Új privát üzeneted érkezett!

Csak Julcsinak gyorsan, a szülés időpontja még az utolsó hónapban is módosulhat, ej ráérünk arra még.

Mindenkinek jó babanövesztést. Jó lefáradtam ma, nem a munka, hanem a baromságok miatt. Az AFP-t amúgy is utálom, mert önmagában semmire nem jó, de ma ideküldtek egy asszonyt 0,99-es AFP-vel (ami majdnem 1, ami az átlag) mert 3-as bétaHCG-t számoltak mellé, 25 hetesen. Hát mi a túrót csináljunk egy 25 hetessel? De ha már ott volt, persze meg kellett nézni UH-n, nem lehet senkit elküldeni, de ez már csak normál terhesgondozás volt, ami ugye nem a genetika feladata, hanem az orvosának, aki esetleg egy kis parát is kap.

Nem dühöngök (csak egy kicsit). Na majd a zártban írok ám ezt-azt.

Pussz, Jucc
bánky judit
 
 


Help!
Valaki küldjön nekem priviben topic-linket, nem találom :(

Holnap megyek genetikaira, izgulok... :) Ha hazaérek (este), írok, mi volt.
Előtte anyuval terveztünk egy kis csavargást Pécsen, mert ő jön velem, sajnos a párom nem tudta elcserélni a szolgálatát.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Most lehet hogy vak vagyok én is, de nem találom a zártat!!! Nekem is egy linket légyszi!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 

 
 

nekem a társalgó nyitóoldalán legalul az iker-siker topik van? vagy nem jó helyen nézem?
A regisztrált e-mail címemre kaptam egy értesítést. Az ott megjelölt linkre kattintva látom a csoport nevét, és tagjait, viszont nem tudom még indig, hogy hogy jutok be.
Légyszíves segítsen valaki. Esetleg nem jó a böngészőm? Bár nem hinném, hogy az lenne a gond.

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


vevikk: Tapolcára jártunk. Nálam volt/van peteérési probléma. PCO-s állapítottak meg. Elég nehezen voltam stimulálható. Sok szuri kellett. A második lombik sikerült, de súlyos hiperstimuláció miatt a terhesség elején 6 hetet voltam kórházban. Az elején mindhárom petezsák megvolt, de csak végül egy maradt a kisfiam. Ennek már 4 éve. Most januárban volt egy fagyis ET-m, ahol üres volt a petezsák, és műszeres befejezés volt. Az előzmények miatt új lombikot nem akartunk, és már úgy voltunk vele, hogy legalább egy gyermekünk van. Álmomban sem gondoltam, volna, hogy így spontán sikerül.
Nálatok mennyire volt zökkenőmentes a dolog? Persze csak ha nem tolakodó a kérdésem, és remélem nemsokára már a zárt fórumon társaloghatunk, és akkor az ember már bátrabban írhat mindenről.

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Nem találom a zártat pedig megjött az e-mail. Segítség!

A másik zárt topikomat látom, ezt nem.

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


k aJulcsi!

Nekem ennél hosszabb a történetem. Nálunk először csak nálam találtak hibát. Szintén nincs peteérés spontán. Úgyhogy először volt 6 gyógyszeres kezelésem, amikor csak 1 gyógyszert kellett szedni, aztán természetes megtermékenyítés, ágyban párnák közt. :)
Aztán mivel sikertelen volt, így kerültünk Pestre, ott már a páromnál is alacsonynak találták a kiskatona számot. Volt egy inszeminációs próbálkozás, de aztán mondtam a dokinak, hogy ne kísérletezzünk, kezdjük a lombikot. Az elsőből biokémiai terhes lettem, vagyis elindult valami, de levált korán. A másodikból lett a fiam. Ők is ketten voltak a 6. hétig. De csak ő maradt.
Most újra mentünk, és elsőre sikerült. Még van egy fagyasztott embriónk. Nem tudjuk visszamegyünk-e.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!

Már rég olvaslak titeket, de végre csatlakoznék.
Hétfőn voltunk a 12 hetes uh-n. Mensz szerint 11+1 napos volt akkor uh szerint 12+0 :)
Mehetek a zárt topicba? :D
lassa
Szeged
 
 


Sziasztok!
Én is most szeretnék jelentkezni hozzátok!Tegnap voltam a 12 hetes UH-n, rendben találtak mindent.Tavaly volt 2 vetélésem,ezért nem akartam eddig jelentkezni, megvártam a 12 hetet!
Szeretnék hozzátok csatlakozni ha lehet még ! :)
lili79
Orosháza
 
 


Nekem is tavaly volt kettő.
De jó, hogy ennyire egy időben vagyunk. :)
És most minden rendben van ez a legjobb :D
lassa
Szeged
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok én a második babámat várom ő most 15+2 napossak vagyunk! Remélem még beleférek a csapatba!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Udv az ujaknak! A regieknek majd kesobb irok...de mostmar ideje pihennem...szerencsere 2 nap off-om van, uh juheeeej.Es csutortokon ujra UH! :):):)

En is megkaptam az e-mail-t, de sajnos nem sokra mentem vele....akarcsak julcsi. :( Nem tom ,mi a kovetkezo lepes?! Segitsetek!

Lilypie Second Birthday tickers
zsuzskababa
Külföld
 
 


Sziasztok Csajok! Nekem is hasonló a helyzetem, nem tudom, hogy hogy tudok a zárt topikba belépni. Valami ötlet?
kapor6
Budapest IX. kerület
 
 


Lassa!Neked hány hetesen volt tavaly?
lili79
Orosháza
 
 


Üdv az újaknak!!

De én sem látom a zárt topikot még mindig!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Olyan jó lenne, ha valaki segítene ezügyben. Nem kellene priviben meghívó, amit aztán elfogadva be lehetne lépni?

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Most írtam a babanet szerkesztőnek, hátha segítenek, de ha rákeresek akkor sem adja ki a zártat.
Valami más módszert kellene kitalálniuk, mert ez így nemtom de dem működik.

Ráadásul kaccso sincs még itt! Ha olyan jönne erre felé akinek megvan a zárt topic linkelje nekünk ide be!!!! Köszi

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Egy 8 és egy 10, de nem fejlődtek jó ütemben. Azóta fogytam 30 kg-ot, és sokmindenben változtunk, hogy ez a drága kincs velünk legyen. neked mennyik voltak a 12. heti értékek?
Nálunk:
CRL: 50mm
Nucha:1.6mm
Orrcsont:1.6mm
BPD:17.6
Meg mért még combhosszakat, meg mindent, de azt sok lenne leírni :)
lassa
Szeged
 
 


Ja és szerintünk a crl nem pontos, mert épp aludt mérés közben, és nagyon össze volt kucorodva, 2 hete amikor mérte, akkor sokkal jobban ki volt nyújtózkodva :) A méretek alapján 12+0 írtak, mensi szerint 11+1 volt akkor. Szóval azért nincs elmaradva :)
lassa
Szeged
 
 


Megszereztem a linket a zárt topichoz

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewforum.php?f=405663

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beu én nem tudom meg nyitni a topicot!
Remélem még beleférek a csapatba! :)
:D

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


csatlakozom: en sem talalom a zart forumot.

azert ez mar tobb mint gyanus, nem lehetunk mindannyian ennyire benak :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


én most mikor beléptem, már láttam a topik nevét legalul. Nem tudom mi változott azóta, de már beléptem, és már írtam is. Gyertek csajok!

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Megvárom ám, amíg egyszerű lesz zártba menni, én már kuka vagyok, majd valaki leírja nekem, olyan szinten, mint anya a hülyegyerekének.

Nem tartozik szorosan ide, de ma voltunk apuval nagynénjénél látogatóban, februárban lesz 100 éves. Az agya időnként kicsit elbóklászott, viszont az arcbőre simább, szebb mint az enyém!!! Jó, ez nem nagy durranás, mert korán öregszik az egész család bőre, de akkor is. Gyorsan magamra kenek mindent, ami a házban van.

Nem kiröhögni!!
bánky judit
 
 


Sziasztok!

Nagyon bocsi mindenkitől, az elején nem jelent meg a zárt fórum alul, de írtam a szerkesztőknek és valami beállítási hiba volt. Most már mindenkinek működnie kell. Vannak már bent.

Üdv az újaknak, gratulálok. A meghívót elküldtem nektek is, az e-mailjeitek között találjátok.

Ha nem egyéb beu linkje alapján mindenki odatalál majd.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Lányok, aki kapott már meghívót kaccsotól de nem találja a topicot, erre a linkre kattintva elérhető - remélem -

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 05#4463805

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok, én nem kaptam meghívót, de szerintem nem is tudjátok az email címemet, vagy az van valahol? Biztonság kedvéért: bankygerzson@freemail.hu.

Csók mindenkinek, kidöglöttem, hosszú hét volt, és jön a nagytakarítás, jövő szombaton apu 80. szülinapja. Aztán meg sitty-sutty a karácsony. Szösz.
bánky judit
 
 


Judit elküldtem neked is a meghívót, de még egyszer elküldöm. A babanet küldi a meghívót az e-mailedre és nem kellett tudjam az e-mailcímed.
Már várunk odaát :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Megnéztem, hogy a babanet milyen címre küldi neked és a neved mellett nem ezt a címet találtam, amit te írtál, hanem az oregnyanyo@gmail.com. Ezen keresd a meghívót

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Atyavilág, ezt a keresztfiam csinálta nekem ezer éve, vissza kell kutakodnom, hogy mi is lehetett a jelszóm. Soha nem mentem oda, jó nagy kupi lehet, akkor irány a freemail, előrelátóan elmentettem a jelszavakat tartalmazó leveleket. Az elején még kuka voltam, mindig azt adtam meg, ami eszembe jutott. Köszi, már megyek is. Szösz.


Megnéztem, hogy a babanet milyen címre küldi neked és a neved mellett nem ezt a címet találtam, amit te írtál, hanem az oregnyanyo@gmail.com. Ezen keresd a meghívót
bánky judit
 
 


Judit jó lenne odatalálj, mert azért hiányzik a sok hasznos hozzászólásod.

A profilba meg tudod változtatni az e-mailcímed és próbáld meg oda azt a címet beírni, amit használsz és akkor újraküldöm a meghívót.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Gmail-be nem tudok menni, megváltoztatom az email-címemet. Imádlak benneteket, amúgy hulla vagyok, tegnap volt apu 80. szülinapja, nagyon jól sikerült.
bánky judit
 
 


Nem és nem megy a gmail, a babaneten sem tudok más email-címet beírni, ha lesz pár másodpercem, amikor nem vagyok totálkáros, hát megpróbálok intézkedni. Valahogy csak megtaláljuk egymást. Addig is csók, Szösz.
bánky judit
 
 


A profilodba tudod megváltoztatni, ha nem megy esetleg írj a szerkesztőknek.
Nagyon várunk odaát.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!
Akkor én is becsatlakozom - bár nem ígérem, hogy sokszor fogok tudni jönni. :)
Rólam tudni lehet:
június 1-re vagyunk kiírva Tesóbabával. Hétfőn megvolt az AFP-m. Jelenleg minden rendben van. Lili lányom és Tesóka is inszeminációval „készült”.
Továbbiakban szívesen válaszolok bármilyen kérdésre. :)
Olvasom, hogy zárt topik is van? Annak jobban örülnék! Ha valaki meghívna, megköszönném!
Vevikket már ismerem másik topikból! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sehogy sem megy. Kértem a gmail-hez (nem is tudom, hogyan került éppen az a nem használt cím oda) emlékeztető jelszót, azzal sem tudok bemenni. Nem tudok írni sem segítségért. Tök hülye vagyok.

Te nem tudsz segíteni? A freemailbe tudok belemenni, azt írom: bankygerzson@freemail.hu.

Szóval mennék, de nem tudok.

Ha addig nem jön össze, akkor boldog karácsonyt az egész csapatnak, beleértve a bentlakókat is.

Millió puszi, Juc, Ejmiaszösz.
bánky judit
 
 


Kedves Judit!

Próbálkoztam e-mailcímre küldeni, de nem lehet, csak felhasználónév szerint küldeni a meghívót.
A szerkesztőknek a szerkeszt@babanet.hu e-mailcímre tudsz írni és nagyon készségesek, szerintem tudnak segíteni. Tényleg hiányzol ott, jó lenne ha sikerülne odatalálj.

Átadom a jókívánságaidat és viszont kívánom neked és családodnak!

Puszi!

kakti: elküldtem a meghívót, várunk :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Írtam háromszor a megadott címre, küldés közben hiba. Akkor most mi a túró lesz? Mi van, ha egyszerűen elküldesz valami kódot (belépési jelszót) az emilkémre? Lehet, hogy úgy is tudok menni.

Azért majd még próbálgatom, de azt írja, hogy nem találja a felhasználót. :evil:
bánky judit
 
 


Itt a vége, ide tudok jönni, mert könyvjelzőben vagytok, megjegyzett jelszóval (pötty-pötty-pötty). Be akartam menni a Babanetre, persze jelszót elfelejtettem, kértem újat, hát nem és nem tudok menni.

És piszokul nem értem, hogy miért gmailre írták a meghívót, amikor az elfelejtett jelszó ügyben rögtön megjött a freemailre. ???

Oda viszont nem jött meghívó.

Passz, több ötletem nincs. Sajnálom, nem szeretnélek elveszíteni titeket, de ez van. Bármi gond, kérdés van, freemailen vagyok, mindennap benézek.

Szeretettel, Juc.

Vagy még egy ötlet, SMS, hogy nézzem meg ezt a fórumot, mert kérdés van: 06-30-4793960
bánky judit
 
 


És mi enne ha újra regisztrálnál a freemailes címre?
Próbálkoztam én is de csak felhasználó név szerint lehet meghívni.

Persze persze jó ha kérdésünk van tudunk írni, de azért jó lenne beleláss a beszélgetéseinkbe is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Judit: Próbáld meg, hogy erre a linkre katintasz:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... &start=200
Ha meg van hívva, elvileg ugyanúgy meg fogod látni, mint mi...
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Elnézést a 'zavarásért'.

Kislányom ruháit, és pár apróságot szeretnék eladni, hátha valakinek épp erre van szüksége. :)
A ruhák mind szép állapotúak.

https://picasaweb.google.com/1057910333 ... Dx07rK_q8J

Érdeklődés esetén a hmaya@freemail.hu -ra írjatok.

Köszönöm!
Tira
tirana
 
 


Sziasztok,
Megengeditek, h csatlakozzam hozzatok?? Junius 21-re vagyok kiirva babucival.

Elore is koszonom,
Nyusztee
nyusztee
Sárospatak
 
 


vonalzo proba
nyusztee
Sárospatak
 
 


Sziasztok!
Én most 17hetes és 4 napos vagyok! :D
Hál istennek nekünk elsőre sikerült összehozni a babócát!
Sajnos 15 hetesen bevéreztem és kórházba kerültem.
Akkor az uh-n mindent rendben találtak.Majd 2 napra rá csináltak még egyet, akkor a baba plexusában találtak egy cystát.Erről annyit mondtak, hogy fel fog szívódni.
Az AFP-m folyamatban van annak az eredményével kell visszamennem.
Remélem minden rendben lesz. :)
Amúgy Június 3-ra vagyok kiírva!
Jó beszélgetést és Boldog újévet kívánok!
Sziasztok
kati1014
Földes
 
 


nyusztee: felveszlek, bocsi szóltak túl felől de kiment a fejemből.

kati1014: szeretnél jönni a zárt topikba? vagy csak benéztél?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!
Látom, nem csak nekem jutott eszembe, hogy ide üzenjek és bocsánat, ha már unalmas, de hátha mégis jól jön valakinek:

Rengeteg szép kislány ruha és kellékem van, nagyon olcsón oda tudom adni, hogy ne foglalja itt a helyet. Ha valakit érdekel ide írjon: blankabode@yahoo.com

További kellemes várandósságot kívánok nektek!
34372
 
 


Kaccso: szeretnék visszamenni hozzátok!
Elkeveredett a gépen a jelszavan és nem tudtam visszamenni hozzátok a babacska83 regisztrációval.
:(
baboca83
 
 
 
 


a linket majd tedd be légyszi, hogy könnyen visszataláljak :)
baboca83
 
 
 
 


babacska ha még nem tudsz belépni a zártba inkább írj kaccsonak privit.

itt a link

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... &start=800

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: