Új privát üzeneted érkezett!

na Iza szája nem vészes.Eszik,iszik mindent.Tegnap az almátis megette,pedig az csíphette is biztos...
Bölcsi meg csak heti 2 nap,de kell ennyi idő h tudjak haladni a dolgokkal!Amúgy minden oké volt,nem sírt utána,és még aludt is!

Katinka!
A neten is vannak hitelkalkulátorok!!Én ott is megnézném első körben,aztán elmennék a bankba és ott is megkérdezném,kérnék konkrét ajánlatot stb.Szerintem ennél jobb hitel is van...

Eper!
Aha,igen,tudom hol van Taksony:)Hát remélem h össze jön vmi...majd úgyis szólok ha elköltöztünk:))

Mazsan!
Hó?!Atyám...részvétem :lol:
Én tegnap rakott krumplit csináltam,ma brokkoli krémleves lesz,meg kivettem vmi felsálat,majd eldöntöm milyen lesz ha kiolvadt:)
Én is tészta mániás vagyok amúgy. :wink:

annus11
 
 


Sziasztok! Jajjj de régen voltam itt........ :oops: Bocsi mindenkitől. Elolvasni is csak nagy vonalakban tudtalak titeket.

Mi jól vagyunk. :) Réka már négykézláb áll és ringatózik előre -hátra :D Szerintem közben azon gondolkozik, hogy hogy tudna előre haladni,de az még nem megy. Nem tudja, hogy a kezét is kéne használni. :lol: Na de sebaj, majd rájön. Réka is sokat bukik még mindig. Még a szinlacot is felbukizza, bár abból csak keveset. Ezt a kis ágy emelést én is kipróbálom, bár éjjel nem bukik, hiszen akkor alszik , nem mozog. Brumika! Réka is 1x ébred éjjel 1 óra körül és hajnal 4-5 körül. Aztán ha szerencsém van akkor 6 ig alszik. Már kezdek kicsit elfáradni, hiszen én napközbe kicsit se tudok pihizni. :(

Menion! Te úr isten-akkor szép kaland volt ez a Bírosági tárgyalás..... :shock: Szegényke!!!!!
Anna is nem sokára mászni fog,hajjaj de még hogy ...... Aztán nem győzöl utána szaladni. :)

Most megyek adok egy kis almát Rékának desszertnek. :) Ja majd még rakok fel videót róla.

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Gyors közérdekű infó mindenkinek: mostantól lehetőség van ZÁRT TOPIKOK indítására a Babanet Társalgójában! Ha szeretnétek zárt topikot indítani, írjatok nekünk levelet a szerkeszto@babanet.hu a tárgyba mindenképp írjátok bele, hogy ZÁRT TOPIK!

Fontos: már meglévő topikot nem tudunk zárttá tenni!

Továbbá: még mindig van kommentelős nyereményjátékunk. Ha hozzászóltok a cikkekhez, jövő héten egy csodaszép memóriajátékot nyerhettek a Nami felajánlásával.

Kép

Meséljétek el, Ti milyen első Anyák Napjákra emlékeztek.

Vagy egészítsétek ki: mit vennétek fel feltétlen a játszótéri illemkódexbe?

És tegye fel a kezét, akinek a haja is hullani kezd, ha a rokonság rákezdi: Mikor jön a baba, vagy a kistestvér?

Szép napot mindenkinek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Valamiért kivette a kedvencek közül a topicot a babanet, nem tudom miért.

Olvastátok, hogy lehet nyitni zárt topicot? Nem megyünk át egy zártba? Akkor több mindent leírhatnánk, olyat is, amit másnak nem biztos, hogy kellene olvasgatni.
Nagyon sokan vannak ám, akik olvasnak minket!

Bei: tegyél fel videót a gmailre, ahogy Réka négykézlábazik!!!

Tegnap oltáson voltunk, hát este megint láz volt tőle, és ma borzasztó nyűgös, mint eddig mindig minden oltás után.

A mozgása annyiban változott, hogy már jobbra, és balra is megy a forgás, hátról hasra, és már nem csak csupaszon, hanem ruhában is, és kétszer már sikerült neki hasról hátra is.
Legujabban oldalra fordulva szeret aludni is, és sokáig el van hason, játszik kezével, lábával.

7000 gramm és 65 cm a tegnapi mérés szerint.

Mazsan: Hó?? Most már tényleg menjen az a hó onnan máshová, ahol szeretnék is. Feltétlen írd meg mit mondott a doki Panka fejtartására, de szerintem nem lesz baj!!Küldöm a pozitív energiát!!

Ja és tegnap voltunk az ortopédián is, minden rendben, igaz több redő van eggyel, de minden ok a csípőjével, doki mondta semmi baj, van ilyen asszimetria.
Azt is mondta, hogy szerinte semmi szükség gyógytornászra, és valszeg csak üzleti érdekből mondta, hogy sűrűbben kell járnia, úgyhogy legközelebb ha jön, le is mondom.

Menion: hú, de fincsiket főztél!!

Holnap megyünk anyuékhoz anyák napjára, ma meg jön haza Bazsi a mamától, Kamilla már meg sem fogja ismerni.

Kép
cedis
 
 


Sziasztok!!

Na meg volt az anyák napja hát nagyon aranyosak voltak :) imádtam :lol: amikor átadta a virágot el is pityeregtem magam :wink: :oops:

Köszi csajok a válaszokat pedig az otp :shock: :roll:
Annus már megnéztem szinte minden bank kalkulátorját hát egyik sem rugott ki ilyen nagyra :roll:

Cedis szupi hogy minden rendben :)
Én benne lennék a zárt topikba :wink:

Bei nagyon ügyes akkor Réka baba :)

Menios te szegény :( min keresztül kellett menjél sajnálom.
Kincsőke is nehezen eszik kanállal :? körülötte minden kajás :?

Mazsan Atya Ég hóóóóóóóó :o sajnálom,mehetne oda is a jó idő már :wink:

Brumika rám is rámférne egy jó hír hozó csomag :wink:

t katinka
 
 


Menion: na köszi a bíróságos élménybeszámolót. Június 6-ra én is idézve vagyok egy ..... miatt.
Ha átmegyünk zárt topicba elmesélem.

Katinka: el is hiszem, hogy elérzékenyültél. Balázs nem volt az oviban így nekem most ebben nem volt részem.

Eper: ti is kertesbe költöztök?

Kép
cedis
 
 


Sziasztok Lányok!
Ha nem bánjátok, szeretnék hozzátok csatlakozni, nekem is van egy édes pici lányom, 20.-án volt 4 hónapos. Szívesen beszélgetnék veletek mindenről. Ha befogadtok, akkor mesélek majd magunkról.
Szép napot Nektek!
aniat
Nyíregyháza
 
 


Cedis sajnálom hogy neked is kell menned :?
Ez volt az első ilyen alkalom meg a multkor a farsang is ezek olyan jó dolgok :) meghatóak most született aztán már ennyi örömöt okoz :D
De hisztis is lett az a földhöz verem magam hiszti meg kiabál :( néha nem tudom hogy kezeljem :?

Üdvözöllek itt Aniat :) Mesélj magadról-tokról.Az én kislányom is 20-án született :)

t katinka
 
 


Sziasztok!

És igen!!!! Ma délelőtt megfordult Réka is, bár lehet, hogy nem szándékosan csak átbillent, mindenesetre nagyon örült neki, én még nála is jobban! Utána nem ismételte meg.

Cedis: Szerencsére mi nem költözünk, csak én is ajánlottam Annusnak azt a környéket ahol házat néznek. Biztos nem emlékszel, de mi tavaly nyáron újítottuk fel a lakást, írtam róla néha.
Nagyon örülök, hogy minden rendben volt az ortopédián.

aniat: Üdv köztünk! Hogy hívják a kislányodat? Hol szültél?

tKatinka: Biztos én is sírtam volna, olyan megható!

mazsan: HÓÓÓÓ??? Borzasztó! Azonnal küldünk meleget nektek! Mindjárt itt a július és költözködtök, melegebb vidékre. Szerintem egy életre eleged lesz a télből.
Kaját nem tudok! UTÁLOK főzni, nem is nagyon tudok. Férjem mindig azt mondja, hogy csodaételeket főzök. Csoda, hogy meglehet enni :D
Igaza van.
Ja, és Apukám mondta a Rékának, hogy addig jó amíg szopizik, nem kell a főztömet ennie

menion: Nem semmi ami a bíróságon volt. Szerencsére túl vagy rajta.

Katinkababa hol vagy? Cicóka szerintem most van az Anyukájánál.
De Nenu és Orsoly is régen adott hírt magáról!

Kép
eper74
 
 


Eper: tudom, hogy ti is újítottátok a lakást, de azt hittem még is meggondoltátok magatokat, hogy írtad Taksonyt.
Hatalmas gratula Rékának az átforduláshoz. Kamilla is az első után két napig nem csinálta, aztán azóta olyan, mint a búgócsiga!!

Aniat: Üdt itt! Írj magatokról!

Kép
cedis
 
 


Hatalmas gratula a forgó Rékának!!! :D Szép anyák napi ajándék!! :D

Aniat üdv itt, mesééééééééééééélj!!!!! Befogadtunk!!! :D

Mazsan, na aztán elhalmoztunk itt mindenféle jó ételajánlatokkal, ugye?? Sajnos inkább a forró húsleves kellene most nektek a hóban :(

Akkor kiterjesztem a csomagküldő szolgálatomat és MINDENKINEK küldök jó hírt hozó csomagot!!! :wink: :lol:

Lányok, mi ma voltunk Dévényen, mondta a szakember, ilyent nem látott az 50 perc alatt a fiam kétszer nyüszögött kicsit a legkeményebb gyakorlatsornál, ez nem mindennapi, olyan büszke vagyok!!!! Nevetett rá és gügyögött!!! :D :D
Viszont 3-kor értünk haza és azóta alszik, mint akit leütöttek, és mivel 1-kor evett, nem tudom mit csináljak, keltsem??? Hazaérkezés után jött volna a következő etetés, de kimaradt, mert mélyen bealudt...már bő 4 órája :shock:

Erről a Belga sláger jut eszembe: "ha sokat alszom, akkor az a baj, de ha nem alszom egyáltalán akkor az is baj" :lol: :lol:
Ismeritek????? :wink: :lol:

Kép
brumika
Budapest
 
 


Újra itt vagyok. Örülök, hogy befogadtatok :D
Rólunk: dec. 20.-án szültem, a szülés amilyen gyors volt, olyan fájdalmas :( és végül császár lett.... De ki emlékszik már rá :wink: Lett egy csodaszép lányom, aki állandóan vigyorog, beszélget és mindenkit levesz a lábáról. Próbálok visszaolvasgatni, látom, már sokan elkezdtétek a hozzátáplálást, na mi még nem. Én júniustól hamarabb nem tervezem, ha addig elég lesz neki a tejcsi. Forgás már nálunk is megy, minden irányba, csak ritkán csinálja. Megmutatta, hogy tudja, de nem erőlteti magát :) Most hirtelen ennyi, de majd folytatom, nem akarok regényt írni, mert megunjátok.
aniat
Nyíregyháza
 
 


bei
na a videón pontosan ez látszott hogy csak egy hajszál választja el a négykézláb állástól és lám már írod is :lol:
hát igen bíróságra legközelebb akkor megyek ha visznek! én vagyok a hülyen hogy nem mentettem ki magam pedig bőven volt indokom rá na de a dokik bezzeg megcsinálták...és még igazolást se küldtek miért nincsenek ott...még én mondtam hogy tudomásom szerint külföldön van az egyik...franc egye őket...ááá nem is érdemes róla beszélni
hát ha mászni fog a manóm akkor sokat kell majd futkosni mert itt sok a lépcső és egyéb veszély :roll:

cedis
nekem is! úgy kellett a keresővel visszakeresni rá :shock:
nem akarom veregetni a vállam de én is erre céloztam a multkor...fő hogy rendben van a kis manó :D
köszi....nem szeretek főzni mert olyan sok idő elmegy és pár perc alatt eltünik az eredmény...ez is mire a pici csirke falatkákat kipaníroztam és megsütögettem 1,5óra telt el és Laci 3,5perc alatt bekajált....de akkor azt mondta hogy nem is igaz hogy annyi idő volt csak és ez után vett még egy kupaccal :lol: ma is ezt ettük és így már azért érdemes volt annyt főzicskézni de amúgy én nem szeretek csak gyors kajákat csinálni emiatt...
hát ha tudod szerintem mentsd ki magad mert ezt nem kívánom neked se!amúgy is elég komolytalannak tűnt ez a dolog hogy el se jött a többi tanú és ezen csak úgy túl léptek...akkor nem kell ezek szerint annyira komolyan venni ezt az előállítást...küldhettem volna egy igazolást hogy a gyerekkel vizsgálaton voltam és jónapot!én hülye meg elnapoltam a vizsgálatot emiatt na mindegy...te legyél okosabb ha teheted!

tkatinka
igen hát kezdem a szép fehér rucikat temetni :( az előkék is eddig szép hófehérek voltak de ez után...

aniat
hogyne fogadnánk be!gyere és mesélj!hol szültél mikor és hogyan...hogy telt a 4 hónapotok...bármit írsz mi szívesen vesszük!és írj regényt nyugottam ha visszaolvastál akkor látod hogy sokan írunk regényt ha van időnk rá...ezek szerint van tejcsid an szuper de nem írtad a kislányod nevét....

eper
bocs de ezen a csoda főzin jót nevettem :lol: tesóm is hasonló...vagy sültkrumpli van ha ő főz vagy kecsöpös makaróni sonkával vagy ha az sincs májkrémmel kutyulva.... :roll:
10 éve mikor magunkra maradtunk(anyuék meghaltak) 1x meg akart lepni és mikor hazaértem fura szag volt a házban...kiderült hogy krumplit főzött igen ám de úgy sarasan ahogy volt :lol: mikor nevettem azt mondta hát a héját úgy is le kell szedni nem? :P

brumika
én nem kelteném fel...már kinőttem ezt az aggodalmamat mióta ráhagyom mikor mennyit eszik...úgyis behozza ne félj!torna után mi is kidőlünk mert hát nekik az egy nagy meló

Kép
menion
Budapest
 
 


csajok nem tudom ki érdeklődött már de ma tudtam meg hogy a NUTRITON recept nélkül is ugyanannyi mint receptre szóval nem kell menni dokihoz ha kell valakinek!

Kép
menion
Budapest
 
 


Folyt. köv. Igen, a lényeg, a kislányom neve Lotti, ez lemaradt az előbb :D Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ez a 4 hónap olyan gyorsan eltelt, mintha tegnap lett volna december.... Szerencsére Lotti nagyon jó baba, megúsztuk a hasfájást, nem sírós, kb. 1,5 hónapja az éjszakát is átalussza. Bár most egy hete egyszer ébred, eszik és alszik tovább. Nem tudom, miért, de ahogy olvasom, nem ő az egyetlen. Vasárnap anyák napja, teljesen meghatódom még a gondolatától is, hiszen nekem ez lesz az első.
Jó éjt minden babának és anyukájának.

Kép
aniat
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Brumika a hoolvaszto ideert. Koszike! :lol: A teszta johet nekem is minden mennyisegben es formaban!!! Tegnap eppen spenotos, baconos tejszines teszta volt. Nyammmi. :D
Majdcsak visszaall a nagylegeny az ejszakai alvasra. A kepeket megneztem. Nagyon szep a kisfiad! :) Es tenyleg jol megnyult. Lehet magas lesz. Es ilyen ugyesen turte a tornat...nahat dejo!!! Te vagy a hivatalos Csomagkuldonk? ;) Szerintem ne ebreszd fel Barnit, bar azota mar regen felkelt meg ujra alszik is gondolom. :D

Menion jaj ez birosagos sztori...dejo hogy vege! Fincsit foztel! :) En is jobban csipem mostanaban az egyszerubb kajakat. Nem fer bele az idombe a pepecseles. Jot mosolyogtam tesodon...:) Bocsi.

Annus orulok, hogy Izanak rendben van a szaja! En is sokszor ugy fozok, hogy kiveszek valamilyen hust a fagyobol, aztan kitalalom mi legye vele... :lol:

Bei nem semmi Reka, hihetetlen gyorsan halad a mozgassal! :lol: Nagyon ugyes! Varom a videot!

Cedis sajnalom a lazat! Viszont jo hir, hogy a csipovel nincs baj! Koszi az enegiat! :) A zart topik nekem is ok.

Tkatinka biztos nagyon jo volt az Anyak napja...en vegigbognem az bizti. :D

Aniat udv!Lotti szep nev! Meselj! :wink:

Eper latod egy kis drukk es mar fordul is Reka! :D Gratulalok! Ne haragudj, de jot mosolyogtam a ferjed megjegyzesen... :lol: Csodaetelek...

Na a ho jott es ment...:lol: Szerencsere plusz 5 fok korul van igy elolvadt mind. Koszi Brumika! :lol: Lehet holnap mar megyunk setalni, ma meg nem mereszkedtunk ki mert fuj a szel sajna nagyon.
Panka ma sikongatos kedveben van es eppen a labfejevel jatszik, lassan azt fogja ragcsalni... :shock: Irto cukin adja elo.
Ejjel...hat nem akarom elkiabalni, de kis betuvel sem akarom leirni (tekintettel Menion szemere)...1x kelunk napok ota ugy, hogy este 7-tol hajnali 3-4-ig kibirja kaja nelkul. :lol: Remelem megtartja ezt a jo szokasat!

Kellemes hetveget mindenkinek!

Puszi

Lilypie Second Birthday tickers
mazsan
Szeged
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mi már fél 6-tól fennt vagyunk, egyébként 7-kor kelünk, és 9-10-ig még alszik egy órát. Ma még ez nem sikerült :? Azért remélem a déli alvás legalább meglesz....
Írtátok a főzést. Na igen, az mostanában nálam sem megy úgy, ahogy kellene. Próbálok minél egyszerűbb és gyorsabb kajákat főzni, legtöbbször tésztát, valamilyen variációban :) De azt legalább szeretjük. Mindig várom a hétvégét, mert ilyenkor anyukám főz nekünk, általában 2 napig kihúzzuk vele. Néha 3-ig is :D
Mi is voltunk csípő uh-n, egy helyettes dokinő szerint nem szimmetrikusak a ráncok.... Szerencsére minden tökéletes :)

Próbálok ide képet feltölteni, de valahogy nem sikerült még, valamit elbénáztam. Próbálkozok még.

Kép
aniat
Nyíregyháza
 
 


Szia Aniat! Üdvözöllek én is téged! :D
Gratulálok, nagyon aranyos, és ügyes kislányod van ha már így forog és végigalsussza az éjszakát! Nekem az első szülöttem volt ilyen jó baba! Balázska már kicsit nehezebben kezelhető!
Ő még eszik éjjel, és 4 hós koráig hasfájós volt...de nagyon :roll: :(
Örülök hogy jó lett Lotti csípőszűrése! :)

Rólunk:
Ma egy angyal Baziska! :shock: :D Tudtam mellette főzni krumplileveset, pizzát sütöttem és banános muffint is! Evett játszott aludt!Még talán nem is volt ilyen :D
Norbika már zűrösebb volt, mert se reggelizni nem akart se ebédelni, pedig direkt miatta volt kis csigatészta a levesben. :( Pizzára is olyan feltétet(gépsonát, sajtot) tettem amit szeret.(mert se a kukorica se a gomba se a szalámi nem gyere be nála) Csak 2 teáskanál levest evett és egy fél muffint.Előbb ébredt fel, Bazsi meg most aludt el nemrég.
Ma megkóstoltattam sütőtököt :D ízlett neki!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!!

Na Kincsőke is megfordult az este :D hát nagy boldogság volt részéről is meg részünkről is. :D Már egy ideje"kinlődött"de most végre.Utánna még egyszer csinálta de azóta még nem :wink: mondjuk egész nap kint voltunk most jöttünk be :) nagyon szép idő volt most jött valami vihar :evil:

Aniat szupi hogy minden rendben a csipővel :) Szupi hogy van még tejcsid :) Nagyon szép neve van a kisasszonynak.Hát igen sajnos nagyon repül az idő :wink:
Azt hiszem le kell kicsinyitteni és ugy lehet ide rakni :wink: de mondjuk én sem tudtam még :roll: 1-szer próbálkoztam azóta nem :roll:

Eper a mikicsi lányaink egy nap eltéréssel születtek és most is 1 nap eltérés és lám megfordultak :lol: Gratula nektek is :D
Én is jót nevettem a férjeden.Én sem tudok nagyon főzni de holtig tanul az ember :wink:

t katinka
 
 


nahát!
vmiért eltűnt a topic (másikakkal együtt) a kedvencekből nálam is :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


aniat!
üdv itt ;)

mazsan!
én ceretem a havat! kell nekem hav! küldheted!

lányok!
van még valakinek olyan lusta babája, aki semmit nem csinál?
nem forog, még az oldalára sem fordul... :roll:
tudom, hogy még ráér... de már szinte mindenkinél azt látom, hogy mennek ezek a dolgok.

ja, egy húsvéti kép az unokatesóval:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ajsi éppen panaszkodik, mert bocis puszit kapott :lol:
azt csak akkor szereti, ha ő adja :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


hát lányok minket elkapott a zuhi ...éppen 10 perce sütögettük a szalonnát kóbit :P nagy szaladás volt menekültünk a terasz alá és ott ettük meg a félkész kaját de elfelejtettem hogy a babaágy fent a teraszon kint maradt még szerencsére a hinta eresz alatt volt úgyhogy az megúszta... :wink:
nagyon fincsi a körte úgyhogy még holnap is azt papizzuk majd :D
következő a babán lesz vagy jobban mondva bánón :lol:
még majd céklát köll lesz szerválni de a bótba nem vót

lányok látom zajlik az élet...
julcsi áronbaba nem lusta!!!jó munkához idő kell!mi se forgolódunk nagyon...már csinálta elég hamar de azóta nem gyakorolja inkább az énekhangját pallérozza most :lol:
aniata Lotti név nagyon érdekes!még nem is találkoztam vele csak könyvszereplőként :D mi a tésztát nem szeretjük....
lovászkata hát nálatok mindig valaki koplal :P ...na nem baj az a lényeg hogy attól még jól vannak a gyerekek...maffinnal is el lehet lenni egy napot :lol:
mazsanhát a főzelékeknél nem tudok gyorsabbat...de ahoz meg kell feltét ugye de ha a virsli megteszi... :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

tKatinka: Nekem is pont ez jutott eszembe :D Gratulálok!
Réka még este megmutatta az Apjának is, hogy Ő már ilyet is tud.

Tegnap keresztelőn voltunk vidéken, úgyhogy vagy az autósülésben ült, vagy kézben volt amikor nem aludt, így nem volt alkalma gyakorolni.

Julcsi: Nagyon aranyosak együtt a gyerekek. Helyes kispasid van és szerintem sem lusta, egyszerűen még nem akarja csinálni.

aniat: Tök jó a Lotti név.

lovaszkata: Nagyon ügyes vagy, hogy ennyi mindent készítesz két gyerek mellett.

Lányok! Ma anyák napja van! és én is ANYA vagyok :) Nagyon különös érzés.

Kép
eper74
 
 


Sziasztok lanyok :!:

Boldog Anyak Napjat nektek :!: :!: (na meg nekem is :P )

Julcsi Noel is csak egyszer fordult meg, azota kuszni tanul...mar veszelyes hogy eler az agy vegeig :) De mindent szep lassan csinal, oldalara sem forog csak ha en segitek neki.

Eper, Katinka gratulalok a forgo babakhoz :wink:

Aniat udvozollek en is koztunk, jo hogy jottel ....ki gondolta volna , hogy meg ilyenkor is lesz aki csatlakozik :roll:

Szoval lanyok sikeresen telt az utunk Noel vegig aludta az utat, ketszer alltunk meg peluscsere, kaja , egy szava sem volt. Na es otthon is a sok rokon barat kozott , ment mindenkihez siras nelkul neha meg el is mosolyogta magat. Nagyon nagy volt az orom mindenkinek, szomszedok meg utolso pillanatban is nalunk sundorogtek, hogy "meg mielott elmentek egy puszi Noelnek ". Szoval minden tokeletesen sikerult :lol: Ki tudja mikor megyunk haza megint.... :roll: :?: :?:
Na es a mini forum tali Orsival szuper volt, rakok is egy kepet :lol: Mar az , hogy latod a baratnodet anyakent nagyon jo :) na es tunderke Bogi annyira szep , rogton megtapiztak egymast Noellel :lol:

Kép

Na es meg gyorsan egy par sort, masodik szurin is voltunk, se laz se semmi gond nem volt szerencsere. A mereteink a dokineninel meg ezek voltak ( 2 hete ) 66 cm, 8200 gramm ....szep nagy a dragam, csak a kezem szakad le sokszor ha cipelnem kell ... de jo ez igy :D

Majd meg irok de var a gyerek :)

Puszi mindenkinek :!:

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek nagyon boldog anyák napját :)

Micsoda szép babák.
Nenu örülök hogy jól telt itthon :)

na puszi mert ma nyügös Kincsőke :roll: csak ölbe jó neki :twisted:

t katinka
 
 


Nagyon Boldog Anyák napját nekünk! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Beney Zsuzsa: Anya dúdolja

Azt kérdezed tőlem
hogyan vártalak?
Mint az éjszakára
fölvirrad a nap,
mint a délutánra
jön az alkonyat,
mint ha szellő jelzi
a förgeteget-
ezer pici jelből
tudtam jöttödet.

Mint tavaszi reggel
a nap sugarát,
fagyos téli este
jégcsap illatát,
mint az alma ízét,
tejet, kenyeret-
pedig nem is láttalak még,
úgy ismertelek.

Mint a fény az árnyat,
záport a virág,
mint patak a medrét,
madarat az ág,
mint sóhajos nyári éjjel
a fák az eget-
mindenkinél jobban téged
így szerettelek. Kép Kép

Kép
eper74
 
 



Kép
menion
Budapest
 
 



Kép
menion
Budapest
 
 


Nagyon sok boldog ANYÁK NAPJÁT kívánunk minden anyucinak!!!!!

Eddig is imádtam az anyák napját, de az idei a legszebb :D

Mi tegnap mamáztunk, voltunk a dédihez is, ma jöttünk haza. A dédivel már találkozott többször is Lotti, de most voltunk nála először. Háááát, nem tetszett neki az ismeretlen hely. Sírdogált, csak nálam akart lenni, pedig eddig nem volt gond, ha másnak az ölében volt. De ahogy hazamentünk (a mamához), már semmi baja nem volt, sikongatott, nevetett, ahogy szokott. A ti babáitok hogy viselkednek idegen helyen?

Julcsi, a forgás miatt ne aggódj, nem vagytok elkésve. Lotti is inkább csak megnyugtatott minket, hogy tudja ő, de túlzásba nem viszi :D
Inkább háton fekve forog körbe-körbe :D

Szép napot mindenkinek!!

Kép
aniat
Nyíregyháza
 
 


Nagyon boldog anyak napjat Lanyok!!!

Majd jovok kesobb.
Puszi minden maminak es babanak!

Lilypie Second Birthday tickers
mazsan
Szeged
 
 


Kép
Íme az én 4 hónapos szépem :))

Kép
aniat
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Aniat gratulalok a kis tunderkehez! Szep kislany Lotti! :) Panka egeszen jol viseli az idegen helyeket. Bar o meg nem volt sokat oda, es nem is aludtunk mashol vele csak itthon.

Lovaszkata remelem jobb a helyzet nalatok es mindket fiucska eszik rendesen!

Julcsi edes ez a foto! :lol: Ne aggodj, hirtelen elkezdi majd Aron is a forgolodast! Havat kuldok majd, ha ujra esik. :wink:

Nenu jaj nagyon jo ez a kep. A kis "szerelmespar" talakozott. :wink: Tok jo, hogy ilyen jol birta Noel az utat! Ugyeske. :) Szep sulyban van a kislegeny. :D Elhiszem, hogy jo volt talizni Orsival! :)

Eper szep baba szep vers! :D Koszi! Latod, mar apanak is megmutatta Reka a forgast...megy ez mint a karikacsapas. :)

Menion sajnalom az esos szalonna es kobi sutest! Koszonjuk a szep kepeket! :) A masodik link nekem nem mukodik.

Elkiabaltam...ket napja megint kelunk ejjel tobbszor. :roll: Holnap megyunk oltasra. Nem tudja veletlen valaki, hogy mi van akkor Mo-on ha hianyzik a gyereknek valamilyen kotelezo oltasa?

Hoztam egy igazan tavaszi anyak napi kepet magunkrol. Ma tobbszor is elpityeredtem ezen az anyak napi dolgon. :D :oops:
Kép Baba es anya

Lilypie Second Birthday tickers
mazsan
Szeged
 
 


Sziasztok

Mazsan jo lenne mar ha nem csak a keped lenne tavaszi , igazan felmelegedhetne nalatok is kicsit az ido :!: Szepek vagytok :!:

Aniat azt hiszem jo helyre jottel, itt csak szep babak vannak, Lottival csak bovited a kort, egy nagy puszi a kis tundernek :!:

Eper Reka egyszeruen tunemenyes , na es a vers is nagyon szep.

En ketszer unneplem anyak napjat, alapbol majus elso vasarnapja marad az unnep. De itt nem akkor van, peldaul iden majus 8 :) (azt hiszem majus masodik vasarnapja ) . Noel majd a bolcsiben, oviban, suliban erre a napra keszul a kis csoporttarsaival :wink: :arrow: 2 anyak napja nem rossz hiszen a maradek 363 nap a babae :D

Tegnap megkostoltuk az elso krumplit , lehet , hogy az en fiamnak mindegy mit adok a szajaba csak kaja legyen :roll: megette egy szo nelkul :) Na jo eddig meg csak alma, korte, barack, krumpli...ma jon a repa :wink:

Szep Napot mindenkinek :!:

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


Sziasztok Anyukák!


Tegnap nem tudtam jönni, de utólag is szeretettel köszöntöm magunkat! Látom, olvasom, mindenkinek boldog és megható volt, nekem is!!!

A kisfiam már hátról hasra majd hasról hátra is fordul és előre felé halad kúszásszerű módon valamint ha hason van két kézzel olvasgatja a textilkönyvet, nem akarom elhinni, hogy egy dévényes alkalom igaz 50 perc, ennyit használt!!! :D

Megkérdezhetem, ti hogy szeditek le a botmixerről az elszíneződést? Brutális módon megfogta a sárgarépa, nem jön le ecettel sem :shock:
Mi lesz, ha jön a cékla???
:roll:

Nekünk sem a krumpli, sem a répa nem ízlik igazán....sajnos....
Nenu, szerencsés vagy a nem válogatós babóddal!!! :D

Szép napot nekünk!!!

Kép
brumika
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nenu: Örülök, hogy jól telt itthon az idő, gondolom nagyon gyorsan is. Tündériek együtt a babák.
Mennyi ideig tartott az út? Noel igazán rendes gyerek, hogy végig aludta. Mi csak Mezőkövesd mellé mentünk hétvégén (1,5 óra az út), egy ideig Réka is aludt, de utána minden leleményességemet latba kellett vetnem, hogy ne sírjon. Ha megunja akkor egyszerűen kiakar szállni az ülésből.
Neked sincs szükséged edzésre ilyen szép súlyú gyerek mellett :D

aniat: Nagyon szép Lotti baba.
Réka mindenkit imád aki beszél hozzá, válaszolgat is, öröm vele bárhova menni, mert mindenkit levesz a lábáról. De olvastam, hogy 6 hónapos kor körül ez megváltozik. Eddig is félt Lotti az idegenektől?

mazsan: Szépek vagytok együtt. Szerintem pótolják majd az oltásokat, biztos van rá megoldás. Nem tudod melyik maradt ki?

Brumika: Gratulálok az ide-oda forgolódáshoz, mászáshoz. Botmixer elszíneződés ügyben nem tudok segíteni.

Velünk minden rendben. Réka rendszeresen fordul hasról-hátra, nagyon boldog minden egyes alkalommal. Egyszer kelünk továbbra is éjszaka 2-3 között.

Kép
eper74
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a Lotti dicséreteket, tényleg szép itt minden baba :)

eper: Lotti is barátságos, néha úgy érzem, hogy túlságosan is. Mindenkivel beszélget, vigyorog, ölbe vehetik, de most az idegen helyeket nem kedveli, azt vettem észre. Remélem fog majd változni a helyzet. Réka is nagyon szép!!

Nenu: Mi is küldjük a puszit Noel babának :!: Láttam a csajozós képet, nem lehet elég korán kezdeni. Dupla anyák napja? Én azt hittem, hogy mindenhol ugyanakkor van.... Mindig tanulok valami újat :)

Az én kislányom ma nem akar aludni, ez a bolond szeles idő mindig megviseli.... Remélem azért délután elfárad és alszik egy kicsit, mert így tiszta nyűgös :?

brumika: nagyon ügyes a kisfiad, azt a kúszást Lotti is próbálja, de inkább csak a fejével túrja a szőnyeget úgy, hogy a feneke az égnek áll :lol: Nagyon cukik tudnak lenni. Lehet, hogy Barnuskád édes szájú lesz, azért nem ízlett neki. Nekem még ilyen tapasztalatom egyenlőre nincs....

Szép napot!

Kép
aniat
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Aniat: de szép neve van a kislányodnak!És persze ő is csodaszép!!
:)
Kamilla is nyűgös, ha fúj a szél, így ma is. Ti merre laktok?

Brumika: Én sem tudom mivel jön le az elszíneződés, a mi mixerünk is így néz ki. Már Barni is kúszik? Gratulálok!

Eper: gyönyörű ez a vers. Na látod milyen ügyes Réka.

:D

Nenu: nagyon édesek együtt a gyerekek!

Én ma cukkinit csináltam Kamillának krumplival, pici olivaolajjal, ízlett neki, de még csak pár kanállal kapott.

A bcg oltás helye most pirosodott be neki, és nagyon duzzadt, meg hámlik róla a bőr, de nem fakadt ki, nagyon csúnya.

Mennem kell, nagyon hisztis ma.

Kép
cedis
 
 


Sziasztok!


Bocs, megint régen nem voltam már, de mi szokás szerint jövünk-megyünk.
Igen a találkát Nenuékkal én is akartam írni, tök jó volt!!! Édesek ezek a gyerkőcök külön-külön is, na de együtt! Megfogták egymás kezét, vigyorogtak, talán ők értették is egymás gügyögését… :D
Az az igazság, hogy már tegnap este jöttem, hogy írok, de elolvastam a verset, amit Eper kirakott, és úgy elérzékenyültem, hogy inkább pityeregtem egy jót a kanapén, az írás meg elmaradt. :oops:
Annus: de jó, hogy jöttél! Izus szája meggyógyult már teljesen? Házkereséséhez sok sikert! Nagy dolog ez kérem szépen! :wink:
Bei: jó hogy te is benézel azért néha. Réka nagyon ügyes kiscsaj, nem semmi, hogy miket tud már! Jársz még Zumbára? Én a héten kezdek el Bosu- és step aerobikra járni, nagyon várom már!
Menion: durva ez a bíróságos sztori, remélem többet nem kell menned és a tag sem talál majd vissza a munkahelyre, ha már dolgozol. Én tuti fosnék az ilyen alakoktól.
Aniat: üdv köztünk! Édes a kislányod!
Eper: gratula Rékának a forgáshoz! Ügyes! Többet ne tegyél ki ilyen versikéket, jó? :lol:
Tkatinka: ügyesek vagytok ti is, hajrá Kincsőkének a forgáshoz! Ne aggódj, Bogi már forog 1 hónapja, de teljesen ötletszerűen, van, hogy napokig nem adja elő a tudományt.
Mazsan: remélem már nálatok is jobb az idő, legalább plusz fokok vannak… Az éjjeli kelést sajnálom, fogzástól lehet, vagy miért?
Brumika: ha tényleg ennyit használ a Dévényes torna, akkor Barni jövő héten már futni fog…. :lol: :lol: :lol: Nagyon ügyes egyébként, csak gratulálni tudok!

A zárt topic ötletet én is támogatom!

Velünk minden rendben, Bogi napról napra változik, nagyon édes, sokat dumál, sokat mozgolódik. Egyre szerelmesebb vagyok! :oops:
A hétvégénk jól telt, pénteken voltunk csiri-biri tornán, Boginak továbbra is tetszik, csak észrevettem, hogy néha neki sok a zaj és a zsibongás, és ilyenkor elkezd sírni. Most itthon is szól rádió napközben, hogy szokja a folyamatos alapzajt. Most épp jót alszik az utazóágyban itt mellettem a teraszon.
Szombaton este Rockmajálison voltunk, szabadtéri koncertekkel. Bogi a kemény metal zenén is simán elaludt a szinpadtól kb 50 méterre, úgyhogy bírja a bevetést a lelkem!
Tegnap délelőtt szinte végig aludtunk, délben anyák napjáztunk, aztán délután a nagyszülőkre hagytuk Bogit, mi egy kinti grillezős bulira voltunk hivatalosak, de az idő elég változékony volt, ezért inkább úgy döntöttünk, hogy csak ketten megyünk.
Ma tök szép idő van, 23 °C, kint vagyunk egész nap.
Mindjárt csatolok képeket a mini taliról! :)

Kép
orsolymors
 
 


Fogják egymás kezét: :)

Kép

...és a büszke édesanyák: :)

Kép

Szép napot Mindenkinek!

Kép
orsolymors
 
 


Orsi: de jó, hogy ti ilyen sokat mentek mindenfelé.
Nekem is nagyon kellene valamit mozogni, de napközben kizárt Kamilla miatt, este meg nekem már nincs hozzá erőm.

Írtam a babanetnek a zárt topic ügyében. Részleteket majd írom, ha válaszolnak.

Kép
cedis
 
 


Sziasztok!

Bocsánat de semmi időm mostanság, Csani még mindig köhög... én meg nem érem utol magam!
Ha lesz egy kis időm próbálok becsatlakozni hogy ne maradjak le nagyon de nem ígérem hogy az elmúlt 1-1,5 hetet visszaolvasom!
Remélem mindenki jól van!

Figyelmetekbe ajánlanék valamit, hátha esetleg valakit érdekel vagy tud rá vevőt! Barátnőm készítette megrendelésre, de végül megmaradt, szeretnék neki segíteni mert szerintem nagyon szép lett, de tudjátok én varrtam a gyerekeimnek!
köszi a segítséget!
http://baba-mama.vatera.hu/babaszoba_de ... 50956.html

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sziasztok!

Klasszak a képek, édesek a baby-k! Mind!!!!! :D

Nenu, az a zöld sportkocsi milyen márka? Megtetszett, mert jó párnázottnak látszik a képen a fekvőfelület!!! Megírnád vagy becsatolnál linket, milyen márka??? Köszi!!

Orsi, jó poén volt, ari vagy!! :lol: Igen, ha így haladunk, maholnap járunk!!! :lol:
Na de komolyra váltva, a torna utáni napokban csinálgatta, amit írtam, de azóta újra megállt a nagy forgolódásban, szerdán megyünk újra, emgírom utána mit csinál! :lol: :lol:

Menion, mizujs??? Férjednek munkahír? Te és a babika jól vagytok?

Cicóka, írj ám, ha hazaértetek!!!! Gondolok rátok!!!

Cedis, köszi az intézkedést zárt topik ügyben, én is támogatom!!!

Rólunk később, jött a védőnő :evil:

Kép
brumika
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Az én jó kislányom megint visszafejlődött, az egy dolog, hogy tegnap nappal szinte semmit nem aludt, de a hajnali ébredés után 1,5 óráig volt fenn, velem együtt :? Jól elszórakozott, beszélgetett, tornázott, és ehhez társaság is kellett neki. Remélem csak valami front van. Tegnap sétálni sem voltunk, nálunk (Nyíregyháza) annyira fújt a szél, csak boltba és gyógyszertárba jutottunk. Úgy néz ki, ma már jobb idő lesz.

Orsi: Nem győzöm csodálni a babáitokat, annyira szépek, nagyon édesek. :D Na és a büszke anyukák is nagyon szépek :wink:
A csiribiri torna engem is érdekelne, de sajnos a környéken nincs ilyen. Ringató van, majd megnézzük, hogy az milyen.

Cedis: állítólag fél éves koráig kell az oltásnak kifakadni, nekünk már 2-szer kifakadt, most pedig tiszta száraz a közepe, ha kiesik lesz egy nagy lyuk a helyén. Nem tudom, hogy ilyennek kell lenni?

Szép napot minden babának és anyukának!!

Kép
aniat
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok

Brumika Hauck babakocsink van, Brendonban vettem ( ja megsem mert talaltam Olaszo.-ban ugyanolyat)...gondolom aruljak csak a sportkocsi reszet is en 3 az 1-benkent vettem meg. Szoval Brendonban tuti van. Aluminium vaza van, eleg konnyu.

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


helló lányok
most csak írni jöttem ha jobban leszek olvasni is fogok...
tegnap megint padlót fogtam...2 hét után megint bevettem az új gyógyszert mert gondoltam már vége annak a lázas dolognak :oops:
regel vettem be és délután émelyegni kezdtem.....gondoltam biztos mert éhes vagyok....elmentem hamburgert enni az utsó pénzünkből mert hetek óta vágytam már rá...aztán órák múlva csak nem voltam jól...egyzser csak a semmiből úgy rám jött a rókázhatnék hogy kidobtam a taccsot még kimenni se volt időm :oops: és ezzel párhuzamosan a hasam is brutál módon ment...
na ezután gondoltam most majd jobb lesz mert megkönnyebbült a gyomrom...mire összetakarítottam mindent hát megint rosszul lettem :cry: addigra a tesóm elment vásárolni így nem volt senki segítségem...hívtam hogy adjon már injekciót mert nem bírok magammal....addigra oda volt lent-fent minden :oops: de csak másfél óra múlva jött haza...azt hittem már megpusztulok....
aztán kaptam 2 szurit és akkor már jobban lettem de elkezdtem rohadtul fázni....fél 10volt már és a gyerek meg nem akart aludni...hát gondoltam felviszem az ágyába hátha elalszik és szerencsétlent csak úgy bele billentettem az ágyába se pelus csere se semmi...de végülis azonnal elaludt én meg kimásztam a hálónkba beestem az ágyba és ott vacogtam még egy órát míg Laci haza jött...tett rám még takarókat és azt mondta lázas vagyok hát megnéztem 38,6volt :shock: kinlódtam hajnali 2 ig de fáztam mint az állat....addigra 39,2re felment a lázam...bevettem 2 algót aztán vagy fél órát megint kinlódtam aztán elaludhattam mert csak arra emlékszem hogy dobáltam le magamról a sok réteg takarót....

szóval csajok kiderült hogy a gyógyszer tette ezt velem a multkor is ezek szerint és mivel akkor azt hittem vírus fertőzés és szedtem tovább a gyógyszert ezért nem ment le a lázam akkor...
szóval nagy bánatomra nem tudom szedni ezt a gyógyszert se a doki persze megint csak nem elérhető tegnap is próbáltam elérni meg múlt héten is...most szerdán azt mondták végre bent lesz így majd akkor felhívom hogy ezek után hogyan tovább....de sajnos tudom mit fog mondani hogy akkor marad a szteroid

hát ezt nem kívánom senkinek ami tegnap volt de hogy ne csak rossz híreket mondjak képzeljétek felhívott az önkormányzatból valaki mert hogy mentem segélyért a dévény tornához és segíteni akar hogy tudjunk menni és beprotezsált a bethesdába a rehabilitációsokhoz :D
felhívtam őket és már holnap fogadnak megnézik a lábujjkáját és ha tudnak segítenek vagy ingyen beutalóval vagy olcsóbban mint a maszek Dévényes...hát nagyon rendes pasi ez mert mondta hogy anno még gyógytornászként dolgozott de mostmár önkormányzatban dolgozik...és mivel a segély elég halott ügy ezért felhívta a volt kollegáját miattunk :D :D :D
szóval ma megyünk ortopédiára addig össze kell szednem magam holnap meg akkor a kórházba....
drukkoljatok hogy tudjanak segíteni nekünk... addig is puszi minden csodaszé babának és a büszke édesanyáknak :D

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Menion: sajnálom, hogy nem bírod a gyógyszert! Csak van más fajta is, majd ír a doki.
Na végre valami jó hír! Örülök, hogy mehettek a Bethesdába.
Mi van Laci melójával?

Aniat: neki nagy pukli van egyenlőre, nagyon piros és kemény. Fürdés után, amikor picit felázik ott a bőr, jön belőle kis váladék(gennyes), aztán reggelre újra beszárad.


Lányok!! Írtak a ZÁRT TOPIC ügyben, azt kell eldöntenünk ki legyen közülünk a moderátor, ezt megírom nekik és mehet is a dolog.


Kép
cedis
 
 


Sziasztok!

menion: Szegény, nagyon sajnállak, hogy ennyire rosszul voltál. Van másik gyógyszer a betegségedre?
Remélem holnapra jobban leszel.
Majd írj, hogy mi volt a Bethesdában.

Orsoly: Nagyon tündériek együtt a babák és az Anyukák is nagyon csinosak. :D

aniat: Most itt Pesten is fúj a szél, de szerencsére délelőtt még jó idő volt.
Szerintem ez csak átmeneti lehet, hogy fél az idegenektől, biztos ez egy ilyen korszak.
Cuki lehetett, hogy éjszaka szórakoztatott a kiscsaj.

mazsan: Hányszor keltek éjszaka? Szopizik rendesen?

Boglárka: Örülök, hogy jöttél. Remélem Csani jobban lesz. Gyere amint tudsz.

Már rég járt itt Zsanimanó meg Cicóka is, hol vagytok????

Kép
eper74
 
 


Sziasztok!

Nenu mi is ketszer unneplunk, mert itt is majus 8 az anyak napja. :D Apanak mondtam tegnap, hogy "jaj de jo most vasarnap is unneplunk"...erre o "persze mit gondolsz feneketlen a penztarcam" :lol: :lol: :lol: Aranyos volt, mert csaladi csavargas volt mult vasarnap ebeddel, kavezassal, vasarlassal anyanak. :lol: Nem hiszem, hogy megint ez lesz... :roll: Pedig lehetne minden heten!!! :lol:
Nagyon szepek vagytok a foton!!! :D Buszke anyucik.

Brumika nagyon ugyes Barni. Hihetetlen, hogy ennyit szamit a torna.

Eper a BCG maradt el nalunk a tobbi meglesz. Azota erdeklodtunk tobb uton Mo-on es potolhato barmikor az oltas szerencsere. :) Eszik Panka ejjel rendesen. Sajnaos ossze-vissza kelunk, de par napja megint 2x. :roll:
Ugyeske Reka baba!:)

Cedis remelem mar nem nyugos Kamilla! Lennel a moderator, ugyis Te levelezel veluk? Egyebkent hogy mukodik ez a zart topic dolog?

Orsi nem semmi a kis Bogi, a metal zenen elalszik. :D Az jobban bejon neki mint a zsibongas? :) Ezt a fokozodo "szerelmet" en is erzem. :lol: Annyira edesek a kepen Noel es Bogi... :lol:

Bogi gyere es meselj ha idod engedi! :)

Aniat nalunk is elofordul, hogy nagyon koran van ebreszto. (Panka is csak szopis baba meg) Mostanaban 6-7 ora korul mar reggel van a dragamnak. :roll: De az is lehet, hogy front vagy valami mas miatt kel koran. A BCG-rol nem tudok nyilatkozni, mert mi olyat nem kaptunk. :?

Menion jaj nagyon sajnallak! :( Remelem lesz mas gyogyszer es nem kell a szteroid rogton! Orulok, hogy mentek a tornara!Majd gyere meselj!

Rolunk: tegnap voltunk 4 hos oltason. Estere volt nagy siras-rivas. Fajt a combija szegenykenek. Borogattam es adtunk neki estere fajdalom es lazcsillapitot. Megmutattuk a nyakacskat es kaptunk telefonszamot szakemberhez. Elmegyunk gyogytornara, megmutatjuk szakinak. Sajna itt csak maszek van...mar elore felek az araktol. :roll: De legalabb megnyugszunk majd. Tegnap 6508g es 64cm volt a dragam. Eleg kevesett (30g) gyarapodott az elmult ket hetben. :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
mazsan
Szeged
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: