Új privát üzeneted érkezett!

Tudom, hogy a legtöbben még csak reménykedünk, hogy májusi babánk lesz, de úgy gondoltam, elindítom ezt a témát. Hátha van kedvetek beszélgetni, bíztatni egymást, majd ha pozitívat teszteltünk, együtt megbeszélni a babavárás örömeit. Várok ide mindenkit, akinek valószínűleg májusi babája lesz. Puszi: Dóri
wiora
Csorna
 
 


Szia, Dóri!
Látom senki nem írt neked, hát válaszolok én. :wink:
Én örömmel fogadom minden babaváró-vágyó próbálkozásait.
Kitartást. Mióta próbákozol? Első baba?
Szóval, ha van kedved írj, én itt vagyok.
Üdv, kukucsi

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


sziasztok
ha minden jól megy,csatlakozom :)
Dóri,nem ismerjük egymást máshonnan? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

Szorítok nektek, evilany!
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Sziasztok!

Talán csatlakozom a csapathoz én is. 12.DPO-n van egy halvány pozitív tesztem :lol: :lol: :lol: :lol:
jessica80
Budapest
 
 


Jessica gratula!Nekem továbbra is két csíkos :) ma,holnap nem jön meg :) görcsöl is a hasam...ez jellemző volt múltkor is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evilany
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jessica80
Budapest
 
 


Kép

Nekem ilyenek a tesztjeim... :wink:
jessica80
Budapest
 
 


Kép :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Néztem a blogodat :lol: :wink:
Nagyon édes a kisfiad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan szép pofija van :lol: :wink:
jessica80
Budapest
 
 


Dátumom máj 3 lesz :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jessica,köszi :) imádom!! Most szülök majd neki egy hugicát :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


evilany írta:Dátumom máj 3 lesz :)


Nekem a kalkulátor május 2-t hozott ki :lol: :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Voltam ma doktornál... igen... tényleg kismama vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HCG: 754!!!!! (ez akár 2 gyerekre is elegendő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Pénteken újra megyek azért vérvételre :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Jessica,szuper!Gratulálok!!

Mai:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nincs több pocakosodó?
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy én is csatlakozom. Bár a kalkulátor ápr. 28-at hozott ki, majd meglátjuk, mit mond a dokinéni.
Tegnap teszteltem két különböző teszttel pozitívat...

húúú, de izgi!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran,gratula!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Madaran
Gratulálok!
Kinek van most a születésnapja? :wink:
Nagyon boldogat neki!

Nekem tegnap HCG: 2034 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
2 hét múlva UH :lol: :lol: :lol: :lol:


Hétvégére lemegyünk Harkány-Siklós-Villány környékére kirándulni... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok
csatlakoznék Hozzátok, pár napja teszteltem pozitívat!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


most látom, hogy a múltkorit is elküldte,bocs :lol: :shock:
Szülinapja a kisfiamnak volt 21-én, 2 éves lett. Most is itt ül az ölemben, úgyhogy elég macerás így gépelni.

Ti szedtek valamilyen vitamint?
én Gravidát fogok ma beszerezni, Zsigivel (ő a 2 éves) is azt szedtem.

Nekem a kalkulátor ápr. 28-at ír, de majd a dokinéni megmondja.

Szép napot!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Na, kaptunk időpontot, jövő hétfőn megyünk uh-ra...

Ti bejelentkeztetek már?

Gravidát megvettem, el is kezdtem szedni...

Tüneteitek vannak már? Nekem egyelőre semmi, itt-ott egy kis megszédülés...

puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok,

Meg csak ovatosan irok :-), hetvegen kiderul lesz e baba, addig valahogy megallom, hogy ne teszteljek. Azert csatlakoznek, mert nagyon bizom a majusi bababan :-)
editm
Martonvásár
 
 


sziasztok
tünet,mellfeszülés,a kezdetektől.
Dokihoz hétfőn megyek!
Vitamint nem akarok,Magnéziumot,Folsavat szedem...

Edit drukk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék. Május 2-ára várjuk a Picurit, ha minden igaz.
szilly
 
 


Gratula a kismamiknak!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Szilly, Gratulálok én is!!!!!!!!!!!!!!!!

MIndenki írhatna magáról néhány sort, nem?
Nálunk a kistesó 4. hónapban jött össze, de előtte Zsigire (ő a kétévesem) 10 évet vártunk!!!!!! inszemek és hat lombik után spontán jött össze, úgyhogy most Ő a világ közepe. Azért is örülünk a tesónak, hgoy ne legyen annyira elkapatott... mert ugye ez óhatatlan.
egyébként tanítok civilben. De most majd kiugrok a bőrömből, hogy még 3 évig babázhatok!!!

kukucsi, 68-as vagy? én 73-as, szóval már nem mai csirke. De azért bevállalnék még majd egy bébit pár év múlva... :roll:

Edit, még mindig bírod, hogy nem tesztelsz??? Nekem öt napot késett, amikor teszteltem, délutáni viz-ből...

:wink: :wink:
puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Jessica :lol: Milyen volt a kiruccanás??? Siklós...hmmm szép lehet! Mi talán még jövő héten lemegyünk a balcsira néhány napra, ha jó idő lesz. Aztán könyörtelenül vége a nyárnak.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna,nekünk Tomi is és most kistesó is elsőre sikerült,vigyáznunk kell a génjeinkkel mert nagyon öröklődni akarnak :) Tomi 1 éves múlt aug.10-én,kb. még 5 hónap múlva terveztem kistesót de előbb jött egy óvatlan nyaralás kapcsán :) civilben ápoló vagyok egy intenzív osztályon,na oda nem vágyok vissza 2 gyerek mellett...amúgy 78-as vagyok,és pécsi.
Olyan irdatlan szerencsénk van hogy a 2010 aug-i babások közt(ahol Tomit kihordtam :)) 5-en is vagyunk pécsiek,kb a terhesség felétől gyakorlatilag hetente,kéthetente összejárunk,gondolhatjátok milyen jó ez a gyerekeknek,állandó társaság,no meg a mamáknak is.Nálunk lesz az első kistesó most.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Nálunk is egy baba van eddig, bár már nem is baba. 2,5 éves múlt a kiscsaj. Ő nem hogy elsőre, de védekezés mellett fogant. Párom akkoriban ért haza egy féléves külföldi küldetésből, előbb kicsit össze akartunk újra szokni, fészket rakni... de a leány úgy döntött: minek addig várni?

Kistesóhoz 3-4 hónapot próbálkoztunk a mostani pozitív teszt előtt. Viszonylag ez is rövid idő, de én persze már a körmöm rágtam, hogy miért nem sikerül. De tudom, hogy így is átkozottul szerencsés vagyok. Most már csak azért rágom a körmöm, hogy minden rendben van-e odabent. Még nem jutottam el dokihoz, majd jövő hét elején.

Civilben ügyfélszolgálatos vagyok, 79-ben születtem, és Budán élünk.
szilly
 
 


Én valóban nem mai csirke vagyok, 68-as. Van egy 19 éves egyetemista fiam, a lányom 14 éves, elsős gimnazista, 12 éves a harmadik gyerkőc, ő is fiú, négyeske meg négyecske :lol: , azaz 4 éves, szintén srác. Van még egy kislány-angyalkánk, de róla le kellett mondanunk egy ritka betegség miatt. Most meg nagyon szeretnék én is a májusi babások közé bekerülni, de ez még a jövő zenéje. Én minden esetre kitartóan próbálkozom :wink: .
Kb. ennyi

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni, egyenlõre inkognitoban, ezért regisztráltam ezen a néven. Nem szeretném, ha idõ elõtt felismerne vki. Amint úgy érzem, akkor a megszokott bnetes néven fogok irogatni. Egyenlõre anynit árulok el magamról, hogy nem elsõ baba, én se vagyok mai csirke, bár láttam vannak itt nálam idõsebbek is. :lol:
Van egy 33. napi pozitív tesztem, és jövõ héten megyek orvoshoz.
inkognito4
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Én ma teszteltem egy pozitivat, és már voltam dokinál is, de még csak egy 5 mm-es petezsák látszódott. :)
Már van egy 2,5 éves kislányunk.
Boldog babavárást mindenkinek!

Annaanyu
annaanyu
Debrecen
 
 


Annaanyu és Inkognito,üdv és gratula!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Editm
Drukkolok!

Szilly, Inkognito, Annaanyu
Gratulálok!

Madaran
Nálatok se volt akkor egyszerű a helyzet! A vége jó! :lol: :lol: :lol:

Nekünk 4 inszem, 3 lombik kellett a mostani állapotomhoz :oops: :?
80-ban születtem... és eü. dolgozó vagyok :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok,

Koszi a drukkokat, de nalunk sajna nem lesz majusi baba :(. Sebaj lesz majd Juniusi vagy Juliusi :) .

Mindenkinek nagyon jo babavarast es jo egeszseget kivanok!
editm
Martonvásár
 
 


Apuka leszek, bár erős a gyanúm, hogy anyukához hasonlóan áprilisi babák lesznek. Bizony ketten vannak :)

Lombikosok vagyunk, és a rendes kalkulátor május 5-öt ír. De a doki azt mondta, hogy ikerterhességnél koraszülés szokott lenni.

Csütörtökön voltunk UH-n. Akkor volt egy 7,1mm és egy 7,5 mm petezsák. 2 hét múlva megint UH, akkora már dobogni fog a kis szívecskéjük :)

Ki mit tud, mit lehet ilyenkor enni és mit nem lehet?
kig120
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Üdv és gratula minden új babavárónak!

Edit, nagyon sajnálom. :cry: Ha összejön a közeljövőben, nézz be hozzánk egy mondatra a jóhírrel majd!

Kig120, Nektek kétszeresen grat! :wink:

Enni szerintem bármit lehet, kivéve nyers hús, nyers tojás, mosatlan (főleg földben növő) zöldség. Ezeket a toxoplazmózis veszélye miatt kell elkerülni, illetve alaposan megmosni, megfőzni, megsütni. Alkohol tilos, sok vitamin... és ami csak jólesik :)
szilly
 
 


Kig120
Gratulálok!

Én úgy tudom, hogy alapvetően mindent lehet enni, csak a higiéniára kell nagyon vigyázni (de az alapvető)

Nekem a lombikos doktorom javasolta az alkoholt, ha esetleg görcsölnék...

Hol lombikoztatok? Mikor volt az ET? Hány és hány napos embriókat kaptatok vissza?

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Jessica, ne haragudj, vitatkoznom kell: A nyers hús is igen veszélyes lehet, a higiénia önmagában nem elég.
Ez a cikk elég jól összefoglalja a lényeget:
http://www.vital.hu/themes/baba/women4.htm

Alkohol: no igen, az utolsó hetekben nekem is ajánlották, hogy segíthet megkülönböztetni a jósló fájást az igazitól. Arról, hogy korábban is szabad inni, még nem hallottam. :?: Hatásosabb, mint a töméntelen mennyiségű Magnézium szedése?
szilly
 
 


Nyers húst én egyébként sem eszem...

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Alkohol
A lombikos doktorom azt mondta, hogy néha-néha, ha az ember esetleg görcsöl, egy-egy deci bor, vagy egy feles jó lehet...
Az alkohol nagyon jó izomlazító... (infúzióban még koraszülés megelőzésére is adták néhány éve) :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


jessica80 írta:Nyers húst én egyébként sem eszem...


Akkor ez a kérdés csak nekem volt fontos :) Én nagyon szerettem a tatár beefsteak-et, mikor kismama lettem, akkor szoktam le róla. És a házi készítésű majonézt (nyers tojás), a tükörtojást: ezekről is le kellett mondanom. És ott volt nagymamám rántott csirkecombja, amit ha néha elrontott, és majdnem véres maradt a közepe a csontnál, azzal sem kísérleteztem tovább...

Az alkoholos infót köszi!

Van köztünk olyan, aki már veszélyeztetett terhes?
szilly
 
 


Szilly
Tatárbifsztek: életemben ha kétszer ettem... :oops: :wink:

Majonéz: lusta vagyok otthon gyártani

Tükörtojás: nem szeretem ha folyós a sárgája...


Én az előzményeim miatt veszélyeztetett vagyok....

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Egyébként... toxoplazma-fertőzésen már valamikor átestem... most már csak az ellenanyag mutatható ki a véremből...

Csirke, tojás: anyukám udvarából kerül hozzánk... és az biztos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


sziasztok
előzmény miatt én is veszélyeztetett,(leszek)Tomi faros volt és csaszim volt,13 hónapja.

Edit :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Én csak bízni tudok abban, hogy most nem leszek veszélyeztetett, szeretnék minél tovább dolgozni. Sajna frankhitelünk van...
inkognito4
 
 


Sziasztok!

Evilany! A császár miatt leszel veszélyeztetett vagy mi miatt? Mert én is császárral szültem.
Van vki akinek már jelentkeztek tünetei? Nekem ma volt először hányingerem.
A tatár b. nekem is nagy kedvenc, de most azt tényleg nem lehet. Én tükörtojást eszek, de jól átsütöm.
annaanyu
Debrecen
 
 


Sziasztok, köszi a sok infot.

Tatár beafsteaket nem szeretjük :) Alkoholt csak szilveszterkor esetleg ünnepekkor koccintás erejéig, ez se lesz gond.

Tojást meg szeret rántotta módon. :)

Tünetek eddig a nagyon nagy igényű alvás :) És mellette fáradékonyság. Néha mellérzékenység. Illetve nagy öröm :D

Kaposvári Kaáliba járunk. 2011.08.08 volt a megtermékenyítés. és 11.08.11-én a beültetés. 8 sejtesek voltak addigra. és 3-at kértünk beültetésre.

Egyébként 21 petesejtet szívtak le. Ebből 12 termékenyült meg 6 mesterséges és 6 természetes módon. ET napjára viszont 9 maradt. A 6 természetes úton és 3 mesterséges úton.
kig120
Kaposvár
 
 


A császár mint előzmény is ok a veszélyeztetettségre? Ezt nem tudtam... Vagy csak meghatározott időn belül? Nekem is császár volt, de már több, mint 2,5 éve.

Én anno vérzés miatt lettem veszélyeztetett, aztán félidőtájt jött a parlagfűszezon, és az asztmás köhögések. Kinyílt tőle a méhszáj, és beindult a szülés idő előtt (de szerencsére megállították).
Most parázom, hogy most az allergiás időszak teljesen egybeesik az első trimeszterrel. Ez így még nagyobb kockázat. Kockáztatni sem szeretnék, dolgozni is jó lenne...

Tüneteim: gyomorégés. Mellnövekedés (feszüléstől még messze vagyok, még van hova nőnie), mellbimbó érzékenység. Szédelgés, alacsony vérnyomás, fáradékonyság.

Tükörtojást úgy megkívántam, hogy írtunk róla... lehet jól átsütve bevállalom holnap reggel, bár én folyósan szeretem...
No igen, akkor kívánós is vagyok :roll: és minden délután farkaséhes. :oops:
szilly
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: