Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,én még új vagyok itt.
csirkecske
Piliscsaba
 
 


gabi
hát találni könnyű kifizetni már nem annyira :cry: legjobb áron is 17ezer....még emiatt csak nézegetem..

csirkecske
szia!mi ujság?babát vársz vagy már van?
nekünk itt már nagyobbacskák a manók bár a topik neve már nagyon nem tükrözi ezt...


erről jut eszembe lányok nem kéne már zártá tenni a topikot mert látjátok van aki jön és azt hiszi még mindig terheskedünk és szegény felesleges köröket fut...

Kép
menion
Budapest
 
 

 
 

Menion!
Húúúú....hát tényleg durva ára van :twisted:

Zárt topik lehet jó lenne,mert szerintem engem is megtalált már olyan akinek nem kéne mindent tudni. :twisted: Meg ugye az idetévedtek miatt is.... :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk az elmaradt 3 hóson és hát ez a súly...2 hét alatt 180gramm plussz :( A dokinéni most írt föl vasat, remélem rendeződünk mert ez így nem igazán jó.
Szandri Ti hogy álltok ezzel???
yokka03
 
 


Én is a zárt topik mellett vagyok!

Gabi
milyen volt a mozi? Mit néztetek?

Most csak ennyire futja! Nemsokára megint megyünk el itthonról, tegnap és kedden sem voltunk itthon, úgyhogy ezért nincs időm jönni! Majd igyekszem írni! Puszika Mindenkinek!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Yokka!
Hát ez tényleg nem jó! :cry:

Evita!
Most apa napja volt,mert a Transformers 3-at néztük IMAX+3d-ben.Bár kiváncsi voltam,mert tetszett az 1-2 is.Nagyon nagy élmény volt. :D Durván megcsinálták. :shock:
Mi ez a sok program?
Húúú Szamóca is már 5 hónapos :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi!
Jobban vagy?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam, csak jöttem gyorsan, még alszik a gyerek.
Engem nagyon kikészít ez az időjárás. Kutyagolok magam után, kész vagyok.
Soha nem lesz vége ennek a rohadt nyárnak, pedig muszáj lenne pihennem. Hát igen, más épen ezt csinálja nyáron, csak nekem jut belőle. :twisted:

Jajjj Lányok és Babácskák, köszönöm szépen a köszöntéseket. Hihetetlenül jól esett :oops: . Csak jöttem és láttam a nagy színes betűket... Hüpphüpp, tök jó volt. Köszönöm.

Mi:
Képzeljétek, a védőnőm javaslatára elkezdtünk kóstolgatni. Én személy szerint még húztam volna, de ami meggyőzött: Imike nem kakilt már vagy egy hete. Emiatt kezdtem kiakadni. Védőnő jött ezzel a hozzátápis ötlettel, hogy kezdjük el, ne almával, hanem őszibarackkal, mert az hajt. Hát láss csodát, tegnap a délelőtti etetés előtt nyalakodtunk, délutánra már meg is érkezett a kakamaka barátunk. Szóval már nagyfiú az én Kisfiam is :).

Ezzel kapcsolatban kérdés:
szopi előtt vagy után kínálgassam? Védőnőm azt mondta, hogy előtte, máshol azt olvastam, utána. Barátnőm két etetés között kínálgatta a gyerekeit :arrow: sztem ez hülyeség, mert íhy nem vált ki egy szopit sem, csak beiktat plusz egy kaját. Ezt nem fogom csinálni az biztos.

Aztán láttam többen írtátok a slepp&play pelust. Bárcsak hamarabb láttam volna... Én is pont vettem és én nem csípem egyáltalán. Most nagyon gyakran cserélem neki, hogy fogyjon :wink: :lol:

Yokka, súly : pont ma mérek este fürdés előtt, de július 13 (6,43 kg)-július 28 (6, 71 kg. Ez ha jól számolom 280 g. Hát mi így. De hnap megírom a mait, ha érdekel. Amúgy nekem nem mondták, h kéne szednem bármit. Rengeteget eszem (hízok is nagyon durván, de tényleg), rengeteget iszok. Mindezt nagyon változatosan, soksoksok gyümölcs, vitaminforrás minden, hogy jó legyen a tej. Így én nem is aggasztom már magam azon, hogy mennyit hízik. Hízik amennyit hízik, a tej tuti tápláló neki és kész. Főleg, hogy én elkezdtem kóstizni. De sztem ne stresszeld magad. Ez olyan nehéz. De a gyerek nem hülye. Ha éhes, sír, ha nem fejlődik rendesen, azt észre veszed. Nem hinném, hogy bármi múlna azon, hogy most 100zal többet hízott, vagy ugyanannyi, mint eddig...
Én most már bevettem a lesz*rom tabit és próbálok tenni a védőnőkre magasról!

Kulisszatitkok:
még mindig anyuméknál csövezünk, még mindig semmi hír az előléptetésről, majd csak hnap kezdik az interjúztatást, hátha beindul a dolog... És végre kiderül, hol is vegyünk házat, jajjj de unom ezt a várakozó állást.

No hirtelen.
Próbálok olvasni, hátha képbe kerülök.

Vivi, Neked addig is jobbulást Drága.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, de sajnos nem megfázás, sokkal komolyabb, de majd inkább g-re megírom, mert itt illetéktelenek is olvassák....

Másik: zárt topic nagyon jó lenne! Én is támogatom!


Menion
Nagyon drága vagy! Még egyszer köszönöm a privid!!!!!


Sok puszi mindenkinek! vigyázzatok magatokra!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szandri!
Igaz,hogy Roli tápis volt,de én mindig előtte adtam neki a kóstolót és utána annyit evett tápiból amennyi még kellett neki. :wink:

Vivi!
Ez nagyon komolynak hangzik,remélem csak hangzik!!!! :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Akkor szerintem indítsuk el ezt a zártságot.......Suzy ha megkérünk elintézed?Vagy ha elmondod mit kell tenni akkor írok én az illetékesnek,ha nem fontos,hogy a topik nyitó írjon.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


wiwi
nincs mit ez nem túl sok segítség volt sajnos...


zárt topik dolgot megnézem hogy csinálta a decemberi banda...mi ott már májusban zárkóztunk és bizony nagyon jó lett mert így páran tudtak olyat is írni amit nyiltban nem illetve van aki képet is csak azóta linkelt be...
persze amúgy részemről nem zavaró én annyira nem titkoskodok csak az idetévedők miatt gondoltam korrektebb lenne mert mi már lefutottuk azokat a köröket amiket ők most kezdenek és elutasítani meg és senkit nem szeretnék illetve rosszul is érezném magam miatta...

na el is küldtem a szerkesztőnek a kérvényt úgyhogy ha nem suzynak kell majd moderátorkodni akkor ha választ kapok majd meg is szervezem!....
persze ha suzy vagy más szeretné csinálni akkor szívesen átadom a stafétát!!!!! csak úgy látom mindenki elég elfoglalt ezért ügyködök...

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Most volt egy ici-pici időm, így intézkedtem, de Menion nyugodtam mostanában nem sok időm van bocsi is érte :!: :oops: köszi, hogy írtál a szerkesztőknek :!: :wink:

Majd jövök valamikor, minden percem Ádóé meg, ha apa itthon van természetesen az Ővé...gyorsan telnek a napok, szalad az idő, mindjárt vége a nyárnak :roll: :wink:

Puszzantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
G-re írom válaszom :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szandri
Én is, mint Gabiék tápi előtt adtam neki gyümit, mi is az őszibarackkal kezdtük nem almával, sokkal jobban szereti a mai napig :!: ügyik legyetek, sok türelmet a hozzátápihoz :!: :wink: (nekem sok kellett)

Evita
élvezzétek is a nyarat, mert hamarosan vége :roll: :wink: puszi Nektek is :!:

Orsi
remélem jól érzitek Magatokat :?: :roll: tsók

Yokka
pontos volt a mérés :?: (csak magunkból kiindulva...inkább kétszer, mint egyszer sem jól...)
nagyon vigyázni kell a vassal a kaki miatt, reméljük rendeződik :!: :roll: volt v.v is :?: vagy csak egyből felírta a vasat :?:

Gabi
húúú, Te miket meg nem nézel a moziban :shock: :P örülhet a férjed, az Enyém irigyli is :P nem vagyok egy nagy film néző, sőt :shock: :?
ez legyen a legkisebb hibám, nem igaz :?: :wink:

Jó éjt :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Manama
csodaszép Melinda baba, nagyon csinik vagytok együtt :!: :wink:

Gabi
ügyi Roli baba nagyon, lassan már futnod kell utána :roll: :wink:

Menion
nagyon beindult Anna baba :roll: most már akkor nincs akadály, amit akar meg is szerzi magának :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


kell esetleg valakinek egy kocsicipő?ami így néz ki: http://www.vatera.hu/kocsicipo_disney_1 ... 85083.html
cuki nem?ma vettem de sajnos kicsi :evil: pedig lemértem a lábát és hosszban jónak kéne lennie de a lábfejénél nem tudom rápaszírozni :cry:

hát lányok a biztonsági babaültető a kádba nem nyerő mert nem tud tőle semmit csinálni...a keret miatt a kezével nem éri el a játékokat de az is gond hogy mivel ez megemeli kicsit így nagyon sok vizet kell a kádba folyatni hogy legalább a lábát ellepje szóval felejtős! :(
de ma vettem egy gumiszőnyeget direkt kádba valót tapadókorongokkal és azon nem tud elcsúszni :D na ki is próbáltuk hát mindenkinek ajánlom! :!: imádtuk!hajkurászta a kacsát meg a mosdókönyvet és szinte önkívületben volt hogy ülhet és mászhat a vízben...hatalmas pancsolást rendezett! szuper volt!
aztán tusolni is kellet mert a nagy izgalom végén még egy brióst is nyomott rá :oops:

suzy
hát bizony nagyon kezd akaratoskodni :roll: mostmár vannak "hisztijei"ha pl korlátozom...na de nem lehet bokrot enni meg virágföldet :shock: és ilyenkor képzeljétek még csapkod is olyan tiltakozást rendez :shock:
tesóm is már megjegyezte hogy "akaratos"...hát még az a jó hogy könnyen kiengesztelődik....most még :P

Kép
menion
Budapest
 
 


Vivi!
Pü ment!

Suzy!
Hát úgy vagyunk férjemmel,hogy én megnézem vele amit szeretne és ez fordítva is így van.
Régen hetente jártunk moziba,csak a terhesség alatt el-el maradt,mert nem nagyon akartam az erős hang miatt(nem tetszett neki),meg aztán anyagilag se bírtuk volna.Nálunk ez úgy zajlik,hogy előtte még mekizünk egyet és a moziba is mindenféle fincsiséggel megyünk,így olyan 10-12 ezer egy alkalom :oops: :shock:
De azért a durva filmekre megyünk,ez is az volt.Szuper volt a látvány és a grace klinikás Sheperd dokibácsika is szerepelt benne :lol:
Hiba???Ugyanmáááár!!!

Szandri!
Suzy jól írja............kitartás+türelem a hozzátápihoz és nem feladni az első fintornál (a másodiknál se) :wink: :wink:


Jaj lányok.....örülök,hogy máris intézkedve lett a zártság ügyben!Írjatok amint van hír!!!Menion nekem nem kell a staféta! :D

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Menion!
Nekünk bejött a fürdetőkarika.Kb annyi időt van benne amíg apa meg mossa a felsőtestét,meg egy kicsit rugdalózik a lábávak aztán mi is kivesszük a tapadókorongos csúszásgátlóra.Első este volt is üvöltés,hogy ki kell jönni a vízből :lol:
Cipő nekünk se jó...........most nőtte ki a 17-esét. :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szandri!
Köszönöm hogy írtál! persze kiváncsi vagyok hogyan alakul Imici :) Csak azért zavar mert fejek plusszba még mindig és minimum 3dl megy fagyóba naponta és nem igazán értem. hosszra hogy alakultok? Mi már 64cm-t ütjük és amit mértem 6080g. Így ez teljesen jól hangzik és még 1,5 hét a 4 hósig kb.
Suzy!
Jó hogy jöttél! Van egy olyan érzésem hogy lehet úgy jártunk mint ahogy Ti is multkor. Tegnap csak sima személymérlegre ugrottam rá a gyerkőccel...ami tudomásom szerint nem kerekít grammok után és aszerint 6300g Vikóca. Hát most érzem milyen rossz érzés volt Neked, valaki elszúrja Te meg rágod a körmöd hogy mit rontasz el vagy mi baja lehet a gyereknek :(
A dokinénik minden vv. nélkül írta föl a vasat napi 1x7+ 2x fél folsav porrátörve. Még a folsav éppen lecsúszik mert egy kis tejcibe töröm és kiskanál, de a vas...először görbült a kis szája lefele hogy mit adtam...úgy sajnáltam szegényt....tegnap meg visszahányta :( most kaptuk meg a 3 hós szurit és lázas is lett...nyűgös is volt szegénykém na meg ez a vacak. A neis vac-ot így majd 17-én kapja meg, mivel szabadságon volt a doki.
Ti kérni fogtok himlő elleni oltást? Anna fürdőbe vagy Szuéba voltatok már Ádámkával?
yokka03
 
 


Jaj Lányok! Annyira aranyosak vagytok! Olvasom az üziket és potyognak a könnyeim...
Köszönöm, h vagytok Nekem/Nekünk!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


gabi
jól olvasom hogy akkor havonta lemoziztatok 4x10-12ezer forintot? :shock: na hallod tudtok élni :lol: aztanemjóját :lol:

ZÁRT TOPIK:
írtak és új nevet kell kitalálni mert a meglévő topik az marad itt nyíltan és mi átmegyünk zártba...szóval kell egy új név... :roll:
az is lehet hogy Új Akik első babájukat várják...
vagy egész más...mondjuk pl. Veterán első babások :P
mi legyen?

Kép
menion
Budapest
 
 


Megint csak egy rövid időre! Szerintem mindegy,hogy mi a nevünk. Mai tetszik Szilvi, az Új Akik első babájukat várják az ne legyen, de a veterán első babások tetszik. Vagy csak simán első babások! Vagy valami ilyesmi! :lol: :lol:

Ma itt van Lacipapi, én addig takarítgattam, míg ő Emmázott! Emma már konkrétan négykézláb felállt! Úgyhogy beparáztam és egy szinttel lejjebb tettem a kiságyat, bár Laci szerint még fölösleges, de én megcsináltam ma!

Gabi
Hát kedden anyatejes világnapon voltunk, szerdán Dévényes, Tegnap barátnőmnél Csepelen,aki most szült! Mindig megyünk valahova! :lol: :lol: Mi is gyakran jártunk moziba! Olyan jóóóó! Szombaton én is voltam moziba, bár egyedül! Laci meglepett ezzel,hogy foglalt nekem jegyet, ő meg addig vigyázott Emmára!!! Tök jó volt kimozdulni picit!

Vivi
Kitartás! Drukkolok,hogy hamar meggyógyulj, és hogy Barnus ne legyen beteg!!!!

Na most ennyire futotta, bocsika! Puszi Mindenkinek!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Első babás bagázs? :wink:

Kép
menion
Budapest
 
 


mindenkitől előre is elnézést kérek hogy önhatalmúlag eldöntöm nélkületek csak látom hogy mire megszavazhatnánk addig napok telnek el hisz mindenki nyaral vagy a dolga után jár... :(

ez az Első babás bagázs elég rövid aranyos is és illik is ránk szóval elküldöm a kérést hogy minél elöbb tudjam intézni nektek
különben úgysem oszt vagy szoroz hisz 1x kell a kedvencekbe tenni azután már úgyse a nevet nézzük nemde?

Kép
menion
Budapest
 
 


Szilvi
Szerintem tökéletes! Tök jó ez a név!!! Szuper, h intézkedsz! Köszi szépen!!! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Menion!
Jó a név :lol: Végülis tényleg midegy,hogy mi lesz.... :roll:
Jó gyorsan válaszoltak,lehet,hogy holnap már zártak is leszünk?
És igen...havonta 40-50ezer mozira ment,akkor még jól ment nekünk! :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


hát várom hátha ma még visszaírnak topik ügyben de ha nem akkor holnap már bizti...
ha jól emlékszem úgy volt hogy a modinak kellett egy listát csinálni azokról akik beléphetnek és ők pedig a kezdő lapon az összes topiknévsor legvégén találták a topikot és arra kattintva beléphettek onnan meg kedvencekbe kellett csak rakni és kész...
persze aztán nulláról indult a számláló de a régi hsz-ok se vesznek el azokat ha vissza kell valamit keresni megmaradtak a régiben....

na megyek vadászni a vaterára mert találtam egy baromi jó játék csomagot telefon meg tv meg micimaci és plüsslabda hát ez nagyon izgalomba hozott :oops: főleg a telefon mert azon sok a gomb és zenél és most erre lenne szükség nagyon :D
nagy úr a szükség hihihi....magamnak nem vásárolok ennyit tegnap is szinte a nyunyó kapott mindent megint :D

Kép
menion
Budapest
 
 


gyilkolni tudnéééééééék :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
rámlicitált egy rohadék de képzeljétek a lejárat elött 13másodpercel még én voltam a nyertes
frissítettem az oldalt erre már csak azt olvasom hogy árverés lezárult nyertes"nem én"...
én úgy tudom hogy az utsó 5 percen belűli licitkor meghosszabítják az árverést de itt nem ez történt....
megőrülök :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
menion
Budapest
 
 


kiderült hogy az az 5 perces dolog csakkor van ha az eladó kéri...
ez is egy tanuló pénz volt :cry: pedig olyan jó lett volna a manómnak :cry:

szerkesztő még nemírt majd holnap....

Kép
menion
Budapest
 
 


Csajok,
írtam G-re egy email-t a zárt topikkal kapcsolatban, kérlek olvassátok el és írjatok egy privit, hogy mi legyen, aki meg nincs most képben, annak sztem elküldjük, hogy mi lett az új név vagy hol is talál meg minket, jó lesz így :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Menion
jó a név, nekem is tetszik :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok lanyok!

Elosyor is elnezest kerek mindenkitol amiert nem jelentkeztem...sajnos nem volt netem,szerencsere a parom haverja ujra telepitett mindent a gepen es mukodik.

Nagzon hianyoztatok es termeszetesen a babok is.

Nem is tudom hogz hol kezdjem,rengeteg minden tortent velunk jo is-rossz is.

Na szoval el kezdem:-voltunk a 6 honapos vizsgalaton,haaat sajnos nem szolgalt jo hirrel...egzaltalan nem ult es kiderult h a feje lagyeka mar becsukodott(bocsi :oops: maskep nem tudom leirni)es ezutan beutalt 1 par napra a korhazba ahol tornasztatjak es ez alatt meg kap kezelest (inekciot a neve CEROBROZIN),Nnem tom ismeros-e nektek...miutan el vegesztek a kezelest es haza johettunk ami tartott 2 hetig,mert ujra vissya kellett mennunk (feladatot kaptam en is hazara)orankent hasra tenni meg kell fogjam a kezecskejet hogz emelje fel magat es naponta 3x kell masyirozni...amiota jarunk javult a helyzet...most mar egzedul ul es hatrol hasra fordul,syoktam olzat csinalni h messyebre rakom a kedvenc jatekat es hatrol hasra fordul aminek nagzon orulok,mert ez nagz haladas...a doki meg azt mondta h lusta baba.De sajnos Adamka 2 hete el kezdett kohogni es nagzon horgott...el vittem a haziorvoshoz megvizsgalta es irt fel szirupot meg antibiotikumot,adtam 5 napig,semmi eredmeny ekkor a doki irt egy erosebb antibiotikumot elkezdtem adni1-2 napig,de nemsokara ra vissza kellett vinnem h megvizsgalya..sajnos nem javult a megfazasa hanem rosszabodott...beutalt a korhazba...4 napig tartottak bent ezutan kellett volna vissza menzunk tornara,de a megfazasa miatt nem lehetett...hazara is kapot kezelest.Most mar szerencsere jol van el mult a megfazasa,remelem h nem jon vissza(kop-kop),ja es azt nem irtam h Adamka utan en is elkaptam a megfazast a parom is es raadasul Anyosom is es Aposom.Szerencsere Anyosomnak mulofelben van a parom is jobban van mar es en is,remelem h nem kapja ujbol el ezt a franya megfazast. :x

Jovo heten 14-en tartjuk a keresztelot.Nagzon gzorsan rohan az ido...rengeteg a melo itthon is alig van idom,mar kivagyok.

Olvasgattam 1 kicsit es en is a zart topik-ra szavazok.

Bocsi h most nem reagalok es csak magunkrol irok es panaszkodom :oops: ...majd legkozelebb.

Syerettem volna megnezni g-n a kepeket es nem tudok be jutni...azt irja ki h (ugy tunik h uj helyrol jelentkezik be a fiokjaba),pedig ugzan az a gep,lehetseges h csereltem e-mail cimet es ez miatt :?: legyen szives valaki segitsen nekem :( .

Utolag is kivanok a syulinaposoknak Boldog szulinapot!!!
A nevnaposoknak pedik Boldog nevnapot!!!

Hosszura sikerult :oops: ,de most mar megyek,mert el alszom a gep elott.Holnap jelentkezem ha lesz 1 kis idom.

Puszilok mindenkit!Es vigyazzatok a babokra.


Udv:Erika,Adam

Kép
erika12
 
 


Sziasztok!

Erika!
Jó,hogy jöttél!
Sajnálom a sok bajt,igen valóban egy kicsit el van maradva Ádám a fejlődésben,a torna nagyon jó lesz,hamar utoléri a kortársait. :wink:
Én láttam ám,hogy beakartál lépni g-re,illetve csak azt,hogy az országból valaki,hát az meg csak te lehettél,de nem tudom miért nem engedett be,mert ott nem változtattunk semmit,szóval próbálkozz újra.A régi e-mail címmel és jelszóval.
Esetleg az újratelepítés miatt változott valami a gépen az lehet az ok. :roll:
Pedig jó lenne már friss képet látni Ádámról! :wink: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


erika
negyon örülök hogy végre írtál már egy ideje nagyon aggódtam hogy nem jelentkezel....az nagyon sajnálom hogy ennyi baj betegség volt nálatok de ahogy írod úgy látom a mozgásban hamar bezozza a lemaradását ez a "lusta"baba...remélem mindenki meggyógyul és végre tudtok a tornára koncentrálni

mennem kell gyereket mosni mert amit adtam mindent megevett de ki is kente magát tisztességesen kezdtük a kölesgolyókkal kenyérhéjjal uborkával folytattuk meg még banánt is evett szóval szinte megőrült annyira habzsolt....mondanom se kell hogy úgy néz ki mint egy disznó de nagyon élvezi :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


ideengedtem egy picit a manót a géphez a tapipadot leblokkoltam de így is tudott kárt csinálni mert most átméretezte az oldalt és így miniatűr betűkkel van minden írva és Laci se tudja hol kell beállítani hogy ne gúvadjon ki a szemem :twisted:

tegnap egy fél napot álltam a konyhában megcsináltam a sóskát spenótot életemben először rendes levelekből meg főztem borsó+fehér+sárga répa+krumplizeller levél kombinációban főzeléket ebből a zeller volt az új dolog
aztán cukkíni+tök+rizs kombinációt ezeket megint betöltöttem üvegekbe és a sóskát meg kellett cukrozni és sok krumplit adni hozzá mert megkóstoltam és összeugrott minden testnyílásom :shock:
bár utána már egész elfogadható lett de tudjátok mikor fogok és egy hektó vizet elpocsékolni a mosással meg utána turmixolni hogy majd le ég a gép hogy egy ilyen "épp hogy elmegy"kaját legyártsak? hát SOHA TÖBBET!
a turmix majdnem belehalt mert a száraiból olyan erős szálak voltak és rátekeredtek hogy se késsel se ollóval nem bírtam leszedni...

lelkesen pancsolunk amíg lehet...mostmár az a menő hogy ki is lehet mászni a pancsolóból és az nagy muri mert csúszik a vizes kő :lol: a komp is már úgy néz ki mint egy malacól...dől a nyál literszám és ezt kölesgolyóval de főleg bulátával kombinálva csodásan lehet ragasztani mindenhová :roll:

szerkesztő nem írt még szerintem 7végén nem dolgoznak ezért holnap gondolom megkapjuk a zárt topikot!
amint megvan intézem is és majd mindenki sorban átjön itt meg hagyunk mindenkinek üzenetet hol talál meg minket...

MOST HÉTFŐTŐL SZERDÁIG AZ ÁLLATKERTBEN A 135CM ALATTI GYEREKEKNEK INGYENES A BELÉPÉS! más akinek van kit vinni annak írom...tegnap tudtam meg és tesómék is mennek emiatt...

Kép
menion
Budapest
 
 


na megtaláltam a méretezést hol kell és de jó is a szememnek...
el kell menni megint szemészetre nincs mese mert sokszor nagyon fáj tuti nagy a szemnyomásom :(
csak az a rohadt befújós na meg a beleturkálós szemgolyómhoz gépet érintős vizsgálat az "naaaagyonnemakarom" brühühűűű

Kép
menion
Budapest
 
 


Megjöttünk,holnap leszek!

Ölelés Mindenkinek!

Minden okés!
Puszikák!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hirtelen hol is kezdjem....

Köszi, h intézitek a zárt topicot! Nagy kár, h nem lehet ezt zárttá tenni. :( Olyan nehéz itt hagyni, mert ahogy visszapörgetem látni, h mikor derült ki, h kisfiam lesz, mikor mozdult meg először... Kicsit olyan nosztalgikus letargikus...

Csak röviden rólunk/rólam:

Alakulgat a helyzet szépen lassan. Holnap már elfogy az első doboz gyógyszer. Fájni még eléggé fáj, de próbálok nem foglalkozni vele.

Holnap tuti itt a hidegfront. Barnabás alszik mint a banda. Éjjel 1x (!!!!!!!!) ébredt!

Szandri
Én úgy csináltam, h amíg kóstoltattam csak (szigorúan délelőtt, ha bármi nem tetszik a pocijának, akkor ne éjjel keljen szenvedni.), addig szopi után, amikor elkedztem szopit kiváltani (mikor bevezettem a krumplit) utána pedig szopi előtt és azt követően megszopiztattam. Kb. 1-2 hónap után Barni döntött úgy, h elég neki a főzelék, nem kér utána cicit. (Persze vizet kapott utána, először 1-2 kanállal, majd szépen pohárból kortyolgatott amennyit gondolt.)

Menion
Én a sóskát úgy szoktam, h a főereket kiszedem, mert azzal nagyon nagyon savanyú. (Mindig forró vízbe beledobom 1-2 percre és utána az kiadagolom jégkockatartóba, vagy kis gombócokba. és a főzővizet szigorúan kiöntöm!!! Mert az oxalátok- oxálsav ott felgyülemlik és a babák csontjainak árt. Ezután krumplit főzök és ahhoz dobok egy ilyen kis adagnyit és kész a sóska. (Vagy tojássárgával, vagy pici csirkemellel adom.)
Számítógép: Barni is károkat okoz! Már 2 billentyűm eltűnt. Nem tudom visszarakni... (Az egyik shift, és a fn) :( :(

Erika
Sajnálom a sok problémát! Jobbulást Nektek! Jelentkezz azért néha!

Gabi
Én is szeretek moziba járni! Sajnos mi csak havonta mentünk, de most már az idejét sem tudom, h mikor voltunk! :(

Evita
Nagyon szuper Neked/nektek, h ilyen rendes apósod van! Becsüld meg nagyon mert ritka az ilyen! :) Annyira jó, h így szereti az unokát és titeket!

Suzy
Hogy vagytok? Nem meséltél magatokról...

Orsi
Várunk a beszámolóval!

Mennem kell. Szólít a FŐNÖK!

puszi mindenkinek!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Most jut eszembe!
Küldött a fotós csajszi pár képet. Teszek fel párat g-re. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hellóóóóó!

Még nem vagyunk zártak? :cry:

Orsi!
Gyere mesélj!

Vivi!
Nézem is a képeket....
Igen az lenne az igazi,ha ezt a topikot lehetne zárolni,de sajnos.... :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


HALIHÓ MINDENKIT FELVETTEM A ZÁRT TOPIKBA ÚGYHOGY GYERTEK ÉS LÉPJETEK ÁT ODA!
A KEZDŐ LAPON A TOPIKOK LISTÁJÁNAK LEGALJÁN TALÁLJÁTOK MEG HA MINDEN STIMMEL! :D
aki nem látja az szóljon mert akkor ugyan nem tudom mi van de intézkedek! :lol:
új név:Első babás bagázs...

és most olvasom ami még itt van de az is érdekes hogy most vagyunk a kerek 170.oldalon :roll: válaszokat én már oda fogom írni

Kép
menion
Budapest
 
 


Khm....Én nem találom,lehet béna vagyok.....sorry!
Link....please!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hát egyelőre én sem találom. Kérhetek én is segítséget?
Béna vagyok no.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Ja mégis.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Orsi, sikerült megtalálni? Vagy linkeljek?

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Na Én vagyok annyira béna,hogy végignéztem az összes topikot....meg minden olvasható fejlécet...és nem találom ....uhhogy kérem privibe vagy mailbe linket!
Köszike!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


látom eddig mindenki megtalálta aki majd ez után próbálkozik és nem sikerül az írjon pü-t nekem mert ide már nem nagyon jövünk...




azoknak pedig akik most kukkantanak be ebbe a topikba és esetleg itt kezdenek új bandát alapítani minden jót a babaváráshoz és legalább olyan szuper társaságot mint a miénk!!!

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek kellemes babavárást kívánok!

Vásárlásra kínálnám Avent Isis mellszívómat. Kb. 1,5 hónapot ha használtam, mert fiacskám nagyon ügyesen megoldotta szopizós teendőit :)

Adok hozzá még Via poharakat, teát, melltartóbetéteket, Avent cumisüvegeket, vadi új Avent itatócumikat (4-5 db) és még sok-sok apróságot.

Kérésre képeket is mellékelet e-mailben.

Ár: 10e ft.

Akit érdekel ide írjon kérem: tiimoo2@gmail.com

Kép

Kép
timi1982
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: