Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Suzy
Köszönjük! :D :) :D :)

Nagyon sajnálom szegény Ádót! :( Nagyon rossz lehet, ha csak a nurofen segít! Remélem minél előbb kinn vannak azok a fogacskák!

Hűűűű! Te már adsz Ádónak felvágottat? Megkérdezhetem milyet? Mert lassan én is szeretnék adni csak nem tudom mivel kezdjem. (Igazából a vajat is lassan kipróbálom, bár amekkora sajt rajongó lehet, h nem fog neki tetszeni, ha csökken a sajti mennyiség :) )

Drukk a v.v.-hez! De leginkább ahhoz, h simán megússzátok nélküle!:)


Orsi
Szegény Dalmus! :( A mostani éjszaka milyen volt? Javul a helyzet?
Én is teljesen kikészülök mikor Barni lázas! :(

Kérünk szépen fotót az új design elemről a nappaliba!!!! :)


Menion
Nagyon ügyi ez a kicsi lányka! :) :D Nemsokára futhatsz majd utána!

hinta: igazából nem tudom, h mi lenne a jó megoldás... Egy ismerősöm mesélte, h a gyerekének az az első, h végig nyalja a bevásárló kocsit és nem tud vele mit tenni...

Már ilyen csajszis Anna, h az ékszerek érdeklik? :D :D :D

Sajnálom a karod és a fejed! Front érzékeny vagy? Vagy a betegséged miatt van ez a fejfájás?


Rólunk:
Képzeljétek egyik kolléga lánya most végzett fotós sulit Angliába, és a portfóliójából még a baba fotók hiányoznak. És megkérdezte a kolléga, h megengednénk-e, h Barnit fotózza, h teljes legyen neki. Mondtuk, h PERSZE! :) :D Így nekünk is lesz szép Barni fotónk, és Ő is jól jár. :D Holnap jön majd, mert a hétvégén jött haza és ezen a héten van itthon. Picit majd drukkoljatok, h jó idő legyen, mert akar olyan vicces fotót is, h Barnit egy kosárba ültetve kirakja a fűre és ahhoz nem ártana némi napsütés. (Különben úgysem engedek kinti fotót....)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Menion!
Boldog névnapot Mininőnek!!!!! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Emma alvókája elromlott! Csakis úgy alszik el,ha simogatom a fejét, a kezem a hátamon, különben azonnal forog a hátára és úgy nem tud elaludni! Azzal szórakozunk, hogy hátravágja magát én meg hasra rakom! Jó móka! :? Vivi, folyamatosan rád gondolok! Ez szörnyűűűű! :cry: Tegnap éjszaka hajnali 3-5ig nem aludt! Pffff! Még soha nem csinált ilyet, csak 1x talán újszülött korában! :? Ma éjszaka meg felkelt 3/4 2kor és 3kor aludt vissza! :roll: Majd 6kor kelt és szopizott, 3/4 7re visszaaludt, de 3/4 8kor fent volt! :cry: Szörnyűűű! :cry: Remélem megjavul! :roll: :roll:

A babák megszülettek! Akinél bent lettem volna, neki 17:10kor született meg Noémi 2800g és 49 cm! Inkubátorba került, mert elkapott egy fertőzést! Majd ma felhívom őt,hogy mi van velük azóta! Láttam a babát nagyon kis picurka és olyan fura,hogy Emma is ilyen pici volt, mert ugyan ezekkel a méretekkel született, csak ő egy cm-rel nagyobb volt!

Másik barinőm is megszült, ő szombat hajnali 3ra lett meg, csütörtök délután 2kor kezdődtek a fájások! Nem volt gyors menet! Véda baba 3350g és 55cm és egyszerűen gyönyörűűűű. Tegnap és tegnap előtt is bent voltunk náluk! Olyan jó volt fogni azt a picuri babát! Elméletileg ők ma mehetnek haza! Remélem így is lesz! :lol: :lol:

Vivi
Tök jó,hogy lesznek profi fotók Barnusról! Drukkolok,hogy jó idő legyen! Sajnálom,hogy ilyen rossz idő volt a nyaralásotokról, viszont gratula a fogacskához!!!! :wink:
Jaj ne mondj ilyeneket,ha már sikerül kicselezni a hátravágódást, jön a felülés???? Brrrrr! :cry: :cry:
A fotók szuperek lettek!

Orsi
Sajnálom,hogy így megviseli Dalmusta fogacska! ilyen magas láz... Brühühü! :cry: :cry: Remélem hamar kint lesz!!! Jesszus 15x kelt! Akkor befogom én a számat! :shock:

Manama
Nálunk a rutin annyiból áll,hogy mindig ugyan akkor fürdetünk, utána szopi és alvás. Ezen kívül nincsen,mert mindig máskor kel éjszaka és reggel,szóval mindig tolódik minden! Engem ez nem zavar! Ne zavarjon téged sem! :wink:

Szilvi
Anna baba nagyon ügyes,hogy így feláll! :lol: Tök jó,h Laci is észrevette a fülcsit! Annának nagyon boldog névnapot!!! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Rohanok, olvasgattam is meg nem is. Szörnyű ez a nyár... Már olyan kimerült vagyok, hogy kezdek betelni. Esek össze, komolyan.

No de gyorsan.

Látom sokaknál elromlottak az éjszakák :(
Hát ez alól én sem vagyok kivétel. Imikém már ezer éve átalussza az éjszakákat, most meg 3-4. napja kel. Ma pl 3-40kor. De én is befogom a szám, mert ez még mindig csak 1.
Olvasgattam erről és sajna ez tök normális ebben a korban. A fogak beindultak nálunk is. Emlékszem én, hogy jártak erre már ufók és sorra cserélgették ki az ügyes alvós babákat csakazértsemalvós, ébredős babákra.
Hát reméljük a legjobbakat.

Annánkat az Isten éltessen. Főleg, hogy már mindjárt szaladni is tud ;). Éljen éljen.

Jajjj nem érem utol magam soha olvasásban ne haragudjatok :(

Én is olyan lettem. Aki csak hébe hóba benéz :cry: :oops:

De ez talán majd változik idővel.

Rólunk.
Béreltem mérleget megint, mert annyira idegesített ez a súly gyarapodás, vagy inkább a nem gyarapodás. Egy hét alatt 170et felszedett :) :arrow: Megnyugodtam.

Szemecske: nem sikerült a beavatkozás. Ugyanolyan neki a kicsi szeme :cry: Mennünk kell megint átmosásra. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Már most fáj a szívem, szó szerint fizikai fájdalmaim vannak.

Esküvő: pipa. Megvolt, klassz volt :). A tánc baromi jól sikerült. Képeim még nincsenek, de ha lesznek majd mutogatok. De azért teszek fel 2 képet Gre. Szerintem cukik.
Boney M Daddy Cool-ra táncoltunk, ezért a paróka.

Amiket tudunk:
gyarapodott a szókincse: annnannnannnannnaaaa
Én ezt anyának értem :lol: :oops:
Meg ezer féle gőgicse.

Van a falon egy jó nagy Fülesünk, lógatja nekünk a fülei. Ha odaállunk elé és Imikétől kérdezzük, hol a csacsi?, akkor tök ügyesen odanéz. Lehet, hogy ez csak véletlen, de mindig nézi ilyenkor a szamarat... Elég büszke vagyok. No meg ugyanez van a hol a cici? kérdéssel is :lol:

Aztán ami új: ha már nem éhes, elég volt a cici, akkor egyszerűen nem szívja, hanem fújja. Mint a lufit. És élvezi, hogy felfújódik a pofija levegővel, aztán meg kibuggyan a szájából a nagy légbuborék. Vicces.
Újabban cicivel a szájában dumál. Nem győzőm neki tanítani, hogy evés közben nem beszélünk, de hát... oda se neki. :lol:

Más nem is jut eszembe.
Ja, hétvégén kezdjük az uszit végre. Ezt kértem szülinapra :). Szóval végre bemártjuk a gyerek fenekét.

Házvásárlás: egyelőre semmi. Férjem munkahelyén még mindig pöcsölnek (már bocsánat, de annyira bosszantó :oops: ). De eldöntöttük, hogy augusztus végéig várunk csak. Utána lépünk. Ha még meglesz a ház, amit kinéztünk. Mert ha eladják... kezdődik minden elölről. :( Mérges lennék.

Hát kb ennyi. Még mindig anyméknál tanyázunk. Jó is meg nem is. Majd csak alakulnak a dolgok, de úgy fest csak olyan nagypapásan, nagymamásan, szépen, lassan. De mi türelmesen várunk.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Annababa!

Sok Boldog első Névnapot Neked!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Háááát Lányok !

.....a ma éjszakánk sem volt túl fényes......fél kettőig rendben....azaz egyszer ábredt,majd indult a futam......minden órában egyszer tuti felsirt......! :(
Váááá :evil: , az a rohadt fog......................utálom, de ki kell jönnie...és látom, ha ezt kiszenvedtük,indul tovább a menet,mert már a másik is nagyon látszik.....pfffffff! :roll:

Na most megyek, majd talán délután még jövök, de vásárolnom kell meg ilyenek.........délután meg vendégségbe megyünk!

Puszikaaaaaaaaaa! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Menion

Anna babának sok boldog névnapot kívánunk Ádóval együtt :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


yokka
nagyon aranyos vagy!köszönöm!nem nagyon kapunk dícséretet itthon ezek miatt a dolgok miatt mert koraszülött nincs a környezetben és a rendes időre született babákhoz képest ezek nem "kunsztok"így nem vagyunk nagyon ajnározva :(
bizony ilyen esetek alapján jövök rá hogy nagyon is szuper a csajszim :D

wiwi
na kár volt mondani...egy teljes óráig ült és gyömöszölte a játékát ezért megkockáztattam egy emeletre menetet...ahogy lejöttem futhattam is mert ott ült a virágcserép elött és kétmarékkal szedte a földet :shock: :roll:
én már láttam direkt a bevásárlóra tehető védőhuzatot gondolom tépőzáras aztán simán le lehet szedni ha már vége a murinak...
ha nekem majd tecsóba kell mennem annyira gyakran gyerekkel akkor lehet hogy rittyentek én is egy ilyet....de mi oda ritkán visszük a manót
fejfájás:ez most a front miatt volt mert még a betegségem a terhesség miatt nem hatalmasodott el...még van pár jó hetem addig aztán mindennapos lesz :(
fotóhoz drukk és persze irigy vagyok :lol:

gabi
köszi!gondoltam ám rád mert csináltam egy kicsi"torta"imitációt és közben rád gondoltam hogy te biztos kinevetnéd :lol:

evita
te jóóóó ég csüt.2-szobat 3ig szegény!!!! de fő hogy ők jól vannak a másik babának pedig nagyon sok egészséget és drukkolok hogy ne legyen nagy fertőzés!majd írj mi tenyészett ki meg hogy mit mondanak...
sajnálom az éjszakázást és a macerákat az alvással nagyon rossz lehet!én ennek még halvány árnyékát se ismerem de kopp....kopp!

szandrii
hát akkor én veszek ufóírtót mert én már attól is rosszul vagyok hogy olvasom a sok nemalvósat!
akkor a mérleg behozta az árát mert a nyugodtságod ennyit megér!!!
jaaaj már ezek a cuki dolgok egyem meg a kis manót...fújja a cicit nagyon édes és nagyon kreatív :lol:
nem baj az ha nem kapkodjátok el ez nagy dolog!van időtök mindent mérlegelni

orsi
kösziii :D

suzy
neked is köszönöm! aranyosak vagytok hogy a sok munka meg minden mellett ezért írtok egy-egy sort!nagyon jólesik!!!

Kép
menion
Budapest
 
 


hát már nagyon gyorsan halad a nyunyó...már úgy mászik mint egy tank :lol: és annyira élvezi hogy gurgulázva kacag miatta...na meg most hogy ülni is magától ül fel nagyon sokat ül és úgy molyol de már látni hogy az se elégíti ki már a felkapaszkodás és az állás a favorit úgyhogy ha van mibe kapaszkodni akkor feláll és akkor győzedelmesen rötyög :lol:

ma reggeltől írtam hogy evett és aludt mert itt mindenki tudja fejből a napirendet nekem meg fogalmaim nincsenek....
most egyedül vagyunk Laci dolgozik így tudtam írni mert egyedül átlátom míg ha ketten vagyunk akkor mindenki mindent csinál....

na szóval kiderült hogy főzelékek és gyümi pépek meg társaik 120-130gr-ok fogynak...reggel a tápi 200ml-je után és eddig 5x ettünk de még nincs vége a napnak...szerintem ez így elég jó... :roll:
alvás 3x volt és mind pontosan 30 perc volt :roll:
azért van mikor ennél többet alszik mert 1-2napja együtt nyomtuk a szunyát hármasban és akkor egy egész órát aludt azt tudom de különben ezek a félórák szoktak lenni átlagban...ez nem tudom hogy elég-e vagy ennél többet kéne :roll: mondjuk du. volt hogy nagyon fáradt volt de nem bírt elaludni csak vergődött...nehéz most altatni mert annyira be van zsongva hogy ennyire tud mozogni :?

majd ha még lesz időm megyek g-re is és nézem meg felrakom a névnapi "tortázást" meg a mai felállós videót...már rég láttalak titeket

Kép
menion
Budapest
 
 


Szép estét :!:

Ne haragudjatok, de most csak magunkról írok :oops:

Képzeljétek csak most tudtam igazán megnyugodni, mert ugyan is Ádó súlyát elmérte a védő néni mérlege, ennél szebben azt hiszem le sem írhattam volna :P
Az egyik barátnőmhöz elmentem, hogy ugyan mérjük már le Ádót, mert valahogy azt éreztem folyamatosan, hogy nem jó lett lemérve, nem akartam elhinni, hogy fogyott volna a mi kis drágánk, hát olyan jókat eszik na meg alszik, úgy éreztem nem lehet baj, hát szívemet-lelkemet kiteszem, hogy minden okés legyen és még sem :roll: :?: folyton azt éreztem a tanácsadás óta, hogy nem vagyok jó anya, sőt nem adok eleget enni a gyermekemnek :? sokat agyaltam éjszaka, apával folyton veszekedtem és csak azt hajtogattam, hogy nem eszik, nem akar többet enni Ádó, tuti beteg, biztos cukros vagy a pajszmirigyével vannak már most gondok...meg ilyenek, agyban "készültem" a v.v-re...de egyszer csak eszembe jutott, hogy mi lenne, ha lemérnénk egy másik mérleggel...és láss csodát 8580g lett a 7910 g-ból :shock: ma mentem a védőbe és mondtam a vésdő néninek, hogy tuti nem jó a múltkori mérés, mert előző hónapban volt 8230g és ennyit nem fogyhatott...megmértük 8550g volt ma...csak annyi volt a válasz a súlymérés után, hogy a múltkor akkor elmértük és ennyi :shock: :shock: :shock: én meg nem aludtam, agyaltam mit hogy kellene változtatnom, jajjj nem kívánom ezt senkinek, de úgy érzem nem csak én voltam a béna, hogy akkor ott nem lett kétszer lemérve, azt érzem a dokinő is lehetett volna egy kicsit rutinosabb, hogy leméri még egyszer...így nem kell v.v-re menni, hízott a drágám nem is keveset :P láttuk, éreztük mi rajta, de valahogy az volt bennem amit akkor ott a mérleg mutatott :? olyan béna vagyok, hát lehettem volna okosabb laboros létemre, hogy egy mérés nem mérés, de akkor nem jutottam el odáig az idegtől :oops: :wink: de a lényeg, hogy minden ok és ehetünk tovább úgy ahogy eddig, csak 4x vagy 5x ahogy Ádó szeretné, kívánná, hiszen megtömni úgy sem tudnám, akarnám a világért sem :wink:

Boldog vagyok, hogy kiderült és megoldódott az egész :wink:

Pusszantok mindenkit, ha lesz bővebben időm jövök :!: :wink:

Remélem érthető voltam

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


(lehet ciki hogy nem tudom de) mi az a
MÁNGOLD
ÉDES KÖMÉNY
CIKÓRIA
ENDÍVIA
????az utóbbi 2 mintha saláta féle lenne de ezeket akkor hogy adjam már megint a gyereknek?
na de a mángoldról halvány lila fingom sincs :oops:
és még itt a REBARBARA is na azt már láttam életemben de itt már megint jön a probléma hogy mit kell azzal csinálni na meg hogy honnan szedjek ilyeneket :roll:

suzy
nagyon is érthető voltál!én ezek után nem hagytam volna ezt szó nélkül a minimum hogy elmondtam volna hogy azóta se éjjelem se nappalom nem volt és hogy nem az anyának kellene ezt kitalálni hogy rosszul lett mérve! :twisted: :twisted: :twisted:
rohadt szemetek hogy nem kértek bocsánatot! én most irtó mérges vagyok basszus nem is tudom lehet hogy innentől minden dolgukat megkérdőjelezném hiszem ez azért azt is mutatja hogy felületesek!
fene egye meg :evil: de sajnálom hogy ennyi szorongást okoztak de legalább nincs semmi baj!!!az azért nagy öröm! :D

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Fotózás meg volt! :) :D Barnit nagyon megdicsérték. Azt mondta a csajszi, h Barni a kedvenc és legjobb modellje. A kis Vacak folyton vigyorgott közbe, de egy percre sem maradt nyugton. Kíváncsi leszek mit sikerül kihozni a képekből. Remélem nem lesz mind homályos, illetve vigyori-szökős Barnis. :) :D

Szandri
Még a múltkoriból lemaradt: nagyon édeses Imici, ahogy szopizik! :D :D :D És bizti nagyon cuki ahogy fújja. :) :D :D :D Barni kedvenc poziciója újabban a fekve hason , úgy hogy átkarolja a kezével a cicit, vagy oldalon fekve. (Mióta nagy melegek voltak azóta szokott vissza a fekve szopira, mert így nem melegítettem annyira.)
Szem: nagyon-nagyon sajnálom! Szegény pici fiúcska! Megint megkínozzák! :( :( :( Drukk, h utolsó legyen!

Evita
Drukk, h visszaálljon újra rendes kerékvágásba ez az alvás dolog!
Grat a barátnőidnek!

Nyaralós fotók: köszönjük! :) Látszik az új hajam is a képeken, úgyhogy nem teszek fel külön képet, úgyis jobb, ha Barniról szól az album, nem rólam :D :D :D

Orsi
Nagyon sajnálom nálatok is az éjszakázást! Tényleg nem kívántam ezt semelyikötöknek sem. :( :( :( Javult valamita helyzet?

Gabi
Merre jársz? Jól vagytok? Írj pár sort magatokról ha van pici időd! Olyan régen voltál rendesen!

Suzy
Annyira örülök, h nincs semmi gond! Micsoda szemetek, h bocsánatot sem kértek!!!!!!!
Látod: mi mondtuk, h jó anyuka vagy! Higgy is magadban! Jól csinálod!!!!

Menion
Utólag nagyon boldog névnapot Annának!
Én a helyedbe nem vezetnék be olyat, amit nem ismerek. Legalábbis én megfogadtam, h amiről azt sem tudom mi, illetve még nem ettem, azt nem gondolom, h adni kellene, de te tudod. (A táblázat ajánlás, h mit LEHET adni adott kortól. Nem kötelező. :) )
Mángold: azt hiszem céklához hasonló zöldség, de én még nem ettem….
Édes kömény: fűszernövény
Cikória: nem ezt rakják a kávéba kávé helyett?!?!?!??!

Endívia: erről még nem is hallottam…..
várj majd a google megmondja: Az endívia vagy endíviasaláta (Cichorium endivia) a őszirózsafélék családjába, a cikória (Cichorium) nemzetségbe tartozó növényfaj. Ugyanígy, vagy salátakatáng-nak nevezik a mezei katáng levélzöldségként termesztett fajtáját (C. intybus convar. foliosum) is. Európában őshonos növény, már a középkorban jól ismerték. A vadon növő endíviasaláta kétéves növény, ám egyévesként termesztik. Több fajtája is ismert.
:D :D :D :D :D


Anna megtalálta a virágodat?!?!? :D Barni is megtépte az enyémeket! Azóta barikád veszi körül szegényt. Mert akkora, h nem tudom magasra tenni.


Úgy tűnik én lettem az új kisregény író..... Bocsiiiiiiiiiiii!!!!!!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Az eső továbbra is esik..... :?
Utáloom....tegnap is lementünk sétálni és elkezdett esni, jöhettünk be.... :evil:

Éjszaka:
Mivel a jobb oldali vámpirfog :wink: áttört picit jobb a helyzet/ 2szer kelt az éjjel/, de már látom, hogy a másik pont a nyaralás alatt lesz nyüglődős :roll: ....szóval..ez is megpecsételve :lol: !

Huuuu, kedd este nagyon oda voltam....migrén....hasfájás....de olyan migrén, hogy jött a róka tőle, persze a gyógyszerem elfogyott és már ezt is csupán receptre lehet venni :shock: ....!!
Közben megjött a Mikulááás is.....beszarok, minden egyszerre talál meg.....de szerencsére egy kiadós alvás segitett..!

Dalmus már mindenhol feláll......semmi nem állitja meg!
Kedven helyei vannak a rámoláshoz, de szerencsére olyanok amikkel nem csinál semmi rosszat....kipakol, Anya vissza fél óra múlva eszébe jut...és ismét rámolás....ez igy megy, egy körforgás az egész! :D

Annyira durva, hogy már áll, csak igy akar lenni, fogja a kezemet lépeget..mint a katonák.... :lol: :lol: :oops: :P

Na és megmutatja mekkora lesz, hol az okos feje, a kedvenc kiskönyvében a babára mutat és a kacsára, a galambokat tubinak hivjuk és amikor megkérdezem,hogy hova mentek a tubitubik akkor mondja,hogy eeeeeeeeeeeeeelllllllllll :lol: és közben olyan fejet vág, ahogy formázza az Ebetűt, mint egy kismajoooom...hihihihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :oops: :P
Napról napra okosabb!!!! Olyan jóóóóóóóóóóó!

olnap 10 hónapos a Drágaságom.....ismét eltelt egy hónap!!!! Jááááj! :oops: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hűűűűű, Suzy!

Az tuti,hogy Én is szóvá tettem volna.....!!!!
De igazából a lényeg,hogy Ádó teljesen jól fejlődik.....és semmi ok az aggodalomra! Ügyes Anyuci vagy!!!!! :wink:
De hát ezt tudtuk is!!!!!
A doki meg ellenőrizhette volna saját magát is.....! :?

Menion!
Áááááááááá, ezeket szintén főzinek tudnád megcsinálni......sztem!
Uborkát adtál már...?Én adtam...főzve és sütve/grillezve/ Mindegyik formában a fejemhez vágta majdnem :oops: ......igy megpróbáltam nyersen vékony szeletekben, sajttal és rozskenyérrel, na úgy már bejött neki! :wink:
Mángold: az hasonló,mint a sóska vagy a spenót.....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Ugyan, tudom,hogy nem kivántad....hihihi! :lol:
De sajna ez mindenkit elér egyszer...igy-úgy.... :?
Majd lássunk ám szupifotókat!!!!!
:lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


wiwi
ebben igazad van!de szeretném ha a gyerekem egészségesebben enne mint én aki krumplin kívül semmit nem ettem tini korom végéig...és ha megcsinálom és nekem nem ízlik akkor még mindig eldobhatom :wink: pl a saláta főzelékkel se jártunk rosszul és ha nem próbálgatom akkor megrekedünk a krumpli-hús tipikus unalmasságánál...én hajlamos vagyok különben rá...hogy mást ne mondjak még mangót se ettem soha és most vettem egyet majd azt is kipróbáljuk megkóstolunk mindent aztán úgyis kiderül mi az ami nekünk fini...jó lenne ha nem az én ízlésem felé menne a nyunyó mert imádom a hízlalós és totál egészségtelen kajákat :oops:
terhesség alatt is jó ha tucatszor ettem gyümölcsöt és akkor is csak mert kényszerítettem magam :(
virágok:én nem tudom eltenni mind oriás cserép vagy badella a földön...a yukka pl 2 marokkal nem ér át olyan vastag fa...a nappali Laci szerint "dudva tanya" amúgy is szóval nem tudom már feljebb tenni ami mozdítható se

orsi
húúú na akkor nagyon kilehettél szegényke!jól összejött :cry:
mutatja a fejét meg mekkora lesz????? :shock: :shock: :shock: ne mond már ez őőőőrület hát még most született :o
ubit már rágcsált...neki eddig minden lecsúszott...szerintem majd késöbb kezd válogatni :roll:

hát ma elmentem vettem egy csomó dolgot a listáról majd lassanként mindent kipróbálunk...
ettünk már tojás sárgáját is meg ma kipróbáltuk a vöröshagymát...
és vettem olyan kölesgolyókat meg pufit aminek nagy sikere volt :lol: igaz elsőre betolt egy pufit meg egy piskóta korongot és erre akart még egy pufit nyomni amitől öklendezni kezdett és kihányta :? de miután ruciváltás volt megint paszírozta a pufikat a szájába szóval nem volt sértődés :lol:
szóval a köles ,mangó,kínai kel,zeller,póré,fahéj,sertés hús mind soron van megvettem majd lassan egyenként kipróbáljuk....
de vettem brokkolit is végre nyerset eddig nem találtam csak üvegesből találkoztunk vele majd csinálok megint főzeléket mert már majdnem mind elfogyott a fagyóból :D

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak ideértem! :D
Előre is bocsi, hogy nem tudtam mindent visszaolvasni, csak ezt az oldalt. Próbálok reagálni is.
Előbb rólunk:
A zűrös éjszakák minket is megtaláltak, én az időjárásnak tudom be, mert más tippem nincs, meg azt hogy iszonyatosan ragaszkodik hozzánk.Mondjuk szerencsére még elviselhető 1-2x szer valamikor simán visszaalszik, vmikor kell egy kis dajkálás. Úgy 5-6 közötti keléskor kiveszem és közénk rakom és így alszunk még 8-9ig, ekkor kel végleg. Napközben általában 2x 1órát alszik, de a velem fekszik le délután akkor 2 órát is szoktunk nyomni :D
Már egyre ügyesebben megy, teszek fel egy vidit g-re, nagyon büszke vagyok rá :D
Sétáláskor minden állatra mutogat és szó szerint röhög, édes nagyon. Amikor a madarak felrepülnek rázza két kezét :D
Mindenhova követ, még WC-re is, egyre többet használjuk a bilit és van hogy már ő mutatja hogy kell és ráültetem és általában sikerül is valami olyankor nagyokat ujjongunk.
Megtanult lemászni az ágyról és mindig amikor földet ér a lába magasba emeli a kezét és vigyorog, én meg hurrázok.
Sokat gagyarászik, egyre inkább arra mondja a dolgokat ami valóban az, "mama", "baba", "ana" (ez vagyok én:D), papa és apa ez még nem kiforrott:D Amúgy mindent megmutat, amire szüksége van.
A súlyúnk 9100gramm és 74 cm, most nem sokat hízott, de mondták hogy nem baj, mert sokat mozog, főleg most hogy az egyedül járással próbálkozik.
Napirend :
8-9 ébredés 120-150 ml Junior ital, utána velem reggeli (májkrémes, tonhalkrémes, padlizsános, sajtkrémes kenyér, tojásrántotta stb. felvágottat még nem adtam neki, de hamarosan ez jön)
10-11 nasi (keksz, kölesgolyó, rudi, tejszelet, mást nem adok neki mert különben nem ebédel)
11-12-13között aludni szokott kb 1 órát
13-14 között ebéd, főzi husival, tészta husival kb 200-220 gramm
15-16 között 120-150 ml junior ital és uzsi (joghurt, puding, gyümölcs)
16-17-18 között alszik 1 órát
19 vacsi, szintén valami főzi vagy kenyérféleség feltéttel
20:30-21 fürdés után 150-200 gramm tejpép
21:30 alvás (ebben szigorú vagyok)
Napközben 400-600 ml gyümilevet vagy teát iszik meg, a vizet nem szereti, a nagy melegben volt hogy 800 ml-t is megivott.
Szinte egész nap rágcsál valamit (keksz, kifli, kölesgolyó (ezt imádja), kenyérhéj :D )

Ezt akartam kérdezni, hogy nálatok mennyit isznakk ml-ben mellékesen a babák?

Suzy!
Hát szégyelhetik magukat, nem jól mérnek és még csak elnézést sem kérnek. Az 1 éves státuszon nekünk a koponya és mellkast mérték el 5cm-rel :evil: , de én furcsáltam, a méretet és szóltam rögtön és nekem legalább bocsánatot kért, de kérdem én, miért nekünk kell erre figyelni...ááá inkább hagyjuk.
Adó csodaszép kisfiú, ne aggódj, hallgass az öszötneidre, nagyon jó anyuka vagy, ahogy itt szerintem mindenki az.

Vivi!
Jól kifogtátok a nyaralást, hülye eső...viszont a képek nagyon jók, Barni is szépen növöget. Várom a profi fotós képeit :D

ORsi!
Hajrá a fogaknak, remélem utána minden rendeződik. Gratula az álláshoz, pár hónap is menni fog, Dóri 8 hónaposan állt fel először és 11 hónaposan tette meg az első önálló lépéseket, úgyh Dalmus is nemsokára szaladni fog :D

Menion!
Anna baba nagyon ügyes, egyáltalán nem látszik a fejlődéséből és a képekből hogy koraszülött, igazán büszke lehetsz rá :D:D

Többieket is puszilom és megnézegettem a képeket, vidiket, gyönyörűek a babák, egyszer csak össze kellene hozni egy közös talit (ahogy Menion is szerette volna), jó lenne összeereszteni a babókat :D

Na végül jó hosszú lettem, igyekszem gyakrabban jönni, csak ez a nyár ilyen jövős-menős (a rossz idő ellenére), meg nagyon lefoglal a kis drágám, rengeteget játszunk együtt, egyedül is elvan, de velünk jobban szeret lenni :D:D

Tényleg abbahagytam :D

andicsiga
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk! Szerdán voltunk megint Dévényesnél. Megint nagyon zokogott. :cry: Nem volt neki ott a Dévényes két lánya szórakoztatni! :cry: Viszont jövő héttől már elég lesz a 25 perces kezelés, olyan szépen javul Emma! :lol: :lol: Már csomószor felhúzza magát fél kutya pozícióba és ring előre-hátra! :shock: :shock: Könnyen lehet,hogy 1 hónap és mászik! Dévényes szerint nagyon hamar fog! :roll: Mikor utaztunk, egy srác megkérdezte,hogy segíthet-e! Mondtam igen. Erre Emma elkezdett kacérkodni a sráccal. Emelgette a szemöldökét rá és vigyorgott teli szájjal. :lol: :lol: Hát úgy elkezdett nevetni a srác, a barátnője, meg én is! Nem semmi volt! Hívtam is Lacit, hogy jó lesz,ha készülnünk, mert már most pasizik! :roll: :roll: Aztán kimentem barátnőmhöz,aki most szült, mert kedden már hazaengedték és nem merte aznap megfürdetni, úgyhogy mentem segíteni fürdetni! Megint Jót babáztam! Tök jó volt! :lol:

Emmának tegnap vettem új ágyneműszettet. Majd ha kimostam és felteszem,rakok fel róla képet! Természetesen Micimackós! :lol: :lol: Tegnap egy másik barátnőmnél is voltam, aki amúgy középiskolában tanárnőm volt, sőt érettségiztetett is engem! :lol: :lol: 1-2 bébiételt kaptunk tőle, de sajnos az alma-banán az én gyomromban landolt! :lol: :lol: Mivel cukort tartalmaz és olyat nem akarok majd neki adni! :oops: Így feláldoztam magamat! :lol: Laci meg lenyúlta az őszibarack-mangó innivalót! :lol: :lol: Az egyik bébiétel cukormentes így az majd megmarad Emmának! 4ből 1 az övé lehet! Jófejek vagyunk! :lol: :lol: :lol:

Még mindig anyatejezik csak! Én a hozzátáplálást majd úgy fogom csinálni, hogy mindig szopi után fogom megkínálni, mert az a célom,hogy minél tovább cicizzen és minél később akarok étkezéseket kiváltani! Természetesen folyamatosan figyelem Emmát,hogy mire van igénye, és ha több igénye van a másik kajából, egyértelműen többet kap! Ezzel a módszerrel szerintem tökre jól meg lehet ezt figyelni! Nekem ez megtetszett és így fogom majd kipróbálni! De csak betöltött 6 hónap után valamikor! Szerintem tök jó ez a hozzátáplálás,hogy mindenki úgy csinálhatja,ahogy neki tetszik,meg a babájának megfelelő és nem csak egyféle módszer létezik rá! :lol: :lol:

Andi
Tök jó,hogy tudtál jönni és hosszabban írni! Nagyon ügyes már Dóri baba! Hihetetlen,hogy már több,mint egy éve született! Úgy szalad az idő!

Suzy
Tök jó,hogy kiderült,hogy Ádó nemhogy nem fogyott, de még hízott is! Tényleg durva,hogy nem kértek bocsánatot! Pedig alap lett volna,hogy ha valami nem oké,akkor még egyszer megnézik!!! :twisted: Szörnyű,hogy mennyire nem törődnek ezekkel! Te pedig legyél biztos mindig magadban, mert mindent nagyon jól csinálsz!!!! :wink: :wink:

Szandri
Szuper,hogy szépen gyarapszik Imici! Sajnálom,hogy nem sikerült a szeme és újra kell csinálni! Ez nagyon durva!!! :twisted: :twisted:
Emma is mondja az annaanna-t! És természetesen én is anyának értem!!! :lol: :lol: Majd mesélj,hogy mi volt az úszáson!!! :wink: Biztos élvezni fogja!!!

Szilvi
Sztreptot kapta el a baba, annak ellenére,hogy kapott ab-t az anyuka! Elméletileg ma, vagy a hétvégén hazamehet már!!! :lol:
Milyen ügyes,hogy így mászkál már mindenhova!!! :lol: :lol:
Hajrá, hajrá kipróbálása az új dolgoknak! Majd mesélj mindig,hogy mit szólt hozzá Anna! Mára meg Boldog Flóra napot neki!!! :lol: :lol:

Orsi
Sajnálom,hogy így összejött minden! :cry: :cry:
Dalmus meg nagyon ügyes,hogy így megy mindenhová! Ő is most született, itt izgultunk értetek, erre meg már megy! Nem ér,hogy ilyen gyorsan telik az idő! :cry: Boldog 10 hónaposságot neki! Puszild meg a nevemben is!!!! :lol: :lol:

Manama, Yokka, Gabi ?????

Kicsit hosszú lettem,bocsika! Teszek fel képeket! És már felteszem a régen megígért képeket arról is,hogy milyen mintákat festett apum felesége, Emma bodyjára!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Emma olyan durván beindult, annyi energia van benne! Nem tud magával sem mit kezdeni! Benne van a járókába hintázik előre-hátra. Előre bukik, mert még nem tudja tartani magát! Nem semmi,hogy minden Dévényes torna utána, olyan látványosan változik a mozgása! :roll: :roll: Ha jövő héten is 50 perces tornája lett volna, utána már négykézláb ment volna! Feltettem egy fél négykézlábas képet G-re! DE még ennél jobban is fel tudja tolni magát! És van amikor a fenekét felnyomja és oldalra vágja magát! :lol: :lol: Ja és van,hogy ebből a pózból egy béka ugrást csinál! Majd orra bukik! :lol: :lol: [/img]

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok :!:

Evita
nem semmi, hogy milyen erős és ügyes babócád van :shock: ezek szerint a legjobb neki a torna, hasznos tényleg, örülök :!: :lol:

Andi
de jó, hogy jöttél :wink:
ügyesek vagytok, mint mindig, nem is csoda, hogy nem tudsz netezni, első a babóca, minden percet ki kell élvezni, mert annyira megy az idő, olyan gyorsan nőnek, de csak is a babókák öregszenek, mi nem :lol:

Köszi, kedves vagy, hallgatok magamra és a férjemre jobban teszem, csak nagyon durva és megdöbbentő számomra még mindig ez az egész... :?

Nálunk Ádó napi kb. fél liter vizet iszik meg, mást egyenlőre nem fogad el :!:

Orsi
köszi, olyan jól esik, ha így látjátok Ti is, hogy jó Anyuci vagyok Én is :oops: :wink:

Boldogságos 10 hónaposságot Dalmusnak :!: :D ügyes, okos, szépséges babóca, mint az Anyukája :wink: :!:

Jó összejött akkor minden úgy egyszerre :shock: nálam is mikulás járt, de még nem is akar távozni pedig már 5.napja, hogy itt tanyázik :?

Mit szedsz a migrénes fejfájásra :?:

Vivi
kíváncsi vagyok a Barnus képekre, biztos nagyon édi a képeken, várom :roll: :wink:
köszi a bókot, jól esik :!: :wink:

A dokinő azt mondta, hogy adhatok neki gépsonkát, hát én sima sonkás felvágottat adtam neki, megette :P

Menion
amiket felsoroltál ezeket honnan vetted :?: kettőt ismerek, a többit fogalmam sincs :oops: :roll: Én még uborkát sem adtam neki...

Szandri
nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a beavatkozás :cry: és akkor hogyan tovább :?: kap valami cseppet folyamatosan :?:
de jó, hogy mentek úszizni :wink: majd gyere mesélj milyen volt, hogy érezte magát Imici a vízben :?: :wink:
drukk, hogy sikerüljön azt a házat megvenni, amit már kinéztetek :!: +++++

Gabi
pusszantás Nektek :wink:

Rólunk:
Ádónak hétfőn kibújt a jobb felső 1-es foga, így már 3.fog is meg van,de már a 4. is indulóban van, jönnek sztem elég gyorsan :roll: :wink: olyan kis édi-bédi ezekkel a fogakkal, olyan más a nevetése...és olyan szépen eszi a kiflit, köles golyót (igazad van Orsi, olyan ügyesen eszik ezek a babók), evett minap durum tésztát is, úgy nyammog, szereti a főtt kajcsikat, de a baba joghurtot, meg a tejpépeket nem szereti, nem akarja megenni, inni...egyenlőre...

Nektek a védő nénik mindig mondják, hogy miket ehetnek, mivel lehet bővíteni a repertoárt vagy saját magatok adjátok és kész :?:

Remélem nem hagytam ki senkit, ha igen, ezer bocsánat :!: :oops: :roll:

Manama, Erika, Noémi
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


lányok most csak bekukkantottam de megyek már aludni nem olvastam csak a nekem szólót bocsi...majd legközelebb!

suzy
ez egy hozzátápis füzetből amit a felicitas csomiba tettek....kiszedtem a táblázatot a hűtőre kitettem és amit ettünk azt kipipálom

evita
köszi igen egykupacban van a két névnap ami jó mert nem kell determinálni ezzel se melyiket szeresse :D majd ő eldönti mit használ

andicsiga
igen az vagyok :D és g-n a videó róla mennyire tud már felkapaszkodni és állni...ma már a csúszós vizes kádban is felült meg mászott 4kézláb....majd a frász kitört mikor csúszik szét a keze és esik orral a kádba :shock: úgyhogy rögtön utána felmásztam a padlásra mert ott volt tesómtól egy fürdető ülőke amibe bele lehet ültetni és annak van kerete hogy ne dőljön el....így korlátozva lesz ugyan de biztonságosabb... :roll:

Kép
menion
Budapest
 
 


jaj és még....

tegnap ülésből hátra esett és a szivacsról leért pont a feje és akkorát koppant a kőpadlón hogy azt hittem mehetünk az ügyeletre :cry: de úgy néz ki nem egy félős és nemsokra rá megint tornászott ma meg ez a kádban :shock:
talán varrnom kéne egy szivacs anorákot meg egy szivacs sapkát valami merevítővel.... :roll: :lol: mininőnek mini bukósisak

ha már felmásztam a padlásra hoztam le egy járássegítő és minitaxi és repülő járgányt ami szintén a Norináé volt...tettem bele elemet és mindene működik is szóval szuuuuupeeeer :lol:
igaz lábbal nem fogjuk még hajtani pár hónapig de már a zenélő és egyéb gombjait nyomizhatja majd meg majd ebbe kapaszkodva totyoghat :wink:
így néz ki csak a miénk lila:
http://www.vatera.hu/micimackos_bebitax ... 35581.html
na mostmár tényleg megyek

Kép
menion
Budapest
 
 


Szandri

Kép

Boldog szülinapot kívánunk Ádóval, legyen szép napotok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Manama

Kép

Boldog névnapot kívánunk Ádóval, szép, vidám napot :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szandri
Boldog szüliiiinapot, boldog szüliiiiiiinapot! :) :D :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Manama
Nagyon boldog névnapot kívánunk!
:) :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


hűűűű suzy te olyan figyelmes vagy!!!köszönöm neked hogy figyelsz mindenki szüli-és névnapjára nekem ez sajnos nagyon nem megy és szégyellem is magam miatta :oops:

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK SZANDRII!
és
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK MANAMA!

Kép
menion
Budapest
 
 


andicsiga
én nem tudom a folyadék mennyi mert mostmár a reggeli tápszer után egész nap vizet iszik és a főzelék és rágcsálni való mellé is közbe-közbe iszik a kaját leöblíteni is a végén...nem tudom :roll:
de 2 napja nem veszek babavizet hanem a vízszűrőn keresztül engedek lábosba és azt felforralom...első ilyen csütörtökön késő du.volt és akkor 1,5litert forraltam és abból még van kb 3deci...szóval 2,5nap alatt fogyott 1,2liter körül :roll:

evita
hát nem fura hogy már te mutatod meg másoknak hogy kell babázni?nekem ez még mindig annyira meglepő hogy én már ilyesmiben rutinos vagyok és tanácsot tudok adni....persze ez akkor jött ki legjobban mikor beneveztem a januári topikosok közé terhesen és ott sok első babás terhes van és hát jöttek azok a félelmek szorongások témában amiken mi egy éve mentünk keresztül...és akkor nagyon furcsán éreztem magam :roll:
ugye hogy elképesztő?én is itt áradoztam nektek hogy meglovasodik torna után és látod most te is mondod :D isten éltesse Dévény Annát és nem csak a névnapja miatt

suzy
nekem szokta mondani bár 1,5-2 havonat látom és mond pl 1-2féle dolgot úgyhogy az meg igen lassú HT lenne ha arra várnék mit ajánl...én ezért tettem ki ezt a táblázatot magamnak...kölönben sose jutna eszembe pl a szerecsendió vagy az édeskömény :shock:

szandrii
és meddig lesz ez így a szemével?nem tudtok másik dokihoz elmenni?hátha másik tudna valamit csinálni vagy jobban vagy másképp :roll: azért mégis fura hogy azt mondták nem kell még1x átmosni és most megint :( drukkolok hogy ne legyen olyan borzalmas++++


én ma délután 1kor keltem fel!már napok óta keveset aludtam hol a reggeli etetések miatt hol mert a gyomrom a savval küzdött és még a lábam is görcsölt aztán már nagy volt a restanciám így aludtam egy hatalmasat és persze most majd megint hajnalig fent leszek...

feltettem vaterára pár dolgot és jött egy kérdés a babakaja melegítőre:Mennyi idő alatt melegíti fel a szobahőmérsékletű kaját? :shock: hát MITTUDOMÉN :lol: sose stopperoltam :wink:
írtam neki hogy ...és milyen melegre? :P jaj lányok vannak érdekes emberek nem?...

Kép
menion
Budapest
 
 


Menion
nyugi, sajnos nem mindig van időm, de nekem is van súgóm (face+telefon naptár jegyzet)...Gabi is ügyike ebben :lol:
pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


ma néztem egy filmet aminek egy mondata beleégett az agyamba: "ha rá kellene bíznod a gyermeked valakire akkor senki se elég jó!"történetesen az volt a lényeg hogy 3 lánytesó közül egy meghalt és a 3 gyerekéről úgy rendelkezett hogy arra hagyta őket akinek nem volt gyereke...
háááááát azóta körbejártam a témát hogyha mi is pl meghalnánk a Lacival akkor kire hagynám szívesen a nyunyót :cry: ...és arra jutottam hogy bár abszolút nem ismerem a Laci bátyjáékat de inkább rájuk :oops: ez azért elég rosszulesik nekem....már hogy ez a végeredmény :cry: ...de azért úgy képzeltem el hogy ők ideköltöznének a házunkba és így a tesóm része lenne az életüknek meg ahogy ismerem bele is szólna ....
nem is tudom itt Mo-on mi számít végrendelkezésnek?csak a közjegyző elötti vagy elég lenne mondjuk ezt egy levélben leírni?....
persze nem gondolok rosszra meg arra hogy meghalunk de azért abból nem lehet baj ha ilyen fontos dolgokról előre gondoskodok hogy mi legyen a manómmal nem?(szóval le ne hurrogjatok miatta ígérem nem áll szándékomban megmurdálni :wink: )

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok! Csak egy pár szót írok...mivel nem olvastam utána,remélem mind jól vagytok.

Anna babának boldog névnapot kivánunk mi is!!!! És persze az én pici lányomnak is,hiszen ő is Anna

Képzeljétek,vámpírok leszünk...szóval már szinte kibújt a 2 szemfog(jól mondom?) Normális,hogy azok bujjanak ki elsőre fent? Eléggé nyűgi ezért,oéyan kis "hiszti-bizti" És ezerrel kínlódik,hogy felálljon a kiságyba.

Küldtem a g-re smile-boxos képeket,megnéztétek?

Puszika

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Szandri! Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mi is!!

Manama! Neked meg boldog névnapot!

Remélem jól telt a napotok és képek is lesznek?![/b]
yokka03
 
 


Szandri! Boldog szülinapot!

Manama! Boldog névnapot!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok!

Életjel :wink: Jövök majd írok bővebben! 8)

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szandri!
Boldog szülinapot!!!!


Lányok! Köszi a névnapi köszöntést! :oops: :D

Nomi
De jó, h itt vagy! Megkukkantottam Mirikét, nagyon édes a kép!

Menion
Végrendelet? Hummm, hát tényleg mindenre gondolsz, de ne kelljen, én is azt mondom!!!! Amúgy magánvégrendeletet is tehetsz, amikor magad írod le és alá is írod, vagy két tanú előtt elismered sajátodénak,ami papírra van vetve. Tehát nem feltétlenül kell közjegyző. Szóbeli végrendelet is van, ha "kritikus a helyzet", vkinek elmondod, ha már leírni nincs lehetőség akkor és később sem... bonyeszos.... tényleg ne legyen rá szükség mostanság!

Szandri
Sajnálom Imici szemét :( Ugyanoda viszitek? Drukkolok, h sikeres legyen a második kör!

Most ennyire futotta. Készültek új képek, majd mennek g-re és írok is többet!
Vigyázzatok magatokra, babócákra!

KépKép
manama
 
 


Sziasztok Lányok!

Jaj, időm nulla.....naon fáradt vagyok!
De bejelentkezem,mert az elkövetkező héten nyaralunk/ :? / vagy telelünk, szóval nem valószinű,hogy gépközelben leszek!

Rólunk:
A fogak lassan jönnek,mint mindig....sajnos....Én nem értem egyébként....mert már látom mindkét oldalon a fogak alját, de az inyen nem akar áttörni....,az alsók is naggon nehezen törtek át....!
Ömlik a nyál......megy a rágcsa....mindent megrág....!
Tegnap esküvőn voltunk.......nagyon jól éreztem magamat, a szertartásra vittük Cucukát is, de sajna nem látam belőle semmit,mert rájött a hoppáré....sirt,nyüsszögött....mondjuk nagyon fújt a szél és azt utálja...meg fog,meg front....meg éppen olynja volt....szal...lemaradtunk az igenről.....majd hazajöttük, elláttam, alvás és mentünk vissza a lagziba....!
Nagymama kapta megőrzésre! :arrow: TÚLÉLTE :oops: ...mármint Cuci :wink: ! :oops: 8)

Mi is elkezdtük reggelire a joghurt mellett a kenyér, kifli+ felvágott....Nekem a szárnyashusis felvágottakat ajánlották kezdésnek/ pulykamellsonka...stb./
Nagyon bejön Dalmának, kis katinákat csinálok neki: kiflike, husi, sajt.....tegnap reggel majdnem egy egész kiflit bepusztitott, csak lestem.....! :shock:

Mikulás.....nálam is már a 6. :shock: :shock: :shock: :shock: napját tölti...beszarok, mert soha soha nem volt ennyi.....4 nap....és elmúlt.....aug.15 én megyek dokihoz....tabi, rákszürés...uh...stb.
Remélem minden rendben odabent... :? :P

Gratulálok Mindenkihez mindenhez...névnap, szülinap......gyermekek bravúrjai!!!! Ezek a Manókák lassan kész felnőttek lesznek.....

Járás: jaj, kész vagyok......körbejárja az asztalt....az ágyat.....egy kézzel kapaszkodik csak.....és úgy lépked,mint aki mindig ezt csinálta volna.....fogja a kezemet és sétálunk....!
Nem tudom egy pillanatra sem magára hagyni!/mondjuk,ha kétbetűs kitérőre kéne mennem!!!!/ Szörnyen restellem, de nyitott ajtónál és odaviszem az ajtóhoz......a trónról meg szóvaltartom:énekelek, mondükázok....csak ne menjen ki a "képből"!!!!!!Phuuuu!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


:)
Na Én is hosszúra sikeredek......
Egyébként, hozzátápi......ezt a védőnői szolgálat jobban is a kezében tarthatnáááá.....Mi kaptunk egy táblázatot és annyi.....egyéb tanácsa semmi!
Most légy okos..... :oops:
Gondolom Ti is mint Én is sokat bújta a netet ezzel kapcsolatban.....no és a tapasztaltabb Anyukák tippjeiből kibogozza a dolgokat.....!
:? :o

Na most megyek, aludni..................Pápá,puszi Mindenkinek!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Lányok!

Eddig is mondtam,hogy apósom egy tündér, de most már szentté kéne avatni! :lol: Idén nyáron úgy volt,hogy nem megyünk sehova nyaralni! Pénz sincs, Emma is még pici, de apósom szervezett egy egy hetes balatoni nyaralást! :lol: :lol: Egy apartman szerűségbe megyünk. Állítólag a ház nem nagy szám (ami engem nem is izgat), a Balcsi a kert végében van! :lol: Odamegyünk, Apósom, Laci, Emma, én és JÓL FIGYELJETEK Laci két tesóját is visszük, mert apósom szeretné,hogy ők is jöjjenek, úgy hogy nem is az ő gyerekei, hanem anyósom 2. házasságából vannak, de apósom szereti őket! És apósom fizeti nekik is! Hát nem tündér? Gyerekek úúúgy fogják élvezni! Ők még Balcsin nem is volt, csak életükben 1x egy napot, de akkor is picik voltak. Minden nyáron a Velencei tónál voltak! Tök jó lesz! :lol: :lol: :lol: Valószínűleg elmegyünk Fűzfőre bobozni, meg a kalandparkba, meg esetleg Füredre aqua parkba, oda én nagyon szeretnék menni! :lol: :lol:

Emmára már vagy két hónapja nem adtam rugit, de most újra adok rá, mert a 62es nadrágokat kinőtte, hosszban tök jók a 68asok, viszont derékban bőek rá! Az én kislányom kis vékonyka! :lol: :lol: Szóval itthonra rugit adok rá! :lol:

Éjszakánk most szuper volt! Nagyon ügyi volt, csak egyszer kelt 3kor, majd reggel 8kor, és este már 3/48kor kidőlt! :lol: Igaz éjszaka kézben kellett elaltatnom,de nem baj! :roll: :roll:

Folyt.köv.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
Nem semmi,hogy milyen ügyi Dalmus! Rám is ez fog várni! Ajajajjjj! :roll: És szerintem Emma nagyon hamar elkezd majd négykézláb menni! :roll: Jaj ezek a fogacskák! Én már előre félek tőlük! Tesóm kislánya is úgy megszenvedte! Volt,hogy verte magát a földhöz annyira fájt neki, majd amikor kibújt a fogacska vérzett is az ínye! :roll: :cry:

Szilvi
Végrendelet: hmmm! Szerintem is elég,ahogy írja Manama, Te megírod és két tanú! De nem vagyok benne biztos! Megértem,hogy felakarsz készülni mindenre, de nem fogsz meghalni még úgy minimum 50 éven belül! :lol: :lol: :lol: Vatera: Érdekes kérdések! :lol: :lol:
Bizony lesznek még ilyen balesetek! Egyre többet mozognak, egyre több baleset! Már előre félek tőlük! :roll:

Suzy
Gratu a fogacskához! Szuper! Hát igen más úgy a mosolyuk! Enyém kis fogatlan még! :lol: :lol: Hát én kíváncsi leszek a védőnőmre hozzátáplálás ügyileg! Tuti nem lesz a toppon! Füzetből fog mondani mindent, már ha mondani fogja! :lol: :lol: :roll:

Manama
Boldog névnapot utólag is!!! :lol:

Szandri
Neked meg itt is boldog szülinapot!!! :lol: :lol:

Holnap Csepelen lesz anyatejes világnap rendezvény! Mi megyünk! Érdekel nagyon!!! :lol: :lol: Gabi, Orsi! Nem jöttök????

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


nomi
nagyon örülök hogy írtál sokat gondolok rád hogy bírod egyedül....bocsánat hogy nem köszöntöttünk Anna napon titeket azt hittem Miriam a vonid alapján :oops:
szerintem nem törvény hogy milyen sorrendben jönnek a fogak itt én már látok mindenféle verziókat...nem is tudom kinek jön pont így a fogicája hogy a "vámpírfog"jön de ott a két alsó jön nekik egyszeerre és a felsőkből még semmi....na szóval szerintem mindegy csak jöjjenek gyorsan és szenvedés mentesen :D képeket néztük nagyon cuki nagyszemű barna lány :D

manama
hát igen azért nem akarok semmit a véletlenre bízni...a temetésünket megbeszéltük a tesómmal hogy ki mit akar majd a Laci is megmondta és hát ez se kissebb dolog...én úgy gondolom hogy ezeket jobb megbeszélni hogy mindenki nyugodt legyen hogy úgy alakul ahogy szeretné...és ne legyenek szorongások hogy esetleg nem úgy akarná a másik...
tesómnak sokkal nehezebb a dolga mert ott a sógor egy semmirekellő így a gyerek sorsa nagyon rosszra fordulna :( de mivel az apja így nem hiszem hogy lenne bármi beleszólásom...beszéltük is hogy akkor sajnos minden oda lenne...hiszen így is elvitte a gyerek pénzét hát akkor ha mindennel ő rendelkezne :roll: akkor még a ház is menne a levesbe az tuti...

orsi
túlélő tábor van a nagyinál :lol:
ez a hülye mikulás mennyire leragad mindenkinél bezzeg én meg várom és nem gyün csak görcsöl a hasam :( de lassan muszáj lesz neki megjönnie mert már így is késik...persze küret után gondolom nem olyan szabályos a dolog...csakhát a doki azt mondta utána randizzunk szóval már túl akarok lenni az egészen :roll:
wc-s story :lol: :lol: :lol: én már nem rizikózok addig mobilágyba dobom és persze kapkodok mert ordít miatta...tegnap Laci is befizette a tanulópénzt mert kipakolta neki is a virágföldet míg slozin volt :lol: (persze Apa meghagyta a takarítást nekem:twisted: )

evita
szeretném apósodat örökbefogadni!lécci lécciiiii :lol: de különben ha nem titok megkérdezném mennyi egy ilyen nyaraló bérlete egy hétre?az hogy a víz a kert végében kezdődik az aztán nagyon álomszerű!szuper lehet!gratulálok hozzá és drukkolok jóidőért!megérdemlitek ezt a jó apóst!
jaj ne is mond én már nagyon parázok hogy mi lesz ha nagyobb baja esik...ügyelet és kórház telefonok a hűtőn ki vannak téve toxicológia telefonját elmentettem ha esetleg megenne valamit a kertben szóval azért próbálok felkészülni

mégiscsak lehoztam a padlásról a bébikompot amit annó Norinának vettem...nincs meg a játéklapja de majd még keresem..
ha elbarikádozom a két lépcsőt a teraszon akkor ott tudna vele furikázni a korlát megfogja :roll: de ha nem jönne be akkor kerék nélkül jó asztalka lenne neki és nekem meg még egy lehetőség hogy valahova eltegyem míg pisilni megyek :lol:
nehezen van már el a mobilágyban kicsi már az igényeinek...

megint csinálok tejszínes gombás sonkás spagettit :lol: nyamiii
megyek is mert nem ettem még semmit elfogyott a zsömle :roll:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tettem fel g-re tipegős videot, végre sikerült felvennem :D

Orsi!
Hajrá a fogaknak, Dórinak is nagyon lassan törte át az ínyét az összes eddigi fogacska.Ja és én is hasonlóképpen végzem a dolgom, mint te, egyszerűen nem lehet egyedül hagyni :D

Evita!
Bizony apósod egy szent, jó nyaralást, remélem az időtök is jó lesz :D
Mi is megyünk a Balatonra, nekem a nagymamám lakik ott, így nála leszünk egy hétig, már várom nagyon!

Nomi!
De jó hogy jöttél, én is néztem Mirikét, nagyon aranyos és csodaszép!

Na megyek ebédet főzni, míg alszik a drágám!

puszi mindenkinek

andicsiga
 
 


Sziasztok!!!

Itt vagyok és bevallom őszintén voltam is,csak írni nagyon nem volt hangulatom,bocsiii :oops:
Reagálni most csak 1-2 dologra,mert nagyon rég írtam.

Vivi!
Igen Roli az állás után kezdett mászni,kb 1-2 hét telt el.

Szandri!
Jaj Imici szemecskéje :cry: és az úszás bizti nem árt a szemének?Beszéltél ez ügyben dokival?

Menion!
Milyen a gazdaságos pelus?Én mindig csak szemezgetek vele,de eddig nem mertem venni.
Torta nagyon találó! :wink:

Suzy!
Fürdetőkarikában van a képen,nagyon jó,mert nem dől el véletlenül sem a nagykádban és amikor kész a "tisztogatás" akkor szépen pancsol még szabadon.Szereti!

Andi!
A nagy melegben kb 5 deci vizet ivott,de most ez lement 3-4 decire. :roll:

Evita!
Nekem nem jó a holnap :cry:

Nomi!
Jó,hogy tudsz életjelet adni! :wink:


Csajok!
Néztem képeket!Minden baba csodaszép és szuper ügyes!!!! :wink: Nem részletezem :lol: :lol: :lol:


Rólunk!
Végre kibújt a 4. fog és már jön is az 5.Ha jól láttam akkor a jobb oldali szemfog lesz a következő,de nem biztos,mert egyáltalán nem engedi,hogy kukkoljak a szájába.Egyébként ezt a 4.-et szenvedtük meg eddig a legjobban.2-3 éjjel szinte óránként fent volt.21-24-ig nem volt baj,aztán onnan indult a móka.Kicsit kivoltam már,de ahogy kibújt szépen beállt a rend.
21-fél6-ig alvás,evés és vissza olyan 8-ig. :lol: Ez így már nagyon jó.
Ácsorog ezerrel,mindenhol,szépen legugol,így is elvan,de nem indult el még az ágynál sem,meg,ha fogom a kezét akkor sem nagyon lépeget. :? Ez is majd egyik napról a másikra lesz? :roll:
Kivagyok már ettől a sz@r időtől,Roli sem bírja már túl jól.Tegnap pl nagyon kis "buta" volt délután.Semmi nem volt jó neki.........szegénykém nyűglődött nagyon :cry:
Apa dolgozik ezerrel.... :twisted: :cry:

Próbálok sűrűbben írni most már :oops:

Puszik :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


gabi
nekem nagyon bejött a gazdaságos peli...kipróbáltam a pemperst huggist és a liberót ezen kívül de egyik se tudott többet nála...mi már az elejétől ezt vesszük és csak akkor nem ez van rajta ha még ennél is olcsóbbat akcióznak de pl a tecsós legolcsóbb az már nagyon gagyi...az műanyag zörgős zacskó ehez képest
figyi ha nem válik be nektek akkor átveszem legfeljebb szerintem próbáld ki érdemes!

Kép
menion
Budapest
 
 


Menion!
Most egyenlőre megint csak nézegettem,mert én ezt a 100forintosba láttam,de végül a spar-ba vettem pampers sleep&playt,mert most 2000.- ért van,meg levonattam a pontjaimat,így 1800,-ért hoztam el az 50 darabosat. :lol: Bár még ezt se használtuk,mert megszállottan sima pampers és pampers premium care rajongó vagyok. :roll:
De egyszer már veszek occsssóót is! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cukigabi 2011.08.03 19:42-kor.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Végre elindult az ágy mellett,de csak a távirányító miatt! :D

Ja és hát rájöttem miért olcsóbb a sleep&play...........egyáltalán sehol nem gumis a dereka. :twisted: A sima pampersnek legalább a zárószalagja az. Azt hiszem nem nagyon kísérletezek ezentúl. :roll: :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


gabi
ezeknek a gazdaságosoknak gumis a derekánál legalábbis a két szélénél ahol beragasztod...hát akkor végül így pontokkal annyira jött ki mint a gazdaságos...
én most huggis-t használok mert sajnos elmentem az újpesti boltukba de szabin vannak a másik boltba meg nem megyek már akkor megvettük az akciós hugist...

én meg még mindig babakarámot kukkolok de nem akad sehol olcsóbban pedig nagyon kéne mert ma is virágborogatás volt és már a macskát is bekövette na meg mikor látta hogy vágtatok utána akkor begyorsított szóval nem sokáig tartható ez a helyzet :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, de nem tudok jönni pár napig, eléggé beteg vagyok. :( Olvasni viszont olvaslak Titeket!

Sok puszi Mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!

Vivi

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Vivi
Jobbulást!!!!!! Remélem semmi komoly... :roll:

Evita
Apósod tényleg iszonyat jó fej! Jó nyaralást előre is!

Gabi
Hajrá Roli! Tök ügyiiiii!

Andi
Csak ámulok a lányodon! Tiszta nagylány már, tipeg meg minden!!!

Orsi
Huha, nálatok is beindul a teperés ezerrel, hajjaj!!!

Nálunk meg... ma egy éve, h pozitívat teszteltem :D :D :D De gyorsan múlik az idő! Ennek örömére tettem képeket g-re.

Pussszantás!

KépKép
manama
 
 


wiwi
nagyon sajnálom és sok sok drukk a gyógyulásért++++++++++++++

manama
na akkor te is évfordulózol :lol: mennyi minden történt egy év alatt mi?



mi tegnapról mára megtanultunk a bébikompal haladni úgyhogy a teraszon amig ilyen jó idő lesz garázdálkodhat majd benne...lejáratok és hibiszkuszok elbarrikádozva és feláldozva egy zokni mert a tegnapi rugi lába szén fekete lett :lol:
amúgy takarítási napot tartottunk és Laci leszerelte a kiságyat lentre nehogy kiessen a nyunyó mert derékig ért neki a rács ha felállt....

Kép
menion
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Vivi!
Jobbulást!!!!!Megfáztál? :roll: Mert nem lenne csoda ebben az időben. :twisted:

Manama!
Rohan az idő.............. :lol:
Egyébként mizu felétek?

Menion!
Találtál karámot?

Mi ma mozizunk,de csak délutáni előadásra megyünk,addig anyu vigyáz Rolira :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: