Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Úgy gondoltam belépek hozzátok, hátha sok hasznosat tudunk egymásnak mondani és kicsit megismerjük egymást:) A héten már a 14. hetemet töltöm, de a kombinált tesztnél, ami a múlt héten volt inkább egy héttel fejlettebbnek nézte az orvos a babócát. Június elejére vagyok kiírva. Van köztetek olyan, aki június elejére van kiírva?
Én nem hánytam, de émelygésem volt bőven, sőt, néha még most is van, de mint ahogy a nagykönyvben le van írva a 12. héttől csökkent ez az érzés, már nem sokat tapasztalom. Néha úgy érzem, mintha a köldököm alatt 3-4 cm-re csiklandozna valami. Szerintetek ez miért van? Ahhoz még korai, hogy a babát érezzem, nem? ez az első terhességem.
kapor6
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Ma (azaz mostmar tegnap) megvolt az ultrahang! Nagyon elveztem!!! Hihetetlen es felemelo es kaprazatos es nem is tudom...gyonyoru! :):):)
Legeloszor is hiaba ittam majdnem bepisilesig magam a doki elso dolga az volt hogy kikuldott "uritsem ki a hugyholyagot"! :P Alaposan korbenezegettuk a picurinkat, lattuk az ici-pici szivecskejet kalapalni, aminek lattan kicsordult a konnyem! :):):)

Lattuk a "pillangoszeru" agyacskajat, a gyomrat a hugyholyagjat, kezecskeit, amikkel neha hevesen csalimpalt, labacskait, gerincet, arcocskajat, szoval mindenet! :) Nyujtozott is nekunk egy nagyot! :):):) Annyira edes volt!!!

Megmertek es 74.5 mm a baba ami szerint 13 hetes es 4 napos...ami szamomra meglepo,hiszen ez azt jelentene hogy az utolso menstruaciom elott estem teherbe?!?! Ilyen lehetseges csajok???
Vagy tovabbra is le kell venni belole a 2 hetet? Mostmar osszezavarodtam... :(
A szules varhato idopontja igy junius 11-rol 3-ra modosult.

Sajnos a tarkoredot nem tudta megmerni a doki, hiaba piszkalgatta...nyomogatta, kerte hogy hasrafordulva razzam meg a fenekem, es aztan hogy setaljunk egyet...nem akart a megfelelo pozba fordulni...igy ma reggel 9-kor egy ujabb fordulo kovetkezik...kicsit faraszto lesz az ejszakas muszak utan...es meg a vervetel is!!! De igy ujbol talalkozhatunk ici pici mazsolankkal! :):):)

Kaptunk fotokat is (3-at) ami ha minden igaz ma be is lesz scannel-ve es meg tudom mutatni nektek is! :) Elvileg fizetni kellett erte darabonkent 2 fontot (egy belyeget ado automatan keresztul), de a dokibacsi azt mondta hagyjuk... :):):)

Kezdek atmenni a nem tudok aludni stadiumba....pedig faradtnak erzem magam, de megis ha felkelek valamire mar nem tudok visszaaludni...amikor meg kelni kell ebresztore...mint akit agyonvertek...hat ez most ilyen...ma este vegre szabadnap...igy pihenek egy nagyot!!!

Igaz ma meg egy hosszu-hosszu napunk lesz...9-tol UH, 2-re hitelugyintezo...5-re epitkezes...ahhhh...alig varom az estet!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuzskababa 2011.12.02 06:42-kor.

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Szia Kapor! Udv "nalunk"! Jol tetted hogy jottel, tobb szem tobbet lat! :)

Ahogy az elobb irtam, nekem a tegnapi UH alapjan 13 hetes es mostmar 5 napos a bebim es igy junius 3-ra irtak ki.

Szerintem mar erezheted a baba mozgasat...."halvanyan"...nekem is az elso igy nincs nagyon viszonyitasi alapom, de ugy ovastam en is, hogy a csiklandozashoz hasonlo erzes amikor mocorog a manocska! :)

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 

 
 

Kaccso!
Cuki a babad! :):):) Alig varom hogy en is megmutassam! :P

Orulok,hogy kibogozodott a vercsoport eredmenyed is vegre! :)

A kajalas detto! De komolyan! Pillanatok alatt farkas ehes leszek...szinte hanyingerem lesz tole annyira...de egyszerre nem megy sok...a korabbi adagjaimat ketszerre kell megennem...vagy tobbszor is pihentetem mire legyurok egy atlagos adagot! :):):)

Mondjuk nekem volt olyan, hogy megkivantam valamit es egesz heten birtam volna csak azt enni...(peldanak okaert folia alatt sult hus es krumpli szimplan soval es borssal...egyszeru de isteni! :P Igaz eleg idoigenyes... :S )
Maskor viszont hiaba foztem meg a korabbi kedvencet...csak egyszer birtam belole enni...aztan ra se birtam nezni...fura ez! :)

oxigen!
Akkor mostmar kiokositottad magad...jo neked... en csak egyre jobban osszezavarodom...nem ertem az UH-s meresi eredmeny meg mindig plusz 2 hettel van szamitva vagy az mar tenylegesen a valos "kor"? Tehat a teherbeeses idopontja??? AAAAAA :roll:

A tulipfatok akkor is nagyon tetszik...meg ha mar csak volt is...nekem nagyon tetszik...olyan kulonleges!Tulipna es fa? :)

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Zsuzskababa! Azért még nem vagyok benne biztos, hogy azt érzem, de korábban nem volt ilyen érzésem, ezért gondoltam, hogy lehet köze a babához. Majd később kiderül :) Neked a nemét nem mondták meg az UH-n? Néha már látszik, bár még nagyon bizonytalan, hogy az tényleg jól látszik-e.
Ezekkel a hetekkel én is össze vagyok zavarodva, mert a betöltött 12-en mentem a vizságlatra, de akkor már egy héttel idősebbnek tűnt. Azóta eltelt egy hét, szóval most nem tudom, hogy 13. vagy 14. hetet nézzem a neten, hogy éppen hogy fejlődik...
kapor6
Budapest IX. kerület
 
 


Úgy látom van aki beelőz! :) Most épp nem én vagyok az első :)

Kapor!

Üdv köztünk! Én júni 5-re vagyok kiírva, de az én terhességem tuti pontos, mert lombik baba. Szóval ez nekem már nem változik.
A mozgás elég korai ,mert kb. 16-18 héttől mondjákm és első terhességnél inkább később szokták, de lehet, hogy te érzed. Nekem olyan volt az elsőnél, mintha kucorogna a hasam, bugyborékolna.

Beu!

Otthon vagyok a fiammal. Nem is mehetnék dolgozni, mert az első terhességem előtt kirúgtak, mert lombikoztam. Utólag már tudom, hogy ezt nem lehetne, de mindegy is. Szóval így bölcsibe nem járhatunk, mert nincs munkáltatói igazolásom. A bölcsihez pedig az kellene. De most mindegy is, mert ígyis-úgyis itthon lennék.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Judit: Az anyatanyát én a munkahelyemről végképp nem érem el, úgy hogy én egy szavazattal ellene vagyok. :) Persze, ha mindenki menni akar, akkor legalább tényleg nem a munkahelyi monitorozást kijátszva kell neteznem, hanem este otthon. :)
Mondjuk úgy tervezem, hogy március 1-től nem jövök, de mgé ki tudja ezt...

Kapor6: Üdv köztünk! Én június közepe körül szülök. Pontos eredmény a jövő héten várható. :)

Zsuzskababa: Akkor kimoziztátok magatokat! :) Az biztos, hogy nagy élmény.
Most építkeztek? Nem semmi vállalkozás, nem csodálom, hogy nem tudsz aludni.

A terhesség az utolsó menstruáció kezdetétől számított 40 hét szabályos ciklus esetén. +/- 5 napig jó, ha kijött az eredményed a ciklushoz. :)
Akkor van baj, ha a ciklus hossza nem egyforma, vagy nagyon hosszú( nálam mindkettő fennáll). Az összes UH erre van beállítva. Így érthetőbb? Mondjuk Judit kijavít, ha rosszul tudom, vagy pontosít, ő a szakember :)

A baba mozgása ilyen kicsi korban könnyen összetéveszthető a bélmozgásokkal, főleg, ha fel vagy puffadva. Nálam az első terhességnél szintén olyan érzés volt, mint ha belülről csiklandoznának, így bármi lehet :D Sokat segítettem, ugye? ;)

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Azta mindenki milyen aktív :)
Julcsi: volt hasi és hüvelyi uh is, de ez a kép pont melyiknél készült azt nem tudom.
Én Centrum maternát szedek, és semmi bajom nincs tőle, az első terhességnél Elevitet szedtem, de mellett kellett szedjem a jódot így most inkább ezt választottam, mert ebbe van jód.

Judit: én annyira nem ismerem az anyatanyát, és ha oxigén nem tud oda jönni, akkor inkább maradjunk itt. A zárt fórum itt is jobb, mint a sima fórum.

Kapor6: üdv a csapatba, örülök, hogy jöttél. Én június 9.-én kellene szüljek, ez még az eleje nem?

Zsuzska: gratulálok a nagyon jó eredményekhez és az élménydús vizsgálatban :). Irigyellek, hogy még egyszer visszamehetsz :P, én minden nap mennék ha lehetne.
A szülés időpontja szerintem még fog változni, szinte minden vizsgálatnál lehet eltérés. Szerintem, de lehet nincs igazam, addig jó, míg nagyobb, mert ha kisebb, mint kellene akkor lehet, hogy nem fejlődik rendesen. Nagyon várom a te babádról a képet :).
Én nagyon élveztem mikor a doki azt mondta, hogy most már az embriócska átlépett magzat fázisba.

Mivel a doki mindent rendben talált úgy döntöttünk elmegyünk a hétvégén kirándulni. A férjem focicsapata minden éveben szervez disznóvágást és oda megyünk. Az elején gondolkodtunk menjünk vagy ne menjünk, de végül úgy döntöttünk, ha a doki mindent rendben talál akkor nincs miért kuksoljunk a 4 fal között.
Gondolom a hétvége után lesz mit visszaolvassak :).
Még mielőtt elmennénk megpróbálok benézni.

Vigyázzatok magatokra!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Judit, köszi. De képzeljétek péntek lévén felvették reggel a telefont és csodák csodájára van időpontom keddre. Juhéé

Kapor, szia neked is gratula! Én az első terhességemnél 15 hetesen éreztem először a babát konkrétan, de előtte is voltak fura érzéseim.

A mostaninál reggelente mikor oldalról hátra fordulok puposodik ki a hasam és ott van egy kemény valami :D

zsuzskababa jöhet ám a kép.
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én neki fogtam pakolászni, a férjem hamarosan érkezik és akkor el is mentünk. Remélem jól fogjuk érezni magunkat, ha nem akkor jövünk haza.

Zsuzska már csak vasárnap este vagy hétfőn látom meg a képet, de tegyél fel mindenképp.

Beu: én is ki szoktam tapizni, hogy hol van :). végre felvették a telefont, hamar itt van kedd.

Elküldtem a kérést a zárt topikra a szerkesztőségnek.

Szép hétvégét mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


sziasztok.

kaccso: gyonyoru a kep, igazan rendes a babadtol,h ilyen rendesen megmutatta magat.

Zsuzska: a +1 mozi, az csak jo :D

kapor: udv koztunk! (most ugy megkivantam valami kaprosat.....:) )

az utobbi egy heten en sem tudok aludni. hajnalban felkelek pisilni, es aztan csak forgolodok, meg jatszok a macskaval, aki szinten nem tud aludni, mert allandoan oldalba rugom szegenyt :D :?

en femibiont szedek. a kajakkal nekem nincs gondom, de erdekes modon mindig van valami amit napokig kivanok: eloszor a sult gesztenye volt teriteken, aztan hetekig kb napi 2l almalé, most meg sajtot eszek rengeteget (gondolom epiti a csontjait a manom :) )

na ma odaig jutottam a parazasommal, h bementem kb sirva a dokihoz,h nem birom tovabb, allandoan idegeskedek,h mi lehet vele. nagyon jo fej volt, azonnal megnezte szo nelkul, meg kepet is kaptam. 4,5cm! egy hettel nagyobb mint a menstruacio alapjan szamitott kora, de remelem igy meg bele fog ferni a 12 hetes UH dec 16-n..

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!
Már régen írtam,de sokszor olvaslak titeket.Örülök,hogy mindenki jól van.
Kaccso kérdezte ki volt még nov.30-án UH-on.Én voltam.Már nagyon izgultunk apával előtte,de szerencsére minden rendben van.A babó nagyon eleven volt,a doki alig tudta megméregetni.Vakargatta a buksiját,fogdosta a lábát,hihetetlen élmény volt.
A táblázat szerkesztése jó ötlet az én adataim:

Szülés várható időpontja:2012.jún.9.
Terhességem kora:12 hét 6 nap
Baba neme:a doki nem akart bizonytalant mondani,de lányt várunk apával,neve:Zselyke
Kórház:Almássy Balogh Pál kórház,Ózd.

Valaki írt a Gravidáról.Én is rosszul voltam tőle,számtalanszor hánytam tőle,én meg betudtam a terhességemnek,mire rájöttem mitől van.Elevitet szedek,de azt is olyan nehéz lenyelni,nekem ilyen gyógyszerfóbiám van.A védőnőm azt mondta,hogy ilyen idős korban,már nem muszáj minden nap szedni,elég minden másnap,mert a babának már kifejlődött mindene.Nem tudom,hogy megfogadjam-e a tanácsát,ti hogy csináljátok?
Magzatvédőn kívül szedtek még valami mást is?Mert én nem.Magne B6-ot javasoltak,de csak ha görcsölget a hasam,ez annyira nem jellemző.A vérképem is jó lett,ezért vasat sem kell szednem.
A zárt fórum szerintem nem olyan jó ötlet,mert biztos itt is sokan vagyunk így,hogy tudakolózunk erről-arról így neten keresztül,így én nem szeretnék megfosztani egy kismamit sem a mi tapasztalatainktól.Meg persze hátha kedvet kapnak és csatlakoznak hozzánk.

Jó pocakosodást mindenkinek,vigyázzatok magatokra!



Kép
kkata82
Dédestapolcsány
 
 


Sziasztok, itt a hétvége, hurrá!

Oxigén, tökéletesen jól írtad le a terhességi kor számítást.

Bixi: Dec. 16. pont jó lesz az UH-ra, gyerkőc ülőmagassága, úgy 60 mm körül lesz, tán egy kicsit több, de 85mm-ig lehet tarkóredőt mérni, szóval bőven beleférsz az időbe. Istenem, de drágák ilyenkor, teljesen babaformájúak, mozgékonyak. Nem is akarják elhinni a párok, hogy ilyenkor már mindenük kifejlett (kivéve a tüdőt, az is van persze, de az majd a 30. hét után kezd igazán aktívkodni), és már csak a mennyiségi növekedés jön.

Ilyenkor még kicsit ufósak, ha majd akartok babamozit, azt a 22-24. héten érdemes, akkor már van bőven husika az arcon, bár akkor meg már régen nem férnek rá a képernyőre.

Kkata82: Zselyke, nagyon jól hangzik, tetszik, de még soha nem hallottam. Honnan származik ez a név? Van valami jelentése?

Puszi a többi kismamának is.

Szóval, akkor maradunk itt, ill. én maradok itt veletek mondjuk szülésig, OK? Addig tán tudok segíteni a felmerülő kérdésekben, de a gyereknevelés már meghaladja a tudásomat.

Csók, Juc
bánky judit
 
 


Koszonom Judit, akkor ezek szerint jókor fogok menni. márha kibírom addig....:D

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Csao lanyok! 8)

Nos a faraszto ejszakazas utan (mivel eleg keveset aludtam ugye elozo nap) kb 1 orai alvas utan mentunk az UH-ra. Megerkezett a doki es annak ellenere hogy azt mondta majd lehet varni kell kicsit a tobbi paciens miatt, mi voltunk az elsok! :) Most tokeletes pozban volt a mazsolank igy meg is merte a tarkoredot, ami 2,10 mm lett. A tegnapi 74.5 mm-hez kepest ma mar 77 mm-esek voltunk! :):):) Hihetetlen milyen gyorsan novekszik! :) Levettek a vert is es 3 munkanapon belul ertesitenek ha a Down szindroma szures eredmenye a magas rizikofaktorba kerul. Akkor ujabb vizsgalat kovetkezik, ami akar mar veszelyes is lehet a babara nezve. Remelem erre nem fog sor kerulni es nem hivnak!!! A tarkoredo erteke a normalis erteken belul van igy en nem aggodom.
Ami meg erdekes volt, hogy fogytam...kb 2 kilot...fogalmam sincs miert...nem hanyok, nem vagyok rosszul,eszem rendesen, jol erzem magam...szal passz...

Kapor: az UH-n rakerdeztem hogy latta e a nemet ( O azert tapasztaltabb) de mondta hogy ilyenkor meg nem lehet latni es talalgatasokba meg felesleges bocsajtkozni. Majd a 20 hetes UH-n mar nagyobb esellyel megallapithato hogy nunisunk vagy kukisunk lesz-e?! :)
En azt mondom, meg ha nem is 100 %-os bizonyossaggal, hogy en mar erzek valami ficankolast...plane az UH utan,amikor lattam hogy miket produkal mazsola! :D A hetekkel kapcsolatban nekem meg mindig homalyos, az a baj hogy csak a valoszinusitheto peteereskor irtam fel hogy mikor voltunk egyutt de elotte nem tudom...es annyira biztos voltam az elmeletemben... :P:P:P

vevikk: ha neked tuti megvan a fogantatas idopontja, megirod azt nekunk? Illetve az utolso mensidet es hogy mekkora volt a manocskad a 12 hetes UH-n? De ha nem akarod, persze nem kell! :P Csak hatha segitene kicsit a kalkulalgatasban :P

oxigen: a mai UH-n a dokibacsi jobban koncentralt a meresre meg azt sem vette eszre hogy kozben kiugrott az asszisztens valamiert es mondta tovabb az ertekeket! :D Es mivel soron kivuli UH-nk volt igy most en nem sokat lattam, de Apa latta a szivecskejet dobogni ma is! :):):) A mazlista! :P
Nem,nem epitkezunk, hanem egy uj lakoparkot epitenek, ahol lesz a mi lakasunk is(remelhetoleg), csak egy papirt kellett kitoltetnunk az allami tamogatashoz, amit ha minden igaz, megkapunk! Fingers cross!! :P :P
De ehhez eloszor a mortgage advisor-hoz (hitel tanacsado...hitelugyintezo magyarosabban) kellett elmennunk a papirert, azt elvinni az epittetohoz majd vissza a hitelugyintezohoz...szal volt mit szaladgalni :) De alapvetoen mindent O intez (lelkiismeretesen), papirmunkat, telefonokat, szoval meg vagyunk vele elegedve. Ezt viszont szemelyesen lehetett csak elintezni.

Kaccso: Kivancsi leszek meg a jovobeni vizsgalatokra es szulesi idopontvaltozasokra ...es igazad van, inkabb nagyobb legyen mint kisebb!!!
Remelem sikerul bevarazsolni a gepbe a kepeket es kielegithetem a kivancsisagotokat (aminek nagy orommel teszek eleget :) )
Jol teszitek hogy mentek kirandulni, ha jol vagy miert is ne mennetek, nem vagy beteg,nem igaz? :):):) Persze mindent csak az allapotodnak merten tessek csinalni! :):):)
En is csak a Centrum kismamaknak keszitett terhesvitaminjat szedem, semmi mast...(Centrum Pregnancy Care plus Omega 3)

beu:Hogy tudjatok kitapizni hogy hol a mano? Ez erdekelne am... :P:P:P
Orulok, hogy osszejott vegre a vizsgalat! :):):)

Judit:Jo tudni, hogy van egy szakember is koztunk..koszonjuk a tamogatast es a szakszeru segitseget! :):):)

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Szules varhato idopontja: 03.06.2012
Terhessegem kora (UH utan, meretek szerint):13 het 5 nap
Baba neme: meg korai megallapitani (remelem kislany :P )
Baba neve: Letícia (fiunev nincs...meg)
Korhaz: Darent Valley Hospital Dartford

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Üdv mindenkinek! Én június 5-re vagyok kiírva, de örülök, hogy van aki még hamarabbra is van kiírva, mint én, kicsit féltem, hogy nekem kell belevágnom legelőször a vizsgálatokba 
Vevikk! Elvileg egy nap szülünk, persze én teljesen eltérhetek a megadott időponttól ellenben veled.
Kaccsó! Június 9 is az eleje még a hónapnak 
Bixi! Elárulom, hogy nekem a legelejétől kezdve legalább 2-3-szor ki kellett mennem éjszaka a mosdóba és hetente legalább egyszer 1,5-2 órát nem tudtam visszaaludni. Sőt mivel terhesség előtt 12- ½ 1-kor is feküdtem le aludni, a terhességgel meg sokszor már ½ 10 -10- kor elaludtam az első hetekben, így egyszer előfordult, hogy 3.20-kor felébredtem és 5 órakor kimásztam az ágyból, hogy inkább netezem és utána megyek dolgozni, mert már nem tudtam egyáltalán visszaaludni. Persze este nem volt nehéz álomba ringatnom magam. Azóta rájöttem, hogy akármennyire szomjas vagyok, este, lefekvés előtt már csak óvatosan iszom, akkor megúszom egy felkeléssel az éjszakát. De még így is előfordul, hogy szenvedek az elalvással. A párom rossza alvó, így még miatta is szenvedek, mert nem szereti, ha sokat forgolódom 
Én csak magnézium citrátot ettem eddig, meg folsavat, de azt már abba is hagyhatom. Inkább próbáltam törekedni arra, hogy választékosan egyek(fehérje, zöldség, stb) és kevés édességet. Az édességek nagy részétől eddig undorodtam, mert miután megettem egyből émelyegtem. Sajnos ez múlik 
Nektek mekkora a pocitok? Az enyém most megindult növekedni, lassan nagyon zavarnak a régi nadrágjaim a gombolásnál… persze még nem mindegyik, meg inkább délutánra rosszabb..kicsit félek, hogy nehogy nagyon beinduljon, mert hízásra hajlamos vagyok és még a 14. hétnél nem kellene. Valakinek még alig látszik ilyenkor…
kapor6
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Kapor! :)

En mar kb 2 hete terhesnacit hordok,mert a gatyoim hasban mar kenyelmetlenek voltak.Hizni nem sokat hiztam, de mint az elobbis irtam most epp visszafogytam 2 kilot. A hasam mar eleg koran latszodott...tobben is rakerdeztek mar amikor meg titkolni akartam, mert meg akartam varni a biztosabb 12 hetet. De tagadni meg nem akartam. Szoval valaki, mar 9-10 hetesen rajott....habar az javareszt a puffadasnak koszonheto novekedes volt, de az is eleg latvanyos. :)

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Kaccso jó utazást nektek, és élvezzétek ki, főleg hogy minden rendben!

A legelső terhességnél szedtem vitamint, de rosszul voltam tőle, mire egy kismama mondta, hogy próbáljam meg esténként bevenni ne napközben. Most a stresszes időszak meg a vetélések miatt apa szó nélkül elém tette az elevitet, amit kizárólag este vagyok hajlandó bevenni és másnaponként, mert egyszerűen még a c-vitamin sem ment le a torkomon. Azt azóta pezsgőtablettaként iszom. :roll:

Tapizás??!! Kifinomult ujjak :lol: no meg egy kicsit keményebb is ott a hasad. De még a köldököd alatt keresd!

látszik vagy sem szerintem alkat függő, no meg hányadik baba-bár ez nem biztos - én pl már egy hete előtúrtam a kismama nadrágaimat, mert már zavart a régin a gomb és zipzár, viszont az előző terhességnél erre csak 4-5 hónaposan került sor mert addig megoldottam máshogy mivel a gatyák leestek rólam. Szerintem a legfontosabb hogy kényelmes legyen és ne feszengj mert itt ott nyom.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Haho mindenki! :)

Most hogy tobben mondogatjatok hogy rosszul vagytok a terhesvitamintol, eszembe jutott a multkori hanyasom...ugyanis akkor is emlekszem hogy a vitaminon es a vizen kivul nem volt bennem semmi! Lehet ez a rejtely kulcsa?!?!?! A vitamin nem tetszett a pocakomnak akkor? Hogy ehgyomorra vettem be....tartozik a terhesvitaminhoz egy omega 3 bogyo is ami ilyen olajos ize...lehet az tette be a kaput...

beu:szoktam tapogatni a pocim (szerintem a tapizni szo aranyos..tudom meg fiatal korunkban ez masrol szolt :D :lol: ) es persze a koldokom alatt... :):):) ugy TV-zunk...ugy alszom el...de meg inkabb a belso bizsergeseket erzem...kivulrol nem nagyon :):):) Persze lehet az sem az...de en szeretnem azt gondolni hogy az...elkepzelem hogy eppen nyujtozik...vagy csalimpal a dragam, mint ahogy az UH-n csinalta! :P

szerintem is a kenyelem a fontos...nincs erre szabaly hogy csak ekkor vagy akkor lehet mar terhesnacit hordani...ha ugy komfortos akkor hordja barki nyugodtan...amikortol ugy erzi....a baba is ugy erzi jol magat ha a mamanak sem kell feszengenie :)

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


igen, én is azt gondolom, hogy a kényelem a fontos. Inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy ki hogy áll ezen a téren.
Ma vettem egy tapadós kismama nacit, hosszú pulcsikkal és lapos hosszú szárú csizmával biztos jó lesz majd, mert azért az is fontos, hogy a kismama úgy érezze, hogy jól néz ki. Már alig várom a következő vizsgálatot, de az majd a Karácsony előtti napokban lesz. Pontos dátumot még nem tudok. Remélem, hogy még többet megtudok/unk a piciről és jobban látjuk mozgolódni is, a múltkor csak integetett a kis édes :)
kapor6
Budapest IX. kerület
 
 


O itt a Mi kis manocskank! :)

Kép
Kép
Kép

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


igen, én is azt gondolom, hogy a kényelem a fontos. Inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy ki hogy áll ezen a téren.
Ma vettem egy tapadós kismama nacit, hosszú pulcsikkal és lapos hosszú szárú csizmával biztos jó lesz majd, mert azért az is fontos, hogy a kismama úgy érezze, hogy jól néz ki. Már alig várom a következő vizsgálatot, de az majd a Karácsony előtti napokban lesz. Pontos dátumot még nem tudok. Remélem, hogy még többet megtudok/unk a piciről és jobban látjuk mozgolódni is, a múltkor csak integetett a kis édes :)

Szerintem is fontos az hogy attol meg hogy terhesek vagyunk csinosan oltozkodjunk es ne slamposodjunk el (melegito es nyuzott pullover.. :S )
Szerencsere ma mar sok elegans kismamaknak valo ruhat is lehet kapni de persze a sportosabb valtozat is megtalalhato az uzletekben. Nekem a vasarlas a hobby-m...szal remelem kielegithetem majd a "szuksegleteimet" :D Igaz azert esszeruen persze...mivel ugysem hordjuk ezeket a ruhakat tul sokaig...de esetleg a kovetkezo babahoz meg hasznosak lehetnek majd. Ezert fontos peldaul a jo minoseg is.

Ugye milyen hihetetlen, hogy igy mozgolodik bennunk a pici??? Nekem csodalatos latvany volt! Es egyben oly hihetetlen! :):):) De bennem van es mozog! :D:D:D

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Sziasztok!

Bocs a bepofátlankodásért, de van néhány cuccom, amit szeretnék eladni:

Brendonban vásárolt bölcső, kókuszmatraccal, és hozzá készített fejvédővel, takaróval és 2 db gumis lepedővel. Ára 25 000 Ft
(új ára kb. 40 000 Ft)

Kép

Kép

Popolini fürdődézsa
Ára 3000 Ft (új ára 5000 Ft)

Kép

Pelenkázószekrény: egyedileg csináltattuk - kis lakásba ideális, mivel ebbe az egy szekrénybe a baba összes cucca (beleértve a tartalék pelenkákat) belefér
Ára 15 000 Ft (új ára 35 000 Ft)

Kép

Kép

Bébé Confort etetőszék
Ez teljesen makulátlan, mintha új lenne. Azért kerül eladásra, mert a kislányomnak szeretnék egy újat venni.
Ára: 18 000 Ft (új ára: 35 000 Ft)

Kép

Ezen kívül még van jópár kismama ruhám. A kisfiam május 29-én született, tehát én is ebben az időszakban voltam kismama. Sok felső: 2in1, H&M, CundA, nadrágok, shortok (harisnyához), ruha, kismama melltartó. 164 cm magas vagyok, és kb. 36-38-as méret.
Ha bármilyen kérdés van, nyugodtan írjatok priviben!

További jó babavárást!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


hétvégén hogy eltűnt mindenki innen...
Zsuzskababa, nagyon aranyos a kis manócska. Mennyire látszik a kis füle, orra, fejformája, stb...annyira jó. Sajnos nekem nem túl jó a kép minősége. Egyébként meg most nézem a neten, hogy nekem lehet, hogy csak vérvizsgálat (AFP) lesz legközelebb? akkor nem is láthatom a babócát? Vagy UH-t azért csinálnak minden vizsgálatkor? Jó lenne, mert akkor jó sokig kell még várnom...
beu5, neked már biztos nagyobb tapasztalatod van benne...mondd kérlek, hogy lesz UH is :)
kapor6
Budapest IX. kerület
 
 


ja, egyébként én jobban örülnék egy zárt fórumnak..kár, hogy megoszlanak róla a vélemények.
kapor6
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsuzskababa édes a csöppség és jól látszik!

Kapor én támogatom a zárt fórumot, vagyok a tanyán is, nekem tök mindegy hová megyünk. A tanya talán felhasználóbarátabb, de tényleg mindegy.
A nyílt fórummal az adatvédelem a baj. Én még a lányom nevét sem szeretném elárulni, nehogy valaki visszaéljen vele, vagy képet feltölteni szóval hajrá zárt topik.

Többre nem futja, elég rossz hangulatban vagyok, remélem a mai uh kizökkent ebből. A táblázatot a héten leszállítom.

Puszi!

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


már jó rég voltam, de látom bővült a csapat!
Üdvözlöm az újakat!

a zárt fórumot én is csak támogatni tudom. Neveket azért nem írok én sem.

dalmicsek: én is ma megyek, és szerintem a várakozás miatt vagyok ma én is rosszabb hangulatban. Tegnap meg elég türelmetlen voltam mindenhez és mindenkihez. :oops:

Nem tudom, hogy képet tudok-e szerezni, mert itt elég bonyolult, és fizetős. De a méreteket mindenképp megírom, ha visszaérek.

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Kaccso: Milyen volt a kirándulás? Bírtad rendesen? Gyomrod is bírta a disznóvágást? Az enyém nehezen viseli, pedig a párom másodállásban büllérkedik, most van a legnagyobb szezon, és szégyenszemre nem segítek neki :P
A kép pedig gyönyörű, már én is nagyon várom a szerdát!

Bixi: A kajákkal én is így vagyok, de a tejtermék az konstans, mindig megy :) De pl a pattogatott kukorca sosem volt a kedvencem, de most állandóan azt eszem este
A 12 hetesbe meg szerintem bőven beleférsz. És nagyon jó, hogy a dokid megértő, és nem hagy parázni.

kkata: Zselyke, az tényleg nagyon szép név. Mi is gondolkodtunk rajta, de lánynévnek egyelőre a Réka a befutó, persze ez még nem biztos.

Nah, jó sokat írtam, ha már hétvégén nem neteztem :)

Judit: Szerintem mindenki nevében köszönöm, hogy maradsz velünk, annyi a kérdés.

Zsuzska: De jó! Akkor minden rendben van! Biztos nem fognak hívni, mi baj lehet egy ilyen tökéletes babával? :)
A képek is csudajól néznek ki!
Ugyanazon a mérlegen mérték a -2 kilót? Vagy a saját mérlegedhez képest fogytál?
Nagyon szorítok, hogy kapjatok támogatást és a babó már az új lakásba érkezhessen!
A babót úgy szoktam kitapizni, hogy a hátamra fekszem, és a szeméremcson felett van egy keményebb pukli... na ott a babóca. :)

Kapor: Nekem is kezd nőni a hasam, szerencsére volt egy nadrágom, ami eddig mindig lecsúszott, így nagy örömmel szombattól hordani tudom :)
Nálam az első terhesség alapján tapasztalat, hogy a 12. héttől elkezdett nőni a pocakom, és megszakításokkal kerekedett, de ez is, mint minden egyénenként változik. Abban bízom, hogy most egy hónap alatt nem fog akkorát nőni, hogy észrevegyék a munkahelyemen.
Hízásra én is hajlamos vagyok, és sokat fel is szedtem az első terhesség alatt, de a kislányom 18 hónapos korára (úgy hogy 13 hós koráig szoptattam, addig nem fogyóztam), szinte mind lement egy kis odafigyeléssel és sok gyerek utáni rohanással. :)
De az első a kényelem, hogy ne nyomja a pocakodat a ruha.
Beu említett egy 15. heti vizsgálatot, hog yakkor lesz UH, nem?

Terhesvitamin: Én heti 2 db Elevitet szedek be (szerdán és szombaton :D) C vitamint, amikor eszembe jut, B6-ot most orvosi utasításra az UH-ig, Magne B6-ot utána, amikor eszembe jut (olyankor egy hétig 2*1, aztán ellustulom)
Inkább nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget eszem nyersen. És rengeteg gyógyteát iszom, és sok finom illóolajat használok. :)

Vásárlás: Evvel én nagy bajban vagyok, vásárlás szempontjából elég fiús a felfogásom, és ugyan szeretem a jó cuccokat, a vállfán sehogy nem látom meg, melyik cucc áll majd jól rajtam. A 2. próba után ráadásul megunom az egészet, szóval elég nehéz velem :)
Amíg Pesten éltem, volt egy barátnőm, aki ösztönösen az én méretemre vásáolt, szuper jó cuccokat, azt imádtam, de most már nem, kezdek elég nagy bajba kerülni ruhafronton :)

Dalmicsek, Julcsi: Jó kukucskálást mára, ha tudtok, hozzatok képet! Szerdára én is készülök, viszek CD-t, pendrive-ot, pénzt (paripát, fegyvert), csak kapjak képet :)

Nekem mindegy, hogy zárt, vagy nyílt a fórum, mindkettőnek van előnye is, hátránya is, én csak azt kérem, hogy ha lehet, itt maradjunk, mert ezt elérem (még) bentről is.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Lenne egy egyedi kézzel festett fenyő vadi új kiságyunk eladó,akit esetleg érdekelne...Ára 15.000 Ft+ 1.590 Ft posta! A fekvőfelülete 3 pozícióba állítható!
Ha bárkit érdekelne írjon nekem privát üzenetet. :wink:

Vagy mailt: timcike81@yahoo.com


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Zsuzskababa, nagyon édes a csöppség!!

Kapor nálunk most úgy van, hogy a 12 hetes uh után a 15. héten van egy terhesgondozás, ami ha jól tudom vizsgálat plussz uh (de ez eddig nem volt), majd a 16 héten labor+AFP és a kövi uh 18 hetesen van biztosan (ez is genetikai).

Nekem mindegy hogy zárt vagy nem, de ha többen szeretnétek zárjuk, s aki szeretne még csatlakozni ide ír, majd mindig valaki visszanéz ide is.

Akik ma mennek uh-ra jó kukucskálást, aztán gyertek a hírekkel.

Na a hétvégén megkaptam a napok óta áhitott pizzát és colát, tudnám ezeket enni még pár napig. Közben apa lebetegedett és itt fertőz minket :roll:

És ma beszereztem a kiskönyvemet is!!!!! :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Megjöttem, és minden ok. Mindene megvan, viszont egy kicsit lustácska volt, és a fenekét meg a hátát mutatta, jelezvén, hogy hagyjuk békén. A kisfiamat anno alig tudták lemérni, annyira ficánkolt, és most nagyon eleven. reménykedem, hogy ebből kifolyólag, most egy nyugodt babánk lesz. Képet kaptam, és egész jó. A doki próbált jó fotót készíteni.

mértek mindent, a crl: 65 mm, bpd: 22 mm, meg egyéb más is volt. Terhességi kor 12+4. Az orrcsontja látható volt, és a nyaki redő is rendben. Állítólag most csak annyit írhatnak, hogy 3 mm alatti, és pontos méretet nem.
A szülés várható időpontja így most 2012.06.14. (És remélem, hogy most már marad így.)

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Szuper hírek, de aztán kérjük azt a képet ide is feltenni!! :lol:

Nem tudom ma mi van, de eddig csak reggelente de ma most is alul úgy szurkál a hasam. Lehet már megint feljebb mászott az édes?! Na jó ebben az esetben megbocsátva.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy nem is tudtam mindent visszaolvasni.

Zsuzska!
Már leírtam a méreteket (az előző oldalon megtalálod). A fogantatást meg a mensit szerintem felesleges nektek leírnom, mert lombiknál minden szinte percre van kiszmolva. Ez azt jelenti, hogy nekem pont a 14. napon termékenyítették meg a petesejtjeim.
Elvileg ti is 2 hetesek voltatok (és így iskell számolni) a megtermékenyüléskor!
Aranyos a kismanótok!

Terhesvitamin: Én is Femibiont szedek, mert az Elevitet nem tudom lenyelni, akkora hatalmas. Meg ebben 12 hetes kortól kevesebb folsav van (mert már nem kell annyi a babának) viszont 2 kapszulából áll, amiből az egyik a telítetlen zsírsavakat tartalmazza. Én meg vagyok elégedve vele. Sőt az első babánál is szoptatás végéig szedtem. Azaz Doni 13 hónapos koráig.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Fú, jó sokat írtatok, de végigolvastam mindent. Tündériek vagytok, meg a babák is, mindenkinek minden mérete jó (már amiket eddig olvastam).

Az csak habverés, hogy a 12. hetin annyit írhatnak, hogy 3mm alatti vagy feletti. Éppen azon megy a hajtépés, hogy minél magasabb képzettségű UH-s csinálja a redőmérést LEGALÁBB 2 TIZED PONTOSSÁGGAL. Nna.

Legközelebb jegyzetelni fogok, egy csomó minden írnivalót elfelejtettem. Egy eszembe jutott, a 15. héten nincs plusz UH, megkérdeztem. Persze pénzért....
bánky judit
 
 


Kuka vagyok, megyek aludni. Holnap kb. 25-35 terhes asszony jön, lesz nekik szép UH (meg ezer órás várakozás, ezen nem tudunk segíteni). De olyan aranyos, hogy amint meglátják a picit, minden fáradtság elmúlik, mosoly az arcon, imádtam, egyszer volt egy apuka, majdnem zokogott, csak úgy csurogtak a könnyei mikor nézte az apróságot, FM mutatta, hogy itt a buksi, jobb kéz, bal kéz, lábacskák... Hoppá, most csuklott egyet, aztán csinált egy bukfencet.
Évente 2-3 ezer babát nézünk, de nem lehet megunni. :)
bánky judit
 
 


Sziasztok Kismamik!

Koszonom a sok dicseretet, nagyon jol esik! :):):) Mostmar a munkahyen is egyre tobben gratulalanak, mara meg a kepeket is be kellett vinnem ,megmutatni! :) Sokan racsodalkoznak, hogy "huuu...mar ennyire megvan mindene?" :D Ugye milyen hihetetlen? Nekem is az volt...amig nem lattam a sajat szemeimmel! :)

dalmicsek: Mi ujsag a UH-val hogy sikerult? minden rendben? remelem jobb kedved lett, amikor meglattad a kis ficankolo babadat.. :):):)

julcsi: orulok hogy minden rendben! :) A kepeket varjuk, ha sikerul felteni oket. :)

oxigen: igazad legyen es tenyleg ne hivjanak! En oprimista vagyok! Nem lesz semmi baj, es kesz! :D Nagyon kedves Toled! :) Koszonom a dicseretet! :)
A sulyomat nem ugyanazon a merlegeken mertuk, igy lehet amiatt is elteres, nem tudom...de en jobban bizom a digitalisban...azon voltam kevesebb :P
Ugy tunik, hogy az allami tamogatassal mostmar nem lesz gond...mar az ugyvedek is elkezdtek munkalkodni es hamarosan kapjuk a vegleges papirokat! :):):) Eddig ugye a szukseges dokumentumok es igazolasok beszerzese tortent, ami haaaat...nem olyan egyszeru...pedig minden gordulekenyen ment, ahhoz kepest...de igy is tart mar egy ideje...mondjuk jovo aprilisig van idonk. :) De jobb az ha minel hamarabb a kezunkben van a papir, hogy minden rendben! :)
Nekem is van egy barinom...aki csak ranez a ruhakra es megmondja, hogy na ezt akkor ezzel vedd fel, azt meg azzal...vele a legjobb vasarolni menni! :) De en is inkabb a sportos ruhakat reszesitem elonyben...A tusarku es a kiskosztum soha nem volt a "zsanerem" :D:D:D Es asszem ezutan sem lesz az! :D

beu5: koszonom! :) aranyos vagy! :):):) En egnap kajaltam be nagyon a Pizza Hut-ban (egyel amennyit birsz akcio kereteben) de ra kellett jonnom, hogy itt is rohamosan csokken a "kapacitasom".Egesz delutan szenvedtem , mert ugy tele volt a pocakom...pedig kozel nem ettem annyit mint regebben birtam. :P

vevikk: Akkor majd visszanezem! :) Koszonom... :):):)
En is ugy szamolom meg mindig, hogy a ciklusom kozepen fogant a mano, ugyanis akkor tudom is hogy egyutt voltunk, es a kalkulatorok szerint is akkor volt a peteeresem. A ciklusom rendszeres szoval en maradok az eredeti verzional. Tobb honapra visszamenoleg fel volt irva hogy mikor jott meg a mensim es igy pontosabban is tudtam szamolni, hogy mikor van nagyobb esely a fogantatasra.

Nekem tovabbra sincsenek tuneteim pocaklakoval kapcsolatban... :( Neha ha tusszentek vagy kohogok, akkor inkabb lehajolok, mert kulonben szuro fajdalmat erzek a petefeszkeim korul...az nem tom mi lehet?

A heten ujabb UH kovetkezik! :P:P:P Nem fogom elarulni, hogy mar voltam korabban es igy tuti megcsinaljak...meg amugy is...nincs kozos adatbazisuk, es nekik is meg kell hogy legyenek az adatok, szoval szerintem igy is ugy is megcsinalnak..de azert biztos ami biztos...hallgatok :P:P:P Ugyis jocskan le vagyok maradva toletek a mozizassal! :) Szoval ...ennyi nekem is jar :P:P:P

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam mindent végig olvasni, de hosszan szaladtam a sorokon.

Szóval a disznóvágás jó volt, péntek reggel levágták már és mi csak este mentünk, úgyhogy csak kajálni kellett :). Én a hétvége alatt nagyon lebetegedtem, lázam lett, begyulladt a torkom és a légcsövem. Nem ott fáztam meg, hanem valamikor előtte csak ott ütött ki. Vasárnap reggel jöttünk haza és egész nap ki sem tudtam kelni az ágyból. Írtak fel antibigyót és ma már jobban vagyok.

A zárt fórum elkészült, és mindjárt kezdem el meghívogatni az embereket. Én megígérem, hogy amikor jövök mindig ide is visszanézek, hogy ha valaki csatlakozni akar, az tudja megtenni. Ettől függetlenül minden ugyan ilyen lesz, csak nem olvassa az egész világ az irományainkat. Lehet nyugodtan képeket feltenni stb.

Zsuzskababa: majdnem elfelejtettem megírni, hogy a babád nagyon kis formás. Már ilyenkor olyan édesek :).

Julcsi: neked gratulálok a jó eredményekhez. Fel tudod tenni a képet?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


kaccso: jobbulást!
A képet tegnap már sikerült bescannelni, de még tovább nem jutottam. Egy kicsit javítani kell rajta, mert hát most már mégse tűnik olyan jónak a tieitekhez képest. Nagykórház, és mégis ilyen vacakok az UH gépek. :?

zsuzska: bizony hihetetlen, hogy ilyen picike, és már mindene megvan, csak miniben.

Képzeljétek, amióta csökkentenem kellett duphastont (már csak 2x1, és holtaptól meg 1x1) nep puffadok annyira, újra be tudom gombolni a régi gatyám. Persze ha ülök, akkor kigombolom, de járás közben már csuszkál.

dalmicsek: mi volt?

beu: te ma mész, ugye?

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Még azon gondolkodtam, hogy a szülés időpontját mikor módosítják? Mert a tegnapi uh papírra még mindig a 06.09-ét írták (vérzés szerinti), és nem a méretei alapján számolt, a valóságnak is megfelelő kort? Pedig pontosan tudom, hogy mikor fogant. Nem szeretném, ha ez miatt előbb kellene befeküdnöm a kórházba. Tudom, hogy ez még messze van. A fiamnál nem volt ezzel gond, mert lombikbaba volt, és pontosan mondták, hogy melyik napot mondjam a ciklus első napjának (ott is volt majd egy hét csúszás, mert későn értek a tüszők).

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


hol találom a zárt fórumot?

A meghívót mgkaptam, de nem találom hol kell belépni....

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


én nem kaptam meghívót, bár nem is tudom, hol kell nézni.

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


julcsi_29: pedig neked is küldtem meghívót, azt hiszem az üzeneteid közt találod.
Még nem tudom, hogy kell oda menni, most írtam a szerkesztőségnek, mert a többi zárt fórum, amiben tag vagyok azok a társalgóban legfelül jelennek meg, de nekem ez nem jelent meg.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


A zárt topikot megtaláljátok a TÁRSALGÓ nyitóoldalán témáknál legalul. Nagyon könnyen megtalálható. Ha valaki nem kapott meghívót, az szóljon és küldöm. 3 beszélgetést indítottam, ha oda találtok, majd meglátjátok. Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


kaccso: nekem üres a postaládám :(

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


nekem sincs privim es en sem talalom a topikot :(

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Sziasztok!

Kaccso!
Nekem sincs privim. :(
Biztos a privik közt kell lenie a meghívónak? Vagy elfelejtettél, :(
Ez utóbbit nem hiszem! :)

Julcsi!

Azt hittem csak nekem van lombik babám. De látom neked is. Hová jártatok, ha nem vagyok túl indiszkrét? Mi a Budai Meddőségi Centrumba (János Kórház). És a második spontán sikerült? Szerencsések vagytok!

Holnaptól kell szednem a Magnézium citrátot. Nagyon utáltam már az első terhességemnél is. 3x2-t kell szednem végig. Ráadásul rossz ízű, így fel kell oldanom valamiben mindig. Olcsóbb mint a Magne B6, ezért ezt kapom.

Mondjuk Doninál sosem keményedett a hasam (valószínűleg ezért).

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!

14hetes + 3 napos a babánk.
Kiírt dátum: 2012. június 3.
Ő már a negyedik, az első három fiú, ő pedig a genetikai uh (kombinált vizsgálat) szerint kislány.
Rossz lett a tarkóredő eredményünk először, ezért elmentünk kombinált tesztre és részletes UH-ra, ott már jó értékeket mértek és szerintük nincs baja a babának.
Nagyon várjuk, izgi lesz felnőnie három fiú testvérrel.
A nagy testvérek 5 éves, 3 és fél éves és 16 hónaposak. Ilyen kis korkülönbséggel terveztük, szerencsére összejött. Több babát nem vállalunk, így lesz kerek a családunk. :)
Dec 19-én megyünk a következő vizsgálatra AFP, vérvétel és társai...

Nem tudom ide írtok-e még, remélem...
laura0606
 
 


lanyok: en emailen kaptam meghivot, pontosabban ertesitot a zart topicrol, meg hgy tagja lettem.

megyek megprobalom megkeresni.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


bixi: megtaláltad?

laura0606: üdv köztünk, neked is elküldtem a zárt topikhoz a meghívót.

Remélem sikerül megtalálni mindenkinek. A topik neve ugyan ez és a társalgó nyitóoldalán legalul található.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: