Új privát üzeneted érkezett!

nyugtonmalac, Remélem jobbak lesznek az eredmények és nem kell szurkálnod a kislányodat. :roll: Nagyon nehéz lehet.

ucika, nem semmi hasad volt! :D Nekem nem volt ekkora, de szerintem félnék is ilyen nagy hastól, hátha a gyerek is óriási benne. :oops: A legnagyobb fiam 3370g-al született, bőven elég volt. :lol:
Dávidom még kiságyban alszik, de közvetlenül mellette van a tesó ágya, így ki tud belőle mászni és átjön éjszaka hozzánk aludni. :? Nem egyszer ébredünk 4-en az ágyban. Csak a nagy fiam marad a helyén. :( Ha kiszedtük volna a rácsokat, sajna akkor sem maradna az ágyában. :(

niki, neked is szép nagy pocid volt! :wink: Mekkora lett a baba? Te is mindjárt félidős vagy! :D Hogy szalad az idő! :lol:

Hátha hasznos lehet valakinek. :D
1331401853.7442.pdf

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

tovább tart a betegeskedés. Juliska nagyot aludt délután, estére megint 38 volt. egyre jobban köhög, bár ez lehet a sinupret miatt is, hogy kitisztult. jövő héten itthon maradunk, úgyis csak 3 nap lett volna bölcsi. ha apa kicsit jobban lesz, beszaladok az irodába egy-két órára rendbeteszem a dolgokat.
meg fogorvoshoz kell mennem, mert elég érzékeny az egyik fogam és nagyon vérzik, mikor fogközkefével tisztítom. remélem nem lyukas, Julikával abszolút nem romlottak a fogaim!

Napsugár, engem mindenki ezzel riogatott (anyut még le is toltam, szegényt, hogy fejezze be), mindig mikor meglátott: húú, hatalmas baba lesz! én meg rosszul voltam ettől, mert ugye a kezeletlen diabétesz egyik tünete az óriásbébi (persze én diétáztam mint a kisangyal, nem volt kezeletlen, de akkor is para volt mindig azt hallgatni, mekkora hatalmas gyerekem lesz, úgy hogy még meg is kell őt szülnöm! :?
na ehhez képest: 54 cm, 3320 gramm volt Julika, totál formás, vállalható méret. :) most is ezt célzom meg :)

Niki, épp lecsúsztál a laptetőről... ;) talán ha egy kicsit nagyobbra hagyom a fotókat... :)
neked is szép pocid volt, tök jó! :)

én most is számíthatok hasonlóra. az elmúlt héten már nagykabátban is rákérdeztek többen, hogy jön a kistesó?? :oops:

szép estét! még pocakos fotókat! Napsugár: te hárommal is tartozol ;)

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Kép
Ő az első bébi, 13 nappal a születése előtt. (2 héttel korábban jött)
napsugár08
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!

A kis Julcsikának és a családjának is jobbulást kívánok!

Nagyon szép pocakok, és most milyen csini lesznek :lol: !

Illetve egy kérdés: csak én vagyok bőgős hangulatomban napok óta? Nem tudom miért, folyton bőgők, és elég rossz a kedvem is :( .

Mi szépen gyógyulgatunk, ma már nem lázas Norcsi, de borzalmas volt az elmúlt pár napom vele. Hamarosan bővebben fogok jönni, de addig is tegyetek fel sok pocak képet, és babó képet! Olyan jó őket nézegetni :) !!!

Szép estét nektek pocakosok!!!

KépKép
szandra91
Érd
 
 


Sziasztok!

Szandra! pont írni akartam, hogy hormontúltengéses kismama lettem, mert néztük Halász Judit Csiribiri koncertjét, és a második szám a Dal mindig ugyanaz marad. néztem Julikát, simiztem a pocakon és csak pityeregtem. :) aztán láttam, hogy a nézőtéren egy csomó nő is bőg. talán a dal ilyen érzelmes. :)
örülök, hogy Norcsi jobban van, el tudom képzelni milyen lehetett vele. nálunk még nincs javulás, tegnap estére úgy tűnt apa jobban van, ehhez képest ma egész nap 39 fokos láza volt, fel sem tudott kelni, és Julika is taknyos, lázas, köhög, nem eszik...

Megparancsolom, hogy a tél az összes bacival és vírusteleppel húzzon el innen a francba!! elegem van!!!!!:evil:

na, nézek egy kis sorozatot, hátha kikapcsol.

Babicsek nem holnap megy uh-ra? nekem még több mint egy hét 21-e....

szép estét nektek!!

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


jajj, na, Napsugár pocijára csak a fejemben reagáltam, korábban!! szóval tök csini pocid volt! ez sem kicsi azért :)
viszont ami érdekes: nekem a has formája alapján mindenki fiút jósolt, mert hogy csúcsos.
Niki pocija viszont nem az volt, hanem gömbölyű, mégis kukisa lett. :)
ki érti ezt?? :)

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Sziasztok!

Megint milyen sokat írtatok, megérem visszaolvasni.:)

Tökjók a pocis képek, aranyosak :)
Rakok egyet én is...35 héten készült, 5 nappal szülés előtt :) ...ez sem egy tipikus fiús poci... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nzsuska 2012.03.20 20:19-kor.

nzsuska
 
 
 


Milyen formás pocakok.

Ucika!
Jobbulást a lányodnak!


nekem ma is PH 6-os lett az eredményem, ami legutóbb is volt, amivel lila lett a kápi teszt eredménye. Így kíváncsian várom a szerdát, délre megyünk 4 D-re.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a pocakok! Jó lesz majd összehasonlítani a mostanit az előző babákéval :)

Jobbulást minden betegnek!

Szorítsatok ma nekünk, 4re megyünk ultrahangra, remélem Őfelsége hajlandó lesz megmutatni, mi van a lába között :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Sziasztok!

Megint nem voltam pár napig, jó sokat írtatok.

Napsugár gyógyulást kívánok a fiaidnak.

Szandra, a kicsi lányodnak is mielőbbi javulást. Anyóspajti nagyon "okos", hogy így ölelgeti a gyereket.Nem értem meg, ha valaki beteg, akkor mi a frásznak megy kisgyerek közelébe.
Csini voltál a képen.

Mazsi, nagyon jó a kép, csinos vagy. Ivi belenyugodott, hogy újból hugica lesz, nem is igazán tud mit tenni. Mi meg nagyon örülünk, egyébként is, a szívem vágya kislány volt. Remélem, hogy ők is jóban lesznek.

Babicsek, tudod imádom a macskákat, de néha nagyon pofátlanok. Főleg, hogy a mi 2 macskánkhoz most 4 másik szokott ide. Nagyon elegem van, mert a kertben Kincső is mezítláb szokott lenni. Meg belegondolok, hogy Ő is aludt kint a kertben és a kicsit is szeretném kitenni, de ezektől a macskáktól nem igazán fogom merni. Majd hátraengedem a vizslánkat, hogy tegyen rendet. Viszont az egyik macskánkkal puszipajtások.

Zoja szorítok Neked is az UH-ra, ha túl vagy, gyere osztd meg a híreket.

Ucika, gyógyulást Júliának. A hidegkonyhai árak valóban nagyon magasak.
Amikor a 2. esküvőnk volt, arra is én csináltam az egészet, 2 napomba került, mert cca. 20-an voltunk a bulin. Jó munkát hozzá.
Nem semmi pocid volt. :)

Gabi nagyon örülök, hogy minden rendben van Veled is és a babával is.Vigyázz Magatokra. Kép Kép Kép

Pár képet teszek fel



bkriszta70
Váchartyán
 
 


ucika, nekem is csúcsos hasam volt mindig, bár ez a fotón annyira nem látszik. Most is ugyan olyan csúcsos, mégis lány. Nem tudom, hogy kezdődött ez a "jóslás" forma a régieknél, de nem tűnik igazán megalapozottnak. :D

zsuska, neked tényleg gömbölyű pocid volt, nem csúcsos, szóval te is alátámasztod, hogy a forma nem minden. :wink:

zoya, majd írj, ha megjöttél. :wink:

szerencse, szerintem nem véletlen ez a sok 6-os ph. :D Remélem szerdán fény derül a titokra! :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Én is hoztam 2 brutális pocakot:
Adéllal a szülőszobában, itt még vigyorogtam: Kép
Ákossal, szülés előtt 1 hónappal
Kép
Mekkora lesz most?! :shock:

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Tök jó nézegetni a képeket, most már legalább arcot is tudok társítani egy-két kismamihoz! :)

A betegeknek mielőbbi jobbulást kívánok!!! Remélem hamar túl lesztek rajta, bár van aki már elég régóta nyúlik ebben a fránya betegségben...

Képzeljétek Dávid a napokban felhúzta a pólóm, megsimogatta a pocim és odatette a kis arcát... mi meg döbbenten néztünk a férjemmel... annyira hihetetlen, de valamit biztosan érezhet... pedig még annyira pici :)

Jajjj, de jó, annak, aki most megy UH-ra :) Én majd csak jövőhét csütörtökön megyek, de már most nagyon várom...

Szép napot!
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


gabi, jó nagy hasad volt! :D Most nagyobb lesz! :wink:

niki, ne is mondd... :? én ha tehetném minden nap mennék uh-ra, és én csak április 3-án megyek. Nagyon durva... :shock:
napsugár08
 
 


Napsugár! Igen, giga hasam volt, de az is látszik, hogy nem vagyok egy csontkollekció, sőt... Amúgy meg teljesen normál méretű bébik lettek: 3300g/52cm illetve 3330g/53 cm (a dokim szerint a kukac ennyivel többet nyomott :) )

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


na akkor ezt figyeljétek, nagyon durva, 39+5, ez az utolsó kép, mert 40+1-nél befektettek és 41+1-nél szültem, de még ekkor is nőtt, ami már nincs fényképezve, lehet, hogy jobb is, így látva, mekkora volt. Na és most akkor még ennél is hatalmasabb lesz.

Kép

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat írtatok, hogy csak az utolsó oldalt olvastam végig.
Mi is betegek voltunk/vagyunk. Sajna én még antibiotikumot is szedek. :cry: Gyerekek "csak" taknyosak.

Na, azt ne kérjétek, hogy tegyek fel ikres 38hetes pocakfotót, mert nagggyon gáz!!!!!
Na, de végre most már az enyém is elkezdett nőni. Letagadni már nem nagyon tudom. Lassan az oviban is kiszúrják majd. :)
Én majd csak zárt topikba szeretnék képet rakni magunkról, ha nem baj...

A lényeget a végére hagytam. Hát ez a kápiteszt tényleg nem csal. :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

Na, majd igyekszem jönni, csak még össze kell kaparni magam.

Ciao!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Először is jobbulást a betegeknek!!!Én is jól megfáztam, de már sokkal jobb, hála Istennek.

Ma voltunk a 19. heti UH-n, ahol a baba nem igazán volt "felhasználóbarát"(ahogy a doki mondta), így ketten is jó sokat nézegették. A lényeg, hogy minden rendben Vele!!!

Amit pedig még mindig nehezen hiszünk el, hogy minden megérzés, káposztateszt, és az előző UH ellenére, úgy tűnik KISLÁNYUNK lesz :D :D :D Nagyon boldogok vagyunk, bár akkor is azok voltunk, amikor úgy tudtuk, hogy fiú :D

Szép estét!

Lilypie Pregnancy tickers
rilla04
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jelentem megjöttünk a 16 hetes genetikai vizsgálatról Debrecenből.
Ezennel ünnepélyesen bejelentem, hogy a kiscsajszik táborát fogjuk gyarapítani. :D
Határozottan kislányt mondtak. Pedig jelezném, hogy a kápi tesztem olyan kék volt, hogy csak na.

Méreteink a terhességi kornak megfelelőek.

Reggel fél 10-től 12-kor hívtak be UH-ra. Ezután pedig 14 órakor a genetikára. Szörnyű sokat kellett várni, rengetegen voltak. Szerencsére többet nem kel mennünk oda.
Majd március végén megyek még a 18 hetesre az Istenhegyire.

Nem olvastam rendesen vissza, kivagyok purcanva, csak a pocifotókat néztem meg, amik szebbnél szebbek!

Kép
babicsek
 
 


Ezek szerint az utolsó 3 hozzászólónak mind csajszja lesz! :lol: :lol: :lol: Örülök! :wink: (Ugye kamilla? Jól értettem?)

zoya, ???? Rég volt 4 óra! :wink:

babicsek, volt, hogy én is kaptam kék eredményt. Akkor be is tojtam. :)

szerencse, te nem is híztál a pocakodon kívül semmit! :lol: Nagyon csini voltál! :D

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Babicsek, Rilla gratula a csajszikhoz.

Változatosság kedvéért Kincső megint beteg.Mentem az oviba érte és sírva fogadott, anya most gyógyultam meg.Mire hazaértünk 38,7 volt a láza.6 év alatt nem volt ennyit beteg, mint mostanában.

Most fölköltözött a nővéréhez,pillanatnyilag nagy az egyetértés közöttük. :)

Jó pihenést!



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a késői jelentkezésért, referálni kellett a nagymamának :)
Szóval, genetikán minden rendben, egészséges KISFIÚ :D
Bár nagyon szégyenlősködött, és még a lábait is keresztbe tette, de kicseleztük Őt, úgyhogy sikerült egy kukit villantanunk :)

Gratula a kiscsajokhoz is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Kamilla: pedig én nagyon megnéznék egy ikres 38 hetes pocakot. Egy ismerős hármasikreket vár, 30 hetes, 114 a hasa kerülete :), és amúgy vékony lány.

Gratulálok a csajszis anyukáknak is és a fiús anyukának is. Az a legfontosabb, hogy minden rendben van a babákkal. Van olyan ismerősöm, akiknél 4 fiú van, már csak a legkisebb alacsonyabb az apjánál és nagyon szép együtt a 4 férfi/fiú

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


zoya, gratulálok a kis herceghez! :lol: :wink:
napsugár08
 
 


Sziasztok!

sokat gondoltam ma a sok uh-sra, olyan izgis, nekem még több mint egy hét.
Kamilla, Rilla, Babicsek: gratulálok a lánykákhoz, ezt tudom milyen érzés :) :D

Zoya: gratulálok a kiskukishoz, ez is tök jó lehet :) :D

Kamilla: én is megnézném azt a pocakfotót.

Szerencse: ez nem semmi!! és milyen vékony vagy, :shock:, tök jó! :D még szerencse, hogy én 10 nappal előbb megszültem, mert ha még az utolsó két héten is nő a pocim... :roll:

Gabi:szép nagy pocik!! na én a szülőszobán már nem tudtam mosolyogni, mert 3 percesekkel kerültem fel (előtte egy nappal már bentragadtam a jóslók miatt...)

Zsuzska a te pocid is tök csinos! és inkább kerek :) szóval Napsugár, igazad van, nem sok tudományos alapja van ennek a pociformának, ez is alkati kérdés szerintem. mint hogy kinek mennyire látszik, az függ vmi olyantól, hogy hátrahajló méh, vagy ilyesmi.

Kriszta: jók a képek! anyukám is három lányos, csak kisebb közönként jöttünk: én 3 évre a nővéremre, rám 4 évre a húgom. :) 20 főre hidegtál?? nem vagy semmi...
Jobbulást Kincsinek, Juliska is dögrováson van még, többször volt lázas, taknyos, köhög. holnap megyünk a magándokihoz. egy valag pénzt fizetek már, de a házidokiban egyszerűen nem bízom, úgyse nyugodnék meg ha odavinném...

de ma délutáni pihenés közben kétszer is ficánkolt a kispuci, tök jó volt. csak mire már kezdem élvezni, abba marad. :roll:
jó lesz már, amikor hosszabb ideig lehet őket érezni. meg mikor már kívülről!! alig várom :)

Vivi: mi újság nálatok????

szép estét kismamik, hétvégére 20 fokot mondanak, szóval el kell, hogy múljon a láz, mert csavarogni akarok!!! :D

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Ucika: jobbulást nektek! Az első szülésemet indították, mert nyitva voltam 2 ujjnyira és sem én, sem Adél nem voltunk jól (ügyelt a dokim), így itt még nem tudtam mi vár rám :) Ákosnál 1 órát sem voltam a szülőszobában, ott én sem vigyorogtam, bár akkor is kértem epidurált, előtte vajúdtam 1 órát a folyosón papírokat töltögetve.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Eszembe jutott, hogy Nikinek akartam írni: tök édi Dávid, és tuti hogy érzi bent a kistesót, Julika is szokott spontán odabújni, meg simizni miután felhajtotta a pólóm. és képzeld, barátnőm akivel a lányokat együtt hordtuk mit mesélt: a tesója kisfia és az ő kislánya között másfél év van, picit több. Koppánynak sokszor mondták, hogy azért nagy a Lilkó hasa, mert van benne egy kisbaba, akkor már látszott persze ahogy mozog stb. Koppány meg mindig megpuszilta, megölelte, gagyogott hozzá. és a szülés napján (mikor még nem tudták, hogy délutánra beindul), Koppány sokkal hosszabban ölelte a pocakot és nagyon sokat "beszélt" hozzá. szóval én szerintem ők többet látnak, tudnak, mint mi.
És Juliska egyik gondozónénije is mesélte, hogy a kisfia mikor 3 éves volt, odament egy nénihez, rámutatott a hasára, és közölte, hogy baba. és a nő mondta, hogy tényleg, de még csak 8 hetes :)

Gabi: epidurál nélkül kiugrottam volna az ablakon, szerintem az egy áldás!! kb. 9 óra vajúdást követően kaptam meg...
melyik kórház ez a modern, ledes kijelzővel meg minden? :)

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Ucika: az elsőnél szinte muszáj volt az epidurál, mert 180/110 volt a vérnyomásom és még nem látszott a vége, bekötötték, rá fél órával már jöttek is a tolófájások és a vérnyomásom is normalizálodott. Ákinál meg azt mondta a szülésznő, hogy jön a doktor úr, burkot repeszt, aztán szülünk is, én meg nem hittem el, mert Adél burokrepesztés után 7 órával születt :) Így én besz@riként Ákinál is kértem, de nagyon keveset kaptam, de pont így volt jó, éreztem mindent, de sokkal tompábban, mint előtte. Amúgy ez a kórház az ÁEK, volt MÁV. Ez egy pici szülőszoba, de van sarokkádas is, apukának ággyal. Ákos ott született :)

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Gabi: na jó hogy írod! :) mert én Julika születésére egy nappal korábban érkeztem. :) aztán bent tartott dokim, éjjel be is indult a dolog, de haladni nem haladtunk. aztán reggel 8kor burok repesztés, eda, és 10:42-kor meg is volt a kiscsajszi. :)
szóval most majd számíthatunk egy gyorsabb menetre?? :))

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Gratula a kiscsajokhoz és kisfiúhoz! Olyan jó, hogy már egyre többen tudjuk meg a nemeket. Már annyira várom a szerdát, akkor megyünk, de ezt már ezerszer írtam. Írnám, hogy drukkoljatok a csajszihoz, de ez már úgyis eldőlt.

Kamilla!
Én is megnézném azt a 38 hetes ikres pocakot. Nézd meg az enyémet. Enyém is óriási volt, pedig nem is ikrekkel voltam terhes. Bár 3650 gramm és 55 cm lett a vége, tehát nem is kicsi.


köszi a dicsit, azért egy pici jött a combomra is, 10-12 kg körül lett a vége, a pontos végét nem tudom, mert ugye több, mint 1 hetet kórházabn voltam túlhordás miatt.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Na jó. Megígérem, amint zártak leszünk, rakok ikres pocakot. :wink: De nem röhögni!!! Végtére is 6kg gyerek volt benne plussz a körítés.

Hát igen, szóval kislány. Úgy látom többségben vannak a lányok, nem? Tábla?

Nekem az afp nem lett túl jó. 0,6. :? Doki azt mondta ne aggódjak, de kérdem én, akkor mi a fészkes fenének kell megcsináltatni 6000-ért, ha utána legyintenek az eredményre?

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ucika, én imádok kotyvasztani, így nem volt gáz a 20 fő.
Be is indult a Pavlovi reflexszem, úgy ennék egy kis töltött tojást. :)
Kincsinek reggelre elmúlt a láza.Oviba nem vittem, de a dokihoz sem fogunk menni,ne hogy ott szedjen valami sz.. össze. Szóval nem tudom, hogy mi lehetett, majd kiderül, hogy a nap folyamán, hogy lesz.
Júliának gyors gyógyulást!

Nálunk gyorsak voltak a lányok:
Ivettel este 7-kor értem a kórházba és éjszaka 10.25-kor meg lett. Igaz ott 9-kor a szülőágyon bekötötték az oxytocinos infúziót. Viszont ez 18 éve volt.

Kincsővel reggel mentünk be 9.20-kor megnézett 3 ujjnyira kinyílt a méhszáj és 10.25-kor megszületett. Semmit nem kaptam.

Niki, nagyon aranyos a kisfiad. A gyerekek valóban nagyon érzékeny radarral rendelkeznek. Az UH- os is mondta, hogy érdemes elvinni a tesókat is,mert ők nagyon sokszor tudnak hatni a pocaklakóra, hogy a megfelelő szögbe forduljanak. Kincsi is sokat beszél a tesóhoz és puszilgatja a hasam.


Zoya gratulálok a kisfiúhoz.

Most megint csak ennyire futotta.

Gyönyörű idő van, ezerrel süt a napocska!!!! Mindjárt jobb kedve lesz az ember lányának.



bkriszta70
Váchartyán
 
 


szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lenovo 2013.04.15 20:20-kor.

KépKép
lenovo
 
 


Lenovo,én megcsináltam mindhárom esetben és igaznak bizonyult.



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Kriszta de jó, köszönöm!!!

KépKép
lenovo
 
 


Sziasztok,

Tegnap voltam a medicoverben, es vagy 10 millio vizsgalaton estem at :) a legfontosabb az AFP, meg a tobbi amit a 16 hetes verbol neznek... Nem tudom ennek mi a neve, nem is erdekel... De jo alapos, uh en orulok neki.
23-an meg megyek a 18 hetes uh-ra :)

Nos ami viszont egyaltalan nem vicces, hogy en is elkaptam ezt a franya lazas, kohogos, tudo fajos sz@rt, s most itt szenvedek szombat ota :(

Remelem, a hetvegere jobb lesz. Vegre jon a joido :D

Nagyon szepek a pocakok! Az enyem is legalabb ekkora volt mind a ket alkalommal... Mmint a nagyobbakhoz kepest :D

Es gratula a kislanyokhoz es a kisfiukhoz is!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk :) Betegeskedőknek jobbulást, kislányokhoz gratula!!! :)

Sztem is jó lenne egy zárt topic, én nem értek hozzá, vki megcsinálhatná... :)

A táblázatot csütörtökön hozom, akkor leszek legközelebb addig nem tudok sajna jönni, de megnéztem nektek 6-6 eddig a fiú lány arány :D
Irigy-irigy, én majd csak 2.-án megyek uhra, annyira messze van még :(

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Már rég nem jelentkeztem! Ma volt a nagy 18. hetes UH, a babócánkal minden a legnagyobb rendbe van, az AFP-n is minden negatív! Juppi!
Viszont elszomorított, hogy a placenta a mellső falon méhszájamat részben fedi, félek, hogy nehogy gondot okozzon! :(
Hallottam, hogy ilyenkor még feljebb mehet, reménykedem!

A terhesgondozásra csak holnap megyek és akkor fogok utána járni, a szülészorvos témának! De majd beszámolok erről is!

Megcsináltam az ingásat::) Bejött nekem! Fiút jósolt, ahogy van is!

Én is majdnem beleestem egy megfázásba, de én ilyenkor vitamint vitaminnal eszek! A kedvencem a gránátalma lett, borzasztóan drága sajnos, de hihetetlenül jó hatása van! Mindenkinek ajánlom! Most is szerencsésen megúsztam a betegséget!
http://terebess.hu/tiszaorveny/gyumolcs/granatalma.html

Jó látni ennyi szép pocakot! :) Gratulálok minden új eredményhez Nektek!
Mielőbbi gyógyulást Kívánok a betegeskedőknek!

Kép
fnata
Debrecen
 
 


Fnata: örülök, hogy minden rendben. Ákosnál nekem is 18 hetesen ugyanilyen helyzetben volt a méhlepény, de egy pár hét alatt szépen feljebb ment, ahogy növekedett a méhem. Addig meg vigyázz, ne erőltesd meg magad, ne emelj nehezet, próbálj sokat pihenni!

Nekem csak április első hetében lesz 18 hetes genetikai uh, már nagyon várom!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Kép

Bocsi csajok, h nem érek ide, de annyira fáj a hasam, h nehéz gép elé ülni! :( (Ucika, köszönöm a hiányolást! :) Milyen hidegtál mellett döntöttél? Mit készítesz?)

Minden kis és nagy betegnek mielőbbi jobbulást!

Nagyon jók a pocakfotók!!!!
(Kamilla: nagyon kiváncsi vagyok a 38hetes ikres terhes pocakra! Én lennék az utolsó aki nevetne rajta!!!!!!!! :) )

Szülés: nekem 10óra volt. Fájdalom csillapítás nélkül, (mert az előre egyeztetni kellett volna, így nem kaptam semmit), sok-sok oxitocinnal.

És végül egy fotó: kevesebb, mint egy héttel a szülés előtt:
Kép

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi: én még nem tudom, hogy a pocakban fiú vagy lány lakik! A Jónás meg nekem nem adott eredményt :(

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

MA elmentem én is levetetni az Afp vérvételt, ugyanis Debrecenben nem voltak hajlandóak. A genetikán kifogtam egy doktornőt, akinek olyan lekezelő volt a stílusa hogy hihetetlen. Nem szívesen találkoznék vele mégegyszer. Rosszul eshetett neki, hogy voltunk fizetősen az Istenhegyin, mert szóvá is tette és közölte hogy menjek oda a 18.héten. Fú elkapott tőle az idegbaj. Meg feltette nekem a kérdést, hogy mit szeretnék tőlük? Csak néztem nagy bambán hogy ezt most normális? Na mindegy nem is gondolok rá többet, mert felmegy bennem a pumpa.

wivianne: Mért fáj a hasad? Jobbulást kívánok!

Ez vonatkozik a többi betegeskedőre is, hogy jobbulást!

lenovo: Én is császárral szültem, de nekem levált a méhlepényem azért. A méhemen és a hasamon is hosszanti vágásom van, augusztusban is erre készülünk. Pedig nekem hátsó falon, jó helyen tapadt a méhlepényem.

Itt nálunk is szépen süt a Napocska. :)

Kép
babicsek
 
 


Szia Mindenki!

Jobbulást minden gyereknek és anyukának! Hamarosan vége ennek az időszaknak, jön a kellemes meleg, a sok napsütés, és ezek mind elűzik majd a betegséget!

Olyan izgalmas látni a pocakokat, meg minden, én ugye az első babámat hordom, és még nincsenek ilyen élményeim. Pocakom az viszont már van, igaz estére sokkal nagyobb is mint indokolt, mert megtelik, hát hmmmmm, hogy úgy mondjam levegővel... :oops:

Nekem a jövő héten lesz az AFP, tegnap meg megvolt az integrált teszt második vérvétele, elvileg szerdára van eredmény. Este meg voltam a nőgyógyimnál terhesgondozáson, és benézett a buckalakóhoz UH-val is, és megerősítette, hogy fiú (hát egyenlőre nem tűnik szemérmesnek a lelkem), és hogy nagyon jól van. Úgyhogy felbátorodva ezen elkezdtük nevén nevezni őt, és este az apja már a Vincével beszélgetett! :lol:

Mozgást még nem igazán érzékelek, vagy nem egyértelmű, de mivel tegnap láttam táncolni az UH-n, egyenlőre nem izgatom magam, majd eljön ez a pillanat is! :)

Legyen nagyon szép a napotok, szeretettel:
Dalmadár (valójában Dalma)
dalmadar
Budapest
 
 


minden betegeskedőnek gyógyulást!

Vivi!
köszi, már megelőlegezted nekem a lányt, ma délben megyünk, tűkön ülök. Remélem nem kell kijavítanod.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Hali,

Babicsek: Nekem az 1-es noi klinikan volt hasonlo elmenyem. Ez tokre felhaborito! Es szerintem nyugodtan mond meg maskor, hogy fizetsz annyi TB-t, hogy elvarhasd, a kotelezo vizsgalotakat tisztesseggel vegezze el toled az allami korhaz/ rendelo kijelolt alkalmazottja. Vegulis kozvetve, de fizettel erte.

Na majd kivancsi leszek, mikor megjelenek majd az allami korhazban en is 36 hetesen eloszor, hogy akkor itt vagyok kezdjenek ram odafigyelni, akkor milyen kepet vagnak majd :D

36. Hetig ugyanis a ceg altal fizetett magan rendelesen vegeztetek minden vizsgalatot.... De onnan nincs tovabb. Terveim szerint meg besetalok majd szulni a mav- ba egy ugyeleteshez :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

MA meg tegnap is nekem is fáj a hasam. Illetve csak jobb oldalon úgy a köldököm magasságában attól jobbra, egészen hátra a gerincem felé. Olyan félkör ívben. Ha ülök, vagy fekszek akkor jó, de ha menni kell, az elég szar érzés. Itt parázok hogy remélem nem most lesz vakbélgyulladásom. Délután egyébként is megyek a dokihoz, majd rákérdezek erre is.

Tegnap levették az afp- hez avért és képzeljétek már meg is van az eredmény. Most beszéltem a kórházi védőnővel és azt mondta tökéletes. :)

nyugtonmalac: Hát igen felháborító ez. Mondtam is neki, hogy nekem az első terhességem sem volt komplikáció mentes, úgyhogy ha van rá lehetőségem annyi vizsgálatra fogok elmenni a mostani babámmal, amennyire csak tudok. Semmi köze hozzá, hogy én hol voltam korábban, neki el kell engem látnia és kész.
Megkell hagyni bátor vagy Te is! :) De a lényeg, hogy az eredményeid neked is meglesznek és kész. Nekik meg a kötelességüket kell végezni.

Szerencs: Na mizu? Tudjuk már hogy ki lakik bent?

Dalmadar: Gratula a kis Vincéhez! :)

Ma nem volt valami nagy a forgalom. Merre vagytok? Mindenki intézi az ünnep előtti teendőket?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Gratu mindenkinek a jó eredményekhez!
Én ma reggelre tiszta betegen ébredtem: már vettem be panadolt is, pedig nem nagyon szoktam gyógyszert bevenni.. tiszta k.o. vagyok.
Babicsek! Amúgy azt mondták, hogy debrecenben meg fogják csinálni a quattro tesztet??? Nálunk nincs ilyen gyors eredmény. Hétfőn megyek majd vérvételre és csak remélem, hogy mire 30-áig/amikor menni akarok majd az uh-ra/ megkapom az eredményt.
Na, most ennyi, mert szétesik a fejem...

Kép
Kép
ronci
 
 


szerintem a hasfájás lehet a méhszalag (vagy mi) nyúlása miatt... olyan rossz érzés két oldalt...

Babicsek: igen, nekem nem kell bátorságért a szomszédba mennem. :D

Ronci: ó te szegény, hogy a hosszú hétvégére kapod meg! Ez volt - van nekem is :(

Jobbulást! Szabad enni: panadolt, nurophent - lázcsillapítani. Ha kell. C vitamint, de ezt ne vidd túlzásba, mert nem jó a kismamáknak a sok C vitamin (????) Sok sok folyadék, sok pihenés/ alvás. Nekem apa segített a lányokkal kapcsolatos teendőkben, mert nem maradt erőm... Ebből jó lesz a hosszú hétvége neked is :(

Jobbulást!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Hoztam egy képet merész pirosban... mentségemre szóljon, h éppen takarítok egyedül itthon :D

Kép pocak 16.hét


Most miért nem tűnik olyan nagynak mint szokott??? Nem értem én sem. Talán csak a 3-4 nap betegség miatt... :oops: [/img]

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


nyugtonmalac: Hogy nem nagy a hasad? Szerintem meg óriási. :D Nekem biztos hogy nincs ekkora. Remélem igazad lesz, hogy "csak" azért fáj a hasam mert nő. Most az jutott eszembe, hogy lehet hogy az előző csasziból lett valami összenövésem és azért is lehet? Csak az az érdekes hogy nem mindkét oldalon fáj, hanem csak jobbra.

roni: Hát én nemtudom mit néznek, együtt mentem egy kismamival teljesen, napra pontosan egyformán állunk. Neki levették a vért( afp is benne van), meg UH-ot is csináltak, nekem csak UH-ot csináltak. Ugyanarra a vizsgálatra mentünk. De még az életkorunk is egyforma egy fél hónap híjján. Neki 18 hetesen vissza kell menni, nekem nem, azt mondták menjek az Istenhegyire a 18. héten (mellesleg ide mentem is volna egyébként is)
Szóval az a vénasszony a genetikán nagyon gáz volt. Megsértődött hogy elmentem az Istenhegyire is 12 hetesen. Csak tudnám mi köze hozzá. De mindegy. Pedig itt nálunk direkt mondták hogy majd ott leveszik az afp-t is a többivel együtt.

Gyógyulást kívánok neked! Vigyázz magadra!

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: