Új privát üzeneted érkezett!

Zsaklin tök jó ötlet, hogy elmégy másik orvoshoz!!!Tényleg annyi sok rosszat hall az ember, hogy egyes dokik halálra rémisztgetik a kismamákat.Kihez mégy??Én Sípos dokit tom Neked naon ajánlani, ő a Forgács intézetben van és végtelen emberséges. Na naon drukkolok és aonnal írj, hogy mi volt holnap, jó??Jaj nagyon nagyon kiváncsi vagyok és hátha ad reményt a jóra.
Apukád eredménye is hátha jó lesz, most nagyon kemény időszakot kaptál a sorstól :cry:
Tarts ki, nézz a gyönyörű kislányodra és abból a szeretetből gyűjts jó sok erőt, hogy tovább tudd adni most oda, ahol szükség van rá!!!
Én most erőt vettem magamon és takarítottam, lehúztam az ágyneműt és fertőtlenítek magunk után, mert úgy érzem, hogy mindenhol belepte a vírus a lakást. Lehet még a macskát is kimosom :lol:

Kép

Kép
holle
 
 


Sziasztok.Ha nem baj,csatlakoznék hozzátok.Most várom a 2-dik babám,8-hetes vagyok.
zsuzsi1976
 
 


Szia Zsuzsi!


Nem baj, sőt! Örülünk Neked:)
Hogy vagy??Hogy bírod az áldott állapotot?? :lol:

Kép

Kép
holle
 
 

 
 

Holle!Előttem vagy- bár még nem is láttalak- ahogy a macskát mosod!! :lol: Köszi rég nevetem ilyen jót!!!Aranyos vagy a dokikkal csak egy bibi van én szegedi vagyok! :oops: És sajna itt elég gyatrák a dokik a régi dokim az nagyon jó volt csak elment Kecskemétre :cry: Orsolyella most írt az anyatanyára neki ma is azt mondta egy másik doki,hogy a szabálytalan petezsák ha van benne szikhólyag és szívhang akkor nem gáz és akkor nem érdekes a formája!Nekem ezt itt miért nem tudta senki mondani?Szétidegeltem magam ezt a sok hülye dokit!!!
Zsuzsi!Szia gratula a babához!!!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Holle,
6 kg mínusz azért sok, vigyázz ám magadra!
Főnököd télleg jó fej! :)
Nekem laborra a körzeti terhesgondozó fog beutalót adni, de nem igazodom el a rendszeren. A házidokid viszont biztos meg tudja mondani a labort is, meg a toxoplazmát is.
Nikink ma nem írtam, az utsó hír, hogy a hétvégén kiengedik, majd holnap rákérdezek megint.
És, igen, én láttam is a babót, helyesebben két pacát, pici nyúlványokkal. :) 12. héten már biztos kivehetőbb lesz őnagysága.

Zsaklin,
holnap AZONNAL írj ám, hogy mi van Veletek! Összes előjel és közben szerzett info pozitív!! Szívhangos, szikhólyagos, nagyobb petezsákos boldog, szép napot kívánok Nektek holnapra! Ügyesek legyetek!!!!

Larimami benézett hozzánk az anyatanyára, jobban van, testileg-lelkileg egyaránt. :)

Többiekkel nagyjából minden rendben, de... nem úgy volt, hogy regisztrálsz Te is a Tanyán?

Zsuzsinak üdv! :)

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Zsaklin mikor jössz már?? Jaj elfelejtettem, hogy Szegeden vagy.....
Remélhetőeg Niki is benéz már hozzánk hétvégén.
Bozsofi milyen szépségesen leírtad a pici kinézetét:)))))Formára tervezett:)))))
Igen, készülök majd az anyatanyára is, de még nem volt erőm megtenni :oops:
Ma ismét rosszul vagyok, tegnap ettem este jégkrémet, ami olyan jól esett a gyomromnak és reggel öttől ismét hasmenés, de nagyon és reggel hányingerem is volt, ami talán elmarad már.
Nem igazán vagyok jól :cry: De már kezd a türelmem fogyni, mert lassan 1 hete csak fekszem és rosszul vagyok:(
Tim jól vagytok???

Kép

Kép
holle
 
 


Sziasztok,

Én azt hittem mára már rendben lesz a gyomrocskám, be is mentem dolgozni, de délutánra megint robbantottam :S nem is merek enni...Én is fogytam egy kilót, sajna bő 10 is rám férne, meg i s dícsért a védő néni :D és igazából ha valaki nagyon nagyon husi az sem baj ha nem szed fel a terhesség alatt... remélem én is minimum tudom tartani a súlyomat...
Üdv Zsuzsi, gratula!

Elvileg a doki ad beutalót a vérvételre, és rá kell írtani minden szart engem először hülyének néztek a védőnőnél hogy miért onnan akarok beutalót:D rá kell külön iratni a wassermant a toxót, a vércsopit...öö asszem ennyi...és a vércsopi akkor is hasznos ha tudod a vércsoportodat és elvileg nem lenne gond, mert így is kimutatható ha más összeférhetetlenség van. :d

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Drága Holle!

Eszembe voltál de csak most szedtem össze ennyire magamat!
Ma már nem volt szívhang a mérete változatlan és amit egy doki se mondott csak ez most hogy a szikhólyag nagyobb méretű mint maga a magzat és ez rendellenességre utal!Nincs tovább...A doki azt mondta missed ab előtt nézzük még egy UH-át-hogy minek azt ne kérdezétek-kérdezte mikor kell mennem mondom hétfőn azt mondja jó akkor uh!És utána vége!Viszont a slusszpoén a végére maradt ha lehet ezt poénnak nevezni a petezsákom SZABÁLYOS!!!!!!Én is láttam a szabálytalanokat is tényleg hosszúkás volt most meg gyönyörű kerek volt mondta is a doki miért mondták,hogy szabálytalan mondtam neki higgye el az volt én is láttam!
Drukkolok nektek az édes drága babáitokhoz néha olvasni foglak titeket!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Üdv mindenkinek a gyengélkedőben! :) Szerintem a front is bekavar, én ilyenkor vagyok a legvacakabbul.

Vicus,
sőt, valakinek kell is diétáznia terhesség alatt, de azért csak óvatosan!

Nálunk a védőnő nem is adhat beutalót vizsgálatokra. Sőt, a nőgyógyim sem a magánrendelésén. Ezért kell elzaránokolnom a terhesgondozóba. Ott legalább időpontra megyek, remélem nem kell sokat várakozni, abban mostanság nem vagyok túl jó. :D

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Zsaklin, most láttam csak, amit írtál. :cry: :cry: :cry:
Nem is tudom hirtelen, mit írjak, annyira bíztam benne, hogy minden rendben lesz!!!! Külön sajnálom, hogy még van hátra vizsgálat, gondolom nem könnyíti meg a búcsút. Én sem értem, hogy miért kell vajon még egy uh, talán, hogy többet tudjanak, tudjatok arról, mi történt, miért történt.
Remélem gyorsan túl lesztek rajta, kislányod, a családod, és talán Larimami példája is tud egy kis erőt adni Neked, hogy minél előbb jöhessen a kistestvér. Az első 12 hét mindig rizikós, persze nem tudjuk nem beleélni magunkat abba, hogy kisbabánk lesz, pedig tudjuk, hogy sokszor van baj, és sokszor ez a baj igazából nem véletlenül történik, hanem mert a fejlődés nem úgy történik, ahogy kéne neki. Nagyon erős voltál végig, ezalatt a bizonytalan időszak alatt, bízom benne, hogy ezután is így lesz! Pihend és sírd ki jól magad! És ne tűnj el teljesen, jó! Szerintem többen a szívünkbe zártunk Téged ismeretlenül is, ahogy küzdöttél ezért a piciért, és ahogy tartottad magad, jó lenne, ha hallanánk rólad, talán egy picit mi is segíthetünk a vígasztalásban!

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Köszönöm neked amit írtál a sírással nincs gond egyfolytában megy :lol:
Azt beszéltük most a férjemmel mi 6 hót várni fogunk egyenlőre így gondolom majd látjuk két dolog tuti egyik 10. hét előtt nem megyek uh-r a másik Visszamegyek a régi dokimhoz.INkább szülök kecskeméten mint ezt a rémálmot még egyszer átéljem 4 uh 4 orvos mind mást mond

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Jajj Zsaklin most láttam csak..:S nem is tudom mit írjak szívem mélyén azt kívánom bárcsak elnézte volna a doki és ha hétfőn mész minden rendben legyen... :cry:
Mindenféleképpen írj hogy mi van veled és kitartás!! Apudnak is szüksége van rád.
Hatalams ölelést küldök!!!

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Sziasztok,

Holle,
Köszönöm az érdeklődést, igen, benézek hozzátok időnként. Én jól vagyok, illetve jobban. Nem mondom, hogy nem minden nap minden gondolatom az, ami történt..., de azt hiszem, már pontosan tudom, miért történt (a röntgen miatt), és így sokkal könnyebb feldolgozni. Persze mindig az jár a fejemben, hogy ha a kisfiamnak egy héttel később lett volna a balesete, akkor már tudom, és akkor már nem megyek be a röntgenbe... vagy ha két héttel hamarabb, és akkor még nem voltam terhes... De nyilván oka volt, hogy így történt. Talán Gergő még nem szeretett volna kistestvért. Vagy: szeretném kipróbálni a nyári terhességet is, és ezért ez a baba nem tavasszal, hanem ősszel szeretne születni... Próbálok pozitívan hozzáállni, és arra gondolni, hogy most akkor egy ideig újra teljes erővel a kisfiamé lehetek :)

Bozsofi,
Köszi, hogy értesítettél rólam, és hogy emlegettél :)

Zsaklin,
Nagyon-nagyon sajnálom. Én is végig nagyon drukkoltam neked. De sajnos úgy tűnik, ha valami nem kezdődik jól a terhesség elején, akkor ritkán lesz jó a folytatás. Úgy értem, hogy engem is mindenki biztatott, de ha a természet már eldöntötte, akkor a remény és a pihenés is kevésnek bizonyul...
Ez számomra érthetetlen, hogy a petezsák mitől volt egyszer szabálytalan, ma meg szabályos... De amíg volt szívhang, nagyon reményteli volt a dolog.
Azt olvastam, hogy kötelező a műtét előtt még egy ultrahangot csinálni, nyilván arra is jó, hogy az ember elbúcsúzzon, de szakmai oka van, missed ab műtétet nem csinálhatnak addig, amíg két külön orvos nem állapította meg, hogy nem élő terhesség van a pocakban.
Kívánok neked sok erőt, Zsaklin. Még én is sokat sírok egyébként...

Kép

Kép
larimami
 
 


Most olvasom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Bozsofi szívemből beszélt, mást én sem tudok egyszerűen többet mondani és szebbet. Nagyon sajnálom és én is reménykedtem egy másik válaszban, pláne, hogy egy naposok voltunk melengettelek jobban a szívemben. Kitartás Zsaklin és ha mégsem várnátok azt a fél évet, akkor szeretném látni, hogy pozitív a teszt és boldogok vagytok !!!(ja de fél v után is:D )
Majd megírod a hétfői vizsgálatot is, hogy mi volt??Gondolok Rátok!
Apukádnak mikor jön meg az eredmény???
Vicababa, Bozsofi Ti is rosszul voltatok akkor??Hú ez nagyon gáz volt, ma délután 4ig aludtam miután hazajöttem a védőnőtől.Vödör mellettem, de azt sikerült kihagyni, de 20szor biztosan ment a hasam.Erőm annyi van kb. hogy kimegyek a konyháig és iszom és utána alig várom, hogy visszafeküdjek. Olyan, mintha visszafertőzödtem volna, annyira rosszul voltam:((
Köszönöm a vérvétel-tanácsokat, végül is a férjem ment le a háziorvoshoz, mert ugye nem bírtam lemenni és adott beutalót a Csobánka térre, pedig nem szerettem volna oda menni, hanem a másik rendelőbe.Úgy látszik, hogy ez nem választás!
A toxoplazmát magánúton megcsináltathatom.Jó nem??Még egy vérvétel azért, mert a Tb ezt sem fizeti, csak mi fizetünk minden hónapban nekik :twisted:

Kép

Kép
holle
 
 


Larimami!
Te előrébb vagy mármint abban van tipped miért történt nekem halvány fogalmam sincs talán a stressz amit átéltem másra nem tudok gondolni!Igen én is jobban örülnék ha elindulna magától de nem sok esély mutatkozik egyenlőre!
Holle!Sajnálom,hogy még mindig kakául vagy kitartás!Persze ha lesz tesztem rögtön csatolom!!!!!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Holle, nehogy fizess a toxóért!! TB megcsinálja csak dokinak rá kell írnia!

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Larimami egyszerre írtunk, így nem láttalak, de jó, hogy írtál:))
Lehet a röntgen volt az ok, de lehet, hogy mégsem :oops: Nem tudni és látod Zsaklinnál sem lehet tudni, se Henónál. Minden rendben lesz mindannyiótoknál és nagyon fogunk nektek örülni!!!!
Vicababa hiába mondta a férjem a háziorvosnak a toxót, nem írta rá.Akkor hogy tudnám megcsinálni??? :shock:

Kép

Kép
holle
 
 


Szia Holle, a háziorvosod akkor egy... de akkor a nőgyogyival írasd meg egyébként a védőnő is be fogja xelgetni...nekem a Péterfiben lehagyták a ferlét pedig rá volt írva, mehetek én is megint. kell wasserman, toxo meg anti d-vércsopi...Ez tuti. :D nekem is most a nőgyogyi írta rá az új beutalóra és ezzel a kórházba kell majd mennem vérvételre.
Szóval hajrá és kitartás írasd meg.
Üdv
Vicus

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Vicababa, de hogy lehet, hogy akkor a háziorvos ezzel nincs tisztában???És én nem x-elhetem be laza mozdulattal???Serdán mek a nőgyógyászhoz, addig jó lett volna letudni, de nem szeretnék többször vérvételre járni, mert valaki nem tudja a saját munkáját :twisted:
Vicababa Te a Péterfybe fogsz szülni????De jó, Te már lassan túl vagy az első trimeszteren, én annyira várom már,hogy elteljen ez a félelmetes időszak az émelygéssel együtt:)
Lassan kihal itt a fórum, régen ha kimaradtam 2 napot nem győztem visszaolvasni, most pedig ha Te nem írsz leshettem volna körbe magamon :oops: Pedig nagyon élveztem, persze az anyatanyán ott vannak a lányok, de valahogy még nem bírtam most attól többet tenni, hogy ide benézzek. Talán ma már jól leszek, hát ez a hét nagyon gáz volt ezzel a vírussal :cry: Tegnap elmentünk kocsikázni, hogy végre kimozduljunk, de ahogy a kis utakon mentünk is émelyegtem, szóval még nem volt az igazi mindig.Ma meg milyen csodálatos októberi idő van :lol: Konkrétan kinézek és az jut eszembe, hogy mindjárt esik a hó :lol: Mit csináltok ma??Én lehet megpróbálok a férjemnek főzni valamit, de ez eddig csak elméleti síkon mozog csak bennem, pedig én eléggé főős vagyok.Husileves és valami, amit nem tok hogy mi még :lol:

Kép

Kép
holle
 
 


Szia Holle,

Én itt is írok neked :D
A vírusom még nekem is fel fel támad, már kezdem unni, szerencsére a többi rossz tünetből már csak egy kis fáradtság van. Szerencsére mi tegnap este betoltuk a hurkát szóval elvileg ma nem kell csinálni semmit, majd egy kis tzatzikit dobok össze.
Szerintem ha nem vagy jól, ne pont egy pöcsölős húslevest csinálj....esetleg borsó vagy valami zöldség? az hamar megvan...én i szeretek főzni, de sütni még inkább.
Valszín az Istvánban fogok szülni eddig ez a legszimpibb...meg a dokinénim nagyon sok jót mondott őszerinte a két legeslegjobb az istván meg az imre. a kolléganőm ott fog szülni szóval majd lesz hiteles friss infó első kézből :D hát már én is várom mert letiltottak a mozgásról(párom nagyon aggódik) és ha letelik akkor hajrá zumba :D

hát ha ügyi vagy simán ráírod :D bár nekem rá volt írva a toxó, a béna barom néni mégsem vette észre :s na mindegy ez a sok hülye fölösleges protokoll meg más baromság, a végére nem tudják kinek miért mit kell csinálnia. :S

Vicus

Kép
vicababa
 
 


sziasztok,

én is csatlakoznék ha nem baj :)

van egy kisfiam Ő 2009 márciusában született :) elvileg most március végén születik majd a kistesó :)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia Adryn!
Mi már az anyatanyán vagyunk. Gyere át te is oda.
www.anyatanya.hu (márciusi babavárók)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


elkelt :-)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára rabbe78 2010.10.10 20:41-kor.
rabbe78
 
 


de én nem akarok anyatanyára menni. nekem az nem tetszik és a régi topikom is itt van.... hát ha ti nem majdcsak lesznek még márciusiak akik maradni szeretnének...

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!
Drága Zsaklin,annyira sajnálom! Kívánok neked sok erőt az előtted álló napokhoz! Annyit gondolkoztam rajtad,a babád és az apukád....Na szal nekem azt mondták mikor meghalt apósom,hogy na Heni majd most esel teherbe,borsózott a hátam tőle utáltam! Nekünk az első gyerek 5 évre született,előtte 4 inszem és 2 lombik, persze sikertelen. Júliusba meghalt apósom és szeptemberbe megfogant az első fiam. Azóta megfigyeltem,hogy számtalan esetben ha baba születik a családba azt megelőzi egy közeli hozzátartózó halála. A babád nem akar maradni de úgy vélem azért,hogy az apukád meggyógyulhasson!Szerintem apukádnak apukádnak nem lesz áttétje és meg fog gyógyulni! Remélem nem haragszol rám ezért az eszmefuttatásért! Nem mindenki hisz ilyen dolgokba,annyira én sem néztem utána. De tény,hogy ha körbenézek működik a dolog!
henó
 
 


Adryn:hahó mintha láttalak vna az áprilisi topikban,gratula neked! Én még csak tervezem a babát,ebben a hónapban próbáltuk másodszor :D ,reméelm én áprilisi mami leszek :D Mikorra vagy kiírva?
henó
 
 


Holle:puszi neked! :D 5 napja volt pém,gyúrtunk rá rendesen :oops: 22.-én kell megjönnie,köszi, h gondolsz rám :)
henó
 
 


Henó: március végére vagyok kiírva (31.) azért írtam az áprilisiba is. de még egyelőre az a topik sem nagyon pörög :? remélem összejött az akció apával ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adryn 2010.08.10 17:13-kor.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Több már itt a hirdetés, mint a hozzászólás. :(

Niki (és mindenki, akit érdekel):
a csapat legnagyobb része átköltözött az anyatanyára, www.anyatanya.hu, ha megjöttél a kórházból, és van már erőd fórumozni (remélem mihamarább!), gyere utánunk! Kell regisztrálni, és röviden leírni, hogy miért szeretnél csatlakozni, de pillanatok alatt megvan! Gyere, jó? :) Repesve várunk!

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Ja és Henó,
drukkolok ám Nektek én is! :)

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


errefelé sehol senki ?:S

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de hátha valakit érdekel:


AKCIÓ!!! Vadonat új, bontatlan SENCOR SBM 1600 BÉBIŐR az eredeti ár alatt!!!
Bolti ára 12.000 FT

Rendkívül megbízható, DIGITÁLIS KÉT irányú! NE HAGYD KI! Garancia van a termékre!

* A készletben egy adó és egy vevő készülék
*

* Hatótávolság 400 m nyílt területen
*

* Frekvencia tartomány:1,9 Ghz
*

* Tápellátás hálózatról vagy elemről
*

* Lágy éjszakai fény a gyermek egységén
*

* A készülékkel kér irányú kommunikáció lehetséges
*

* ( Szülői egységtől a gyermek egysége felé is)
*

* Állítható mikrofon érzékenység ( 5 szint)
*

* Állítható hangerő (6 fokozat)
*

* Akku töltöttség kijelző
*

* Tartozékok: 2 darab AC adapter,2 db AAA akkumulátor elem
*

POSTÁZOM IS!
A POSTAKÖLTSÉGET A VEVŐ ÁLLJA!

AKCIÓSAN MOST 8.000 Ft

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!

Igen leállt ez a topik, még én nyitottam, de mindenki átment a tanyára így én is, ha nem akar egyedül maradni az ember...Sajnálom, mert nekem mindegy volt....
Ha vki még ide tartozna sok sikert és szerencsés babavárást kívánok! :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Henó: hogy vagy??? várunk ám az áprilisiba!!!! :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia Adrin!

Hát az áprilisiba én már nem megyek. Elég zűrösek voltak az elmúlt napok,meg is jött hamarabb mint szokott. DE aranyos vagy,köszönöm az érdeklődésedet :D
henó
 
 


Többiek! Mindenki!

Hogy vagytok?Mekkorák a babák! lécccci írjatok!
puszi mindenkinek
henó
 
 


Szia Heno!

Hát, sajnálom! :( Akkor most vártok egy évet, vagy még van egy hónapotok próbálkozni?
Anyatanyán nagyon sokan lettünk, az egyik szemem sír, a másik nevet, néha nehéz már követni. Többé-kevésbé mindenki jól van, első trimeszteri tüneteket leszámítva. Egyedül Niki van kórházban ismét, vérömleny és vérzés miatt, de alakul, babócája jól van, reméljük hamarosan hazaengedik.
Adryn nyitott itt egy új márciusi topicot, a régebbiek közül többen is leveleznek ott, bevallom én is rájuk nézek néha, de írni már nincs energiám.
Én holnap megyek uh-ra + vérvételre, úgy 6-7cm-re tippelem a Babócát, és remélem nagyon jól van, már csak azért is, mert én még mindig non-stop hányingerrel küzdök, és ha már én nem vagyok jól, legalább ő legyen. :)

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Szia Henó,

Remélem jól vagy és minél előbb megírod hogy jön a baba.
Én pénteken megyek uhura majd beszámolok..:D
Puszi

Vicus

Kép
vicababa
 
 


henó: már akartam írni hogy ha van kedved szívesen várunk az eggyel efeletti topikba beszélgetni :)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!
Eladó egy alig használt BabyBatz típusú kantáros kismama farmer nadrág! Szinte új állapotban, mert én alig használtam! Mindkét oldala gombos 3 féle méretig tudod állítani, a terhesség elejétől akár 9 hónapon át! Az ára: 3.500,-Ft + posta költség.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, úgy kérlek priviben keress meg és képet is tudok küldeni.

További szép napot Mindenkinek!
Bocsi a zavarásért!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok, bocsi, hogy betolakodok, a júniusi topikból írok.
Eladnánk Fisher Price akvárium kádunkat 8kissé már kinőtte a gyermek) irányára 7000.-
Kép
Kép
Érdeklődni: efacsen@freemail.hu címen lehet.

Még egyszer elnézést, és mindenkinek boldog babavárást, könnyű, gyors szülést!!

Lknyuszi

KépKép
lknyuszika
 
 


Sziasztok!
Kislányom kiságyát és babakocsiját szeretném eladni.
Adatok:
2009-ben vásárolt, nagyon keveset használt (kb. 3x aludt benne) Bogi kombi kiságy. 176x68x90. Matracméret: 60x120.
Anyaga: biolakkal kezelt bükkfa a rácsos kiságy része, laminált bútorlap a szekrény és az ágyneműtartó része, cseresznye színű. Fekvőfelülete 3 fokozatban állítható.
Ajtós, fiókos, dupla ágyneműtartós. Heverővé és szekrénnyé átalakítható. A pelenkázó szabadon variálható jobbra vagy balra. Ár: 35.000.- forint.
Bergon babakocsi:
0-6 hónapos korig a baba szemből látható, és egy ötletes megoldás révén, még mózeskosár jelleg is kialakítható. Később a babakocsi hátulról tolható, és sportkocsiként használható. Több fokozatban dönthető a háttámlája. Az esővédő, a lábzsák és a bevásárló háló benne van az árban. A babakocsi alumíniumból készült, súlya 10,5 kg. Könnyen, kicsi esernyő alakúra csukható. Ár: 15.000.- forint.
Érdeklődni e-mailben lehet: s.agnese2009@gmail.com

Kép
Kép
manó201001
 
 


Sziasztok!
Kedves Babócák és Anyukák!

Elnézést hogy igy ismeretlenül közbeszólok.

Kép

Kellemes babavárást mindenkinek :)

Kép
freyja
 
 


Semmi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2010.11.04 13:06-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy megint bepofátlankodok, de egy ismerősöm megkért,hogy segítsek eladni neki egy nagyon klassz babakocsit.Mindennel fel van szerelve!

Nézzétek, meg kihagyhatatlan!Köszi és még egyszer bocs!

Kifogástalan állapotban van!Mintha új lenne,pici karcok a vázon a használatból eredően,de azon kívül semmi!Ezek is csak akkor vehetőek észre, ha nagyon odakoncentrálsz.

PEG PEREGO SKATE


Ára: 125.000 Ft


Színe: zöld (green buble)
Mi van benne az árban?

-babakocsi váz
- mózeskosár,ami átalakítható sport ülésnek
-4 db kerék,amiből 2 pumpálható
- 1 db mózeskosár fogantyú
- isofix talp a hordozóhoz
- hordozó
- 2 db adapter
- pelenkázó táska
- lábszák, esővédő, palack tartó, cumisüvegtartó, pumpa


Újan mindez: min. 264.870 Ft!
Megspórolsz: 144.870 Ft-ot, több mint felét.

Akit komolyan érdekel e-mailbe tudok egy csomó gyönyörű képet küldeni róla.

Kisfilm a babakocsi használatáról:

http: //www.youtube.com/watch? v= LxtK-FQdEjY

Írj a : timcike81@yahoo.com

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy betolakodok a topikotokba. A 2010. májusi babás fórumról vagyok!Smile
Azért írok, mert a kislányom szekrényét kipakoltam, és találtam egy csomó olyan ruhát amit nem is hordott, vagy éppen nagyon kevésszer volt rajta! Ezeket most szeretném eladni! Ezért gondoltam arra, hogy írok Nektek, hátha valakinek megtetszik valami!

http://picasaweb.google.com/10721864840 ... directlink

Kukkantsatok be. A ruhák mind folt-, szakadás, és dohányfüst mentesek! Nagyon jó állapotban vannak, szinte újak! Akinek tetszik valami írjon, biztos meg tudunk egyezni! Ezen kívül van még egy kismama nadrágom, és egy csomag 2-es Libero pelenkám (46 db-os)! Ha érdekel valami keress bátran.

További boldog babavárást, és még egyszer elnézést kérek! Smile

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy bepofátlankodok de

Eladó egy Viktor Kombi Lux gyerekágy (Faktumban vásárolt) kókuszmatraccal, zenélős forgóval, pelenkázóbetéttel. Irányár: 60 000.-forint. Szegeden található. Megkímélt állapotban, mivel a gyerek inkább köztünk aludt. Most helyhiány miatt szeretnénk eladni.

Érdeklődni priviben vagy a 20/429-4196-os telefonszámon!!!

Stella
stella2007
 
 


Kedves Babavárók!

Eladó egy fa bölcső (kb. 100cm * 50 cm) a képen látható hibátlan, megkímélt állapotban, teljes felszereléssel 25.000 Ft-ért.

Kép

Kép

A bölcső guruló, de fékezhető kerekei segítségével könnyedén áttolható a másik helyiségbe, hogy mindig a közelben lehessen a kicsi.
A bölcső ezen kívül ringatható és fixálható (ez házilag megerősítésre került, így még biztonságosabb a bölcső fix pozícióba történő rögzítése) is egyben.
Az ár tartalmazza a teljes felszerelést:
- matracot,
- körbefutó fejvédőt,
- pamut ágyneműhuzatot (párnahuzat, takaró, lepedő)
- baldachintartót (fehér színű) és baldachint
A gyári matracon kívül tartozik hozzá egy méretre vágott kókusz-matrac is, hogy a baba a lehető legkényelmesebben tudjon pihenni.
Ez azért is szerencsés, mert ha apróbb baleset történik, akkor azonnal használható a másik matrac is.
A bölcsőhöz természetesen tökéletesen használható légzésfigyelő készülék is.

A bölcsőt személyesen a XVII-dik kerületben, vagy a XV-dik kerületben lehet átvenni, illetve érdeklődni lehet a 06-20-444-6347-es telefonszámon, az email4@freemail.hu email címen.

Mindenkinek további gondtalan, boldog babavárást, továbbá Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket, és Boldog Új évet kívánok!

Üdv: Emi
email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

Elnézést a bepofátlankodásért.
Először is szeretnék minden kismamának gratulálni,gondtalan terhességet,könnyű és gyors szülést,és mindenek előtt egészséges kis csemetét kívánni :)
Kisbabám kinőtt,de megkímélt ruhácskáit,illetve már nem használt dolgait szeretném figyelmetekbe ajánlani.A ruhácskákat,illetve a többi kelléket ezen a webcímen megtekinthetitek: http://picasaweb.google.com/jne.monika
Akit esetleg érdekel az írjon privit,vagy a tahirak.monika@hotmail.com címre :)
Még egyszer gondtalan terhességet,és utána örömteli babázást kívánok mindenkinek :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!

Egy kis reklám...
Eladó egy Peg Perego GT-3 babakocsi, mózeskosár övcsattal és 2 féle pelenenkázó táskával, alig használt, megkímélt állapotú (keréken látszik minden borda)

babakocsi: újszülött kortól ajánlott, alumínium váz, 5 pontos öv, cumisüveg tartó, esővédő, lábzsák, kosár, karfa, ablakos lehajtható levehető kupola, fékezhető és felfújható kerekek, az első bolygósítható. Autós hordozó is rögzíthető hozzá.

mózsekosár: egy mozdulattal a babakocsira rögzíthető Peg Perego mózeskosár. Biztonsági gyerekülésnek használható 0-6 hónapos korig a Peg Perego övcsattal. Jellemzők: állítható merev hordozókar, dönthető fekvőfelület, hintáztató funkció, kihajtató lábak, szellőzőrendszer, ablakos lehajtható levehető kupola, súly: 4,9kg

Iár: 120e Ft (ez kevesebb, mint a vételi ár fele)
Érd: agel@dravanet.hu
Nem kell megijedni, nem én használtam, csak 1 gyerek volt benne.
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
agmano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: