Új privát üzeneted érkezett!

És mi is a hely neve? Megy valaki a nyugatitól? Mikor?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Aki tud, jöjjön, én is most éppen elkezdtem taknyolni, de olyan allergiaszerű hapci-hapci hátán :?
Engem a fiúk elvisznek autóval, és csak hazafele kell bkv-znom; ők közben elmennek tekeregni :roll: Remélem amikor hazaérek, még meglesz mind a három gyermek :oops: (ilyenkor félek, hogy férjem nem figyel eléggé és Nimród vagy Bendegúz elszalad, eltéved.. és ugye az egyik nem hajlandó beszélni, a másik még nem nagyon tud :roll: )

Én ki vagyok nyiffanva, Bendegúzt ma itthon hagytam mert nem volt kedve oviba menni (nekem pedig nem volt kedvem kétszer járni..), de megbántam, mert egész nap hisztizett, semmi sem volt jó, szörnyen unta magát (annyira, hogy saját bevallása szerint belefáradt :roll: ).. Mondjuk most már kb 2-3 hete feltűnően sírós és nyafogós, nem tudom mi van vele, lehet csak fáradt..már nagyon szeretne menni a nagyszülőkhőz, 2 hét múlva visszük őket, majd jót fog tenni neki...

Klarissza, együttérzek veled, nagyon rossz lehet, hogy még meg sem foghatod :( Amúgy, amikor azt írtad, hogy rendben van a tüdeje, én azt hittem, hogy ez azt jelenti, hogy már szívni sem kell, hogy nincs több folyadék ..biztos én értettem félre :(
20140901114303
 
 


Enyém pocak 110 cm.

Csajok,
apa azt mondta, hogy a Westend helyett szívesebben húzódna meg a cuki egy másik sarkában egy süti és egy sportújság társaságában (szerintem a süti a lényeg :lol: ). Kérdés, hogy megengedjük-e neki?

Mai utolsó Telekomos munkanapom nagyon jól sikerült, búcsúzóul az egyik osztályvezető hölgy meghúzta a kocsinkat, mikor kanyarodott ki a garázsból. Céges autóval, úgyhogy minden rendben, biztosítás..., csak hát a macera, ami jár vele.

Klarissza,
továbbra is drukkolok!

Panndi,
szerintem gyere nyugodtan. Én is taknyos vagyok, Brunhild is, egy kis kötőhártyagyuszi már belefér.

Anyunak találtunk kardiológiai magánrendelést, a volt osztályfőnököm lánya az, lehet már jövő csütörtökön mehet. Azt a két hónapot nem szívesen hagytam volna.

Én nem aggódok, hogy mi lesz, ha megindul a szülés, max. betesszük a gyerekeket is a kocsiba. Ha éjszaka van, akkor is csak alva, pizsiben, szerencsére nem tél van, nem kell öltözni sem. Ovistárs anyuka is mondta, hogy hívhatjuk, jön. Ha meg véletlen nagyon elindul Boti itthon, a szomszéd utcában lakik a gyerekorvos, azért neki csak szólnék, hogy jöjjön, mire a mentő 20 km-ről ideér.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Klarissza, úgy sajnálom! Nagyon drukkolok, hogy most már gyorsan rendbe jöjjön minden!!!

Szerintem ilyen kis betegeskedesekkel nyugodtan eljöhettek, engem legalabbis nem zavar!

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


És akkor a képek:
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska :roll: A földszínten esetleg? :lol: :lol: :lol:

Nagyon jó, hogy találtál orvost anyudnak! A 2 hónap tényleg gáz :?
20140901114303
 
 


Brunhild,
max. a földszintig jöhet :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csajok!

Akkor menjek 3/4 10-re a Westendhez vagy végül mindenki a cukiba készül egyenesen?
Panndi, Gydavid?

A hely neve Maródi Cukrászda, McDonald's mellett van, a híd pesti oldalán. 10-kor nyit, úgyhogy sokkal előbb ne érkezzetek!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Ana
Általános jelenség, hogy a 6 hét szüneten felül még plusz nyári szabit is kivesznek az óvónők, emiatt nálunk már május végétől mindig összevont csoportok működnek, mert mindig hiányzik valamelyik pedagógus. Ilyenkor az éppen dolgozók szólnak minden anyukának, hogy ha tudja, akkor tartsa otthon a gyereket, mert olyan kevesen vannak...
Amúgy ez a suli dolog engem is nagyon aggaszt, két és fél hónapot megoldani kemény lesz.

Linacska, Panndi
Természetesen jöhettek a talira, sőőőt! :)

Rokakoma
Neked is nagyon örülünk, mégsem leszünk olyan kevesen :)

Linacska
Klasszak a képek! Jó volt a mozizás?
Engem egyáltalán nem zavar a párod jelenléte, csak neki ne legyen kellemetlen 7-8 vihogó nagypocakos :D
Még szerencse, hogy találtatok kardiológust, ráadásul ismerős, így remélhetőleg alaposan megvizsgálják Anyukádat.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Látom közben felkerültek a képek is. Szép kis dundi feje van Botinak :D

Addisz: Vihogó? Na de kérlek, mind komoly, jól nevelt, viselkedni tudó asszonyok vagyunk!
Kép
20140901114303
 
 


addisz,
a párom ha jön is, úgysem jön oda hozzánk, nem az a nagy ismerkedős típus. Amúgy lehet, hogy a Westendben marad, és csak a szája volt nagy, meg a vágya a süti után :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csajok! Ne rémisztgessetek! Mi az hogy " bibis" a Margit híd???????? A Westendhez is azon kell átmenni nem??

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


gydavid
Merről jössz? Ha M1M7, akkor a Petőfi híd is tökéletes, aztán végig a körúton.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Gydavid
Attól függ, honnan érkezel. De szerintem nem rossz a helyzet a hídon, én múlt héten voltam arra, akkor is a cukiba mentem, a gyalogosoknak rossz, mert még felújítják a járdát, de az úttesten simán mentek az autók! Ne izgulj, minden oké lesz!
Akkor Te odajössz a Westendhez, találkozunk?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Én lehet, hogy akkor csak a cukiba megyek. Ugyan nemrég csatlakoztam, így kicsit tartok attól, hogy nem tudok majd miről beszélgetni, de felismerni gondolom fel lehet majd egy csoport pocakos csajt. :D

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Addisz! Terveim szerint igen!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Fairytale
Gyere mindenképpen, hidd el, téma lesz bőven, pont olyan, amihez Te is hozzá tudsz szólni :D A curkászda felső szintjén leszünk.

Én akkor odamegyek a Westendhez 3/4 10-re, a főbejáratnál fogok ácsorogni, valószínűleg rózsaszín nadrágban, pocakkal :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Linácska: Kedvet kaptam megint 4Dre menni. Amikor mi voltunk még sokkal kisebb volt (25hetes), és annyira kiváncsi vagyok, hogy vajon, most, hogy néz ki? Hisz azóta sokat hízott. :)
Amúgy elbűvölő a pofija. Nagyon szép baba. Gratula hozzá

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Klarissza! Minden rendben lesz! A gyógyuláshoz idő kell, egy nyamvadt hörgőhurut is eltart másfél-két hétig. Eszik, önállóan lélegzik...rendbe fog jönni! Ha lehet egy javaslatom, menj oda a legszimpatikusabb orvoshoz és halkan, kedvesen suttogd el neki, hogy mennyire hiányzik neked, hogy csak egy kicsit megsimogathasd vagy megfoghasd a kisfiadat. Mondd meg, hogy mennyire örülnél 1-2 percnek is, mennyit segítene a további kitartásban és hogy ha tud segítsen. Szerintem biztosan tud intézni egy kis intimitást. Ne nővért kérj meg, mert az nem mer az orvosi utasításoknak ellent mondani, az tutira leráz. Kérlek próbáld meg, csak nyerhetsz vele!

jjucuss
Eger
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Egész éjjel folyt a szemem, nem tudom, mit lehetne még használnom a gyógyteán kívül, de reggel ki sem bírtam nyitni, így én kihagyom a mai napot :( Nem hogy javulna, egyre rosszabb :(

Nektek jó szórakozást!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Csajok! Jó bulizást! Beszámolót, képeket!

Lina! Mindenképpen magán kardiológus kell, jól látjátok a helyzetet. Ezzel a kivizsgálással nem szabad 2 hónapot várni. Kell szívUH és terhelés. Az angina azt jelenti, hogy a szív nem kap annyi vért amennyire szüksége van, ennek leggyakoribb oka a koszorúér-szűkület. Ezt kell kizárni. Számít az is, hogy nyugalomban vagy terhelésre jelentkezik a fájdalom ill., hogy nitrát spray-re vagy pihenésre szűnik-e. Vannak gyógyszerek, amit mindenképpen szednie kéne, a legfontosabb az aspirin (Aspirin protect 100 mg, Astrix).

jjucuss
Eger
 
 


Panndi!
Ezt úgy kell érteni, hogy csipás-gennyes, mert akkor felülfertőződött. A Septozyl szemkenőcsöt tudod megvenni vény nélkül. Antibiotikum, de helyileg hat és jelentéktelen mennyiség szívódik fel belőle, lehet használni.

jjucuss
Eger
 
 


Köszi jucus, de jó, hogy itt vagy Te meg Leo :)

Igen, csipás és gennyes, és már napok óta :( Ezt a szemkenőcsöt felírom és megveszem, köszi szépen!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Azt hiszem én értem haza legkorábban ... jó volt találkozni Veletek :)
Köszönöm :)

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Én is hazaértem. Jelentem: mindhárom gyerek megvan még :D
Mielőtt felvettek volna a fiúk, betévedtem a turiba :lol: Természetesen találtam pár kedvemre való rózsaszín cuccot :wink:
20140901114303
 
 


Sziasztok, kalandos út után én is hazaértem. :D Nem meséltem, de odafelé azért sikerült félórát késnem, mert férjem véletlenül rajtahagyta a gyújtást az autón éjszakára, és lemerült az aksi, ami persze csak induláskor derült ki. Pedig különben esküszöm odaértem volna időben!!!!

Hazafelé meg ahogy elindítottam az autót, elkezdett világítani az olajlámpa, na egy dolgot tudok az autókról, hogy ilyenkor nem szabad járatni a motort. Így férjem jött és "megmentett", és kiderült, hogy nem is az olajjal van baj, mert csak akkor világít a lámpa, amikor be van húzva a kézifék. Magyarán csak a jelzők keveredtek össze valahogy, amik amúgy egymás mellett vannak, talán a lemerült aksi miatt? Ennyi izgalmat egy napra... :)

Brunhild, micsoda örömhírek! :D

Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk, jó volt titeket személyesen is megismerni!

anabique
Budapest
 
 


Linácska
Nagyon édes Boti baba :lol: :lol: :lol: :lol:
Tábla :lol: :lol: :lol:
(Ha már lesz több babánk, nem lesz érdemesebb különszedni a babákat és a pocakosokat?)

Taliról részletes, képes beszémolót kérünk! Ki mit evett, miben volt, stb..... :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Sziasztok! Haza értem! Igaz az autópályán majdnem elaludtam, de rendkívül büszke vagyok magamra! Odaértem, hazaértem.
Én is örülök, hogy végre találkozhattunk!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Anabique :roll: Jó, hogy nincs nagyobb baj az autóval...
Bohócok ízlettek? Nálunk csak Bendegúz evett meg egyet, Nimródnak egyáltalán nem kellett, Etele megevett egy felet...

Gydavid, majd jelentkezz, hogy jól hazaértél! :)

Leo :D Én fagyit ettem, colát ittam és limonádét :)
Ha jól számoltam, tízen voltunk: Rokakoma, Hopihe, Linacska, Addisz, Kivancsika, Anabique, Gydavid, Fairytale és én.... Jujj, most kihagytam valakit :oops: , vagy elszámoltam magam? :oops:
20140901114303
 
 


Linácska, még nem is írtam, Boti képei nagyon jók! Milyen kis pufók! :) A harmadik képen hihetetlenül plasztikus az arca!

Klarissza, kitartás! Továbbra is drukkolunk nektek!

Leo, fegyvergyűjtemény :D :D :D Hát kb. :)

Panndi, jobban vagy?

Addisz, de örülnék neki, ha évente 6 hét szabin túl még reklamálhatnék további szabiért is... :D Miért is nem lettem óvónő?!

Brunhild, lányok nagyinál vannak a festés miatt, és csak 5-6 körül jönnek haza. Párom most indult értük. Úgy hogy vacsi után lesz bohóckodás. :) (Bohóc alakú süti a Maródiból.) Ezek szerint annyira nem nagy szám?

Szerintem is kilencen voltunk, hacsak el nem számoltam. Csinosabbnál csinosabb kismamák gyönyörű pocakkal. Leo, mire vagy még kíváncsi? :) Amúgy Pihe készített pár képet is.

Jelentem, kész a festés! Szerintem a színek találkozása nem annyira tökéletes, de nem volt idejük a festőknek várni a száradással. Lehet, hogy ha majd túl sok időm lesz (ha-ha!), kicsit javítgatok rajta ecsettel jövő héten. Elég vad lett... :shock:

anabique
Budapest
 
 


sziasztok!

hazaértem. a vendégek a vártnál 3 órával korábban jönnek, tehát rohangálok a lakásban mint egy mérgezett egér :)

csináltam pár képet, feltúrtam már a lakást a letöltőkábelért, telefonos segítséget is kértem, de nincs meg. :( azért nem adom fel! Addig meg majd én nézegetem ráérő időmben :)

először ittam tejeskávét + tejszínhab, meg egy győrki krémest, utána kértem még egy limonádét, majd ettem két gombóc fagyit, cseresznye-joghurtot, és puncsot :)

jó volt látni Titeket! :) és örülök, hogy mindenki épségben hazaért!

hopihe79
Budapest
 
 


a találkozón résztvevők megadták az emailcímet, ha valaki szintén kíváncsi még a képekre, dobjon egy címet priviben :)

hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi most értünk haza, Luca és a párom utánam jöttek, mert kellett egy-két dolgot vennünk a nyaraláshoz a Westendben.

Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk, vicces volt mindenkit a nick nevén szólítani :D És jó, hogy most már egyre több embernek van arca is :D
A Westendben amúgy már tök éhes voltam, úgyhogy a trüffeltortára és a két gombóc fagyira még simán lecsúszott egy óriás szelet pizza...
:oops: Ez a nap nem az önmegtartóztatásról szólt :)

Jó lenne majd babákkal újra találkozni, remélem egyben marad a társaság!

Gydavid
Örülök, hogy gond nélkül hazaértél, látod, nem is kellett izgulni ;) Legközelebb már csukott szemmel menni fog!

Ana
Teszel majd fel képeket a szobáról?


Amúgy szerintem üde színfoltja voltunk a cukrászdának, legalábbis a pincérfiú mindig jókat mosolygott :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


:lol: :lol: :lol: Mosolygok az élménybeszámolókon :lol:

Gydavid, megelőztél, vagyis gyorsabban írtál, mint én :) A lényeg, hogy szerencsésen hazaértél!

A bohócok nem rosszak, bár én sejtettem, hogy mi rejtőzik alattuk: kekszszalámi massza (a békák is azok)... mondjuk nekem túl édesek voltak, de azért megettem a maradékot.

Addisz :lol: Hogy fért beléd?? Én azóta egy virslit ettem meg (és egy bohócot) :)
20140901114303
 
 


letöltöttem a képeket, 6 db kicsit is élvezhető lett , mindjárt küldöm. :roll:

hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild
Simán :D Sőt, most éppen azon gondolkodom, hogy összeütök egy jó kis rántottát :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Lányok,
akkor ide tényleg egy közös fotó sem kerülhet fel?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Engem nem zavar, részemről nyugodtan jöhet a közös kép ide.
20140901114303
 
 


Most kaptam meg Pihétől a fotókat, amit a pincér csinált, az nagyon jó lett :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Nah, én is itt :) Szerintem is tök jó volt a tali :) Én egy sütit ettem, meg kértem egy ásványvizet, ami végül is nem érkezett meg :)
addisz: Muszáj feltenni?? :oops:
kivancsika
Budapest
 
 


Kivancsika
Nem, természetesen nem muszáj, azért is kérdeztem, hogy ha valakit zavarna, akkor azt nyilván tiszteletben tartom :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sajnálom, hogy hamarabb el kellett jönnöm. Azért nagyon jó volt látni Titeket, és Én is akartam mondani, hogy babákkal is jó lenne majd összejárni.
Eleinte kicsit furin éreztem magam, főleg, hogy én értem elsőnek a Westendhez. :) gondoltam, hogy várok, és mindenkinek csak a hasát néztem hátha Ő is a talira jött.
A cuki remek hely szerintem. Mondanám, hogy a következőre tudok, egy másik remek cukrászdát, de valószínű, hogy szülésig már nem fogunk összehozni másik talit.

Mi sajna csak most értünk haza, így kb lejártam a lábam. És csak ezután kezdődik az esti meccsnézéshez az előkészület. Így lehet, hogy lesz időm oldalakat teleírni. :D A meccs engem annyira nem köt le.


Addisz
: Én csak most látom, hogy a lányod mennyire olyan mint Te. :)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Akkor ezek szerint én értem haza utoljára, nagyjából most. De ugye mi még házassági évfordulóztunk is. Nagyon túlzásba vittük, elmentünk az IKEÁ-ba, ettünk húsgombócot, aztán hazajöttünk. Pont mikor elindultam, eleredt az eső, kicsit el is áztam.

Tőlem jöhet a fénykép, engem nem zavar. Nagyon jó volt megismerni benneteket.

Leo,
én bűnöztem, tejeskávé tejszínhabbal, 2db pogácsa, Light kóla :lol:
Arra gondoltam, hogy táblázatügyileg egyrészt elrejtem azt, aki régóta nem jelentkezik, meg két részletben teszem fel, hogy jobban látható legyen.

jjucuss,
anyura mindig a munkahelyén jön rá a rosszullét, tehát tuti terhelésre. Baumax-ban dolgozik, 56 éves, 58 kiló, és a 20 kilós diszperziteket, szőnyegeket, kisbútorokat szokta pakolni. Hiába mondjuk, hogy már nem kellene, de nem bírnak felvenni egy fiatal férfit, aki ezt megcsinálná. Szegényeknek mindig lesz valami bajuk, amiért nem tudnak dolgozni. Kapott 3 féle gyógyszert egyenlőre, aztán hétfőn hívja a magán kardiológust, és remélem csütörtökön már megy is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


majd elvégzek egy fotóstanfolyamot! :) rám fér (az öcsém fényképész egyébként! :))

hopihe79
Budapest
 
 


Nah, legyártottam kb 50 palacsintát, fogadjunk, hogy vacsira el is fogy a nagyrésze... (Hazaértek a lányok. :) Már úgy hiányoztak!!!! )

Pihe, látom, meglett a kábel. :) Nagyon szépen köszönjük a fotókat, szerintem is jók lettek!

Ettől függetlenül annyira én sem örülnék, ha felkerülnének ide a képek, max ha zárt lenne a topic.

Gydavid, örülök, hogy egyben hazaértél! :)

Addisz, holnap megpróbáljuk berendezni a szobát, inkább majd a végeredményről rakok fel fotót, oksi?

anabique
Budapest
 
 


Biztosan, nagyon jó volt a találkozó :lol: :wink:

Zárt fórum
Volt szó róla... akkor most lesz vagy mi van?

Azt néztem, hogy az áprilisi topik eltünt... gondolom, ők is zártak lettek...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Anabique, én is palacsintát terveztem mára, de aztán lemondtam róla.. :oops:

Ha gondoljátok, indíthatunk zárt fórumot. Illetve indítson az, aki tudja, hogyan kell :) Akkor viszont én majd átfésülöm ezt és törlöm a képeimet.. :roll:
20140901114303
 
 


Írtam emilt zárt topik-ügyben a szerkesztőnek!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Brunhild, nekem sem sok kedvem volt már a palacsintasütéshez, de biztosra mentek a lányok. Már tegnap megrendelték a palát, mikor indultak el reggel. :)

Leo, köszönjük! Bár eddig arról volt szó, hogy már futó topikot nem lehet lezárni, nem?

anabique
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: