Új privát üzeneted érkezett!

Csilla,én meg csütörtök 9:30ra megyek. Amúgy én Szlovákia keleti csücskéből ìrogatok.Sargahibiszkusz örülök a jó hìreknek :)
Gréta majd meselj mi volt :)Biztos minden rendben van,nyugi :)
amanya
Szlovákia
 
 


Ja ott e :( helyett ez :) akart lenni :D
segreta
 
 


Bocsi Segreta, csak a nevbol azt hittem...
sargahibiszkusz
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Szerencsére minden rendben, jó híreket kaptunk. Mind a két babó szépen növöget, az egyik most 6,8mm, a másik 6,4 mm.Hatalmas méretek, de olyan nagyon jóóó!! És bár hallani nem lehetett, de láttuk, ahogy pulzál a pici szívük!!Szóval minden rendben. Győrben elköszöntek tőlünk, majd jövőhéten megyek az itteni nődokimhoz, és vele beszéljük meg a továbbiakat! Viszont elfelejtettem megkérdezni az influenza elleni oltásról a dokit, hogy mit is csináljak.....hát holnap viszont meg kell mondanom a házidokinak.....még alszom rá egyet, de szerintem nem adatom be.

Kép
kisvirag11
 
 


Sziasztok :) Na megjöttem :) MINDEN OK :D A babó jól van és máááár 17,75mm-es :D Olyan jóó volz hallani a szívverését :) Jajjj nagyon megkönnyebbültem :)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára segreta 2012.12.12 09:02-kor.
segreta
 
 


Segreta nagyon örülök a jó híreknek :)))
amanya
Szlovákia
 
 


Segreta: gratula! Nagyon jó hírt hoztál hál'Istennek te is! :wink:
Mikor mész legközelebb dokihoz, vagy uhu-ra???
kisvirag11
 
 


Kisvirag, Segreta, ezek tooook jo hirek, gratulalok!
En kerdeztem a dokit az influenzarol. Sot, o hozta szoba. Azt mondta, adassam be, mert annal pocsekabb nincs, mint terhesen influenzasnak lenni es ugye egy csomo gyogyszert nem lehet szedni... Azt mondta, semmi erdeke nem fuzodik ahhoz, hogy ezt mondja, max az, hogy egeszsegesnek akar latni
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Köszi csajok :) Gratulálok kisvirág:D legközelebb január elején a genetikai UH-ra és vérvételre kell mennem. Ti csajok mikor mire mentek?

Kép
segreta
 
 


de jó! gratulálok mindenkinek a jó hírek miatt! én pénteken megyek, pár vérvételi eredményt viszek magammal, meg bejelentkezem a régi dokimhoz a XI. kerületbe ;)

van valakinél olyan tünet, hogy majd leszakad a dereka? :( olyan ijesztő néha!

sophie27
 
 


Nálam is van, hogy fáj a derekam és a hasam alja, ez szerintem a változásoknak és a menses körüli időnek tudható be. Ne izgulj minden OK :)
segreta
 
 


;) 12 hetes UH januar 7. Vervetelre pedig amikor ugy ebredek reggel, hogy raszanom magam... Az mindegy, csak legyen meg januar masodik heteig... Beutalo megvan, csak valamikor be kellene szambazzak a laborba.
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


első labor nálam is kb. kész, már csak a vércsoport, ellenanyag hiányzik, az kb. 2 hét, és a gondozó kapja meg, szóval onnan majd be kell szereznem, mert másik dokihoz megyek, mint, ahol kezdtem... a többi eredményem, ahogy rákukkantottam, jó lett teljesen! ;)

a 12 hetes uh-t én is várom nagyon! bár még azt sem tudni pontosan, hogy hány hetes is vagyok, vagyis én tudom, hogy mikor fogant, de a dokik máshogy számolnak, de gondolom, hogy a 12. hetinél majd tisztázódik méretek alapján!

és van már megérzésetek, hogy ki lapul a pocakban?

sophie27
 
 


Megvolt az első vizsgálat:) Legközelebb jan. 10-én kell menni. Amúgy minden rendben, a nagysága 1,5 cm. Láttam a kis drágát a monitoron is. Annyira jó érzés volt őt látni :)
amanya
Szlovákia
 
 


dejóóó! hány hetes vagy most uh szerint? enyém olyan pincurka volt még a múlt heti uh-n... 6,7mm

sophie27
 
 


Kedves Kismamák!

Egészségpszichológus végzős hallgatóként a terhesség élményeiről végzek kutatást.
Esetleg feltehetném ide a kérdőívemet? Lenne kedvetek kitölteni?
Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: Magdi
bmakti
Kaba
 
 


amanya! Elhiszem, hogy volt látni :D Olyan hihetetlen, nem?
segreta
 
 


Az ultrahang szerint 8+1 hetes vagyok. De én ezt mondtam a dokinak még ultrahang előtt :) Még csak most kezdem igazán felfogni, hogy tényleg van odabent valaki :)
amanya
Szlovákia
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Végigolvastam a történeteket. Így nagyjából képben vagyok, csak nem mindenkinél láttam a szülés időpontját.

A rövid történetem: 2 sikertelen lombik, műtétek, endometriózis, petevezeték kivétele után spontán estem teherbe így talán az átlagosnál jobban parázok. :)
Júli 13.-ra vagyok kiírva ami azt jelenti 9,5 napos vagyok de már 3UH-n is voltunk :)
A legutóbb 10 napja akkor volt Babónk 21,5mm és integetett a végtagbimbójával! Azt hittem menten elbőgöm magam Apácskával együtt...

AFP-re kinek van már időpontja és mikorra?
Fog valaki a II. Nőin szülni?
kinganonym
Biatorbágy
 
 


Sziasztok ujak!
Nalam azert nincs idopont, mert nem egyezunk a dokibacsival. Majd a 12 hetes UH eldonti, mennyi idos a kicsi. Az meg eldonti, azt a hulye es teljesen felesleges AFP-t mikor kene csinalni.
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Üdv. kinganonym :D Én januárban megyek genetikai UH-ra és kombinált tesztre. A Bajcsyban fogok szülni.

Kép
segreta
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! :D
Én még mindig nem tudom hol fogok szülni, hova menjek......én Gyöngyöshöz lakom közel, de kicsit vannak kételyeim az itteni kórházzal kapcsolatban. Anyum által mehetnék a Honvéd/MÁV kórházba, de ott nem ismerek senkit, és kb. 1 órás autóút csak oda.
Lassan viszont döntenem kellene, csak olyan nehéz.....ti hogy álltok ezzel a kérdéssel??

Kép
kisvirag11
 
 


A MÁV-ról hallottam már jókat. Gyöngyöst nem ismerem.

Kép
segreta
 
 


Na, ma megint elkezdtem vérezgetni :( remélem ez csak azt jelenti, hogy itt lenne a mensi ideje :(
segreta
 
 


Sziasztok! én már voltam a 12.heti uh-on,persze a dokim rosszul számolt,és csak 11 hetes voltam,de meg tudtuk csinálni a vérvételt akombinált teszthez. ma kaptam meg az eredményt negativ lett :) jövöhéten megyek vissza a nödokihoz,mert modositani kell a szülés dátumát,hiába mondom neki,hogy tudom mikor lettem teshes,ő mindig egy hetet hozzászámol.igy most júni.25re leszek kiírva.TI hogy viselitek az elsö heteket? hányinger,fejfájás stb?
bence27
Dabas
 
 


Segreta! próbálj meg minnél többet pihenni,feküdni!! remélem minden rendben lesz,de azért menj el orvoshoz szerintem
bence27
Dabas
 
 


Segreta: én tuti elmennék dokihoz! :?
Látod én azt sem bírom idegekkel, hogy eltűntek a tüneteim, és holnapra szerzek egy uhu-t magamnak, mert egyébként csak január elején lenne újra esedékes.


Kép
kisvirag11
 
 


na mára semmi :) Tegnap is csak akkor 1x volt, lehet megpattant egy pici hajszálér. Görcs nincs, meg panasz sem, így nem idegeskedem tovább :D


Kép
segreta
 
 


sziasztok! mi is voltunk dokinál:) 17 mm 8 hetes:) júli 25. ére írt ki a doki:)

üdv az újaknak!

Sophie: kihez jársz dokihoz? Szt. Imrében szülsz?

örülök, hogy mindenkinek oké minden:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Csilli, igen, a Szt. Imrében szültem eddig mind a kettőt, nem volt választott nőgyógyászom sem, illetve először igen, de aztán ott hagyott a carban, szóval 2. alkalommal már nem is választottam, és csodák csodájára ugyanannál a dokinőnél szültem, aki először is ügyeletben megszült velem :) ő Rabóczki Marietta doktornő volt, elég katonás, de nekem nem volt vele gondom. 2. szülésemnél konkrétan már akkor ért be, mikor Eszti kint volt, szóval csak a repedéseket varrta, de mindent a szülésznő csinált. először Tóth Gabi volt, ha jól rémlik, másodszorra pedig most nem jut eszembe a neve, de egy szuper szülésznő volt az, aki Esztit világra segítette ;) dokihoz az SZTKba járok Horváth dokihoz!

segreta, de jó! akkor csak vaklárma volt!!!

úgy látom, hogy akkor eléggé sereghajtó szerepet fogok betölteni ebben a júliusi fóromban is!, ahogy anno Esztinél a novemberi fórumban, mivel Eszter volt az utolsó bébi, dec.1-vel :))

én csak jan. 9-én megyek nőgyógyászhoz, sajnos most nem rendelt az orvos, de igazából még csak a kiskönyvem is most pénteken fog elkészülni, így nem vagyok lekésve semmiről. vérvétel kb. okés, a vércsoport, ellenanyag hiányzik már csak. meg az ekg, fogászat, háziorvosi vizsgálat, ha meg lesz a kiskönyvem, de erre még jan.9-ig bőven van időm! sajnos a 12. heti uh-t sem tudom még, hogy mikor lesz esedékes :( az még nagyon messze!!!

sophie27
 
 


Na kerem, vedono jan10_re adott idopontot. 13.5 hetes leszek. Eljen, a lenyeg, hogy nem raeros fajta ;)

Szulok tudjak mar mindenkinel?

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Nálunk már tudják.....egyértelmű volt, hogy nekik legalább eláruljuk :)
amanya
Szlovákia
 
 


En meg lapitok a 12. hetig. ;)

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Nálunk mindenki tudja, hiszen lombik volt, és szinte mindenki végig velünk izgult minden vizsgálatot, beavatkozást. :D
Én még mindig nem tudom hova menjek, de január elejéig rá is érek kitalálni! :)

Kép
kisvirag11
 
 


Nálunk a szüleim tudják a párom megvárná amég tuti biztos :D az előzmények miatt (is) Ő kicsit óvatosabb. Január 7-13 ig kell valamikor beiktatnom az UH és a vérvételt. Szülni meg a Bajcsyban fogok.


Kép
segreta
 
 


Sziasztok!

Nálunk is tudják a szülők, meg néhány barát. Most derült ki, hogy gyerekkori barátnőm is babás 10 nappal korábbra van kiírva mint én :)

Mi jan 3.-án megyünk genetikai UH-ra de közben elmentünk babanézőbe a dokinkhoz.... :) hétfőn 10.hét 2. napos volt és 37mm és már megmérte a fejecskéjét is az 15mm

Használ valaki közületek Utrogestant? Meddig kell szedni? 13.-hét végéig? Nem emlékszem pontosan mit mondott a doki és fogytán van.... asszem sakkoznom kell vele.
kinganonym
Biatorbágy
 
 


kinganonym: én használok, és nekem a dokim azt mondta a 11. hétig használjak az ajánlott adagolással, utána 1 hét alatt szépen fokozatosan hagyjam el. Szóval a 12. hétig kell csak. Onnantól átveszi a méhlepény a szerepet!
kisvirag11
 
 


Én is szedek, nekem is a 12. hétig kell, de nálam nem kell csökkenteni (vagyis nem mondta).

Kép
segreta
 
 


Spohie: mikorra vagy kiírva? én júli 25. re:) én is a Szt. Imrében szültem . Kovács dokihoz járok és Vass Gabi a szülésznőm:)
jan. 7. én megyek a kis könyvért 8. án meg Uh ra! :)

barátnők tudják és a családból páran:) majd karácsonykor:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Csilli, Vass Gabiról mesélj már egy picit. hogy néz ki? nekem közben eszembe jutott napközben, hogy Esztinél kinél szültem... Tóth Irénnél, nagyon meg voltam elégedve vele is! ;) Kovács dokit nem ismerem... ő hol rendel?

én ma voltam a kiskönyvemért ;) immáron hivatalosan is kismama lettem :P

kellemes ünnepeket nektek!!!

sophie27
 
 


sziasztok,

ma voltam kombinált teszten az Istenhegyin. Minden rendben, nem indokolt a mintavétel magzatvízből down szindróma miatt. (korom miatt ez már szükséges lenne )de az eredményeim szuperek.:)

súlya:5.5g
CLR 5,5cm

Nagy valószínűséggel kislány :idea: :)

öröm,boldogság!

Nálunk egy barát család egy kolléganőm tudja és a sógornőm.A nagy bejelentés vagy karácsonykor, vagy holnap, mert le fogok bukni. Kicsifiam egy éves lesz holnap és jön a család a hasam meg baromi nagy és feljött 5 kiló is, ami rajtam egyből látszik. :D

Jó éjt mindenkinek és ha addig nem jönnék, akkor békés áldott ünnepet kívánok Mindenkinek! :)

M. 11+6

Mattes
mattes
Bp
 
 


Mattes, de jó! gratulálok a valószínű kislányhoz :) nevetek van már? ;)

mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket!

sophie27
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon Boldog, Békés Karácsonyi Ünnepeket, és Még boldogabb Új Évet kívánok!!



Kép
kisvirag11
 
 


boldog karácsonyt kívánok én is mindenkinek,és jó egézséget! :)
bence27
Dabas
 
 


Spohie: facebookon megtalálod Gabit! kicsit molettebb szőkésbarna hajú mosolygós csajszi:) Kovács doki a kosztolányin rendel magánban.

Nagyon boldog karácsonyt kívánunk! [

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Csilli, sajna elég sok Vass Gabi van, így nem tudom megnézni :(

sophie27
 
 


Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Új vagyok itt még. Kb. a 8. hétben járok. 40 éves leszek januárban. A babócára már nagyon vágytunk.
Veszélyeztetett vagyok, mert már az elején görcsöltem és véreztem.
Többször voltam már ultrahangon, legközelebb jan. 17-én megyek.
Dokihoz másnap, genetikai vizsg.-ra 25-én, védőnénihez 9-én.
A Baross u.ba az I-es nőire járok.

Mindenkinek nagyon boldog, egészségben gazdag, új évet kívánok.
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Ungeszbungesz! gratulálok! kb. egy idősek lehetünk... :) kihez jársz a Barossban?

én jövő héten bemegyek a Csepeli SZTKba, hogy elkérjem a maradék vérvétel eredményem, aztán január 9-re van időpontom a nőgyógyászomhoz, akihez eddigi terhességeim alatt jártam mindig, szóval neki is bejelentem, hogy mi a szitu! védőnéni csak febr. 1-jén vár...

mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok és további csodás babavárást! ;)

sophie27
 
 


Sziasztok! Szia Sophie27!
A Krasznai dokihoz járok, már régebb óta egy volt nőgyógyászati probléma miatt, ami persze már megoldódott.
Lányok! A Kombinált tesztet külön kérni kell, vagy a koromból kifolyólag automatikusan megcsinálják?
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Sziasztok! Ungeszbungesz! Nem tudom, hogy ez mindenhol így van e, de nekem alapból megcsináltatja a doki ( Bajcsy) 9.000 Ft és akkor kell mennem amikor a 12. heti UH-ra is megyek január 8-án. Amúgy én 35 leszek januárban.

Békés babavárós új évet kívánok mindenkinek :D


url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
segreta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: