Új privát üzeneted érkezett!

Dodi!

Mennek a drukkok, nagyon szorítunk :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap belgyógyászaton a diabetológián, déltől 17 óráig ültem ott, azt hittem megőrülök :twisted: :twisted: Mikor sorra kerülök, az az első szava a belgyógyásznak, hogy olyan sápadt maga, nem vérszegény? Basszus, 5 órát ültem egy levegő nélküli szűk folyosón 8 hónapos terhesen, mégis milyennek kéne lennem?? :twisted: :twisted:
Utána közölte, hogy a cukorterheléseim alapján nem vagyok cukros kismama, ezért nem írhat elő diétát sem, amíg el nem éri a terhelt cukrom a 7.8-at, szóval harmadszor is meg kell innom azt a szar cukros löttyöt hétfő reggel, és ha eléri a 7.8-at ,akkor diéta, ha nem akkor már békén hagynak erre a pár hétre. Komolyan mondom, hogy már direkt szivatnak :twisted: :twisted: És persze nem lehet tesztreggelit enni, mert az nem olyan pontos :twisted: :twisted:
Na most jól kipanaszoltam magam :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Biztos a hormonok teszik :lol: , de most jól elbőgtem magam azon amit Dodi írt Botond születéséről, hogy az anyukája milyen meghatódott volt :oops:
Hajrá Dodi, már nagyon várjuk Andort!
Vendég
 

 
 

Zsanka, sajnálom, hogy így szívatnak a cukroddal, de ilyenkor is jöhet a jól megszokott " a baba érdekében mindent" mondat és úgy máris könnyebb lesz :wink:
Vendég
 


Dodi! Hajrá!! én is megkönnyeztem amit írtál!!!várjuk a híreket!

KépKép
kaqk
 
 


Dodi!

Drukk!++++++++++++++++++++++++++!!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Nekem minden nap amikor bejelentkezem a babanetre megjelenik egy kis ablak, hogy lehet kérni zárt topik létrehozását. Ez csak egy ötlet, de nem lehet, hogy hosszabb távon ez lenne a megoldás számunkra?
Oda szerintem mindenki nyugodtan tehetne fel képeket, stb. Mert igaza van Jeannernek (szerintem) ezzel a külön facebook csoporttal, gmail-lel csak szétaprózodnak a dolgok. Bár mivel most sajnos beteg a fiam és csak mesét nézni van ereje ezért nyugodtan tudok mellette netezni, így meg tudtam nézni a gmailt is de erre általában nincs időm. Ha meg itt lenne egy zárt topik akkor minden egy helyen lenne. ( Face-n én azért nem akarok bejelölni senkit mert ott tényleg csak az igazi barátaim, rokonaim az ismerőseim, nincs is belőlük túl sok, mert nem akartam azt mint az iwiw-en, hogy 500 ember lássa napont a dolgaim.:oops: )
Na, ez csak egy ötlet volt, de gondoltam felvetem, aztán lesz ami lesz :)
Vendég
 


Dodi

Megy a drukk+++++++++
Gondolunk rád/rátok sokat. :)

Ja és a tippem: 4005 gr :D

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Az én tippem 3990 gr :D :D :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Megy a drukk....

Én ma sem vagyok jobban....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Dodi azóta már biztosan túl van mindenen, de jó neki :)

Zsanka, sajnálom, hogy szívatnak a cukroddal lehet jobb lenne, ha békén hagynának, nem olyan magas az, egyik sem.. nekem 9,4 lett a terhelt és még arra is azt mondták, hogy nem veszélyes, de diéta...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


dodi:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Majd gyere beszámolóval és képpel ha tudsz! :)

Én se vagyok ma toppon.Egész éjjel görcsöltem megint..mintha meg akarna jönni csak hol erősebben hol gyengébben.Ha felálltam bekeményedtem.Kissé vagyok fáradt :(

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Itt minden ok. angol órám volt..szerintem tetszett Dalmának!

Dodi: 3780g

zárt topik..jó ötlet!

KépKép
kaqk
 
 


Állitolag holnap megint jön egy front.
Bár én már lassan nem tudom mitöl vagyok vacauk.Front,meleg,szél,hideg..???Na mindegy.
Megprobálom lefoglalni magamat,de az sem megy könnyen ,nagyon hamar elfáradok.
Én most éjjel egészen jol aludtam,de attol függetlenül tudnék aludni most is...
Enni viszont megint nem tudok....ettem pár falatot,és éreztem ha még ennék,visszajönne minden..Nem tudom mitöl lehet ez...

Igen,sztem is jo lenne a zárt topik.Én azért is csináltam face-re is...folyamatosan bejelöl valaki,de nem nagyon tudom beazonositani hogy ti vagytok-e...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


topik. ez maradhatna nyilvános..ha vki később csalakozna és e mellé it egy zárt topik, ahova olyat írunk, amit mással nem szeretnénk megosztani + fotók..:-)


én ma mérlegeltem .....-0,5 kg. 23 hét óta van így fél kg-s hízás....kíváncsi vagyok doki mit mond....pedig eszegetek.... :oops: :shock:

KépKép
kaqk
 
 


Jeanner, 9.4? Aztaaa! A fiammal is ekörül jártam, akkor is csak diétára fogtak. Egyébként eredményes volt, de az már tényleg terhességi cukor, babát napi többször szúrni fogják!

Nekem 7.6 lett, és nem örült neki a belgyógy. Az még valóban nem td., viszont figyelmet igényel. Állítólag 8.0 felett mondják rá, hogy Ez Az.

Pénteken megyek védőnőhöz, kiváncsi vagyok, hogy fogytam-e.


Dodi, én is megsirattam, amit és ahogy anyukád mondott, ez olyan megható. Amint tudsz, írj!

Zsanka, ez szívás a köbön. Én már zöld lettem volna az idegtől! Diétázz, vesztenivalód nincs vele és ennyi. Sajnálom, hogy újra megitatnak azzal a carral, nem kéne erőltetni ilyen eredménynél, mert nagyon megterheli a szervezetet... de ez csak az én véleményem (meg az endokrinológusomé).

Zárt fórum, benne vagyok!

ZSEBBI

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Még mindíg semmi hír?!

Zárt topik jó ötlet!én is szivesebben írogatok,ha nem látja mindenki :lol:

Most fejeztem be a vasalást,már nem tudtam tovább halogatni annyi volt :oops:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Közhírré tétetik:

Dodi másodszülöttje, Andor baba a mai szép napon 12 óra 16 perckor 3,64 kg-os indulósúllyal és 52 centiméteres "magassággal" megkezdte önálló életét Anyukája pocakján kívül :)
Csókosszájú, nagyhajú és gyönyörű :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dodi majd jön a részletekkel, de most akadályoztatva van, kanül van a kezében és nem tud tőle írni.... :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane: Köszönjük a jó hírt :)

dodi: Nagyon nagy Gratula és sok boldogságot kívánok neked immár 2 kis legénykével :)
Tényleg nem lett egy kis baba 8) Ha bent maradt volna 2 hétig bőven lett volna 4 kg vagy több is..ugye? :)

Pihengess amennyit tudsz...persze azért várjuk a beszámolódat tőled és ha van egy gyors képed azt is!
8) :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Huh csajok :oops: Kezdek kicsit érzékeny lenni így a végére.Valahogy átéltem most milyen lehet dodinak már nem tudok én se várni 2 hetet!!!!!!! Akaroooom a kisfiamat a közelembe tudni (persze most van a legközelebb hozzám de nem látom)és tudni,hogy jól van stb....nagyon türelmetlen lettem most hirtelen.Éjjel is a görcsök közepette ezen agyaltam,hogy milyen lassan fog eltelni ez a 2 hét :(

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Loislane: köszi a hírt, már nagyon vártuk..:-)

Dodi: sok szeretettel gratulálok! szép adtok..:-) jó egészséget és sok tejcsit..!!!

Várunk képet beszámolót amikor majd tudsz!!

Anyamci: már én is nagyon türelmetlen vagyok, de azért szeretném ha még növögetne legalább a 37-38. hétig.....de ki tudja lehet még 4-5 hetet is kell várjak rá......nagyon akarom hogy gyorsan teljen az idő!!!

KépKép
kaqk
 
 


Végre!

Dodi!

Gratulálok nektek! Jó egészséget és sok-sok tejcsit! :lol: :lol: :lol:

Kép

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Juhéééé!!!!!!!

Isten hozott Andor baba :D :D :D :D

Gratulálok Dodi, nagyon szép méretek, pihizz sokat, aztán majd várjuk a képeket a csókos szájú hajas babáról :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Dodi, NAGY-NAGY GRATULÁCIÓ ANDORKÁHOZ!!!
Teljesen jó méretek, ügyi vagy :)

Kép

Loislane, köszi szépen a híradást!

ZSEBBI

maccs1
Budapest
 
 


Anyamci, 09-én szülsz, jól emlékszem ugye? A legvalószínűbb, hogy TE leszel a következő :wink: :lol:

maccs1
Budapest
 
 


nem.23.-,án megyünk be délre.még 2 hét.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Kicsidod,nagy-nagy GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!

Pihengess,de azért ha már tudsz jelentkezz...

Üdvözöljük a Nagy fiut a nagy világban....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Ááá, tudtam, hogy valami jelentősebb hetem kezdetén, úgy emlékeztem, hogy a 35., de a 37. Na, még odébb van, de mindjárt eljön. Most már épp itt az ideje a babaesőnek! :wink: :lol:

Én holnap megtudom a saját dátumomat.

maccs1
Budapest
 
 


Gratulálok a pici Andorhoz!:)

Remélem nem viselt meg nagyon a műtét, és jól vagytok mindketten!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Hááááááát a türelmetlenségem lassan átmegy idegességbe ma! :twisted: :shock: :oops:
Nem tudok meg se mozdulni...mármint felállni mert rögtön keményedik a hasam...most már kellemetlen jah..és párosul azzal,hogy egyből pisilnem kell!Lassan indulok a csajokért...kiváncsi leszek hogy érek el oda..hányszor állok meg..és mennyi időbe fog telni..Fekszek egész nap..de az is baromi kényelmetlen.A férjem a lelkemre kötötte,hogy csak pihizek ma semmit nem csinálok.Hát ....nem is tudnék.Ráadás.Milán is nagyon aktív a szokáshoz képest.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Dodi: Gratulálok a pici Andorhoz!

Zsebbi: Köszi a választ. Nekem is ellenemre van ez a törölközős módszer. Ezért volt jó a megerősítés. A bimbóvédőt meg beszerzem, legfeljebb nem kell majd használnom.

Ahogy lassan születnek a picik már mindannyiunkban benne van, hogy a sajátunkat magunkhoz öleljük végre. Mivel első gyerekes anya leszek néha meg kétségbe fogok esni, hogy jól csinálom-e. :oops:

Ma kaptam egy jó hírt nem kell elmennem az Önkormányzathoz a frissített (300 napnál nem régebbi) házassági anyakönyvi kivonatért. Szerencsére elfogadják az eredetit. Ezzel megspóroltak egy hivatali tortúrát.
A mai nap meg a Kincstárban dekkoltam, a sorszámom szerint 88 ember volt előttem (de többnek tünt). Családi pótlékhoz igazolást vittem. Mikor nagy nehezen bejutottam, a hölgy közölte velem, hogy ki kell tölteni egy igénylőlapot is a férjemnek és nem kellett volna ennyit várnom feleslegesen. Természetesen nem kellett volna a biztonsági őrhöz mennem, hanem csak az információhoz. (Ezt nekem tudni kellett volna) Persze arról megfeledkeznek, hogy a biztonsági őrökön keresztül lehet csak bejutni ügyintézni. Hiszen ők adják a sorszámokat.
Tehát lesz még egy utunk. :(
Rengeteg kismama volt a picikkel együtt. Ami elszomorító, mert nekik is ki kellett várni a sorukat. Bár volt kialakítva bama-mama szoba, akinek szoptatni kellett az használta is.
Bocsánat, hogy rátok zúdítottam, de ez a hivatali ügyintézés kiakasztó.
liza80
Budapest VI. kerület
 
 


Anyamci!

Küldtem neked pü-t. Remélem megkapod.
liza80
Budapest VI. kerület
 
 


Anyamci,velem is igy van...pont ahogy leirtad,ráadásul egésznap aludni tudnék....
Na,hogy jutottál el a lányokért???

Liza.sajnos szomoru,de tényleg igy müködik minden ebben az országban...csa várni,várni,és várni....

Épp most irtam Anyamcinak Face-n hogy milyen "rendes" emberek vannak 1 orát dekkoltam a törpökkel dokinál 1 táppénzes papirért.Válasz az volt :mindenki várja ki a sorát.... :oops: :twisted: :evil:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Liza,most néztem vissza ,Te pont fullra eltaláltad Andor születési sulyát....tippként...ügyi vagy.. :P

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


DODI! Gratulálok a pici fiadhoz! Siess hozzánk a beszámolóval :) Remélem mindketten jól vagytok!!! Kép

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Dodi
Sok szeretettel gratulálok!
Kép
Vendég
 


Zsanka
Én ezt nem értem... egy diabeteszes diétát BÁRMIKOR elkezdhet az ember... nem kell ahhoz diabétesesnek lenni! Nem azon múlik a dolog, hogy néhány tizeddel magasabb vagy alacsonyabb vércukorszintet mérnek esetleg egy-két alkalommal...

Anitakel
Felőlem lehet zárt topik...
Facebook-on én nem vagyok fenn... és egyik ilyen közösségi oldalon sem...

Kaqk
Ahogy én nézegettem... ha egy topik zárt lett, akkor a nyitott topik elsorvadt...
El kell döntenünk, hogy vagy zárt topikot akarunk, vagy maradunk továbbra is itt így...

Vikianya
Lehet, hogy más is csak egy táppénzes papírért várt a doktornál...

Engem a városi közlekedés akaszt ki... már nem bicajozok... kocsival nem lehet a városban közlekedni, mert mindenhol elterelés, útfelbontás van... a tömegközlekedés is kaotikus :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Kicsidodi!

Szívből gratulálok, jó egészséget és sok tejcsit kivánok! :D
mabe79
 
 


Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Vendég
 


Nálunk tiszta káosz minden! Pont az utolsó hetekre kellett összecsúsznia a dolgoknak a fejünk felett.
Ma volt nálunk a fűtésszerelő, kaptunk egy kazánt(kertes házunk van, eddig gázkazán ment, de így nem bírjuk majd anyagilag, hogy egész nap itthon leszek), azt szereli, holnap is jön, de nekem holnap UH, már 2 hete megvan az időpontom, még jó hogy apósom olyan rendes, hogy itt lesz vele.
De még holnap sem lesz kész, még a jövő héten kell a füstcsövet felrakni.

Vettünk ma egy konyhaszekrényt, végre találtunk olyat, ami árban tűrhető, és egy plusz elemmel végigéri a konyhát.
De a víz és gázvezetéket ehhez is át kell tenni a szembeni falra, de azt csak a jövő héten csinálják meg. És újra kell burkolni az egész konyhát.

Ráadásul a plusz elem csak egy hónap 6 hét mulva lesz kész. A többit el lehet hozni. Szerintem már meglesz a baba, mire rend lesz.

bocsi, sok voltam :oops: :oops: :oops: csak ki kellett panaszkodni magam.
mabe79
 
 


Köszi Carotta a táblát!
Jó látni, hogy már vannak babásaink. tök jó lesz, ha már mindenki abban a táblázatban lesz :D
mabe79
 
 


Dodi
Kép
Vendég
 


Felőlem is lehet zárt topik... igaz, én ott se fogok mást, máshogy írni, mint itt... :wink:

Kaqk
Hova járs angolra?

Carotta
Közlekedést ne is mond! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Én még bicajozok... :wink:

Mabe
Kitartást!
Vendég
 


Carotta,tényleg köszi a táblázatot,nagyon ügyi vagy.... :D :P :wink:
Ancsa03 is megszült(ö a kolléganöm),de nem tudok pontos adatot.Ha beszélek vele megkérdem,és megirom majd


Hát táppénzes papirét nem kell bent lenni a dokinál 15 percet sztem,de a lényeg hogy tul vagyunk rajta,és már nem kell sokat mennem hozzá.Csak kicsit kiakaszto,hogy milyen emberek vannak.
Huu,a tömegközlekdesé,ne is mond.Nem is tudom hova mentünk multkor Apával busszal.Ö (is) teljesen kiakadt hogy felszállzunk mindenki rámnézett,és utána mindenki "hirtelen" vagy elaludt,vagy kinézett az ablakon.Ö nagyon mérges volt,én felsem vettem mert anno nem volt még jogsim,és már megtapasztaltam milyenek az emberek.Sajons.. :oops: :cry: Ugy kellett az embert csititanom.Ez van sajna.

Mabe,kitarátst,de maugy panaszkodj nyugodtan,látod én is azt teszem... :oops:

Azt nézem,hogy milyen sokan eltüntek...vajon kivel mi ujság lehet???!!! :oops: :roll:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


praszlera ezt neked küldöm, hogy minél hamarabb otthon legyen Bendegúz és Marcell :)
Kép

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Kicsidodi:Gratulálok!

judo86
Vizslás
 
 


liza?Nem jött semmi... :? Most írok rád egy üzit én is hátha azt megkapod és tudsz arra válaszolni és akkor küldheted újra az üzit :)

Zárt topic:Igaza van carottanak...vagy ez vagy az..el kell dönteni.De,én személy szerint maradnék itt így ahogy van.Olyan megszokott már a csapat is és a feeling is szerintem.Aki meg nem akar a facen is lenni vagy bejelölni a másikat az nem teszi meg. Elérhetőséget ide eddig se rtunk se nevet max képet tettünk fel..azt meg mindenki el tudja dönteni,hogy tesz-e fel vagy sem.Ha ide nem akkor ott a gmailes cím ami eddig szerintem jól bevált ilyen esetre. :wink: Akinek nincs meg annak szerintem bármelyikünk elküldi szívesen privibe.
Bocsi ha nem értetek egyet de nekem ez a személyes véleményem.Persze ha azt szavazzátok meg akkor az lesz :)
Viki: az túrámat facen elmondtam...A víz jó volt de hírtelen ott majd össze...csináltam magam mert megint volt egy nagyobb keményedésem és alig akart a görcs kiállni...aztán szép lassan elengedett.Most azóta elvagyok..még. :)Remélem így is marad...báááááááár

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


részemröl maradhtunk igy itt ahogy vagyunk,nekem ez tök jol megfelel.Face-re sem kötelezö jönni,ez csak 1 ötlet volt részemröl,de tényleg nem kötelezö.Ha bejelöltök mindenkit visszajelölök,és aki ugy gondolja jöjjön ott a zárt csoportba.

Megyek végre,én is lefürdök...hátha kicsit jobb lesz,és nem fájok ,keményedek majd ennyire...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Andor pofi:

Kép

További örömteli babavárást Nektek! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: