Még lehet hogy talákkozunk későbbi topicban, mert ahogy fennt írtam, még nincs tesztem, de egy hete érzem magam teljesen úgy mint Dórival. Igazából a testem rezgéseire hallgatok, aztán meglátjuk bejön e.

Aranyoska Neked is Szia :D

Kata jól mondja nem szabad idegeskedni, persze hogy segítek vonalzót csinálni, én is majd a doki után tervezem. Majd megcsinálahtjuk együtt.
Hát tényleg nem mindegy mennyi juttatást kap az ember és meddig... ügyesek vagytok hogy kihasználjátok azt a lehetőséget.

Ja és Kata: Dóri csak azt mondja hogy mammma mamma, de a halász judit csiri biri dvd-jét hívja így nem a mamáit, szóval tudatosan mondja ezt a szót csak nem arra amire kéne :D Mást még nem mond.

Milyenek az éjszakáitok, nekünk nagyon rossz, gondolom az idő miatt.
Vendég
 


Sziasztok!

Még én is csak a reménykedő fázisban vagyok :lol: ! Nekem van egy 9 hónapos Kisfiam és most fogtunk bele a Kistesó projektbe. Gondolom nem árulok el zsákbamacskát ha leírom, hogy Kislányt szeretnénk másodszorra. De persze lényeg, hogy egészséges legyen!!!

Mi a Jónás szerint és a rendes peteérés szerint is próbálkoztunk. Egyenlőre még csak érzéseim hasonlóak, mint a Kisfiamnál, ott 1 héttel a fogamzás után már éreztem, hogy Babát várok. A tünetek totál ugyanazok. Remélem nem csal a megérzésem és csatlakozhatom a NOVEMBERI Babákhoz! Az meg csak egy ráadás lenne ha a Lányos babavárók táborát erősíthetném :lol: :lol: !

Mindenkinek megy a drukkom!!!!!!
zorka88
 
 


Sziasztok!

Na vett valaki tesztet, vagy volt orvosnál????

Beagle..nagyon örülök hogy tetszik a 2008 októberi topic :lol: nem is tudtam hogy olvasod!
Remélem nem csalnak a megérzéseid! Drukk! :wink:
Köszi, aranyos vagy Mirával kapcsolatban.Még nincs jól, most bacit találtak a vérében :cry: lehet vérmérgezés is!
Csak már eltelt 19 nap, azóta lázas, 12 napja kórházban van.bosszantó hogy nem tudják mi a baja! :twisted:

zorka...szia!
Hát mivel nekem is fiam van, én is örülnék egy kislánynak!Állítólag teljesen máááás! :oops: :lol: Bár, ami azt illeti Norbi nagyon mosolygós, kedves, jó kisfiú! Ilyenből lehet mégegy, nem bánnám azt sem! :lol:
Nem félsz a kis korkülömbségtől?

Aranyoska...hogy vagy???Amúgy már mióta késik? Nagyon drukkolok :wink: Szerintem egy abortusz nem befolyásolja a terhességedet, inkább jobban számít hogy ne akard annyira, ne görcsölj rajta..hogy mikor máááá :wink: és sok folyadék, egészséges étrend, nyugalom! :lol:
Nekünk Norbi a 3. hónapban jött össze!De én gyertyát is álltam szex után :oops: :lol: :lol: :lol:

Minden jót, majd még jövök, érdekelnek az események,pusza!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!
Van pár megmaradt ELEVIT tablettám!
40db-nak 2010 szeptemberében jár le a szavatossága.
16db-nak 2010 áprilisában jár le a szavatossága.
Összesen 56db ára: 2200.-
Kép

+31db LAKTOHERB tea is van!Ha kell akkor azt 300ft-ért odaadom az ELEVIT mellé! Kép
Összesen 2500Ft lenne!
Ha érdekel emailt írj:
csieaci@citromail.hu
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Bocs,h nem jelentkeztem,de haza utaztam a családhoz egy hétre és nem akartam első nap azzal indítani,h beülök a gép elé :lol:

Nálam azt hiszem minden oké,vagy legalábbis remélem,semmi rossz érzés,leszámítva,h úgy érzem ólomból vannak a ciciim és rettentő érzékenyek.
Vasárnap Veszprémben voltam kézilabda meccsen(magam is sportoltam és hatalmas rajongó vagyok) :oops: ....hááát próbáltam nyugodtan nézni a meccset..és sikerült is,de azt hiszem jobban járok,ha az elkövetkező 9 hónapban ezeket kihagyom. :P

Tudom,h már mindenki bolondnak tart,de nem bírtam és csináltam még egy tesztet szombat este(imádom ahogy kijön a 2 csík) :lol:
Pozitív lett újra és most már nem olyan halványan,hanem egész erősen és pillanatok alatt megjelent.Nagyon örültem,megint tomboltam egy sort...én csak így bírom ki,amíg nem lát doki :oops:
Kövezzenek meg érte,de én ettől maradok nyugodt.

Zorka ..

Szorítok Nektek,hogy tényleg összejöjjön a baba,az meg aztán már tényleg csak a hab lenne a tortán,ha bejönne a kislány projekt!
:P
Én szorítok neked NAGYON.Remélem nálunk is hasonlóan alakul,ha választhatnék én is kisfiút szeretnék először,a párom meg kislányt
:lol:

L.Kata...

Köszönöm a tanácsokat.
A mensim lassan egy hete késik,mostanában amúgy is kicsit össze-vissza jött meg(plusz minusz pár nap)Fél éve álltam le a f.gátlóval,de még nem állt be napra pontosan,pedig előtte órát lehetett volna hozzám igazítani.
5 teszten vagyok túl :oops:,abból mid pozitív és az elsőt 17-én csináltam.

Beagle...

Írj ám,amint tudsz valami biztosat,aztán már neki is állunk gyártani a kis vonalzóinkat :lol:
Remélem jól vagy,illetve mindenki..
Tünetek azóta valakinél,amióta legutóbb írt???
Meséljetek nagyon várom.

Puszi mindenkinek:aranyoska001
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska...akkor ez már 99% hogy bébi! :lol:
De jóóóóó! :wink:
én ma kezdtem el szedni a Béres Gravidát(én azt szeretem mert a másikak néha szorulást is okozhatnak).
De még csak most fogunk apával együtt lenni" élesben" a mensim óta, ezért is valószínű hogy én nem novemberi kismami leszek :(
De azért ide majd benézek és drukkolok! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Szia Zorka :D Hasonló cipőben járunk, nekem is a testem jelez, tesztem még nincs. Drukkolok neked. Én nagyon kislányt szerettem volna először, sikerült, és bár a fő hogy egészséges legyen, megint kislányt szeretnék :oops: DE: a megérzésem az, hogy a következő babám kisfiú lesz. érdekes.. majd meglátjuk.

Araynoska: Mi a keresztneved?
Tuti baba van, :D ne izgulj, és sztem ne csinálj több tesztet, hanem menj el a dokihoz. 6 hetesen azért jó ha csinálnak egy ultrahangot, hogy kiderüljön jó helyen van a baba.

Kata: hajrá hajrá. AZért még gyere ide is, és az is lehet hogy picit előbb jön majd a baba és még lehetsz novemberi is.

Jaj lányok, messze van még a vasárnap.. akkor fogok tesztet csinálni. Már most is lehetne talán 10es érzékenységűvel, de lutri hogy kimutatja e, inkább várok, csak olyan hosszú. A helyzet változatlan, puffadt vagyok, feszül az alhasam, cicimet is érzem.Reggel alig térek magamhoz.
Vendég
 


Szia beagle!

Emese a keresztnevem :wink:
Másfél hétig még Balcsin vagyok és úgy tervezem,h utána megyek egyből az orvoshoz,akkor érek a 8. hét elejére.
Ezért a sok teszt,mert az olyan messze van még,de ígérem nem veszek többet :oops:
Remélem akkor már hallom a kis szivét dobogni :oops: ..annyira jó lenne.
A vasárnap az tényleg elég messze van még,én tuti nem bírnék addig várni,de innen is látszik,h én még rutintalan kismama vagyok :wink:
Gondolni fogok rád és küldöm a drukkkkkot!!!

Pusza:

Aranyoska001...vagy Emese :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Emese: ez nem rutinosság kérdése. Igazából azért nem csinálok most, mert biztos negatív lenne még. Dórival is csak a 33.napon lett + a teszt. Addig nem várok, de még szombatig max vasárnapig kitartok :oops:

8.hét elején már biztos van szívhang, azt olyan jó hallgatni. :D

Te nem voltál felpuffadva?
Vendég
 


Hopsz, bocsi




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok :)

Én is csak remélem, hogy csatlakozhatok... Ma vagyok a 35. napon, tegnapi teszt negatív, de az első lányomat is csak a 38. napon mutatta ki a teszt, úgyhogy még reménykedem... :)
Vendég
 


Szia Panndi!

Csak a 38.napon mutatta a teszt? Én még ilyet nem is hallottam, pedig ezek a tesztek állítólag szuper érzékenyek. na akkor összegzek.

Egy már teljesen biztos pocakosunk van :D Mi 3an pedig várakozó állásban vagyunk :D

Mindenkinek szorítok, én vasárnap reggel tesztelek.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeretnék hozzátok csatlakozni, de mivel most kezdtünk bele a projektbe, így nem hinném, hogy ebben a ciklusban összejönne a ksitesó. Ha a következőben igen, akkor is nov végén szülök.
Van egy 15 hós kislányom, Fanni. 1 éves szülinapja után vettem észre, hogy régen jött már meg és csináltam tesztet, 4+ és utána 4- lett. Sajnos nem maradt meg, de MOST!!! remélem hamar sikerül és meg is tudom tartani!

Szorítok mindenkinek, akik még nem biztosak benne és halkan ujjongok akiknek már zebrás tesztjeik vannak.

Beagle
Üdv! Jó lenne ezt a babavárást is együtt csinálni!

Kép
Kép
nati80
 
 


Most nézem, hogy nem jó a vonalzóm, mert hétfőn vagy kedden kellene megjönnie.

Én is tudok olyan esetről, amikor a 8. héten mutatta csak ki a tezst, mikor uh már tisztán kivette a babát. Ez egyénfüggő, kinek milyen nagy a hormonszintje. Szerintem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati!

Igen, nagyon jó lenne újra együtt. Én nagyon elmaradtam a másik topicból, amit bánok egy kicsit. Úgy érzem már nem tudnám felvenni ott a fonalat.

Drukkolok, hogy elsőre sikerüljön. Nekem szombaton kell jönnie, sztem vasárnap tesztelek, remélem nem lesz korai. Ha nem jön most össze, akkor a következő hónap 5-e körülre lennék kiírva, szóval még maradhatok én is itt :D

Nati te érzel valamit? Én úgy érzem, ha most nem vagyok pocakos, akkor átvágott a testem, nagyon csúnyám becsapott.
Vendég
 


Beagle
Szerintem nekünk ez a hónap nem lesz sikeres, nem is érzek semmit. legutóbb tutira éreztem és Fannival is. Egyszóval nem reménykedek. Nekem is a napokban fog megjönni, így gondoltam én is maradhatnék itt, ha összejön. Most vettem ovu mikroszkópot, nem tudom használ e majd. Ovu teszt egy kicsit drága, most nincs rá keret.
Másik topiktól én is elmaradtam, nincs erre sok időm.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok csajok..

Picit eltűnök és máris sokasodunk??? :lol:

Örülök nagyon mindenkinek.

Beagle:
Nekem a cickóim rettenetesen fájnak,főleg éjjel,amikor már a melltartó sincs rajtam .Este amikor lefekszem feszülget a hasam,és picit többet járok pisilni.
Derék fájás nap végére,és rettentően húz az ágy....aludnék és aludnék egyfolytában :oops:

Ez normális???

Jajjj csajok!remélem becsíkosodtok ti is,és,h nálam sem lesz baj.
Olvastam Natinál,h ő 4+ után csinált 4- -at.Nagyon sajnálom és reménykedem benne,h se ő ,se más,se én nem fogok így járni!!!!

Hétvégén már okkosabbak leszünk,ugye Beagle?? :) :wink:

...és még annyit csajok,h ,ha esetleg kiderülne,h még sem jött össze most a baba valamelyikünknél sem szeretném,ha mindenki eltűnne...olyan jó ez a kis csapat!!! :cry:

Puszi mindenkinek:aranyoska001
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Nekem is csak a teszt motatott ++++ Csak jövö héten megyek orvoshoz Nekem a 3 babám lesz Van egy 6 éves lányom és egy 3 évves fiam

Aranyoska
Én voltam ugy hogy egy nap kettö tesztet is csináltam engem is csak az nyugtatott meg Nagyon jo volt nézni ahogy zebrásodik Én éjszaka meltartoba alszok és igy nem fájnak annyira a melleim

Remélem mindenki zebrásodik aki szeretne
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Kriszti, itt is találkozunk! :) :) :)

Húúúú, még mindenkinél nagy a bizonytalanság. Nagyon remélem , hogy néhány hét múlva, mindenki tuti biztos lesz abban, hogy kisbabát vár!

Nekem jan. 24-én volt az utolsó menstruációm első napja, vasárnap, azaz 02.21-én teszteltem az első pozitívat, utána meg még hármat.

Tegnap elmentem dokihoz, csinált hüvelyi ultrahangot, de sajna még semmi konkrétumot nem látott, csak párszor egy pici bevillanó pontocskát.
Persze elkezdtem aggódni, de mára megmagyaráztam magamnak, hogy nincsen semmi gond, csak még túl fiatal!

Tünetek: a mellem fáj, a hasam feszül,( meg elég gyakran érzem azt, hogy nagy Wc-re kéne mennem), állandó álmosság, no meg a pisi :D

Azért picit izgulok, hogy mit mutat jövő héten az uh! :)

Remélem, mindenkinél minden ok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok

Kriszti...

Jó tudni,h nem csak én vagyok ennyire "kriminális" teszt csinálás terén :wink:
Köszönöm a jó tanácsot..megpróbálom a melltartót,bár engem zavar a merevítő,de mindenképp kell szereznem újakat,mert kezdem kinőni :oops: a mostaniakat.
Hurrá...végre lesz mellem :lol:

Dorka

Akkor mi majdnem napra pontosan egy cipőben járunk :wink: Az én utolsó mensimnek az első napja jan.14. volt és febr.17-én csináltam sz első tesztet,ami pozitív is lett,utána pedig még további 4-et :oops:
Én várok még az orvossal,bár szeretném,ha már megnyugtatna,de korainak találom és mások is azt javasolták,h várjak nyugodtan a 7.-8. hétig,akkor legalább már szívhang is van.

A tüneteidet pedig egy az egyben ugyan azok,mint az enyémek.De nekem a ciciim a legdurvábbak,nőnek,fájnak,feszülnek,kemények,és olyan érzékeny az egész mellem és a mellbimbóm is.A többi tünet ehhez képest elenyésző.

Irjatok ám csajok,mihelyst vannak fejlemények...szorítok naggggyon!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Nálam még mindig semmi, és egyre inkább azt gondolom nem iks lesz most.
Fannival a tüneteim ezek voltak:
-örökké aludtam volna
-sokat jártam wc-re
gyomrom rossz volt. Nem volt hányingerem, de folyamatosan éreztem a gyomromat, kivétel ha lángost reggeliztem. se elötte se utána nem szerettem igazán
-fogmosásnál öklendezés (ez szülés utánig, néhány napig elkísért)
-feszült a cicim, alhasam, sokszor mensis érzésem volt

remélem ezzel tudok segíteni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

Szorítok nektek nagyon és,ha beigazolódnak az érzéseid,h most nem jött össze a baba..,ne csüggedj,ha nagyon elszomorodnál nézz rá a kis törpilládra és tedd össze a kezed,h ő már van neked és biztos vagyok benne,h a kistesó is hamarosan beköszön :wink:

Addig is élvezd az együttléteket,gondolom nagy pocakkal már úgy sem lesz olyan élvezetes :wink:

Puszka
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Nekem Dórinál csak annyi tünetem volt, hogy hatalmasra puffadt a hasam, de nem hánytam meg semmi émelygés nem volt, és kb 7-8.héttől az állandó álmosság, és ingerlékenység.

Nati én se vagyok most bizakodó. Holnap kellene megjönnie, de semmit nem érzek a puffadt alhason kívül, még mellfeszülést se.

Úgyhogy lányok én most egy picit visszavonulok, sztem vasárnap vayg hétfőn tesztelek, és majd ha megvan a tuti eredmény akkor jövök újra.
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyoska
Nekem sport és szptatos melltartoim vannak engem bök a merevitö
Az utolso menszi elsö napja január 14 nekem is

Csajok ma iszonyatosan érzem magamat
ezyfolytába hányingerem van és nagyon fáj a gyomrom Iszonyuan gyengének érzem magamat

Drukk a további ++++ tesztekhez
kriszti0406
 
 


Szorítok nagyon és jobbulást kívánok!!!!
aranyoska001
Sopron
 
 


Sehol senki???

Remélem ez semmi rosszat nem jelent!!!! :cry:
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska
Én vagyok csak az udvart rendetuk egész délután a gyerekekkel
Ma nagyon jol vagyok remélem már igy is marad

Többiek merre vagytok?
kriszti0406
 
 


Kriszty:

Mikorra,melyik napra tervezed,h elmész a dokihoz?Én j.héten kérek időpontot és remélem az azutáni hétre kapok is!Ha jól számoltam akkor leszek a 7. hétben,szerintem az már egy ideális időpont,nem?Mármint orvoshoz menni.

Mi is kertészkedtünk délután,isteni volt,h sütött a nap,bár nálunk eléggé fújt a szél is,meg is fájdult picit a fejem.De már elmúlt hála égnek.

Örülök,h jobban érezted magad,bízzunk benne,h így is marad.

Csajok nagy a csend...hova tűnt mindenki:(
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Na pár napig nem voltam, máris mennyi kismama jelölt lett! :lol: De jóóó! :lol:
Jó lenne idetartozni, de én le vagyok maradva úgy érzem. :roll:
Üdvözlöm az új tagokat! :lol: Mindenkinek drukkolok :wink:

Aranyoska, nem kell a 7. hétig várni. Legalább is én annó nem vártam. Nagyon kívánsi voltam. :lol: :oops:
Meg hát, megnyugtató volt hogy a pici méhen belül van, jó helyen ágyazódott be és hogy megbeszéltem a dokimmal a továbbiakat, gyógyszer, vitamin,házasélet...stb.

Nati...te már Gyesen leszel mikor jön a tesó? Kiszámoltad már? Vagy visszamész dolgozni kicsit?
Engem az érdekelne hogy számolják ki a 2. babánál a Gyed és a Tgyás összegét ha nem megyek vissza dolgozni és a tesó a Gyes év alatt születik. Ugyanannyit kapunk mint az elsőnél? :roll:
Ha tudod ezt véletlenül, megosztanád velem?Köszi! :wink:

Kriszti...húú 3. baba???De jóóó! Az előző terheségek könnyűek voltak? Te dolgozol már vagy Gyesen otthon vagy a kisfiaddal?

Az én Norbikám sajna beteg lett. Valami vírusos, hurutos nyavaja. :? :( mivel már egyszer volt ilyen és akkor gégegyulladás lett a vége, ezért időben dokihoz vittem. Mert a gégegyulladás kicsi korban veszélyes fulladással járhat. :?
De van itthon inhaláló meg köptető ha kell doktornő írt ki szteroidot... :roll: fel vagyok készülve. :wink:
Tegnap éjjel össz-vissz 3 órát aludtam, mindíg felsírt a nehéz légzés miatt, és én se voltam nyugodt figyeltem kap e levegőt :roll: :( ?
Így mára bevittük a kiságyat a hálószobánkba....na most ezért is szünetel a babagyártás. :? 8)

Mindenkiért drukkolok, vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lovaszkata

Köszönöm a tanácsokat :lol:
aranyoska001
Sopron
 
 


Lovaszkata
Pont pénteken voltam OEP-nél és erről is tudakoltam ezt azt. Nem sokra jutottunk, mert csak május közepére tisztázódik le, hogy mi is lesz a jövőben, de az tuti, ha tudod a szülés várható időpontját és azt, hogy mennyi lenne a fizetésed, fizetett szabid, ha visszamennél melózni és nem gyesre mész, akkor ki tudják számolni melyik éri meg jobban neked.

Nálam semmi tünet továbbra sem, max hogy a tescoban majd elhánytam magam a szagoktól, de ez mensis jel is lehet már. 2-3 napon belül kellene megjönnie, ha akar.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Én csak pofátlankodom, de 2 emberkét is ismerek innen: Panndi, drukkolok nagyon! Beagle, nektek is, és nagyon izgulok a hírekért!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Különben mindenkinek boldog és szép babavárást kívánok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Csináltam ma regel tesztet (30.nap) negatív lett. Már nem is érezk semmit, a hasam se puffadt, úgyhogy nálunk 99,9%hogy nincs babóca.

Mindenkinek drukkolok, és lehet hogy még be be nézek. Ha legközelebb összejönne, akkor is dec.közepe felé lennék kiírva, szóval sajna nem veletek fogok babázni.

Mindenkinek nyugodt szép babavárást kívánok!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Aranyoska, te előttem jársz 10 nappal!!! :D Jövő héten mész dokihoz?

Én szerdán megyek dokihoz, az 5 hét 3 nap, egészen pontosan, mert szeretném tudni, hogy minden rendben van, bár ez nem is lehet másképp!

Beagle, amíg nem jön meg, addig nem tuti, hogy nem sikerült! De majd jön a következő hónap!

Kriszti, te mikor mész dokihoz?

Velem semmi különös, mondjuk néha begörcsöl a hasam, ami miatt aggódom egy picit, de mindenki nyugtatgat, hogy az csak a méhem. De majd jól megkérdezem szerdán a dokitól.
Szerintetek?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Beagle...szerintem sem biztos még hogy nincs bébi! :wink: Nekem Norbikát a 31. napon végzett teszt ki se mutatta.Pedig ott volt már csak még nem tremelődött annyi hormon amit kimutat a teszt.
Ha késik a menzesz akkor még van remény! :lol:

Dorka...erős görcsöket érzel?Vagy inkább csak egy kis feszülgetést? Mert a feszülgetés normális, a menzesz szerű görcs nem túl bíztató :?
Nekem volt mint kettő, a görcsből vetélés lett :cry: a feszülgetésből meg Norbika! :lol:
Jó ha elmész időben dokihiz, mégha csak egy pici pöttyöt is lát, meg tudja mondani hogy jó helyen van e megtapadva!
Drukkkk!

Nati ...köszi, háát, vissza nem mennék dolgozni, mert ....hogy is mondjam, a főnököm nem túl várandósság párti és nem túl kedves, nekem Norbival is kímélnem kellett magam, tehát nem dolgoztam. Abból is balhé volt már!
Fizetett szabi??? :shock: mi az? :roll: :( Én kis vállalkozónál dolgoztam, ott nincs ilyen. Örültem hogy nem rúgott ki mikor először elvetéltem. :cry:
Minimálon vagyok bejelntve is, ezért gondolom olyan húú de sokat nem kapok majd, már csak abban bízom sokkal kevesebbet sem mint most. :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: