Új privát üzeneted érkezett!

dincus- nem tudom,hogy ott a boltba is ugyanennyi-e?Hívd fel őket és kérdezz rá,vagy e-mailbe kérdezd....Nagyon cuki pocid van,szép formás és hegyes, én is dobok mindjárt. :wink:
Az enyém valahogy nem csajos pocak, olyan,mint Atticy-val.

25 hét+2 nap az Uh szerint.


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


De szép a Tied is, sokat nőttetek a múlt hét óta! :D
Jó a hajad, nagyon jól áll ez a frizura! :wink:
Szerintem nincs olyan, hogy csajos poci, mindez alkati kérdés meg hogy a baba hogy fekszik. A tiéd tényleg sokkal kerekebbnek tűnik, de lehet hogy azért más szögből is van fotózva mint az enyém!
Igen, fel fogom őket hívni, jó ötlet, ne menjünk hiába. :D

Lencsét főzök, most arra kattantam rá. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


nagyon szépek vagytok csajok :-)
holnap csinálok én is képet,már rég csináltam :-)
nem volt pihi ma, délelött anyunál voltam a kórházban.aztán föznöm kellett,aztán lépcsöházat takarítottam,aztán mentenm céges buliba...
jót ettem, sokat nevettünk,most majd olyan vagyok mint a hulla. a derekam majd leszakad... holnap pihizek többet,mert így nem lesz jó...
én sem tartok még sehol az ajándékokkal... pedig nagyon el kéne kezdeni...
na jó éjt csajok...
Vendég
 

 
 

dincus-köszi a bókot.Tegnap vágattam le,mert már nagyon el volt nőve, csak ide hazára nem állítom be,mert fölösleges.Vettem Mg pezsgőtablettát.És picikét enyhült csak...remélem holnapra jobb lesz.Zsejke ma nagyon aktív volt.Most is egyfolytában rugdos.

bazsa- de jó neked, te sosem unatkozol,mindig van mit csinálnod.Igaz én sem unatkozom, de szívesen járnék társaságba vagy bulizni egyet.Hétfőn jönnek hozzánk a 3-as iker csajok 2 évesek.Már nagyon várom,mert 1 éve nem láttuk őket,pedig 20 km-re laknak.Mindenki elfoglalt....És hoznak egy csomó rucit.Várom a képet holnap!!!De ne úgy tedd föl,mint a sütit! :P :)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Fú nagyon befürödtem a lencsével...fini volt tényleg, de nagyon felfújódtam, még most is érzem, áh.
Meg egyébként is nyűgös vagyok, megint vagy még mindig van a torkomban valami, mióta megittam a teát, be is vagyok rekedve, de unom már, pedig szedek mindenféle vitamint. Hjaj!

Bazsa, sajnálom, hogy ma sem adatott meg a jóízű pihenés, de mostmár szorítsd ki magadnak mindenáron!
Timci! remélem az is használ, bár a pezsgőtabinál (először tapit írtam, de azt nem mertem itthagyni :P) jobb a magneb6 szerintem.
Sára is nagyon aktív, asszem ez mostmár így lesz végig. :D
De cukik lehetnek az ikrek, hárman, nem semmi! :D Nem csoda, hogy szívesen elajándékozzák a rucikat! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
hát igen a puffasztó kajákkal már én is óvatosabb vagyok,mert ha nem eszek semmi olyat,akkor is felfújódok délutánra,estére... pedig semmi szénsavasat nem iszom,szinte csak szénsavmentes vízet.
én is elkezdtem köhögni már megint,nekem a kakukkfütea használ a legjobban. egy csésze és máris jobban vagyok...

timci,
nekem is bejön a frizurád,tök kényelmes lehet.... jó azoknak akiknek jól áll a rövid haj... én is erösen gondolkodom,h levágatom,mert sokszor zavar nagyon.az én fejemen úgyis tök mindegy milyen hajszerkezet van :lol:
így vagyok a sapkákkal is... semmilyen nem áll jól... a hugom meg a 2 unokahugom, nekik mindegy mit tesznek a fejükre,jól áll nekik... még ha vmi idétlen sapkát húznak fel még az is jól áll nekik... hihetetlen...
Vendég
 


Bazsa, sapkáknál ugyanez van nálam is, hogy szinte semmi nem áll jól, 6 éve vettem egyet, na azt használom már évek óta, mert a többi olyan, mintha bilit húznék a fejemre. :lol:
Hááááát, Réka baba imádni fogja húzgálni meg abba fog kapaszkodni, úgyhogy ez mindenképp egy indok a vágás mellett. De amúgy meg olyan szép a hajad, azért fizikai fájdalom is lenne megválni tőle. Nehéz döntés.

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- hát remélem nem fogják szétszedni a lakást.Az biztos, hogy hétfőn nem fogok unatkozni. :lol: Nekem az orvos barátunk ajánlotta a pezsgőtablettát és képzeld mára nem is fáj már.Tegnap még néha néha előjött, de ma még nem érzetem. 8)


bazsa- hol a fotó? :lol: Nekem hála sokkal jobban áll a rövid haj,mint a hosszú, majd készítek úgy is képet,mikor belövőm, hogy lásd milyen is kell legyen.Majd 7-én,mikor megyünk a koncertre.Én is úgy vagyok vele, hogy minden sapi jól áll, viszont napszemüvegekkel vagyok nagyon bajba.Na abból aztán nagyon nehéz kiválasztani,ami jól áll.Majd ha a kicsi megszületik mindig kösd össze,mert folyton tele lenne hajjal a keze.Nekem Ati születése után nagyon elkezdett hullani a hajam, meg is ijedtem, de azt olvastam ez természetes. :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bazsa, sapkáknál ugyanez van nálam is, hogy szinte semmi nem áll jól, 6 éve vettem egyet, na azt használom már évek óta, mert a többi olyan, mintha bilit húznék a fejemre. :lol:
Hááááát, Réka baba imádni fogja húzgálni meg abba fog kapaszkodni, úgyhogy ez mindenképp egy indok a vágás mellett. De amúgy meg olyan szép a hajad, azért fizikai fájdalom is lenne megválni tőle. Nehéz döntés.

Viszont ha eladja a fodrásznak, akkor még pénzt is kap érte :)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


volt,h pesten megállt az autóval a csaj,odajött hozzám és megkérdezte, h nem e tervezem levágni a hajam,mert ö megvenné... hát mondtam neki,h nem tervezem és ha egyszer le is vágatom,megtartom emléknek... azért ennyire nem szeretem a pénzt :-)
nos timci nekem sem sapkát sem napszemüveget nem lehet találni,ami jól áll :-) ilyen feje nincs még egy embernek :oops: de nem baj, jó arc vagyok az a lényeg :wink: :lol:
a fotó érkezik ne izgulj, hosszú ez a nap még :-) délután estefelé nagyobb a hasam megvárom :wink:
Vendég
 


Sziasztok szép kismamák!
Ígérem egyszer én is dobok majd képet még március előtt. Karácsony felé biztos több is készül.
De lehet, hogy ma is lefényképeztetem magam... :wink:
Ugyanis csinibe kell vágni magam/unkat. Este megyünk Katalin bálba a helyi műv. házba. Férjemmel ez lesz életünk első és egy darabig utolsó bálja... De gondoltam erre el kéne menni, egyet táncolni (bár nem nagyon tudunk, de szeretünk, lagzin elég jól nyomtuk :lol: ), meg egy kicsit ismerkedni az itteni emberekkel, kultúraszerűséggel.

Jövő héten meg lehet, hogy okosabb leszek kismamatornailag. Itt Dömsödön nincs ilyesmi, de a közeli Ráckevén van, úgyhogy jó volna ezt kihasználni a 31-32. hétig (állítólag annál tovább nem ajánlott). Az úszásról már lemondtam, de a torna jó volna, meg ismerkedni is. De ha nem jön össze, akkor jön a kimamatornás dvd, de csoportban jobb volna...

További jó hétvégét mindenkinek.
Pussssssssz:
Emese
emi79
Dömsöd
 
 


az igért kép...
nem lett olyan jó,majd csinálok még jobbat :-)

Kép

Kép
Vendég
 


HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ az Anyját!!!!!!!!!Ez már igen Bazsa!Mivel ritkábban látok rólatok képeket,ezért most óriási a változás!Baromi nagyot nőtt a pocak a múltkori képed óta!Nagyon hasonlít az én pocakomhoz a tied.Szép gömbölyű.Cuki :wink: 8)


Ma már nem fáj a pocak, nincsenek görcsök és tegnap sem voltak.Nagyon boldog vagyok.Nem iszom meg az egész dobozzal, hogy ha még előfordul legyen tartalékba, de bízok benne, hogy nem kell már többet.Nagyon xar az idő,ilyen tiszta depis,úgy nem szeretem.Legyen hó, hogy tudjunk kimenni hóembert építeni!Már nagyon várom.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na mára már lett egy iciripiciri hangom. :)
Bazsa, kakukkfűm nem volt itthon, csak kamillám, de úgy tűnik az is használ valamit. Nagyon szép a Rékazug, tényleg hasonlít a Zsejkelakra! :lol:
Hehe, én bezzeg mindig délelőtt fotózok majdnem éhgyomorra... :lol: Na majd egyszer rakok fel egy estit... :lol: Sőt a reggeli mellé rakom az estit! :D
Timci! Nagyon örülök, hogy segített a tabletta. :D
Emi! Várjuk a képet! Remélem jól sikerült a bálozás! :D
Kismamatorna: biztos többféle van, én a brendonba jártam, de ott a csaj még a szülés napján is tartotta a tornát, így is túlhordta...úgyhogy azt lehetett a végéig. :)

Na megyünk csavarogni kicsit.

dincuska
 
 
 
 
 
 


timci,
köszi a bókot :-) én is látok hasonlóságot a pocakunk közt :-)
jó neked,h nem kell állandóan szedned a magnéziumot... én minden nap 600 mg-ot megeszek,különben fájok... a dokinöm azt mondta,h a kettös anyaméh miatt lehet,h nálam nagyobb a fájdalom. ugye csak az egyik nö és a másikat húzza vagy vmi ilyesmi...

dincus,
nagyon édes az emma,ahogy mesél.... düböjög a mooozdonnnny :-)
nagyon ari...
Vendég
 


dincus-hát még én. Nem igaz, hogy meg voltam ijedve tőle,tudtam,hogy ez valami más,nem veszélyes fájdalom, csak elég kellemetlen volt.


Bazsa- hát én nem tudom mire fogni ezeket a fájdalmakat.De a lényeg, hogy hat az Mg!Kíváncsi lennék azért a többiek pocijára is!Kié hasonlít még kiéhez?Nem csajok?! :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
van aki szívesen megmutatja amije van,van aki meg nem...
nem vagyunk egyformák... látod,mi minden nap itt vagyunk, van akinek erre nincs szüksége... vagy lehetösége....

nagyon közeledik a karácsony,és sehol sem tartok... pedig idöm az lenne rá :-) azt hiszem a héten elkezdem...
jövö hét szerdán megyek a dokihoz,már nagyon várom... bár a cukros sztorit nem annyira,de azért kíváncsi vagyok :-)
Vendég
 


Bazsa, én is nagyon bírom, ahogy mesél, irtó cuki! :lol:
Reggel barátnők voltunk. ,,Barátnőm, hiányozni fogsz, várlak nagyon, hogy gyere értem!" :D

Képek: arra gondoltam, talán sokan azért nem raknak, mert feszélyezi őket, hogy úgymond bárki megnézheti. Lehet, hogy el kéne gondolkodnunk a zárt topikon, mit gondoltok?

Karácsony: paff, ma felrakom a világítós díszeket, legalábbis Emma annyira szeretné, de előbb takarítani is kell, mert minden tiszteletem apáé ugyan, hogy főzött, dehát képzelhetitek a konyhát, mi maradt utána...mint egy atomrobbanás! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szépek a pocakok! És hatalmasat nőttek!!!! :)
Érdekes, hogy a pocak formája nem függ az alkattól, gyerekszámtól, nemtől....stb. Dincusé hegyes, Bazsáé meg Timcié és persze az enyém meg nagyon kerek.
Hogy álltok a sötét csíkkal? Line negra, vagy ilyesmi a neve. Nekem még mindig nincs. Beszéltünk már róla egyszer, és akkor azt mondtam, hogy szerintem összefügg a nemekkel. Dincus szerint a hormonokkal. De megnézve a régi képeket, a fiúkkal ilyen tájban már régen ott volt, most meg semmi. Érdekes. Timci? Neked lesz eltérő nemű gyermeked, nálad változott?
Azért annyira nem hiányzik. :)

Tervezitek, hogy a légzésfigyelő mellé elvégeztek egy tanfolyamot? Pl. a Madarász utcai kórházban? Ha igen, megszervezhetnénk és mehetnénk együtt. Én régen voltam, de nem nagyon emlékszem már az ott tanultakra.

Mostanában tele vagyok félelmekkel. Nem tudom, hogy az egyre közeledő szülés miatt, vagy a mostanában ért sok stressz miatt, de állandóan aggódom valamin. Van úgy, hogy 2-3 napig nem is érzem a kislányom rugdosását, na az borzasztó. 2x 3x érzek egy-egy mozdulatot, aztán semmi. Napokig. És közben olvasom, hogy nálatok milyen aktívan nyomják.
Aztán helyre áll a rend és rugdos egész nap. De az a csöndes időszak nagyon rossz.
Beszéltem az orvossal, szerinte az a lényeg, valamit érezzek minden nap. De akkor is nagyon ijesztő.
Pénteken megyek hozzá, majd remélem, hogy megnyugtat.

Tönkre ment az otthoni gépben az alaplap. Dühítő, mivel 2 éve vettük. Nem tudok onnan írni. Azt sem tudom, hogy mikor veszünk bele újat, mivel karácsony előtt nem erre akartam kiadni 30 e Ft -ot. A férjem meg állandóan dolgozik a laptopján, de majd igyekszem jönni. Tudom, hogy nem vagyok napi rendszerességgel jelen a fórumon, de azért olvasni minden nap olvasok. :)

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


És majdnem elfelejtettem!! 100 nap alatt vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Igaz Bazsának még egy hét, de már Ő is majdnem!!!!!!!

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Bea, nekem sincs még linea negra, pedig majdnem minden este megnézem a tükörben (lassan a hasamnak azt a felét már nem látom), de a sógornőm azt mondta, hogy egészen a végefelé jön elő. Viszont én is úgy emlékszem, hogy Eminél már ekkor rég volt. Nade én sem hiányolom nagyon. :wink: Asszem Timcinek nem is volt, mintha azt írta volna.

Én nem terveztem tanfolyamot, az angelcare légzésfigyelő elég egyértelmű volt, bár azért sokszor beriasztott tévesen. De gondolom, te sem a használatára gondolsz a légzésfigyelőnek, hanem inkább arra, hogyha bármi gond van, akkor mit kell tenni. Ez viszont lehet hogy nekem sem ártana, bár Isten ments, hogy szükség is legyen erre a tudásra, de azért nem árt, ha van.

Ne aggódj a mozgás miatt, például minden baba máshogy reagál a frontra, van aki olyankor nem is mozog, csak egész nap alszik. Biztosan az orvosod is meg fog ez ügyben nyugtatni.
Én azon szoktam aggódni, hogy jaj nem lesz meg minden, juj még mennyi mindent kell beszerezni,a szobát rendberakni...apát jól fel tudom húzni ezzel. :D
Azért a szülés is eszembe szokott jutni, de még igyekszem elhessegetni, majd gondolok rá, ha eljön az ideje. :D

Igen, csúcs hogy elhagyja mindenki lassan a 100-ast, senki nem lesz már százas! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok,
Én sem tudok túl sűrűn jönni mostanában, 2 hete megjött az utódom és reggeltől estig magyarázok neki. Nap végére nagyon le tudok fáradni :(
Ma van az 1. olyan nap, h egy kis önálló melót adtam neki, most nekem is van időm netezni :)
Már nagyon várom a dec 14-et, akkor jövök utoljára, még 12 kemény napot kell itt túlélnem :)

Pénteken voltunk 4D-n, a 15 perc UH-ból 10 percig csodálhattuk a formás hátát, tarkóját és a kis kopasz fejét.. Közben persze mondogattam, h kisfiam, ezt nem teheted velünk, itt van mindenki (az összes nagyszülő+párom), valamit mutatnod kell magadból. Aztán az utolsó 5 percre szerencsére oldalra fordult igy azért lett pár jó kép :) Majd lefotózom és felteszem, olyan kis szép :)
Következő UH dec 13, át is írom a tábliban.
A múltkorin és most is minden rendben van, továbbra is 1 héttel idősebbnek méri a gép, mint valójában, és már 535 gramm :)

Hát, én még nem is vagyok a 100 nap közelében :( még 123 nap... De hát valakinek sereghajtónak is kell lenni :)

A pocakok nagyon szépek, az én hasam is inkább kerek, mint Bazsáé és Timcié, vagyis nagyon kerek, na, még szerencse, h imádom :)

Sötét csikot eddig még nem vettem észre magamon, remélem nem is fogok :)

Timci, nagyon szép lett a zöld bababútor! Irigyellek a kreativitásodért! Nekünk ugye fehér lesz a bútor, majd ha kész lesz a szoba hozok képet, sztem azért nem lesz túl kórházias :)
Magnéziumot én már a kezdetektől szedek, sztem én még ezért nem éreztem szerencsére görcsöt, nagyon jó dolog. Most én is vettem pezsgőtablettában is, abban több van, mint a bogyóban.
Amugy önszorgalomból még kálcium tabit és omega3-at szedek. Bár ez utóbbi van a femibionban is.

Jah, képről jut eszembe, pont tegnap este beszéltük a párommal, h már rég készült rólam kép (eddig összesen 2), ma reggel lefényképez, de persze a reggel szokás szerint rohanásban telt, igy csak most jutott eszembe. Nah, majd holnap reggel.

Bea, pont a multkor kérdeztem meg a védőnőmet, h lesz-e itt szhelyen valamilyen tanfolyam (légzésfigyelő / újraélesztés témában) mondta, h szerinte februárban lesz, ugyhogy arra majd én is mindenképp szeretnék elmenni.
A mozgásokat én is hasonlóképp hol érzem, hol nem, én is utálom, mikor csend van, mindig hülyeségekre gondolok :( És mikor pénteken mondják 4d-n, h huuu, de eleven sokat mozgó baba, én csak lesegetek, h ez most komoly? :) Szóval ne aggódj, biztos minden rendben!

Dincus, visszajött már a hangod?
Emma nagyon kis édes a videon :) És a múlkori fotozásos képek is nagyon jók lettek!
Végül mi is elmentük pestre az expora, igaz jó nagy ködben indultunk, de aztán szerencsére később már semmi nem volt!
Vettünk pár dolgot, apróságokat, ruhákat, végülis már a nagy dolgok megvannak, meg ugy néz ki eldöntöttük, h melyik céggel intézzük a köldökzsinórvért.

Csajok, babakötvényről mi a véleményetek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Jucus, jó, hogy tudtál jönni végre, megértem, hogy nehéz és fárasztó meló lehet betanítani az utódot. :D
12 nap az már nem sok, tényleg, gyorsan elrepül, főleg ha egyre többet önállósodik a kis pártfogoltad! :)
Sajnálom, hogy nem láttatok belőle olyan sokat, mint szerettetek volna, de úgy emlékszem, ez egy olyan csomag, hogy később is mentek, ugye?
Azért próbáld meg a képet felrakni, még fiúkát nem is láttunk ebben a topikban! :D
Köszönöm, a hangom még mindig nagyon mély, de érzem, hogy gyógyulok, ezen hamarabb túlleszek mint a múltkorin! :D
Gondoltam rád az expon, hogy vajon mentek-e majd másnap, örülök, hogy voltatok, szerintem jól össze volt szedve minden.
Babakötvényt a férjem nem nagyon támogatja, azt mondja, ha akarjuk lehet azt gyűjteni a bankszámlára is. :D Akkor még a kamata is jobb, meg ehhez a babakötvényhez nem tud olyan egyszerűen hozzájutni, csak bizonyos korlátozásokkal. De azért szerintem nem rossz, utána kell járni.

Egyébként azért nem olyan hegyes az én pocim sem, csak nagyon oldalról van fényképezve...bár nem is tudom, ülve a legkerekebb! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Hehe, most hallottam, 6 kilós újszülött Németországban... :shock:
De nyugi, cukorbeteg az anyuka, a végére valami 240 kilót nyomott...de azért durva. :roll:
Én a felét szeretném becélozni! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus, nayon szép a pocakod! Nekem amugy csak azért kerekebb, mert a hasam nem volt kicsi már terhesség előtt sem, és az most szépen felnyomódott, alul pedig a méh kerekedik. Neked pedig nem volt minek felnyomódnia, és ezért tűnik laposabbnak a felső része.. Nah, nem tudom mennyire volt igy érthető :)

Igen, ez egy csomag szóval január elején / közepén megyünk még egyszer, de akkor már csak az arca fog beleférni a képbe.
Ő is olyan, mint nálatok Emmus és most Sára is, hogy szereti belefúrni magát a méhlepénybe :) Remélem akkor is tudnak majd csinálni pár jó képet!

Az expo szerintem is nagyon jól meg volt szervezve, remélem jövőre is eljutunk, akkor már hármasban :)
Ezek az új szerzemények:

Kép

A jobb oldalon lévő fehér szerelésben hozzuk haza a kórházból :)
Bár nem tudom milyen idő lesz, és még annyira nem vagyok képben, h milyen ruhákat kellene venni arra az időre, pl. valaki azt mondja, h ilyen pici gyerkre nem kell még harisnya, tesom meg azt mondogatja, h az igenis kell.. szóval...

6 kilos gyerek? Nah az szép. Bár a 240 kilós anyuka sem kutya...
Én szerencsére most valahogy megálltam a hizásban, amit igazán nem bánok, hisz azért ez a 8 kilo sem semmi igy a 23. hétre..

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


dincus- jól tudod, nekem nem volt csíkom és most sincs.Nekem hosszú fekete szőrök voltak, de most az sincs. :lol: Én is gondoltam már a zárt topikra, csak nem tudom, hogyan lehet...szavazzunk róla!

Én szeretném, ha zárt lenne! :wink:

Bea-én nem végeztem tanfolyamot és most sem fogok.Én tökéletesen megbízom az Angelcare légzésfigyelőben.És nagyon bízok benne, hogy most sem fog besípolni, hogy a gyerek elfelejtett levegőt venni. :wink: Az hogy nem mozog mindig ugyanannyit,az nem baj.Ati is sokkal lustább volt,mint Zsejke.Zsejke nagyon aktív, remélem a való éltbe azért nyugis lesz.Hehhe

jucus- köszönöm szépen.Rég láttunk!Értettem a kórházas dolgot. :wink: Sok embernek tetszik egyébként a fehér.Nincs vele baj,nem vagyunk egyformák.Csak én annyit voltam már kórházba Atival, hogy megutáltam ezt a színt.
Majd nagyon várom a képeket!!!
Én babakötvényt nem kötök.Atinak sem kötöttem.
nagyon klassz az új szerzeményed.Én a Huggies pelussal nem vagyok kibékülve, de soknak viszont bejött.Egyébként a Pampers 2-3-4-5-6 is nagyon szar volt,mert mindig kipisilt belőle,mire rájöttem, hogy én vagyok a béne,mert túl felhúztam a pocakon a pelenkát.A lényeg, hogy a hátánál legyen magasabb és a pocakon viszont lentebb a pellus.A Libero volta kedvenc,mert annak a hátánál is és oldalt is gumis az egész szerkezet.Most is ameddig nem kell majd neki a 2 méret,Pamperset fogok venni,utána Liberot vagy Dm-eset.Ez az anyagiaktól is fog függeni, de 2-méretig ha törik,ha szakad a Pampers Premium Care-t fogja kapni.Nekem is megvan már a kihozós rucika, ed addig még sok van.Lehet, hogy változtatok addig.Egyébként én mindig túlöltöztettem Atit,mert ugye annyira picikék az elején.De rám szólt a doki is és a védőnő is, hogy pont úgy kell Őket felöltöztetni, ahogy te saját magad, csak 1 réteggel többe,ennyi a titka a dolognak.Eleve van egy bazi meleg lábzsákja is a hordihoz, még ráadom az overált szóval a kocsiig tuti nem fog megfázni,sőt.Ne aggódj, majd belejössz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2011.11.28 13:52-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jucus, aranyos vagy, mindegy milyen a poci, a lényeg, aki benne van! :lol:
Igen, úgy tűnik elég sok baba tartózkodó a pocakban! :D
Jövőre szervezhetnénk úgy, hogy együtt menjünk. (Hehe, le akarok csapni az egyetlen fiúra, hihi) :D
Nagyon aranyosak a ruhácskák... Hát ebben én sem vagyok otthon, hogy kell-e harisnya, mert nyári gyerekre nem kellett... ámbátor, télen sem hordtunk harisnyát Emivel, hiszen bent meleg volt, kintre meg a zsák bőven elég. Szerintem nem kell, csak ha már mászik mondjuk.
Én is 8 kilónál tartok körülbelül. Azt írják mostantól kb. (300 g-) fél kiló plusz a normális hetente. :roll:

Na folytatom a takarítást. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ok, Timci, még egy szavazat a zártra...majd hagyunk itt egy üzenetet , hogy hova lettünk, és figyeljük, akar-e még valaki bekéreckedni. :lol:

Én vállalom az intézését, látom, hogy babaneten is lehet már ilyet csinálni. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus-ok benne vagyok!!!Hátha akkor jobban kibontakoznak a kedélyek! :wink:

Egyébként Zseje is utálja, ha Uh-zák.Mindig elbújik,ahogy csak lehet.Olyan kis tündér.Hamarosan mentek a koncertre Dincus.Várod?Vagy Sándor fogja elvinni mégis?És te kihagyod?

Hamarosan megjönnek a vendégek is.Akkorát takarítottam ma, hogy ez felér egy Karácsonyi nagytakarítással.Úgyhogy most pihi van.Attila meg süt almás sütit.Már nagyon várom, hogy kész legyen.Nagyon rákattantam az édességre.Csak el ne hízzak. :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, köszi a dicsit :)
Pelenkával ugy vagyunk, h mindenki mást mondd, h neki mi vált be, igy azért nem egyszerű a döntés :)
Szóval úgy lesz, h csomó féléből beszerzünk kisebb kiszereléseket, végigpróbáljuk mindet, és majd utána eldöntjük, h melyik marad.
Az öltöztetésbe remélem tényleg gyorsan belejövök, és az ok is, h ugy öltöztessük, ahogy mi öltözünk + 1 réteg, de én fázós vagyok szóval rajtam alapból több réteg van, mint mondjuk a páromon, aki nem fázós, szóval most hozzám képest öltöztetjük vagy hozzá képest? :)

Dincus, ok, ez jó ötlet, mehetünk együtt jövőre :)
És neked is köszi a dicsiket :)
Szerintem 1 harisnyát beszerzünk, aztán majd meglátjuk.

Én hétvégén megcsináltam a takaritást, hétközben egyszerűen nincs erőm hozzá...

Lassan búcsúzom mára, ma rövid napot tartok, ma kezdődik a szülésfelkészítő tanfolyam, hát kiváncsi leszek :)

És én is támogatom a zárt topicot :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Timci, köszi a dicsit :)
Pelenkával ugy vagyunk, h mindenki mást mondd, h neki mi vált be, igy azért nem egyszerű a döntés :)
Szóval úgy lesz, h csomó féléből beszerzünk kisebb kiszereléseket, végigpróbáljuk mindet, és majd utána eldöntjük, h melyik marad.
Az öltöztetésbe remélem tényleg gyorsan belejövök, és az ok is, h ugy öltöztessük, ahogy mi öltözünk + 1 réteg, de én fázós vagyok szóval rajtam alapból több réteg van, mint mondjuk a páromon, aki nem fázós, szóval most hozzám képest öltöztetjük vagy hozzá képest? :)

Dincus, ok, ez jó ötlet, mehetünk együtt jövőre :)
És neked is köszi a dicsiket :)
Szerintem 1 harisnyát beszerzünk, aztán majd meglátjuk.

Én hétvégén megcsináltam a takaritást, hétközben egyszerűen nincs erőm hozzá...

Lassan búcsúzom mára, ma rövid napot tartok, ma kezdődik a szülésfelkészítő tanfolyam, hát kiváncsi leszek :)

És én is támogatom a zárt topicot :)

Magad után öltöztesd.Én is fázósabb vagyok,mint Attila. :lol: Harisnya nekem is van még Atikámról vagy 8 darab.És én rá fogom adni, ha nagyon hideg lesz és megyünk ki sétálni.
Kellemes délutánt!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Várom a koncertet, remélem apujával megy, de még mindig nem mondta egyértelműen, hogy akkor elviszi-e ő vagy nem. :D Nem bánom, ha én nem leszek ott, csak érezzék jól magukat. :D

Öltözködés: én szintén fázós vagyok, szerintem még mára sem tanultam meg, hogy kell a gyereket normálisan felöltöztetni.
:oops: Nagyon gyakran előfordul, hogy csak útközben jövök rá, hogy vagy több vagy kevesebb lett volna...én mindig paráztam emiatt, inkább túlöltöztettem.
Sándort hagyjuk, ő télen is kimászkál egy szál gatyában meg pólóban járkál. :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Azt akartam még mondani, hogy rendeltem nagyon jó áron szoptatós melltartót a vateráról, hátha valakit érdekel:

http://www.vatera.hu/szoptatos_melltart ... 23842.html

Remélem jó lesz a méret is, igazából Emmánál sem a kosárral volt a baj, hanem az a gumi szorított marhára. De úgy látom, ez másfajta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dincuska 2011.11.28 15:56-kor.

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus-én is vettem még nyár elején.3 db-ot.Kicsit nekem kicsi a kosara meg nagy az átmérője, de átalakítom majd kellőre,mikor ott lesz az ideje.A kosarat nem tudom megnagyobbítani, hát ez van,kicsit oldalt majd kilóg hehe.Egyébként nekem soha nem sikerül jó melltartót venni.Nagy kosár kéne +D vagy mi :) és 85 szélességű.De ilyet nagyon ritkán találok.Mindig kilóg kicsit belőle oldalt a mellem...ez van. :oops:

Szerintem biztosan jól fogják érezni magukat!Most megyek,mert Atit hoznom kell haza az oviból.Aztán 4 után jönnek az ikrek.Pussz

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


na helló csajok :-)
beindultatok ám...
én is támogatom a zárt topic-ot :-)

bea,
én is megijedtem,h pár napig alig éreztem a kicsimet,el is mentem dokihoz és azt mondta,h azért van,mert a popsija van lennt és olyankor kevésbé lehet érezni. meg is nézett és tényleg úgy volt... aztán másnap valószínüleg megfordult,mert úgy be volt most napokig megint indulva mint állat. szerintem bukfenc is volt :-)

jucus,
kitartást erre a 12 napra még.... gyorsan elmegy az idö,majd meglátod...

nem semmi ti már itt öltöztettek... :-) én is azon aggódom mostanában,h meglesz e minden. majd össze akarom írni,h mi minden kell még és szép lassan megveszek én is mindent...
pelenka ügyben annyi,h nekem itt azt mondták,h az aldiban ami van pelus,ugyanaz mint a pampers,majd kipróbálom aztán meglátjuk... jajjj már úgy várom,h kibújjon :-)
van egy csaj az úszáson,neki karácsony elött meglesz még a babája,uh ök már hármasban karácsonyoznak... tök jó...
Vendég
 


Timci, az biztos, hogy nekem sem a legkényelmesebb viselet volt a szopis melltartó. Sajna olyan szinten rossz volt, erős volt a gumija, hogy egy idő után lecseréltem egy lazábbra. Meg is lett az eredménye, kissé lógó cicik. Férjem szerint így még szexibb, szerintem viszont nem, de azért örülök, hogy neki tetszik. Nade most le nem veszem, még éjjel sem. (Ez csak vicc volt. :D)
Jó szórakozást nektek, az ikrek tuti gondoskodnak róla! :D
Bazsa! Nekem is van ismerősöm, aki karácsony előtt már babázik, meg olyan is, aki januárban...én arra is irigykedem picit. :oops: De ok, persze, a mi időnk is lejár egyszer! :D
Szerintem a karácsonykor érkező baba nem olyan poén...én pl. sosem vágytam rá, hogy akkor szülessen a babám, el is veszik az ünnep, mert kórházban vagy, és azért az mégsem olyan jó. :roll: Bár igaz, hogy szebb ajándék nem is lehetne a fa alatt mint egy kisbaba, viszont jellemzően ilyenkor még nem a nyugodt családi légkör a jellemző, ami nekem egyszerűen kell a karácsonyhoz. :D
Persze gondolom, ha akkor szülnék, megtalálnám gyorsan a dolog jó oldalát. :D

Pelenka: annyifélét próbáltunk mi is, azt se tudom, mi volt a legjobb... :oops: De szerintem mikor melyik...talán az elején nem volt jó a pampers és mi is liberoztunk. Ezt tényleg ki kell tapasztalni. :wink:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,ez a csaj 2 hét múlva szül,tehát karácsonyra már otthon lesznek... pont karácsonyra én sem akarnám... de olyan szempontból tényleg nem jó,decemberben sok az ajßándék... aztán egész évben semmi ünneplés...
Vendég
 


bazsa-nekem is van egy ismerősöm, aki 3 hét múlva szül,és így együtt lesz a család.Megmondom őszintén én nem szeretnék Kari előtt szülni,mert akkor nem mehetnénk haza,és a Kari se lenne Kari egy csecsemő mellett...De ez az én véleményem.Én így is akartam, hogy tavasszal szülessen,mikor már nincs annyira hideg és jönnek a friss gyümik,zöldségek,mire 6 hónapos lesz a kicsi.Ez szerintem egy tökéletes időzítés a Március.

Dincus- Nekem is eléggé lógósak lettek, Attilát nem zavarja, viszont engem baromira!Még haskötőt is vettem, de a dokim nagyon rám förmedt, hogy azonnal vegyem le,és soha többet...így mivelhogy császáros is vagyok elég gáz a hasam,mert valahogy flötty...pedig előtte soha nem volt nekem hasam, soha.Szóval a terhesség nagyon tönkretette a testem, de nem bánom!Megérte!!!! :wink: Cuki az új voni!!!!

Húúú csajok hát ez a 3 kiscsaj ennivaló volt.Van 2 egypetéjű és egy különcke.De nagyon aranyosak voltak.Attila meg olyan ügyes és okos kisfiú volt, hogy le a kalappal.Minden játékát szó nélkül átadta,és nagyon boldog volt,hogy jöttek a csajok hozzá.Én meg kaptam egy nagy kartondoboz rucit.Édes vegyeset.0-9 hónapos korig kb.Nagyon cukik, főleg az egybe kis rucik kordbársonyból.Ennivalók. Na aztán volt itt rumli...de nem baj,mert Ági (anyuci) segített nekem összepakolni és gyorsan kész voltunk.Miután elmentek gyorsan felporszívóztam,mert még a csillagos ég is almáspiéts lett.Hehe...de nem zavart.Van porszívó, hiába takarítottam ma egész nap, nem érdekelt.Örültem, hogy mindenki jól érzi magát.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
örülök,h jól sikerült a bandázás :-)
almás pite hmmmmm, maradt nekem is? imádom :-)

én sem mondtam,h karácsonyra szerettem volna,csak irigykedek,mert már úgy várom,h a kezembe tarthassam...
Vendég
 


bazsa-nincs, most ettem meg az utolsó 2-őt. :oops: Miért nem szóltál hamarabb?
Ne izgulj, ami késik,nem múlik!!!Márciusba annyit babázol, hogy csak na.Egyébként tesót terveztek, vagy csak Ő marad? :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bazsa, én csak úgy értettem, hogy karácsony előtt sem akarnék szülni, mert úgy vagyok vele pont mint Timci, nem hinném, hogy egy újszülött megengedné a mézeskalácssütést meg persze ilyen kicsivel nem lehet elindulni sem. Szóval pont jókor szülünk, arra jutottam! :D Húsvét is április 8-án lesz, addigra meg már bőven meglesznek. :lol:
Timci! én is úgy vagyok vele, hogy engem kicsit zavar, dehát csak én tehetek róla, mégcsak nem is Emma. :roll: Nade ebből is tanultam valamit. A többi testi változás engem sem nagyon érdekel, nagyobb csípő, nagyobb fenék, ezek nem izgatnak! :D
Istenem, de aranyosak lehettek! :D Mindig úgy vágyakozom egy ikerpárra, végülis csak az elejét kell kibírni, utána olyan jól elszórakoztatják egymást! :lol:
Nagyon becsülöm az ikres szülőket, kötélből lehet az idegzetük! :D Majd mutass pár rucit. :D
Hehe, én az almásat nem szeretem. :wink:

Képzeljétek, kaptam egy akciós kupont babamozira a kútvölgyi maternitybe az expon. Eddig azt mondta Sándor, hogy szó se lehet róla, spóroljunk, oké. Emmussal is kétszer voltunk, de másodjára semmit nem láttunk, úgyhogy nem is pedzegettem. Majdnem kidobtam. Erre tegnap mondja, hogy mindenképp menni akar. Úgyhogy mindjárt telefonálok! :D De mondtam neki, hogy nagyon valószínű, hogy nem mutatja magát...de nem érdekli, csak látni szeretné! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szinte a kezdetektől olvaslak benneteket, csak eddig nem írtam. Most viszont, hogy felmerült a zárt topic, gondoltam, ahhoz csatlakoznék szívesen. Ide nyitottba nem, mert nagyon rossz tapasztalataim vannak korábbról, de zártba szívesen.

Pár szó magamról : :wink: Harmadik babámat várom, van két fiam, ők már 8 és 5 évesek lesznek. (Ha már az ünnepi szülésekről írtok elárulom, hogy a kisebbik fiam szilveszter éjjel született :lol: ) Március 22-re vagyok kiírva, a pocaklakó is kisfiú :lol:

Ha átmentek zártba szívesen írnék én is, de ide egyenlőre csak ennyit.
dadomi
 
 


Sziasztok,

Nah, ma reggel megvolt a fotózás, lefényképzetük a 4D-s képet is, h fel tudjam tölteni a gépre, erre rossz kábelt hoztam el!! :evil:
És ami rosszabb, h akkor nem is tudom, h hol van a jó kábel??? Kész.. még 1 hónapos sincs a gép :(
Otthon megpróbálom az SD kártáyt betenni a laptopba, bár az is sz@rakodik mostanában :(

Karácsonyi babát én sem szerettem volna, viszont januárban már igazán jöhetne :) De szerintem is a március egy ideális hónap :)
Amúgy én rátok is simán irigykedhetek, hisz 3-4 héttel előbbre jártok :)

Eddig még nem gondolkodtam szoptatós melltartóban (sem semmilyen szoptatós ruhában), gondoljátok, h ez kellhet?
Gondoltam, majd akkor is melltartó nélkül leszek otthon, mint most, de lehet ezt újra kell gondolnom :)

Dincus, szuper, h mentek megint 4D-re :)
Hányadik héten tervezed? Mi ugy a 28-29. héten megyünk legközelebb.

Timci, de jó, hogy jól sikerült az ikrezés :)
Tapasztalat, h ha a tesom ikrei átjönnek, kb 5 perc, és már szét is kapták a lakást :)
Gondolom a 3 kiscsajnak még ennyi sem kellett :)
Nem készültek képek?

Bazsa, nekem is mondták konkrétan az aldis pelust, h az milyen jó és árban sem rossz, ugyhogy olyat is mindenképp be fogok szerezni.

Szülésfelkészítő: Nem tudtam, mire számitsak, vigyek-e valamit, szóval csak beestem. Azt hittem majd elbeszélgetünk a szülésről, tartanak pár előadást, de mikor csaj elővett egy rakat polifómot, kicsit meglepődtem. :) szóval 1 órán keresstül "tornáztunk", gyakorolutuk a levegővételt ahogy szülés közben kell majd csinálni, az utolsó 10 percben pedig relaxáltunk.
Szóval összességében jó volt, persze lesznek majd beszélgetős alkalmak is, meg jönnek előadni védőnők, szülésznők, lesz majd szülőszoba látogatás, meg egy alaklom, mikor az apukák is bejöhetnek, és megmutatják nekiek, h ők hogy tudnak mejd segiteni szüléskor.

Dadomi, üdv itt!
Végre még egy fiús kismama :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Kedves Dadomi!

Nagyon örülök, hogy írtál, megadtad a löketet, írtam is a zárt topik ügyében, hátha többen vannak ezzel így, hogy itt nem szívesen nyílnak meg, de amit csak mi olvashatunk, oda meg igen. :D
Gratulálok a fiúkhoz, azt a mindenségit, jól leköthetik az energiáidat! :D

Ha van infó a zártról, írok majd mindenkinek. :D De izgi! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Jucus, micsoda pech! Nem tudom, milyen géped van, az enyémhez már rég elveszett a kábel, sima usb-vel is lehet csatlakoztatni, az meg akad azért mindenhol! :D

Szoptatós melltartó szerintem mindenképp kell, mert tele lesznek tejjel, el lesznek nehezülve, és ha nincs ami tartsa őket, akkor egy idő után lógni fognak! :( Sajnos ez történt velem, mert én is úgy utáltam a melltartót szoptatás alatt, és olyan baromi kényelmes volt nélküle... :oops: Most meg már nagyon bánom!
Egyéb szoptatós ruhadarab szerintem nem szükséges, pólót, pulcsit gyorsan le lehet kapni, a melltartóval vacakolhat az ember többet. De persze abból is van a nemszoptatósok közül is olyan típus, amit tudsz használni, mert könnyen félre lehet tűrni a kosarát.

Jövő hét pénteken megyünk a 4d-re, tehát betöltött 28.héten. :D Izgi lesz, nem tudom, milyen ott a 4d, de maga a klinika fényűző (Kútvölgyi Maternity).

Nagyon jól hangzik a szülésfelkészítő, tisztességesen beavatják az embert a sűrűjébe! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- kérésed számomra parancs. :) Hoztam képeket a rucikról...nem mindenikről, csak egy párról.A rózsaszín pöttyös rugit én vettem,és a sapkás kesztyűs változatos body van hozzá,azt is ugye én.Az overall az,amiről meséltem, hogy ebbe szeretném majd hazahozni.Szerintem nagyon cuki.Már nagyon várom a Karácsonyt, hogy mehessünk haza,már1 éve nem voltunk, nagyon honvágyam van.Látnia hegyeket az erdőket hmmmmmmmmmmmm....és a családot meg a barátokat.Jó, hogy mentek megint mozizni,én annyira irigy vagyok...:)

Ja és még azt el is felejtettem mondani, hogy én is kaptam valamit....Egy gyönyörű virágcsokrot. :)

dadomi- de jó, végre!!!Még egy pasis anyuci!Isten hozott!Hogy fogják hívni?Jah,ok.majd akkor a zártba bővebben.Nagyon örülünk neked.Így a lányainknak lesz 2 pasi akin osztoznak nemcsak 1 :)Így kicsit fellélegezhetnek közbe közbe. :lol:

Jucus- én nagyon ajánlom neked ugyanúgy,mint Dincus a szopis melltartót!Nagyon hasznos és praktikus.Szerintem 3 min.vegyél.Várjuk a fotókat.Ha nem Sony a fényképeződ, akkor szinte mindenik USB kábel kell, hogy passzoljon.A Sony olyan kis különcködő, hogy neki csak a sajátja tetszik.Apumnak is olyan van...Nekem a Canon mindeniket szereti...igaz Ő már a 3 gépem.1 elloptak,mikor betörtek és 1 eladtam,mert nem tetszett a kép minősége, így vettem magamnak ezt a tavaly karira...Sajna nem készítettem képeket, mert annyira el voltunk foglalva,mivel több,mint 1 éve nem láttuk egymást, hogy ki is ment a fejemből.De még talizunk és akkor készítek.Ha nem egyéb akkor majd mikor jönnek babalátogatóba.



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Dincus, én is egy sima USB kábelt hoztam, de ez sajnos nem jó hozzá. Ennek valami speciálisan kialakitott hosszabb és vékonyabb csatlakozója van. Még azért este körülnézek, remélem meglesz.

Hát ha a klinika fényűző, biztos nem lesz panasz a 4D-re sem :) Reméljük Sára is partner lesz majd :)


Timci, nagyon édesek ezek a kis rózsaszin ruhák!
Aranyos nagyon az overál is, amiben hazamentek :)
Megmondom őszintén, én nem is nézegettem ilyen meleg overálokat, gondoltam március végén / április elején már nem kell annyira meleg. De azért március közepén lehet, h ez még simán elkel.

A gép természetesen sony.. Nemrég vettük, mert a régi tönkrement, és azért választottuk pont ezt, mert ez fényképező és kamera is egyben. Nagyon szuper jó minőségű képeket és videokat csinál.
Ilyen: http://www.sony.hu/product/dsc-h-series ... nicalSpecs

Akkor most fel is irtam a listára a melltartót. Gondoltam, h nem szerencsés anélkül közlekedni majd tejjel teli mellekkel. De netről nem merem megrendelni, jobban szeretem felpróbálni előtte. Esetleg nem tudjátok hol lehetne olcsón hozzájutni még?

És végül anyósom utolsó 2 műve :)
Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


jucus- mondtam én, hogy a Sony ilyen kis különc... :lol: na de hátha megtalálod a kábelt.

Ez az anyós...nem semmi.Gyönyörűek,nagyon,komolyan mondom.Készíthetne eladás céljából is nyugodtan szerintem, ha az ideje engedi. :wink:

Hát jah...rózsaszín...én egyáltalán nem vagyok oda érte és Attila se.Nem nagyon bírjuk ezt a színt, de sajna ebből van a legtöbb.Anyumat meg ráállítottam a pirosra és az almazöldre.Remélem talál nekem. :roll: 8) Az overál nem annyira meleg, szerintem épp,hogy pont jó arra az időre míg nagy melegek nem lesznek.Te is szerezz be nyugodtan. :wink: Szopis melltartó olcsón?Üzletbe?Kizárt...Max. a Metroba láttam még leszállítva.Ha van a közeletekbe,ott nézz szét. :wink: Máshol nem igazán.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, gyönyörűek a ruhácskák, és az a kis overáll is egyszerűen tündéri! Én januárban bányászom elő Emma ruhácskáit a dobozokból, már alig várom! :D
Elhiszem, hogy nagyon hiányzik az erdélyi táj, de hamarosan viszontláthatod! Olyan szépséges lehet! :D
Igazad van, tényleg a sony ilyen mufurc, apumnak is az van, és ő sem eszi meg csak a saját kábelét.
Jucus, valószínű kelleni fog overáll, mert hideg márciust jósolnak, éppen tegnap olvastam, simán mínusz 10-eket, húszakat, de nem akarok senkit sem rémisztgetni. :D Májusra persze meg már 30 fokokat... :roll:
Elhiszem, hogy óckodsz a netes rendeléstől, én már kábé tudom, hogy mekkora kell. Emmussal viszont üzletben vettem, az astiban, és annak a cicinek még úgy tűnt, jó lesz a 80 b, de aztán szülés és tejbelövellés után még egy méretet nőttek, így azt ki is nőttem, amit ott vettem... szóval nem is biztos, hogy várandósan érdemes megvenni, mert még nem tudhatod, mi lesz velük később. :D
Anyósod káprázatos, de irigyellek! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


timci,
persze,h lesz tesó és szeretném minél hamarabb...
aranyosak a rucik nagyon... bár én nem vagyok annyira rózsaszín kedvelö,de gondolom ez már nem lep meg :lol : ( na közben kiderült,h te sem vagy rózsaszín fan)


dadomi,
üdv köztünk.... 3 fiú? tyühaaaa :-)

jucus,
én terhes úszásra járok és tanuljuk a légzést, víz alatt. naggggyon jó. én annyit fejlödtem,h rengeteget. az elején semmi nem akart összejönni,most meg profi vagyok :-) mindenkinek ajánlani tudom,akinek van lehetösége rá... én hogy ezen kívül menjek e szülésfelkészítöre,azon még agyalok.
én már most is használok szopis melltartót :-) minek vegyek rendes melltartót nagyot,akkor már egyböl szopisat vettem,nem? :-)
hát hallod, anyósod egy istennö... nagyon ügyesen dolgozik, nagyon jól jártál vele hallod...

dincus,
igazad van idö ügyileg márciusban... itt münchenben volt már,h húsvétkor hó volt... érdemes szerintem is meleg ruhával is készülni....


ma egy nagyot csavarogtam,alig bírtam hazajönni :-) voltam a kórházban,meglátogattam egy két kollegát,meg az osztályon ahol régen dolgoztam ott is voltam. ott van egy csaj,ö március 10-re várja a babát és alig van hasa. ott irigykedett az enyémre. ha már ott voltam be is jelentkeztem a szülésre. aztán kiderült,h minden hónapban egyszer be lehet menni 18-20-ig és megmutatják a szülöszobát,az osztályt meg az intenzív bébiosztályt is. a következö idöpont dec 15-én lesz, el is megyek :-) Aztán elmentem a dm-be és vettem NUK cumisüveget, sárgát, meg babakocsira esövédöt meg rágcsálót,amit a hütöbe lehet tenni. ilyen kedvem volt ma :-)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: