Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a biztatást!!! Már csak 2 nap és kiderül!!!! :lol: :lol: :lol:

Mazsi! Nagyon csinci vagy!!! És igenis látszik a pocakod! :)

Húúú, egyre izgibb ez a káposztateszt téma :) Kíváncsi vagyok, kinél válik be... tényleg jó lenne az a statisztika.

Nata! Nekem Dávidnál 16 hetesen mondta meg a szonográfus, hogy kisfiú, de ő is a 2D alapján... igazából én akkor azt a 4D-t nagyon megbántam, mert egyáltalán nem lett jó felvétel. :( Csak pénzkidobás volt.

Dalmadar! Köszi a tippet!

Kamilla! A barátnőm a keresztlányommal holnapra van kiírva, de már napok óta szűk három ujjnyira nyitva a méhszáj... :D Én mondtam neki, hogy szerintem ma jön Sára :D Na majd kiderül!!! :lol:

Szép napot mindenkinek!

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Óóóó és megint enyém lett a laptető... És még esélyes is, hogy én legyek az első szülőőőő :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a zavarásért, gratulálok minden várandós anyukának!
Ha nem haragszotok, feltöltök egy linket, ahol 3 és fél éves kislányom és 7 hónapos kisfiam kinőtt ruhái vannak feltöltve. Nagyon szép, minőségi darabok. Ha valakit érdekel, írjon a kép alá vagy emailt.
zalabaizsofi@freemail.hu

https://picasaweb.google.com/102121591541630287778

Sok egészséget kívánok!

Kép
andaka
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés. Összeszedtem egy jó kis náthát, és teljesen kiütött a sorból. Ezért tűntem el annyira, de visszaolvaslak titeket és hamarosan jelentkezem!

Nikicske: Köszönöm megkaptam a privit!

Na most ennyi lányok, majd jövök később! Addig is szép napot mindenkinek és ti jobban vigyázzatok magatokra!
szandra91
Érd
 
 


Szandra, mielőbbi gyógyulást!

Kamilla, én is vettem múlt héten 2 felsőt és1 szoknyát Brendonban. Nagyon kényelmesek.

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok csajok! Egy gyors helyzetjelentéssel jöttem! Nővérem ma hajnalban életet adott második kisfiának!!! Baba is, mama is jól vannak! És nem mellékesen: február 29!!!! :lol: :lol: :lol:

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Mazsi! Gratulálok, jó egészséget és sok tejcsit nekik.

Akkor minden 4. évben lesz szülinapja? :lol:

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Mazsi: gratula nővérednek, üdvözlet az új földlakónak, és gratula az időzítéshez is :)
tök csini kismama vagy, látszik a pocid is, tessék ilyen szép felsőket hordani. megéred még cipelni majd a nagy melegben, meglátod!! :)

Szandra: jobbulást. én is náthás vagyok tegnap óta. eléggé fáj a fejem, ráadásul Juliska ma extra formában van, teljesen kikészít. szóval megértelek, én is mindjárt ledőlök.

Babicsek: mi sem engedhetjük meg magunknak a levételt. ráadásul ez a tudomány még nagyon gyerekcipőben is jár. de ha szeretnétek: http://www.sejtbank.hu/, http://www.krio.hu/ols/offer/offer.php?public=T&dom=
itt mindent megtalálsz, mikor mit kell beszerezni, kinek mit kell intézni.

Gabi: hát igen, ez nekem is elég rosszul esett, Julcsinál ingyen volt a kombi teszt. most nem csináltattam, azt mondta a dokim, hogy nem indokolja semmi, csak ha rossz lesz a tarkóredő uh. de az tökéletes lett :)

Nata: nekem a pocakom alakjára mindenki fiút jósolt, de lányom lett.

Napsugár: tök jó ötlet a tábli. és akkor lehet, hogy az is kiderülne, hogy vajon most akkor mi lehet a piros????

Dalmadar: köszi a tippet, ennek én is utánakérdezek a gyógyszertárban.

Kriszta: örülök, hogy túl vagy a biopszián. és minden tuti rendben lesz. ez nem olyan mint az amniocentézis? mert ott 100%ban meg tudják mondani a nemét.

Kamilla: lehet vmi a szégyenlősségben, mert mi pont azért döntöttünk úgy, hogy majd a szülőszobán megtudjuk, mert sehogy sem akarta mutatni, és a 22. hét körül úgy döntöttük, akkor legyen ahogy ő akarja :)

Niki: hát igen, nálad talán csak Mazsi van előrébb, de ő amúgy is júliusban esélyes. :)

Képzeljétek, találtam vagy egy liter lefagyasztott anyatejet, még 2010.decemberéből! :) lett hirtelen vagy 6 aventos poharam. :)

holnap reggel afp, meg találkozom a szülésznővel is. aztán beugrom dolgozni egy kicsit.
hihetetlen hogy már itt tartunk...

ja, igen, itt is épp a nemekről van szó: http://www.babanet.hu/cikkek/terhesnapl ... emek-harca
ha van kedvetek olvassátok. nekem tetszik ez a kismama napló, jó a stílusa a csajnak. a babanaplós nem jön be, a tökéletes hősmami.

szép napot nektek, a szél elállhatna!!!
ucika12
 
 


Ucika, köszi szépen. Igen ez is megadja a nemet 100%-ra. Csak a mintavételközben próbáltáknézni, hogy mi lehet, de akkor végig zárva voltak a kis lábai.

Hétfőn megyek levetetem az AFP-t, aztán utána megyek a Praxisba újra Győrfi Mátyáshoz UH-ra.Hátha akkor mutogatós kedvében lesz a csemete.

Egyébként Kincsi is kicsit hisztis,most készült kimenni az udvarra. Közben alkudozott,hogy ez a sál, az a kabát nem jó.

A szélre meg ilyen tájt azt mondják, hogy a bőjti szelek fújnak,ami eltart egészen húsvétig. Egyébként múlt ét óta itt is mindig fújdogál.
Csupán azért örülök, mert a sarat felszárítja és talán ki lehet menni a kertbe egy kis hagymát duggatni. Imádom a zöldhagymát.

Látszik, hogy itthon vagyok, ezért írok ennyit.

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Mazsi a testvérednek és nagyon jó egészséget kívánok Nekik!

Holnap esedékes a 4D vizsgálatom, bár sok pozitívum nem jött le róla, azért reménykedek, hogy jó lesz és megmutatja magát minden oldalról!
:)
Nagyon izgulok már napok óta! És szinte már görcsösen várom az első mozgásokat! De eddig még nem éreztem semmit, vagy csak nem tudom mit kellene érezni!:(

Ez a pocak dolog pedig szerintem is csak alkati kérdés, pl: én 40 kg- ról kezdtem, így elég feltűnő volt már a 14.héten kiálló púpocska. :)

Szandrának pedig jobbulást kívánok!

Szép napot mindenkinek!
Nata
Kép
fnata
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Rengeteget írtatok, most én is alig bírtam visszaolvasni!

Mazsi
Szívből gratulálok a tesódnak! :) Mi lett a pici neve?
Pocak: nagyon szép pocakod van, elkezdett már gömbölyödni! :) (És szuper a felsőd is! :) )

Ucika
Ügyes vagy, h lefixáltad a szülésznőt! Nagyon szép a pocakod! (pocakforma alapján inkább fiús pocak mert csúcsos gömbölyű)
Kápiteszted: nekem is inkább sötét lilásnak, de méginkább bordónak tűnik.
Juliska javulgat?

Rilla
Grat a jó AFP-hez!
HAsgörcs: én is csak a MagneB6ot és a pihit tudom rá...

Gabi
Doki: Gulyás István lesz a dokim, de majd csak márc. 8ra van időpontom hozzá, akkor talizunk először.

Zoya
Kápiteszt: nekem egyértelműen pirosnak tűnik.

Niki
Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Már én is olyan kiváncsi vagyok! :) :) :)

Kamilla
Sajnálom ezt a sz@r rendszer nálatok is! Nálunk is dettó ez van. Be kell menni a SZTK-s terhesgondozóba és ott pecsételik le a beutalót. (Mondjuk nálunk soron kívűl be lehet kopogni és beadni a papír és kiadják pecsételve kis idő múlva.)

Babicsek
Őssejt eltétel: az ikreknél nem lesz rá pénzünk az tuti. Majd fél milla lenne kettőjükre! :(

Kriszta
Örülök, h túl vagy a biopszián! Pihizz sokat!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Mazsi! Gratu tesódéknak!!!

Nata! Nem kötelező orvost választanod. én Blankával nem választottam csak szülésznőt, bőven elég volt. Végig ott volt, koordinált mindent, 2ágyas fürdőszobás szobába vitt szülés után, ugyhogy nem éreuztem az orvos hiányát. Mikor kellett a legvégén ott volt az ügyeletes doki, sőt azon kivül még vagy 2plusszba, mert Blankának olyan rövid volt a köldökzsinórja, hogy nem tudott megszületni, csak úgy, hogy egyből le is választotta a lepényt is, ugyhogy dolgoztak hirtelen rajtam egy páran.:-)
De ha mindenképpen akarsz, akkor majd írok neked 1-2nevet, de ha gondolod szülésznőt is tudok ajánlani.
Én a klinikára járok terhesgondozásra is, meg uh-ra is, meg minden.
Most ennyi. Épp most rendeltem meg a leendő bölcsőnket. igaz, hogy csak vagy 5hónapig jó, de addig la. elfér az ágyam mellett. /nálunk amíg nagyon sokszor szopik éjjel: 1szobában leszünk a picivel../lehet, hogy lusta vagyok??? :-)))/

Kép
Kép
ronci
 
 


Én is csak szülésznőt akartam választani, de kiderült, hogy itt Esztergomban nem lehet :(
Így viszont tényleg kénytelen leszek a dokimat felkérni, aki viszont év közben is hajlamos eltűnni 1-2 napra, amikor sem a kórházban, sem a magánrendelőjében nem tudják, merre van, mi lehet így nyáron??

Mazsi! Nagy gratula a tesódnak!

Napsugár, szerintem is jó ötlet a táblázat, tényleg jó lenne valami statisztikát csinálni :)

Jobbulást a betegeskedőknek!

Én tegnap is teljesen gatyán voltam a hóesés miatt, ma meg ez a 14 fok, katasztrófa, egész nap csak fekszem...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Ronci!

Köszönöm a hasznos tanácsokat. Igazából én is úgy tudtam, hogy nem kötelező szülészorvost válasszak, nem is értem mért mondta ezt a körzeti nődokim.
Mert igazából nagyon sokan mesélték, hogy a felfogadott vagy nyaralt vagy más dolga volt, és nem ő vezette le a szülést.
De a következő TG-n biztos utána fogok járni!
Igényt tartanék minden megbízható, jó szülésznő vagy orvos nevére! Mert sajnos tényleg nem ismerek itt senkit a Zatik-dokin kívül!
Nem hiszem, hogy lustaság lenne, de ha már valamit kényelmesebben meg lehet oldani, hát miért is ne....:D
Nálunk nem lesz ez kérdés, hogy velünk lesz-e, mert igazából nincs más lehetőség jelenleg!:)
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Kép

Nata

Ha van kép a bölcsiről szívesen megnézném. :)
fnata
Debrecen
 
 


Ronci! Nagyon optimista vagy az 5 hónapra bölcsővel :) A kisfiam 3,5 hónapig volt bölcsőben, utána már forgott és nagyon kicsi volt neki, nem érezte benne jól magát. Bár vannak gyerekek, akik szeretik a szűk helyet, az enyém nem szerette. Most is kölcsönkapjuk ugyanazt a bölcsőt. Aztán a nagyok mennek gyerekheverőre, a kicsi meg a kisfiam kiságyába. A lányomnak most olyan kiságya van, ami 2 heverőre szedhető szét.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lenovo 2013.04.15 20:16-kor.

KépKép
lenovo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lenovo 2013.04.15 20:16-kor.

KépKép
lenovo
 
 


Sziasztok!

Minden betegnek mielőbbi jobbulást!!!

Mazsi! Tesódnak nagy-nagy gratula!!! :) Szerintem tök jó, hogy ilyen különleges napon született a kiscsibe :) A keresztlányom megvárta a tavaszt, még mindig bent lapul a pocakban :D

Kriszta! Én is a Praxisba megyek holnap, csak Hajdú Krisztinához... :)

Nata! Majd írj, hogy milyen volt a 4D. Kíváncsi vagyok, milyen felvételek készülnek és hogy sikerül-e megnézni a nemét :) Drukkolok!

Eszter! Szerintem kérdezz rá konkrétan a dokidtól, hogy elvállalja-e a szülést! Akkor hátha nem ér meglepi :?

Jajjj már csak 1 nap!!! :)

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fogtok látni.

Korábban már írtam, hogy 19 éve is Győrfi Mátyáshoz jártam Ivettel. Nagyon jó szakember és EMBER minden tekintetben.


Szép tavaszi napot mindenkinek!

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Niki: Hajrá. De jó neked! :)

Lenovo: Jobbulást nektek!

Mazsi: Gratulálok az új kis családtaghoz! :D

fnata: Mi volt a 4D-n?

szandra: Neked is jobbulást!

Jelentem, megvettem a lila káposztát, holnap reggel bevetem. Aztán meglátjuk mit mutat. :) Muszáj lesz még előtte utánaolvasnom, mert nemtudom hogy csak leforrázni kell, vagy főzni. Meg kihűlés után kell gondolom összeönteni. Meg azt se tudom mennyi káposzta kell majd hozzá.

Tegnap voltam terhesgondozáson, mára vérvételre kellett mennem, hogy megnézzék a trombocitaszámomat.
Megjött az eredmény arról, hogy nem voltam még rózsahimlős, toxoplazmafetrőzésem se volt, hepatitiszem se, egyedül CMV-n estem már át. Velem röviden ennyi van. Március 12-én megyek Debrecenbe 16 hetes vizsgálatra, addig már ezt az 1 hetet kibírom. (valahogy :roll: ) :)

Vigyázzatok magatokra, jobbulást a betegeknek! Most megyek megpróbálok pogácsát sütni. Nagyon béna vagyok egyébként sütésben.

Kép
babicsek
 
 


Niki, gondolok rád holnap! :D Mikor mész? Ha megérkeztél, írj feltétlenül! :D Neked ugye lila lett a kápi teszted?

mazsi, gratulálok a tesódnak! :lol: Ilyenkor hogy van a szülinapozás? Jövőre 28-án ünnepelnek, vagy március 1-én? :shock: És mi lett a pici neve?

babicsek, ugyan van már 3 fiam, de nem emlékszem mit csinál a doki a 16 hetes vizsgálatnál. :roll: Neked említett valamit, hogy mi lesz? Esetleg megvizsgál alulról is, vagy csak uh? Nekem is mennem kell majd 9-én (16+3), csak érdekel mire számíthatok. :D Előtte megyek afp-re is. :D

lenovo, most én is megint beteg vagyok . :cry: Megint nagyon fáj a torkom. Reggel a panadol volt az első, ami lecsúszott a torkomon, hogy tudjak nyelni. :cry: Most a hetek alatt nekem sem ez az első, de kezdek kiborulni tőle! Menjek el a háziorvoshoz valami gyógyszerért? Nekem már nincs is mandulám, de ha fáj a torkom, akkor az nagyon szokott fájni. :cry:

Nata, majd mesélj, hogy mi volt! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Úgy látom nem csak én betegeskedtem, hanem ti is. Mindenkinek mielőbbi jobbulást kívánok!!!

Nikicske: Én is holnap megyek az orvosomhoz, és lesz UH is, igaz csak egy 2D-s, mert a vélemények alapján amit írtatok, majd inkább jövő hónapba megyek 3 vagy 4D-s UH-ra. Szurkolok neked, hogy megmutassa magát a kisbaby:D!!!

Mazsi: Gratulálok a tesód babájához! Majd írj róluk mielőbb! Akkor ott tudsz gyakorolni vagy felkészülni egy kicsit majd a sajátodhoz?! És nem tudom, hogy mondtam e már, de nagyon gömbölyödik az a pocak!!!

Holnap elég sűrű napom lesz, de ha tudok jövök és jelentem mi van a pocaklakómmal!!! Addig is vigyázzatok magatokra, jó UH-kat és eredményeket és szép időt kívánok mindenkinek!!!

KépKép
szandra91
Érd
 
 


Sziasztok!

Hazaértem a dokitól! :)

Szóval: az egyik 99% h lány, mert még én is láttam a szeméremajkakat. (A baba)
A másik babuci (B baba) még kérdéses. Egy talán lányt mondott a doki, de nagyon takarta magát sőt még hátat is fordított. :) :S

Holnap igyekszem jönni bővebben!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat!

Napsugár! Igen, lila lett :D

Vivi! De jóóó! Akkor Barni mellett 1 csajod már tutira lesz :) Ez szuper! Képet nem kaptál? Tehetnél fel....

Dávid ma délután a játszótéren egy kis rózsaszín babakocsit tologatott végig... szerintetek tud valamit?! :lol: :lol: :lol:

Holnap 9.40-re megyek, amint tudok jelentkezem! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Ucika! Ti merre laktok? Ma délután Dávidom ölelgetett egy anyukát a játszótéren, akinek Júliája van és akkorka forma mint a te lánykád... :D Egyből te ugrottál be... :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


wivianne, szuper! :lol: :lol: :lol: Akkor 1 lánykád már tuti lesz! :lol: Én nagyon félek a fiúk után a kislánytól. :roll: Az egy dolog, hogy furcsa lesz, hogy nincs a lába között semmi, de szerintem úgy fogok viselkedni, mint aki most csinálja először. :oops: Képed nincs véletlenül az uh-ról? Én is kíváncsi vagyok rá! :wink:

niki, ma az én Dávidom is egy kis játék babakocsit tologatott. :lol:
De jó, hogy délelőtt mész! :D Így nem ülsz majd tűkön egész nap, mint én, amikor 1/4 6-ra mentem délután. :roll: Majd írj!

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Lenovo!
Jobbulást nektek! Köszi a listát, én el is mentettem.

Mazsi!
Tesódnak gratula!

Vivi!
Hú de izgi, egy csaj már bizti van a pasidnak. Te mit szeretnél még a fiú-lány páros mellé?

Niki!
Már várom én is a holnapi napot, kiderül, nálad is igazat mondott-e a kápi teszt. Hú de izgi.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Halihó!

Meg volt a 4D, szerencsére pozitív volt az élmény!És nem is rejtegette fiússágát!:)
Igazából lányt rendeltünk, de talán most még jobban örülök Neki. :)
Igazi kis tökös gyerek!:D Kép

És így bújt: :)

Kép
fnata
Debrecen
 
 


nata, nagyon szép kisfiú! :lol: Gratulálok hozzá! :wink: Olyan lesz, mint egy új szerelem! :lol: A nevét már kitaláltátok?

niki, gyere majd, gondolok rád! :D
napsugár08
 
 


Sziasztok,


Borzalmas faradt, es leterhelt vagyok. Soha nem jutok el idaig :(

A heten ujra munkaba vagyok, elotte meg a baranyos lany meg a skarlatos....


Tok jo volt vissza olvasgatni, Mazsi teso babajahoz gratula! A nagypapam is ezen a napon szuletett csak par evvel korabban :D

Nagyon szepek a babafotok, es tok jo annak, aki mar tudja, hogy kislany vagy kisfiu lakik a pocakban.

Viszont elgondolkoztam a meglepetes baba dolgon... Lehet, hogy a harmadik babanal nekunk is meglepit kene valasztani? Csak a szuloszoban deruljon ki.... Persze most itt van a 2 kislanyom is, akik ugy izgulnak hogy fiu v lany lesz e :)

En mar vettem egy csomo mindent: megvan a babakocsi (graco quatro delux tour - zold-> meglattam megszerettem a szinet :) ) igazibol Lilivel is ilyenunk volt 2 evig, s tok jol el is adtuk utana... Nekem mondjuk rengeteg babakocsim volt. Stokke, cybex, graco, ossann kerekes hordozo, quinny.... :D. Tenyleg nem vagyok normalis....

Mar a pelusokat is megvetem, mert nagyon zsir akcio volt. Eppen kifuttatja a babamosoly a v2-es pop-inokat, s nekem ezek jottek be a legjobban.... Uh vettem 2x 10-es pakkot meg egy azsiai bilit az EC-hez...

A honapban veszem meg a baba-mama agyat, en is az elejen az agyam mellett szeretnem a picit tartani. A lustasag, az EC es az igeny szerinti szoptatas miatt is :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Először is amit ígértem, tegnapi fotók, és egy ráadás pocak.
Kép


Ésssssssss: megcsináltam én is a kápitesztet. Tudom, h nálam az ikrek miatt nem biztos, h értékelhető, de ezt nézzétek:
Kép

kicsit meglepődtem a színen, nekem kéknek tűnik, esetleg, ha úgy vetül rá a fény akkor kicsit lilás. (Bár még simán lehet a B babus kisfiú.)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!!

húúú, micsoda események!!!

Lenovo: jobbulást, és köszi a listát, azt hiszem ez nagyon hasznos, bár én homeopátia párti vagyok! de van, hogy kell a gyógyszer! az utolsó egy hónapban pl. állandóan rennie volt a számban!!

Babicsek: mit mutatott a teszt??

Vivi: juppppíííííííí!! már akartam is kérdezni, hogy mikortól lehet tudni, hogy egy vagy két petéjűek a babák?? jajjj, annyira izgalmas!!!

Niki: nem mi voltunk, Szentendrén lakunk, és tegnap dolgoztam, szóval még úgyse lehettem én... :( mert csak 4 után mentünk motorozni egy kicsit, apás nap volt. nagyon izgulok az uh-d miatt, írj mielőbb!!!

Nata: gratulálok a kisfiadhoz!! :)

Nyugtonmalac: stokke, te úristen, az egy vagyon!! a quinny hogy vált be? nekünk az van, a férjem nagyon ragaszkodik hozzá, de én nem igazán vagyok vele meglegédve, ez a külön mózes sem jön be annyira, na meg a csomitartója, az nagyon kicsi... viszont lusti vagyok eladni, újat venni, mi van ha az még úgyse jön be... neked melyik vált be a legjobban??

Szandra: te is gyere ha tudsz az uh után!

Én tegnap voltam afp vérvételen, aztán a dokimnál csak egy kukkra. kicsit bővebb a folyásom, és nem voltam biztos, hogy oké. de azt mondta, hogy teljesen tiszta, csak több, mert terhes vagyok. mondjuk tényleg nincs vele panaszom, csak hogy még tisztaságival is érzem...
Viszont fogytam 3 kg! :))
Azonban a genetikaira csak 21-én tudok menni. mert a két hét múlva pont március 15-e hosszú hétvége. viszont utána 19,20án meg áfa előtt nem tudok elmenni, mert így is kiesik két nap munka..

Ja, és tegnap hozzám is bekopogtatott a kistesó. pont nagyon néztem vmit a számítógépen, amikor teljesen a hasam legalján három villámgyors koppanás volt!! :D nagyon jó volt, de most mindig azt várom mikor lesz újra!! de lehet, hogy napokig semmi!!

na megyünk a szabadba, amíg még szép idő van!!
ÍRJATOK UHS-OK!!!

Szép napot!

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Jaj, el is felejtettem:
ezt elkezdtem nektek csinálni:
Kép

Aki még tudja, vagy akinek rosszul írtam az kiabáljon!!!!
Sőt ha már ilyet készítünk-> akik nem is csináljátok meg a kápitesztet, azok is légyszi-légyszi nézzenek rá a kínaira és a Jónásra!!!!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


A kinai nekem lany, ha minden igaz... Igy emlekszek a terhes fejem....


Stokke: 180-ert vettem, 160ert adtam el 2 ev utan.... Tapasztalat: nincs fogas pontja, ha tomegkozlekedsz egyedul, akkor borzalmas. Ami jo benne, h a baba folyamatosan a szemed elott magasan van. Barhol jo etetoszeknek is. Nem vennek soha tobbe, mint ahogy nem is vettem most sem. Ujszulottnek a graco tour delux a legtutibb nekem, mert siman vittem benne ket gyereket is a jatszora, es a hetvegi nagybevasarlast is hazahoztuk a tescobol, ami messze van nagyon. Van fogasa, zart a mozes resze, pici baba telen is biztonsaggal mehet a szabadba benne. Minden van hozza ami kell (autos ules, textil mozes, sport, dontheto, zart, szuper) szoval ez a kedvencem. A quinnybol a zap volt nekem, az szar. Kiesik a kereke, de vissza tudod pattintani. Csak az a gaz, ha akkor esik ki ha szallsz a buszra. Es a kerek a busz alatt van, te meg a buszon. :( es nem dontheto, mehet ra autos ules, es marha picire csukhatod ossze.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Megneztem a 9 honap musorat, koszonet a belinkelesert!

Eppen kerdezni akartam, h ki fog szulni a mav- ban? Mert en azt tervezem, h 36 hetesen besetalok, elkezdem a becsekkolast, de nem fogadok dokit... Csak bemegyek szulni ha eljon az idom.... De semmit nem tudok a szuleszetrol. Eddig mindig mashol es magan dokinal szultem. Csalodassal....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


wivianne, nagyon köszi a táblázatot, szuper! :D Nekem a kápi lila lett, nem rózaszín, jónás pedig most hónapokig nem jelzett nemet. A kínai meg a többi jó! :wink: :lol: Én csináltam gendermaker tesztet, az lett rózsaszín. :D
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Gratula mindenkinek, aki már tudja a baba nemét. Én is foglaltam időpontot márc. 12-re, nem tudom, hogy fogom addig kibírni...

Niki veletek mi újság?

Vivi, nekem a kínai lányt mutat, a jónást nem néztem.

Én annyira rosszul aludtam éjjel, hogy ma hirtelen felindulásból varrtam magamnak a szoptatós párnákhoz hasonló "kukacot", meglátjuk, ezzel milyen lesz. Bár a varrógép fölötti görnyedés nem tett jót a derekamnak...

Mi babakocsiban még nem is gondolkoztunk, de szívesen veszem a tapasztalt anyukák tanácsait.
Ruha téren viszont nagyon jól állunk, szinte mindenünk megvan, úgyhogy jöhetnek a nagyobb dolgok lassan :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Sziasztok!

Először is: jobbulást a betegeskedőknek!!!! Körülöttem is olyan sok a beteg, úgy félek, hogy én sem úszom meg.... :?

Itt egy fotó nővérem Áron-babájáról:
Kép
Szülinap egyik évben sem fog elmaradni, attól hogy az igazi csak 4 évente van! :D
Attól, hogy nekem az első baba lesz, gyakorlásra már nincs nagyon szükségem! 2 nővérem által 4 fiú, és 1 lány van a családban, a szoptatáson kívül, már mindent csináltam! :D ....na, attól viszont rettegek!!!

Vivi: gratulálok a kis csöppségekhez! nagyon jók az Uh-fotók!

Nata: gratulálok a fiúcskához!!! név van már neki?

Ucika: ugye milyen jó érzés??? az enyém esküszöm mindig akkor ficánkol jobban, ha eszek valamit! ebéd után szépen, nyugiban lefekszem az ágyra, na akkor tuti érzem! :)

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


http://index.hu/tudomany/2011/03/02/nem ... anymagzat/

zoya, mi most az utolsó kisfiamnak vettünk egy szerintem szuper kocsit, ami viszonylag jó áron is volt. Nagyon szeretem, mert nem csak könnyen irányítható, de megfordítható is, ami szuper a napsütésben, vagy a szeles időben, hogy ne a baba szemébe menjen. :lol: http://babaszafari.hu/spd/unas_347861/C ... _babakocsi
(Mi akkor egy 10-essel kevesebbért vettük.)

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem nagyon vagyok aktív, de vhogy sosem jön össze, most épp beteg az egész család. Apa kezdte nátha köhögés, aztán gyerkőc láz, nátha köhögés minden :S, aztán most én nátha, köhögéssel...és mire apa meggyógyult újra visszabetegedett... úgyhogy az elmúlt 1 hét mozgalmas volt, semmihez nemvolt erőm, főzni, takarítani stb... most már kicsit jobban vagyok, gyorsan írok is, mert annyira pörög a topik, nagyon levagyok maradva!

Voltam dokinál vizsgálaton a héten, minden rendben volt, a vérvétel eredményem is megjött minden szuper, toxoplazmára még mindig fogékony vagyok... viszont azt mondta, hogy veszélyeztetett terhesnek számítok amiatt, hogy koraszülött lett a Ricsike, és hogy valószínű hajlamom van rá, úgyhogy ez a baba is előbb fog jönni. Kicsit megijedtem, de majd vigyázok magamra, és talán nem lesz baj, bár egy 36. héttel simán kiegyezek... :)

Mazsi
Gratula a nővéredéknek a babóhoz és a szuper időzítéshez is!! Sztem is tökjó dátum, különleges :) Barátnőm nővére is 29. én szült, ott kislány lett Alina :) a rokonság szörnyülködött a dátumon... nem értem mit kell ebből akkora ügyet csinálni...

Vivi
Szupi a táblázat, és gratula a kislányhoz :) tökjók az uh képek is :)

Niki
Jelentkezz mielőbb, hogy mi volt ma délelőtt :) Annyira jó, hogy egyre többen tudjátok a babák nemét... annyira izgi :)

szandra
Jobbulást neked is!

lenovo
Tökjó a gyógyszer lista, köszi, nekem most pont jól is jött, le is mentettem magamnak :)

nata
Grat a kis kukishoz :) Táblázatba bele vehetlek? Írd meg az adatokat :)

nyugtonmalac
én tuti nem bírnám ki a meglepetés babát :) és le a kalappal akinek van hozzá türelme és a szülőágyon tudja csak meg... hát az nemsemmi teljesítmény :)

Na befejezem, mert ebédidő, majd még ideérek ma remélem :)

nzsuska
 
 
 


Mazsi
Nagyon édes a baba :)
Általában evés után mocorognak a kis pocaklakók, én annakidején ha nem éreztem és megijedtem mi van vele, akkor mindig bekaptam pár kocka csokit, attól mindig megélénkült, vagy felébredt!? :)

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az UH-ról, babóval minden rendben, szépen fejlődik!

Minden bevetésünk ellenére mégiscsak fiút sikerült összehoznunk. Pedig az ovulációtól kezdve a kínai fogamzásnaptáron keresztül, a pózon át mindenre figyeltünk, mégsem jött össze a kislány. Hát ez van... Tudom, hogy nem lenne szabad, de most még szomorú vagyok, de gondolom 1-2 nap és feldolgozom. Biztosan lesz aki ezért elítél, vállalom.

Babakocsi témához hozzászólva nekünk is Graconk van (quattro tour), én nem annyira szeretem, mert nagyon nehéz (bár nagyon felszerelt és rengeteg előnye is van mindemellett). Én azon gondolkoztam, hogy mivel Dávid még csak másfél éves lesz, amikor megszületik a tesó, lehet testvérkocsit kellene vennünk... nektek mi a véleményetek? Akinél kicsi lesz a korkülönbség a hogyan oldja meg ezt a kérdést? Vivi, te találtál már valami jót az ikreknek?

Szép napot nektek!

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 



Niki! Gratulálok a újabb kukacoshoz!
Ne add fel, hátha 3-ra kislány lesz! Azzal meg, hogy valaki elítél, peregjen le rólad.

Nagyon kíváncsi vagyok nekem mit mutat hétfőn, szintén 9:40-re megyünk.

Vivi, neked is gratulálok a kiscsajhoz, lehet,hogya másik baba is az, csak szemérmes, mint a lányok.


Nata, veled is a fiús mamik vannak most már túlsúlyban. Gratulálok hozzá.

Kínai naptár: hát az előző kettőnél mindig fiút jelzett és van 2 lányom :)
Most ha 41 adok meg, akkor fiú, ha 42, akkor lány. Decemberben fogant és január 12-én lettem 42.
A kápi meg bordó.
Én nagyon-nagyon lánynak gondolom, de majd kiderül.
Lánynevekből van bőven , de nagy a vacilálás.
Fiúból szinte biztosan meg van, ott nincs olyan szórásunk.

Mazsi, még egyszer gratula Áron babához.
Akkor ezek szerint már jól képzett vagy babák terén 8)

A szoptatástól meg ne félj, nem ördöngősség és biztosan tökéletesen bele jöttök mindketten.

Szép napot!

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Ucika
De örülök, h érzed már a kicsit! :) :) :)
Fogyás?!??!!? Gratulálok!!!! Írtad, h valami spec diétán vagy, írnál róla egy kicsit? Csak azért kérdezem, mert megérkezett a vérvételes papírom és a koleszterinem és a trigliceridem az egekbe szalad....

Niki
Megértelek! :( Sajnálom, h nem vagy maradéktalanul boldog! :(
Képzeld el, én meg úgy jártam, h annyian belém beszélték, h mind a két pocaklakom kisfiú, és már el is fogadtam, sőt álmodtam is vele, h amikor mondta a doki -és láttam is h- csaj, nem igazán tudtam örülni még neki. De átváltok, csak kell pár nap a visszaprogramozáshoz! :)

Napsugár
Jaj, ne is mond! -> Mit kezdek majd egy csajjal?!??!?!?! :shock: :shock: De megoldjuk ám! :) :D

Nata
Grat a fiúhoz!!!! :D

Zsuska
Sajnálom a sok betegséget! :(
Ne haragudj, h megcsináltam a nem tippelős táblit! :(

Mazsi
Milyen édes babuci!!!!! Mégegyszer gratulálok a tesódnak!!!!!
A szopi miatt ne aggódj! Menni fog! Nagyon ügyes csajszi vagy, simán meg fogjátok oldani Zétivel! :)

Szerencse
Ha őszintén szeretnék válaszolni, akkor azt mondom, h kisfiút lenne a legjobb a bizti csaj mellé, Barni miatt főleg.

Babakocsi: egyenlőre úgy tűnik, h a Peg Perego Duette SW-vel ismerkedünk, barátkozunk, de várunk a jó ajánlatra vaterán :D :D :D

Nem meg tippelős tábla:
(Ha valaki tudja még az meséljen :) ! )


Kép

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!!

Vivi: szépek a babák, na meg a pocak is:)) nekem kápi teszt lila vagy bíbor lett, nem bordó, és az a lány szerintem. kínai szerint lány. jónás meg nem mutat nemet, elvileg ott mindkettő esélyes. neked szerintem kékes-lila ez a lé, lehet, hogy a másik fiú? :) ;)

Nyugtonmalac: köszi a leírás, utána nézek ennek a kocsinak. bár az is nagyon tetszik, amit Napsugár belinkelt, és szerintem annyiért lehet, hogy el is tudnám adni a quinnynket. nekünk quinny speedi van, amúgy nem olyan rossz, sőt a hordozót (ami maxi cosi) imádom, de: nem lehet átforgatni a kormány, icipici a csomija (ez két gyerekkel halál, mikor viszed a motort, meg minden sz@rt), és két gyerekkel a külön mózes sem praktikus szerintem.

Mazsi: gyönyörű ez a baba!! puszi neki!! tegnap én is láttam, sok friss, ropogós újszülöttet, olyan cukik! a szoptatáson ne stresszelj, ügyesek lesztek, majd az elején még a kórházban kérjél sok segítséget, ne szégyelld, annyiszor rángasd oda a csecsemősöket, ahányszor szükségét érzed, és akkor már otthon sem lesz gond. de neked majd a két tesód is fog tudni segíteni. :)
és igen, a kaja után élénkek a picik. nekem még ez tényleg, csak egy hello itt vagyok volt! majd az igazi ficánkolás később lesz szerintem.

Napsugár: jó ez a kocsi, tetszik, akkor ez mózes és sportrész egyben ugye? nagy a csomitartója? tök jó áron van, miért???

Zsuzska: köszi a mindig friss táblit. tuti 36. hétig bent marad, jó helye van :)

Niki: sajnálom, hogy nem sikerült a vágyad. és az, hogy szomorú vagy most, teljesen természetes. ne szégyelld, aki meg elítél, kapja be!!
majd meglátod a jó oldalát is a dolognak idővel! :) és majd mikor a fiúk iskolásak, bevállaltok egy harmadikat, aki csak a te kislányod lesz :) tök jó lesz :)
én nem szeretnék testvérkocsit, ha nem muszáj. kezelhetetlen, hatalmas. nekünk mondjuk a játszi közel van, szóval abban bízom, hogy odáig gyalog is eljön. max. testvérfellépőt tervezek venni. ha hosszabb útra kell menni, azt inkább megpróbálom autóval.
remélem Julcsi nem csinálja, mint a szomszéd kiscsaj, hogy amint a tesó pár hónapos lett, mindig ő akart a babakocsiban ülni, anyuka meg kézben cipelte a kicsit. na ők vettek testvért kocsit, gracot asszem, ami egymás mögötti. kb fél évig, kicsit tovább használták, most fogja eladni.

na szép napot mindenkinek, amíg alszik Julika, nézek egy kis grace klinikát!
ucika12
 
 


Vivi! Nekem beírhatod, hogy rózsaszín, de még nem tudom hogy uh szerint mi.

Niki! Sajnálom. Pedig én nagyon drukkoltam.

Mazsi! Gratulálok a tesódnak!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Vivi, egyszerre írtunk! majd írok priviben, amúgy sima diabétesz diéta. Julcsival 160 ch-n voltam, most egyelőre azt mondta a dietetikus, hogy elég a 180 ch. 22. héten megyek cukorterhelésre, és akkor kiderül, hogy tartanom kell, vagy most nem alakult ki. az otthoni mérőmmel eddig jók az eredmények. tényleg szúrok is egyet, kb egy órája ebédeltem!

szép napot!

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Vivi
Ne hülyéskedj, miért haragudnék a tábla miatt??? Sőt... örülök, hogy vki megcsinálta, kettőt biztos nem bírnék követni, nekem ez az egy is bőven elég :)

Niki
Sajnálom, hogy nem jött össze, kicsit áttudom érezni, nekem az elsőnél volt rossz, annyira kislányt vártam. Kicsit meg is ijesztettél, mert mi is annyira nagyon figyeltünk mindent, hogy kislány legyen...majd kiderül... Aztán lehet én is elleszek másodszorra is kenődve, igaz most azért hangolódok a fiúra is, de a lelkem mélyén egy kislány lenne az igazi.
Gondolj bele nekik milyen jó lesz, csomó közös fiús dolog :)

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek!

Így van Napsugár, amikor megláttam szerelem volt első látásra! :)
Az eddigi neve: Aliz vagy Luca volt, de hát most Leventére újítottunk.

Mazsi! Áron- baba nagyon kis formás, szép baba, gratulálok még egyszer hozzá!

Niki! Gratulálok a kisfiúhoz! Ne szomorkodj, mi is átestünk ezen tegnap, nagyon rákészültünk a lányra (apuka itt nehezebben viseli, de helyrerázom!), így megértem a csalódottságod! Kívánom hamar túl legyél rajta!Ezért ne is ítéljen el senki!!

Zsu! Köszönöm!Természetesen felvehetsz a listára: 24 éves vagyok, 2012.08.09-re vagyok kiírva,1 baba, Debrecenbe fogok szülni és Levente lesz a neve! :)

Nagyon szép napot kívánok mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!

Kép
fnata
Debrecen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: