Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa!
Mi ma kirándulgattunk, és nagyon szemeztem az utifutival. És mivel tudom az árát, gyorsan le is beszélt róla apa.

Rabbe!
Nem bárányhimlő!!! Még jött ki pár, de ugyanolyan picike, mint egy tűszúrás, és másnapra elmúlnak. Öcsém szerint valami immun dolog, nem kell vele törődni. Csak nyugodtan csipegess tovább, mert az ételallergia nem így néz ki. Ha jó puhára sikerül a házi kenyered, akkor szétmegy a szájában (ha a belsejét adod). Nem tud megfulladni. Zsombor már jó nagy darab banánokkal is simán elbánik. Grillezett csirkehusim belsejéből is adtam. Hát meg kell hogy mondjam, nyammog rajta, hanggal. A bébipapikat is egész jól megeszi, nem nagyon válogat, de nem ad ki hangokat hozzá. Egy üveggel simán bemegy egy étkezésnél. Patrik?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hajni!
A kendőd fantasztikus. Ma is benne volt min. 1,5 órát a játszótéren, és még közben játszani is tudtam így Szilárddal. Már alig várom, hogy az enyém megérkezzen. Nagyon jó szolgálatot fog tenni kirándulásokon, és végre elindulhatunk túrázgatni. Ja, és az külön jó, hogy közben jó kis simogatást, fejmasszázst is kapok. Na jó, néha egy kis hajritkítás is becsúszik :lol: :lol:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angie34-- 2011.06.28 08:55-kor.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


:lol:

Kép
Kép
haynii
 
 

 
 

Hajni kendője tényleg csúcs, nagyon pihe puha. irigy-irigy :lol:
anggie: örülök hogy kezdesz ráérezni a hordozásra meglásd megkönnyiti majd életed :wink:
Ügyi Zsombi a kajákkal. nemcsodálom ha bébipapira nem nyammog csak finibb egy grillcsirke :P
Én is adtam már Patriknak, persze ő még csak morzsányit eszik mindenből de látom bejön neki a darabos...
utifuti nagyon jó, használtan 20000-ért lehet már venni és utána eladhatjátok ugyanennyiért, mert nem mozog lefelé az ára....majd itt nálam kiprobálhatjátok.
puszi

rabbe78
 
 


Nincs ma egy darab gyerekem sem. Hurráááá!!!! Zsombor bömbijétől már zsong az egész család feje, így ma anyu lenyúlta az öcsikét, Szilárd oviban, így nyugodtan ki tudok ma takarítani. Hétvégén garázst burkoltattunk, amitől jó nagy lett a kupi az alsó szinten.
Felpakoltam Zsombort kajával, és minden cuccal, ami kell. Rám fér a pihenés :lol: :lol:

Kipróbáltuk az együtt fürdést. Dobok egy képet, döntsétek el, hogy tetszett-e nekik :)

Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Angie:nagyon édesek a kispasik :wink: ! Kipihented magad, vagy inkább takarítottál?

Rabbe: Patrik kiütései elmúltak?

Gyancsi: hol vannak azok a képek????

Navi: milyen volt a keresztelő?

Nálunk valamicskét javult a helyzet, már a 6. foga is kibújt, remélem most egy darabig megkímélik szegénykémet!
Mindenkinek szép napot, puszi!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Ninin!
Szegény Olivér. Általában sajnos az alsók is gyorsan jönnek, és majd talán a 8. után lesz pihenő. Addig még kitartás!!! Nekünk még nincs fogunk :lol: :lol:
Tegnap takarítottam, néha le-leültem 5-10 percekre, de nekem az is pihenő volt. Most az agyamnak kellett pihennie, és ez most sikerült. Csütörtökön ismétlünk, mert vasárnap keresztelünk, és vásárolnom kellene, előtte meg beugrok a barátnőmhöz, aki napokon belül szülni fog, és a mély babakocsinkat neki ajándékoztam, de nem tudja szegénykém, hogy kell használni a funkcióit. Ma megyünk a Dunapartra, ovi után pedig viszem mindkét gyerkőcöt egy szupi játszótérre, amit itt a környéken találtam. Holnap tali Rabbenél, pénteken apa szabin van, így csupa jó hetem lesz :lol: :lol: :lol:

Rabbe!
Holnap akkor áll a buli helyszíne? Patriknak mi újság a kiütéseivel. Zsombinak néha jön ki újabb, de ugyanolyan picike, és másnapra el is múlik. Ez tuti nem b.himlő. De ha félsz, akkor inkább nem megyünk.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hajni!
Nem tudtam kimosni a kendődet, és egyszer lebüfizte egy picit. Nem lenne gond, ha a jövő heti talira vinném?
Raktam képet a korábbi üzimbe, ahogy Zsombi a hátamon csücsül :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hello Länyok!

Nem tudok visszaolvasni, csak a kepekre reagälnek....
Angie nagyon jol äll a kendö nektek, örülök, hogy igy bevält... :D
A hordozäs mägikus ereje :lol:

Utifuti szuper, mire kifordul Csabi a sarkon mär szundit is Lili :lol:

Legyszi a minitali resztvevöi közül valaki adjon elerhetöseget, mert akkor valamelyik heten mi is csapodnänk a brigädhoz :wink:

Ma erkezett meg Lilinek a gyümölcshälo, hät ez valami istenkirälysäg 8)

Na gyorsan az igert kepek, aztän futok, 3 hetre valo cuccost kell összecsomagolnom, äääääää :shock:

Meg mielött haza indulunk azert beköszönök :)

Mindenki vigyäzzon magära es a bebikre :wink:


Kép

Kép

Puszi!

Lili es Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Tali holnap nálunk: ok!!! Kiütések: elmúltak szerintem kaja volt...
Angie: várlak titeket!!!

Ancsa: de jó lenne ha ti is tudnátok jönni! Hordozóban csücsül az utifutiban? nem látom jól :lol: Mi hordozot kötjük bele, azért csak kényelmesebb...

rabbe78
 
 


Sziasztok Lányok,

látom hol vagytok, hol nem vagytok! :-)

Pöttyösöknek, pöttytelen napokat kívánok! A képek pedig fantasztikusak, továbbra is éljen a hordozás... még én is felkötöm Bobót, pedig baromi nehéz... viszont imádom!!!!

mi tegnap jöttünk meg a balatoni telelésünkről, borzalmas volt. :-(

Majd jövök, addig is olvaslak Titeket! Millió puszi

Kép

Kép
vikoo
 
 


helló lányok!
Látom, nem csak én tünedezek el időnként :)
Vikoo! Kivi vagyok már, mi volt...

Ancsa! Ugye, milyen szupi találmány ez a gyümi háló? Próbáld ki zöldségekkel :)

Jankának még mindig semmi a fogak terén.
Csajok! Ki hanyas pelust hord, és milyen márka jött épp be?(mármint a gyerekek)
Janka A liberot meg a kék pamperst hordja, van még Huggies, de alig várom, hogy elfogyjon...
Ja, és 3-ast.

Kép
ebba
 
 


Sziasztok!

A kezdetektől olvaslak Benneteket, mivel érintett vagyok a fórum témájában (2010. nov. 13.-án szültem), így mindenkivel képben vagyok, babákat illetően.
Tudom, hogy többeknek Cerazette fogamzásgátlót írt fel az orvos, ahogy nekem is és szeretném megkérdezni, hogy akinek bevált, azt érdekli-e egy bontott doboz. Én sajnos rögtön vérzek, amint elkezdem szedni. A doboz 3x28 db-os, egyik levélből még 7 szem van, 2 levél pedig bontatlan. 8.000.- Ft volt, odaadom 4.000.- Ft-ért. Postát állom.
Sajnálom kidobni.
Remélem angie34 nem zavar el, mint orechrist.

Üdv.: Zsuzsi
mandula1113
Miskolc
 
 


2012. júniusban jár le.

Kép

Kép
mandula1113
Miskolc
 
 


Hát, Ebba, a szállás durván gáz volt, és 1ábként nem érdekelt volna minket, de most 3 éjszakát voltunk... mind1 túléltük, fonyód halott, semmi élet nem volt, az időjárás sem volt a legjobb, még csak nem is pancsiztunk a balcsiban... Ami viszont jó volt, h Bobó álom édes volt, egy hangja nem volt, a kocsiban utazás közben szinte azonnal elaludt, peid bejártuk az egész balcsit... Az éjszakákat jól viselte, zalakaroson imádott pancsizni. Összességében közepesre értékelem... de felejtős, sajnos!

Pelsuból mi most 4+-at használunk, most, h már keményebb a kakija vissztértünk a pampers-höz, mert az vékonyabb, viszont korábban ugye kirobbant a nyakáig a cucc. A libero jó volt, viszont most már túl merevnek találom... A huggies pedig botrányos, én csak 1-2 db-ot kaptam kipróbálásra, de már az is feltörte a combiját, nem is értem miért nincs fülcsekéje???

Bobónak jön az 5. fogacskája, majszolja a kenyeret, tölcsért, gyümi pici darabokat, imádja!!!


Azt hiszem Bobót kicsit elrontottam...a jó idő miatt már nem alszik bent az ágyában csak kint a teraszon, este legalább elalvás után vissza tudtam vinni az ágyába, kb egy hete már nem megy, átviszem, lerakom, nyöszörög, sír, és ha hagyom ordít, próbáltam simizni a hátát, de nem nagyon érdekli, ilyenkor vissza és ott azonnal alszik... ma reggel is próbálkoztam, eredménytelenül :-( Utálja az ágyát! borzalmas milyen tudatos, akaratos, szabályosan hisztizik, vkinek vmi tapasztalat? Tipp??? bármit szívesen fogadok, mert Édeském már kb 3 helyet foglal el az ágyunkba, ami most még romantikus, mert így jó közel tudok bújni apához, de sokáig már nem mehet így? Szóval, ordítós gyerek esetében az ágybaszoktatás témakörében várom az ötleteket!!!

köszi, puszik :-)

Kép

Kép
vikoo
 
 


Haynii!
Nagyon boldog születésnapot kívánok!

rodina74
 
 


Mandula!
Nem akarok én senkit bántani, sőt, inkább a topiktársakat szeretném megvédeni a kellemetlenségektől. Elég gyakran előfordul mostanság a fórumokban, hogy idegenek csúnyán átvernek embereket. Én már személyesen is jártam így egy nagyon régi topikban, ahol a topiktárasak pénzt adtak egy lánynak, aki aztán lelépett. Szóval tényleg van mitől félni.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Lányok, segítsetek, mit esznek mostanság a Babócák? Én kicsit kifogytam az ötletekből, ráadásul Bobó nem is nagy főzi evő, így mindig okoskodnom kell? Joghurtot már adtok nekik?

Merre csavarogtok ilyen "szép" időben??? :-D

Kép

Kép
vikoo
 
 


Kedves Angie!

Sajnálom, hogy ilyen eset történt veled, de tőlem nem kell megvédened a lányokat. Én nem akarok senkiből sem pénzt kihúzni, de nem szeretném ezt a drága gyógyszert csak úgy kidobni, valakinek még jó lehet. Nincs senki a környezetemben akinek odaadhatnám, ezért fordultam hozzátok.
Ha valakit érdekel, postaköltség fejében ingyen is szívesen odaadom.

Üdv.: Zsuzsi

Kép

Kép
mandula1113
Miskolc
 
 


Helló Zsuzsi! Melyik kórházban szültél? Miért nem jelentkeztél? :) Hónapok óta panaszkodok a lányoknak, hogy mindenki messze messze lakik tőlünk, egy baba talira sem tudunk még menni..te meg itt alattomban olvasgatsz? no, ez nem szép!! :D
Én még nem voltam dokinál, de még nem is jött meg, így nem kell fogi gátlót szedni.

vikoo! Janka mindent eszik, zöldség, gyümi, tegnap volt az első kanál joghurt, kekszes őszibarackhoz kevertem.
Én délelőtt mindig más gyümit adok neki,(nem szó szerint más) Pl. almát vagy reszelem, vagy sütök fóliában egy nagyobb adagot, az eláll a hűtőben. Babakekszet adok mindig hozzá, aztán az őszibarack nagy kedvenc, sárgadinnyét is evett, tegnap meg az első görög dinnyét, bár azt uzsira. Még banánt is adok néha, bár az lassan felejtős, mert már nincs idénye. Ja? körte! Ezeket mind az üveg almareszelőn reszelem le.
Ebéd: Hétfőn tökfőzeléket csináltam, és mielőtt behabartam magamnak, kivettem belőle. Húú, apám! Ette, mint a fene :) Mindig husit adok mindenhez. Szóval a tököt is meg mindent már lightosan fűszerezek, a leves zöldségeket is simán kiveszem és turmixolom. Nem vagyok nagy fűszerezős, de már nem akarta enni akkor a zöldséget, mikor csak megpároltam neki. Így meg szereti.

Alvás? Én most szoktattam be a kiságyba, tehát nem tudok a témához hozzászólni :) Eddig Janka is velünk aludt. Még éjjel így is kb 2.ig alszik egyedül (mi szobánkban) Utána velem.

hajnii! Boldog szülinapot!!!!! Puszika!!!!

Kép
ebba
 
 


Ebba, azért nem írtam, mert nem tudtam belépni. Nagyon régen regisztráltam és elfelejtettem a jelszót. Hiába kértem az emlékeztetőt, nem tudott segíteni a régi e-mail címemmel pedig nem tudtam újra regisztrálni. Láttam, hogy panaszkodtál, akartam is neked írni, de nem sikerült, maradt a háttérolvasás. Most új e-mail címem lett és már tudok írni.
A Megyeiben szerettem volna szülni, de 24 hetes koromban elment a dokim a Kaáliba dolgozni és már nem foglalkozott terhesgondozással. Mivel a Semmelweishez tartozom, ott szültem. Dokit nem választottam, végül 4-en vezették le a szülést. Kicsit nehéz volt, de nekem nagyon szép és megható élmény maradt. Fájdalmasabbnak gondoltam, de kellemesen csalódtam.

Kép

Kép
mandula1113
Miskolc
 
 


Sziasztok Lányok!

Apa hazajött Tunéziából tegnap, úgy örülünk.
Mollika nem olyan régen rájött végre hogyan lehet előre kúszni, a sok tolatás meg körbe-körbe után, és ezt egyből nagy sebességgel teszi, így egész nap csak szaladok utána és húzgálom ki innen-onnan.

Kaja: naponta kétszer kap "rendes" kaját, ált. 11 óra felé tejpépet/sinlacot gyümölccsel, de magában is szereti, megeszik egy teljes adagot, aztán estére valami jó tartalmasat, rizses/krumplis cuccot, hússal, abból is egy teljes adagot és ennyi. De a fő tápláléka továbbra is az anyatejci.

Most akarok adni neki csirkemájat, ami nem levesből van, azt hogyan kell elkészíteni?

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hétfőn megyek állásinterjúra, légyszi szorítsatok! Most ezerrel angolozok, mert sajnos az kell hozzá, én meg kb. 2 éve nem használtam csak olvasáshoz.

Angie: gratula Zsombornak a hízáshoz. Ezt a játékot nem itt vettük, csak itt találtam meg: http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/25217?storetype=store&store=32

Eclipse: de jó, hogy apa otthon újra. Mollika is nagyon ügyes, mint az összes Babóka itt a fórumon! :) Én sajnos hamarabb megtapasztaltam, hogy minden mellett feláll és nem győztem fogni, mert esni még nem mindig tud. Most tanuljuk, hogy ha esik, akkor gyorsan csücsi, de így is vannak buksi beütések, mert hiába rakom körbe párnával, biztosan oda esik, ahol egy kis üres hely van.
Sajnos a harapást én is megtapasztaltam tegnap. Ma reggel alig mertem a szájába adni a cicit (éjszaka félálomban nem foglalkoztam ilyennel), de szerencsére nem harapott meg.

Én májat úgy csináltam, hogy megfőztem simán vízben és összeturmixoltam. Csináltam hozzá petrezselymes krumplit. Nagyon szerette.

Gyancsi: nagyon szuper az utánfutó. Már itthon vagytok?

Rabbe: még régebben írtad, hogy voltatok strandon. Hol voltatok? Én is szeretnék menni, de nem tudok jó helyet, ahova Ádámot is be merném vinni.
Kenyér sütés? Gépben vagy sütőben? Van jó recepted?
Mi is moshatózunk egyébként, kivéve, amikor megyünk valahova, akkor macera lenne sűrűbben cserélgetni, meg tárolni.

Lucuzs: talira szeretnénk menni, nekünk mindegy melyik hétvége.

Wivi: lázat sajnálom. Én hallottam erről a 3 napos lázról, de ha benne lennénk tuti nem jutna eszembe.

Navi: utólag is boldog szülinapot. Igaz, hogy letelt már az 1 hét is, de csak most tudok írni...
Ja és Angie neked is! :)
Keresztelő milyen volt? Képeket tegyél fel!

Eta: akkor zajlik az élet körülötted. Nem unatkozol... :)

Ninin: azta milyen gyorsan kbújt az a 6 fogacska... Ádámnak még csak 2 van alul, de azzal is elég keményen tud harapni :)

Ebba: gyümiháló nekem is tetszik, de már nincs szükségünk rá, mert Ádám ha nagyobb darab megy a szájába vagy "megrágja" vagy kifordítja a nyelvével, de ha lesz 2. Babó, akkor biztosan veszek majd.
Pelus, ha nem mosható, akkor 4-es pampers.

Vikoo: láttalak ám benneteket a Dunavarsányi naplóban, nagyon jó kép készült rólatok :) Ádám nem akart a fényképészre ránézni sajnos :(
Nyaralást sajnálom, de majd legközelebb jobb lesz.

Hajni: sok boldog szülinapot!!!

Most, hogy megint ilyen hosszú voltam, két dologban szeretném a tanácsotokat kérni: az egyik, hogy Ádám folyamatosan bukik. Mostmár nem is pépesítem a kajáját, csak töröm és akkor az bent marad, de reggel és este még cici és tápi kiegészítésnek és annak a nagy része kijön. Mit csináljak szerintetek? Tejcsit muszáj neki adnom ...
Másik az éjszakai alvás: már államvizsga előtt 1 héttel kezdte, hogy 1 körül felébredt és csak 3-ra sikerült elaltatni úgy, hogy visszarakhattam az ágyába. Ő közben is aludt, de amikor letettem felébredt. Vizsga után már nagyon fáradt voltam, meg a fogra gyanakodtunk, így közénk vettük, hátha jobb lesz. Nem lett :( Azóta éjszaka is cicizik és 1-kor mindig ébreszt, hogy közénk akar jönni. Szerintetek, hogyan szoktassam vissza a kiságyba? Nappal ott alszik, meg este 8-1-ig is.

Jók legyetek!

Puszi

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Tatjana: csak ügyesen, tuti menni fog az angol, ha kicsit ráolvasol:)
Éjszaka: én nem tudok tanácsot adni 8 hónapja ezzela gonddal küzdök :lol: :lol:
Mi Kőbányán az újhegyi starndon voltunk, nem lett baja Patriknak, mondjuka fejét nem tettem víz alá :wink: Sok fa van (na nem a medencénél) de árnyékba lehet húzodni:)
Kenyérsütés: én sok recieptet kiprobáltam, nincs kedvencem elég jó mindegyik(netről is) ha a sütőben sütöm nem pedig a kenyérsütöben. (viszont abban dagasztom, kelesztem):)
Legjobban a zsemléket szeretem késziteni mindig megszorom mindnefélével a tetejüket(mák, lenmag, napraforgó, tökmag)

rabbe78
 
 


Tatjana!
Ha hízik, akkor ne foglalkozz a bukással. Még Zsombor is bukik. Szilárd másfél éves koráig bukott, aztán egyszer hirtelen abbamaradt.
Éjjel csak úgy tudod leszoktatni, ha elhatározod, hogy hagyod egy kicsit sírni. Sajnos, kíméletesebb módszer nem létezik. Ha korábban át tudta aludni az éjszakát, akkor sajnos valami megzavarta, te beleestél abba a hibába, hogy szoptattad, és az épp elég egy babának, hogy másnap is felkeljen. A védőnőm mindig mondja, hogy az éjszakai szoptatást ezerszer gondoljuk meg. Bár nálunk nem szokványos az éjszakai tartós felébredés, de én inkább a karban ringatva visszaaltatást (teljes sötétségben) választanám, szopiztatás nélkül. Nem kell sok idő, és rájön a baba, hogy nem érdemes ezért felébredni. Ha rábírsz áldozni pár éjszakát és van annyi erőd, meg hiszel is benne, akkor próbáld ki. Nekem mindkét gyerekemnél bevált.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Vikoo!
Joghurt, sovány túró, sajt már mehet a babának 7 hónaposan.
Én gyümiket nyomkodok szét villával, kenyeret csipegetek a szájába, saját natur pipihusiból is szoktam csipegetni neki. Sajtot is. Tojás és tejmentes ételeket már nagyjából csipegethetsz neki. Nagyon szeretik azt enni, mint mi. Zsombor már a jégkrémet is kinézi a kezemből, de azt a tej miatt nem adom neki.

Rabbe!
Kint vannak Patrik alsó fogai?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


igen!!!!!!! 2 alsó egyszerre! :lol:

rabbe78
 
 


Akkor már csak mi vagyunk fogatlanok? Majdnem legidősebbek, de még fogatlanok :roll: :lol: :?:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Zsuzsi! Leskó volt a dokid? Na, ha ott szülsz, együtt szülünk...Az első babát hol szülted?

Angie! Még Jankának sincs kint egy foga sem..még hír sincs róla:) A védőnő szerint nem baj, én meg hiszek neki.

tatjana! Janka is pont így alszik, csak ő 2-4 körül kel, én meg már nem rakom vissza. cicizés után már nem alszik vissza? akkor sem, ha hagyod kicsit a ti ágyatokban? Én már reggelig nem rakom vissza, mert még legalább 1x eszik ezen kívül. Ha meg vissza rakogatom, akkor egyikünk sem alszik. Janka mostanában szokott át a kiságyra, én már ennek is örülök, sírni meg nem hagyom soha.
ebba
 
 


Ebba, tényleg Leskó volt a dokim. Neked is? Te pontosan melyik nap is szültél? Első babát örökbefogadtuk 8 sikertelen lombik után. Második baba meglepetés baba lett, 9 hetes voltam, amikor kiderült. Semmi tünetem nem volt, hányinger, émelygés sem csak mindig álmos voltam.

Enyémnek sincs még foga, lányomnak is 8 hónapos korában jött ki az alsó kettő egyszerre. Minél később bújnak ki, annál kevésbé viseli meg. Kamilla mindig dörzsölte, de nem voltak nyűgös éjszakák, nappalok.

Akiknek van kenguru is és mei tai is, melyiket tartja jobbnak? Nekünk kenguru van, pár hónapja kaptuk, kb. 4-szer volt eddig benne a fiam, de majd leszakadt a hátam, húzta a nyakam, vállam, még a hasam is sajgott. Pedig nem egy gagyi darab, de nekem nagyon kényelmetlen volt. Gondolkodom, hogy hátha jobb lenne egy mei tai, de még sosem próbáltam, másrészt nem hiszem, hogy sokat használnánk. Én nagyon babakocsi párti vagyok, szerintem a vízszintes a legjobb neki, de ha két gyerekkel utazom és esik az eső, akkor macerás a kocsi plusz esernyő. Férjem szerint annyira ritkán használnám, hogy felesleges. Hát nem tudom, ha hasonlók, akkor tényleg felesleges, hiszen a kengurut is alig használom, de ha a mei tai sokkal jobb, talán megérné beruházni. Bár a hátamra sosem kötném, elől vinni meg egyre nehezebb lesz.

Kép

Kép
mandula1113
Miskolc
 
 


Balunak sincs még foga.

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok hogy ide jöttem,de vikoo-tól szeretném megkérdezni hogy Boldinak mi van lett a tágulattal?
22 hetes kismama vagyok és most oldalkamra tágulatot állapítottak meg kicsi fiúnknál 19 hetesen 6,7 mm csak az egyik oldalt,22 hetesen pedig már 8,2mm 2 hét múlva kell vissza mennem,és nagyon aggódóm.Rákerestem a neten és ezt az oldalt is behozta.Olvastam hogy 10mm volt mindkét oldalon,és hogy voltál Hajdú Krisztinánál.Mit mondott,voltak további vizsgálataid,nekem csak most lesz Kedden TORCH vizsgálat de 4hét az eredmény+kedden megtudom a kenet eredményét mert folyásom lett,szóval valahogy valamitől megfertőződtem,ami mára ugyan elmúlt,gyógyszerrel.aggódóm mert van 2 macskánk is és a toxo eredményem mindig Negatív.Második babóca,és nagyon várjuk.
Köszönöm ha írtok!Főleg te vikoo...
Mindenkinek szép napot!
jessica2011
Lábatlan
 
 


Zsuzsi!
Nekem van mei tai, varrattam, úgy 45000 volt munkadíjjal.
Én használom, holnap is viszem, mert lovas tábor kezdődik és megint én csinálom a kézműves foglalkozásokat. Még nem tudom, hogy fogja Janka bírni, ha nem, elviszi anya magához.
Nekem Meskó volt a dokim, de ismerem Leskót, mert a Kaáliban találkoztunk. Janka november 12-én reggel 8-kor császárral született. Azért mondtam, h találkoztunk volna.

Sehol senki? mert itt szakad az eső 2 napja..semmi nap. Van még nap egyáltalán???????

Kép
ebba
 
 


Gyógyszer elkelt.

Kép

Kép
mandula1113
Miskolc
 
 


Sziasztok!!!
Bocsesz, h. így eltűntem, de nem voltunk itthon a héten. Keresztelő után azonnal indultunk nyaralni. Szombaton mindent összepakoltam, aztán vasárnap a nagy esemény után irány Horváto :wink:
A keresztelő jól sikerült nagyon, Zorka a felétől aludt :lol: majd dobok képet holnap. Azaz, maga a keresztelő csak 20 perc volt, de illett ott maradni az istentiszteleten. A nyaralás is szuper volt, csak rövid, de ott legalább szép idő volt! Fürödtünk is (a tengerben is :D ), sokat pihiztünk, Zorka élvezte a sztáréletet :D Nem is tudom, mi lesz velünk holnaptól, amikor csak kettecskén leledzünk majd :oops:

Zorkának is még csak 2 foga van kint, de most újra nyáladzik, mint egy masztif, úh. remélem jön a többi is, mert nem hajlandó enni :(

Angie, csüt-ön megyünk méretz/c/dsz...kedni :lol: qrvára nem tudom, hogy kell leírni... de szerintem nem nagyon hízott a kisasszony. Lehet, most már muszáj lesz leállnom a napközbeni szoptatásról, csak az a baj, h. éjszaka után nem eszik reggel, csak dél körül tejet és utána csak fürcsi után, de lassan az az érzésem, h. olyan mint Ebba Jankócija, aki fénnyel is tud táplálkozni :roll: :D
Bébiételt pár napja rühelli (nyaraláskor csak azt kapott), viszont amit mi eszünk az jöhet neki: kenyér sajttal, banán fém! kiskanállal, sárgabarack harapdálva, szóval semmi babás... kicsit aggaszt a dolog, mert most még a gyümipép sem kell neki, amit eddig imádott, Sinlac és társai szóba sem jönnek nála :?
Fiúk csodaszépek!!!! Zsombi ilyen szépen ül???
Kendő csúcs! :wink:

Eclipse, Molli emellett hányszor szopik???

Mandula, a kengurut nem ajánlanám, ahogy szerintem itt senki sem! Egyrész ennyi idős babát már nem célszerű elől hordozni (főleg nem kifelé, ahogy sok szülő viszi a picijét :( ), másrészt nem jó a súlyelosztás és a kicsinek nem egyenletesen terheli a gerincét, mert az alsó csigolyán "ül", nem terpeszben! Max. csak pár perc erejéig tedd bele... szerintem... A mei tai viszont szuper, de csak háton, mert elől abban is nehéz már! Nekünk háti csatos hordozónk van (Bamberoo) és mei tait is próbáltuk, de a kenguru ezekhez képest nagyon nem az igazi!

Tatjana, hajrá állásinterjú!!! Remélem, ügyes leszel az angollal!

Vikoo, mi még a 3-as Pampers-t használjuk, hiszen még csak 7 kg Zorka! Vettünk Huggiest, de egy f@s, se füle se farka... :D Alig várom, h. elfogyjon!
Zorka az ágyában csak éjjel van, de pl. nyaraláskor volt, h. nem csak 1x kelt enni, hanem 3x :shock: Szerencsére szopi után bealszik és vissza tudom tenni az ágyába, de napközben csak a franciaágyon horpaszt, mai már jól körbe kell párnáznom!

Hajnii!!! Boldog Szülinapot!!!!

Ja azt nem is írtam, h. miközben mi nyaralgattunk, leolvadt a hűtőnk :twisted: :twisted: :twisted: A szomszédék voltak halakat etetni és ők vették észre... természetesen minden kuka... még jó, h. fél évig fejtem a tejet :( ezen kívül húsok, sajtok, stb... olyan rohadt büdös van még mindig, pedig a barátnőm kitakarított... szegény, azt mondta, h. majdnem behányt. Nem csoda még most is émelygek kicsit ettől az édeskés szagtól... blöeeee.... :evil:

Rabbe, lehet nekünk is újra kenyerek kell sütnünk, mert nem bízom ezekben a bolti, kenyérnek mondott izékben :roll:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi,
igény szerint, mint Rabbe Patrikja. Az azt jelenti, hogy nem számolom mert sok, de 10 felett, persze abból van komfortszopi is bőven. Ebből persze van olyan hogy tényleg csak 1-2 percig cumizik a cicin, játék közben amikor olyanja van, odakúszik hozzám és tátog, rángat hogy cici, cici, anyu cicit kérek, van amikor 5 percig mint a vákuumszivattyú irdatlan adagot benyel, és van amikor komótosan iszogat.
Úgy látom, az első fél év nagy hossznövekedése után most gyúr a hurkácskákra, majd csinálok képet.


Rabbe,
jelentem rendületlenül mosom a pelenkákat. :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


eclipse: helyes:)(pelus)
várjuk a képeket!


nekünk van kengurunk is a hétvégén párom unszolására elvittük magunkkal bevásárlóközpontba.(majd ő előre veszi.-..)
nos Patrik nagyon anyás lett, szóval én cipeltem. kijelentem hogy kenguru egy nagy SZ@R!!!! pedig nem egy gagyi darab...úgy kaptuk ajcsiba....
de azon gondolkodtam hogy felszabdalom és a pántjait ötvözöm egy általam készitett mei-tai-al :lol:
szóval hajrá kendő és meitai!!

rabbe78
 
 


Eclipse, aztaaaaaaaa :shock: az igen, ennyi szopi! Őszintén szólva felőlem Zorka is annyit cicizhetne, amennyit csak akar, ha közben enne más kaját is és főként ha hízna! De Ő "csak" ennyi cicit igényel és utána min. 3 órát kell várnom, h. bármi mást is elfogadjon :roll:

Ma reggel is banán (fém kiskanállal, a banánról lekapargatva, h. lássa mit kap :D ) és kenyér falatkák volt a menü... occsó a gyerek :lol:

Rabbe, ugye, h. szar a kenguru :( túl nagyok már hozzá, illetve korábban meg túl kicsik voltak... ha érted, hogy értem :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


helló csajok!

csak egy gyors kérdés: mennyi a gyed-plafon? márhogy a max. gyed?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
szerény ismereteim szerint 84 nettó, de spec én 67-et kapok :twisted: :twisted: :twisted:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Köszi!
Akkor úgy tűnik nekem is többet utaltak..., most járhatok utána... :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

98.191 Ft a maximum.

akra
akra
 
 


Ha ennél is többet kaptál,az adójóváírás lehet.
Ha kb ennyit,akkor a maximumot kapod:)
akra
 
 


Ó, akkor rosszul tudtam, de nem sajnálom senkitől! :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


köszi Lányok!!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


31 napos hónapban 97.000 körül kapom a maximumot

Maccs
vörösmacska
 
 


Köszi Csajok! Akkor mégis beleférek! :wink: bár nem tudom, hogy örüljek-e igazán... :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rólunk:
Balázs szépen elkezdett kúszni, már nem marad meg sokat a járókában, szabadságra vágyik. :D Imádja Bogi játékait, bébijátékok alig érdeklik.
Napi 4-szer kap ezt-azt, de még mellette kb. 10x szopi, amiből (sajnos) sok az éjszakai, így elég hulla vagyok.
Hízást nem viszi túlzásba, ma megyünk tanácsadásra ahol kiderül hány cm, már hónapok óta nem mértük.

Ja, mi Huggiest használunk, és nekünk nagyon bejött! :D

nem jut eszembe milyen témák mennek még mostanában... :oops:

akkor ennyi. puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


A beérkezett pár szavazat alapján 2:1-re (sok mindegy mellett) nyert az augusztus 13. a soproni talira!

Tehát:
AUGUSZTUS 13. SOPRON: TALI

Részletek később! :wink:
Priviben fogom küldeni minden jelentkezőnek a címet!
Ha bárki csatlakozna még szívesen fogadjuk!!!

Rabbe! Ha jól sejtem akkor ti nem tudtok jönni így, de egy minitalit mindenképp hozzunk össze, mikor itt lesztek!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


KÖszi Luczus, akkor mi minitalizunk:)

rabbe78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: